B0UK- „Vlucht weg uit de randstad" goed boek Den Hoorn nam afscheid van „juf Slegh" VOORDEEL- AANBIEDING Professor Thijsse timmerhout P. VR0EG0P Klaverjasdrive een kok of ge vorderd leerling zelfstandige betrekking Den Hoorn Maandagavond j.l. werd onder belangstelling van velen afscheid genomen van de scheidende leidster van de kleuterschool, mej. R Slegh, die na elf jaar Den Hoorn gaat verlaten. Per één februari is zij be noemd tot kleuterleidster te Wieringer- werf. Om kwart over acht opende de voor zitter van het schoolbestuur, de heer W. H. Bakker, deze bijzondere jaarver gadering. Hij heette alle aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder de oudleden van het bestuur, de heer v.d. Heerik en het onderwijzend personeel van de lagere school. De secretaresse, mevrouw A. Wilner- Koorn, gaf een kort overzicht van de notulen van de vergadering van vorig jaar, die zonder aanmerkingen werden goedgekeurd. Uit het financiële verslag van de heer v.d. Heerik bleek, dat het jaar 1963 niet zo gunstig verlopen is, dan voorgaande jaren. Dit kwam door enkele noodzake lijke uitgaven, die de accommodatie van de school ten goede waren gekomen. Om de kosten van het schoolreisje en het St. Nicolaasfeest te dekken, besloot het bestuur om de ouders van de kleu ters in augustus om een bijdrage van ƒ3,50 per kind te vragen, waardoor de komende balans er waarschijnlijk beter uit zal zien. Waarnemend leidster Het vertrek van „juf" Slegh nood zaakte het bestuur om vele malen een opröep - voor een nieuwe leidster te plaatsen, maar elke keer zonder resul taat. Gelukkig heeft mevrouw Van Ros- sum zich bereid verklaard om voor enige tijd de kleuterschool te leiden. Uit het geestige verslag over het schooljaar 1963 van „juf" Slegh bleek met hoeveel plezier en toewijding zij haar werk altijd heeft gedaan. Mevr. Wilner-Koorn en de heren A. Boon en J. Smit werden met algemene stemmen opnieuw in het bestuur ge kozen. Het belangrijkste gedeelte van de avond was echter het afscheid van „juf" Slegh. De voorzitter wees vooral op de manier waarop „juffie" haar werk had gedaan. Altijd deed zij al het moge lijke voor „haar" kinderen en op een wijze die niet alleen in geld te vergoe den is. Daarom heeft het bestuur als afscheidscadeau een schilderij van Blok v.d. Velden gekocht, omdat men meen- dat, dat dit duinlandschap voor haar een blijvende herinnering aan Texel èn aan de dankbaarheid van de ouders zou zijn. Moeilijk begin De heer v.d. Heerik memoreerde de moeilijke omstandigheden, waaronder mej. Slegh de eerste jaren had gewerkt en prees de resultaten, die zij uitein delijk bereikte. Namens de ouders bood mevr. Van Beek enige nuttige huishoudelijke arti kelen aan. Het hoofd van de lagere school, de heer Van Wolferen dankte mej. Slegh voor de prettige samenwerking, mede namens zijn collega's. De avond verliep op bijzonder ge zellige wijze. Na de pauze vertoonde de heer J. Boon enkele aardige films, waaronder één, die juf Slegh in actie tijdens haar werk op school, liet zien. Om 11 uur sloot de voorzitter de vergadering, waarbij hij de scheidende kleuterleidster nogmaals veel succes in haar nieuwe werkkring toewenste. Enkele dcmonstratiekoelkasten met volledige garantie 155 ltr. van ƒ555,nu ƒ385, 190 ltr. van ƒ559,nu ƒ409, 215 ltr. van ƒ649,nu ƒ489, BARKER'S IJRERHANDEL N.V. SCHOORSTEENBRAND Woensdagochtend om 7.40 uur loeide te Den Burg de brandsirene. De heer H. Spigt, wonende op „Lentevreugd" nabij de Ruigedijk, had geconstateerd, dat de schoorsteen in brand was ge raakt, kort nadat hij de kachel in zijn huiskamej- had aangemaakt. De brand weer arriveerde na korte tijd en maak te de schoorsteen schoon. SEISMOGRAFIE Zij zijn gekomen op bevel en meten nu de landen af. Wij staan bij een geopend graf en zoeken de verborgen wel. Het werk is nauwgezet verdeeld: Ik boor de gaten in de grond. Ik leg het kruit. Ik brand de lont. Op de grafiek ontstaat het beeld. De kans op resultaten groeit. De aarde beeft onder het schot. Doorzoek het eiland, bid ik, God, en laat geen meter ongemoeid. IR. L. R. DIJKEMA NAM AFSCHEID VAN STREEKONTWIKKELING Tijdens een vergadering in hotel „Bos en Duin" heeft de Streekontwikkelings- commissie woensdagavond afscheid ge nomen van Ir. L. R. Dijkema, secretaris van de Streekontwikkelingscommissie, die wegens benoeming per 1 februari van Rijkslandbouwconsulent tot Hoofd ingenieur-directeur van de Landbouw- voorlichtingsdienst in Noordholland van functie verandert. De voorzitter van de Streekontwikke lingscommissie Texel, de heer Th. Rutten, prees tijdens een geestige speech de verdiensten van de heer Dijkema. Ondanks kleine onenigheden, die zich in de loop van de afgelopen jaren soms voordeden, kan gesproken worden van een uitstekende samenwer king Van een echt afscheid wilde de heer Rutten niet spreken. In zijn nieu we functie zal de heer Dijkema ook veel met Texel te maken hebben. De scheldende secretaris kreeg uit handen van de heer Rutten een schapenhuid aangeboden (als vloerkleed), enkele grammofoonplaten en boekenbonnen. Ook de heer F. Brouwer, adjunct- voorlichtingsdeskundige en Rijksland bouwconsulent Schagen, sprak niet van een afscheid. In zijn nieuwe functie blijft ir. Dijkema verbonden met voor- lichtingsdienstén en standsorganisaties, zodat hij met het wel en wee op Texel zeker op de hoogte zal blijven. Texel was voor het consulentschap het eerste streekontwikkelingsgebied. In mei 1960 werd de streekontwikkelingscommissie geboren. Door een goede samenwerking heeft men de juiste wegen tijdens deze beginjaren weten te vinden. De heer Brouwer zei van de heer Dijkema veel steun en bemoediging te hebben ont vangen. De heer Jac. Roeper, adviserend lid van de commissie, stelde vast dat de heer Dijkema bewezen heeft, voor Texel een warm plekje in zijn hart te hebben. De heer Dijkema heeft sinds het begin het eiland mentaal geschikt voor de streekontwikkeling gevonden. De bij zondere zorg, die hij voor de streek ontwikkeling op Texel aan de dag legde is te verklaren: een eersteling wordt altijd gekoesterd! Ook de heer Roeper meende, dat men het met ir. Dijkema wel kon rooien. Hij wenste hem veel geluk met zijn nieuwe benoeming te Haarlem. Tijdens zijn dankwoord, dat meer dan een uur in beslag nam, gaf ir. Dijkema een algemene beschouwing over de huidige situatie in de land bouw. De landbouw heeft het moeilijk. Niet alleen in Nederland, maar ook daarbuiten en zelfs kan van een inter nationaal probleem worden gesproken. Toch heeft men het gevoel dat vorde ringen worden gemaakt. Men mag goe de hoop hebben, dat de landbouw t.z.t. de plaats verwerft, die hem toekomt. Over de werkzaamheden van de Streekontwikkeling op Texel toonde de heer Dijkema zich tevreden. Na een moeilijk begin passeerden vele activi teiten. De gelden, die hieraan werden besteed zijn ongetwijfeld goed besteed al is het nu nog te vroeg om een beoor deling te maken. Dat kan eerst gebeu ren als de werkzaamheden van de streekontwikkelingscommissie om streeks 1967 worden afgesloten. HET TEXELSE BAARDENLIED door Jannie Craanen De bakker en de slager en de groenteman. Heel de Texelse krant is in de baardenban Ze hebben hem keurig om de kin En soms ook op de wang, De een is nog maar stoppelaar De ander draagt hem lang Dus schalt het baardenkoor Heel Texel's dreven door: Refrein. We hebben een baard, een baard, een baard, We hebben er maanden voor gespaard, Want met een baard voi behaard Is de man meer waard. Dus hebben w' er maanden voor gespaard. Je ziet ze zwart, je ziet ze grijs, klein of groot Peper zout gespikkeld, af en toe ook rood, Ze kammen hem soms ook op en neer Elk haartje waar het hoort. Want heeft niet door de eeuwen heen De man met baard bekoord? Dus Texelaars met een sik Maakt Uw baarden dik. Refrein. De zakenman, de hotelier, de kruidenier TESO-personeel en manufacturier. Je ziet veel boeren met een sik scharrelen op het erf, Ik hoorde van een Texelaar, die knoeide eraan met verf. Want de wereld stort in elkaar: Een grijze baard en gitzwart haar. Refrein. Als de dokter op visite komt is hij ook vermomd, Een baard, zegt hij, is waardig, daarbij heel gezond. Chauffeurs en kottervissers Baardt U allemaal En zeg mij eens, politie Waarom bent U nog zo kaal Die mogen slechts een snor Anders komen ze in de nor. Refrein. RIJDT U OOK ACHTER UW ARM AAN? Als fietser ben je toch maar een minder bevoordeelde op de weg Vrij wel altijd moet je auto's, scooters en zo meer laten voorgaan. Voorrang op dat snelverkeer heb je maar in enkele gevallen. Weinig rechten? Dan ook weinig plichten, ben je als bestuurder van een niet-gemotoriseerde tweewieler geneigd te denken. Goed, je moet rechts houden en je hand uitsteken, wanneer je een hoek omgaat. Maar, hand uitsteken is niet voldoende bij het veranderen van rich ting. Je moet ook even omkijken, spe ciaal bij het maken van een bocht naar links. Het negeren van dit laatste is, vooral bij de meer bejaarde verkeers deelnemers, één van de voornaamste oorzaken van ongelukken met wielrij ders op kruispunten. Je moet niet zon der meer „achter je arm aanrijden". Dat is nogal gevaarlijk voor een wiel rijder, die tezamen met de voetganger een van de meest kwetsbare groepen in het verkeer vormt. Om op verantwoorde wijze een linker bocht te maken, kijk je eerst goed ach ter je, vervolgens gaat de arm uit l(maar dan ook echt „uit", dat wil zeg gen hem niet als de arm van een lamme seinpaal naar beneden laten wijzen) en dan kun je, goed op het uit tegenover gestelde richting en het van opzij na derende verkeer, veilig van richting veranderen. Voorsorteren of niet, dat Jan C. Brouwer. NNP Wil Nederland ontkomen aan het schrikbeeld van een overbevol king, dan is er maar één oplossing: vlucht weg uit die drukke Randstad. In de provincies is plaats voor nieuwe grote steden. Alleen daar zal Nederland over zo'n dertig tot veertig jaren de twintig miljoen Nederlanders kunnen herbergen. Deze wijze raad geeft prof. Jac. P. Thijsse in een recente publikatie van de Vereniging voor Demografie. Prof. Jac. P. Thijsse is een planoloog van wereldfaam. Sinds 1946 is hij leider geweest van het Centraal Planologisch Bureau. Op het ogenblik werkt hij bij het Institute of Social Studies in Den Haag, waar studenten uit vooral de jon ge Afrikaanse landen leren hoe een staat bestuurd en geleid moet worden. Prof. Thijsse vertrekt binnenkort naar San Francisco om d:\ar met Amerikaan se, Engelse en Zweedse planologen de toekomst van miljoenensteden en de problemen van de bevolkingsspreiding te bespreken. Hij heeft dus, wat erkende vakkennis betreft, recht van spreken. Zijn waar schuwing komt niet als een verrassing. Al dikwijls hebben Nederlandse des kundigen gewaarschuwd tegen te grote concentraties in de Randstad Holland, het gebied tussen Amsterdam, Utrecht, Rotterdam en Den Haag. Verwaarlozing van de provincies zou het gevolg kun nen zijn met het bizarre resultaat, dat Nederland slechts op één (randstad) been zou kunnen staan. Toch moedigt het planologisch beleid van de regering vestiging aan in de snel groeiende rand stad. Vooral grote bedrijven zouden hier hun thuishaven en dan in de meest letterlijke zin moeten vinden. Voor de bedrijven is het wel aantrek kelijk zo dicht bij de zeehavens Rotter dam en Amsterdam te zitten. Maar voor de mensen, die er werken? Op het ogen blik is de woningnood in het Westen groter en schrijnender dan in andere delen van ons land. Op het ogenblik. Maar hoe zal het zijn als in het jaar tweeduizend Nederland 20 miljoen in woners zal hebben? „Het zou een schrikbeeld zijn als 19 miljoen daarvan in de Randstad zouden moeten leven", zegt prof. Thijsse. Wat volgens hem nodig is, zijn grote steden, verspreid over het gehele land. Eindhoven bijvoorbeeld, dat gunstig ligt tussen Roergebied, de Randstad en de grote Vlaamse centra, zou samen met Helmond moeten uitgroeien tot een miljoenenstad. Nog drie belangrijke agglomeraties moeten in dit systeêm uitgroeien tot steden met meer dan 700.000 inwoners, steden zo groot als het huidige Amsterdam, Rotterdam en Den Haag. Deze agglomeraties zijn: de Rijn- en Waalstad (Arnhem-Nijmegen), de IJsselstad (Apeldoorn-Deventer-Zut- phen) en de Twentse stad (Almelo-En- schede-Hengelo). Een groot aantal pro vinciale kernen zal rond het jaar twee duizend zo'n half miljoen inwoners moeten tellen. Hierbij zijn Meppel (met Steenwijk, Emmen en Lelystad), Zwolle, Den Helder, Alkmaar en Hoorn, Mid- delburg-Vlissingen-Goes en Terneuzen en in het Zuiden Breda, Tilburg, Sittard i(met Heerlen en Kerkrade), Roermond en Maastricht. „Eens en vooral blijft echter nodig, dat de groei van de Randstad wordt afgeremd", aldus prof. Thijsse. Hier voor is een doelbewust planologisch beleid nodig. De gunstige ligging van de Randstad biedt natuurlijk voordelen, waardoor die ontwikkeling nooit hele maal zal worden lamgelegd, maar toch moeten de industrieën, welke niet nood zakelijk aan zee zijn gebonden, zich el ders in het land, bij voorkeur bij die toekomstige grote steden, vestigen. Dit vereist grote voorzieningen. Nieuwe wegen, veel recreatieterrein, veel nieu we huizen. De provincies zullen verder, steeds verder moeten groeien. Het ver eist veel van de plaatselijke overheden, maar er is niet aan te ontkomen. Want waar blijft men met 20 miljoen inwo ners? 19 miljoen van hen zullen in de steden onderdak moeten vinden, aldus prof. Thijsse. Zorg dus dat die steden er op voorbereid zijn, is zijn welge meende raad. wordt aan de fietser overgelaten. Maar als je op de fiets voorsorteert, doe het dan op de juiste manier. Niet het ach terop komende verkeer „snijden" door pardoes naar links te zwenken, maar wanneer de weg vrij is geleidelijk en „in vloeiende lijn" naar de as van de weg gaan (met uitgestoken arm!) Wan neer er voorsorteervakken op het weg dek zijn aangebracht, moet je niet te gen de wegas gaan rijden, maar rechts in het aangegeven vak blijven. Het oprijden of oversteken van een voorrangsweg levert voor de wielrijder voor zover het betreft de vraag wie nu voorrang heeft, niet zoveel moeilijkhe den uit. Alle verkeer op die weg moet je laten voorgaan. Wel kunnen de bor den bij zo'n kruising met een voor rangsweg enige problemen geven. Bij voorbeeld dat ronde bord, waarin een rode driehoek met het woordje „stop". Moet je als wielrijder voor dat bord werkelijk stoppen, of geldt het alleen maar voor snelverkeer? Het woordje „stop" is bedoeld voor alle rijdende ver keer. Het Verbond voor Veilig Verkeer wijst erop, dat dus ook wielrijders moeten stoppen, niet voor het bord, maar voor de aangebrachte stopstreep. Stoppen is stilstaan, dus afstappen of voet aan de grond, maar niet even blijven balanceren. Stoppen, ook wan neer er op de kruisende weg helemaal geen verkeer is te zien. ZONDER COMMENTAAR Een 52-jarige aannemer uit het Zweedse Linkoping is beschuldigd van bedrog en oplichting. Hij had namelijk zijn rechterhand laten afzagen om op die wijze in het bezit te komen van een uitkering van zijn verzekering tot een bedrag van 250.000 kronen. Bij een gevaarlijke onbewaakte over weg ergens in Amerika ligt een groot autokerkhof met het opschrift: „Waag het er op, wij kopen het wrak!" Onherstelbaar vernield VOLKSWAGEN SLOEG OVER DE KOP Dinsdagavond om ongeveer 6.45 uur sloeg de heer W. Bulder met een Volks wagen op de Vianemveg in Eierland over de kop. De auto werd onherstel baar vernield. De chauffeur werd licht gewond. Het ongeluk gebeurde toen de wagen in de drassige berm terecht kwam. Zo abrupt stuurde de heer Bulder bij dat de Volkswagen dwars op de weg te recht kwam en zijdelings over de kop sloeg. Door de buiteling liep de heer Bulder enkele verwondingen op aan het hoofd. De politie heeft de 10 jaar oude Volkswagen aan een onderzoek onderworpen, doch geconstateerd, dat geen technische afwijkingen oorzaak van het ongeluk kunnen zijn. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes Extra collecte internationale hulpverlening De Cocksdorp 10 uur ds. Socsan Den Hoorn 9.30 uur ds. Oskamp Extra collecte Werelddiakonaat De Koog 10 uur ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oostcrcnd 10 uur ds. Becrthuis Collecte Internationale hulpverlening Oudeschild 11 uur ds. Oskamp Extra collecte Internationale hulpverlening GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 en 15,30 uur dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Van Bilderbeek Oostcrcnd 11.15 uur ds Van Bilderbeek Den Hoorn 19.30 uur ds. Van Bilderbeek Voor een LAN GE VELD DE BOOU N.V TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke rege' méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (met eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, teL 2285 Deurw. Prins houdt maandag van 10 - 12.30 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, mcasso, kosteloos advies in pachtzaken). Wij gaan door met het afleveren van Persilge schenken uit voorraad. Gym verOosterer.d p/a J. Daalder, Vhestraat, Oer de Jung en Rentenaar, tel. 227 Televisie. 2e program en reclame binnenkort in de lucht Laat nu uw 2e ka naai inbouwen of ruil uw oude TV in. Wij geven een hoge inruilprijs Inruil TV's voorradig vanaf f250,- Reparatie van niet door ons geleverde TV's worden aangenomen. Techn. bur. L. bchrader en Co, telef. 944285 (020) Amsterdam, tel. 295, Oosterend, Texel In onze maatkleding voelt U zich prettig en verzorgd. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boom- kampstr. 8. Alkmaar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Te koop gevraagd antiek zoals koperwerk, zilveren- en gouden sieraden, tin, meubelen, dekenkisten, te geltjes, oude landkaarten, klokken, gouden en zil veren munten, ook buiten landse, oude bedelkettingen enz. enz Wij komen halen en betalen contant. Ge heimhouding verzekerd. Brieven onder nr. 587 aan bureau van dit blad. Te koop aangeb tafel met kleed, 4stoeien,2clubs theemeubel, emaille goot- steenbak Schilderend 80, Den Burg. Te koop aangeb. een eiken damesbureautje. Mo lenstraat 63, Den Burg. Verloren een rood wit groene sjaal, machinaal gebreid, omgev. ijsbaan Margriet Swaerts Hoge- berg, telefoon 2467 Te koop autoped en kinderfiets 5-9 jaar. L Roeper, Herenstraat 36, Den Hoorn Te k. een i g st.z haard kachel en oliekachel .vrij dag 3-5 uur. H. C. Ran, Groeneplaats 4 Jongeman i b.v. schijf machine zoekt typwerk (thuiswerk) brieven, nota's enz Brieven onder nr 591 aan bureau van dit blad. Aangeb. bruidsjapon m. 38 - 40 kort. Adres bur. van dit blad Aangeb Philips autora dio, vrijwel nieuw. Park- straal 28 Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Piet (Pieter) D Daalder-Huizinga P. Daalder Henk en Arie Langeveldstraat 43, De Cocksdorp, Texel, 28 januari 1964. Jan Jacob Duit en Ticneke Gerda Brommcrsma geven U hierbij, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op 21 februari 1964 te 14.30 u. in het Polderhuis te Den Burg, Texel. „Tjibatoe", Haren (Gr.) ,,'t Heklicht", De Koog, Texel. Dirk Roeper en Grcetje Kuip hebben het genoegen, mede namen hun ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal plaats hebben op dinsdag, 11 februari 1964 v.m. 10.30 uur in het Polder huis. Kerkelijke inzegening v.m. 11 uur in de Kapel van huize St. Jan. „De Fenne", Duinweg B 144 b, „Rozenburg", Westerweg B 129. Receptie op de trouwdag van n.m. 3.30 - 5 uur in hotel „De Lindeboom- Texel". Toekomstig adres: Duin weg B 144c, Den Burg. Algemene kennisgeving 1 Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen op 21 jan. 1964 onze zorg zame Man, Vader en Grootvader Aris Ellen, in de leeftijd van bijna 59 jaar. Dat hij nu juicht voor Gods troon, is ons een troost in dit zware verlies. W. Ellen-de Haan G. Rhebergen-Ellen G. Rhebergen Peter M. R. Prinzen-Eller» M. Prinzen C. S. Ellen Picton R.R. 4, Ontario, Canada. j De begrafenis heeft plaats gehad op 23 jan. te Picton, Ont. Eerste kwaliteit grote sortering. A. van der Vis en Zoon, Wilhelminalaan, tel. 2356 Heden overleed in Huize „Irene" onze lieve oom Pieter Hoogerlieide, in de ouderdom van bijna 90 jaar. Namens de familie: G. Dekker Texel, 28 januari 1964. De begrafenis zal plaats vinden vrijdag, 31 januari 1964 n.m. 2 uur vanaf huize Irene, op de Oudeschilder be graafplaats. Koop nu een echte leren jas KLM extra 147,50 Als reclame 10% Korting14,/O Sensationele 1QJ) 7R lage prijs Komt eens kijken of vraagt bezoek St. Pancras, telefoon (02267) 588 dinsdag 4 februari 8 uur in „De Zwaan" Is er op Texel bereid bij ons te komen werken? (Niet voor de frietverkoop) „De Snackbar" telefoon 02220-2I62 Voor de afd grossierderij bieden wij een met toekomst rijbewijs en kunnende ver kopen vereist Swarthof's Grossierderij fïjders(sters) MYOPLASTIC KLEBER de franse vinding zonder veer en kussen doet sinds 1953 In Nederland aan duizenden van Uw landgenoton hun breuk en hun breukband vergefen. Nu ook verkl|gbaar In ultra lichte, snel wasbare uitvoering Myotonic. Stabll qordols voor steun bij zwaarlijvigheid. U kunt op Uw beurt deze appa raten kosteloos proberen blf de deskundige van INSTITUT HERNIAIRE DE LYON, dio zitting zal houden te: Hoorn: Drog. Conijn, Ged. Turfhaven 42, woensdag 12 febr. 10.30 - 12.30 uur. Den Helder: Drog. Takken, Kei- zerstr. 47, vrijd. 14 febr. 10- 12 u. Alkmaar: Drog. La- bori. Laat 78, vrijdag 14 febr. 14- 16 u. Enkhuizen: Drog. Jans (S Zn. Westerstraat 35, woensdag 12 febr. 14 - 16 u. Inlichtingen: l.H.L. Postbus 89, Heemstede.

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 2