Bij de I^IiwiD is het goed sparen. SPORTPROGRAMMA Horen en Zien": interessante show in hotel „De Lindeboom-Texel" U krijgt daar het beste persoonlijke spaaradvies en...een goede rente. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK de bank waar u zich thuis voelt! Fotobedrijf Jan de Waal zoekt passende betrekking GESLOTEN 99 Electrohuis Bakker en N.V. v/h Lan geveld de Rooij hebben in de zaal van hotel ,,De Lindeboom-Texel" een deel van hun collectie uitgestald, aldus een tentoonstelling van artikelen van uiteenlopende aard vormend, die de moeite van een bezoek waard is. Elec trohuis, dat al eens eerder op dergelijke wijze met Langeveld de Rooij samen werkte, heeft het zwaartepunt gelegd op televisie. Hoewel de tv-toestellen de laatste jaren geen revolutionaire ont wikkelingen meer vertonen, zijn de veranderingen toch opmerkelijk. Men zoekt het in vérgaande automatisering, implosie-vrije beeldbuizen e.d. maar vooral uitwendig zijn de toestellen ieder jaar anders. Iets dat vroeger algemeen lelijk werd gevonden, een duidelijk zichtbaar bedieningspaneel met veel knoppen, is nu „in" en zal ongetwijfeld volgend jaar weer „out" zijn. Met de uitvoering van de kast is het hetzelfde: licht, mat notenhout wisselt af met donker gepolitoerd. Interessant is de collectie Japanse zakradio's Van het merk Sanyo zagen we toestelletjes, die in prijs varieerden van 49,tot ƒ350,Dat duurdere exemplaar is voorzien van tal van snufjes, waaron der de mogelijkheid voor FM. Een vondst is bepaald het niet eens zo heel erg dure toestelletje, dat voorzien is van een nikkel-cadmium accu, inplaats van batterijen. Dat betekent dat het apparaat tien jaar meekan, in welke tijd de accu regelmatig moet worden bijgevuld uit het lichtnet. Ook aan de gehoorapparaten, die tegenwoordig uiterst klein zijn uitgevoerd, is een stand gewijd. Bandrekorders zijn artikelen, die steeds meer gemeengoed worden. Er is nog een duidelijke technische ont wikkeling in te bespeuren. De geluids kwaliteit wordt nog steeds beter, zodat tegenwoordig zelfs de apparaten in de laagste prijsklasse zonder meer uitste kend genoemd kunnen worden. Evenals bij de grammofoons behoort goede stereo-weergave tot de mogelijkheden. Belangrijk is ook de omvangrijke col lectie .wasmachines en wasautomaten, die in de zaal is opgesteld Vanaf van daag wordt zelfs met behulp van de Zanker demonstratiewagen voortdu rend gedemonstreerd met dit Duitse merk. Camera's In het gedeelte van de show, dat Langeveld de Rooij voor haar reke ning heeft genomen, maakt men kennis met een interessante collectie camera's. Hier zien we onder andere de inmid dels beroemd geworden kleinbeeld- reflex Asahi-Pentax, die bewezen heeft een klassecamera te zijn. Eén-oog re flexen bestaan er ook in het zesjbij-zes formaat, dat nog vele aanhangers heeft. Het is de Bronica, een Japanse camera, die sterk lijkt op de beroemde Zweedse Hasselblad. maar aanmerkelijk goed koper is. Foto-amateurs komt het wa ter in de mond bij het zien van een op deze camera's passende serie groothoek en telelenzen. Opvallend is een betaal bare telelens met variabele brandpunt afstand, die aan zeer hoge eisen vol doet. Het is de oplossing voor ama teur-fotografen, die geen kapitalen willen steken in een verzameling uit wisselbare objektieven. Boeiend is de demonstratie met een 8-millimeter pro jector, synchroon lopend met een band- rekorder. Duidelijk wordt aangetoond, dat het maken van natuurlijk geluid bij films, geen moeilijkheid meer is. Vooral bij de 8-millimeter geluidsfilmtechniek raken de branches van de beide deelne mende firma's elkaar. Ook wordt op de tentoonstelling bewezen dat synchroon geluid bij diaprojectie heel aantrekke lijke mogelijkheden biedt. Sinds enige jaren beweegt Langeveld de Rooij zich ook op het gebied van de handel in kantoormeubelen. In hotel „De Lindeboom-Texel" staat een flinke verzameling archiefrekken, vleugelkas- ten, bergmeubels, bureaus, kasten met verdwijndeuren enz. Het meeste is van het merk Gispen, waarop de firma zich specialiseert. Het is overigens niet alles typisch kantoormeubilair. Ook een bergmeubel, dat in de huiskamer niet misstaat, wordt U graag getoond. Ge demonstreerd wordt in deze afdeling met een lichtdrukapparaat en een vloeistofduplicator. De tentoonstelling „Horen en Zien" van Electrohuis en Langeveld de Rooij is nog tot en met zaterdagavond geopend. ONZE JEUGD IN LEVENSGEVAAR! (Ingezonden) Als bewoner van de Gasthuisstraat is mij gebleken, dat verschillende deelne mers aan het verkeer met op de hoogte zijn van de betekenis van een zebrapad. Meermalen is het mij opgevallen, dat kinderen, die naar de Kleuterschool gaan, snel moeten rennen om aan een bromnozem of een 'razend vierwielig monster te ontsnappen. Mensen, denk er toch om. hier wordt gespeeld met de levens van onze jeugd, die nota bene op de scholen te horen krijgt: „Wanneer jullie van school komen, ga dan over de zebrapaden. Déar ben je veilig!" Zij, die nog zulke stomme fouten in het verkeer maken, wil ik aanraden eens een cursus veilig verkeer te vol gen om daar te leren proberen een heer in het verkeer te zijn. Mijn dank voor plaatsing, I. de Boer, Den Burg WEEKENDDIENSTEN DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dokter COUTINIIO, tel. (02220) 2023 (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter BARNARD, tel (02223) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmiddag 12 uur II. DE BOER, tel. (02220) 2527 WITTE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. RIETVELD, De Cocksdorp, tel (02222) 292. DAMCLUB TEXEL STAAT VOOR JUBILEUMJAAR Gisteren, 1 oktober, begon de dam club „Texel" het seizoen. De club gaat een bijzonder jaar tegemoet, want in 1965 wordt het veertigjarig jubileum herdacht. Voor 1985 staan weer tal van evene menten op het programma. Om alle plannen te kunnen verwezenlijken is hef van het grootste belang, dat het le dental wordt vergroot. Het bestuur roept daarom alle oud-leden en niet- leden op, om zich zo spoedig mogelijk aan te sluiten. Volgens het gebruike lijke competitiesysteem wordt reeds in de eerste helft van het seizoen de juiste classering naar eigen speelsterkte ge vonden. De vaste clubavond is weer vrijdag. Voor de jeugdafdeling van vier tot zes uur 's middags onder leiding van de heer J Stam. Men kan zich aanmelden in hotel De Graaf of bij de heren G. Dros en J. Stam, beiden in de Weverstraat, of bij de heer J. Hooijberg, Boogerd 26. REIZENDE BIBLIOTHEEK DE KOOG DE KOOG De Reizende Biblio theek is ook dit jaar weer te De Koog present. Met ingang van 8 oktober kan men in de Luberti-school een keuze doen uit de vele en velerlei boeken, die de bibliotheek bevat. Hiertoe kunnen elke donderdag de kinderen van half vier tot vier uur en de volwassenen van vier tot kwart voor vijf in de school terecht. GESLAAGD Onze vroegere plaatsgenoot, de heer C. Vlas, thans wonende in Amstelveen, slaagde dezer dagen als le stuurman Grote Handelsvaart. Reeds eerder be haalde hij het diploma „Radar Navi gator". RUNDVEEFOKVERENIGING TEXEL' Het bestuur van de Rundveefokver- oniging „Texel" ontving van de Provin ciale Bond van Rundveefokverenigin- gen in Noordholland een circulaire be treffende het samenstellen van een ca talogus van te koop zijnde vrouwelijke runderen van de leden. Het bestuur van de bond besloot tot het samenstel len hiervan in verband met de sterk toenemende belangstelling voor het Noordhollandse fokvee, ook in het binnenland. Met dit fokvee wordt be doeld courant fokvee, dat aan de in onderstaande staat opgenomen produc tie-eisen voldoet. leeftijd op dag minimum van afkalven dag.prod. kg. m. t/m 2 j. 3 m 11. 2 j. 4 m. t/m 2 j. 9 m. 12. 2 j. 10 m. t/m 3 j. 3 m. 13. 3 j. 4 m t/m 3 jr. 9 m. 14. 3 j. 10 m. t/m 4 j. 3 m. 15. 4 j. 4 m. t/m 4 j. 9 m. 15.50 4 j. 10 m. t/m 5 j. 6 m. 16. 5 j. 7 m. en ouder 16.50 Aan bovenstaande eisen dienen de helft van het aantal melkstaten van de koe zelf of de moeder te voldoen, met dien verstande, dat wanneer nog maar één melkstaat aanwezig is, b.v. die van een vaars, deze aan die eisen moet vol doen. De dieren worden in de catalogus opgenomen tegen betaling van ƒ2,50 per dier. Dus alléén vrouwelijk drach tig fokvee en géén stieren. De leden van de Rundveefokvereniging „Texel", die in deze catalogus één of meer die ren ten verkoop willen aanbieden, dienen opgave te doen vóór 11 oktober bij de stamboekhouder, de heer B. Oostra. FILMNIEUWS C C u De belevenissen van een groep ijze ren kerels aan boord van een houten oorlogsschip vormt het onderwerp van de film „Oproer op do Difiant", die men zaterdagavond in het City-theater kan zien. De hoofdrollen worden gespeeld door Alec Guinness, Dirk Bogarde en Anthony Quayle. Deze actiefilm in kleu ren speelt in het jaar 1797. in de dagen der driemasters. Kapitein Crawfort zeilt uit met voor het eerst aan boord zijn 12-jarige zoon Harvey als adel borst. Moeilijkheden ontstaan als de ontevreden bemanning samenzweert. Gezagsondermijnend is de rol van de eerste officier luitenant Scott-Padget, die misbruik van zijn positie maakt door o.a. Harvey voor kleinigheden zware lijfstraffen toe te dienen. Na enkele gevechten met schepen begint de bemanning te muiten. De officieren worden gevangen gezet, maar het gezag komt weer in juiste handen als de sche pen worden aangevallen door de Franse vloot. Toegang alle leeftijden. „Harold Lloyd's wereld der zotheid" is een selectie uit de belangrijkste films van de vooroorlogse filmkomiek Harold Lloyd, de jongeman met de uilenbril en de strooien hoed. Een kostelijk brok ontspanning bieden de fragmenten uit films als „Safety Last", „The Fresh man", „Girl Shy" en „Professor Beware". Niet alleen de mensen die al leen maar eens willen lachen kunnen van deze film genieten, maar ook zij die belangstelling hebben voor deze histo rische films. Toegang alle leeftijden. Eddie Constantine kan men zien als de beroemde detective Nick Carter in de film „Eddie slaat alles". De beroem de detective wordt door de geleerde, professsor Formentier naar zijn labo ratorium aan de Cöte d'Azur ontboden. Formentier laat hem zijn uitvinding zien: de dodende straal, die hij vanuit zijn laboratorium kan bedienen en die in verkeerde handen een gevaar vormt voor de hele mensheid. Hij heeft Nick Carter laten komen omdat twee van zijn medewerkers zijn omgekomen en hem verschillende dreigbrieven zijn ge stuurd. Diezelfde nacht wordt .Formen tier vermoord door een geheimzinnige figuur met een kap. Nick weet, na een uitvoerige speurtocht, waarbij hij di verse malen van zijn handigheid en kracht gebruik moet maken, de daders te ontmaskeren. S.V. Texel 4e kl. A KNVB: BKC-Schagen; VZV- Helder; Texel-Hollandia T.; SRC- Watervogels; Grasshoppers-LSW. Afd. NH.: Oudesluis 2-Texel 2; ZDH 2- Texel 3, 2 uur. Jun. Oudesluis-Texel, 10 uur; Adsp.: Texel b-WGW d, 12 uur. Zaterdag: adsp. De Koog-Texel. Texelse Boys: Zondag. 2 uur: Tex. Boys 1-ZDH 1; 12 uur: JVC 3-Tex. Boys 2, boot 10 uur. Zaterdag: 2.00 uur adsp. Tex. Boys- SVC; 3.00 uur welpen: Tex. Boys a- SVC; 4.00 uur junioren: Tex. Boys- HCSC 2. S.V. Cocksdorp Zondag: Kaagvogels-SVC 1, boot 12 uur; SVC 2-ZAP 5. Zaterdag: adsp. Tex. Boys-SVC; welpen: Tex. Boys a-SVC. S.V. De Koog Zondag: De Koog 1-Succes; de wed strijd van het tweede wordt bekend gemaakt in het kastje. Zaterdag: adsp De Koog-Texel a. ZJ).H. Zondag: Tex. Boys 1-ZDH 1; ZDH 2- Texel 3. S.V. Oosterend Zondag: Helder 5-SVO 1; SVO 2-Geel Zwart, 2 uur. Zaterdag: welpen: SVO-ZDH, 3 uur. MEDEDELINGEN: S.V. Texel: Opnieuw staat Texel 1 voor een zware taak. Hollandia T. heeft een stevige doortastende ploeg, waartegen wij altijd moeilijk in ons spel kwamen. Wees op je hoede. Het is de hoogste tijd om punten binnen te halen. Mo menteel staan we met LSW en Grass hoppers nog zonder winst. Het kan, dus het moet! Aanvang half drie. Texel 2 en 3 spelen „uit", evenals de junioren. Allemaal het beste beenltje voor en veel succes. Texel a gaat za terdag naar De Koog. Doe je best! Texelse Boys: Terreindienst: J. Witte en C. Timmer. Mogen we nog even herinneren aan de training van van avond! A.W. S.V. Cocksdorp: Zaterdagmorgen 3 okt. begint de gym weer onder leiding van de heer v.d. Velde. De tijden zijn het zelfde gebleven. minimum minimum minimum totale vetgehalte dag.pr. gr. vet kg melk kg vet 3.70 451 3300 135 3.70 492 3600 148 3,70 533 3900 160 3.70 574 4200 172 3.70 615 4500 185 3.70 636 4650 191 3.70 656 4800 197 3.70 677 4950 203 ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 4 oktober op om 6.46 uur en gaat onder om 18.11 uur; 7 oktober op om 6.51 uur en onder om 18.04 uur. Maan: 5 oktober N.M.; 13 oktober E.K. Hoog water ter rede van Oudeschild 2 okt. 5.14 en 18.24; 3 okt. 6.47 en 19.40; 4 okt. 7.53 en 20.36; 5 okt. 8.45 en 21.19; 6 okt 9.23 en 21.53; 7 okt. 9.54 en 22.20; 8 okt. 10.17 en 22.39; 9 okt. 10.38 en 23.00; 10 okt. 11.00 en 23.20. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. Werelddierendag (4 oktober) VOORKOMEN IS BETER DAN GENEZEN Het komt de laatste tijd nogal eens voor, dat eigenaren, die zich van hun huisdieren willen ontdoen, deze in de auto meenemen en „ergens in Neder land" buiten de wagen zetten, mischien wel met de gedachte, dat er wel dieren vrienden zijn, die er zich over zullen ontfermen. Dit is dan nog een „gun stige" vorm om zich van dieren te ont doen. Immers het komt ook wel voor, dat een hond midden-in een eenzaam bos aan een boom wordt vastgezet. Wanneer er dan tijdig geen hulp komt opdagen, is het dier gedoemd de hon gerdood te sterven. Vanzelfsprekend wordt het gevonden, dat dierenbescherming de verzorging van dergelijke dieren op zich neemt, maar heeft u er wel eens over nage dacht, dat deze adoptie geld, veel geld kost endat de „middelen" ergens vandaan moeten komen? De kleine huisdieren behoren tot een bepaalde categorie, waarvan ieder het vanzelfsprekend vindt, dat dierenbe scherming er zich mee bemoeit. Daar naast zijn er echter miljoenen andere dieren, die dagelijks met de mens in aanraking komen en die vaak van de willekeur van hun verzorgers en gelei ders afhankelijk zijn. Per jaar komen er ongeveer 3 miljoen dieren op onze veemarkten. In de slachthuizen worden jaarlijks 7 a 8 mil joen dieren aangevoerd. Al deze dieren vallen in handen van mensen, die ze niet hebben gefokt en verzorgd; ze zien er enkel een economische belang in, dat ze zo spoedig mogelijk o de plaats van bestemming komen. Wij willen hier mede niet zeggen, dat alle mensen, die vee vervoeren of er in handelen, dieren beulen zouden zijn. Gelukkig niet, want dan zou het er voor de dieren wel heel slecht uitzien! Er zijn evenwel ook men- men met de mentaliteit van „ze-moeten- toch-dood", hetgeen dan wil zeggen, dat laatste dagen en uren met de dieren het er niet op aankomt hoe er de wordt omgegaan. Om zoveel mogelijk leed aan deze diergroepen te besparen, heeft de Ned. Vereniging tot bescherming van dieren een uitgebreide inspectiedienst, die da gelijks op alle grote markten vertegen woordigd is. Men wéét, dat er inspec teurs zijn en men houdt daar rekening mee! Deze inspecteurs treden op, als het moet ook door het maken van proces verbaal. De Justitie legt over het alge meen gevoelige straffen op bij misdra gingen. Helaas moet er vele malen tot deze uiterste maatregel worden overge gaan, b.v. bij het vervoer van teveel dieren in bepaalde ruimten, waardoor gevallen van verstikking voorkomen, vooral bij vervoer van gewonde of zieke dieren over te lange afstanden. Ook tegen het vervoer van dieren met ge broken ledematen, tussen de andere die ren, moet vaak worden opgetreden. Het slaan met dikke knuppels, het prikken met hooivorken, het in de ogen steken van vingers bij varkens om deze dieren te dwingen in een bepaalde richting te lopen e.d. kornen eveneens voor.. Om er geen gruwelverhaal van te maken, is dit nog maar een kleine opsomming van gevallen, die zich ook nu nog dagelijks voordoen. Men denkt er niet bij na, dat bij ver voer van dieren, deze uit een ver trouwde omgeving in een vreemd voer tuig geplaatst worden en dat ze komen in handen van onbekende mensen, het geen bij dieren altijd onrust verwekt. De mens begrijpt veelal het dier niet en schrijft het onwil toe. Hij is dan spoedig geneigd hardhandig op te treden. In de voertuigen, wanneer deze niet goed zijn ingericht, kunnen gemakkelijk verwondingen ontstaan. Vandaar, dat dierenbescherming er immer op heeft aangedrongen, dat de veeauto's aan be paalde eisen voldoen en volgens voor schrift worden „beladen". De inspec teurs zijn belast met de keuring van deze voertuigen, waardoor is bereikt, dat nu alle vervoermiddelen goed zijn ingericht, hetgeen veel dierenleed voor komt. Voorkomen is beter dan genezen. Voor dit werk zijn door de Vereniging ambtenaren aangesteld, die echter nog niet alle miljoenen dieren, die jaarlijks worden vervoerd, een humane behande ling kunnen garanderen. Door gebrek aan geld is het aantal inspecteurs nog steeds te gering om het gehele veever- voer te controleren. Laat staan om toe zicht te houden op alle slachtplaatsen en de 50 miljoen stuks pluimvee,, dat jaarlijks in ons land via markten en slachterijen, door handen van lang niet altijd zachtzinnge mensen gaat, om nog niet te spreken over de vele gevallen van onvoldoende verzorging. Nu de uitvoeringsvoorschriften v n de Wet op de Dierenbescherming van kracht zijn geworden, komt daarnaast nog de controle op kettinghonden, de huisvesting van mestkalveren, de han del in honden en katten en vele andere zaken, waarbij dieren zijn betrokken. K. Visser, hoofdinsp. N.V.B.D CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 7 oktober worden de moeders van Oudeschild en Den Burg verwacht van 14.00 - 16.30 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 4 oktober 1964 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur cis Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Collecte voor dc Kerkeraadskas Den Hoorn 10 uur ds. Oskamp Dc Koog 19.30 uur ds. Waardenburg De Waal 10 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Becrthuis H. Avondmaal en dankzegging Oudeschild 19.30 uur ds. Beerthuis H. Avondmaal GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds Van Leeuwen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal 26 Den Burg 10.00 en 15 30 uur dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Koopmans gezinsdienst Oosterend 10 uur mej. Van Zetten gezinsdienst Zend vroegtijdig Uw advertenties in! TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer 0,25 meer. Wat een coupe, wat een snitl Dat komt weer van Uw kleermaker Carcl Schmidt, Boomkampstr. 8 tel. 13615, Alkmaar. Elke week op Texel. Er zijn nu weer volop handperen. M. Huisman, De Veen, Tel. 2203 Te koop Papegaai, grijze roodstaart. Pracht jonge vogel, begint te praten, ƒ150,-. Tel. 070-725793 Te koop Cocker Spa niel, 2 mnd., kamp. af stam., 65,Tel. 070 - 725793 Te koop i.g.st.z. accor deon, 32 bassen, Welt- meister. J. Bakker, Ko- gerstraat 73, tel. 2225 Te koop 1 dressoir, 1 ronde tafel, 2 fauteuils, 1 ronde bijzettafel, kamer lamp. J. Bas, Gollards- stichting Te koop een z.g.a.n. kookkacheltje, merk Etna. De Cocksdorp C 107a Te koop plm. 600 kg. gele crocus. J. v. Heer waarden. De Koog, Tel. (02228) 493 Puikbeste Eigenheimers bij H. C. Dijt, Westergeest Per 35 kg. thuisbezorgd. Telefoon (02220) 2854 Biedt zich aan net meisje, liefst in winkel. Adres C. Verseput, Ger- ritsland B 164 Te koop heerlijke con sumptieaardappelen. C. Bakker, Alexanderhoeve. Te koop 200 prima jon ge hennen, W.L., tegen de leg. ook bij gedeelten. Jac. van Heerwaarden, Vuurtorenweg C 71a, De Cocksdorp, tel. (02222) 220 Te koop trouwjapon, maat 38-40. Niet gedr. op Texel. Brieven onder no. 692 bur. v.d. blad Te koop enkele kozij nen, ramen en deuren, wastafel enz. Na zes uur. Burgerhoutstr. 4. Den Burg Grote eieren, 15 cent per stuk. Waalderstr. 16 Bruin en zwart leder- smeer; maakt leder zacht en waterdicht. Zadel makerij Waalderstraat Vermist grijs-groene herenfiets, klein model. Bob Dros, Keesomlaan 20, Den Burg Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Pieter (PIET) F. Daalder-Kampstra C Daalder Gerie Achtertune 14. 30 september 1964. Oosterend, Texel. Met blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje Jane MacMillan (JANE) M. M. v. Asperen- Atkins Th. v. Asperen Oosterend, Texel, 28 september 1964. Met grote blijdschap en dank aan God geven wij kennis van de ge boorte van onze zoon en broertje Ronny Michael C. M. Boogaard-Witte H. Boogaard en kinderen Texel, 30 september '64, Oosterend O 35a. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervon den, zeggen wij U harte lijk dank. F. P. Koorn R. I. Koorn-Neuhoff Duinweg B 153, Den Burg. Voor de vele blijken van belangstelling tij dens mijn ziekte en bij mijn thuiskomst zeg ik aan ieder heel hartelijk dank. Nel den Braven. Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Maarten J. H. Koorn v. Beurden P. M. Koorn Hankie Carla Elsje Astrid Texel, 30 september 1964 Kogerveld K 13 a, De Koog In ons bedrijf Binnenburg- Hoterstraat- Stenenplaats vindt U een groto sorte ring Camera's Filmcamera's Diaprojectors Film-projectors Projectie-schermen Ja. èlles op het gebied van de fotografie U slaagt beter in de enige speciaalzaak van onseiland longeman die in het bezit is van Mulo, M L S., rijbe wijs ABE en typen kan, Brieven onder nr. 693 aan bureau Texelse Courant. Wegens vakantie van 5 tot 10 okt. K. BURGER, Groentenhandel

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 2