4; Kostuums van klasse. tmrnm uitnodiging het bOGKhuis hei kleuterhuis City Theater Geld speelt geen rol Porgy en Bess De Graaf, smederij mk®, Verrader in opdracht monsternemer 30 jaar Swarthof Schrijfkassas Langeveld en de Rooij een lezing met dia's over Vietnam en Birma „De Instuif geopend. Telefoon 2027 landbouw- vakantiebonnen een meisje of jonge vrouw flinke jongen Bosch wasautomaat WAS 5 De Bosch automaat f 1275,- ongeregistreerde schapen Schapenstamboek 1934 1964 Den Burg Voor ieder gezin gratis proefportie Super Frites het is nog niet zo lang geleden, dat in de binnenburg ,/t boekhuis" en ,/t kleuterhuis" werden geopend, het interieur van deze winkels voldeed stellig aan de in die tijd te stellen eisen. nauwelijks te voorzien was dat de ontwikkeling zich zo stormachtig zou voltrekken, dat de noodzaak van vernieuwing zich reeds na korte tijd zo dwingend zou aandienen. in de overtuiging de juiste weg in te slaan gaven wij een bureau voor winkelbetimmeringen te amsterdam de opdracht het interieur op de meest efficiente wijze aan te passen aan de gewijzigde omstandigheden. wij menen, dat aan deze opdracht ten volle is voldaan, van harte hopen wij dat ook u deze mening zult delen, immers eerst dan zullen deze veranderingen werkelijk verbeteringen blijken te zijn, als u zich zoals voorheen in ,/t boekhuis" en ,/t kleuterhuis" thuis voelt en op nog prettiger wijze uw keus zult kunnen bepalen. het zal ons een genoegen zijn als u deze vriendelijke uitnodiging tot een bezoek aan ,/t boekhuis" en ,/t kleuterhuis", die hiertoe vanaf zaterdagmorgen half negen zijn geopend, zult willen aanvaarden. Op verzoek van de Oranjevereniging De Koog houdt de heer J. Verkade, ambassadesecretaris, op donderdag 26 maart in „Het Witte Huis" te De Koog, aanvang 8 uur. Vrij toegang voor leden. Het Bestuur. J. J. Bakker i9 weer vanaf zaterdag 2L maart de weekends Beleefd aanbevelend. Zaterdag 8 uur en zondag 3 uur Lachen is gezond, doe het dus; in de vrolijkste film sinds jaren. JERRY LEWIS in: Jerry ontdekt zich als de verloren zoon van een multi-miljonair. Een film als een verfrissend bad, vol originele grappen van de raskomiek Jerry Lewis. TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN. Zondag en dinsdag 8 uur De ware geschiedenis van de man, die de Geallieerden hun grootste spionage-zege uit de Tweede Wereld oorlog bezorgde. William Holden - Lili Palmer en Hugh Griffith in (The Counterfeit Traitor) Een spannende spionage-film van hoog niveau: in zijn genre de aller beste. TOEGANG BOVEN 14 JAAR. Maandag, woensdag en donderdag 8 uur Een schitterende filmbewerking van een beroemd gegeven. Sidney Poiticr, Dorothy Dandridge, Sammy Davis jr. enPearl Bailey in: Technicolor - Cinemascope De film, die de wereld verrukt. Samuel Goldwyns grandioze verfil ming van Porgy en Bess met de prachtige muziek van George Gershwin. Hoe vaak genoot u al van de muziek? Thans kunt u het gehele prachtige schouwspel meemaken. TOEGANG BOVEN 14 JAAR. Prijzen der plaatsen: ƒ3,2,50, ƒ2,en ƒ1,50. Kaartverkoop op de speeldagen van 121 uur aan de kassa. Inlevering en uitbetaling max f90,— op zaterdag 21 maart van 4 - 6 uur bij C Bos. Hollandseweg C J Barhorst, Haffelder- weg 9 GEVRAAGD en een Fam B F lansonius, „De Branding", Boodtlaan 6, De Koog. De Rundveefokvereniging vraagt voor 13 april a.s. een voor omgeving Den Burg. Gegadigden kunnen nadere inlichtingen be komen bij |ac. Roeper Johz Duinweg of B Oostra n b Zuivelfabriek. Dit is de beroemde met aangebouwde centrifuge die wij in voorraad hebben. Automatisch wassen is geen luxe meer. munt uit door vele technische „ex traatjes" wo, het „3 draai-ritmen" van de trommel. Verdere kenmerken zijn: Volledige sopvernieuwmg tussen voorwas en hoofdwas. AJ- Gevarieerde 'kapaciteit: 1,5, 3 of 5,5 kg droge was al naar gelang van weefselsoorl en wasprogramma •Jé Speciale wasprogramma's voor het fijnste goed. v- Automatische wasmiddelnpname. Thermostatische instelling van de wastemperatuur. Het klinkt technisch en inge wikkeld maar het wassen met de BOSCH automaat is héél eenvoudig! Gaarne overtuigen wij U daar van met een vrijblijvende de monstratie. Maak een afspraak! Wilhelminaiaan 33, Den Burg, Telefoon (02220) 2382 BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat zij overwegen om met toepassing van artikel 20 van de Wederopbouwwet vergunning te verlenen aan de heer D. Kalverboer, wonende De Ruyterstraat 116, te Oudeschild, voor de bouw van een woning op een perceel grond, gelegen aan de De Houtmanstraat te Oudeschild, kadastraal be kend gemeente Texel, sectie D, nr. 3001. Eventuele bezwaarschriften tegen genoemd bouwplan kunnen tot uiterlijk 1 april a.s. bij hun college worden ingediend. Texel, 18 maart 1964. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, C. De Koning De secretaris, P. Beemsterboer. Gevraagd drachtige of met 2 lammerenj Aanbiedingen Landbouwhuis, Alkmaar Telef. 02200-12681 of 13023 ter gelegenheid van ons 30 jaar zaken doen op Texel. De lekkere SUPER FRITES tegen inlevering van bon goudgeel en knappend op uw tafel. Bereid uit de beste consumptie aardappelen. Voor loempia's, nassi- en bamiballen, croquetten en slaatjes, nu ook voor Super Frites naar Bon voor gratis portie Super Frites 8 dagen geldig Telefoon 2162 Den Burg Prachtige nieuwe stoffen, en let U vooral op afwerking, pasvorm enprijzen De voorjaarskollektie biedt voor Pasen ruime keus aan senior en junior. En bijpassende moderne overhemden, sokken en dassen zijn er ook te kust en te keur. Steeds meer mannen slagen bij Uxiioihui»

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 9