GEVOLG NOORD-WESTER STORM NIET BIJZONDER ERNSTIG Wel flinke afslag bij De Koog Antwoorden op knellende vragen Van Jaarmarkt tot Jaarbeurs Ongeacht het weer, zonder jas van huis om beurs te bezoeken zwaar beproefde riool van Den Burg de stroom niet meer verwerken, waar door grote plassen ontstonden en di verse kelders onder water liepen. Ver schillende laag gelegen stukken grond op het eiland stonden blank. Door het stormgeweld en vooral door de ruk winden, die windkracht tien overschre den, zijn nogal wat pannen van daken gewaaid, ruiten vernield en takken van bomen genikt. Op de Hollewal te Den Burg werd een iep geveld. Bij de N M.B. is het goed sparen. De Noordwesterstorm, die woensdag avond met windkracht 9 tot 10 over ons eiland raasde, heeft minder ernstige schade aangericht dan men aanvanke lijk vreesde. In verband met de ongun stige richting van de wind werd een verhoging van 2.40 N.A.P. aan de Oost kust verwacht, zodat beperkte dijkbe waking werd ingesteld. Vanaf half zeven 's avonds waren alle posten bezet en hielden mensen van de polders en Rijkswaterstaat nauwlettend de toe stand in het oog. De verwachte water hoogte werd evenwel niet bereikt. Op het hoogtepunt van de vloed om tien uur, werd te Oudeschild 2.25 m. gemeten. Schade aan dijken bleef ach terwege. Een uur eerder was het hoogwater aan de westkust en hier heeft het ko kende water weer heel wat duinzand verzwolgen. Zoals werd verwacht gin gen ettelijke meters verloren van het duin ten noorden van De Koog. Bij het ter perse gaan van de krant stond het strand nog onder water, zodat nog niet precies bekend is hoe groot het succes van de waterwolf is. Op andere plaat sen was de afslag nihil of gering. Woensdagochtend, toen het niet al leen stormde, maar bovendien hevig re gende, is door het hemelwater veel overlast veroorzaakt. Tussen acht en negen uur 's morgens kon hel toch al ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 4 december op om 8.29 uur en gaat onder om 16.31 uur; 7 dec. op om 8.34 uur en onder om 16.30 uur. Maan: 5 dec. L.K.; 12 dec. N.M. Hoog water ter rede van Oudeschild 2 dec. 11.16 en 23.25; 3 dec. 11.58 en 4 dec. 0.04 en 12.39; 5 dec. 0.34 en 13.28; 6 dec. 1.39 en 14.30; 7 dec 2.52 en 15.52; 8 dec. 4.18 en 17.19; 9 dec 5.42 en 18.30; 10 dec. 6.49 en 19.27. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Herhaaldelijk worden ons vragen gesteld over het zwembad, waaruit blijkt, dat we tot dusver niet duide lijk genoeg zijn geweest. We willen die vragen graag beantwoorden. Hier komen ze. Waarom een zwembad? Om uw kinderen te leren zwem men. In de eerste plaats dus om de Texelse jeugd en verder ook om alle anderen aan deze meest gezonde sport te laten deelnemen. Daar heb ben de Texelaars recht op, net als alle anderen Wie zitten er eigenlijk in dat zwembadcomité? Het zwembadcomité wordt ge vormd door de heren J. C. en B. Rab, J. Schoo, C. Drijver, A. C. Peetoom, J. Venneman, J. M. de Vries, G. v.d. Struijs, T. v.d. Heerik, Martien Bakker en B. Bakker. Dit comité is niet gekozen of benoemd. Het is „vanzelf" ontstaan toen deze Texelaars elkaar vonden in het stre ven naar een Texels zwembad. Geen der leden heeft enig financieel be lang bij de plannen. Waarom in Den Burg? Het is eigenlijk jammer dat deze vraag wordt gesteld. Het bewijst dat er nog te veel naijver tussen de Texelse dorpen is. Alleen samen werking brengt iets goeds tot stand. In Den Burg wonen al de meeste mensen; Den Burg is midden op ons eiland gelegen; 70°/o van de school kinderen die les gaan krijgen, is al in Den Burg; alle leerlingen van net voortgezet onderwijs zijn al in Den Burg aanwezig. Hebben we geen water genoeg? Om te verdrinken wel, maar om te leren zwemmen niet. Ieder, die de zee werkelijk ként, zal dat direkt toegeven. Gaan ook de kinderen van de andere dorpen er heen? Ja, het is de bedoeling, dat alle schoolkinderen met bussen naar het zwembad worden vervoerd om er zwemles te krijgen. Van élk dorp dus. De kinderen van die andere dorpen kosten de gemeenschap nog meer dan die van Den Burg, want die hoeven niet vervoerd te worden. Maar heus, zulke dingen spelen bij het gemeentebestuur geen rol. Ge lijke kansen voor iedereen. Waarom niet meteen een overdekt zwembad? Als we er kans toe zagen dat nu te verwezenlijken, dan heel graag. Maar we hopen en verwachten, dat als dit buitenbad met verwarmd water eenmaal draait, we een enor me subsidie van het rijk kunnen krijgen (omdat Texel nu valt in het z.g. stimuleringsgebied) waardoor alsnog het overdekte bad kan wor den verwezenlijkt. Dat is werkelijk een verwachting die op heel goede gronden berust. Draaien we echter de volgorde om, dan krijgen we nooit het hele plan van de grond. Hoelang kunnen we nu zwemmen? Wij blijven natuurlijk nog wel een beetje afhankelijk van de tempera tuur, maar we kunnen gewoonlijk maanden terecht. In water dat tot 20 graden is verwarmd. Hoeveel kinderen krijgen eigenlijk les? Zevenhonderdenvijftig (750) leer lingen!! Niet zo'n beetje. Echt wel de moeite waard zo'n zwembad. Waarvan 350 uit de verschillende „buiten" donpen, die er dus ditmaal echt niet „buiten" staan. Hoe kan ik nu helpen? Gewoon door bij de bank (elke bank is goed) geld voor het zwem bad te geven. Of door bij diezelfde bank te zeggen: ik wil aan het zwembad honderd, of tweehonderd, of zoveel maal honderd gulden le nen. De bank maakt het voor u in orde en u krijgt elk jaar 5% rente. Wilt U geen bank? Bel dan op 2207 of 2837 en u wordt geholpen Wie garandeert mijn geld en mijn rente? Kort en bondig: de gemeente Texel. Zonder deze toezegging kan geen lening worden aangegaan door de Recreatiestichting Texel, de toe komstige exploitant van het zwem bad. Wanneer moeten ze dat geld hebben? Dat geld willen we nu nog niet hebben i(wel het gratis geld, maar niet het leengeld) dat willen we pas op 1 januari 1967 of in de loop van 1967 (zie folder). We willen nu al leen maar weten, dat u het zult ge ven. Is er dan haast bij? Er is enorme haast bij. Verschrik kelijke haast. Als u niet veel vlug helpt het klinkt dramatisch, maar het is jammer genoeg de bittere waarheid als u niet heel vlug helpt, hoeft het niet meer. Als het geld er is, kunnen we in het vroege voorjaar bouwen Als het geld er is! En als. er daar zit 'm de kneepde provincie meewerkt, d.w.z. de gemeentelijke plannen goedkeurt. De rest komt wel in or de, daar wordt druk aan gewerkt. Binnen een week weten we waar we aan toe zijn. Dan is burgemeester De Koning ons plan, zijn plan, uw plan wezen verdedigen. Maar zijn kansen zijn pas reëel als u, als het thuisfront, hem steunt (zie raadsver- slag in dit nummer). Als hij daar kan wijzen op een eensgezinde Texelse bevolking, die cijfers op tafel laat zien dat de Texelaars een zwembad willen. Texelaars Zeg uw hulp toe. Laten we, als prachtig Sinterklaascadeau aan alle Texelse kinderen, gezamenlijk een zwembad aanbieden. Een mooier ge schenk kunnen we niet bedenken. Het Zwembadcomité 311C 5*7o De bank waar u zich thuis voelt! MEVROUW BROEKMAN-VRIESMAN SPRAK OOK VOOR PLATTELAND VROUWEN DE COCKSDORP-EIERLAND DE COCKSDORP De vorige week te De Cocksdorp gehouden bijeenkomst van de Plattelandsvrouwen afd. De Coaksdorp/Eierland werd verzorgd door mevrouw Broekman-Vriesman over het onderwerp „Wel en wee van de tv". De na afloop van de lezing gevormde groepjes hebben geanimeerd gediscus sieerd en diverse vragen gesteld. Aan het begin van de bijeenkomst deelde de waarnemend voorzitster mevr. Zuidema-Klinger mee, dat de dames de vuurtoren zullen kunnen be zichtigen als het een heldere dag is. De heer Postma zal tijdig bellen, waar na voor geïnteresseerden een excursie zal worden georganiseerd. Het is de be doeling dat de contributie aanzienlijk wordt verhoogd; per 1 januari a.s. met ƒ2,50 en per 1 januari 1968 nog eens met ƒ2,50. De cursus „Woord en We derwoord" begint 11 januari 1967 ten huize van mevrouw Tromp, aanvang half acht. Mevrouw Graaf-Bakker las een verslag voor van de laatstgehouden avond van het Overkoepelend Orgaan over „Wat ons bindt". De adventsavond wordt op 19 decem ber in hotel „De Hoop" gehouden. TEXELSE MARKT Maandag werd aangevoerd: 1 veulen —675,—; 2 koeien ƒ1150, ƒ1225,—; 30 schapen ƒ80,ƒ150,10 nuka's ƒ150,250,—. BIJEENKOMST TELEAC-CURSUS Op dinsdag 6 december a.s. wordt in de Lagere Landbouwschool weer een bijeenkomst gehouden, waarin een tweetal lessen van de Teleac-cursus in bespreking komt. Het zijn de lessen over Veefokkerij en Veevoeding. On derwerpen, die voor iedere rundvee houder van groot belang zijn, omdat ze beide de produktie van het rundvee en daarmee de rentabiliteit van de vee houderij sterk beïnvloeden. We hebben voor deze avond de hulp ingeroepen van deskundigen op het ge bied van de fokkerij, n.l. van de Coóp. Vereniging voor K.I. en van de Rund- veefokvereniging „Texel". Er zijn con vocaties verzonden aan hen, die reeds eerder een bespreking hebben meege maakt. Maar ook anderen zijn harte lijk welkom. De bijeenkomst begint om 8 uur. (Zie ook de advertentie). NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 3 tot 9 december tel. 2182, b.g.g. 2406. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter ELLAS, tel. (02220) 2039. (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter BARNARD, tel. (02223) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uur: H. DE BOER, tel. (02220) 2527 GROENE KRUIS (v/h Witte Kruis) ingaande vrijdag 24 uur tot en mei maandag 13 uur Zr. FORTGENS, Oosterend, tel. (02223) 250 of 367. BIJZONDERE GEMEENTEAVONDEN HERV. GEMEENTEN WAAL EN KOOG Hedenavond worden te De Waal om 19.30 uur en te De Koog om 21.00 uur bijzondere gemeenteavonden gehouden van de Hervormde Gemeenten in ver band met de samenvoeging van beide gemeenten tot één. HET JAAR 1966 is voor de Konink lijke Nederlandse Jaarbeurs een be langrijk jubileumjaar, want de Utrecht se beurs bestaat 50 jaar en is daarmee de op een na oudste jaarbeurs van ge heel Europa. Slechts die van Lyon in Frankrijk is één jaar ouder. In wezen is de jaarbeurs een voort zetting van de van ouds bekende jaar markt, zoals die vroeger, bijvoorbeeld in de Middeleeuwen, regelmatig wer den gehouden. In die tijden trokken reizende kooplieden van jaarmarkt naar jaarmarkt om daar hun artikelen ter verkoop aan te bieden. Veelal trok ken zij daar, soms in lange karavanen heen en ook toen reeds werd rekening gehouden met de keuze van de plaats van de jaarmarkt. Men koos hiervoor steeds een economisch centrum in een bepaalde streek en liefst gelegen aan een kruispunt van belangrijke wegen, zodat men ook op een toeloop van ge- interesseerden uit de gehele omgeving kon rekenen. Ook in onze tijd spelen deze belang rijke factoren een rol bij het kiezen van een jaarbeursstad en het is duidelijk, dat vijftig jaar geleden, in verband hiermee, de keus viel op de stad Utrecht, die gelijk een spin in haar web in de ware zin des woords het hart van Nederland is, een economisch cen trum, waar tevens alle belangrijke ver bindingen met noord, zuid, oost en west samenkomen. Reeds de eerste Utrechtse jaarbeurs werd op het Vredenburg gehouden, doch door het grote succes, moest men reeds het volgende jaar in verband met ruimtegebrek verhuizen naar Malie baan en Janskerkhof. Inmiddels werd ijverig gebouwd aan een, zeker voor die tijd, groots onderkomen, het jaarbeurs gebouw aan het Vredenburg, dat in 1920 in gebruik werd genomen, waarna de gehele beurs weer op één punt was geconcentreerd Internationaal In die tijd werd tevens het besluit genomen, de Utrechtse jaarbeurs een meer internationaal karakter te geven en de beurs ook open te stellen voor buitenlandse inzenders. Hiertegen be stond aanvankelijk nog wel enige weer stand van industrieën die de buiten landse concurrentie niet graag op die manier in het land haalden. Maar ten slotte heeft het brede inzicht gewonnen en vanaf die tijd was de Utrechtse jaarbeurs internationaal. De groei van de Utrechtse jaarbeurs was niet te stuiten. Ruimtegebrek was er oorzaak van, dat men wederom tot decentralisatie moest overgaan en er terreinen aan de Croeselaan in gebruik moesten worden genomen. Later ook nog andere terreinen aan de rand van de stad. Een en ander werd mede nood zaak, door het feit, dat de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs zich wederom in een nieuwe jas had moeten steken. De uitbreiding dwong tenslotte tot een sectorsgewijze indeling van de verschil lende branches. Men kon niet meer vol staan met alles bij elkaar zetten, want dan verloren de bezoekers het over zicht. Hierdoor kwam men ook tot het instellen van speciale vakbeurzen. Inmiddels heeft men besloten het gro te gebouw aan het Vredenburg, date rend uit 1920 af te breken. Alles zal zich dan gaan concentreren op de ter reinen aan Croeselaan en Weg der Ver enigde Naties en wat dat betreft koes tert men grote plannen, die de Utrecht se beurs een unieke positie zullen ge ven. Men heeft het plan nieuwe hallen te bouwen, die de ruimte die men op het Vredenburg verliest ruimschoots zullen goedmaken, maar daar blijft het niet bij. Utrecht krijgt binnen het ka der van het saneringsplan „Hoogh Ca- tharijne" een nieuw Centraal Station en bij de bouw hiervan zal men samen spelen met de nieuwbouw van de jaar beurs. Er zal dan een prachtige over dekte traverse komen, die loopt vanaf een der Utrechtse perrons van het nieu we station, rechtstreeks naar het jaar beursterrein, dat er slechts hemels breed een vierhonderd tot vijfhonderd meter van verwijderd ligt. Wanneer dit alles gereed is, dan zal het de bezoeker van de jaarbeurs niet meer moeilijk vallen de reis te ondernemen. Hij zal geen parkeerproblemen meer in Utrecht ontmoeten, aangezien hij zijn eigen vervoermiddel niet behoeft mee te ne men. Eventueel reist hij per eigen, ver voer naar het station in zijn woonplaats en daar parkeert hij. Vanaf dat moment gaat hij verder overdekt en kan hij, in dien gewenst, zonder jas van huis gaan, ongeacht het weer. Hij zit in de trein en begeeft zich in Utrecht van het over dekte perron in de overdekte traverse naar de jaarbeursterreinen, alwaar hij wederom overdekt van hal tot hal gaat en zo verloopt uiteraard ook weer de terugreis. Hetzelfde geldt ook voor rei zigers uit het buitenland. Men kan bij wijze van spreken in Parijs, Rome, We nen etc. in de trein stappen en de Utrechtse beurs bezoeken, zonder iets met het weer of de buitenlucht te ma ken te hebben Het is een feit, dat de Utrechtse jaar beurs met haar tijd meegaat, ja zelfs probeert de tijd voor te blijven, dat be wijzen de grootse plannen die in dit vijftigste jaar voor realisering gereed liggen. Het simpele beurs-mugje van 1916 is uitgegroeid tot de jaarbeurs- olifant van 1966, nu reeds ruim zeven tien maal zo groot. En wat gaat de toekomst brengen? OPENBARE BIBLIOTHEEK TEXEL Een greep uit de in november bin nen gekomen aanwinsten: Romans. iBernlef: Paspoort in duplo; Stenen spoelen. Bomans, G.: Buitelin gen. Campert, R.: Een ellendige niets nut; De jongen met het mes. Claus, H.: De zwarte keizer. Dermoudt, M.: Zo luidt het verhaal. Hermans, W. F- Nooit meer slapen. Jong, Dola de: Mo derne Amerikaanse verhalen. Noote- boom C.: Philip en de anderen; De ver liefde gevangene. Sagan, F.; Een verre glimlach. Steinbeck, J.: Muizen en mensen. Vestdijk, S.: Het glinsterend pantser. Studie. Technisch Repertorium (2 de len). Boddens-Hosang: Bescherm u zelf. Wibaut-Isebree Moens: Schadelij ke dieren in huis. Kloosterman, G. J.: Moedercursus. Read, G. D.: Moeder worden zonder vrees. Trimbos, C. J. B. J.: Samen leven in huwelijk en gezin. Wibaut, C.; Mode en stijl. Veenmans agrarische encyclopedie (W.P.) 3 dln. Dam, J.: Honden. Kromdijk, G.: Eenja rige zomerbloemen. Mulisch, H.: Voer voor psychologen; Tanchelijn. Hooft, P. C.: Warenar. Thomas, D.: Onder het melkwoud. Elsevier Beroepen-almanak. Jeugd. Kastner, E.: De vliegende klas; Puntje en Anton. MacMillan; Etuk de Eskimo-jager. Moody, R.: Ons huis in de prairie. Nierop, P.: Als de kievit roept op Weltevree; De vlaggen uit op Weltevree; Het bruine monster. Norel, K.: Stuurman Aart; Varen en vechten; Vliegers in het vuur. Sluyser, M.: Door storm en duisternis. Blom, T. Loeloed.ji, kleine rode bloem. Brown, M. W.: Meneer de hond. Laan, D.; Lach jij maar Pinkeltje; Pinkeltje en de aardmannetjes. MacVicar, A.: De ver dwenen planeet. R.K. KERKDIENSTEN zaterdag 3 en zondag 4 december Den Burg: zondag 8.30, 10.30 en 19.30 u. De Koog: zondag 10 uur Oudeschild: zaterdag 19 uur en zondag 10.30 uur; Den Hoorn: zondag 9.00 en 19.00 uur De Cocksdorp: zondag 10 00 en 19.30 u Oosterend: zaterdag 19.30 uur en zondag 8.30 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Den Hoorn 10.00 uur Mej. G. van Zetten en ds. P. Oskamp. Gezamenlijke dienst met de Doopsgezinde gemeente Inzameling voor de Oecum. Raad Nederland De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg De Waal 10.00 uur ds. Waardenburg Oosterend 9.45 uur ds. Beerthuis, m.m.v. het dameskoor van Den Burf, o.l.v. de heer J Visser Oudeschild 11.00 uur ds. Beerthuis extra collecte Wereldraad van kerken GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 16.45 uur ds. Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oo«terend 10.00 en 4.00 uur Leesdienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.45 uur ds. Koopmans Oosterend 11.00 uur ds. Koopmans Den Hoorn 10.00 uur mej. van Zetten en ds. Oskamp, gezamenlijke dienst met Ned. Hervormden in de Herv. kerk. In alle wijken na de diensten of tussen 11.00 en 11.30 uur verkiezing kerkeraadslcden in de verschillende kerkgebouwen. TEXELAABTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Speciaal voor gelegen- heidaaanbiedingen (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale milhmetortarief). Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Ook wij verzorgen ver anderingen, modernise ren enz. aan Uw be staande kleding. Uw kleermaker Carel Schmidt Boomkampstraat 8, Alk maar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W Schagen, Wagemakerstraat 28. Den Burg, tel. (02220) 2470 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild. Super 49 ct. Opleiding voor al uw rijbetwijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 Steeds voorradig prima winteraardappelen. Wor den thuisbezorgd. P. Beers, Molenstr. 30, Den Burg, tel. 2913 Volop hand- en moes appels. Huisman, De Veen Acht kranten, tiental len weekbladen en tijd schriften liggen gratis ter lezing in de Open bare Leeszaal (en nog 4000 boeken!) Te koop t.e.a.b. Ford Thames, bouwjaar 1958. Gesloten bestel. Laad vermogen 400 kg. met imperial. L. v. Kooten, Oesterstr. 4, Oosterend Te koop cirkelzaagset P.M.C. als nieuw, prijs ƒ135,Dageraadstr. 24, 't Horntje, tel. (02226) 332 Te koop mooie poppe- wagen. Schoonoordsingel 11, tel. 2530 Te koop meisjesfiets (5 jr.) moet opgeknapt ƒ10,A. Wuis, 't Noor den Grondkar te huur. Slakkemeel zaaien met schotelstrooier. A. Wuis, 't Noorden O 166, tel. 338 Amaryllisbollen vak kundig in pot geplant; het geheel in luxe doos. Per stuk 5,95. A. van Strien, tel. 2904 Te koop Puch motor, zwart, in pr. staat 200,- p.a. F. J. Witte, De Veen B 14 Te koop 20 jonge kip pen, aan de leg. G. C. Barhorst, Oost 68 Plant nu Peperwhites in een bakje. Ze kunnen met kerst in bloei staan. A. van Strien, tel. 2904 Te koop gevr. 1 paar voetbalschoenen, m. 41/ 42. Aanbiedingen Bea- trixlaan 4, tel. 2002 Uit voorraad kunnen wij leveren extra best bewortelde Amaryllis- bollen, maat 26/28. Per stuk ƒ3,50. A van Strien, tel. 2904 Elektrische dekens met grote korting. 1-persoons ƒ60,— of 3x 20,—; 2- persoons 69,3x 23. 5 standenregelaar. T\vee jaar garantie. 5 dagen gratis op proef. .Majoko', Postbus 822, Haarlem, tel. (02500) 62406 Te koop kunstschaat sen met witte schoenen, maat 39, en prima Bico wasmachine 50,War- moesstr. 72 Oproep: Wie wil adres sen schrijven? Inl. aan N.A.G.V.I. P.B. 69, Hoorn NJH. (Antw: zegel insl.) Te k. Philips pick-up en elektrische boortol Hemaf 6 mm. Bosch en Zee, De Koog, tel. (02228) 231 Cornelis Drijver en Aagtje de Ruyter geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voornemen in het huwelijk te treden. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden D.V. op vrijdag 16 december 1966 in het gemeentehuis te St. Pancras om 13.30 uur. Kerkelijke bevestiging door de Weleerw. heer Ds. P. Kooij, om 14.00 uur in de Geref. Kerk te St. Pancras. Vliestraat 1, Oosterend, Texel, Benedenweg 24, St. Pancras. Receptie op de trouwdag van 15.45 tot 17.15 uur in het Jeugdgebouw achter de Geref. Kerk, Boven- weg 91 te St. Pancras. Receptie op 10 december van 19.30 tot 21.30 uur in het Gebouw voor Chr. Belangen te Oosterend, Texel. Toekomstig adres: Vlie straat 1, Oosterend, Texel Hiermede danken wij familie, vrienden en ken nissen, die ons 40-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag heb ben gemaakt. Echtpaar Winter Voor de vele blijken van medeleven tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en grootmoeder MARIA SLAMAN- BAKKER betuigen wij U onze har telijke dank. Namens de familie, J. H. Slaman Het Buurtje 15, Oudeschild, Texel.

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 2