JAC. DE GRAAF STOFFEN Lederen schooltassen Dros' Magazijn SIGMA koel kasten VLESS1NGI slotmanifestatie City Theater NECCHI Najaars- stoffen Nu reeds een prachtsortering jeugdige lijn Machineschrijven enkele verpleeghulpen vrouwelijk hoofd van de wasserij M. C. Visser Geen spreekuur Om drie uur Om vier uur 19.45 uur 20.20-21.30 uur Ich bin auch nur eine Frau Haarden X Gasfornuizen •x- Huishoudkachels x Straalkachels x Infra-rood stralers Letterlijk alles op verwar- mingsgebied hebben wij voor u in voorraad! 't is bij CHEMISCH REINIGEN STOOMWASSERIJ „TEXEL" Grote sortering vanaf f 5,95 aardappelsrooien stropersen stalling Opel Olympia pruimen enkeleendubbele sneeuwklokjes Weet wat u kooptl H. J. Keyser, Kwaliteit, Lage prijzen, Gratis dividendzegels reeds vanaf f 298.- een originele SIGMA 125 liter J. Agter Electrohuis Dros' Smederij S. Rentenaar naaimachines Naaimachinehandel Jac. Bruijn Een helder volk kiest schone warmte... kiest Caltex Edelhaardolie ^kristalzuiver Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Mariëtte Maria Johanna M. S. v.d. Meer-Rijk K. v.d. Meer Texel, 21 augustus 1964, Groeneplaats 5, Den Burg Geboren Enna dochter van H. W. Stark M. Stark-Meyer Texel, 20 augustus 1964, Blazerstraat 6, Oosterend Met dank aan God ge ven wij kennis van de ge boorte van onze zoon en broertje Renee J. Katsmar-Vlaming H. Katsmar Jan Buurtje 8, Oudeschild Texel, 22 aug. 1964 Op 23 augustus werd ons dochtertje en zusje geboren die bij het H. Doopsel de namen ontving Maria Goretti M. Witte-Goeman M Witte en kinderen Wij noemen haar GITTA Wezenspijk, Hoornderweg B 87, Texel Jaap Halsema en Marrie Witte hebben het genoegen u. mede namens hun ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrij dag 11 september 1964 v.m. 10 ,uur in het ge meentehuis te Den Burg en om 10.30 uur in de pa rochiekerk van de H. Ja- annes de Doper, waarna tot hun intentie de huwe lijksmis zal worden opge dragen. Zuid-Haffel B 77, Den Burg Kerkplein 2, Oosterend Texel, augustus 1964 Receptie op de trouwdag van 7.30 - 9 uur in Het Centrum te Oosterend. Toekomstig adres: Peper straat 10, Oosterend. De familie Kalshoven groet alle vrienden en be kenden bij hun onver wachts vertrek van Texel. Voor de vele blijken van medeleven tijdens het verblijf in het ziekenhuis en bij het overlijden van mijn lieve vrouw, betui gen wij onze oprechte dank. In 't bijzonder aan de heer en mevrouw Broer voor hun onver moeide en liefderijke zorg en ds. Froentjes voor de troostrijke woorden tot ons gesproken. Allen zeer hartelijk dank. Uit aller naam: G. Bakker Huize Irene, Den Burg. Wij mochten 20 juli een heel mooie dag beleven. Velen hebben ons op een buitengewone wijze ver rast. Wij willen u allen hiervoor, ook langs deze weg, heel hartelijk dan ken. A. Timmer Czn. A. Timmer-Trap Texel, augustus 1964, Peperstraat 23, Oosterend De lessen worden hervat dinsdag 1 september. Opleiding voor landelijk examen (deelname niet verplicht) Schilderend 103 telefoon 2518 In mooi bejaardencen trum in Andijk (nh) kun nen geplaatst worden of meisjes die daar voor opgeleid worden. 5-daagse werkweek, goe de salansregeling, mooie kamer. Tevens is er plaats voor een die geheel zelfstandig met voldoende ingewerkt per soneel de leiding kan ne men. Inlictingen bij de directie van huize „Sorghvliet" tel. (02289) 641, Andijk. Te huur plm. 2 ha. Bloembollenland Te bevragen „Pomona" kinderarts op 26 en 27 augustus Namens hun ouders geven Ad Kooiman en Jenny de Jong kennis van hun voorgenomen huwe lijk waarvan de voltrekking zal plaats vinden D.V. op 4 september 1964 om 11 45 uur v.m. in het pol derhuis te Den Burg. Kerkelijke bevestiging om 1 uur n.m. in de Ned. Herv. kerk te Oude schild door de weleerwaarde heer ds. J. G. Beerthuis. Ottoland A 1, (Z.H.) Oudeschild, Schilderweg S 22 c. Receptie van 5 tot 6 uur n.m. in het R.K. Bondsgebouw, De West te Oudeschild. 3- J5- H- Ü- vt Bezoekt a.s. woensdag de van de Texelse Folklore te Den Burg. De gehele dag wordt meegewerkt door de heer J K P Zwan met zijn pas gerestaureerde draaiorgel „De Tiet". Vanaf twee uur kunt U zich op de oude wolweegschaal laten wegen en zitten in het dorp verschillende Texelaars op de stoepen oud handwerk te beoefenen. hoefbeslag, spinnen en nettenbeeten op de Groeneplaats. optreden jeugddansgroep o.l.v. de Sneer Kasse- naar. Folkloristische optocht roorafgegaan door de Margaretha Sinclair ba nd. Opstellen bij de R K. school. Route: Holtewal, Weststraat, Gravenstraat, Zwaanstr: lat, Groeneplaats, Park straat, Weverstraat, Stt menplaats, Binnenburg, Groeneplaats. optreden grote dansp joep, afgewisseld met shownummers Margar ètha Sinclairband. Telefoon 2027 Dinsdag en woensdag 8 uur Maria Schell en Paul Hubschmid in: Een pittige filmklucht vol dolle situa ties. Een filmklucht over het thema: „Waarom zullen wij niet openlijk over de liefde spreken?" TOEGANG BOVEN 14 JAAR. Kon. Alg. Ver. voor Bloembollencultuur afd. Texel Door de vele afkeuringen wegens narcisvlieg, worden alle narcissen kwekers aangeraden, al hun plantgoed tegen vlieg te behandelen. Het Bestuur Bloembollencultuur afd. Texel Alle narcissen-kwekers die weten waar zich vlieghaarden bevinden, zoals b.v. oud narcis- senland waar de laatste jaren geen opschot vernietigd werd, worden dringend verzocht deze aan het bestuur bekend te maken. Het Bestuur Wilhelminalaan 33 - Den Burg Telefoon 02220-2382 Uw verwarmings specialist met de spreekwoordelijke service. Warmoesstraat Telefoon 02220 - 2634 Oudeschild Maandags gehaald, vrijdags klaar Biedt zich aan voor met de nieuwe „Grimme" tevens te huur en uw adres voor Jn. v. d. Star ,t Noorden telefoon (02223) 317 AANGEBODEN voor caravans e.d. Telefoon (02223) 421 of Brieven onder nr 677 aan bureau Texelse Courant. Te koop wegens overcom pleet bestel 1957 Bakkerij „'t Gouwe Boltje" Oosterend, Telefoon 207 Vanaf heden volop M. Huisman, „De Veen' Telefoon 2203 Te koop gevraagd A. van Strien, Wilhelminalaan 94, Telefoon 2904 Ons fruit is gegarandeerd vrij van het gevaarlijke parathion of aanverwante bestrijdingsmiddelen. Benonl is nu ongetwijfeld de lekkerste handappel. Is ook enige tijd goed houd baar. Fruitbedrijf De Waal, Tel. 02223-301 Aha speculaas per pak 1.05 20 zegels Vruchtensorbet 150 gram 69 10 zegels Echte Bic-pennen 2 stuks voor 1.50 25 zegels Chocolade pindakoc- ken per pak 79 20 zegels le soort kersenjam 1.08 10 zegels Venz chocoladehagel 85 10 zegels Gazeuse 3 flessen 1.17 20 zegels Fijne pinda's 2 zak 1.17 20 zegels le soort rijst Silvo 2 pakken 1.16 20 zegels Perziken op sap Vz literblik 99 15 zegels Spuitbus Vliegendood naar keus 50 zegels Limonade per fles 1.20 25 zegels 11 knotsen 49 1 literblik fijne doppers 89 2 grote potten appelmoes 99 1 grote zak zoute pinda's van 87 nu 79 Pé Dé - Cor de Jong - Fa Lagerveld. techn. bureau alle maten vrieskisten en -kasten uit voorraad, nog ai te geven enkele overjarige koelkasten rechtstikmachine elektrisch in koffer zig-zag machine zig-zag machine automatisch met knoopsgatsleutel zig-zag machine met vrije arm, 12 volts veiligheidsverlichting en fraaie draagkap 298- 498- 573- 595.- Stenenplaats Caltex Edelhaardolie is kristal- zuiver. Maakt geen vlekken, houdt uw haard schoon, en geeft een ab soluut reukloze en roetvrije ver branding. Ga daarom deze winter over op Caltex Edeihaardoiie. Dros' Ing. bureau en autocentrale Schilderend 56 Den Burg, Texel. Tel. Den Burg 2151 Tel. Den Burg 2071 Tel. Oudeschild 2320 Tel De Koog 314 LTEX Voorgevormd beha'tje In leuke broderie d'Anglalse. Accentueert de Jeugdige lijnl AA en BB cups S.50. Bijpassend gordeltje 3.95. Gaine van meegaand tule-elastiek. Heerlijk vrij, Jong en sportief bewegenl Satijn elastieken voorpandje. In wit en zwart 9.95 verkrijgbaar bU:

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 3