Géén vergunning voor schietin rieliti n g AGENDA Gemeentebestuur besliste: BRIGADIER PIET EN DE SPORTCOMPUTER Oroncliitetfen VERHUISD: Minister in beroep bij de kroon? VVV - afd. De Koog Greppel frezen slakkemeel strooien Het gemeentebestuur heeft de door de minister van Defensie gevraagde vergunning voor het in werking houden van een schietinrichting op De Hors, geweigerd. De Minister is op 22 novem ber van dit besluit op de hoogte gesteld en kan binnen twintig dagen 11a deze datum beroep aantekenen bij de Kroon. Burgemeester hebben overwogen dat de bezwaren van de groepering Texels Belang, de Vereniging voor Vreemde lingenverkeer „Texel", „Staatsbosbe heer, mej. L. Zeeman, de Vrouwenbond van het N.V.V., afdeling Texel; de Con tact-Commissie voor Natuur- en Land schapsbescherming, de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten in Ne derland, de Besuurdersbond Texel van het NVV, het Overkoepelend Orgaan Vrouwenorganisaties Texel, de Vereni ging Vriendenkring Texel, de Stichting Kleuteronderwijs Den Hoorn, Texel, het dorpshuisbestuur te Den Hoorn, de ou dercommissie en het personeel van de Jan Dnjverschool te Den Hoorn, de Landelijke Vereniging tot Behoud van de Waddenzee en de directeur van de- Recreatiestichting Texel in hoofdzaak betrekking hebben op de gevaren, de schade en hinder door de verstoring van de rust alsmede de schade, welke wordt toegebracht aan de vogelstand; dat zich in het verleden, ondanks de voorgeschreven veiligheidsmaatregelen, enkele malen gevaarlijke situaties heb ben voorgedaan, t.w.: a. 1963: twee raketten te vroeg afge worpen, n.l. in een weiland even ten noorden van Den Hoorn; b. 1964: op korte afstand van Den Hoorn twee oefehbommen afgewor pen; c 1965: touw van laagstaande papieren vlieger boven het kampeercenrtum Loodsmansduin geraakt door vlieg tuig, dat deelnam aan schietoefenin gen op „De Hors"; d. 1966: op „De Hors" een marine-offi- icer gedood door een laagvliegend toestel; dat, gezien de grote concentratie van oeristen o m. bij Loodsmansduin en strandpaal 9, ook gevaar voor ernstiger ongelukken bestaat; dat in het verleden de geluidshinder enkele malen van ernstige aard is ge weest, zodat b.v. bij Loodsmansduin voor een tengevolge daarvan in paniek geraakt kind een arts moest worden ge waarschuwd; dat deze bezwaren des te zwaarder wegen, omdat Texel een onvervangbare recreatieve waarde heeft; dat Texel in het toeristenseizoen wordt bezocht door meer dan 100.000 gasten, die daar de rust zoeken, die in de grote steden en industriegebieden ontbreekt; dat, zoals de Contact-Commissie voor Natuur- en Landschapsbescherming en de Vereniging tot behoud van Natuur monumenten in Nederland stellen, de Waddenzee in de levenscyclus van de Noordeuropese watervogelpopulaties 'n zeer belangrijke plaats inneemt; dat zeer grote aantallen vogels tij dens de voor- en najaarstrek in dit voedselrijke gebied de noodzakelijke re serves kunnen opdoen; dat uit waarnemingen van het Ne derlands Instituut tot Onderzoek der Zee is gebleken, dat laagvliegende vliegtuigen een ware paniek veroorza ken onder de vogels, hetgeen vooral in de trek- en broedtijd funest kan zijn; dat het onderwijs in de kleuterschool en de openbare lagere Jan Drijverschool te Den Hoorn ernstige geluidshinder ondervindt van de vliegtuigen; dat aan de bezwaren, die betrekking hebben op het aan de inrichting verbon den gevaar redelijkerwijze niet door het stellen van voorwaarden kan worden te gemoet gekomen; overwegende voorts, dat de N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming, hierna te noemen TESO, in haar be roepschrift aanvoert, dat de aan- en af vliegende vliegtuigen de route van de bootverbinding Texel-Den Helder vice versa, die door deze vennootschap on derhouden wordt kruisen, zodat gevaar bestaat voor de zich op de boten bevin dende passagiers; dat het Nederlands Instituut tot On derzoek der Zee, hierna te noemen; het N.I.O.Z., in zijn beroepschrift en bij de mondeling ingebrachte bezwaren aan voert, dat de aard van de uit te voeren onderzoekingen en experimenten waarbij gebruik worden gemaakt van levende organismen en instrumenten, die zeer gevoelig zijn voor geluiden, zelfs op grote aistand een zo rustig mogelijke omgeving vraagt; dat het N.i.Ü.Z. stelt, dat ernstige geluidshinder bij bepaalde experimen ten een achterstand van jaren kan doen ontstaan; dat het N.I.O.Z. van groot belang is voor de Texelse gemeenschap en een grote wetenschappelijke waarde bezit, nationaal en wellicht zelfs internatio naal gezien; dat volgens het N.I.O.Z. door de aan wezigheid van een schietinrichting het wetenschappelijk werk onmogelijk wordt gemaakt; dat de aan- en afvliegende vliegtuigen in het onderhavige geval deel uitmaken van de schietinrichting, omdat zonder vliegtuigen hiervan geen gebruik kan worden gemaakt; dat de bezwaren van T.E.S.O. en het N.I.O.Z. gegrond zijn en hieraan rede lijkerwijze niet door het stellen van voorwaarden kan worden tegemoet ge komen. BRANDMELDING Bij brand altijd bellen (0222G) 2066. Dit geldt voor alle dorpen, zowel over dag als 's nachts. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 27 november op om 8.18 uur en gaat onder om 16.36 uur; 30 november op om 8.23 uur en onder om 16.34 uur. Maan: 28 november V.M.; 5 december L.K. Hoog water ter rede van Oudeschild 25 nov. 6.23 en 18.33; 26 nov. 7.08 en 19.17; 27 nov. 7 49 en 20.01; 28 nov. 8.25 en 20.42; 29 nov. 9.05 en 21.23; 30 nov. 9.46 en 22.04; 1 dec. 10.31 en 22 46; 2 dec. 11.16 en 3.25; 3 dcc. 11.58 en Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. Ho»rtdronk in tabl«tvorm. 95ct „KOTEX" IIIELD GESLAAGDE TAFELKEURING De kleindiersportvereniging „Kotex" hield zaterdag te Den Burg een tafel keuring, waarvoor 82 konijnen inge schreven waren. De konijnenfokkers kijken met voldoening op de keuring terug, want zij behaalden goede resul taten. 14 dieren verwierven het predi kaat z z.g. De konijnen werden beoor deeld door keurmeester C. Gelein uit Aalsmeer. Uitslag Kampioen werd een prachtige Ha vanna ram, zzg, van de heer C. Bruin uit Oosterend. Onmiddellijk daarop volgde de Franse Hangoor ram van P. v.d. Molen. Beste ram der grote rassen: konijn- grijze Vlaamse Reus, ram, zzg, van S. Tjepkema. Beste voedster grote rassen: Franse Hangoor, konijngrijs, van W. Rijk, eveneens zzg. Beste dier midden rassen; Witte Nieuwzeelander, zzg, van F. J. HaJsema. Beste voedster midden rassen: Rex Wit, met zzg, van S. Tjep kema. Beste ram kleine rassen: Hollander, zzg, van S. H. Witte; beste voedster kleine rassen: klein Chinchilla van H. v.d. Wal Op de „SAVON" tentoonstelling in de Apollohal te Amsterdam, behaalde S. Tjepkema met Belgische Haas 1 zg. en met Rex Wit voedster 1 zzg, een prachtig succes. Aanbod via Boerenleenbank REKREATIESTICHTING LEENT ƒ280.000,— Via de Boerenleenbank Texel is de Rekreatiestichting Texel een crediet aangeboden van ƒ280.000,tegen 7°/o bestemd voor de bouw van het zwem bad te Den Burg. De direkteur van de Rekreatiestichting vertelde ons daar over bijzonder verheugd te zijn, want hiermee is weer een belangrijke stap in de goede richting gezet. De rest van het te lenen geld zal beschikbaar moeten komen door de 5% obligatielening, Ge bleken is dat steeds meer mensen be reid zijn hierin een deel van hun spaar geld te beleggen. Veel Texelaars hebben reeds positief gereageerd op de oproep om het binnenkort vrijkomende geld van de burgerzinlening van 1952 op nieuw in zwembadobligaties te beleg gen. Het is bijzonder makkelijk om dit te doen. Op het kantoor van de ge meenteontvanger heeft men slechts een formuliertje in te vullen. Op dit ogen blik is voor ƒ12.000,op de obligatie lening ingetekend. Het bovenstaande neemt niet weg dat veel geld in de vorm van schenkingen en opbrengsten van akties noodzakelijk is. Over wat op het ogenblik gebeurt, is het zwembadcomité verheugd, maar nog niet tevreden. Het geld moet nog sneller binnenstromen; er moeten meer akties werden georganiseerd, in alle dorpen. Als binnen afzienbare tijd over 20 000,aan geschonken geld kan worden beschikt, staat niets de bouw van het bad meer in de weg. Het hangt dus van de bevolking af, of er volgend jaar gezwommen kan worden of niet. Ook bijdragen in de vorm van te verlenen diensten, worden op hoge prijs gesteld. Een goed voorbeeld gaf de fa. Tatenhove uit Oosterend, die heeft aan geboden de beplanting van het terrein rond het zwembad en de zonneweide te verzorgen. Laat alle Texelse onderne mers eens nagaan in hoeverre zij ook een steentje kunnen bijdragen. Een tele_ foontjs naar het kantoor van de Re kreatiestichting Texel is voldoende; nummer (02220) 2993, 's avonds 2207. Ook de Sinterklaasactie van de win keliers van Den Burg verloopt gunstig. Gisterochtend om half negen waren ca. 200.000 bonnen uitgegeven (opbrengst ƒ4000,—) en voor ƒ1200,ƒ1300 aan enveloppen. Er is dus al een bedrag van ruim ƒ5000,beschikbaar, onkos ten niet meegerekend. Vandaag en mor gen worden bij de deelnemende winke liers nog bonnen en enveloppen ver strekt. Doe dus NU uw sinterklaas inkopen. U steunt er het zwembad mee en U hebt kans op een der fraaie prijzen. Degenen, die precies willen weten hoe het zwembad er zal uitzien, kan terecht op de Groeneplaats, waar in de etalage van het (voormalige) Textielhuis Zegel een maquette staat opgesteld. Het is een fraai werkstuk, in vrije tijd ver vaardigd door mensen van de dienst ge meentewerken. HET PASTORALE CONCILIE VAN DE NEDERLANDSE KERKPROVINCIE Zondag 27 november wordt het Pas toraal Concilie van de de Rooms Katho lieke Nederlandse Kerkprovincie in de Kathedrale kerken en in de parochie kerken geopend. Dit Pastoraal Concilie wil zijn zelfbezinning voltrekken in volle samenspraak met andere Kerken, die zich hiertoe bereid verklaren. De verschillende Kerken en Geloofsge meenschappen hebben de uitnodiging tot deelname van het Concilie reeds aanvaard; hunnerzijds hebben zij hun plaatselijke gemeenten tot deelname gestimuleerd. Daar het Pastoraal Concilie als ver nieuwing van de Kerk zich moet vol trekken in de gehele geloofsgemeen schap, zal deze vernieuwing ook op plaatselijke niveau moeten geschieden in samenspraak met de andere christe nen, andere Kerken en onkerkelijken. Op Texel willen wij deze opening van het Pastoraal Concilie herdenken in een Eucharistie-viering (met Nederlandse gezangen en gebeden) op zondag 27 no vember 's avonds om half negen in de R.K. Kerk in Den Burg. Gehoopt wordt dat naast de katholieken, ook vele an dere christenen van ons eiland aanwezig willen zijn om met elkaar te komen tot grote verstaanbaarheid en meer één wording. In het bijzonder wordt hierbij een beroep gedaan op de Kerkeraden van de bedoelde Kerken. 42. En nu is de toestand langzamer hand werkelijk verschrikkelijk verward geworden, want let maar eens op: twee geheime agenten wilden een stel boeven bevrijden op een regenachtige avond. Maar die geheime agenten wisten het niet van elkaar, en de boeven wisten er ook niks van. Brigadier Piet had zich intussen gevestigd als detective onder de naam Shylock Hommeles, en daar wisten de geheime agenten niks van. En dat ook Ulec Schwartec met snode plannen rondliep, daar wist helemaal niemand wat van, zelfs de brave cipier Barend Bobbelgum niet. En onwetend van alles wat er in al die breinen broeide was daar smidje Verholen...., smidje Verholen, die on der leiding van dr. Yokito bezig was een fraai proefmodel van de elektroni sche, zelfstandig regelend denkende sportrekenmachine in elkaar zetten. „Zo, zo, beste meneer Yokito", zuchtte hij. „Dus dit fraaie ding zou een sport- computer moeten worden! Ik snap er eerlijk gezegd nog geen bal van! Ik doe maar gewoon wat U zegt en dan zal het wel goed zijn". „De werking is zeer eenvoudig", lachte dr. Yokito. „Ik hoop het U spoe dig te kunnen raten zien. Weet jij mis schien hier in het dorp een voetbar- spererof een hardrenfietser? Maar Vrydag 25 november Den Burg, Eben Haëzcr, Ned. Hervormde Gemeente, Gemeenteavond. Den Burg, Hotel De Lindcboom-Texel. Maat- sohappij tot Nut van 't Algemeen. Lezing en films over de KLM door de heer F. Zandvliet uit Den Haag, aanvang 20.00 uur. Eierland, Vliegveldhotel Plattelandsvrouwen De Cocksdorp-Eierland. Mevr. Broekman- Vriesman spreekt over „Wel en wee van de tv" Den Hoorn. Dorpshuis, Toneeluitvoering to neelvereniging Den Hoorn. Den Burg, De Zwaan, Waddenruiters. Lezing ruitersport door de heer Spoelstra uit Gronin gen, aanvang 20.00 uur. Voor geïnteresseerden Zaterdag 26 november Den Burg, Cultureel Centrum, Tingel-Tangel- cabaret met Marijke en Sieto Hoving. Aan vang 20.00 uur. Den Burg, De Oranjeboom, St. Jan met de thriller „Laura", aanvang 20.00 uur. De Waal, Dorpshuis, 't Amateurtje met het stuk „Mensen in nood", aanvang 20.00 uur. Den Hoorn, De Waldhoorn, Toneelvoorstelling Maandag 28 november De Koog, De Toekomst, Texelse Klaverjas- competitie, aanvang 20.00 uur. Den Burg, City-Theater, Vertoning van de be kende film „Tokio Olympiada" over de olym pische spelen van 1964. IMBECIELENAFDELING (Vervolg van pagina 1) nister werden gesteld. De heer Gilijam- se bracht dank aan de ontwerper van het gebouw, de heer G. v.d. Struijs en de aannemers. Hij dankte ook mevrouw N. Roeper-Mathijsen en haar assistente mej. Marijke Westerlaken, die een werkzaam aandeel hadden geleverd bij het inrichten van het gebouw. Daarop maakten de genodigden van de gelegenheid gebruik om het gebouw te bezichtigen. In de school staat onder meer een aquarium, dat evenwel nog niet is inge richt. Dat zal binnenkort gebeuren dooi de afdeling Texel van de Helderse aquariumvereniging „De Glasbaars"- De kosten daarvan zullen worden gedragen door de ouderverenigingen „Philadel phia", „Helpt Elkander" en „Ons Zor genkind". NOODSLACHTINGEN Voor noodslac'ntingen in de periode van 26 november tot en met 2 december tel. 2182, b.g.g. 2069. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 30 november a.s. worden de moe ders van Oudeschild en Den Burg verwacht Oudeschild van 13.00 - 13.45 uur; daarna Den Burg tot 16.00 uur. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter COUT1NHO, tel. (02220) 2023 (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936. GROENE KRUIS (v/h WAtte Kruis) ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 2414 R.K. KERKDIENSTEN zondag 27 november Den Burg: zondag 8.30, 10.30 en 20.30 uur (niet 19.00 uur); De Koog: zondag 10.00 uur Oudeschild: zondag 9.00 en 19.00 uur Den Hoorn: zaterdag 19.00 uur en zon dag 10.30 uur; De Cocksdorp: zondag 8.30 en 19.30 uur Oosterend: zaterdag 19.30 uur en zondag 10.00 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes m.m.v. het dameskoor o.l.v. de heer J. Visser en het kinderkoor De Cocksdorp 10 uur ds. Beerthuis Extra collecte kerkvoogdij Den Hoorn 9.30 uur ds. Oskamp, eerste advent Dc Koog 10 uur ds. Waardenburg Heilig Avondmaal Dc Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Heilig Avondmaal Oosterend 10 uur ds. Soesan maandcollecte kerkvoogdij 19.15 uur ds. Beerthuis, jeugddienst Oudeschild 11 uur ds. Oskamp maandcollecte kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 16.45 uur ds. Uidam Heilig Avondmaal Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 4.00 uur Leesdienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur mej. Van Zetten Dc Koog 19.30 uur ds. Koopmans H. Avondmaal hij moet erg srecht zijn. Mijn sportcom- puter maakt hem dan goed en onver- sraanbaar!" Maar toen wierp smidje Verholen een zuinige blik op de hemel. „Neem maar liever een beoefenaar van de een of andere binnenhuissport, Yokito!" zei hij. „Een pingponger of zo. Kijk eene hoe donker de lucht wordt! We krijgen slecht weer". Intussen tikten in Gravendrecht de eerste regendruppels al tegen de ruiten van Wladimir Kotsofs kamer. „Het wordt tijd om de bom klaar te maken", grijnsde deze doortrapte spion. „Einde lijk weer eens een ouderwets stukje vuurwerk!" TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer 0,50 meer. (N B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertanef). Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Judo. Jongens en meis jes, als jullie willen judoën, Kom dan zater dagmorgens naar Ooster end. Vanaf 9 uur in het gymlokaal In onze maatkleding voelt U zich prettig en verzorgd. Uw kleermaker Card Schmidt, Boom- kampstr. 8. Alkmaar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild. Super 49 ct. Steeds voorradig prima winteraardappelen. Wor den thuisbezorgd. P. Beers, Molenstr. 30, Den Burg, tel. 2913 Doe het zelf. Zaterdags bij Garage Dros, Eier land, tel. 233 Volop hand- en moes appels. Huisman, De Veen Voor het slijpen van tondeusemesjes voor vee- scharen. Witvliet, Pont- weg Vult U het van de doopsgez- gemeente ont vangen formulier even in? Waarom nog langer zoeken naar een Sint Ni- colaas-cadeautje? Geef een abonnement op de Openbare Leeszaal. Der tien maanden boeken le nen voor een paar gulden. Te koop gevr. het boek van J. A. v.d. Vlis „Texel, land en volk in de loop der tijden". Brieven on der nr- 957 aan bur. v.d. blad Aangeb. een prachtige jachhond Golden Retrie ver. Zeer mak bij kinde ren. Dros, Bargerhof Te koop gevraagd een poppewieg. Adres bureau van dit blad Te koop z.g.a.n. grijze wollen meisjesmantel lft. 14 jaar. Wilhelm ina- laan 41 Te koop i.g.st.z. lange leren jas. J. R. v.d. Geest, P.H. Polder, tel. (02226) 279 Stuurt U het ingevulde formulier even terug aan de doopsgez. gemeente? Te koop z.g.a.n. kinder wagen v. Delft, donkerbl- met wit en afneemb. baK; tevens kinderledikantje. C. Kooiman, 's Hertogen- boschweg E 120c, Zuid- Eierland Te koop Etna keuken kachel (op olie), z.g.a.n. Ruijslaan 33, De Koog, tel. 427 Draion Gordijnen. Fa. \rKé, Wilhelminalaan 30 Laat nu Uw meubels bekleden. Fa. ArKé, Wil helminalaan 30 Greppel frezen, slakke- meel strooien. Kikkert's Loonbedrijf, De Westen, tel. (02220) 2657 Te koop scooter 200 c.c. 31.000 km. gelopen; leren damesjas; leren herenjas en helm. Jac. Pool, Heemskerckstr. 38, Oude schild Te koop Mutsaerts kin derwagen en korte rode leren damesjas, maat 40. C. Boersen, De Ruyterstr. 42, Oudeschild Te koop aangeb. Fiat 1100, bouwj. '60. p/a G. P Eelman, Boodtlaan 20, De Koog, tel. (02228) 260 Te koop z.g.a.n. Etna butagasfornuis met aan. geb. kachel. Ideaal voor woonkeuken; z.g.a.n. Butagasgeyser Fasto; groene leren damesjas m. 40; lange witte trouw japon, m. 40. J. Schraal, Goudsbloemstraat 3, Den Helder Te koop Fiat 1500 met schuifdak 1962; 1 Renault R 4 1963; 1 Scaldia 1965. Gébr. Schoorl, Den Burg. Voor Uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn beste man, onze vader en grootvader W. A- GEUS, zeggen wij U onze harte lijke dank. G. Geus-Krijnen J. W. Geus D. M. Geus- Beckermann Marga Schilderend 51, Den Burg, Texel. Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van onze lieve moe der Johanna Arendina Kooger-van den Berg betuigen wij U onze har telijke dank. Namens de familie, B- Kooger Gollardsrusthuis, Den Burg, november 1966 Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon Berny die bij het H- Doopsel de namen Bernardus Cornells zal ontvangen. A. E. Boom-Bekker C. P. J Boom De Ruyterstraat 126, Oudeschild, Texel, 21 november 1966. Tijdelijk adres: Sint Lidwina Ziekenhuis, Den Helder. Hoera Harry en Leo hebben een zusje Ze noemen haar Ina Aukje Aikina Jantina De gelukkige ouders B. Schilling-Visser D. F. G. Schilling Den Hoorn, Texel, 18 november 1966, Herenstraat 61. Onze Opa en Oma Winter zijn 27 november 40 jaar getrouwd. Hiep, Hiep, Hoera De Kleinkinderen LEDENVERGADERING maandag, 28 november 1966, in Hotel „Het Witte Huis", aanvang 20.00 uur Agenda 1. notulen vorige verga dering; 2. ingekomen stukken; 3. mededelingen 4. financieel overzicht 5- bestuursverkiezing: aftredend (herkies, baar) J. Feikema J. v.d. Kerkhof P. Keijser 6. mleiding direkteur 7. rondvraag. VVV - afd. Den Hoorn LEDENVERGADERING op donderdag 1 december 1966 om 20.00 uur in „Loodsmanswelvaren" Agenda 1- Notulen vorige ver gadering 2. Verslag van de pen ningmeester 3. Jaaroverzicht 4. Mededelingen ingek stukken 5. Bestuursverkiezing 6. Inleiding direkteur 7. Wat verder ter tafel komt 8. Rondvraag. van Waalderstraat 45 naar Jac. P. Thijsselaan 37 Fam. G. J. Bruin, tel. nr- 2972, Den Burg. November 1966. Kikkert's Loonbedrijf De Westen, tel. (02220) 2657

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 2