Waterlands Fanfare organiseert ontmoeting met Texelse korpsen dekens weer geopend Depot Shell butagas v/h Catharinahoeve Gezamenlijke show met Pinksteren bracht. De heer win, v.d. Berg «it Vragen over de toekomst van de mens >4ö0R UWly 'p/ BLOEMENMAGAZIJN KORTENHOEVEN - AMBACHTSSCHOOL- OVERALLS?^ GAAT UW ZOON MET TROTS Q. NAAR SCHOOL P. BOSMA- OOSTEREND uit Berg verzekerde ons dat het niet de bedoeling is aan het evenement te ver dienen. Het gaat er alleen om het on derlinge contact tussen de verschillen de verenigingen te stimuleren. Voor verenigingsleden is de toegang gratis, anderen betalen ƒ1,Het Waterlands Fanfarekorps is even oud als het Texels Fanfarekorps. In september werd het 75-jarig bestaan gevierd. Het korps speelt in de hoogste afdeling. HANDELSREGISTER In „Handelsbelangen" van 6 april staat vermeld onder nieuwe inschrij vingen in het Handelsregister: „Loonwerikibedr. Bakelaar", Texel, De Koog, Bosweg K 30a. Agrarisch loonwerkbedr. Venn.: W. Bakelaar; W. Bakelaar (handlichting); P. J. Bakelaar HJb.b.). En onder wijzigingen: Diversen: Onderlinge Pa ardenverzekering „Draagt Elkanders Lasten", Texel, Eierland (oorr. adr. De Waal, Oosteren- derweg W 39). Volm. ingetrokken van P Meindertsma (overleden). Het Waterlands Fanfarekorps Nieuwendam zal met Pinksteren een driedaags bezoek aan Texel brengen. Het initiatief is uitgegaan van het 75 leden tellende korps zelf en de bedoe ling is een gezellige en muzikale ont moeting te arrangeren met verschillen- de Texelse korpsen. Het gezelschap Onze natuurlijke instincten komen in het gedrang komt met bussen naar Texel en zal in J o O de jeugdherberg worden onderge- |7 1 Amsterdam, oud-Texelaar, is met de organisatie van het een en ander be last. Hij vertelde ons dat met ver schillende Texelse muziekverenigingen reeds contact is opgenomen. Onder meer met „Excelsior", D.E.K., Texels Fanfarekorps cn de Eilandzangers. Van de zijde van de Excelsior en Texels Fanfarekorps werd in principe reeds medewerking toegezegd voor een muzi kale show in de openlucht en een ge zamenlijke muziekavond in „De Oran jeboom". Genoemde evenementen zijn gepland op de zaterdagavond voor Pinksteren. Alle deelnemende korpsen zullen Den Burg binnenmarcheren vanuit de rich ting waar zij vandaan komen, dus Ex celsior via de Waalderstraat en D.E.K. via de Hoornderweg en Elemert. De korpsen komen bijeen op de Groene- plaats, waar een show zal worden ge geven. De korpsen in lage stemming zullen enkele nummers ten gehore brengen, evenals de korpsen in hoge stemming. Daarna begint in „De Oran jeboom" de muzikale feestavond met een gevarieerd programma. Voor de pauze zal een zg. Tivoli-programma worden gebracht, bestaande uit lichte muziek. Daarna volgt een onderdeel, dat zal worden gepresenteerd als „De boertjes van buuten". De heer v.d. SCHOOL VOETBALPROGRAMMA Op de zaterdagen 8 en 22 april wor den de schoolvoetbalwedstrijden ge houden. Hieronder een overzicht van het programma. Alle wedstrijden wor den gespeeld op de terreinen van S.V. Texel. Veld A, groep I: 10 00 uur O.L.S. Den Burg-R.K. 2 10.30 uur C.V O.-De Cooksdorp 11.00 uur O.L.S. Den Burg-De Koog 11.30 uur R.K. 2-C.V.O. 12.00 uur De Codksdorp-De Koog Veld B, groep II: 10.00 uur R.K. 1-Oudeschild 10.30 uur Den Hoorn-O'end m/d Bijbel 11.00 uur O'end O.L.S.-Oudesohild 11.30 uur R.K. 1-Den Hoorn 12.00 u. O'end O.L.S.-O'end m/d Bijbel Veld B, groep I: 13.00 uur OJj.S. Den Burg-De C'dorp 13.30 uur R.K. 2-De Koog 14.00 uur O.L.S. Den Burg-C.V.O. 14.30 uur RK. 2-De Cocksdorp 15.00 uur C.V.O.-De Koog Veld A, groep II: 13.00 uur Den Hoom-O'enid O.L.S. 13.30 uur R.K. l-O'end m/d Bijbel 14.00 uur Den Hoorn-Oudeschild 14.30 uur R.K. l-O'end O.L.S. 15.00 uur O'end mïd Bijbel-Oudeschild Zaterdag 22 april zullen de twee sterkste elftallen van iedere groep uit maken wie zich kampioen mag noe men. 14.00 uur No. 1 groep I-No. 2 groep II 14.30 uur No. 1 groep II-No, 2 groep 1 15.15 uur Verliezers om de 3e en 4de prijs. 15.45 uur Finale. De kampioen van Texel mag mee spelen om het kampioenschap van Noord-Holland op zaterdag 6 mei te Den Helder. Den Helder organiseert dit jaar het toernooi i.v.m. het 40-jarig be staan. WEEKENDDIENST ARTSEN voor alle artsen van zaterdagochtend 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 DIERENARTSEN beide dierenartsen H. DE BOER, tel. (02220) 2527. J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936 GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. FORTGENS, Oosterend, tel. (02223) 250 of 367. R.K. KERKDIENSTEN weekend 8-9 april 1967 Den Burg: zaterdag 19.30 uur; zondag: 8.30, 10.30 uur De Koog: zondag 10.00 uur Oudescliild: zondag 9.00, 19.00 uur Den Hoorn: zaterdag 19.00 uur zondag: 10.30 uur; De Cocksdorp: zondag 10.00, 19.30 uur Oosterend: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Zondag 9 april 1967 Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Den Hoorn 10.00 uur ds. Oskamp De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg m.m.v. het kerkkoor. De Waal 9.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis Oudeschild 11.00 uur ds. Waardenburg GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur Lcesdienst 16.45 uur ds. Van Leeuwen Oosterend 10 uur ds. Van Leeuwen Avondmaalsviering 15.00 uur ds. Van Leeuwen Avondmaal en Dankzegging GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Leesdicnst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.45 uur dr. Alb. Vis (Beverwijk) busje Den Hoorn Oosterend 11.00 uur dr. Alb. Vis Een groep van cle beste deskundigen ter wereld, medewerkers van de „Rand-Corporation" in Amerika heb ben in 1964 een rapport gepubliceerd, waarin zij een prognose gaven van de beschavings- en culturele evoluties die we volgens deze geleerden mogen ver wachten in de naaste toekomst. Hun prognose strekte zich uit tot het jaar 2020. Zij voorzien het volgende. In de eerste periode tot ongeveer 1970 zal de mensheid trachten het grote gevaar dat dreigt van overbevolking en daarmee honger op aarde, te weerstaan door op uitgebreide schaal over te gaan tot ge- boortbeperking, waarbij van diverse moderne middelen gebruik zal worden gemaakt. Rond 1975 zal de wetenschap zover zijn gevorderd, dat men beschikt over een betrouwbare weersvoorspel ling, ook op langere termijn. Om streeks 1985 beschikt men over gecon- roleerde thermonucleaire energie, vijf jaar later in 1990 ongeveer krijgen we te maken met de eerste, eenvoudige vormen van kunstmatig leven. Het jaar 2000 zal ons het op grootscheepse wijze in cultuur brengen van de zeeën bren gen en rond 2020 zal de mens in staat zijn op chemische wijze de ouderdom te beïnvloeden. De robot voor huis houdelijk gebruik mag men tegen 1985 verwachten en de symbiose mens machine wordt ons voor 2005 aange kondigd. Het is slechts een willekeurige greep uit de vele spectaculaire toekomstver wachtingen, die voor ons in petto zijn. Verwonderen d'oen we er ons niet over, want wanneer we om ons heen kijken en met open ogen ons „heden" be schouwen, zien we op welike gigan tisch snelle wijze wetenschap en tech niek voorwaarts ijlen en welke schier ongelooflijke prestaties worden ver richt. Dat men misschien in de komen de vijftig tot zestig jaar de hierboven geschetste resultaten zal kunnen be reiken, behoeft geen verwondering te er in deze toekomstige ontwikkeling wekken. Een andere vraag is echter, of geen gevaren schuilen voor de mens. Gelukkig? In de loop der geschiedenis zien we, dat de mens langzaam van eenzame jager is verworden tot een onderdeel tje van een geweldige massa. De vraag is, voelt hij zich daar gelukkig? Neen, is het antwoord van vele geleerden, die een studie maakten van dit onder werp. In wezen is de mens niet ge schikt om te leven tussen een grote massa soortgenoten. Reeds de poging tot aanpassing aan de massagemeen schappen is voor de mens even schade lijk als het gebruik van verdovende middelen en het alcoholisme. De basis van het hypothese gaat uit van de beschouwing van de sociale eigenschappen van de mens, die naast alle aanpassingsmogelijkheden waar over hij beschikt ook aangeboren so ciale oerbehoeften heeft, die samen hangen met de sociale structuur waar in de gehele mensheid tot het 'begin van de jong-steentijd heeft geleefd. Tot die tijd, volgens schattingen gedurende ongeveer 40.000 generaties heeft de mens de tijd gehad om zich van een ling aan te passen aan het leven in so ciaal verband, dat wil zeggen van klei ne groepjes, die we horden kunnen noemen. De groei van eenling naar groepje is zeer gelijkmatig gegaan en hij heeft daar ongeveer 40.000 genera ties de tijd voor gehad. Kennissen Whe zich realiseert hoeveel mensen hij werkelijk goed kent, zodat hij met hen bevriend is, zal ontdekken dat dit aantal (de familie incluis) nauwelijks boven de 20 personen komt, althans wanneer de familie niet al te groot i6. Slechts in zo'n kleine groep voelt de mens zich prettig en behaaglijk. Zelfs al woont iemand in een klein dorp, dan onderhoudt hij al niet meer met alle dorpsbewoners werkelijk vriend schappelijke betrekkingen, want gedu rende de 400 generaties die hebben ge leefd sinds er dorpen en steden m de wereld zijn zijn ontstaan, is de tijd te kort geweest om de mens zich te laten aanpassen. De ontwikkeling van groepsmens tot massamens heeft zich in een te snel tempo voltrokken en het tijdsbestek van 400 generaties is onvoldoende ge weest om de menselijke aangeboren en erfelijke sociaalstructuur in die zin te veranderen Biologische aanpas singsprocessen vereisen nu eenmaal een tijdsduur die daar ver bovenuit gaat en dat geldt zowel voor verande ringen in de lichamelijke structuur als in die van de geest. Nieuwe instelling Ook nu, na 400 generaties zijn onze genen (erfelijkheidsdragers) er zich nog niet van bewust geworden, dat de we reld waarin we leven sterk is veran derd en dat we zeer dringend een nieuwe erfelijke sociale instelling no dig hebben die ons in staat stelt bij voorbeeld met honderd of tweehonderd mensen spontaan en uit innerlijke be hoefte bevriend te zijn. Door het ver stand ingegeven gewoonten en moraal een toekomstige mogelijkheid wanneer de massasamenleving nog grotere vor men gaat aannemen. Wanneer men dieren tot een derge lijke wijze van samenleven dwingt, dan ziet men prompt dat dit leidt tot scha delijke gevolgen, zoals het veelvuldig optreden van ziekten, grotere kans op sterfte een teruglopen van het aantal geboorten en een grotere aggressivitëit. Voorbeelden hiervan heeft men reeds kunnen zien in vluchtelingenkampen overal in de wereld, waarmee bewezen werd, dat de mens zich op dit punt vrijwel gelijk uit als het dier. Nu reeds is het eigen huisje met tuin voor het grootste deel van dé stands- 'bevolking een utopie. Men moet reed* nu in grote woonkazernes samenleven, met een klein eigen tentorium er zich in acht nemen om de buren geen overlast aan te doen. De zogenaamde flatneurose is daar al een gevolg var. Wil men de natuur de gelegenheid ge^ ven de mens erfelijk aan te passen, dan zal er gedurende lange tijd een adempauze nodig zijn, zodat de toe stand niet ernstiger wordt. Dat is een van de grootste proble men waarvoor wij momenteel worden gesteld en waar het gaat om „to be or not to be" van de mensheid dwingen ons er toe tegenover een grote groep buiten de kleine kring van vrienden en familie bepaalde gedra gingen in acht te nemen, waardoor een uitgebreider sociaal leven tenminste zonder veel wrijving kan verlopen, maar het komt niet van binnenuit. Het is een door de omstandigheden ge dwongen noodzakelijke vorm, maar wat zou het gemakkelijker zijn, wanneer de mens uit innerlijke drang tegen zijn vijftig buren of vijftig collega's even vriendelijk kon zijn en even medele vend als ten opzichte van zijn vrienden en familie. Moeilijkheden Gezien de explosieve uitbreiding van de wereldbevolking en de vorming van steeds grotere wooneenheden, ziet het er naar uit, dat de moeilijkheid met de sociale aanpassing in de toekomst het grootste probleem voor de mensheid zal worden. In de toekomstige samen leving zal er wat het contact en ver keer met grote aantallen medemensen betreft een zeer sterke druk op de mens worden uitgeoefend, waarbij zijn natuurlijke instincten ernstig in het gedrang komen, aangezien zijn sociale structuur nog niet is aangepast aan een dergelijke massale samenleving. In diepste wezen gedraagt de mens zdch sociaal precies zoals de dieren. Binnen zijn eigen territoir is hij ko ning, heeft hij rust. Zelfs de krachtig ste mens voelt zich op het gebied van de ander als een vreemde, als een dief en zal zich daar geheel anders gedra gen dan thuis. Maar wanneer de mens zijn eigen territoir verlaat en hij komt in het niemandsland buiten, dan geldt er evenals bij de dieren een absolute hiërarchie. Elke vereniging, bedrijf of staat is hiërarchisch ingedeeld; er zijn rangen, of dat nu gaat via kracht, ken nis of geld, doet niet ter zake. Er zijn hogere, gelijke en lagere en hoger ge plaatsten leggen lagergeplaatsten hun wil op. In gevangenissen, kazernes e.d. waar niemand een eigen territorium bezit, zien we dat een dergelijk abso lute hiërarchie als vanzelfsprekend wordt aanvaard. Territorium Het is echter de vraag of de mens heid in zijn geheel in staat is een der gelijke absolute hiërarchie zonder het bezit van een klein eigen territorium te aanvaarden. Dit laatste is namelijk GIDSENDRUMBAND NEEMT DEEL AAN DEFILEE VOOR KONINGIN Op maandag 1 mei vertrekt de Gid- sendrumband „Margaretha Sinclair" naar Soestdijk om deel te nemen aan het défilé voor de Koningin die dan haar verjaardag viert. Opperwacht meester W. F. Stomp, die de leiding heeft van de tocht is er bijzonder vol daan over dat de Baarnse Oranjever eniging de band weer wil laten mee doen. Vijf jaar geleden hebben de meisjes ook voor de koningin gedefi leerd. Het gezelschap reist met bussen van de N.V. TESO. Aangezien het de bedoeling is dat alle deelnemers aan het défilé met bloemen zijn getooid, zullen ook de Texelse meisjes bloemen meedragen. „Opper" Stomp vindt dat gele voorjaarsbloemen het best bij de blauwe uniformen passen en hoopt dat een boer of tuinder zal worden ge vonden, die hem aan een partijtje kan helpen. Nardissen bloeien tegen die tijd niet meer, zodat het wel tulpen of gele margrieten zullen worden. Vroeg in de avond keert de band huiswaarts, waar na direct een rondgang door Den Burg zal worden gemaakt. Prinselijke geboorte De band zal ook bijdragen aan de feestvreugde rond de te verwachten ge boorte in het prinselijk gezin. Als de geboorte voor 18.00 uur bekend wordt, wordt 's avonds een rondgang ge maakt en anders op de avond van de volgende dag. De band heeft een druk programma af te werken. Meegewerkt zal worden aan de herdenking van de gevallenen uit de tweede wereldoorlog, deze keer op 3 mei. De volgende dag wordt deelgenomen aan het jaarlijks concours te Medemblik en op 5 mei wordt ter gelegenheid van bevrijdingsdag een rondgang door Den Burg gemaakt. Buitenland De kans dat de meisjes dit jaar een bezoek aan het buitenland brengen, is zeer klein. Voor volgend jaar staat echter een reis naar Duitsland op het programma. Wel zal de Fanfarenzug uit het Duitse Fröndenberg (waar schijnlijk) een tegenbezoek brengen aan Texel. Zoals bekend maakten de meisjes vorig jaar een zeer geslaagde reis naar Fröndenberg. Voorts zal de band twee 'keer mee werken aan de folklorefestiviteiten en aan het Concours-Hippique van de paardensportvereniging. Begin september wordt deelgenomen aan het concours te Uitgeest en in De Cocksdorp wordt aan de lampionop tocht van de VW muzikaal bijgedra gen. Tenslotte staan nog bezoeken aan verschillende Texelse dorpen op het programma. TEXELAARTJES 3 regels 1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus In onze maatkleding voelt U zich prettig en verzorgd. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boom- kampstr. 8. Alkmaar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen. Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Voor uitrijden van gier en mengmest, steeds het beste en voordeligst, geen slip of sporen, voorzien van roerder. Kampstra, tel. (02223) 295 Te koop prima aard appelen. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild Studeert U of wilt U Uw kennis vermeerde ren. In de openbare bi bliotheek zijn interes sante boeken aanwezig! Te koop i.pr.st.z. Hein- kei scooter. M. Witte, Witte Kruislaan 16, Den Burg Te koop oude en nieu we mest. Tel. (02220) 2664 Te koop 12 beste big gen. N. van Egmond, Tienhoven, De Waal Gezocht voor 4 weken van 14-7 tot 31-8 volledig pension voor 2 volwassenen en 4 kinde ren (5 - 12 jr.). Uiterste prijs 2700,Brieven onder no. 998 Bureau Texelse Courant Te koop enkele vrach ten koolrapen. J. van Maldegem, De Cocks dorp C 17 Te koop bromfiets (RAP), 1 herenfiets, 1 jongensfiets 6-8 jaar. Warmoesstraat 73 Wandelwagen en reis- wieg te koop. Waalder straat 22 50 a 60 populieren, 50 ct, per stuk. M. S., De Zes 5 Te koop Super Sico ma aim ach me (30 cm.) Jac. Stark, Kogerstr. 98, Den Burg Te koop houten loods, 7x4 meter, 400 zakken, zo goed als nieuw, en 10 zinken platen, 3.05 m. J. Pranger, Dennen, tel 2589 Te koop een meisj es- mantel z.ga.n,, maat 38 - 40. 35,Schilderend 45b, Den Burg Te koop z.g.a.n. accor deon. L. Vermeulen, Waalderstraat 23, Den Burg, Texel Te koop aangeb Mer cedes Sport 190 SL '60 Tel. (02220) 2965 Af te halen klein hondje, 8 weken. C. Bonne, Haffelderweg, tel. 2174 Meisje zoekt kamer(s) met eigen kookgelegen heid. Brieven onder no. 999 bureau v.d. blad Te koop kinderwagen IfKoelstra), blauw geruite bak, effen blauwe kap. J. v.d. Vis, Weverstraat 72, Den Burg Voor Zonwering: de Zweedse aluminium ja lousie, korte levertijd, naar B. C van Veen, Warmoesstraat 24, Den Burg Te koop aangeb. een witte Van Werven kin derwagen. Tel. (02226) 377 Grote verse eieren, 16 cent, Waaldenstr. 16 Te koop aangeb. een accordeon, 80 bassen. Adres te bevr. bureau van dit blad Te koop 2 oliekachels, geschikt voor zomerhuis, jes. Gevraagd 2e hands hangkast. Ruijslaan 33, De Koog, tel. 427 Te koop 'n draagbare radio merk Philips, een kinderwagen en Moby- lette brommer. Loods- singel 41, Oudeschild Te koop beste aard appelen, per zak van 35 kilo ƒ5,En 10 stoelen voor ƒ25,Witte Kruis laan 13 Henk Koorn De Dennen H 92, Den Hoorn, Texel, en Nell Wijgergangs Oude Pastorieweg 10, Berlicum (N.B.) hebben de eer U kennis te geven van hun voor genomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 14 april om 3.30 uur in het gemeentehuis te Ber licum, waarna om 4 uur het kerkelijk huwelijk ingezegend zal worden in de St. Petruskerk te Berlicum. Gelegenheid tot felicite ren op zondag 9 april a.s. van 3.00-4.30 uur in Hotel „Bosch en Duin", De Dennen, Texel en op de trouwdag van 5.30 - 6.30 uur, Oude Pastorie- weg 10, Berlicum. Toekomstig adres: De Dennen H 92, Den Hoorn Texel. Joh. Daalder en Trijntje van Speinvoorn geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden D.V. op vrijdag 14 april 1967 om 14.00 u. in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. De kerkelijke bevesti ging om 15.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Oosterend door de wel eerwaarde heer Ds. T. S. van Leeuwen. Koetebuurt 1, Oosterend, Texel, Leu rinkplantsoen 17, Hengelo (Ov.) Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag van 19.30 tot 21.00 uur in het Gebouw voor Christelijke Belangen te Oosterend. Toekomstig adres. Koetebuurt 3. Oosterend, Texel. Zendt vroegtijdig Uw advertenties in Ons werd een zoon er; broertje toevertrouwd Johan Bernard i(Johan) C. M. Timmerman-Lap B. Timmerman Henk en Bert Klif 4, Den Hoorn, 4 april 1967. 18 Jan Kiljan en Jans Goënga geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvaa de voltrekking zal plaafe vinden op dinsdag april 1967 om 14.30 uur in het gemeentehuis Den Burg, Texel. Gasthuisstraat 22, Den Burg, Herenstraat 55, Den Hoorn. Receptie op de trouwdag van 17.00 18.30 uur il Hotel „De Lindeboom- Texel" te Den Burg. Texel. Toekomstig adres: Gasthuisstraat 18, Den Burg, Texel. Voor Uw belangstel stelling tijdens de ziektt en Uw deelneming na hel heengaan van mijn lieve Vrouw HENDERIKA A DOGGER, zeg ik U mijn oprechte dank. In het bijzonder dank ik Dokter Elias voor ziji goede zorgen, Ds. Beert huis voor zijn woorde; van troost, Dragers en Mevr. M. Eelman-dt Ridder voor haar hulp. N. de Waard De Ruyterstraat 33, Oudeschild. Vanaf heden is ons filiaal in de Hogerstraat Voor bloemen, planten, tuinzaden potgrond enz. enz. is het adres SCHILDEREND - HOOERSRAAT IN Z'N ECHTE L0NNEKER VAKMAN-OVERALL ZTZrmr: degelijk betrouwbaar IN VOORRAAD BIJ: is met ingang van heden: F. Koorn, „Hoogkoog", Duinweg B 153 telefoon (02220) 2931

Texelsche Courant | 1967 | | pagina 2