Fantastische prestaties van Texelse zangkoren BRIGADIER PIET EN DE SPORTCOMPUTER Op zangconcours te Hauwert Vergadering Stichting Cultureel Werk Op het jaarlijks door de Bond van Zangkoren in Noordholland georgani seerde concours hebben dit jaar de Texelse deelnemende koren een fantas tische prestatie geleverd. De jury, be staande uit de heer M. Verbarendse, toonkunstenaar te Utrecht, en de heer Keuning, toonkunstenaar te Zwolle, kende het „Dameskoor Den Burg" en de gemengde koren „Advendo" uit De Koog en „De Eilandzangers" uit Den Burg een eerste prijs toe. Aan het concours te Hauwert namen allerlei koren uit de kop van Noord holland deel. Bijzondere prestatie Voor een bijzondere prestatie zorgde het „Dameskoor Den Burg" (dirigent de heer J. Visser) door in de Superieure Afdeling het hoogste puntentotaal, en daardoor de wisselbeker te behalen. Voor het verplichte nummer „Canamus, amici canamus" kreeg het koor 123 punten en voor het vrije nummer „Hodie Christus Natus est" eveneens 123, een waarlijk prachtig resultaat. Dit betekent dat dit koor uit Den Burg zich het beste dameskoor kan noemen van de kop van Noodrholland. Het nog niet zo lang geleden opge richte zangkoor „De Eilandzangers" wist in de derde afdeling van de ge mengde koren 238 punten te behalen. Aangezien een puntentotaal van 224 voor een eerste prijs vereist is, betekent dit aantal een prima prestatie van „De TWEE TEXELAARS MAKEN BARRE TOCHT OVER WADDENZEE De Texelaars C. Zegel en J. Kaan hebben zaterdagavond enige bijzonder moeilijke en gevaarlijke ogenblikken op zee doorgemaakt. Zij visten die avond met hun boot voor de haven van Oudeschild. Toen zij voor de laatste keer het net ophaalden, gebeurde het voor hen zo noodlottige moment: het net bleef namelijk vast zitten aan de schroef en dit betekende dat er in de boot totaal geen beweging meer was te krijgen. Om de mensen op de wal te waarschuwen staken zij gas- olie op dek in brand. Het mocht echter niet baten en de boot dreef langzaam (het anker was uitgegooid) langs de Texelse kust in de richting van de ha ven van 't Horntje. Langs de hele kust geen enkel teken van leven of redding. Inmiddels was de nacht al helemaal ingevallen en beide Texelaars dreven in de richting van Den Helder. De stroom •bleek sterker dan de steeds krachtiger wordende wind. Zou dit niet het geval zijn geweest, dan was men steeds ver der van de kust weggedreven. Zelfs in het licht van de vuurtoren van Huis duinen kon men niets van de in moei lijkheden verkerende vissers zien. Het zal ongeveer half twee zijn ge weest toen het schip op de keien van Huisduinen liep en beiden zich door het water wadend aan wal konden begeven. De heer Zegel was totaal verkleumd door de kou en kon geen stap meer doen J. Kaan wist uit Huisduinen hulp te verkrijgen, die de totaal uitgeputte Zegel naar het Lidwina ziekenhuis in Den Helder bracht. Zelf wist hij zich bij de politie droge kleren te verschaffen P. HARTOG CLUBKAMPIOEN BIJ HET VISSEN Zondag is de derde en tevens laatste wedstrijd om het clubkampioenschap vissen bij Dijkmanshuizen gehouden. Er werd bij heerlijk weer gevist, met het gevolg dat de belangstelling van de zijde van niet-vissers bijzonder groot was. Opmerkelijk was dat tijdens deze wedstrijd erg veel paling werd gevan gen. De uitslag van deze middag was 1. S. Langeveld 39 pnt. schemerlamp, 2. H. de Vries jr. 30 pnt. schemerlamp, 3. mevr. Keijser 26 pnt. visbenodigdhe- den, 4. L. Sok 23 pnt miniatuur scheep je, 5. Marjan de Vries 22 pnt. minia tuur scheepje. Door deze uitslag is als eerste in het algemeen klassement geindigd de heer P. Hartog met een puntentotaal van 76, dicht op de hielen gezeten door Marjon de Vries (een van de jongste leden!) met 61 punten. Eilandzangers." Het volgend jaar zal dit koor, dat gedirigeerd wordt door de heer Jac. Hooy in de tweede afdeling haar intrede doen. De Eilandzangers zongen als verplicht nummer „Loof God, eer Christen" (II7V2 punt) en als vrij nummer Benedictus (120 punten). Het gemengde koor „Advendo" uit De Koog (voor de eerste keer in de eerste afdeling) wist eveneens een eer ste prijs te behalen. Het puntentotaal van dit koor bedroeg 226. Voor het ver plichte nummer „Bonjour mon coeur" van Orlando di Lasso behaalde het koor 112 punten en het vrije nummer „Daar is een lied" van Jacques Bonset, leverde II4V2 punt op. Het zangconcours te Hauwert kan be slist een uitermate geslaagd evenement genoemd worden en heeft voor de Texelse koren zoals uit bovenstaande feiten overduidelijk blijkt tot heel goede resultaten geleid. ZES HBS-A EINDEXAMEN- CANDIDA TEN GESLAAGD Zes van de zeven eindexamencandi- daten van de A-afdeling van de Rijks- hogereburgerschool Texel wisten het diploma te behalen. De geslaagden zijn: mej. M. M. Duin, C. J. Duinker, J. M. Koning, K. D. Koorn, mej. M. M. J. Ran en mej. M. J. Timmer. AUTO DE SLOOT IN Op de kruising Pontweg-Californië- weg raakte zaterdag de 23-jarige Texe laar B. Koens met zijn Volkswagen te water. Dit was een gevolg van het feit, dat een uit de Californiëweg komende bromfietser, de Rotterdammer A. L. T. geen voorrang verleende aan een Duitse wagen bestuurd door de uit Soest af komstige K. H. M. Laatstgenoemde, die van Den Burg kwam en op de krui sing de Californiëweg in wilde slaan, was daardoor genoodzaakt op de rech ter weghelft te blijven stilstaan. De uit De Koog komende B. Koens kon zodoende onmogelijk naar links uitwijken zonder ernstige brokken te maken; alleen de rechterberm bleef als uitwijkmogelijkheid bestaan. In de berm sliDte de wagen en kwam terecht in de naast de weg gelegen sloot. De Volks wagen werd aan het dak ernstig be schadigd, de bestuurder kwam met natte voeten vrij. In de gTote vergadering van de Stich ting Cultureel Werk Texel, die vorige week dinsdagavond ten raadhuize werd gehouden onder voorzitterschap van burgemeester C. De Koning, werden de volgende ingekomen stukken en mede delingen behandeld: 1. De leerlingenvereniging van de RHBS heeft haar subsidie-aanvrage voor de balavond op 28/29 juni inge trokken; 2. Het Ministerie van Cultuur, Recrea tie en Maatschappelijk Werk heeft voor het Dorpshuis Oudeschild de laatste ter mijn ad, ƒ5500.betaalbaar gesteld (conform de raming), de provinciale subsidie voor het dorpshuis werd ƒ134,lager vastgesteld dan was be groot 3. De gymnastiekvereniging Texel geeft te kennen, dat de nieuwe gymnastiek leraar de vereniging goed voldoet en vraagt aandacht voor een positieverbe tering van betrokkene. (Sportraad en subsidiecommissie zullen zich hierover beraden). Gevraagd wordt voorts te be vorderen dat aan betrokkene een wo ning wordt toegewezen (indien mogelijk zullen B. en W. hieraan medewerken). 4. Ingekomen zijn reakties van de buurtcommissie Midden-Eierland en van het bestuur van C.J.O.T., alsmede van de Gezamenlijke Vrouwenorganisa ties n.a.v. de discussienota n.a.v. de nota van de heer J. de Vries. 5. SVC dankt voor de toegezegde subsi die en aanvaardt de toegezegde rente dragende lening. 6. Ingekomen een open brief aan de Ministerraad van de besturen van het Nederlands Cultureel Contact, de Ne derlandse Jeugd Gemeenschap en het Nationaal Overleg voor Gewestelijke Cultuur, waarin een verontrusting blijkt voor een achterblijven van de culturele sector in het totale lands- beleid 7. Ingekomen is een circulaire van de Congrescommissie Bijzonder Opbouw werk. Onder meer is een dia-klankbeeld beschikbaar voor een ieder, die voor het onderwerp belangstelling heeft. 8 Burgemeester en wethouders hebben besloten de ingebruikgeving en de ta riefstelling voor het gymnastieklokaal bij de J. P. Thijsseschool ingaande 1 september a.s. bij de Stichting Cultureel werk Texel onder te brengen. 9. De heer Smeenk te Groningen heeft de Stichting aangeboden de nabij De Koog te plaatsen tent overdag te ge bruiken voor recreatiedoeleinden in de maanden juli en augustus. De tent is 20 x 50 m., voorzien van een houten vloer en uitgerust met een podium van 8 x 10 m. aan één zijkant. Gebruik is gratis. Bij de tent wordt een toilet wagen geplaatst en een tent, die even tueel als kleedkamer is te gebruiken. 10. Tot voorzittei van de Subsidie commissie is benoemd de heer W. Albers. Vervolgens kwam de nota van de heer J. de Vries aan de orde. Hierover werd uitvoerig gediscussiëerd. Lag tot- nutoe in de taakopdracht voor de jeugd- en recreatieconsulent meer de nadruk op stimuleren en activeren, thans krijgt de heer De Vries een ruimere vol macht, waardoor hij de mogelijkheid krijgt onder goedkeuring van het Dage lijks Bestuur zelf tot organisatie van bepaalde evenementen te komen, waar bij vooropgesteld wordt, dat geen ver enigingsactiviteiten mogen worden doorkruist. De heer De Vries krijgt een werkcrediet ter beschikking van ƒ1000,De te organiseren activiteiten zullen zoveel als mogelijk zichzelf moe ten bedruipen. Het werkcrediet dient voor aanloopkosten en als een beschei den risico-garantie. Het is duidelijk, dat de VVV zich blijvend heeft gedistancieerd van de organisatie van bepaalde evenementen. De Stichting Cultureel Werk Texel heeft derhalve besloten zich op dit ter rein een taak te stellen, uiteraard met inschakeling van al die instellingen en verenigingen, waarvan dit mogelijk is. Ter vergroting van een risicofonds bij de organisatie van evenementen met 'n meer massale opzet hoopt men mede werking te verkrijgen van de VVV Texel, de Stichting Sociaal Toerisme Texel, de N V. TESO, grote recreatie centra (als S.V.V BUKA, etc. Er zal geen daadwerkelijke medewerking wor den gevraagd aan de Stichting Festival Texel. Het akkommodatie-probleem is in dit seizoen nog wel nijpend, doch na de realisatie van het culturele centrum zijn wat meer mogelijkheden aanwezig. Voor de toekomst zou te denken zijn aan de organisatie van een aantal veel soortige binnenactiviteiten. Het verrijd baar podium zou meer benut kunnen worden dan momenteel gebeurt Het weer-risico wordt in de toekomst klei ner, wanneer het cultureel centrum als uitwijkmogelijkheid kan dienen. Naar aanleiding van de nota van de heer De Vries vroeg de heer G. de Haan zich af of de huidige vergadering wel beslissingen kon nemen betreffende de recreatieve zijde van het werk van de heer De Vries. Immers in de Stichting Cultureel Werk Texel zitten geen men sen, die rechtstreeks met de recreatie te maken hebben. De voorzitter bepleitte een geregeld contact tussen de heer De Vries cn de mensen uit de recreatie sector De heer Albers wilde verder gaan en stelde voor tot een recreatie- commissie te komen, die een vertegen woordiger benoemde in de St.C.W.T. De voorzitter voelde hier nog niet voor, maar achtte het niet onmogelijk, dat in de toekomst de wenselijkheid van een dergelijke commissie vanzelf zou kun nen ontstaan. Het rapport van de Subsidiecommis sie werd vervolgens na ampele bespre king geheel goedgekeurd. De heer Ze- gers vroeg zich wel af, of, gezien de enorme kostenstijgingen van de vereni gingen, ook de te verdelen subsidie bedragen niet verhoogd zouden kunnen worden door het Gemeentebestuur. COPYRIGHT STUDIO 11. Natuurlijk is hij dood!" plofte com missaris Borgers. „Als Wladimir Kotsov en Kid Sucksov zich ermee bemoeien, dan vallen de doojen altijd bij bosjes! Het zijn de meest bloeddorstige geheime agenten, die ik ken!" „Maar zij hebben er ditmaal niks mee te maken!" riep brigadier Piet uit. „Het was „Platvink-Jantje, die hem naar binnentrok in die smerige Boksbeugel- dwarsstraat!" „Wót!!"" riep toen smidje Verholen uit. „Wie zei U, dat hem naar binnen trok?" „Platvink-Jantje, een héél beruchte boef!" antwoordde de brigadier. „Ma maar die ken ik héél goed antwoordde smidje Verholen verbaasd. „Is die hier ook al bij betrokken?" „Ahaaü! De zaak is rond!" brulde toen commissaris Borgers. Hij trok een levensgrote revolver en richtte deze trillend op de smid. „Handen omhóóóg!" „Doe niet zo belachelijk," riep smidje Verholen giftig. „Wat heb ik er nu weer mee te maken?" „Snap je dat niet? Dan zal ik je dat eens even gauw uitleggen," antwoordde de commissaris. „Punt één: jij wilde dr. Yokito bezoeken, maar je kreeg toen contact met Wladimir Sucksov en Kid Kotser! Dat is verdacht, want het zijn geheime agenten! En zojuist gaf je zelf toe, dat je Platvink-Jantje kende! Dat is nog véél verdachter! Je bent erbij, mannetje! Jij kwam natuurlijk hier om na te gaan wat de politie wist, hè! Haha! De politie weet alles! Je komt me trou wens erg bekend voor! Je lelijke facie heeft zeker al vaak in de krant ge staan!" „O ja, héél vaak! Elke dag!" sneerde de smid. „Je néém!" brulde de commissaris. „Smidje Verholen....," lachte de smid. „Verhip! Da's die vent uit de strip!" rijmde brigadier Piet. „Ach zozei de commissaris zelf genoegzaam. „Smidje Verholen dus, hè? Ja ja, brigges! Zo zie je alweer wat een goed geheugen voor gezichten waard is. Binnen vijf minuten had ik eruit, dat hij smidje Verholen was! Neem daar een voorbeeld aan, dan zul je het ver bren gen bij de politie!" STEUNT DE ANJERCOLLECTE VOOR HET CULTURELE WERK In de komende weken zal uw aan dacht gevraagd worden voor de jaar lijkse Anjercollecte ten bate van het Prins Bernhardfonds. In de verschillen de dorpen zal deze collecte muzikaal worden ondersteund door de plaatse lijke muziekverenigingen. Zo zullen in Den Burg het Koninklijk Texels Fanfarecorps en de drumband Margaretha Sinclair een rondgang hou den. In Den Hoorn gebeurt dit door het fanfarecorps D.E.K., in Oosterend door de Chr. muziekvereniging Excelsior en in De Koog door de drumband „Voor waarts Mars". Deze muzikale opluistering heeft tot doel het verband tussen deze collecte en het culturele leven nog eens wat na drukkelijker onder uw aandacht te 'brengen. Het Prins Bernhardfonds en de pro vinciale Anjerfondsen zijn uitgegroeid tot belangrijke steunpilaren van het culturele leven. Ook Texelse verenigingen hebben dit in het verleden meermalen mogen on dervinden. Zelden deden zij een ver geefs beroep op het provinciaal Anjer fonds. Het Anjerfonds werkte middels een renteloze lening o.m. ook mee aan de realisering van het culturele centrum te Den Burg. Naast vele muziek- en zangvereni gingen werd in 1965 o.a. voor de vol gende doeleinden een subsidie toege kend: R.K. zang- en operettever. „Arti en Religioni" te De Rijp voor het geven van 8 opvoeringen van de opera „Car men"; het Hartewensfestival voor de Ned. Jeugd in Haarlem; de Stichting Dorpshuis Centrum te Andijk voor de aanschaf van een piano; de toneelver eniging „Opgang" te Aalsmeer, voor de aanschaf van verlichtingsapparatuur, de Internationale Volksdansweek 1965 te Den Helder; Comité voor de instand houding van de muziektent te Monni kendam etc. Gaarne beveel ik de komende collecte in uw aandacht aan. Deze zaak is zeker steun waard. Ik hoop en vertrouw dat op uw offervaardigheid niet tevergeefs een beroep zal worden gedaan. C. De Koning BLIKSCHADE OP HAFFELERWEG Op de Hafifelerweg in Den Burg reed vrijdag een vrachtwagen van het brand- stoffenbednjf tegen een daar langs de weg geparkeerde auto op, toen deze moest uitwijken voor een van de uitrit de weg oprijdende auto, bestuurd door mej. de K. De bestuurder van de vrachtauto was genoodzaakt hevig te remmen en week daarbij uit naar de rechterkant van de weg. Bij deze ma noeuvre raakte hij de linkerachterkant van een langs de weg staande Volks wagen, die flink beschadigd werd. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 22 juni a.s. worden de moeders van de buitendorpen verwacht op de volgende uren Den Hoorn: 13.0013.30 uur; Oosterend en De Waal: 13.3014.00 uur; De Cocksdorp en Eicrland: 14.0014.30 uur; De Koog: 14.30—15.15 uur. llfc VVtfcJAJ Brl.T.n I.i.ri h.lL. ir.d.kU.«C*. DES VOGELAARS ZOET GEFLUIT De heer Mus zegt in zijn stuk, dat hij wil samenwerken met de Texelaars. Het doet vreemd aan dit te horen van iemand, die nog niet zo lang geleden in deze krant verklaarde zich geheel ach ter het recreatieplan te plaatsen. Hoe kan de Texelaar vertrouwen hebben in een vereniging, waarvan de voorman achter het voor de Texelaar zo funeste plan staat. Door dit plan wordt hij in zijn bestaansmogelijkheid bedreigd. Wanneer er geen andere mogelijkheid was geweest, dan had de zaak anders komen te liggen. Maar er is wel degelijk een andere mogelijkheid. Wanneer U denkt dat er onder de Texelaars geen solidariteit bestaat, dan vergist U zich. i(Denk o.m. aan de bootstrijd met Bos man). In het verleden heeft hij getoond solidair te kunnen zijn. Ik kan Uw schrijven dan ook niet anders zien, dan als het zoet gefluit van de vogelaar. S. Keijser Rzn. In overleg met de Inspecteur van Lichamelijke Opvoeding is een plan ontworpen om het Dorpshuis „De Wie lewaal" tevens geschikt te maken voor gymnastiekonderwijs. Gelijkertijd zal van de gelegenheid gebruik worden ge maakt om het gebouw te vergroten, zo dat het op doelmatiger wijze kan wor den gebruikt. Gedacht wordt aan een aparte biljartkamer ((tevens vergaderlo kaliteit voor kleinere vergaderingen) en een verplaatsing van het buffet. Door een en ander is de verbouwing vrij in grijpend en zullen de kosten ongeveer ƒ60.000,gaan bedragen. In eerste in stantie zal worden nagegaan voor welk deel het rijk, de provincie en de ge meente hieraan zullen bijdragen. Daar na zal worden nagegaan aan de hand van de te verwachten gegevens in hoe verre het resterende bedrag door het dorp zelf zal kunnen worden gereali seerd. „TEXELEIN" VIERT EERSTE LUSTRUM IN PANORAMA Zaterdagavond heeft de Texelse ver eniging voor ballet en bewegingskunst „Texelein" onder leiding van mevr. Hinda Kucsmirak in de jeugdherberg Panorama haar eerste lustrum gevierd. Op het programma stond een groot aantal dansen, die door een in leeftijd zeer uiteenlopende groep leerlingen zou worden uitgevoerd. Men is er in ge slaagd de ruimte (zonder podium), die men ter beschikking had, optimaal te gebruiken. De moeilijkheden, die het ontbreken van een podium met zich meebrengt, werden op een goede manier ondervangen. De avond werd geopend met een tarantella van Bergmuller uitgevoerd door de tweede en derde groep. Meteen daarop kwamen de kleintjes aan bod in een huppeldans van Haydn. Bijzonder veel aandacht had men besteed aan de kostuums. Van de andere programma punten voor de pauze moet in de eerste plaats genoemd worden de improvisatie van Tsjaikowsky, die op een waarlijk fantastische wijze werd gedanst door Emmy Lemstra. en daarnaast verdient ook vermelding de Circusartiesten van Chatsjatoerian, waarin acrobaten, clowns, een koorddanseres en vele an dere uit het circus bekende typen waren te bewonderen. Als eerste na de pauze werd „Doornroosje en de Prins" van Tjai- kowsky uitgevoerd. Ria Bakker en Christien de Koning gaven zeer talent vol vorm aan dit werk van de grote Russische componist. Een fragment uit Assepoester op muziek van Tsjai kowsky vormde een juiste afsluiting van dit rijk geschakeerde danspro- gramma. Aan het slot van de avond dankte mevr. Kucsmirak alle mensen die hun medewerking hadden verleend om deze avond te doen slagen en sprak de hoop uit dat bij de volgende grote gebeur tenis net zoveel enthousiasme aan de dag gelegd zou worden en als het enigs zins mogelijk zou zijn de vereniging een groter aantal leden zou tellen. Zij wees er voorts op dat het samen oefenen en ergens naar toe werken een uitermate belangrijk facet is in de opvoeding. Lichamelijk en geestelijk heeft men er later nog veel plezier van. Zowel voor oud als voor jong is er plaats bij de Texelse vereniging „Texelein". BEJAARDENTOCHT DEN BURG Ondanks de moeilijkheden is de dorpscommissie van Den Burg er toch in geslaagd voor de Burgse bejaarden een tocht te organiseren. Na veel heen en weer schuiven zal de tocht gehou den worden op dinsdag 12 juli. Het ligt in de bedoeling een bezoek te brengen j aan Enkhuizen, waar het Zuiderzee museum zal worden bezichtigd. Ook de omgeving van Enkhuizen heeft men in j het programma opgenomen. Door de nieuwe plannen is het toch wel noodzakelijk geworden, dat de be jaarden die aan deze tocht wensen deel te nemen, zich opnieuw opgeven bij mevrouw Wassenaar, Willem van Bei- erenstraat 34. Alle vroegere opgaven komen met andere woorden te verval len. Ook is het noodzakelijk, dat de op- gave vóór zondag 26 juni geschied is. Grote drukte tijdens weekend TEXELSTROOM MOEST ENKELE MALEN VAREN Als gevolg van het vrijaf op de dag van de Duitse eenheid, vrijdag de 17e juni, is het in Nederland bijzonder druk op de wegen geweest. Vele Duitsers maakten van de gelegenheid gebruik om het lange weekend aan zee door te brengen. Een beeld van die drukte gaf b.v. de grenspost Berg, waar men de grote stroom toeristen zonder passen- controle moest laten passeren. Ook ons eiland heeft geprofiteerd van de ware „coastrush" van onze Ooster buren. Vrijdag en zaterdag moest de „Texelstroom" invallen om het grote aantal auto's aan de haven van Den Helder te verwerken. Ongeveer 80-85°/o was Duits. In de loop van de middag nam de drukte iets af en behoefde de „Marsdiep" geen assistentie meer. Zeer geleidelijk aan is vervolgens de afvoer geschied en deden er zich geen opstop pingen meer voor. SCHIETOEFENINGEN Woensdag 22 juni worden op de Bree- zanddijk schietoefeningen gehouden van 11.00 - 18.00 uur met een 120 mm.- mortier. Afstand 12 km.; hoogte 5 km; j richting 200 - 230° Den Oever. ALGEMENE LEDENVERGADERING van het GROENE KRUIS - TEXEL op 27 juni des avonds ten 8 uur in het Hotel „De Lindeboom-Texel" te Den Burg. AGENDA Opening. Notulen. Jaarverslag 1965. Vaststellen der Rekening en Ver antwoording over 1965. Vaststellen begroting over 1967 Rondvraag. Sluiting. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (met eerder dan 11 il in Boekh.) en onder nummer 0,25 meer. Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Rijschool „Groot", eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl. Opel Kadett ƒ8, Taunus 17 M, Lambretta scooter. vrachtwagen. Telefoon (02230) 3252 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild Voor persen van hooi Kampstra, telef. (02223) 295 Voor zonwering, alu minium jaloezieën enz. naar B van Veen, War- moesstr. 24, Den Burg Nu steeds volop aard beien. Huisman, De Veen, telefoon 2203 Te huur gevr. opslag ruimte voor 3 a 4 maan den. Omg. Den Burg. A. v Strien, tel. 2904 Te k. jonge hennen. F. Buisman, Hollewal 20, telefoon 2133 Goed tehuis gezocht voor 2 poesjes, blauw en cypers. Klip, Brink 10, De Koog Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een zoon Johannes C. Stark-Sanderse Ph. Stark Texel, 17 juni 1966 Eierland E 144

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 2