80 jongens en meisjes deden zwemexamen in Slufterduin Voor het eerst FILMNIEUWS op Texel SPORTPROGRAMMA rnnp BOERENLEENBANK TF T,Yn C00R RAIFFEISENBANK TETEXEL Voor het eerst in de geschiedenis werden woensdagmiddag op Texel zwem- examens afgenomen. Dat gebeurde onder grote belangstelling in het bad „Sluf terduin" van de familie C. C. Handgraaf in Eierland. Tachtig jonge Texelaars hebben zich aan de zwemproef onderworpen en het stemde tot grote voldoe ning, dat slechts zes candidaten niet aan de eisen konden voldoen. De overi gen werden in het bezit gesteld van het Bewijs Zwemproef A en zelfs waren er enkelen, die met succes een gooi deden naar het diploma geoefend zwem mer. Vrijwel alle candidaten hebben in de afgelopen maanden in „Slufter- duin" hun opleiding gehad en daarbij is duidelijk geworden, dat dit bad uit stekende diensten bewijst zolang Texel nog niet over een groot centraal zwembad beschikt. man; A. Uitgeest; W. C. Uitgeest; M. C. Witte. De jongens B. C. P. Witte; H. A. M. Witte; A. M. M. Schoo; J. A. Peetoom; K. G. Schuitemaker; B. Bakker; A. J. Rijk; J. C. Drijver; J. J. Schrama; S Boom; J. de Waal; G. A. van Beek; J. van Dijk; F. Kleinhuis; D. Huijsman; Th. v.d. Slikke; G v.d Slikke; J. J. Ruiter, B. Gieze; G. Tenpstra; P. J. Koorn; H. S. de Boer; B. Heijnen; K. J. Harting; R. R. Stomp en M. Vlaming. Het B-diploma werd behaald door mej. M. A. Witte en Tonny Stomp. De examens van woensdag werden afgenomen door de heer J. v.d. Grient, K.N.Z.B.-official uit Alkmaar, die zich over het zwembad bijzonder enthousiast uitliet. Controle op het juist uitvoeren van de exameneisen werd tevens uitge oefend door de badmeesters, die de af gelopen maanden met de opleiding be last zijn geweest. Zoals bekend hoorde de zwemgroep „Flipper" (32 leden) on der leiding van de heer Van Beek tot de regelmatige gebruikers van het bad, evenals de HBS-zwemclub o.l.v. de heer Vermetten en het Vormingsinstituut voor meisjes o.l.v. de heer C de Ko ning. Verder waren er verschillende groepen „ongeorganiseerde" kinderen, die door de heren De Koning en Dros de beginselen van de zwemkunst zijn bijgebracht. Bij de uitreiking van de zwemproefbewijzen wees de heer v.d. Grient erop, dat dit formulier niet kon worden beschouwd als een echt zwem diploma. Het was meer een bewijs, dat men in staat is 100 meter te zwemmen en 1 minuut water te trappen. De ge slaagden kunnen zich in geval van nood dus redden, maar geoefende zwemmers kunnen zij zich pas noemen bij het be halen van diploma beoefend zwemmer. De familie Handgraaf, die door het beschikbaar stellen van het bad deze examens mogelijk had gemaakt, werd voor deze bereidwilligheid veel lof toe gezwaaid. O.a. door de heer J. M. de Vries, die zijn erkentelijkheid -uitsprak mede namens de gemeente Texel, het Vormingsinstituut en de Stichting Cul tureel Werk. Namens de verschillende groepen werden enkele taarten over handigd. De geslaagden De meisjes: A. Chr. Keijser; A. G. Hoogewonmg; J. M. M. de Graaf; M. J. de Graaf; B. A Nieboer; S. Siebinga; J. F. M. E. Rommel; M. A. B. Hin; J. A. van Beek; A. B. van Beek; J. C Hooij- schuur; J. T. Bas; M. J. Hoogerheide, A. van der Eijk; A. Timmer; M. A. Witte; E. Huijsman; M. N. de Ridder; E. Bakker; A M. J. Schoorl; T. J. Schoorl; G. H. Witte; F. J. L. Grisnich; M. J. v.d. Heerik; J. Dijkstra; C. Ver- ijzer; S. Blok van der Velden; M. M. Vos; E. M. A. Houwing, C. A. M. Eel- man; J. J. Veenema; A M. Duin; C. M. G. Duin, M, M. Verberne; O. M. Nauta; Th, S. Veenbaas; C. J. Eelman; A. E. Ruiter; G. Eelman; M. M. Hin; A. L. G. M. van Beek; N. van Egmond; J. Huis- Door het vertrouwen van ruim 2 miljoen spaarders hebben de geza menlijke Raiffeisenbanken 5 miljard gulden spaargeld bereikt. Ook het vertrouwen van onze spaar ders heeft hiertoe bijgedragen. spaarbank en alle bankzaken REIS VERENIGING OOSTEREND VERGADERDE OOSTEREND In een zoals ge woonlijk uitstekende stemming, hebben de leden van de Oosterender reisver- eniging vorige week in ,,'t Centrum" vergaderd. Voorzitter Jac. Visman ver welkomde een flinke opkomst. De no tulen van secretaris-penningmeester W van Houten werden onveranderd goed gekeurd evenals het financieel verslag, dat een bescheiden tegoed vermeldde. Aan de heer Van Houten werd door de voorzitter dank gebracht voor zijn werkzaamheden. Bij de bestuursverkie zing werd de secretaris-penningmeester met algemene stemmen herkozen. In de adviescommissie werd mevrouw D. Keijser-Koning gekozen, in plaats van mevrouw C. Ellen-Mosk, die niet her kiesbaar was. Nu reeds werd bepaald dat in 1967 de reisdagen 7 en 8 juni zullen zijn. Daardoor heeft men zich van een TESO-bus op die data kunnen verzekeren. Het staat nog niet vast waarheen het volgend jaar zal gaan. Gekozen zal worden uit drie richtingen, t.w. Limburg, Brabant en Groningen. Alvorens dit voorjaar een definitieve keus zal worden gemaakt, zullen deze drie reizen in details worden uitge werkt. Na afloop van de vergadering vertoonde de heer B. H. Roest de dia's, die hij van de reis 1966 had gemaakt. Het geduld moest even op proef wor den gesteld door een defecte projector lamp, maar daarna werd intens genoten van de kleurige herinneringen, die op 120 dia's waren vastgelegd. RECLAMEPUZZELRIT OP TEXEL (LM.) Zaterdag 17 september (morgen) houdt het Genootschap voor Reclame uit Amsterdam haar 15e puzzelrit op Texel. Bijna honderd deelnemers zullen genieten van een tocht vol aardige pro blemen, uitgedacht door de puzzelrit- commissie, bestaande uit de heren J. Klein, E. Kielstra, B. de Vries, B. Scha kel, C. van Staal, B. Zetstra en M. de Jong. De deelnemers zal men omstreeks het middaguur gemakkelijk herkennen, want dan zullen zij overal op het eiland naar de lucht staan te turen in afwach ting van een opdracht, die zich achter een vliegtuig zou kunnen vertonen. Zij moet dit mogelijke probleem ontcijferen en het resultaat op hun controlekaart noteren. In de middaguren is er dan iets dat de organisatoren „een inslaand grapje" noemen en dat een der hoogte punten van deze rally zal zijn. Het „grapje" speelt zich af in de omgeving van waar de wijzen kwamen. De deel nemers zullen hun auto op het parkeer terrein van hotel Bos en Duin moeten neerzetten. Ze hebben dan maximaal 20 minuten om een kopje thee te drinken en zich te voet naar de uitkijktoren op de Fonteinsnol te begeven. Daar moe ten zij dan alle stenen en houten treden tellen en kunnen van boven een aantal slagzinnen waarnemen. Zij moeten dan in het vakje IV op hun controlekaart de getelde treden en de reclamebood schappen noteren. Na precies 20 minu ten rijden zij dan weer weg om punt 10 van hun routebeschrijving te vervolgen. ZATERDAG 17 SEPTEMBER Adspiranten De Koog a-Cocksdorp a, 4.15 uur Tex. Boys a-Oosterend a, 4.15 uur ZDH a-Texel b, 4.15 uur Pupillen Tex. Boys a-Oosterend a, 3.00 uur ZDH b-Texel b, 3.00 uur ZONDAG 18 SEPTEMBER 1966; 4de klas A KNVB: SRC-Texel, 2.00 uur Afdeling Noordholland Callantsoog-Oosterend, 2.00 uur Cocksdorp-Bergen, 2.30 uur Tex. Boys-Vesdo, 2.00 uur De Koog-Zeemacht 2, 2.30 uur ZDH-Kaagvegels 2, 2.30 uur Texel 2-LSVV 3, 2,30 uur BKC 3-De Koog 2, 2.30 uur Oosterend 2-Petten 3, 2.30 uur Helder 6-Tex. Boys 2, 2.30 uur Oosterend 3-ZAP 7, 12.00 uur Texel 3-Helder 7, 12.00 uur Tex. Boys 3-Helder 8, 12.00 uur Junioren JVC-Texel, 2.00 uur Watervogels-Tex. Boys, 12.00 uur HRC 4-Cocksdorp, 2.30 uur Adspiranten Succes b-Texel a, 10.30 uur MEDEDELINGEN S.V. Texel Texel 1 gaat wel een der zwaarste wedstrijden tegemoet. Daar zal het uiterste gegeven moeten worden. Zorg dat het werkelijk een homogene ploeg is en dat met een vaste wil, zich niet weg te laten spelen, de strijd wordt ge speeld. Texel 2 zal moeten bewijzen, dat het j.l. zondag een vergissing was. Zal Texel 3 doorgaan op de goede weg? Ook de junioren zullen het wel wat zwaar der krijgen, maar toch lijkt een over winning in het verschiet. Ook de b'tjes zullen in Den Hoorn hun beste spel dienen te geven; zal adsp. a het succes meenemen? Allemaal aanpakken! D.D Texelse Boys De buit van het vorige weekend was voor de Boys prima. Laten we het zo zien te houden. Als alle spelers zich voor 100°/o inzetien en de training mee maken, kunnen we weer goede wed strijden verwachten. Ook het derde elftal komt nu in het strijdperk, dus alle seniorleden zijn voor een elfetal aange wezen. Zie vooral het kastje. Terreindienst; Th. Witte en H. Witte Dz. Vanavond trainen, half acht voor de junioren en om kwart over acht voor de senioren. S.V. Oosterend Zondag speelt het 2de en 3de elftal thuis. Het eerste elftal speelt uit tegen Callantsoog. Vrijdag worden vooral de spelers van het eerste elftal op de training ver wacht. RUMOERIGE WEDSTRIJD KAAGVOGELS 2-DE KOOG 1 (3—4) DE KOOG Aan de wedstrijd Kaag vogels 2-De Koog 1 bewaren de toe schouwers weinig goede herinneringen. Door verschillende incidenten werd de ontmoeting bepaald geen aangenaam kijkspel. Volgens het bestuur van de sportvereniging De Koog was de hou ding van de scheidsrechter de belang rijkste oorzaak van deze onverkwikke lijkheden. De stemming op het veld ver slechterde nl. aanzienlijk, omdat deze scheidsrechter veel merkwaardige be slissingen nam. Beide partijen verbaas den er zich over dat hij voor onbe- nullgheden affloot en links en rechts vrije trappen toekende. Dit had tot ge volg dat de spelers zich met de leiding gingen bemoeien. Toen Martin Duyzer van De Koog werd gevloerd en daarop een vrije trap tegen zich kreeg, gaf hij een grote mond als gevolg waarvan hij van het veld werd gestuurd. En passant kreeg een speler van Kaagvogels, die er niets mee te maken had, doch het met deze beslissing kennelijk niet eens was de vraag voorgelegd of hij er ook uit wilde. Hij reageerde daarop niet en nam zijn positie weer in, nageroepen door scheidsrechter Nooij. Tijdens een ver warde situatie voor het Koger doel werd Piet Saai tegen de vlakte gelopen en liggend op de grond kreeg hij nog een flinke schop tegen zijn knie, waar door hij de rest van de wedstrijd hin kend speelde. Er werd echter toch nog gevoetbald, maar, zelfs afgezien van de incidenten, kon niet van een mooie wedstrijd worden gesproken. Er waren slechts enkele hoogtepunten, waarin de doelpunten vielen. In de vijfde minuut nam Aad Eelman een corner feilloos: 10. Maar twee minuten later was Kaagvogels weer naast De Koog. Als gevolg van enkele missers in de Koger achterhoede, kreeg de linksbuiten van Kaagvogels een pracht kans, die hij gre tig benutte: 11. In de 13e minuut was •het Schelfhout, die vlak naast het doel voorzette, maar via de linksback van Kaagvogels spatte de bal in het Kaag- vogels-doel. 21. In de 17e minuut bracht Jan van Bennekom de stand op 31 voor De Koog, maar tien minuten later wist Kaagvogels via linksbinnen op 32 te komen. Na de rust een korte opleving bij De Koog. Jan van Benne kom benutte weer een kans: 42. De einduitslag werd tenslotte 43. Het tweede van De Koog speelde thuis tegen Zeemacht en verloor met 21. De adspiranten werden door Texel geklopt met 62, wat geen wonder was, omdat De Koog met drie spelers te weinig in het veld kwam. Een jonge Engelse schrijver, Basil, ontmoet in Griekenland een oudere man, Zorba. Deze voegt zich bij hem en samen reizen ze naar Kreta, waar Basil een bruinkoolmijn wil gaan exploiteren, die hij van zijn vader heeft geërfd. Al dus de aanvang van de film „Zorba, de Griek", die zondag-, maandag- en dins dagavond in het City-theater wordt ge draaid. Op Kreta wordt het tweetal be groet door Manvrabdoni, die de mijn heeft beheerd, door diens zoon Pavlo en Mimithos, de dorpsgek, die verknocht is aan een mooie weduwe. Basil en Zor ba nemen hun intrek m het hotel van Madame Hortense, een Franse demie- mondaine, een wat oudere cabaretdan seres, die de geliefde is van vier gene raals. Zorba maakt een ingewikkeld ka belsysteem om het voor de mijn beno digde hout te transporteren, maar maakt intussen madame Hortense het hof, terwijl Basil contact krijgt met de mooie weduwe. Dat prikkelt de mannen van het dorp voor wie zij steeds onge naakbaar was. Als Zorba naar de stad gaat om het benodigde materiaal te ko pen, ontmoet hij in een bar Lola, die hem de hele mijn doet vergeten. Mada me Hortense maakt zich zenuwachtig over het wegblijven van Zorba en om haar te troosten vertelt Basil haar dat Zorba met haar zal trouwen, zodra hij terugkeert. Als Basil de weduwe een nachtelijk bezoek brengt, wordt hij ge signaleerd door een dorpeling en dat bericht is voor Pavlo aanleiding om een eind aan zijn leven te maken en Pavlo's vader kondigt aan, de zelfmoord te zul len wreken. Een en ander is aanleiding tot veel moeilijkheden die uitlopen op een mislukking van de openingsplech tigheid van de mijn. De kabelleiding houdt het niet en stort is. Dat Basil toch niet is gedeprimeerd, dankt hij aan Zorba, die niet bij de pakken neerzit en Basil de Sirtaki leert dansen(Zwart -wit, toegang boven 18 jaar). Achtervolgingen, martelingen, ont snappingen en duels beheersen „Winne- tou het grote opperhoofd", die men za terdagavond en zondagmiddag kan zien. Het gaat om de aanleg van een spoor weg door de ingenieur Bancroft. Deze heeft opdracht daarbij het territorium van de Apachen te ontzien, maar hij wordt door de rasbandiet Sander en de vijandige Kiowa-stam overgehaald zich hieraan niet te storen en de daardoor ontstane winst te delen. Winnetou, het opperhoofd van de Apachen, tracht, ge holpen door Old Shatterhand, dit plan te verijdelen. Daarbij wordt Winnetous leermeester door Sander gedood en Winnetou zelf gevangen genomen. Old Shatterhand weet hem echter (ongezien) uit handen van de Kiowa's te bevrij den. Sander heeft zich in een saloon verschanst, maar deze wordt door Old Shatterhand met behulp van een loco motief met de grond gelijk gemaakt. Dan verschijnen de Apachen om zich te wreken en Old Shatterhand wordt met enige vrienden als gevangenen meege voerd. Hij moet de marteldood sterven, omdat hij niet kan bewijzen, dat hij eens Winnetou het leven redde. Het ziet er allemaal heel somber uit, maar tra ditiegetrouw wordt op het laatste nip pertje het goede beloond en het kwade gestraft. SPREEKUUR WETHOUDERS De beide nieuwe wethouders hebben besloten wekelijks een spreekuur te houden, en wel in het kantoor van ge meentewerken aan de Slingerweg te Den Burg. Het spreekuui van wethouder J. Daalder is bepaald op elke dinsdagmid dag van 2.30 tot 3.30 uur en van wet houder C. Joustra op elke dinsdagmor gen van 9 tot 10 uur. (Zie het elders in dit nummer opgenomen bericht over de portefeuilleverdeling van det wethou ders). Winterdienstregeling TESO LAATSTE BOOT OM NEGEN UUR UIT DEN HELDER De winterdienstregeling van TESO, die 25 september van kracht wordt, is als advertentie elders in dit nummer opgenomen. Een belangrijk verschil met de zomerdienstregeling is dat de laatste boot uit Den Helder om negen uur in plaats van half tien vertrekt. Een ander verschil is het uitvallen van de dienst van 11 uur van Texel en half twaalf van Den Helder. Op zon- en feestdagen vervallen bovendien de diensten van 2 uur van Texel en half drie uit Den Hel der en zeven uur fs morgens) van Texel en half acht van Den Helder. RUBRIEK „NOODSLACHTINGEN" Op verzoek van de Vétérinair-Hy- giënische Dienst openen wij met ingang van heden in ons blad een kleine ru briek onder het kopje „Noodslachtin- gen". Daarin wordt iedere week het te lefoonnummer opgegeven, dat veehou ders dienen te bellen, wanneer gestor ven vee moet worden geslacht. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 17 september tot en met 23 septem ber tel. 2182, bij geen gehoor 2069. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter ELI AS, tel. (02220) 2039. (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936. GROENE KRUIS (v/h Witte Kruis) ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, tel. (02220) 2414. PROTESTANT SE KERKDIENSTEN Zondag 18 september 1966 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds Soesan Den Hoorn 9.30 uur ds. Oskamp De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg De Waal 10 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis Oudeschild 11 uur ds. Oskamp GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 19.30 uur ds. Uidam H. Avondmaal Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 4.00 uur Leesdienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTF Den Burg 10 uur mej. Van Zetten Den Hoorn 11.15 mej. Van Zetten TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér 0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Onze maatkleding duurzaam en elegant Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr 8, Alkmaar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel. Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg Rechtstreeks van fabriek. Elektrische dekens voor halve prijs. 1 pers. ƒ51 of 3x 17; 2 pers. ƒ57 of 3x ƒ19 en tot 1 okt. 10°/o korting. Absoluut veilig en vijf dagen op proef. Twee jaar fabrieksgaran tie. Majoko, postbus 822, Haarlem, tel. (02500) 62406 Zonwering voor binnen en buiten naar B. van Veen, Warmoesstraat 24, Den Burg Judo. Jongens en meis jes als jullie willen ju doën, kom dan zaterdags morgens naar Oosterend, vanaf 9 uur in het gym lokaal Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild. Super 49 ct. Nu volop handappels en handperen. M. Huis man, De Veen, tel. 2203 Aangeb. prima pony zadel. C. R. Keijser, Rui- tersplaats, tel. (02220) 2415 Te koop bankstel en bijzettafel. Adres te be vragen bur. v.d. blad Te k. Claudius Jaarsma haard; douchekachel 1000 W., gebr. AEG wasma chine, hondemand. Min nes, Brink 12, De Koog, tel. 369 Te koop Etna keuken kachel; 2 leunstoelen, traploper, radio, weck flessen. S. Knossen, Eier land, tel. (02225) 260 Te koop 90 m3 stal mest, ook bij gedeelten. M. Witte, Hoornderweg, tel. 2839 Te koop lang leren vest m. 54 - 56. Lijnbaan 29, Den Burg Te koop Bagdad '66 zg.a.n., zeer billijke prijs. Weverstraat 26, na 6 uur. Een Aga fornuis te koop. Brak, Spang W 31 Te koop wegens ver trek: bankstel, salontafel, moderne keukenoven, wandelwagentje, v. Ree, Waalderstraat 20 Te koop Ford Consul, bouwjaar 1953, voor de sloop 25,Ford Consul bouwjaar 1957, in pr. st. met radio; Goggomobiel, type Isar 700, bouwjaar bijna 1961, ook in pr. st. Tevens te koop trapnaai- machine en nest met jon ge hondjes (blijven klein) tegen kleine vergoeding af te halen. D. Hutjes, v. Neckstr. 2, Oudeschild, xelefoon (02220) 2912 Géén koude voeten meer met onze prima aanrechtmatten, lang 150 cm. Uw keuken fleurt op door een gezellig kokos- karpetje. Levering uit voorraad. Nog beperkt voorradig: onze prima halfwollen dekens. Re- klame-aanbieding. Starks Woninginrichting, Oes terstraat 21, Oosterend, tel. (02223) 391 of 436 Jongeman zoekt met spoed kosthuis, voor het gehele jaar. Brieven on der no. 927 aan bur. v.d. blad Tijdens afwezigheid weggelopen: lapjespoes met 2 jongen, ongev. 3 mnd, een zwarte en een roestbruine (rood). Wie heeft ze gezien. Graag bericht. F. A. de Maes- schalck, Schoolweg E 114a, Zd. Eierland WoningTuil. Gezocht huurwoning op Texel voor huurwoning in Rot terdam. Inl. L. C. Huis man, Zevenhuizen Te koop prima kolen haard. Te koop gevr. lin nenkast. J. Zijm. telefoon (02220) 2922 Te koop Ford Taunus 17M 1962. Zeer mooi en in pr. st. Prijs billijk. Loodssingel 39, Oude schild Te koop bromfiets Flo- rett 7000 km. gelopen, 2 jaar oud. Te bevr. Mo- lendwarsstr. 4, Den Burg Wim de Jong en Rosie Hemelaar geven kennis van hun voorgenomen huwelijk op 24 september in de St. Francis of Assisi Kerk te St. Lambert, Quebec. Toekomstig adres 110 D'Auvergne, apt. 3, Lonqueuil P.Q., Canada. Nico Boon en Jenny Veldman hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 7 okto ber 1966, des namiddags om 3.00 uur in het ge meentehuis te Den Burg. De Cocksdorp, Texel, Kikkertstraat 88, Eierland, Texel, Hoofdweg E 22. Receptie op de trouwdag van 4.30 tot 6.30 uur Kik kertstraat 88, De Cocks dorp. Voorlopig adres; Kikkertstraat 83, De Cocksdorp, Texel h Boelo Koens en Christel Brakowski hebben de eer U kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats vinden op donder dag 29 september 1966 in het gemeentehuis te Den Burg, Texel, om 14.30 uur Toekomstig adres: Frans de l'Arbrelaan 25 II, Merksem, Antwerpen.

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 2