Sectie Horeca vergaderde BRIGADIER PIET EN DE SEMI-PROF BAKKFRS IJZERHANDEL De Cocksdorp-Eierland DIET BOUWKNECHT SPRAK VOOR PLATTELANDSVROUWEN DE COCK9DORP Woensdagavond sprak de voordrachtskunstenares, mevr. Diet Bouwknecht uit Den Haag in hotel ,,De Hoop" voor de afdeling De Cocks dorp-Eierland van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen. Zij droeg gedeel ten voor uit het boek „Kantélen kante len". Zij gaf een uitstekende vertolking van de figuren, die in dit rond 1846 spelende verhaal voorkomen: de baro nesse, die van weinig zieleadel getuigt; de baron, een goedmoedig man, die alles wat zijn welbespraakte weder helft zegt, beaamt. De zoon met zijn knappe uiterlijk en de taaie wil van zijn moeder, maar zonder heerszucht en trots, brengt een niet adellijk meisje mee naar het kasteel. Hij trouwt ermee ondanks de tegenwerpingen van de ba rones. Als dan het gemene volk, door honger gedreven, het kasteel bedreigt en de levens van beide vrouwen gevaar lopen, redt de schoondochter haar schoonmoeder uit het kasteel. Mevrouw Bouwknecht, die in kos tuum speelde, bracht het verhaal op meesterlijke wijze. Dit gebeurde op een klein podium met uitgebreide verlich ting etc. De dames luisterden ademloos en bewaren aan deze hoogstaande avond goede herinneringen. Mevrouw Stolk bracht gedurende de avond verslag uit van de onlangs ge houden fietstocht naar de Dennen. De leden werden er op attent gemaakt, dat de plattelandsvrouwen op 15 december 's avonds kerststukjes kunnen maken in de lagere school. De kosten die hier aan verbonden zijn bedragen ƒ0,75. De adventsavond van de Plattelandsvrou wen zal gehouden worden op 21 decem ber in hotel „De Hoop". Aan het slot van de avond dankte voorzitster, mevr. W. F. Kikkert-Neute- boom, de voordrachtskunstenares har telijk voor het gebodene. TENTOONSTELLING HANDWEVEN IN HET DORPSHUIS Maandag 29 november a.s. wordt in het Dorpshuis te Den Burg een tentoon stelling gehouden van handgeweven stukken. Het materiaal is voor het me rendeel vervaardigd door mevrouw J H. Deinema-Schipper uit Lochem, die zich bij het handweven ook de meer in gewikkelde technieken heeft eigen ge maakt. Haar initiatief om op Texel een tentoonstelling in te richten heeft geen commercieel doel. Mevrouw Deinema, die een groot deel van het jaar op Texel verblijft, wil deze hobby slechts meer ingang doen vinden Op Texel zijn, voor zover bekend, slechts twee personen, die zich met het weven bezig houden: mevr. Wieten te Den Burg en mevr. v.d. Werf, Everstekoog. Men kan op de tentoonstelling, die gratis toegankelijk is, kledingstoffen, vloerkleedjes, lopers, theedoeken etc. zien. maar ook voor beelden van kelimwerk. smyrnaknoop- werk en zelfs gobelin. Mevrouw Deine ma is bereid uitvoerige inlichtingen te geven aan degenen, die er voor voelen ook met dit gezellige en creatieve werk te beginnen. De tentoonstelling is ge opend van 2 - 6 en van 8-10 uur. INVALIDITEITSRENTE Men schrijft ons Zij, die vóór 1 januari 1965 invalide zijn geworden, doch geen invaliditeits- rente konden krijgen omdat er voor hen niet genoeg zegels waren geplakt, kunnen tot uiterlijk 1 januari 1966 een verzoek indienen bij de Raad van Ar beid om het nog ontbrekende bedrag te storten ten einde het minimum aantal van 150 premies te bereiken. Aanvan kelijk was deze mogelijkheid slechts tot 1 juli 1965 opengesteld, thans echter is de termijn verlengd en kunnen ver zoeken tot bijstorting opnieuw in be handeling worden genomen, mits men in het bezit van een rentekaart is ge weest. ZON. MAAN EN HOOG WATER De zon komt 28 november op om 8.22 uur en gaat onder om 16.34 uur; 1 december op om 8.25 uur en onder om 16.32 uur Maan: 1 dec E K.; 8 dec V.M. Hoog water ter rede van Oudeschild 26 nov. 10.10 en 22.30; 27 nov. 10 37 en 23.01 28 nov. 11.05 en 23.35; 29 nov. 11.41 en 30 nov. 0.10 en 12 08; 1 dec. 0.46 en 12 50; 2 dec 1.36 en 13.52; 3 dcc. 2.46 en 15 05; 4 dec. 4.03 en 16.20. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. LEEUWARDEN De sectie Horeca van de Waddenfederatie vergaderde woensdag in hotel „De Bleek" te Leeu warden. De voorzitter, de heer Stein- voort, legde aan het begin van de bij eenkomst uit, waarom nu reeds deze sectievergadering wordt gehouden en niet tijdens de Waddenconferentie, die in vereenvoudigde vorm dit voorjaar wordt gehouden. De horeca-mensen hebben in het voorjaar nl. beslist geen tijd; bovendien liggen de ervaringen van het afgelopen seizoen in het najaar verser in het geheugen. Tijdens de ver gadering kwam de brief aan de orde, die in mei j.l. is verzonden aan de Minister van Verkeer en Waterstaat en waarin gepleit wordt voor gelijkstelling van veertarieven. Men zal zich nog maals tot de Minister wenden en daarbij de ANWB-brochure in de aandacht brengen, waarin hetzelfde aan de orde wordt gesteld en waarover de Texelse Courant nog onlangs uitvoerig schreef. De heer Steinvoort had een dezer da gen met het departement getelefoneerd. Op zijn vraag hoe het stond met de mo gelijkheid, dat het verzoek wordt inge willigd, kreeg hij te horen dat de zaak bestudeerd wordt en dat een antwoord spoedig kan worden verwacht. Ook wil men de aandacht van de overheid ves tigen op de tarieven voor elektriciteit en water, die op de Waddeneilanden zeer hoog zijn. Verschillende eilanden zijn slecht te spreken over de voorzie ningen op de haventerreinen (Ameland en Schiermonnikoog). Men heeft Rijks waterstaat verzocht toiletten aan te brengen en een betere bescherming voor wachtende passagiers. De veron derstelling. dat de eilanden buiten de „subsidiepot" van het rijk waren ge houden. bleek onjuist. Op de eilanden zullen door de gemeentebesturen echter projecten moeten worden voorgedragen voor subsidiëring. Zolang dat niet ge beurt. wordt uiteraard geen steun ont vangen. Ook werd gesproken over de geruchtmakende gebeurtenissen op Ter schelling, waarover vooral in de Duitse pers veel te doen is geweest. Volgens de politie is alles evenwel enorm over dreven. RUILBEURS IN DE PAARDESTAL Zaterdagmiddag om 3 uur wordt er in de Paardesta! aan de Hollewalsweg weer een ruilbeurs gehouden Verzame laars van speldjes, sigarenbandjes, luci- fermerken enz. enz. worden door ver wacht. Luxe kleerhanger Leuk aan uw kapstok, slechts f 1,95 Tafelmessen een mooie Sinterklaas surprise vanaf f 13,40 per 6 stuks INGEKOMEN PERSONEN Ferdinand C. J. Graaf, van Hong kong, naar Den Burg, Groeneplaats 11; Hendnkus J. R. Reinders, van Den Hel der, Bdlitonstiaat 24 naar De Koog, Brink 11; Irene R. H. Nieukoop ev. Voebel met zoon, van Zwolle, Mimosa straat 62 naar Den Burg, Burdetstraat 2ü; Welhelmina Meijer ev. Bruin, van Gasselte, J. H. Kruitstraat 10 naar K 84fAaldert Strating met gezin, van Wieringen, Westerlanderweg 25 naar E 21; oepke de Jong wv. Meuzer, van Utingeradeel, Akkrum, De Helling 7 naar Den Hoorn. Diek 4; Jacob Voort- huijzen, van Den Helder, Buitenhaven 5 naar C 103; Willie Misset, van Hilver sum, Eikbosserweg 36 naar De Koog, Plevierstraat 16; Hendrik C. Voort- huijzen, van Wieringermeer, Bollen- straat 27 naar Kikkertstraat 57, De Cocksdorp; Adriaan P. Voorthuijzen met gezin, van Wieringermeer, Bollen- straat 27 naar Kikkertstraat 57, De Cocksdorp; Gerhard Praamstra, van Amsterdam, Jos Jittastraat 52hs naar Den Burg. Witte Kruislaan 23; Juliana M. Brügemann. van Amsterdam, Mes dagstraat 9 II naar Den Burg. Binnen- burg 3; Jurnen Kamminga, van Alk maar, Spoorstraat 58 naar De Koog, Boodtlaan 36. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN tot 18 november 1965 Gevonden te Den Burg: spaarbankboekje; wieldop auto; 1 zoetvijl; sleuteltje; rubber snelbinder grijs; speelgoedautootje; herenzon nebril met doorzichtig montuur; rozenkrans met donkere kralen; blauw wollen meisjesvest; opzetbord auto en zwemvest; 1 gulden munt stuk; 1 paar lichtbeige herenhandschoenen; kindercowboyriem met holster; 1 rozenkrans; zwarte damesportemonnee inh. plm. ƒ18,en buskaartje; kindermatras; donkergrijze nylon regenjas merk V D.; 1 huissleutel; blauw jack plastic met ritssluiting; 1 hercnpolshor- loge koper verchroomd met nylon bandje; suède want met wollen boord linker; panne- 'koekmes met golfsnede en bruin heft; Schotse sjaal rood-zwart geruit; sleutel; herenporte monnee inh 2,90; herenbril met donker mon tuur; bruine wollen das; postduif; kinderwant blauw met plaatje konijn; rode kinderwant; blauwe nylon want met zwarte pols; bruin gele wollen want; 1 paar rode dameshand schoenen; witte wollen want, zwarte kunstle- deren kinderwant Verloren te Den Burg: groene portemonnee met bruine rand; kinderbril montuur onder kant licht en donker aan bovenzijde; sleuteltje in bruin lederen étui; gouden trouwring met bloedkoralen steentje met incr. 1. buis; bruine knipportcmonnee inh. ƒ12,en wat klem geld; bruine lederen tas; gouden zegelring met incr. oma en opa 10-2-65; bruine herenporte monnee leder inh. ƒ1,aan kleingeld, kraan- leertje en foto, hcrcnpolshorloge Timavero met witte band; wieldop met sierring van pers.- auto Fiat 600; kettinghangertje Spaanse voor stelling; damespolshorloge klein vierkant, merk Habmann met double elasta luxus bandje; blauw jack met ritssluiting en geen capuchon; zakje inh. 1,40; militaire regenbroek; heren- zonnebril met donker montuur; kinderporte- monnee inh. ƒ1,10 hoefijzervormig; lederen handschoen; 1 paar zwart met kap; portefeuille inh. foto's, paspoort en monsterboekje; blauwe nylon handschoen rechter; rijbewijs en andere bescheiden; bruin suède tabakszak inh. toilet artikelen; natuurkundeboek en ringagenda; ziekenfondskaart; damespolshorloge double met zwart nylon bandje; rode damesportemon nee inh. ƒ10,en foto's; bril in zwart étui; witte lederen handschoen meisjesmaat, rechter; zwarte tas inh. japon, blouse, portefeuille en portemonnee; zwart zakmes; bruine knipporte- monnee inh. ƒ15,en enkele Vivozegels; rode lederen herenportemonnee met ritssluiting inh. 3,50 en klein sleuteltje; 3 postbox- sleutels aan ring. rond damespolshorloge, wij zerplaat wit, met blauw bandje met gouddraad erdoor; donkerrood wantje; roodbruine porte monnee; volle TESO-kaart van ƒ18,blauwe wollen das. Het bureau der rijkspolitie te Den Burg is voor het aangeven van gevonden en/of verlo ren voorwerpen geopend op werkdagen van 16.00 tot 18.00 uui. ZONDER COMMENTAAR Toen mevrouw Josefa Augusta e Al meida in Angola een .paspoort ging aan vragen. werd haar door de ambtenaar verklaard, dac zij reeds twee jaar gele den was overleden. De kist. waarin zij op 13 oktober 1963 geacht werd te zijn begraven, bleek na onderzoek echter slechts wat oude kranten te bevatten. De politie wil nu wel eens een praatje maken met haar voormalige man, de dokter, die de akte van overlijden heeft getekend en de begrafenisvereniging. 149. „Haha...., nog een uurtje stevig doorlopen en ons leed is geleden", lachte brigadier Piet. „Dan zijn we in Campanella". „Wat heeft Campanella nou met ons leed te maken?" vroeg Karei Kleuntjes nors. „Goeie help, kerel, wéét je dat dan niet meer?" vroeg Piet, „Daar zijn we toch Italië binnengekomen door die on gebruikte tunnel? We sluipen daar weer naar die tunnel toe en als we eenmaal zover zijn, dan is de rest nog maar apekool. In een wipje zijn we dan in het vorstendommetje Slavonië. Daar zijn we veilig, want daar is de bevol king op onze hand". „Kiek dan maar 'es wat ik hier op mien hand heb", gromde de veelge plaagde Karei. Als je alles hebt gehad, krijg je dat ook nog!" Karei hield zijn hand uitgestrekt en keek zorgelijk naar de inktzwarte lucht. Daar hadden de wolken zich al maar dikker samengepakt en nu dansten de eerste sneeuwvlokken dwarrelend naar beneden. „Dan kunnen we nou nog maar één ding doen", zei de brigges zorgelijk. „We zullen zo snel mogelijk in Campanella moeten komen. Dit pad op, Karei!" En daar ging ons tweetal weer dap- GESLAAGDE VERKOOPDAG In het vorige nummer meldden wij reeds dat de verkoopdag van de Doops gezinde zusterkringen bijzonder goed is geslaagd. De prijzen van de grote verloting, die nog niet werden afge haald vielen op de nummers 2372, 3974, 949, 3314, 4114 en 2089. De winnaars kunnen de prijzen bij de Doopsgezinde pastorie, Kogerstraat 18a te Den Burg afhalen. De verkoopdag trok zeer veel bezoekers. De totaalopbrengst bedraagt ca. ƒ4000,De zusterkringen zullen binnenkort aanzienlijk bijdragen in de inrichting van de kerkeraadsxamer en de bijbehorende lokaliteiten. Met de verbouwing daarvan is men nog druk doende. VERTROKKEN PERSONEN Dirk G. Geel van H 131 naar Den Helder, Buitenhaven 5; Abel Huizinga, van H 131 naar Den Helder, Buiten haven 5; Cornelis C. E. Hartog van H 131 naar Den Helder, Buitenhaven 5; Marinus C. Jansen, van H IJl naar Den Heicler, Buitenhavens; Griet Lap, van Den Hoorn, Herenstraat 43 naar Pijn- acker, Stationsstraat 49a; Bartha F. Scheepmaker, van Oosterend, Botter- straat 1 naar Veenendaal, Schrijvers park 161 III; Maria Neeltje Koning, van S 22a naar Enkhuizen, Westerstraat 111; Jan Burger, van De Koog, Boodt laan 4 naar Den Helder, W. üarentsz- straat 55; Trijntje Mechielsen, van Oosterend, Koetebuurt 5 naar Ten Boer. Hunzingalaan 7; Dirkje de Vries ev. Rooker, van Den Burg, Elemert 14 naar Nunspeet, Leopoldlaan 2a; Maarten Dogger, van Trompstraat 18, Oude- scfnid, naar Javastraat 106, Den Helder; Martha M. J. Rutten ev. Dogger, van Den Burg. Schilderend. 140 naar Java straat lub" Den Helder; Maartje F. Stark, van C 77 naar Noordwijk, Zwar- teweg 20; Giovanni N. Hakkenberg, van H 131 naar Utrecht, van Eysingalaan 118; Paula L. Groenhof, van De Koog, Plevierstraat 23 naar Amsterdam. Arnt- zeniusweg 80; Leonardus C. M. Maas, van H 131 naar Den Helder, Buiten haven 5; Martinus A. Witte, van Den Burg, Molenstraat 67 naar Albiasser- dam, Troelstrastraat 13; Annelieze G. M. van Heerwaarden, van C 71a naar Alblasserdam, Troelstrastr. 13; Jozina A. van der Slikke ev. Kenter, van Oosterend, Verlorenkost 9 naar Den Haag, Rembrandtstraat 98; Ruurd de Bruin, van C 19 naar Oudorp, Berken laan 16; Anton G. van Ek, van 131 naar Den Helder. Buitenhaven 5; Albert A. de Wit. van Den Burg, salonwagen a/d Hollew'al naar Akersloot, Westgraftdijk salonwagen a/d Kogerpolder; Cornells Gilijamse, van Den Burg, Ada van Hol landstraat 18 naar Amsterdam. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dokter COUTINHO, tel. (02220) 2023 (voor praktijken doktoren Coutinho Elias en Van Loon) Dokter BARNARD, tel. (02223) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN: ingaande zaterdagmiddag 12 uur: H. DE BOER, tel. (02220) 2527 WITTE KRUIS: ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. RIETVELD, De Cocksdorp, tel. (02222) 292. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 1 december a.s. worden de moe ders vim Oudeschild en Den Burg verwaent: Oudeschild van 13.00 - 13.30 uur; daarna Deu Burg tot 15.15 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 2b november 1965 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froenijes met medewerking van het dameszangkoor o.l.v. de heer J. Visser De Cocksdorp 1U uur ds. Soesan Zendingscollecte Den Hoorn 10 uur ds. Oskamp Oogstcollecte De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg met medewerking van het Herv. kerkkoor o.l.v. de heer J. Visser collecte voor Prot. kerkgebouw in Dachau De Waal 10 uur ds. Beerihuis collecte vooi Prol. kerkgebouw in Dachau Oosterend 10 uur ds. Waardenburg maandcollecte kerkvoogdij 19.30 uur ds. Beerihuis, jeugddienst Oudeschild 11.15 uur ds. Froentjes maandcollecte kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Koopmans Ooslerend 11.15 uur ds. Koopmans BOOTDIENSTREGELING N.V. TESO Werkdagen Van Texel: 6.00 7.00 8.00 9.00 10.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 20.00 21.30§ v. Den Helder 6.30 7.30 8.30 9.30 10.30 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.30 19.10 21.00 22.00§ is alleen op vrijdag Zon- en alg. erxende Chr. feestdagen; van Texel: 8.00 9.00 10.00 12.00 13.00 15.00 16.00 17.00 18.00 20.00 v.DenHeider 8.30 9.30 10.30 12.30 13.30 15.30 16.30 17.30 19.10 21.00 per verder. Hoe hoger ze stegen en hoe dieper ze de bergen inkwamen, hoe meer het begon te sneeuwen. Het werd op de duur zelfs een volledige sneeuw storm, waartegen ze nog maar moeilijk konden optornen.... Doch intussen had het kleine stuur- manneke ook nog iets gedaan. Hij had namelijk beslist geen genoegen willen nemen met het feit, dat die twee schurkachtige voetballers zomaar waren gevlucht. Daarom was hij woest de radiohut van de marconist binnenge stoven. „Héla, marco!" had hij uitge roepen. „Onmiddellijk een spoedtele- gram overseinen TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér J 0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Speciaal voor geiegen- heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten- lies geldt het normale millimetertarief). Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Wij garanderen elk door ons vervaardigd kledingstuk. Toch weer Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alkmaar, Tel. 13615. Elke week op Texel Rijschool „Groot", eig. K H. Boon Vamor gedipi. Voor al uw rijbewijzen. Opel Kadett J 8,-. Tel. (02230) 3252 Gymn. Ver. Oosterend heeft Persilgeschenken in voorraad. J. Daalder, Ger de Jong of Rentenaar ƒ100,TERUG voor uw oude bromfiets (hoe oud die ook is) bij aankoop nieuwe JAWA ad. 555, Rijwiel- en Bromfiets- handel H. Troost, Heren straat 67. Den Hoorn, Texel, tel. (02226) 213 Te koop pr. aardappe len. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Autopeds, driewielers, kinderfietsen, koopt U bij de man, die ze ook repa reren kan! De Peerless handelaar. Let op de lichtbak Te koop korte leren jas. C. J. Swaerts, Kerke- plaats. tel. 2923 Te koop beste kolen haard, Jaarsma, grijze leren damesjas gr. m., Kapt. Mobylette z.g.a.n. motortje. Kamerstr. 4, De Koog Te koop nieuwe auto ped. P. Timmer. School- str 16a. Oosterend Te koop gevraagd kleine auto. Brieven on der no. 848 bureau Tex. Courant Te koop aangeb. z.g.a.n. herenkunstschaatsen schoenen, m. 40/41 30, W. G. Rijk, Gasthuisstr. 32 Te koop aangeb. lange witte trouwjapon, maat 38-40. Niet op Texel ge dragen. Burdetstr. 16 Sint, dat is pas iets. Ik vraag alles voor m'n fiets. De Peerless handelaar heeft 't Te koop zg.a.n. kunst schaatsen (wit) m. 40 Schilderend 53, tel. 2909 Te koop kinderwagen. Boschrand. De Koog, tel. 261 Te koop witte Koelstra kinderwagen, bak af neembaar, z.g.a.n., blau we reiswieg. Kogerstraat 90 Te koop enkele goede stoelen. Hotel-Pension Beatrix, De Koog. tel. zO 1 Te koop BMW motor, 250 cc. Schoonoordsingel z0, Den Burg Te koop RAP brommer Jan Witvliet, Naalrand 3, Den Hoorn Te koop Morris Minor '57, i.g.st. en pr. banden. Tel. 2675 Te koop autoped. De Ruitersplaats, tel. 2415 Met vreugde geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Jantje Jacoba (Janneke) J. Schotanus- de Blaauw J. Schotanus Annette Jitty Witte Kruislaan 25, Den Burg, Texel. 22 november 1965. Met grote vreugde en dankbaarheid aan God geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje Nicolaas Petrus Maria Peter J. C. M. Maas van Leeuwen D. J. Maas Texel, 22 november 1965, Polderweg 6. De Waal. Tijdelijk adres: Lidwina- ziekenhuis. Met blijdschap geven wij u kennis van de ge boorte van onze zoon Henk Jan G. H. Meeldijk-Koorn J. Meeldijk St. Pancras. 23 nov. 1965, Elzenlaan 5. Tijdelijk adres; Centraal Ziekenhuis Alkmaar. Be zoekuren van 2 tot 3 uur en 7.30 tot 8 uur. God verblijdde ons door de geboorte van ons zoontje en broertje Biem E. Bremer-Vlaming B. Bremer Mieke Cor Oosterend, Kerkstraat 5, Texel, 24 november 1965. Tijdelijk adres: St. Lidwinaziekenhuis, Den Helder. Met blijdschap en dank aan God geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon Peter-Paul Bij het H. Doopsel ont vangt hij de namen Petrus Paulus Michael Christiaan M. J. Bakker P. H. M. Bakker- Bakker Den Burg, Texel. Westermient nb. Museum 22 november 1965. Tijd. adres: St. Lidwina ziekenhuis, Den Helder. Sybc v.d. Knaap en Rixt Jansma geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats vinden op vrijdag 10 december 1965 n.m. 2 30 uur in het Gemeen tehuis te Bergum. Kerkelijke bevestiging zal plaats hebben 3.15 u. n.m. in de Kruiskerk te Bergum door de Wel- eerw. Heer Ds. P. Uidam. Gereformeerd predikant te Den Burg, Texel. Den Burg, Texel, Witte Kruislaan 22 Suameer, Molenpad 1 Gelegenheid tot felicite ren 's avonds van 7.30 tot 9.30 uur in Hotel 't Rood Hert te Bergum. Toekomstig adres: Heemskerckstraat 10, Oudeschild, Texel. Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en deelneming bij het overlijden van onze Broer, Oom en Huisgenoot ABRAHAM DE WIJN, betuigen wij onze op rechte dank. Inzonderheid voor de hulp van Dr. Van Loon, Zusters van Wijkverple ging en de Buren en Ds. Koopmans voor de steun tijdens zijn ziekbed en de woorden gesproken bij de teraardebestelling. Namens de familie, W. N. de Wijn Texel, november 1965.

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 2