RANG RANG RANG AGENDA VEEL LitFS VAN KOHKIE FH.MMKFWS TIENERDANSFEEST openbare verpachting is alleen als er op staat Fruitdrops en diverse andere smaken SPELD je Ver$e aardbeien bungalow Volkswagen een mangel H.B.G. manden MATROOS WEIGERDE TE LOPEN DE KOOG Dinsdagavond om onge veer half tien beging een matroos van het Amphibisch Opleidingskamp De Mok een verkeersovertreding: hij reed met zijn bromfiets de Badweg op, het geen verboden is. Een politieagent vroeg hem dan ook van zijn brommer te stap pen en het laatste gedeelte van de Bad weg lopende af te leggen. „Daar begin ik niet aan", aldus de matroos, „Dat is me allemaal veel te zwaar". De woor denwisseling liep zo hoog, dat de agent genoodzaakt was hem naar het bureau te voeren. Van hier werd hij naar „De Mok" teruggebracht. „Het geheim van de witte spin" is de titel van de film, die vrijdag- en zon dagavond in het City-theater is te zien. In Londen heeft zich een duivelse firma gevestigd: De N.V. Moord, die tegen contante betaling op betrouwbare wijze iedere gewenste moord uitvoert, zon der sporen na te laten, behalve haar makabere handelsmerk: een kleine spin van wit glas. Scotland Yard, die zich intensief maar vergeefs bezighoudt mei de N.V. Moord, vindt op de plaats van een nieuw misdrijf telkens het lugubere visitekaartje. Als inspecteur Dawson, belast met het onderzoek, gevonden wordt, gewurgd, besluit de Yard een eerste klas speurder uit Australië te la ten overkomen: Inspecteur Conway, een zeer geheimzinnige figuur. Niemand weet hoe hij er uit ziet, ook zijn naaste medewerkers niet. Hij stuit bij zijn eer ste onderzoekingen al op vreemde za ken en ontdekt dat de vrouw van de waarschijnlijk door de firma vermoorde beruchte gokker Richard Irvine in groot levensgevaar verkeert. Zij is verstrikt in het web van de witte Spin! Op het moment dat het met haar verkeerd dreigt te gaan, verschijnt de geheimzin nige inspecteur ten tonele.met alle gevolgen van dien. Deze film vol spin nen, speurders en spanning is toe gankelijk voor personen van 14 jaar en ouder. Zaterdag- en dinsdagavond om 8 uur wordt de film „Geef er de brui(d) aan" met o.a. Doris Day en James Garner in de biosccop vertoond Garner vertolkt hierin de rol van Nick Arden, een alom geacht en gezien advocaat, die, nadat zijn eerste vrouw wettelijk dood is ver klaard, voor de tweede keer in het hu welijk treedt met Bianca. Maar is zijn eerste vrouw Ellen ook werkelijk om het leven gekomen toen hun vliegtuig 5 jaar geleden boven de Stille Oceaan in zee stortte? Nick werd gered, van Ellen werd nooit meer iets gehoord. Op het moment dat de rechter Nick en Bianca in de echt verenigt, loopt er een Amerikaanse onderzeeër na een jarenlange patrouillevaart de haven binnen. Aan boord bevindt zich één bur ger. Ellen, die na een verblijf van 5 jaar op een onbewoond eilandje in de Stille Oceaan ten langen leste werd ge red. Onmiddellijk begeeft ze zich naar haar laatste echtelijke woning. Daar komt het hoge woord eruitNick is net voor de tweede keer getrouwd! Nu volgen er de meest ernstige verwikke lingen. De toestand wordt nog gecom pliceerder als Nick er achter komt, dat Ellen gedurende de 5 jaar die ze op het eilandje doorbracht niet alleen geweest is. Tenslotte wordt er aan de verwar ring een eind gemaakt als Nick voor de rechter verschijnt, die bepaalt dat Ellen officieel weer in leven is en het huwe lijk met Bianca annuleert. Deze film, die nog een pikant einde krijgt als de man opduikt, die Ellen 5 jaar op het eilandje gezelschap heeft gehouden, is toegankelijk voor personen van 14 jaar en ouder. Een romantisch avontuur vol spran kelende vrolijkheid, zo zou men de film „De romance van een keizer", die maandag- en woensdagavond is te zien, zeer beknopt kunnen samenvatten. De regisseur Franz Joseph Gottlieb schil dert het Wenen van omstreeks 1850, en tracht de sfeer van die tijd weer tot le ven te brengen. Voorname personen als keizer Frans Joseph en Graaf Paaien, maar ook een eenvoudige, mooie, blon de boswachtersdochter nemen een be langrijke plaats in in dit verhaal vol charme en muziek. Alle leeftijden. Tenslotte wordt er zaterdag-, zondag en dinsdagmiddag om 3 uur een film vertoond speciaal voor de jeugd. De ti tel: „Een dorp op stelten". ASFALTMOLEN VEROORZAAKT OVERLAST IN OUDESCHILD (Vervolg van pagina 1) gens anders op het zeer grote terrein aangelegd had kunnen worden. Daar is niet makkelijk iets aan te doen. De politieverordening van de gemeente stelt weliswaar dat het verboden is hinderlijke stank verspreidende stoffen te hebben aan de openbare weg, maar het huis van Kuiper ligt een heel stuk van de weg i(Bomendiek) af. In een an der artikel wordt het aanleggen van mesthopen in de directe nabijheid van belendende percelen verboden, maar over graskuilen wordt nergens gerept. Waarschijnlijk omdat ten tijde van het samenstellen van de verordening nog geen graskuilen bestonden. Tot het aanbrengen van een wijziging in deze zin is de gemeenteraad bevoegd. Tot het zover is, zou wetsartikel 1401 in de hand kunnen worden genomen, waarin wordt bepaald dat men tot vergoeding verplicht is, wanneer men een ander onstoffelijke schade toebrengt. Het aan leggen van een graskuil bij iemands erf zou dan als onrechtmatige daad kunnen worden beschouwd. Dit kan de rechter alleen beoordelen. SCHIETOEFENINGEN Vandaag, 16 juli 1965, zal worden ge schoten vanaf Breezanddijk van 10.00 - 18.00 uur. Afstand 20 km., hoogte 21.000 voet, 170 - 230°. Geschoten wordt met 90 mm. en 105 Houwitzer. INGEKOMEN PERSONEN Johannes P. Polkamp en echtgenote, van Nijmegen, van Slichtenhorststraat 46a naar woonkeet a.d. Elemert; Renze Roorda en gezin, van Leens. Strengstr. 3 naar C 114; Jakob K. M. Hopman, van Den Helder, Hoofdgracht 14 naar Boodt- laan 36, De Koog; Cornells P. G. Swart- hof, van Heiloo, Kennemerstraatweg 97 naar Den Burg, Weverstraat 23; Gerda Kooijman, van Alkmaar, J. v. Scorel- kade 43, naar Den Burg, Witte Kruis- laan 7; Aris Ellen, van Leeuwarden, Nijlansdijk 111c; Ieke B. Bergstra, van Laren NH, Postiljon 22 naar Oudeschild, Trompstraat 22. VERTROKKEN PERSONEN Roelof Beuving, van Kogerstraat 44 (met gezin) naar Hoogeveen, Elim, Dorpsstraat 19; Simon Daalder, van De Koog, Dorpsstraat 13 naar Amsterdam, Michel Angelostraat 79; Dirk W. Mozes, van Den Burg, Lijnbaan 31 naar Wie lingen, v. Pommerenstr. 42; Jantje Koes. van K 63 naar Twisk, Dorpsstr. 125; Jan Reuvers, van C 59 naar Wie- ringen, Elft 15; Lourens Bouwmeester, van W 61a naar Denekamp, Ootmar- sumsestraat 71; Johannes A. Selderbeek van H 131 naar Rotterdam, a.b. Hr. Ms. „Karei Doorman"; Geertje Heinis, van Den Burg. Schoonoordsingel 35 naar Beverwijk. Italiëlaan 13. ULO-EXAMENS Bij het te Alkmaar gehouden examen werd het ULO-diploma A behaald door de dames Femmy Witte, Tinie Witte, Anneke Koorn, Carla Schoo, Marion Peetoom, Corne Prins, Kasja Koopman, Ineke Keesom en Gerda den Braven en de heren Jan Huizinga, Jan Beukers en Jan Joustra. LANDBOUWSCHOOL TE TEXEL Bevorderd van de eerste naar de tweede klas: Hans Dogger, Oudeschild; Johan Duinker, Nieuweschild; Jeppie Feen- stra, Den Burg; Bertho Hoogeveen, Het Noorden; Teun Koorn, De Krim; Dik Rikkenberg, Waalenburg; Jan Roeper, Duinweg; Roel Terpstra. Den Burg; Jan Vlaming, Het Noorden; Henk Witte, Zuidhaffel; Jos Witte, Het Noorden; Hans Zijm, De Westen; Jan de Boer, Den Burg; Bert Lap, Den Burg, en Aad van der Heiden, Het Noorden. Bevorderd van de tweede naar de derde klas: Edwin Bakker, De Westen; Gerard Bakker, De Koog; Jan Bakker. Duin weg; Rudi Bakker, De Westen; Karei Betsema, Den Burg; Henk Broekman, De Waal; Jaap Kager, Den Burg; Sjors Keijzer, Zuidhaffel; Albert Kikkert, Den Hoorn; Dik Terpstra, P.H. Polder; Henk Klcmhuis, Den Burg; Albert Koorn, De Westen; Martien Veeger, Duinweg, Wim Veeger, Grensweg; Theo Witte, De Westen; Kees Zijm, Leemkuil; Jaap Duinker, Den Hoorn; en Piet Wim Roeper, Bargen. Bevorderd van de derde naar de vierde klas: André Bakker, De Westen; Kees Bas, Oosterend; Anton van Beek, Eierland; Gerrit Boerhorst, Hoornderweg; Jan Boersen, Het Noorden; Adrie Eelman, Het Noorden; Frits Eelman, Oosterend; Harry Keesom, Schilderweg; Pieter Jan Koorn, Oudeschild; Piet Prins, Eierland en Gert Jan van der Heiden, Het Noor den. Nieuwe leerlingen voor alle klassen kunnen worden opgegeven bij het hoofd van de landbouwschool. t ij cl e l ij k met 1 JAARGETIJDE Uit serie van 4 Bij tube van f 1.- FEUILLETON: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.iiiiiiiiii minimi ui iiiiiii mm mm ii ui mini illinium ii in in Minimi in id aid door Maartje Zeldenrijk 9. Opnieuw dacht hij een poosje na, maar het resultaat was, dat hij lachend zijn hoofd schudde. „Ga niet een oud droomkasteeltje van me opgraven, Yolanda. Misschien, dat een harde op leiding mijn stem schoolt. Ik zal dan beter kunnen zingen, precies zoals men van een zanger met opleiding ver wacht. Maar een ster „Als ik zeg: ik geloof in je, dan lach je me uit, dus dat ga ik nu niet bewe ren. Maar je zou je in ieder geval kun nen laten testen". Hij begon er nu enige belangstelling voor te krijgen. „Nu ja, dat is nooit weg. Laat dat wat geld kosten, dat kan ik natuurlijk zelf betalen". Ze was al heen en weer lopend vlak bij hem gekomen en bleef nu voor de jongeman staan. „Ronnie, laten we el kaar vanaf het begin goed begrijpen: alle kosten, die jij voor je stem maakt, zijn voor mijn rekening, omdat ik daar toe het initiatief nam. Dat is niet meer dan redelijk Per slot van rekening doe je mij er een plezier mee". „Jou een plezier? Waarom?" Hij keek haar met grote ogen aan. Ze glimlachte en liep weer verder. „Misschien zie ik in jou een Caruso, een Tauber.misschien is het een soort nationaal chauvinisme, omdat Ne derland op het ogenblik geen enkele zanger van 'betekenis heeft. Wat doet dat er eigenlijk toe?" Hij schudde zijn hoofd. „Je bent een wonderlijke vrouw, Yolanda". Ze trok haar lippen samen en draaide zich naar hem toe. „Dat denk je. Je kent me nog niet. Ik wil je eens aan mijn vrienden voorstellen. Zij zullen je ver tellen, wie ik ben. Vergis je niet in mij". Bep kwam de kamer binnen. „Alles staat klaar in de eetkamer. Komen jullie?" Yolanda knikte. „Om de waarheid te zeggen, lust ik best wat. Ga mee, Ron nie. Na de lunch praten we er verder over. Met een volle maag zijn we in de regel daarvoor beter geproportioneerd". Diezelfde middag reed Yolanda haar gast naar Rijswijk. „Je weet", zei ze tijdens de rit, „dat ik vroeger gedanst heb. Maar ik had ook zangles. Vroeger was ik verschrikkelijk eerzuchtig. Je mag het wel weten: ik kom uit een doodgewoon arbeidersmilieu. Dat is wel geen schande, maar ergens is het lastig. Ik bedoel maar dit: als in Wassenaar je wieg heeft gestaan, kom je vlugger vooruit in de wereld, dan wanneer je het levenslicht zag in de Amsterdamse Willemstraat. Of in de Utrechtse wijk C. Begrijp je? Ik heb vroeger moeten vechten. Aanvankelijk in m'n eentje. Ik heb gebedeld om een figurantenrolletje in Carré. Ik heb dansen geleerd zes tien was ik en dacht heel wat te kunnen. Maar ik kon niets. Ik at droog brood om m'n dansopleiding te kunnen bekostigen. Gelukkig kreeg ik al gauw een paar kleine engagementen: shows, revue, cabaret. Ik zong refreintjes mee Vrijdag 16 juli Oudeschild, 't Skiltje. aanvang 8 uur, klaver- jasdrive. Zaterdag 17 juli De Koog, terrein bij R.K. kerk, Kermis. Zondag 18 juli De Koog, terrein bij R.K. kerk, Kermis. Maandag 19 juli De Koog, terrein bij R.K. kerk, Kermis. Dinsdag 20 juli De Koog, terrein bij R.K. kerk, Kermis. Den Burg, De Lindeboom-Texel, bridge-drive. Woensdag 21 juli Den Burg, 's middags op de Groeneplaats Folkloreprogramma, o.a. optreden van de jcugddansgroep. Den Burg, Wezcntuin, 8 uur Tienerdansfeest m.m.v. Conny van Bergen, Rob de Nijs en zijn Lords, Trea Dobbs en de New Orleans Synco- pators, presentatie Herman Stok. Donderdag 22 juli Den Burg, City Theater, Texelfilm. Den Hoorn, N.H. kerk, 8 - 9 uur, samenzang en orgelspel. De Koog, N.H. kerk, 8.30 uur, samenzang Vrijdag 23 juli Oudeschild. 't Skiltje. 8 uur, klaverjasdrive. De Koog, 's avonds viswedstrijd Zaterdag 24 juli Den Burg. Speelweide, Concours Hippique m.m.v. de Amsterdamse bereden politie, de drumband Marg. Sinclair, de ponyclub De Kleppertjes en De Waddenruiters. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dokter VAN LOON, tel. (02220) 2016 (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter BARNARD, tel. (02220) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmiddag 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936 WITTE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, tel. (02220) 2414. BEVORDERD In de afdeling metaalbewerken werd de heer W. Keijser bevorderd naar de derde klas van de Lagere Technische school in Den Helder. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 21 juli a.s. worden de moeders van de buitendorpen verwacht op de volgende uren Den Hoorn: 13.3014.00 our; Oosterend en De Waal: 14.0014.45 uur; De Cocksdorp en Eierland: 14.4515.30 uur; De Koog: 15.30—16.00 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Zondag 19 juli 1965 Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur Eerw. heer Barnard Extra collecte kerkvoogdij Den Hoorn 9.00 en 10.30 uur ds. Oskamp 10.30 uur Kinderdienst in „Ons Huis" De Koog 9.00 uur ds. Waardenburg 10.30 uur ds. F. Mooi, uit Haren 10.30 uur Kinderdienst in „De Schuilhut" 19.30 uur ds. Waardenburg, jeugddienst De Waal 10.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis, H. Avondmaal en dankzegging Oudeschild 11.15 uur ds. Froentjes extra collecte voor „De Schuilhut" DUITSE DIENST De Koog 10.30 uur ds. Zühlke, van Hamburg, in de „Kleine Vermaning". GEREFORMEERDE KERK Den Burg 9.00, 10.30 en 19.30 uur ds. D. A. Vogel, van Geleen Oosterend 9.00, 10.30 en 19.30 uur ds. Van Leeuwen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde Kerk te Den Burg Den Burg 11.00 en 15.30 uur ds. P. P. Goosscns, van Schouwerzijl GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 15.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen. SAMENKOMST VAN GELOVIGEN Den Burg 10 uur in het Fanfaregebouw aan de Wittekruislaan. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.30 uur ds. Koopmans De Koog 19 30 uur ds. Koopmans Den Hoorn 10.00 uur de heer W. Kuiper ROOMS-KATH. KERKDIENSTEN Parochie St. Joannes de Doper Den Burg Missen: Den Burg 7.30; 9.30 (hoogmis) en 11 uur. Den Hoorn; 7.30, 9.00 en avondmis om 19.30 uur; De Koog: 9.00, 10.30 en avondmis om 19.30 uur; Oosterend: 9.30 uur. Lof: Den Burg 19.00 uur. GESLAAGD Tijdens de onlangs te Rotterdam en Haarlem gehouden examens van de Stichting Raad van Bestuur Bouwbe drijf, slaagde de heer Bernard J. Bruin, Waalderstraat 45, Den Burg, voor het vakdiploma aannemer Burgerlijke en Utiliteitsbouw. in de proloog en de finale. Iemand hoorde me eens op een avond zingen: Jan Pottenberg. Hij studeerde met het koor schlagers in. Toppers zouden we nu zeggen. Jan pikte me er uit en nam me mee naar zijn huis. Ik weet het nog best, omdat ik nog geen achttien was. Inwendig was ik doodsbang, dat hij me wat zou doen. M'n hart klopte in m'n keel, toen ik zijn huis betrad. Hij merk te het en gaf me de deursleutel. „Ik zal alle deuren wagenwijd openlaten", zei hij lachend. „Als je me niet meer ver trouwt, mag je gerust wegrennen. Maar doe dan alsjeblieft de sleutel weer in de deur, want anders kan ik er zelf niet meer uit". Ik keek hem aan en meteen verdween mijn angst. Hij had zo'n aar dig, vriendelijk gezicht. Zo iemand zou nooit jonge meisjes kwaad kunnen doen, dacht ik. Nu jaik heb gezongen en hij heeft geprobeerd er uit te halen, wat er in zat. Of liever gezegd: wat er niet in zat. Je snapt het natuurlijk: het was niet voldoende. Toen ben ik maar weer gaan dansen". „Deed je het graag?" „Wat? Dansen of zingen? Wat denk je?" De jongen keek haar van terzijde aan. „Je zult ook wel eens gedroomd hebben van een Anna Pavlona, neem ik aan. Waarom ben je bij het cabaret geble ven7 Zag je niets in de klassieke dan sen?" „Jawel. Maar de belangstelling voor de klassieke dans is in ons land maar matig. En de opleiding daarvoor kost veel geld". Ze lachte. „Dat bezat ik toen niet, zie je?" Ze stopten voor een ouderwets heren huis in de Emmastraat. De man, die opendeed, had een krans van spierwit haar om de slapen. Toen hij Yolanda zag, verhelderden zijn ogen. Hij stak zijn hand uit, waarin zij de hare legde. „Yolanda.... meisje, wat een verras sing. Kom verder. En je hebt iemand meegebracht, zie ik?" De man monster de Ronnie onderzoekend. „Mijn vriend Ronnie Beelen, Jan. We komen even met je praten. Over zijn stem". „Kom binnen, meneer Beelen. Wel kom, want de vrienden van Yolanda zijn ook de mijne". Ronnie volgde het tweetal naar een groot, hoog vertrek, waar een ouder wetse vleugel stond, terwijl overal sta pels bladmuziek verspreid lagen. „Ga zitten, kinderen. Ergens zullen nog wel een paar stoelen leeg zijn. Je ziet er uitstekend uit, mijn kind. Stra lend van schoonheid. Ik heb het je voor speld, he? Weet je het nog, die avond, toen je voor me zong? Wat was het ook weer? O ja. uit de onvoltooide opera L'Oca del Cairo. De scène: Siano pronto alle gran nozzeIk heb 'm hier nog wel ergens liggen. Je zong het zo lief, maar toch kon je niet die hoogte be reiken, die nodig was. Weet je nog, dat ik het je vertelde? Het was hard, maar het had geen zin meer om verder te gaan. Je huilde en ik had ontzettend met je te doen, mijn kind. Ik heb je gezegd; Je zult op een andere manier schitteren in het leven. Niet als ster. (Wordt vervolgd) TEXELAARTJES Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. 3 regels ƒ1,elke regel méér ƒ0,25 Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale milliinetertarief). Elke dag verse zeepie- ren te koop. Schilderend B 145 Den Burg Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Wat een coupe, wat een snitl Dat komt weer van Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 tel. 13615, Alkmaar. Elke week op Texel. Gymn. ver. O'end heeft de Persilgeschenken in voorraad. Jo Daalder, Vliestr., Ger de Jong of Rentenaar Marmotten te koop. J. Hillen, Wilhelminalaan 60, Den Burg Te koop Renault R 4, 1963, z.g.a.n. telef. 2273, Den Burg Prima gelijkrichter te koop, 6 volts, 20,We verstraat 31, Den Burg Jonge konijnen te koop en slachtkonijn. J. Gielis, Duinweg B 152c Puikbeste Doré aard appelen te koop. Jacob Bakker. K 23a, De Koog, tel. 457 Te koop prima Lam- bretta scooter. Warmoes straat 24 Te koop prima Doré. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Nu aardbeien eten. Denk ook om uw diep vries. M. Huisman. „De Veen", tel. 2203 Wanneer U kwaliteit weet te waarderen, zult U PEERLESS rijwielartike len prefereren. 1000 PEERLESS handelaren in Nederland Te koop i.g.st.z. Sparta bromfiets. J. D. Koning, Trompstr. 8. Oudeschild, tel. 2211 Nu volop rode bessen. M Huisman, De Veer*, telefoon 2203 Wie heeft ons blauw grijze katertje meegeno men of gezien? Gaarne terug te bezorgen. Visser, Elmerburen. Elemert 18 Beste nieuwe aardap pelen te koop. H. C. Dijt, Westergeest, tel. (02220) 2854 B.z.a. hulp i.d. huish., 16 jr., 3 d. p.w. Br. no. 803 bur. Tex. Courant Te koop gevr. kippen hok, plm. 20 m2. W. S. Keijser. Molenbuurt W 41 Wanneer fiets of brom fiets U dierbaar is, ga dan indien U er reparatie aan heeft naar een PEER LESS vakman Zendt vroegtijdig Uw advertenties in Met grote blijdschap ge ven wij kennis van de ge boorte van onze dochter en zusje Neeltje Johanna JOKE S. Buisman J. Buisman-Betsema Geert Amsterdam, 13 juli 1965, Volkerakstraat 59 Met vreugde en dank baarheid aan God geven wij U kennis van de ge boorte van ons zoontje en broertje, dat bij het H. Doopsel de namen ont ving Wiebren Nicolaas Wij noemen hem Wim. T. Luiken-Ketelaar N. Luiken Miranda Bomendiek 4, De Waal, Texel, 13 juli 1965. Met vreugde en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Trijntje Janine (Rianne) A. Vonk J. A. Vonk-van Velzen Ilse 14 juli 1965, Mulderstraat 11, Oosterend, Texel. Voor de vele belang stelling bij ons 25-jarig huwelijksfeest, zeggen wij U allen, ook namens onze kinderen, heel hartelijk dank. N. Maas M. Maas-Daalder Polderweg 6, De Waal. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma NEELTJE KEIJZER- ZIJM, betuigen wij onze harte lijke dank. Namens de familie, Jb Keijzer Szn. Den Burg, juli 1965. Voor ©en beter© PERMANENT slaagt U zeker In Oosterend Kapper Bakker, Tel. 2A3 A. ZIELMAN, Laagte, tel. 2552 Gevraagd of gemeub. huis op Texel van 17/7 tot 31/7 of van 24/7 tot 7/8. Garage D. Kelderman, Paralelweg 31, Broek in Waterland, tel. (02903) 265 of 213. Te koop org. klein'bus type 1962, met extra kampeeruitrus ting. Kilometerstand 42.000. zg.a.n. C. Handgraaf, Bungalow park „Slufterduin", Eier land, tel. (02225) 262. Te koop gevraagd Brieven onder no. 802 bureau Tex. Courant. bij onze depothouders: Rien Bakker, tel. 2602; De Cocksdorp, tel. 243; P. Zijm, Den Hoorn, tel. 223; A. P. C. Koopman, Oos terend, tel. 226. op woensdagavond 21 juli in de Wezentuin in Den Burg Zij die tijdens boven genoemde avond in de Wezentuin patates fri tes, ijs, frisdranken e.d. willen verkopen, die nen hun briefjes vóór maandagavond 6 uur te hebben ingeleverd bij de redactie van de Texelse Courant, post bus 11, Den Burg.

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 2