P9 Topslager D. C. Visser Huishoud- horecabeurs hotel „De Oranjeboom" Mantelcostuums Damesmode Moerbeek Taxi 2323 THE TYPHOONS 3'/a 6, 7 en 8 januari Wegens inventarisatie 3 en 4 januari GESLOTEN UITGESTELD "Het Groene !Tuis Rijwielhandel Zegel ROOS CÓMOSA A. v. d. Slikke fa. de Vries v.d. Wiel Een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar FAM. BREEUWER EN MEDEWERKERS De Texelse Olie-Combinatie (T.O.C. n.v.) Coop. Boerenleenbank te Texel 4 Wij wensen U allen een gelukkig en voorspoedig 1966 y f> ri e=> l Modern Higgins-ruitje voor slechts 59.75 Voor een prettige jaarwisseling met verschillende heerlijke hapjes Hogerstraat 16 Wij hebben voor U vandaag: 't Vispaleis - telefoon 2598 Voor de inrichting van uw huis Starks woninginrichting De Coöperatiedag donderdag 3 februari a.s. 1875 1966 Wij wensen U allen een voorspoedig nieuwjaar. Manufacturenhandel P. Bosma Wdj wensen U een gelukkig en voorspoedig 1966. Witte's Bazar Onze familie, vrienden en onze klantenkring wensen wij een voor spoedig en gelukkig 1966 toe. P. S. Kuyper. Textielhandel Den Burg J. Zijm J. Zijm-van Leeuwen Gelukkig nieuwjaar. Autorijschool „Nieuw Texel" wenst cliënten en ken nissen gelukkig nieuw jaar. S. H. Wuis N. Wuis-Dros G.N. A. J. Verhoeve wenst alle familie, vrien den en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen alle fami lie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. J. Verhoeve, De Koog Fam. G. Witte „De Nes", wenst familie en beken den een voorspoedig 1966 Vrienden en begunsti gers een voorspoedig 1966. A. N. Plaatsman I. Plaatsman-Boggia en Aai. A. Eelman M. Eelman-Kok Kogerstraat 58. G.N. Fam. A. Bonne De Koog K 56 Gelukkig nieuwjaar. 't Kaaswinkeltje G.N. .Firma A. Bakker Azn. en medewerkers, wensen U een voorspoe dig 1966. Tante Jo. Oom Piet Amsterdam, wensen alleen hun vrienden een gelukkig 1966. Fam. B. Oostra wenst alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. S. Lap Bzn. A. Lap-Terpstra wensen familie en vrien den een gezegend nieuw jaar. Een gezegend 1966. M. Heerschap, Oudeschild. Vrienden en bekenden gelukkig nieuwjaar. Fam. Dijker. Warmoesstraat 38 J. v.d. Vliet N. v.d. Vliet-Wuis André en Siem „Dennenrust" G.N. Wij wensen U allen een voorspoedig 1966. Smederij B. F. Paagman en Zoon, Eierland G. Dros W. C. Dros-v.d. Mark wensen familie en beken den gezegend nieuwjaar. Met de beste wensen voor alle mensen. M. Bakker A. Bakker-Knol Wij wensen U een voorspoedig nieuwjaai. Fam. Lips Wij wensen familie, vrienden en bekenden gelukkig 1966. Fam. W. Verhagen, De Koog. Fam. J. Borgman wenst familie en beken den een voorspoedig nieuwjaar. De Schillenboer wenst U een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar. H. Mast G.N. J. Bonne en echtgenote wensen alle bejaarden, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen U allen een gelukkig en voor spoedig 1966. M. Moojen, Stenenplaats 10 Sigarenmagazijn Centrum Wij wensen U allen een voorspoedig 1966. Assurantiekantoor W. Vlas Wij wensen U allen een gelukkig en voorspoedig 1966 toe. Fam. C. Mets Sigarenmagazijn „Sport" Fam. Jn. Kiewiet Gelukkig nieuwjaar. Ruijslaan 12, De Koog S. Heerschap G.N. Wij wensen U een voorspoedig 1966. Kapsalon Schaart Fam. M. S. Witte wenst allen een gelukkig nieuwjaar. Gelukkig nieuwjaar gewenst van de slijterij in de Binnenburg. Th. A. Siersma Familie, vrienden en begunstigers een geluk kig nieuwjaar. Fam. N. Vermeulen Wij wensen familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Gasdepöt M. Bonne, „De Merel", De Koog Aan familie, vrienden en bekenden een zalig nieuwjaar. Fam. Witte, Driehuizen E. Spoelstra R. Spoelstra-Lap wensen familie en beken den een gelukkig nieuw jaar. Familie, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar. Fam. Roeper, Plassendaal P. Bremer M. E. Bremer-Kooiman Plevierstraat 20. De Koog Gelukkig nieuwjaar. W. Verseput C. Verseput-Eelman en D. Eelman-Verhoeve Gelukkig nieuwjaar. Familie, vrienden en bekenden zalig en voor spoedig nieuwjaar. Fam. W. Maas Gravenstraat 3, Den Burg Rijwielhandel Troosl wenst alle cliënten, vrienden en bekenden een voorspoedig 1966. Fam. Rutten Den Burg Iedereen gelukkig nieuw jaar. Fam. J. D. Troost Gelukkig nieuwjaar. S. J. van Leeuwen Zandvliet. Zd.-Eierland G.N. Fam. Mantje Hoeve Rembrandt G.N. Hoeve Dordrecht Zalig nieuwjaar. Fam. A. J. Lap G.N. Aan familie en beken den een zalig nieuwjaar. Fam. W. Witte, Molenstraat 22, Den Burg Maatkledingbedrijf M. J. de Krijger wenst familie, vrienden en begunstigers een voorspoedig 1966. Wij wensen allen een gelukkig 1966. A. Eelman M. Eelman-Verhoeve De Cocksdorp, Kikkertstraat 79. Wij wensen U een voorspoedig 1966. J. J. Zegel D. J. Zegel-Bas Schilderend 114. Wij wensen allen een voorspoedig nieuwjaar. Vishandel fa. Mosk Zn. Fam. R. Zijm Gelukkig nieuwjaar. Taxibedrijf De Koog wenst familie, vrienden en cliëntèle een voor spoedig 1966. D. Bonne TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér 0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer 0,25 meer. Speciaal voor gelegen- heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Neem nu rijles bij au torijschool Nieuw Texel. Wij halen en brengen u. Lesgeld ƒ8,00 per uur. De eerste 10 lessen voor ƒ70 R. P. Bakker, bevoegd rij-instructeur, Boogerd 11, Den Burg, telefoon (02220) 2131 Het is nog niet te laat. Voor hand- en moes appels en stoofperen. M. Huisman, „De Veen", tel. (02220) 2203 Te koop pr. aardappe len. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Wie heeft Peter Boon zijn rood met witte kater gezien? Weverstraat 62 Te koop 'n jong hondje, Belgische herder. Willem van Beierenstraat 42 Vanaf heden worden door mij geen huiden meer opgehaald. A. N. Plaatsman, Kogerweg 120, Den Burg Met vreugde en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Ingrid Yvonne D. Zoodsma P W. Zoodsma- Riemersma Siem en Frans Barentszstraat 6, Oudeschild, Texel, 30 december 1965. Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Piet K. Huisman-Lieuwen C. Huisman Kees en Crista Kinnum 7, Midsland. Terschelling. Met vreugde en dank baarheid aan God geven wij U kennis van de ge boorte van ons zoontje en bioertje Peter Bij het H. Doopsel ont vangt hij de namen Pieter Maria C. M. Smit-van Doorn H. J. Smit Add ie Noord-Haffel B 98, Den Burg, Texel, 29 december 1965. lijdelijk: St. Lidwina- ziekenhuis, Elisabeth- afdeling, K 109. Heden is na een langdurig, doch moe dig gedragen lijden, van ons heengegaan, mijn lieve man en der kinderen zorgzame vader en grootvader, de heer Klaas Burgman, in de ouderdom van ruim 72 jaar. Schagen; M. Burgman-Struyf Barsingerhorn: K. J. Burgman D. E. Burgman- Barsingerhorn Schagen A. A. Burgman A. M. C. Burgman- Boer Alkmaar M. Burgman E. Burgman- Barsingerhorn Dirkshorn A. M. Rys-Burgman H. Rys en kleinkinderen Schagen. 30 dec. 1965, Herebosstraat 19. De teraardebestel ling zal plaatsvinden op maandag 3 januari a.s. n.m. 2 uur op de Algemene Begraaf plaats te Schagen. Wij wensen allen een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar. fam. A. A, Smidt fam. M. v.d. Wetering A. Kramer wenst alle Texelaars een gelukkig en voorspoedig 1966 Dirk Mantje en Hetty Marianne Strijker hebben het genoegen kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op vrij dag 7 januari a.s. des na middags om 13.30 uur ten gemeentehuize te Den Burg, Texel. Kerkelijke inzegening in de Doopsgezinde kerk te Den Burg door de Weleerwaarde Mevrouw Ds T. Blanksma-van der Zwaag te Twisk. December 1965. Duivelsgat 25c, Delft Goeman Borgesiuslaan 2, Groningen. Gelegenheid tot felicite ren op 7 januari van 15.30- 17.30 uur in Hotel „De Lindeboom-Texel" te Den Burg, Texel. Langs deze weg zeggen wij allen hartelijk dank voor de welgemeende belangstelling bij ons hu welijk ondervonden. W. Ploeg D. Ploeg-Stark Oesterstraat 25, Oosterend. •n «li gavolg daarvan haar uitval an hooldjauk la na 14 dagan radicaal vardwa- nan door hat nlauwa madiclnala haar water, dal aitra dlap In da hoofdhuid dringt an daar door da oorsaak van root wagnaamt Zalfalndamaaat hardnakklga gavallan, vraat alias raadt faalda, tuit U mat COMOSA goad raaul- taat habban. au nu /in GAIANTII: Habt U «44a baat, dia Uw «ald taragt Drogisterij t.o. Postkantoor Den Burg Alle fans en toekomstige fans van beaf-groep wordt een heel voorspoedig 1966 toegewenst door: Wim Beerling piano, leider Huib Dros gitaar Wim Koorn vocaal Bob Dros drums Jaap Mets zakelijk leider Tot ziens in 1966 Wij wensen onze zaken relaties en bekenden een voorspoedig 1966 Lieven de Keijlaan 111 Hilversum TIJDELIJK IO°/o KORTING KWALITEITSBE HANDELING CHEMISCH REINIGEN TRIPLONEREN ■55" HOEKSEMA VERFT nieuwe kleuren OVERGORDIJNEN ook v SINDS 1666 VOOR DE wsrnvm HET Fa KI. Boon A Zn Manufacturen Den Hoorn wenst vrienden en begunsti gers een gelukkig en voorspoedig 1966 Met ingangvan 1 januari 1966 zijn onze rentetarieven voor spaargelden ver hoogd als volgt: Dagelijks opzegbaar tot Jeugdspaarwet, Bedrijfs- en Ambtenarenspaarregelingen tot De termijnspaargelden zijn overeen komstig verhoogd. Verdere inlichtingen aan ons kantoor. Den Burg Oudeschild Maak er een echt feest van voor een heerlijk hapje rundermetworst 2,50 paardenmetworst 2,20 per 500 gram Vlees-salade 1,28 Zure zult 79 per bakje 100 gram bacon 98 100 gram ham 65 100 gram boterhamworst 50 KNAKWORST per pot 1,18 1,10 98 Augurken Zilveruitjes Blikjes cornedbeef groot en klein Leverpastei Wij ivensen u een prettige jaarwisseling en een voorspoedig 1966 Gerookte Gebakken ponen schelvis schar schar makreel filee spekbokking schol strobokking haring paling Verse haantjes, verse garnalen, blanke stokvis Ook zijn wij vrijdag 's morgens in De Koog geopend. Uw adres voor een hartige hap is leder die belangstelling heeft voor messen - bijlen - hakblok ken - kruiden - e.d. of soepen - schoonmaakartike len grootbedrijf - elektrische apparatuur en nog veel meer die kan dit op 6, 7 en 8 januari komen bekijken in hotel „De Oranjeboom" Het kan voor u belangrijk en voordelig zijn. kunnen wij u vakkundig adviseren. Grote toonzalen, kwaliteit en rede lijke prijzen. Telefoon (02223) 391 is onze wiukel elders in de Texelse Courant aan gekondigd voor 12 januari wordt verplaatst i.v.m. verhindering van de spreker tot Gedurende 90 jaren werd de maatschappe lijke gezondheidszorg op algemene grond slag in Noord-Holland behartigd onder de naam "Het Witte Kruis" Met ingang van 1 januari zullen de Provinciale Vereniging en de daarbij aangesloten plaatselijke afdelingen en kraamcentra van Het Witte Kruis hun werk voortzetten onder de naam

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 9