top KLERCQ's form Taxi bekijk de TOP-FORM wandmeuheSen bij ons van alle kanten! 2525 DANSEN Woninginrichting n.v. Spoorstraat 30, Den Helder Slagerij Brouwer met vakantie Dr. VAN LOON AFWEZIG prima aardappelen Heden vrijdag M0SK woonhuis stoelen Moerbeek's volbloed drachtige vaarsen DANSEN GESLOTENJ f Legerjacks Dirk Witte Kipkar te huur Verloren KRUIWAGENS DIRK WITTE Jong* eman MUSETTE The Typhoons 02223-477 SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend TEXEL-EGMONDIA 2—1 Een zeer spannende wedstrijd. Direct van de aftrap ging E. ten aanval maar vond daar steeds weer Peter Groen op zijn weg. De gasten speelden direkt en zonder veel franje en zetten voortdu rend hun vleugelspelers in. Maar de Texel-backs bleven overeind en in laat ste instantie was daar Charles Ipenburg die er prima oog op had. Na ca 15 mi nuten kwam ook de T.-aanval er beter in en golfde het spel van doel tot doel. In de T.-aanval ging het niet altijd even vlot. Max v.d. Kerkhof raakte eenvou dige ballen zomaar kwijt. Akkie Bakker moet sneller worden. Ondanks het felle ingrijpen der E.-verdediging bracht on ze rechtervleugel hun doel in moeilijk heden. Nadat na 2 pogingen om in te schieten wist v.d. Kerkhof de bal in het doel te koppen Tot de rust bleef T. overeind. Cees Boot, Arie de Vey en Jan de Boer speelden de bal telkens naar de voorhoede, waar E. meestal wist in te grijpen. Wim Koorn kopte fraai precies naast en ook Arie wist z'n kans niet te benutten Intussen onderbraken Peter Groen en z'n collega's elke aanval, veel al ten koste van een corner. Charles keerde menig gevaarlijk schot. In de 2e helft werd de strijd feller en kreeg T. veel vrije schoppen tegen zich. Maar het leök er op dat de scheidsrech ter nogal eenzijdig handelde. Maar T bleef stand houden. Enkele gevaarlijke T.-aanvallen werden met moeite afge slagen Hans Geus was er bijna door maar werd van de bal afgezet. 2 keer wist T. het net te vinden maar de scheidsrechter besliste buitenspel". T. wist de voorsprong te vergroten uit een voorzet van Jan de Boer, die door Wim Koorn hoog boven de E.-spelers uittorenend inkopte. 2-0 met nog 15 mi nuten te spelen. Na een aantal vrije schoppen op ons doel wist E de stand op 2-1 terug te brengen. De spanning steeg maar T. gaf geen kans. Heel de verdediging en halflinie zorgde er voor dat de overwinning T. bleef. Texel 2 liet zich niet van de wijs brengen en scoorde er nu ook weer lus tig op los. Texel 3 had een slechte dag, die 6-0 was niet nodig geweest. De junioren waren veel sterker en lie pen regelmatig uit tot 9-0, waarna de verdediging werd verwaarloosd en kon Tex. Boys 2 maal scoren. Adspiranten a bleven goed doorgaan. B verloor van De Cocksdorp, maar speelden toch verdienstelijk. Training. De trainingstijden worden veranderd. Zie daarvoor het kastje. Vrijdag heeft T. haar nieuwe kantine in gebruik genomen met de jaarverga dering. Een prachtige aanwinst die zich voor vele vergaderingen en clubwerk leent. D. TEX. BOYS 2-J.V.C. 4 Voor de rust een gelijkopgaande strijd waarbij JVC door energiek doorzetten openingen trachte te forceren De B - achterhoede met als laatste hinderpaal Henk Witte in het doel, wist echter onheil te voorkomen. De Boys, nog niet gewend aan zoveel tegenstand, konden, vooral in de aanval, nog niet goed los komen, maar namen desondanks door een doelpunt van C van Heerwaarden reeds na 10 minuten een voorsprong. Ruststand 1-0. Na de thee was het al direct raak toen P. Schoo een fout in de JVC-ach- terhoede goed uitbuitte en ook de prima keeper geen kans meer gaf in te grijpen. Het was hierna de Boys die overwegend de toon aangaven en dat ook uitdrukte in drie prima doelpunten, gescoord door resp. C. van Heerwaarden, Th. Witte en P. Hopman. Henk Witte vond dat JVC een tegenpunt verdiend hadden en deed er niet al te veel moeite voor de links binnen van JVC het scoren te beletten. Ook het derde had er deze keer zin in. Oosterend 3 werd er het slachtoffer van en moest, na een 6-0 ruststand, de eer met 10-0 aan de Boys laten. De Texel-junioren bleken, zoals ver wacht werd, veel te sterk voor de Boys junioren. Het was jammer dat keeper P. Witte verstek moest laten gaan. In valler Th. Witte was voor de rust nog niet thuis onder de doellat en moest er zeven laten gaan. Na de rust ging het beter. De schade bleef toen beperkt tot vier doelpunten, terwijl er ook twee maal werd tegengescoord. W. Z.D.H.-NIEUWS WATERVOGELS 4-ZDH 3-2 In 'n rommelige wedstrijd heeft ZDH zondag niet kunnen winnen van Water vogels ZDH kwam na enkele stormlo pen op het Watervogels-doel na 5 mi nuten door Dijker op 0-1. Hierna wilde 'het niet meer vlotten in de ZDH-voor- hoede en kon Watervogels het spel enigszins verplaaten. Maar spil Lap was in goede vorm, waardoor de gevaarlijke midvoor weinig kans kreeg. Na 15 mi nuten was het Scheer die op een lange pass doorliep en keeper Dijker kansloos passeerde. 5 minuten voor rust was het weer Scheer die een voorzet inkopte. Na de rust had ZDH de voorhoede ge wijzigd en nu klopten de combinaties beter en werd W. in de verdediging ge drongen. Watervogels verdedigde z'n voorsprong ten koste van alles, hier werd Dijker de dupe van en moest het veld verlaten; hij werd door J. Schuil goed vervangen. Na 20 minuten bracht P. Zijm de stand in evenwicht 2-2. Door de felle tackles van de W.-verdediging raakte ZDH uit z'n evenwicht, waardoor na 35 minuten Scheer een vrije trap kon inkoppen. Na 3 minuten werd P. Schuil onderuit gehaald waarbij hij z'n zelfbeheersing verloor en natrapte. Scheidsrechter Twuiver staakte toen de strijd, ondanks de felle protesten van de Watervogel- en ZDH-aanvoerders. S.V.O.-OUDESLU1S 1-5 In een matige wedstrijd heeft een hardwerkend SVO het tegen het nog ongeslagen Oudesluis niet kunnen bol werken. Tot de rust wist SVO de schade nog tot 1-0 te beperken, maar toen Oudesluis vlak na de rust weer scoorde zakte SVO ineen. Oudesluis kon de stand rustig tot 0-5 opvoeren, alvorens v.d. Kooy er met een schuiver in slaag de de eer voor SVO te redden. Verder liet Oudesluis het niet komen. S.V. DE KOOG De Koog 1 ging naar Oudesluis met 4 invallers. Dat zij desondanks toch met winst terug kwam was een meevaller. In een meer spannende dan mooie wed strijd. De scheidsrechter liet verstek gaan en een supporter van Oudesluis nam zijn taak waar; geenszins onver dienstelijk. Oudesluis opende de score toen iedereen dadht dat De Koog dit zou doen. Een te ver opgetrokken De Koog moest na een half uur spelen toch zwichten voor een snelle uitval van Ou desluis. Rechtsbinnen scoorde: 1-0. We zagen de Koger voorhoede menig maal het doel van Oudesluis onder vuur ne men, maar treffers wilden er niet val len: paal, lat, naast, over en een keeper die duidelijk Vrouwe Fortuna op de hand had. Tot de rust bleef de stand ongewijzigd en het was al in de 15e mi nuut na de rust toen Jan Bennekom eindelijk de stand op 1-1 bracht. De Koog hoopte nu dat het hek van de dam was, maar in de 30e minuut kwam er weer zo'n snelle uitval van Oudesluis en ook hier faalde de linksbinnen niet: 2-1 dus voor Oudesluis. De Koog gooide nu alles in de aanval. Er moest nog 4 minuten gespeeld worden toen De Koog op gelijke voet kwam. Wie het doelpunt maakte, was niet uit te zoeken, maar de bal lag in het doel: 2-2 De Koog rook de winst en zette alles op alles om toch de hele buit mee te nemen en waarlijk: in de allerlaaste minuut knalde Jan Bennekom in, prima bediend door Dou- ma Zo kon De Koog met twee kostbare punten huiswaarts keren. Het 2de van De Koog moest Helder 5 een zeei ruime 8-1 zege toestaan. De adspiranten behaalden in Ooster end een 4-3 overwinning. M. OPENBARE BIBLIOTHEEK Leeszaal en bibliotheek: maandag 11 tot 12 uur; woensdag 14.30 - 15.30 uur en 19.30 - 21.30 uur; vrijdag 19 30 - 21.30 uur. Jeugd: woensdag en vrijdag van 15.30 - 17.30 uur. Leeszaal (geen uitlening): maandag 15.30 - 17.30 uur en van 19.30 - 21.30 uur BEATCENTRUM ,,'t Skiltje met „The Creatures" op zaterdag 15 oktober TEXELAARTJES Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild. Super 49 ct. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums Uw keus - bij Geus Wij zijn iets duurder, maar stukken beter 1 Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr 8, Alkmaar, tel. 13615 Elke vrijdag op Texel. Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg! (02500) 62406 Aangeb. prima haard kachel (Etna super Gor don). J. Maat, Jonkerstr. Den Burg Rechtstreeks v. fabriek. Elektrische dekens voor halve prijs. 1-pers. 51,- of 3x ƒ17,-. 2-pers. 57,- of 3x ƒ19,-, Duits fabri kaat. 2 jaar garantie en 5 dagen op proef. Majoko postbus 822, Haarlem, tel. Weggelopen schilpad, planteneter. Wie brengt hem terug tegen beloning Flevo, Schilderend 101 Te k. aangeb. kinderle- dikantje, kinderwagen, hobbelpaard, trapnaai- macihine. v.d. Slikke, „De Spar" Te k. zvg.a.n. Van Delfts kinderwagen, hoog model m. skay bekleed. Tromp straat 16a, Oudeschild Jongeman, 17 jr. dipl. L.T.S., timm. zkt. werk evt. in winkel, mag. o.i.d. (vrijgesteld wegens broe- derdienst). Br. onder nr. 937 bur. v. d. blad Wie heeft damesfiets merk Gazelle 1965, maan dag j.l. bij de Boerenleen bank geparkeerd meege nomen? A. Knol, Jan Dirkszoord 4 Biljartclub „De Graaf" vrijdag 14 okt. clubavon den hervat Heeft u nog restjes persdraad7 Gym.vereen, persdraad Gym .ver en. van u overnemen, telef. (02223) 227 Prima Eigenheimers (bonken) 14 ct p. kg. B Dros, Kadijksweg B 15a Echte antieke staande lamp en antieke klok te koop. Adr. te bevr. bur. Tex. Crt. Wij hebben weer prima consumptieaardappelen op en bedrijf in Spang. C. H Roeper en Zn., Emma- laan 7 Te koop auto merk Thames 800, bwj. 1960. Beatrixl. 144, Den Burg Te k. aangeb. herenrij wiel W. Barhorst, Julia- nastraat 12 Wie heeft mijn boek „Beekman en Beekman" van de zomer geleend? Gaarne terug Ans de Graaf, De Westen F. Cleven, kleermaker, Postweg E 53, Zuid-Eier- land. Uw nieuwe adres voor veranderingen aan dames- en herenkleding (geen reparaties). Ook verwerken wij uw eigen coupon stof tot een pri ma maatcostuum Wordt zaterdags gehaald en ge bracht. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Cornells Jacob (KEES JAAP) J. M. v.d. Kooi- Heijmans G. C. v.d. Kooi Stenenplaats 6, Den Burg, 13 oktober 1966. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Carla H. de Vries-de Graaf M. de Vries Gretha en Janna Hoogezand, 11 oktober '66 Jan Luykenstraat 44. Ik ben geboren op 11 ok tober 1968 en mijn naam Man ja Mijn gelukkige ouders zijn Netty Siepel-Veenbaas en Henk Siepel Ons adres Gasthuisstraat 10, Den Burg, Texel. Tijdelijk adres „Parkzicht", Huisduinerweg 3 Den Helder. Enige kennisgeving voor Texel Geert Anssems en Ans Wonder geven u, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de vol trekking zal plaats heb ben op vrijdag 28 oktober 1966 om 2 uur n.m. ten gemeentehuize te De Steeg. Rheden, Oranjeweg 35 Velp, Bergweg 47 Receptie van 4.30 - 6 uur in café-restaurant Olde Dubbelink, Hoofdstraat 31, Velp. Toekomstig adres: Scho nenbergsingel 52, Velp Jan van Oudheusdcn Dineke van Lenten geven u, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de vol trekking zal plaats vin den op vrijdag 28 oktober 1966 om 15.15 uur in het gemeentehuis op Rozen burg. Het huwelijk zal worden ingezegend om 15.45 uur in de Ned. Herv. kerk te Rozenburg door de wel eerwaarde heer ds. C. A Evelein. Piet Heinstraat 4, Rozenburg. Schoolstraat 1, Vlaardingen. Gelegenheid tot geluk wensen op Texel 15 ok tober van 16.00 uur tot 17 30 uur, Postweg E 58 a Zuid-Eierland Op de trouwdag van 17.30 uur tot 18 30 uur in „De Schans" te Rozenburg. Op vrijdag 21 oktober a.s. hopen onze ouders en grootouders J. Daalder en D. Daalder-Waterham hun 25-jarig huwelijks feest te vieren. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinde ren Piet en Immie Ben en Gerie, Gea Hans en Tiny Jan Ineke Hoékstraat 1, Oosterend Gelegenheid tot geluk wensen van 19.30 uur tot 21.00 uur in het gebouw van Chr. belangen te Oosterend - 7— 1 'S>J/| 5-r.S-öïCvj - - "- - Dit Is een van de vele opbouwmo gelijkheden die U mei de klassieke Top-Form Schakelserie kunt bereiken Bljzettauteull nr. 5, bekl. mohair-ve lours ca (600.- Dit is klasse in klassiek! De nieuwe klassieke Schakelserie van Top-Form die aan de talrijke Top-Form wandmeubel-systemen is toegevoegd. Uitgevoerd in met zorg geselecteerd eiken. Ook deze meubelen munten weer uit door het exclusieve ontwerp en ouderwets gedegen meubelmakerswerk, dat alle merk- meubelen van Top-Form kenmerkt. Even eenvoudig op-en-aan te bouwen als de moderne systemen van Top-Form. Door het stijlvolle Oud-Hollandse karakter kunt U het met klassiek en modern combineren. Op elk onderdeel vindt u het bekende blauwe Top-Form keurmerk. Uw garantie voor service en kwaliteit. Vraag de speciale catalogus! Vraag de complete Top-Form catalogus. Boordevol kleurfoto hel GRATIS! is vanaf 17 t.e.m. 22 okt, van 15 tot 31 oktober Waarneming de andere artsen. Apotheek 's middags ge opend Onze nu 20 ct per kg over 'heel Texel thuis bezorgd NIC. DROS Oosterend, tel. (02223) 383 Voor de vele blijken van belangstelling bij ons hu welijk betoond, zeggen wij u allen heel hartelijk dank. Rein en Jopie Buysman „Wilgenhof", Den Burg. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons hu welijk ondervonden, zeg gen wij u hartelijk dank Jaap Hoedjes Ria Hoedjes-Witte Hoofdweg E 29, Eierland, Mede namens onze ouders zeggen wij u hartelijk dank voor de belangstel ling, die wij bij ons hu welijk hebben ondervon den. Tonny en Bert Schilderend 137, Den Burg, Texel verse tong, schelvis, schar kabeljauwfilet, garnalen en stokvis. Vanaf 11 uur warme ge bakken vis. Gravensraat 14, tel. 2574 Te koop aangeboden met ongev. 2800 m2 grond Gelegen Zevenhuizen O 131, Oosterend. J. Betsema MEUBELHANDEL Den Burg Tel.2572 Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Nicolaas Cornelis (Wij noemen hem Nic) M. A. Zoetelief-Witte N. Zoetelief Hanneke, Ans, Tiny, Elly, Carla en Johnny Hoeve „Vredelust", K 84 E, Texel, 10 oktober 1966. Veehandelaar W. Schoen te Schagerbrug vraagt voor export naar Syrië Kalftijd febr. t.e.m. mei Geboren voorjaar 1965. Moeder moet als 3-jarige 4200 kg melk 3,80% vet gegeven hebben. Grootmoeder mag een R. koe zijn en moet minstens 1 lijst hebben boven 5000 kg melk en 3,80% vet. Opgave t.e.m. maandag 17 oktober a.s. bij B. Oostra Zaterdagavond HOTEL KIKKERT De Cocksdorp REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en. goedkoper Mevr. A. C. A. Boer, Schoonoordsingel 18a, Den Burg. Wegens vakantie van 17 t.e.m. 21 oktober KAPPER UITGEEST BIEDT ZICH AAN 22 jr. Goed ingevoerd in automobielvertegemvoor- dilging. Brieven onder nr 938 aan bureau Texelse Courant. sterk en warm voor 7.50 telefoon 2424 voor bieten en grond transport. A. Wuis, 't Noorden telefoon 338 nieuw dekkleed van een vrachtwagen. N.V. v.h. C. R. Keyser Co. telefoon (02220) 2004 in vele uitvoeringen telefoon 2424 Voor een betere PERMANENT slaagt U zeker in Oosterend 'i Kapper Bakker, Tel. 203 Autobedrijf A. Kievit Zondag 16 oktober a.s. om uur in Casino m.m.v. Het bestuur Ons nieuwe telefoonnr is C. M. Bakker „De Bunders", De Waal

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 3