RENTE TOT 4% Jeugdig talent liet zich gelden tijdens amateuravond Terugblik op een veeshow Bij de NiwlDIS het goed sparen Goede prestaties van de „Typhoons" vervolg K.N.Z.H.R.M. Zware botsing op Schilderweg NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! OOSTERENT) Hoewel in het alge meen de neiging tot zelfwerkzaamheid verdwijnt, mede onder invloed van ra dio en televisie, kan dit nog niet worden gezegd ten aanzien van de muziek. Texels jeugd blijft zelf muziek maken en uit het aantal leerlingen dat zich telkens bij een onzer muziekscholen of koren aanmeldt, mag worden opge maakt, dat het ook voor de toekomst wel snor zit. Het bewijs dat men op ons eiland met enthousiasme diverse instru menten weet te bespelen en daarbij ook de stembanden nog wil roeren, werd zaterdagavond weer eens geleverd te Oosterend. De muziekschool Henny Kok had in samenwerking met Phonogram een avond op touw gezet, waarbij Texel se amateurs, die zich daartoe hadden opgegeven, hun beste beentje konden voorzetten. Oosterend deed zijn reputatie (alles lukt daar!) eer aan. Het weer was uit stekend, zodat gebruik gemaakt kon worden van het terrein voor de muziek- nis. De honderden bezoekers van de avond konden voor het eerst gebruik was te 18.35 uitgevaren doch kreeg reeds te 19 45 van Scheveningen-Radio bericht, dat kon worden teruggekeerd De bemanning van de msrb. Baron van Kattendijke was in snel tempo bij een in het boothuis benoorden De Cocksdorp en deze boot werd te 18.55 gelanceerd. Toen bekend werd. dat geen reddingbootassistentie nodig was, heeft de reddingcommissie, van de Kustwacht Eierland uit. een rode lichtkogel afge schoten, het sein voor ,,keer terug naar de haven". Aanvaring tussen Duits en Libanees vrachtschip 29 mei voer de mrb. Prins Hendrik i(station Den Helder) te 18.30 uit op het bericht, dat het Duitse m.s Anna Marie en het Libanese s.s. Elpidoforos met elkaar in aanvaring waren geweest ter hoogte van Texel. Het Duitse schip had de reis voortgezet; de Libanees was op de Eierlandse gronden, even ten noor den van de Sluftervallei aan de grond gezet. Wind n.o., 5-6; matig zicht. Te 21.00 lag de Prins Hendrik langszij, maar het schip had geen hulp nodig. Ondanks het grote gat in de boeg (4x4 meter) maakte de Elpidoforos geen wa ter. De reddingboot bleef standby. Te 23.00 kwam de Libanees op eigen kracht vlot en vervolgde zijn reis. 30 mei 02 30 was de Prins Hendrik te Den Helder terug De mrb. Carlot vertrok te 19.10 uit Terschelling en arriveerde te 21.10 bij de Elpidoforos. Aangezien de Prins Hendrik reeds ter plaatse was en de Libanees geen hulp nodig had keerde de Carlot terug. De msrb. Baron van Kattendijke (sta tion De Cocksdorp) werd te 19.50 ge alarmeerd. 25 minuten later kon de boot reeds worden gelanceerd en te 2108 arriveerde zij bij de strandings plaats. Te 21 30 werd de Baron van Kattendijke teruggeroepen KW 65 gestrand op Eierlandse gronden 22 augustus meldde Kustwacht Eierland te 02.45 aan station Texel, dat nabij de z.w. punt van de Vliehors een kotter was gestrand. Wind z.z.w., 4, tij dens buiten 5 a 6 Vrij hoge deining, matige tot zware branding op de gron den Toen de plaatselijke reddingcommis sie te 03.30 bij het boothuis benoorden De Cocksdorp arriveerde, was de be manning van de msrb. Baron van Kat tendijke reeds present. Korte tijd later werd de reddingboot gelanceerd. De kotter zat met slagzij over stuurboord midden m de branding op een ondiepe bank en het was voor de reddingboot moeilijk om langszij te komen. Zij slaagde er evenwel in de drie opvaren den van de kotter KW 65 over te ne men. Bij de reddingsactie liep het roer van de Baron van Kattendijke t.g.v. stoten op de harde zandbank schade op. Om dat de terugreis over de gronden met een defect roer te veel risico met zich zou meebrengen, besloot de schipper van de Baron van Kattendijke de schip breukelingen over te geven aan de mrb. Carlot, die, te 03.45 uit Terschelling vertrokken naar de strandingplaats, even buiten de gronden standby hield. Deze boot nam de Baron van Katten dijke op sleeptouw en liep te 08.45 de haven van West-Tei schelling binnen. Vlet met sportvissers omgeslagen 30 november voer de mrb. Prins Hen drik (station Den Helder) te 11.00 uit op het bericht van de politie op Texel, dat ter hoogte van de veerhaven Het Horntje een vlet met twee sportvissers was omgeslagen Wind o., 4, kalme zee en goed zicht. Op de rede werd een motorvlet ge praaid, die eveneens aan het zoeken deelnam. Een van de beide sportvissers, die kans had gezien bij de omgeslagen vlet te blijven, was door een andere motorvlet naar de wal gebracht. Daar er reeds eb liep heeft de Prins Hendrik het Molengat langs het Texelse strand afgezocht en op de terugreis de Razende Bol. Zonder resultaat evenwel. Ook werd nog langs de strekdam van de veerhaven gevaren, maar toen ook hier niets werd gevonden, moest wel worden aangenomen, dat de man was verdron ken. maken van de banken, die door dokter Renout zijn geschonken en waarvan het eerste, nog ongeschilderde deel was afgeleverd. Bijna driehonderd bezoe kers. „Méér dan bij Zajednica. nep een plagende Oosterender bij het knippen van ons kaartje. „Maar minder dan bij de teenagershow!", zeiden we terug, waarbij we ons deel bijdroegen aan die rivaliteit tussen Oosterend en de rest van de stad Texel, die soms héél éven de kop opsteekt. De heren van Phonogram maakten de avond mee in het kader van hun talentenjacht, die dezer dagen in Nederland van start is gegaan. Het merendeel van de mee werkende amateurs bestond uit leden van de muziekschool, die hun instituut op waardige wijze vertegenwoordigden. Een goede start van het programma was de rondgang van de drumband van „Excelsior" door het dorp. De muzikale prestaties van de ama teurs waren veelbelovend. Zowel lichte muziek als klassiek werden ten gehore gebracht. Met waardering willen we de naam noemen van de jonge Flip Krayenbrink uit De Koog, die op zijn gitaar het klassieke „Pastorale" als solo bracht. Hij deed het zó goed, dat de jury hem er 15 punten voor toekende (20 was de hoogste waardering). In het zeer lichte genre deden de „Typhoons" het uitstekend. Het groepje bestaande uit Bob Dros (drums), Huub Dros (gi taar), Wim Beerling (piano) en Wim Koorn (zang) imiteerde Trini Lopez en de Beatles, maar lieten ook een eigen compositie horen. Het klonk vooral voor de jeugd bijzonder goed. De jury kende de „Typhoons" de eerste prijs toe (16 punten). De tweede prijs was voor Klip Krayenbrink, die deze prijs moet delen met de Gezusters Vonk Ook deze meis jes maakten indruk met hun prestaties. De derde prijs was voor het duo Greta Postma en Ineke Leijen (13 punten) Een extra prijs ging naar de jonge Lars de Vries. De prijswinnaars kregen allen een waardebon. De andere deelnemers zullen een boekenbon krijgen. Het staat nu reeds vast, dat de slotavond van deze talentenjacht ook op Texel zal worden gehouden. door B. Oostra, namens het bestuur van de Rundveefokvereniging „Texel". De tentoonstelling „Texel telt mee" hoort al weer langere tijd tot het ver leden. Niettemin wil het bestuur van de Rundveefokvereniging over één on derdeel, de veeshow, nog een korte nabeschouwing publiceren. In de eerste plaats mag worden gesteld, dat de veeshow als een volledig succes mag worden beschouwd. Dat van verschil lende zijden toch kritiek op de inge zonden dieren werd gegeven, is niette min begrijpelijk, want zelfs hier geldt: „Smaken verschillen". Bovendien is het geven van een beoordeling over een beste melkkoe niet zo eenvoudig. De voorgeschiedenis Toen van het organisatiecomité inder tijd het verzoek kwam om mee te wer ken aan de tentoonstelling is men daar spontaan op ingegaan. Immers, van daag de dag neemt de melkveehouderij zo'n belangrijke plaats in op de Texelse bedrijven dat in de meeste gevallen van de belangrijkste bron van inkomsten mag worden gesproken voor de boer. Op een landbouwtentoonstelling horen dus ook koeien thuis. Vast staat dat op dit ogenblik zeker 4000 a 4500 melk gevende koeien op Texel aanwezig zijn. Hier zijn er 3000 van in het bezit van de leden van de rundveefokvereniging, verdeeld over 210 bedrijven. Voor de show waren maximaal 12 dieren nodig. Nu kon men twee methoden volgen om over deze 12 koeien te kunnen beschik ken. Aan de hand van de administratie van de vereniging kon een aantal dieren worden uitgezocht en de betreffende eigenaren werden verzocht deze dieren in te zenden. De inzendingen zouden dan zeker alle kritiek kunnen door staan. Bij de 3000 koeien zijn echter veel meer beste melkkoeien zodat het moeilijk is er een keus uit te maken. Een andere methode was het inlichten van de leden omtrent de tentoonstelling en hen verzoeken vrijwillig een dier ter beschikking te stellen, waarvan men denkt dat het aan de gestelde eisen vol doet. Vooropgesteld moest worden, dat het geen onderlinge wedstrijd zou wor den. Op de laatstgenoemde wijze ging het bestuur tewerk. De kosten zouden voor de betrokken deelnemers zeer ge ring zijn. De verwachting dat men en thousiast zou reageren werd echter niet bewaarheid, daar slechts 15 leden dieren opgaven, een totaal van 45 koeien. De keus was dus nogal klein, 's Was dan ook iets nieuws voor Texel en dan loopt men niet zo gauw warm! Twee leden uit het bestuur verklaarden zich bereid de dieren te beoordelen. Na de eerste rondgang bleven 12 be drijven over waar o.i wel wat aanwezig was. Willen we reclame maken met een melkkoe, dan zal in de eerste plaats haar productie prima moeten zijn. Daar uit volgt dat ook het uier en melktekens daaraan aangepast behoren te zijn. Dan ook nog graag een best exterieur en zie daar: de complete show-Jtoe! Wat de productie van de 12 aanwezige dieren betreft durven we vaststellen dat deze zeer goed, ja zelfs uitmuntend was. Tevens vond de commissie dat ook over het algemeen van prima uiers en melktekens kon worden gesproken Dat er dan of en toe op het exterieur iets gezondigd werd, is verschillende dieren best te vergeven. Vooral als de staat van dienst daarbij in ogenschouw wordt DICHTERLIJKE REACTIES VAN GAST Van verschillende deelnemers aan de Texelse Gastendag hebben we reacties ontvangen waarvan u een deel reeds in de vorige edietie aantrof. Nog meer dankbare brieven .liggen op onze tafel, maar het is helaas niet mogelijk ze alle maal op te nemen. Eén van de gasten die zijn ervaringen op rijm zette, willen we echter aan het woord laten, wetende dat hij zou kunnen spreken namens alle deelnemers aan de gastendag. - Red. We waren van alle oorden terug gekomen, Om elkaar en ons eiland weer te zien. We werden zo hartelijk ontvangen, Organisatories en tactisch voor alles een tien. Zo is het ook echt wel een feest geworden, Wat vriend'lijk en „aardig" trad men ons tegemoet Hoeveel honderden handen hebben we mogen schudden, Zoals men toch maar dat op Texel nog doet. Wat was het weer goed en „eigen" dit alles, De zonnige duinende wind en de zee, De jubelende vogels boven 't bloeiende landschap, De zilte lucht en het wollige vee. Wij hebben dit alles hartgrondig genoten, Hebt dank beste vrienden, een hartelijke groet. Er is wél veel veranderd, ook ten goede, dat wel. Maar voor mij was er toch weemoed in zang en in spel. Waar zijn ze gebleven de gelukkige jaren. Al was er „vanzelf" ook het kerende „téé", Hoe schieten wij mensen tekort om te vatten De zin van dit alles, Wat bedoelt God er mee? Blijft ten slotte 't geloofslied aan alle stranden. God laat niet varen „Het Werk Zijner Handen". J.K genomen Dit was tenminste de gedach te van de selectie-commissie. Op Texel hebben we zoiets nog niet eerder mee gemaakt. Op veel toeschouwers en ook onszelf maakte het een imponerende in druk. Deze 12 beste melkkoeien in zo'n, voor dit doel unieke stalruimte opge steld. Elke middag werden de dieren 3 kwartier buiten rondgeleid. Hiervoor nog onze hartelijke dank aan de heer C. Laan die voor dit werk een 12-tal scholieren bereid vond. Ook deze jon gens hebben met enthousiasme de die ren geshowd. Jammer dat steeds zo weinig publiek aanwezig was om ook dit evenement gade te slaan. Het prachtige hooiers- weer is hier natuurlijk mede schuldig aan. Dit zal ook wel de oorzaak zijn dat voor de veekeuring op zaterdagmiddag, uitgeschreven door de Ver. van Oud leerlingen der Landbouwschool, te wei nig belangstelling bestond. Vooral van de zijde van de Oudleerlingen. De bedoeling van deze veekeuring was, dat het publiek uit de 12 koeien de 5 beste dieren wist aan te wijzen en tevens de koe met het mooiste uier. Door de heren C. de Wit en D. Kal- verboer was dit volgens hun visie vast gesteld n.l. no. 1 Gerda I Joh. A. Witte; no. 2 Keetje 13 J. Huisman; no. 3 Em mie Fa. Th Rutten; no 4 Gretha 61 G. C. Bakker en no 5 Zeeman 75 J. S. van Leeuwen. De koe met het mooiste uier was Em mie van Fa. Th. Rutten. Deze nabeschouwing zou niet volledig zijn wanneer we niet ook hier nogmaals onze dank uitspraken aan allen die heb ben meegewerkt deze show te doen sla gen In 't bijzonder zou ik dan willen noemen Sjors Jimmink en Piet van Leeuwen Voor hun zorg en toewijding aan de dieren gegeven is gebleken dat we de juiste mannen hiervoor gekozen hadden. VOETBAL „RWS'-„RIEMERSE BOYS" DEN HOORN Van bovengenoemde voetbalclub had U waarschijnlijk nog niet eerder gehoord Toch schuilen er in de gelederen van Rijkswaterstaat en het personeel van Riemers Remmingwerken goede voetballers. (Laatstgenoemde fir ma brengt op het ogenblik in de fuik haven de houten bekleding van de fuikarmen aan). Woensdagavond treden de twee elftallen aan op het terrein van ZDH te Den Hoorn. Het belooft een spannende strijd te worden, waarbij het publiek welkom is. Overmatig drankgebruik is waar schijnlijk de oorzaak van een frontale botsing van twee personenauto's in de nacht van zaterdag op zondag om kwam voor één. Het ongeluk gebeurde op de Schilderweg ter hoopte van de Coöp. Zuivelfabriek. De heer P. F. uit De Koog reed in beschonken toestand in zijn Opel perso nenwagen in de richting van Oude- schild. Uit de tegenover gestelde rich ting naderde de heer C. Witte van Den Burg in zijn nieuwe Volvo personen wagen Omwonenden werden opge schrikt door een daverende klap. De beide wagens waren op elkaar inge reden en in een ogenblik veranderd in afzichtelijke wrakken, die later door de fa. Kaczor moesten worden wegge sleept. De chauffeurs brachten het er tot verwondering van de omstanders le vend af. De heer ,F. liep twee snijwon- den in zijn hals op, een gebroken kaak en inwendige kneuzingen. Zondagmid dag is hij naar het ziekenhuis te Den Helder vervoerd. Eerste hulp onderging hij in het politiebureau te Den Burg van dokter A. van Loon. De bij F. in de wagen zittende C. M, uit Oudeschild klaagde over lichte inwendige pijn. De chauffeur van de andere wagen ver toonde evenmin ernstig letsel. Gebleken is dat de chauffeurs niet met bijzonder grote snelheid reden Niettemin kwam de botsing zo hard aan, dat de resten van de in de wagen van F. staande emmer met eieren werden teruggevon den in de vernielde auto van Witte. De politie heeft de zaak in onderzoek. RESTAURANT KIKKERT IN GEBRUIK GENOMEN DE COCKSDORP Zaterdagmiddag heeft de heer O. Kikkert te De Cocks dorp zijn hotel-café-restaurant „Kik kert" in gebruik genomen. Na aankoop op 1 mei j.l. heeft de heer Kikkert het interieur van het gebouw ingrijpend laten verbeteren. Het woongedeelte werd bij de zaak getrokken, er werd een nieuwe bar gebouwd en het meubi lair werd vernieuwd. De verbouwing is zelfs nu nog niet geheel gereed, reden waarom alléén het café-gedeelte is ge opend. In juli gaat de heer Kikkert in zijn nieuwe etablissement maaltijden voor kampeerders en bungalowbewo ners serveren tegen een populaire prijs. Voor dat doel is de keuken aanzienlijk uitgebreid en voorzien van een groot fornuis en een bakinstallatie voor pa tates frites. Op de bovenverdieping kun nen straks 12 gasten worden onderge bracht. AUTOMATISCH GOKKEN IN DE KOOG DE KOOG Het nieuwe zakenpand dat naast de garage Bonne aan de Dorpsstraat te De Koog verrees, heeft nu zijn bestemming gevonden. De heer J. A. Hillen heeft er een „vermaak- centrum" is gevestigd. In een royale ruimte staan 38 elektronische speel apparaten opgesteld, die jong en oud gelegenheid geven een gokje te wagen. De jeugd beneden de achttien jaar heeft echter zonder geleide geen toegang. Het ligt in de bedoeling de apparatuur uit te breiden tot 45 a 50 stuks. KOFFIE ALTIJD BRUIN DE KOOG In onze badplaats De Koog kan men voortaan dag en nacht vers gezette koffie drinken en desge wenst ook chocolademelk. Voor Daal ders Supermarket te De Koog staat sinds kort een automaat opgesteld, die niet alleen enig is op Texel, maar ook in overig Nederland nog een bijzonderheid. Na inworp van een geldstuk kan men kiezen uit vier soorten koffie, die dan op dat moment automatisch wordt ge zet en daarna in een bekertje vloeit. En als men bij warm strandweer wei nig voelt voor hete koffie, kan men bij een aangrenzende automaat terecht, waar na inworp van een kwartje een coupe „soft"-ijs tevoorschijn komt. OOK OP VLIELAND DODE LEPELAARS Zoals wij eerder berichtten, doet zich onder de Texelse lepelaars een abnor male sterfte voor. Het ziet er naar uit, dat het verschijnsel geen ernstige vor men aanneemt, want in totaal zijn op Texel nu zeven dode lepelaars gevon den. Van Vlieland zijn drie vondsten bekend De vogels werden daar in de omgeving van het Posthuis aangetrof fen. Het onderzoek naar de oorzaak van de sterfte wordt momenteel nog onder zocht Eventueel dood gevonden lepe laars dienen bij de Bosbouwkundig hoofdambtenaar te De Koog te worden gebracht of bij het Texels Museum. KERMIS VOOR EEN MAAL IN ERE HERSTELD Gistermiddag om 12 uur heeft burge meester De Koning door het luiden van de bel de grote kermis geopend, die tot en met vijf juli zal duren. Dat was voor het eerst sinds 15 jaar. (Zoals bekend werd de Texelse kermis in 1949 afge schaft). Op het moment van de opening waren nog niet alle instrumenten op de Groeneplaats, de Vismarkt en de We- zentuin in werking. Onder andere was men nog druk bezig met met monteren van het spectaculaire reuzenrad, dat intussen gereed gekomen is. Dat de ker mis zeer groots is opgezet behoeven wij U niet meer te vertellen. Waarschijnlijk zullen slechts weinig Texelaars verzui men er een bezoekje te brengen. ZWOLSMAN KWAM NIET Het aangekondigde bezoek van R. Zwolsman aan Texel is gisteren niet doorgegaan. De bekende zakenman liet weten dat hij niet zou arriveren. Zijn besluit houdt verband met het feit, dat zowel op Texel als Terschelling, waar ook een bezoek zou worden gebracht, de pers op de hoogte bleek te zijn! Waar schijnlijk zal Zwolsman nu trachten op een andere minder opzienbaren de manier zijn zaken op Texel en Ter schelling af te handelen. Kennelijk voelt hij er weinig voor dat in dit stadium zijn plannen op de waddeneilanden be kendheid krijgen. Evenals Texel heeft ook Terschelling zijn „Zwolsman-'geruchten". Daar wordt beweerd dat de bekende Nederlandse zakenman het gehele pakket aandelen van de N.V Exploitatiemaatschappij Terschelhnger Noordzeebad wil kopen. Onderhandelingen hierover zouden reeds zijn gevoerd. „DE ORANJEBOOM" IN ANDERE HANDEN De heer E Breeuwer te Den Burg heeft zijn bedrijf „De Oranjeboom" aan de Groeneplaats overgedaan aan de heer A. G. van den Berg uit 's-Hertp- genbosch. De heer Breeuwer zal binnen kort verhuizen naar de Warmoesstraat. Hij zal voorlopig op Texel blijven wo nen. (Zie verder advertentie). LEZING OVER CONGO Morgenavond om half acht zal in het gebouw van de R.H.B.S. te Den Burg een lezing worden gegeven door Dr. A. B. Stam, een medewerker van de Minis ter van Openbare gezondheid van de republiek Congo. De lezing onder het motto „Land en Volk van de Congo" zal worden geïllustreerd met een collectie dia's. Dr Stam is op het ogenblik in Europa in verband met een congres. Toegang hebben leerlingen, ouders, ge nodigden en serieus belangstellenden. - RONDGANG GIDSENBAND Hedenavond zal de drumband Marga- retha Sinclair een rondgang door Den Burg maken in verband met de Anjer- collecte. Gisteravond heeft het Kon. Texels Fanfare een rondgang gemaakt. De meisjes starten om kwart voor acht. UITSLAG SPORTVISWEDSTRIJD De sportviswedstrijd, die zondag j.l. nabij Oudeschild werd gehouden voor het kampioenschap van Texel, trok goede belangstelling maar weinig vis. Evenals de vorige keren waren de vangsten zeer matig. De heer P. Hartog wist echter nog rnenig visje te verschal ken, zodat hij met 70 punten de eerste prijs kreeg. Hij kreeg een taart, evenals de winnaars van de tweede en derde prijs, de heren R. Boks en De Vries, resp. 60 en 50 punten. Nummer vier werd L. Heerschap (50 punten). Num mer vijf J. Bakker, (20 punten). In het totaal klassement staan nu aan de kop: L. Heerschap 230 pnt P. Hartog 210 pnt.; M. Vlaming 150 pnt.; H. Hartog 150 pnt.; J Brouwer 130 pnt; M. Broers- ma 110 pnt. en M Heerschap 100 pnt. Over veertien dagen zal de laatste wedstrijd worden gehouden. Dan echter op het strand nabij De Cocksdorp. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 1 juli worden de moeders van Oudeschild en Den Burg verwacht van 14.00 - 16.30 uur. INGEKOMEN PERSONEN Leo Barnard en gezin, van Leiden, Vrouwenkerksteeg 12 naar Oosterend, Kotterstraat 24; Sjoerd S. Slotema. van N.O. polder, Ens N IV 10 naar Den Burg, Groeneplaats 14; Henri J. Michel en gezin, van Alkmaar, Hadewijcherstr. 56 naar Den Burg, Pieter van Cuyckstr. 12; Johannes G. Larr.ers en Hendrik S. L. Paul, van Doorn, Mariniersweg 7 naar H 131. VERTROKKEN PERSONEN Maria C. de Klerk ev. Meskes, van S 14 naar Alkmaar, Netiusstraat 22; Jan Maarsen en echtgenote van Oudeschild, Van Neckstraat 1 naar Tietjerkstera- deel. Bergum, Ritskelaan 2; Roelf W. Witte, van Oudeschild, De Ruyterstraat 100 naar Beverwijk, Nielenlaan 11. TEXELSE MARKT Gisteren werd op de markt op de Burgwal 648 lammeren aangevoerd, die 90,tot ƒ125,opbrachten. De han del was matig. Verder waren er 10 nuchtere kalveren (ƒ125,ƒ225, LAMMERENMARKT LEIDEN Op de laatstgehouden lammeren- markt te Leiden werden 450 Texelse lammeren aangevoerd, die 90,tot 130,opbrachten. De handel was rustig. TER VERDUIDELIJKING In een vorig nummer maakten we melding van het feit. dat een zekere Agnes Witte te Den Burg „Miss A.O.K 1964" was geworden. In verband met gerezen misverstanden (er wonen twee meisjes in Den Burg met die naam) vermelden we nog even het adres van de winnares: Schilderend 121, Den Burg. Ere wie ere toekomt.

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 2