„Drie meisjes gevraagd" Hyper-moderne Supermarkt in oude boerderij Oud-leerlingen landbouwschool boeiden met PHILIPS FLITSER! meisje Zaterdagavond heeft de vereniging van Oud-leerlingen Lagere Landbouw school traditiegetrouw een toneelstuk opgevoerd in de zaal van „De Oranje boom". De leerlingen hebben de bezoekers, die deze eerste opvoering meemaak ten, op prettige wijze onderhouden. „Drie meisjes gevraagd" bleek een luchtig blyspelletje te zijn, dat men misschien beter als „klucht" had kunnen presen teren. De oud-leerlingen hebben zaterdag hun naam van goede toneelspelers bevestigd, hoewel wij vooral in het begin graag wat meer vaart in de opvoe ring hadden gezien. De eerste twee bedrijven staken ongunstig af bij de derde, waarin dramatische prestaties van gehalte werden geleverd. Een onsterfelijke naam heeft zich de heer P. Eelman verworven in zijn rol van Emanuel, de houterige sterrekun- dige, die tenslotte de aantrekkelijkhe den van de vrouw leert kennen. Zonder het spel van de anderen te willen af breken, durven we te zeggen dat hij over groot talent beschikt Inhoud In dit spel van Anke Wildonck maken we kennis met mevr Vreugdehil (mej. J. Kikkert), die haar drie zoons, Julius (G. Jimmink), Adriaan (F. Koorn) en Emanuel (P. Eelman) aan een vrouw wil helpen. Haar man Victor (C. Hin) werkt mee, als zij een'ingewikkeld plan opstelt om de jongens, die niet de min ste belangstelling voor vrouwen aan de dag leggen, zover te krijgen, dat zij aan trouwen gaan denken. Het lukt, maar alles pakt op een heel andere ma nier uit dan zij zich had voorgesteld. Er komen drie meisjes: Tinus de „tuin vrouw" (mej. B. Bakker), Ingrid (mej. R. Bremer) en Adelheid (mej. A. v.d. Gracht) maar ook de rol van het dienst meisje Reneetje !(mej. P. Bakker) is belangrijk en niet te vergeten Barend (H. Witte). Omdat het stuk een nog al verrassend verloop heeft en op zater dag a.s. nog een keer zal worden opge voerd, lijkt het ons niet juist het ver haal helemaal uit de doeken te doen. Goed spel Over het algemeen werd goed spel geleverd. De spelers waren rolvast en wisten het juiste gevoel in hun woor den te leggen. Zoals gezegd gingen de eerste twee bedrijven enigszins mank door gebrek aan voldoende vaart en actie. Wij hebben de indruk dat dit voor een deel ook aan de schrijver van het stuk geweten kan worden. Diverse scènes leken ons totaal overbodig en waren daardoor niet onderhoudend. DE „Global Adventurer" KLAARHEID OVER GEHEIMZINNIG SCHIP Enige tijd geleden plaatsten wij in deze krant een foto van de „Global Adventurer", een schip, waarvan wij meenden, dat het een rol speelde bij het onderzoek naar olie en aardgas in het zeegebied ten Oosten van Texel. De „Global Adventurer" werd gedu rende 14 dagen voor de rede van Texel waargenomen. Het schip lag meesttijds stil en getuit aan zware trossen en an kers. Het was duidelijk dat er in of bij het schip „iets" gebeurde. Niemand wist er echter iets van en zelfs scheep vaartbureaus konden over de kolos sale witte reus geen inlichtingen ver strakken. Dat gaf aanleiding tot de meest fantastische veronderstellingen. Het zou een geheim schip zijn dat in opdracht van een eveneens geheime oliemaatschappij op een totaal nieuwe wijze de aardlagen onderzocht. De kolossale kraan op het schip deed sterk aan een boortoren denken, zodat men al spoedig kon vernemen, dat men proefboringen deed in de Waddenzee. Dezer dagen bleek dat deze veronder stellingen er niet helemaal naast waren. De „Global Adventurer" is een schip, dat er speciaal voor is ingericht om booreilanden te plaatsen. Het schip is bezit van de „Global Offshore Structures", een firma die zich bezig houdt met het plaatsen van booreilanden in opdracht van elke maatschappij. Oorspronkelijk was het schip, dat een draagvermogen van 14.000 ton heeft, een Noorse tanker van de middenklasse De tanker werd op de werf van Verolme in het Botlekgebied omge bouwd tot een ware drijvende werk plaats en betonfabriek Op het uitge strekte voordek kunnen complete ge prefabriceerde elementen van boor eilanden worden vervoerd. De grote kraan met een hefvermogen van 300 ton(!) brengt de elementen op hun plaats. Er is een inrichting, waarmee de poten van een dergelijk boorplateau op de zeebodem kunnen worden neerge laten en diep in de grond geheid. De pijpen worden later met beton gevuld. Er zijn drie kleinere werkschepen aan boord. Het schip kwam onlangs in 't nieuws door de opdracht, die Global Offshore Structures kreeg om voor de Neder landse kust ter hoogte van Noordwijk een stalen eiland te bouwen, waarop een reclame-televisiezender zal worden geplaatst. Medio maart zal de „Global Adventurer" naar Ierland gaan om de eiland-onderdelen, die op de te Cork gevestigde werf van Verolme zijn ge maakt, op te halen. Korte tijd daarna wordt met de bouw begonnen. De Global Adventurer is het enige schip ter wereld, dat op een der gelijke wijze is uitgerust, om zijn bij zondere taak te vervullen. Gedurende de veertien dagen dat het schip bij Texel werd gezien, werden hoogstwaar schijnlijk proefvaarten gemaakt. Overi gens hangt ook rond het reclame-televi sie-project de nodige geheimzinngheid. Dat was de reden waarom men niet wilde tegenspreken, dat de omgebouw de tanker in het kader van het onder zoek naar olie en aardgas werkzaam was. Over de keuze van dit stuk kunnen we niet enthousiast zijn. De lol was soms iets te goedkoop en bepaalde scènes wa ren zelfs enigszins banaal. Het laatste bedrijf maakte echter veel goed. Als moeder Vreugdehil liet mej. J. Kikkert uitstekend spel zien, evenals de heer C. Hin als haar man Victor. Een goede prestatie leverde ook mej. P. Bakker als het behaagzieke dienst meisje Reneetje. De andere spelers stemden tot voldoening. Uiteraard bestaat de Vereniging van oud-leerlingen Lagere Landbouwschool slechts uit mannelijke leden, waardoor zij voor het opvoeren van een toneel stuk vrouwelijke spelers moet aan werven. De keuze is vooral deze keer zeer gelukkig geweest. De regie van het stuk berustte bij de heer C. Koorn. De grimage werd verzorgd door mevr. J. Beumkes. Allen werden na het vallen van het doek beloond met een daverend applaus. In de hulde werd ook het echtpaar Laan betrokken, dat tijdens de repetities grote medewerking aan de oud-leerlingen had gegeven. HDG VROEGE LENTEBODE De dagen lengen weer en de lente nadert met rasse schreden, al zitten we volgens de kalender nog diep in de winter. De heer J. Agter sr. vertelde ons dat zondag de eerste sneeuwklokjes in zijn tuin gaan bloeien. Dat is bijzon der vroeg. BILJARTDEMONSTRATIE TE DE KOOG De Koog De demonstratieve biljartavond, die dc familie C. Wonder zaterdagavond in Hotel „De Toekomst" organiseerde heeft bijzonder veel be langstellenden getrokken. Voor deze gelegenheid was het bil jart in de grote, pas gerestaureerde, zaal- geplaatst. Er omheen konden de liefhebbers in gemakkelijke stoelen getuige zijn van de prestaties van Henk Scholte. Deze topklasser van interna tionale faam liet van half negen tot half twaalf zien, wat biljarten eigenlijk is De Oudeschilder Henk Grootjens, op ons eiland welbekend, gaf goed tegen spel. De 400 caramboles libre werden door Scholte in één beurt gemaakt. Ook de 300 caram. Cadre was biljarten zoals men het maar zelden te zien krijgt. Vol spanning werden ook de fantasiestoten gevolgd. Deze bijzonder geslaagde avond was stellig een goede propaganda voor de mooie biljartsport. „DE VRIENDENKRING" VOERDE MET SUCCES TONEELSTUK OP Den Hoorn Vrijdag- en zaterdag avond j.l. werd in het dorpshuis „De Waldhoorn" door de toneelclub „De Vriendenkring" met groot succes het stuk „Eduard haalt een titel" opge voerd. Dc voorstellingen waren ten bate van de sportvereniging ZDII, die bovendien aan de avonden een verlo ting had verbonden. Tijdens beide voor stellingen traden de spelers voor een geestdriftig en veelkoppig publick op. Vooral zaterdagavond toen met bal werd besloten, was de belangstelling zeer groot. We hopen echter dat bij een volgende gelegenheid voor juistere en betere dansmuziek kan worden gezorgd! Het spel stond op goed peil. Vooral de hoofdrol werd op overtuigende wijze voor het voetlicht gebracht. Omdat het de bedoeling is dat het stuk op 8 februari a.s. te De Koog wordt opge voerd, gaan we in dit stukje niet nader op het spel om de verrassingen en de leuke ontknoping nog even geheim te houden Wèl willen we de bewoners van De Koog aanraden het stuk te gaan zien. Ze zijn dan verzekerd van een genoeglijke avond. BUURTVERENIGING VIERDE GEZELLIGE AVOND De buurtvereniging Kogerstraat- Schoonoordsingel-Witte Kruislaan hield zaterdagavond in het fanfaregebouw te Den Burg een goedbezochte bijeen komst. De jeugdband, die is samen gesteld uit muzikanten uit de buurt trad op en mevr. J. Craanen-Hemelrijk oogstte bewondering met haar zang en spel. O.a. bracht ze het door haar ge componeerde „baardlied" ten gehore. Dit lied zal het strijdlied van de baard- broederschap moeten worden. Onder leiding van de heer Beuving, de voor zitter van de vereniging, had de avond een prettig verloop. Zoals bekend is deze vereniging de enige nog actieve buurtvereniging te Den Burg. Alle an deren schijnen intussen onmerkbaar het leven te hebben gelaten. De buurtvereniging Kogerstraat, Schoonoordsingel en Witte Kruislaan organiseert jaarlijks ook een palmpaas- optocht voor de kinderen. Ook worden 's zomers gewoonlijk één of twee uit- gaansmiddagen gehouden. Zoals de tra ditie van buurtverenigingen wil, hoort ook het brengen van de laatste eer aan overleden buurtbewoners tot de taken. TEXELSE MARKT Op de gisteren gehouden markt wer den aangevoerd: 15 rammen 150210; 4 schapen 100140; 11 nuchtere kalve ren 80170 en 1 geit 40, OUD-TEXELAAR FABRICEERT BROMFIETSEN VOOR GEHANDICAPTEN De heer Jan Rijk, een oud-Texelaar, tegenwoordig woonachtig te Den Haag, was vroeger in motorsportkringen een bekende figuur. O.a. omdat hij in 1931 het kampioenschap van Nederland in de 500 cc. klasse behaalde. Nu legt de heer Rijk zich in zijn bedrijf aan de Van der Duynestraat geheel toe op het maken van wagentjes voor invaliden en het ombouwen van auto's voor gehandi capten. Sinds kort is hij zich ook gaan inte resseren voor het bouwen van een driewielige bromfiets voor hen, die niet in een invalidenwagen willen rij den. Daartoe gebruikt hij een zg. Avaros bromfiets van het type Kingline. Dit voertuig kreeg twee achterwielen, een voetrem, langere voetplanken, drie versnellingen en een grotere remcapa- citeit door het monteren van grotere remtrommels. Vrijdag werd het eerste exemplaar in Den Haag afgeleverd. De gemeentelijke dienst voor sociale belan gen, die soms zijn bemiddeling verleent bij het verstrekken van voertuigen aan gehandicapten, heeft veel belangstelling voor de driewielige bromfiets, evenals de Avaros-fabriek in Papendrecht, die er over denkt zélf deze voertuigen te gaan fabriceren. De driewieler heeft een buddyseat, zodat er gemakkelijk twee personen op kunnen worden vervoerd. RISKANTE GEWOONTEN VAN DE NEDERLANDER Hoogleraar onderzocht lusten en lasten NNP Prof. dr. Ivan Gadourek, van oorsprong Tsjech, maar nu hoogleraar aan de universiteit van Groningen, heeft jarenlang de gewoonten in zijn nieuwe vaderalnd bestudeerd en er nu eindelijk een boek over gepubliceerd. Veel van hetgeen in zijn „Riskante ge woonten" staat, wisten we al, maar toch is het weer eens interessant het van geleerder hand allemaal met cijfers be vestigd te zien. Wist U bijvoorbeeld dat negen van de tien volwassen mannen roken; dat niet-rokers in de minderheid zijn tegenover hen, die meer dan dertig sigaretten per dag roken; dat vier van de tien volwassen vrou wen roken en dat de vrouwen hard bezig zijn de mannen ook op dit terrein in te halen; dat er op iedere twee pijprokers vier sigaren- en elf sigarettenrokers zijn; dat de helft van de bevolking thuis iets onder de kurk heeft staan? De Groningse hoogleraar heeft de Nederlandse lusten en lasten nauwlet tend bestudeerd. Hij ondervroeg 1300 mensen uit 85 gemeenten en stelde hun 150 vragen, vragen over roken, over drinken, over gelukkig zijn. Want ook dat wilde prof. Gadourek weten. Is de Nederlander gelukkig? Het antwoord is bevestigend. De laatste jaren gevoelen wij ons kennelijk wat behaaglijker. Wij stellen ons werk op prijs, meer naar de mate van zelfstan digheid en sociale zekerheid dan naar de dikte van ons loonzakje, heeft de Groningse hoogleraar geconstateerd. Bij de enquête bleek 76,7 procent van de ondervraagden tevreden over de huis vesting, 12,3 procent was gematigd te vreden en 10,8 procent was echt onte vreden. Een van elke vijf ondervraag den vond wel, dat de behuizing te klein was en klaagde bijvoorbeeld over het gemis van een badkamer. Zijn wij ondanks alle geluk neuro tisch aangelegd? Ook daarop weet prof. Gadourek nu het antwoord. Tussen een vierde en een vijfde van de ondervraag den meldde gevoelens van angsten, spanningen, leed aan eenzaamheid of piekeren. De Groningse hoogleraar meent, dat dit aantal nog wel zal toe nemen, o.a. door het stijgend aantal echtscheidingen. Wat het roken en drinken betreft, komt de hoogleraar tot soms merk waardige conclusies. Zo zijn volgens hem juist vele mensen, die door publi caties overtuigd zijn van de schadelijke invloed van het roken, in de laatste tijd méér gaan roken. Zij hebben aan vankelijk een poging gedaan het roken op te geven, maar konden niet slagen. Nu roken zij meer dan vóór de mislukte ■poging. Bij vrouwen roken vooral zij, die een verdere schoolopleiding hebben gehad of zij, die in steden wonen. Prof. Gadourek leidt hieruit af, dat het ro ken moet worden gezien als een gedrag, dat volwassenheid en mannelijkheid uitdrukt. Een op de vijf of zes Nederlanders zal nooit alcohol drinken. Maar slechts een op de zeven Nederlanders doet niet mee aan de gewoonte om zijn visite een drankje aan te bieden. Drinken is bij ons een huiselijke bezigheid. Maar, zo zegt de Groningse professor, het ver schilt nog wel wat of men boven of onder de Moerdijk zit. In het Zuiden is er volgens prof. Gadourek een ten- denz om een toevlucht te nemen tot genotmiddelen voor het genot alleen en zonder de drang van een sombere wer kelijkheid. In het Noorden wordt het meer gezien als een goede kans de da gelijkse harde realiteit wat te omfloer sen. In het Zuiden is de afkeuring van roken en drinken ook minder. Er zijn meer drinkgewoonten te vinden, onder meer bij jonge vrijgezellen, die in het weekeinde hun plezier in het café zoeken. Prof. Gadourek, die in 1948 uit Tsjechoslowakije naar Nederland vluchtte, heeft ook de alcoholweerstand van de Nederlander gemeten: de helft van de mannen is na acht en een half glas jenever van de kaart, de andere helft hegft meer nodig. Bij de vrouwen ligt dit punt bij vijf en een half glas. (Nadruk verboden). De Badplaats De Kooq liqt in winterse nevelen qehuld. Er is qeen mens op straat. Alleen een qrote herdershond kraht zich eens de hals en qaat dan lekker lanquit op de rijweq liqqen. Zo te zien kan dat, want De Kooq houdt zijn win terslaap. Toch bedrieqt ook hier de schijn. Men mag dan niet erq uithuiziq zijn, qewerkt wordt er wel deqelijk. Aan de oude stolpboerderij naast de winkel van J. P. Eelman is van buiten weinig bijzonders te zien. De stolp is gedeeltelijk opnieuw van riet voorzien, dat lijkt vrijwel de enige verandering. Als men echter door een kleine deur naar binnen stapt, is men ineens in een andere wereld. É^n enorme ruimte, waar een stucadoor op stellingen druk aan het werk is, doet de argeloze be zoeker werkelijk versteld staan. De heer J. P. Eelman is terstond be reid, uit te leggen wat deze verbouwing ten doel heeft. Een supermarkt, op de meest moderne manier ingericht, zal hier in het voorjaar geopend worden. Met brede armgebaren legt J. P. uit, waar hij zich voorstelt dat de diverse afdelingen een plaats zullen vinden. Behalve voor de huishoudelijke arti kelen, de frisdranken, bieren en wijnen, de levensmiddelen en het brood en ge bak, is ook een ruime plaats gereser veerd voor een slagerij, evenals voor een groentewinkel. Het zal straks vele gasten genoegen doen, dat er ook belegde broodjes te koop zijn. Stellig wordt hiermede in een behoefte voorzien. Het is ondoenlijk een opsomming te geven van wat er te kocp zal zijn. Er is aan vrijwel alles gedacht; in deze ene winkel kan men al zijn boodschap pen doen. Door de brede wagendeuren rijdt de auto met nieuwe voorraden tot in de zaak en kan ter plaatse worden gelost. Elektrische installaties blazen 's win ters warme en 's zomers koele \ucht naar binnen. De heer Eelman zou J. P. niet zijn, als er niet reeds nu geen plannen be raamd werden voor een opmerkelijke stunt bij de opening Deze zal wellicht reeds met Pasen plaatsvinden. S.V. TEXEL Deze zondag geen voetbal. Alles werd afgelast. De programma's zijn naar vol gende zondag verschoven. Dus kan Texel zich instellen op de uitwedstrijd tegen BKC. Profiteert dus van de training. Vermelden we nog dat a.s. zaterdag ook de junioren naar HCSC gaan. We hopen dat dan de terreinen wel weer bespeelbaar zijn. Toto. A.s. zondag (2/2) speelt toto 22. Deze heeft U reeds ingeleverd. Tevens speelt de le reserve-prijs vraag. Dit zwarte formulier wordt U per post toegezonden. De wedstrijden, die er bij horen, worden in de dagbla den bekend gemaakt. Deze toto wordt a.s. vrijdag opgehaald en ingeleverd. KLAVERJASCLUB DE KOOG De Koog Sinds november van het vorige jaar wordt iedere woensdag avond enthousiast geklaverjast. Dan komen de 34 leden in Hotel „De Toe komst" in een gezellige sfeer bijeen. A.s. woensdagavond wordt een kla- verjasdrive gehouden. Belangstellenden en nieuwe leden zijn van harte welkom. SPORTAVOND KOGER SPORTVERENIGING De Koog Op zaterdag 8 februari zal de Koger Sportvereniging de jaar lijkse sportavond houden in de zaal van Hotel „De Toekomst". De Toneel vereniging van Den Hoorn voert een toneelstuk op. Zoals gebruikelijk zal een gezellig bal de avond besluiten. S.V.O.-NIEUWS Met enige invallers vertrok ons 1ste naar SVC. De leuke oefenwedstrijd ein digde in een 52 overwinning. Ons 2e kreeg thuis een zware tegen stander. Boys 1 was voor onze jongens geen partij, maar ze bleven tot het eind hun best doen. Dinsdagavond allen weer trainen. Komen we nu eens allemaal? Het is de laatste weken niet zo geweldig met de opkomst. Woensdagavond 8 uur draaien we voor iedere belangstellende op de schoolzolder van de o.l. school de film over de Europa-cup: Benfica-Real Madrid. Tevens nog een film over voetbaltraining in Duitsland. Hier kun nen allen nog wat van leren en we ho pen dan ook al onze leden hier te zien. De adspiranten van onze vereniging zijn eveneens welkom. Zondag a.s.; Oosterend 2-Helder 5. BEROEP OP MEDE-EILANDBEWONERS EN ORGANISATIECOMITÉ „550 JAAR STAD" (Ingezonden) In de Texelse Courant van 24 januari j.l. las ik, betreffende de stadsfeesten, dat de kermis één van de belangrijkste onderdelen van het feest zal zijn. Nu kwam bij mij de vraag op: Is men er van overtuigd, dat kermis werkelijk een feest is voor alle Texelaars? Persoonlijk ben ik daar niet van overtuigd. Ik denk hierbij o.a. aan hen, die de kermis niet in overeenstemming kunnen brengen met hun godsdienstige overtuiging. Daarom wil ik, mede namens dit deel van de Texelse bevolking een be roep doen op onze mede-eilandgenoten, daar toch, vooral rekening mee te willen houden Ik wil hierbij een beroep doen op het organisatiecomité, de gemaakte plannen nog eens grondig te overwegen en naar ik hoop te wijzigen. Immers wordt vóóral aan hen, die in de omgeving wonen van de plaatsen waar men de kermis wil houden, de kermis opgedrongen. Dit zal m.i. zeker niet voor ieder van hen een feeststem ming met zich meebrengen. Ook een deel van de toeristen( Texelse gasten) zal de kermis zeker niet waarderen. Henk Stark, Blazerstraat 6, Oosterend. Bij uw CAMERA hoort een LANGEVELD DE ROOU N.V. TEXELAARTJES Instituut Belz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 Het juiste adres voor lichaams- en gelaatsver zorging, bustebehandeling, verhuur van bandmassage apparaten per 14 dagen f50,per 4 weken f 80,- Te koop gevraagd antiek zoals koperwerk, zilveren en gouden sieraden, tin, meubelen, dekenkisten, te geltjes, oude landkaarten, klokken, gouden en zil veren munten, ook buiten landse, oude bedel kettingen enz. enz. Wij komen halen en betalen contant. Ge heimhouding verzekerd Brieven onder nr 587 aan bureau van dit blad. Te koop bankstel. Adres te bevragen bur. Tex Crt. Te koop een paar goede schaatsen, Noren. Schilder end 44, Den Burg. Te koop 40 gaasbakken Witte Kruislaan 13 Met grote blijdschap ge ven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Johan Hendrik (HANS) D Arnout Jonker H. Arnout Wim Ivonne Ton Herenstraat 60, Den Hoorn Texel, 26 januari 1964 Enige kennisgeving Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze zoon Frans Franciscus Jacobus A v. Splunter-Alosery J. M. v. Splunter Polderweg 17, De Waal Texel, 26 januari 1964 Enige kennisgeving voor Texel. Heden is ontslapen in haar Heer en Heiland, onze lieve vrouw, moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Cornelia Grimijser echtgenote van Maarten Eelman in de ouderdom van bijna 88 jaar Den Helder: M. Eelman Den Burg, Texel: C. Eelman H. Eelman-Blom Lochem C. N. A Woltjer- Eelman klein- en achter kleinkinderen Den Helder, Kerkstr. 5, 25 januari 1964 Condoleantie adres: Den Burg, Texel, Schilderend 64 De teraardebestelling zal plaats vinden op de begraafplaats der Ned. Herv. kerk te Den Burg op woensdag 29 janu ari om 11,00 uur vanaf Schilderend 64 God verblijdde ons met de geboorte van ons zoon tje en broertje Dirk R Eijgelaar J. Eijgelaar-Vrieling Anita De Koog, Texel, 27 januari 1964 Pension Tatenhove BIEDT ZICH AAN: voor verstelwerk of hulp in de huish (hele of halve dagen. Brieven onder no. 588 bur. van dit blad. Heden overleed na ge sterkt te zijn door de genademiddelen van de H Kerk, in huize St. Martinus onze beste, onvergetelijke vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Sjoerd Jan Visser op de leeftijd van 94 jr sedert 1 augustus 1945 weduwnaar van Epxje v. d. Weide Bolsward J. Visser I. Visser-Piekema Den Burg, Texel: S. Visser Visser-Dernison Eindhoven C. Visser-Smit Oosterhout: M. Mulder-Visser D Mulder Bolsward: F. Andringa Visser L. Andringa Bolsward J. Bonte-Visser Bolsward: W. Daems-Visser C. Daems Den Burg, Texel: W Maas-Visser W. Maas Bolsward: H. Visser A. Visser-Bonte klein- en achter kleinkinderen Bolsward, 22 januari 1964

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 2