I Met auto of scooter op vakantie boerderij De vakantie naderttreft tijdig Uw maatregelen Zorg, dat U in noodgevallen, in staat bent uzelf te redden 1 lo DAMESSANDALEN en SLIPPERS MANTJE SCH0ENHANDEL VOOR VADERDAG Drogisterij-Parfumerie A. van der Siikke De vakantie staat voor de deur en velen zullen ongetwijfeld de plannen al klaar hebben. Gaat u ook met de auto of scooter op vakantie? Het is wel fijn op deze manier te reizen. Je bent niet afhankelijk van trein of bus. Maar anderzijds schuilt er ook een gevaar in. Een auto of scooter is en blijft tenslotte een stuk mechaniek en het ding kan iemand op de meest ongelegen ogen blikken laten staan. Wanneer zoiets gebeurt, kan het een hele vakantie be derven en dat is zonde, want tenslotte moeten we het van die paar weken va kantie in het jaar toch hebben. Het is daarom van het grootste be lang, dat U, alvorens op stap te gaan, er zeker van bent, dat uw voertuig in goede staat verkeert, zodat we niet voor onaangename verrassingen komen te staan. Laat uw auto of scooter tijdig in de garage of techno-station contro leren. Eventueel verborgen gebreken treden dan aan de dag en die kunnen we dan laten verhelpen, zodat ze ons tijdens onze vakantie geen parten kun nen spelen. Op die manier zijn we er zeker van met een betrouwbaar ver voermiddel op stap te gaan. Toch blijft het mogelijk, dat we on derweg pech krijgen, dat is nu eenmaal niet altijd te voorkomen, ook al hebben we door controle vooraf die mogelijk heid tot een minimum beperkt. We moeten er echter rekening mee houden. Een van de dingen, die ons zonder meer kunnen overkomen, is doodge woon een leklke band. Op zich behoeft dat helemaal geen probleem te zijn, maar.er zijn meer automobilisten en scooterrijders, die niet weten hoe ze zo'n lekke band moeten vervangen, dan u denkt. Dat klinkt misschien wel raar, maar het is helaas een feit. Wanneer deze mensen met een lekke band ko men te staan, dan weten ze niet hoe ze het reservewiel er voor in de plaats moeten zetten. Di/kwijls parasiteren ze dan op andere, meer handige mede weggebruikers, die wel bereid zijn, zo'n gestrande zielepoot een handje te hel pen. Wilt U echter in staat zijn uzelf te helpen en vlot verder te kunnen gaan, dan doet U er goed aan (als U het niet eerder deed) het bandjeswisselen eens te oefenen. Ook al hebt U vroeger bij eerdere auto's al eens de band ge wisseld en hebt U nu een andere wa gen, dan is het ook aan te bevelen met deze nieuwe wagen eens te oefenen, want het kan heel goed zijn, dat hier het wisselen anders gaat dan U was gewend. Neem het instructieboekje eens ter hand en lees hoe dit werkje moet wor den opgeknapt. Neem daarna de ge reedschappen, zoals de krik en de wiel dopsleutel en probeer het eens, met het boekje naast u. Nu zit u niet in de moeilijkheden en kunt U rustig oefe nen, later onderweg, kon het wel eens donker zijn of slecht weer en dan weet beschermt BRUINT SNÉL BOUW WV-KANTOOR DE COCKSDORP BEGONNEN DE COCKSDORP De VW Texel heeft vergunning gekregen voor de bouw van een VW-kantoor aan de Molenlaan te De Cocksdorp. Zoals be kend wordt nauw samengewerkt met de Raiffeisenbank Texel, die een deel van het gebouw als bijkantoor zal ge bruiken. De uitvoering van het ca. ƒ30.000,kostende project is gegund aan de Fa. Daalder te De Cocksdorp, die onmiddellijk is begonnen om nog voor half juli gereed te kunnen zijn. „Zomeravondbedrijfsvoetbal" R.W.S.-T.O.C. 0—2 In het kader van het zogenaamde Zomeravondbedrijfsvoetbal op Texel werd maandagavond een wedstrijd Rijkswaterstaat-Texelse Oliecombinatie gespeeld Om 20.15 uur (na het tradi tionele Texelse kwartiertje) werd de aftrap genomen. TOC, dat zijn voetbal lende personeelsleden had aangevuld met spelers uit de klantenkring, speel de met de zon tegen. Het RWS-elftal was geheel opgebouwd uit eigen kweek. Na een periode van rustig verkennen van beide kanten, begon de doelpun- tenhonger te knagen. Beide teams had den echter moeite de goals te vinden. We noteerden enkele „zoevers" naast en over het heiligdom der keepers. S. Keijser van T.O.C. was dichtbij een doelpunt. Hij loste een hard schot maar trof paal. De terugspringende bal wist Meijer fraai in een doelpunt om te zet ten. Enkele aardige combinaties van RWS volgden, maar de jeugdige TOC- keeper R. Zirkzee, was paraat, kundig bijgestaan door de backs G. van Boven en W. van Sambeek. Na de rust golfde het spel heen en weer. W. Witte (TOC) ondernam een snelle rush en on houdbaar voor de bekwame RWS-kee- per sloeg het leder in het net. Na enkele 'oliegladde' combinaties van TOC en een sterk opdringend RWS kwam het voor menige speler verlos sende eindsignaal van scheidsrechter G. v.d. Meer. Het spel was gespeeld, zonder cupincidenten en het publiek had zich geenszins verveeld. Grens rechters bij deze ontmoeting waren de heren C. Harting van Rijkswaterstaat en Eelman van de TOC. C. A. Dekker u van niets. U zult zien, dat zo'n oefe ning de moeite waard is en mocht u later tijdens de vakantie ,,lek komen te staan", dan bent u blij, dat u weet hoe u moet handelen. Natuurlijk blijft de pech niet uit sluitend beperkt tot een lekke band. Met de auto of scooter kan er tenslotte van alles misgaan en men mag nu een maal iniet verwachten, dat iedere eige naar een halve monteur is. Daarom zal men altijd aangewezen blijven op hulp uit garages of van de wegenwacht, maar dat neemt niet weg, dat er ver schillende kleine karweitjes zijn, die we gemakkelijk zelf kunnen doen, maar dan moeten we daarvoor ook re servespullen bij ons hebben. We den ken hierbij aan reservezekeringetjes, reservelampjes voor de verschillende lichtpunten en zo. Voorts een stel goed afgestelde bougies en dan natuurlijk wat gereedschap, zoals schroeven draaiers, tongetje e.d. Vergeet vooral tenslotte niet Uw „gevarendriehoek" en een goede sleepkabel en pechlamp. Je kunt nooit weten! Maak, voor u ver trekt, een grondige studie van uw *in- structieboékje, dat bij uw vervoermid del behoort, daaruit kunt u leren hoe u uzelf bij pech kunt redden! WAAR KOMEN AARDBEVINGEN VOOR? Zo nu en dan hoort men weer eens van een ernstige aardbeving, die hier of daar heeft plaatsgehad en meestal prijzen wij Nederlanders ons dan ge lukkig, dat wij in een gebied leven, waar men nooit last heeft van derge lijke natuurrampen. Het is dan begrij pelijk, dat wel eens de vraag op kan komen: waarom hebben wij er geen last van? De geleerden, die een speciale studie m^ken van onze aardkorst, hebben ont dekt, dat aardbevingen daar optreden, waar zich bepaalde gunstige omstan digheden in de aardkorst voordoen. Zo bijvoorbeeld op die delen van de we reld waar zich geologisch kortgeleden hoge gebergten hebben gevormd. Hier door is de wetenschap ook in staat ge weest die gebieden van onze aarde vast te stellen, die last hebben of last kun nen krijgen van aardbevingen. En ge lukkig valt Nederland buiten die ge bieden. Een duidelijk voorbeeld zien we bij voorbeeld in Amerika. Daar loopt een geweldige hoge bergrug van noord naar zuid langs de gehele westkust en wel van Alaska via Midden-Amerika, tot het uiterste puntje van Zuid-Ame rika. Dat is ook de gevaarlijke aardbe- vingszöne van geheel Amerika. In Azië zien we iets dergelijks. Daar loopt eveneens een machtige noord zuid-zóne vanaf het schiereiland Scha- chalin, via Japan, Indonesië, naar Nieuw-Zeeland. Ook is er een grote oost-west-gordel, die stamt uit de noord-zuid-zöne en loopt over geheel China en dan ongeveer 3000 kilometer breed zich puur naar het westen uit strekt. In deze zóne behoort ook het Middellandse Zee-gebied thuis, dus Zuid-Europa en Noord-Afrika. Als uitlopers vinden we dan nog de Cana- rische eilanden, de Azoren, IJsland. Vanaf Turkije loopt er uit deze zóne nog een uitloper naar het zuiden, die via de Rode Zee en haar kustgebieden Afrika in loopt, om dan weer af te bui gen naar het eiland Madagascar. Ge heel Noord-Europa valt er echter bui ten. HET WONDERLIJKE INSTINCT VAN DE POSTDUIF Het is algemeen bekend, dat vogels dieren zijn, die zich bijzonder goed kunnen oriënteren. De meeste vogels kunnen zonder veel moeite van enige afstand hun nest terugvinden. De post duif'is de grootste meester op dit ge bied, want deze vindt veelal onfeilbaar zijn thuis terug, ook al is hij daar enige honderden kilometers van verwijderd De mens, die steeds bereid is ge weest gebruik te maken van de voor hem bruikbare eigenschappen van die ren in zijn omgeving, heeft ook de postduif voor dit doel aangewend en wel voor het overbrengen van berich ten, die klein opgevouwen, opgeborgen worden in een metalen kokertje dat bevestigd is aan een poot van de vogel. Het gebruik van de postduif voor de communicatie van de mensen onder el kaar is reeds heel oud. De Egyptenaren gebruikten reeds deze vogels voor dit doel. In oude geschriften lezen we, dat reeds ruim duizend jaar voor onze jaartelling duiven voor dit werk wer den gebruikt. Daar komt nog bij, dat postduiven zeer snel kunnen vliegen. Gemiddelden van 1 kilometer per minuut, dus van ruim honderd kilometer in twee uur, zijn geen uitzondering. Sommige duiven zijn beroemd ge worden als oorlogsvliegere. Zo vinden we bij de Franse stad Verdun een pla quette die de herinnering levendig houdt aan postduif nr. 183, het dier dat in de eerste wereldoorlog een bericht overbracht, waardoor de redding van de stad Verdun, belegerd door de Duit sers, mogelijk werd Het vliegen met postduiven is spe ciaal in Nederland en Belgie een wijd verbreide sport. Reeds vele eeuwen heeft de weten schap grote belangstelling voor dit op vallende oriëntatie-instinct van de postduiven, doch tot op heden is men er niet in geslaagd een verklaring te vinden voor de merkwaardige eigen schap van deze vogels. GEVOLGEN VAN DE RUIMTEVAART De activiteiten die men op het gebied van de ruimtevaart ontplooit, hebben de technische ontwikkeling m vele op zichten enorm versneld. Het gevolg hiervan is, dat dank zij deze geweldige ontwikkeling men ook op geheel an dere terreinen dan de ruimtevaart er van kan profiteren. Zo gebruikt men in de V.S. tegen woordig ander msrtenaal voor de ver vaardiging van kunsttanden en -kiezen. Het is een metaallegering die sterker, dunner en lichter is dan de tot nu toe gebruikelijke materialen en bovendien veel goedkoper. Het keramische materiaal dat men gebruikt ter beveiliging van het hitte schild van de capsules der ruimtevoer tuigen blijkt ook heel geschikt te zijn voor de bescherming van outillages op grote diepte in goudmijnen e.d. Dit zijn nog slechts enkele voorbeelden van de grote voordelen die de moderne ont wikkeling ons bezorgt. BIJENGIF TEGEN STRALING BIJENGIF bevat waarschijnlijk be standdelen, die de dood door bestraling verhinderen. Dit is het interessante re sultaat van uitgebreide onderzoekingen verricht door twee Amerikaanse onder zoekers, William H. Shipman en Leon- hard J. Cole. Tijdens het onderzoek in jecteerden zij muizen met bijengif. Na 24 uur werden deze dieren bestraald met een dosis die voor normale muizen dodelijk is, doch het grootste deel bleef in leven. Op uitgebreide schaal werd het on derzoek voortgezet, waaruit bleek, dat ongeveer tachtig procent van de met bijengif geïnjecteerde muizen de dode lijke straling goed doorstond. De resul taten zijn van zo'n groot belang, dat men het onderzoek verder voortzet. Tot nu toe is het echter niet gelukt te ont dekken welke stof in het bijengif de bescherming tegen de gevaarlijke stra ling veroorzaakt. DE PLANETEN VAN ONS ZONNESTELSEL Voor zover de geleerden tegenwoor dig weten zijn er negen planeten in ons zonnestelsel, die rond de zon draaien. Hier de verschillende gegevens, respec tievelijk: Naam, doorsnede in kilome ters, afstand tot de zon in miljoenen kilometers, de duur van de omloop om de zon, de duur van één wenteling om de as en tenslotte het aantal manen. Mercurius, 4840 km, 58, 88 dagen, 88 dagen, 0 manen. Venus, 12.320 km., 108 225 dagen, 250 dagen, 0 manen. Aarde, 12.760 km, 150, 365V4 dag, 23,56 uur, 1 maan. Mars, 6760, 228, 687 dagen, 24,37 uur, 2 manen. Jupiter, 142.750 km, 778, 12 jaar, 9.50 uur, 12 manen. Saturnus, 119.700 kim, 1426, 29'/2 jaar, 10.14 uur, 9 manen. Uranus, 51.000 km., 2875, 84 jaar, 10.48 uur, 5 manen. Neptunus, 45.000 km, 4494, 165 jaar, 15.48 uur, 2 manen. Pluto, 5770 km, 7500, 248 jaar, 6 30 uur, 0 manen. MELREXAMENS Geslaagd voor handmelken: Henk Broekman te De Waal; Jaap Duinker te Den Hoorn; Piet Wim Roe per, Ora et Labora; Martien Veeger, Duinweg; Kees Zijm, Leemkuil. Geslaagd voor machinemel'ken: Piet Wim Roeper, Ora et Labora, Martien Veeger, Duinweg, De examens werden afgenomen op het bedrijf van de heer C. H. Roeper, Spang W 18, De Waal; bedrijfsleider de heer L. de Vries. Geslaagd voor machinevoormelkers: Wim Jan Bakker te Den Hoorn, en L. de Vries te Spang. Deze examens wer den op het eigen bedrijf afgenomen. WEEKENDDIENST ARTSEN voor alle artsen van zaterdagochtend 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter ELIAS, Den Burg, tel. (022201 2039. Dokter BARNARD, Oosterend, tel. (02223) 234 DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uur H. DE BOER, tel. (02220) 2527. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 2414 PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 18 juni 1967 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Koopmans Herv.-Doopsgcz. dienst De Cocksdorp 10.00 uur ds. Soesan Den Hoorn elf uur ds. Oskamp De Koog 10 uur ds. Waardenburg Bevestiging ambtsdragers De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Bevestiging ambtsdragers Oosterend 9.30 uur ds. Oskamp Oudeschild 19A0 uur ds. Oskamp GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 en 19.30 ds. F. J. Scholten, van IJsselstein Oosterend 10.00 uur ds. Van Leeuwen Avondmaal 19.30 uur ds. Van Leeuwen Avondmaal en Prediking GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Lcesdienst in het Gebouw voor Chr. Belangen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk Den Burg 10.45 en 16.00 uur ds Th. Hoff, van Drachten DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Koopmans in de Ned. Herv. kerk, gezamenlijke dienst met Her vormden. Oosterend 10.00 uur mej. Van Zetten OPENINGSTIJDEN OPENBARE BIBLIOTHEEK De openingstijden zijn iets gewijzigd: Maandag: 10.00 tot 12.00 uur; Woensdag: 19.30 tot 21.30 uur; Donderdag; 12.00 tot 13.30 uur (vervalt tijdens schoolvakanties) en 15.30 tot 17.30 uur; Vrijdag: 14.30 tot 15.30 uur en 19.30 tot 21.30 uur. Jeugd: woensdag van 14.30 tot 17.30 uur en vrijdag van 15.30 tot 17.30 u. WEINIG GEVANGEN BIJ PAAL 9 Aan de door de Texelse Sportvissere club georganiseerde gastenwedstrijd bij Paal 9 werd ondanks het ongunstige weer door 50 personen deelgenomen. Onder hen waren 17 mariniers, 5 mar- va's en 11 gasten. De vangst was slecht maar de stemming uitstekend. Allen die iets vingen, kregen na afloop een prijs (of prijsje) uitgereikt in het strandpaviljoen van P. Vlaming. Door O. S. en O. waren 4 fraaie prijzen be schikbaar gesteld; voor de andere 11 prijzen zorgde de visclub. Eerste prijswinnaar was sergeant Pennickhof; 2 J. M. Joosten; 3 C. W Wormser; 4 A. Eelman. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de period 17 juni tot en met 23 juni tel. b.g.g. tel. 2406. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN d Zaterdag 17 juni wordt bij De Horat de laatste 'kampioenswedstrijd van dit seizoen gehouden; om 10 uur 's mor gens. De kampioen zal worden bekend gemaakt tijdens de gezellige avond over enkele maanden. Wocosdag 21 juni a.s. worden de moed< van de buitendorpen verwacht op de volg^ rn uren Den Hoorn: 13.0013.45 uur; Oosterend De Waal: 13.4514.45 uur; De Cocksda en Eierland: 14.4515.45 uur; De Kou 15.45—16.15 uur. R.K. KERKDIENSTEN weekend 17 - 18 juni 1967 Den Burg: zaterdag 19.30 uur; zondag: 8.30, 10.30 en 19.00 uur De Koog: zaterdag 20.00 uur; zondag: 9.00, 10.30 en 20.00 uur Oudeschild: zondag 8.00, 10 00, 19.00 Den Hoorn; zaterdag 19.00 uur; zondag: 8.00 en 10.00 uur. De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur; zondag: 8.30, 10.00 en 19.30 uur. Oosterend: zaterdag 19.30 uur; zondag 10.00 uur. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér 0,25. Onder adres te bevr. (niet eeder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Ook wij verzorgen ver anderingen, modernise ren enz. aan Uw be staande kleding. Uw kleermaker Carel Schmidt Boomkampstraat 8, Alk maar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen. Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Voor uitrijden van gier en mengmest, voor zien van roerder- Kamp stra, 't Noorden, telefoon (02223) 295 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg Voor maaien, schud den, walen en persen. Kampstra, tel. (02223) 295 Schoonmaakbedrij f Harm Spigt, tel. (02228) 311 Te k. Batavus Super Sport 3 versn. i.z.g.st. Warmoesstraat 81 Te 'koop gevr. kam- peertent. Telef. (02223) 414 Wie heeft verleden week zaterdagavond in 't Skiltje het verkeerde suède jasje meegenomen. Alstublieft ruilen bij Hilda Vonk, Barendszstr. 4, Oudeschild Verl. een zware trek- veer van een hooipers. Gaarne bericht P. Kooi man, Molenbuurt, tele foon Oosterend 332 Te koop oud-hollands ameublement. M. C. Keij ser, De Zes 2B, telefoon (02220) 2318 Garage te huur gedu rende de zomermaanden. Einde Kogerstraat. W. J. Boon, De .Zes 1 BMW R26, 1 cylinder, m prima staat. Te bevra gen Dorpsstraat 19, De Koog Te k. gecombineerde hooihark en enige land- hokjes voor 50 jonge hennen. W. Koning, De Laagte S 22 a, telefoon 2910 Te k. 2-pers. Eng. ledi kant met 3-dlg. matras. Weverstraat 55 Te 'koop 'n grote hooi- ventilator bij P. Kuip, Te koop aangeboden accordeon Silvio Soprani Spang, tel. (02223) 305 80 bassen. Eierland, tele foon 267 Vanaf maandag aard beien. M. Huisman, „De Veen", tel. 2203 Met blijdschap geven wij 'kennis van de geboorte van onze dochter Jeanine T Blom-Lakerveld N. Blom Oudeschild, 14 juni 1967. Tijdelijk adres: Lidwina- ziekenhuis, Den Helder. Zaterdag verlooft ze. We dachten met haar buurjongen maar nee hoor. Lianne J.H. „Panorama", Texel Henk Amersfoort Van 3 tot 5 zijn ze thuis. Te koop Fiat 1500 de Luxe 1963. Dalmatische hond, 15 mnd oud. J. Kloosterman, De Waal, telefoon (02223) 372 Frans van Sambeek en Henny van Oosten hebben de eer u kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk. De voltrekking hiervan zal plaatsvinden op vrij dag 30 juni 1967, des na middags 1.30 uur in het gemeentehuis te Stads kanaal. Burgemeester van Seven- hovenstraat 76, Stadska naal. Hora Siccamasingel 43, Groningen. Receptie van 17.00 - 19.30 uur in het Restaurant „Het Drouwenerzand" te Drouwenerzand. Toekomstig adres Biesboschlaan 36, Stadskanaal. Kees Vlaming Reyer van Lenten en Elly Eelman geven u, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrékking zal plaats vinden op donderdag 22 juni 1967, n.m. 2 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Kerkelijke inzegening om 2.45 uur in de Ned. Herv. kerk te Den Burg door de weleerw. 'heer ds. W. A. Soesan, Ned. Herv. predikant te De Cocksdorp. 's Hertogenboschweg E 117, Z.-Eierland Wilhelminalaan 5, Den Burg. Receptie n.m. van 4.30 - 6.00 uur in hotel „De Lindeboom-Texel". Toekomstig adres: Loodssingel 32, Oudeschild. Janneke Zegers geven u, mede name wederzijdse ouders, ke nis van hun voorgent men huwelijk, waarv; de voltrekking zal plaat vinden op vrijdag 23 jui 1967, 's namiddags 2 u q| in het gemeentehuis Den Burg. De kerkelijke inzegema zal plaatsvinden n.m. uur in de Ned. Her kerk te Oosterend da de weleerw. heer ds. V A. Soesan. „De Bol", 't Noorden O 163 a, Oosterend. 's Hertogenboschweg E 119 b, Z.-Eierland Receptie op de trouwda van 20 tot 21.30 uur het Gebouw voor Chri telijke Belangen te Oo terend. Toekomstig adres: „De Bol", 't Noorden O 163 a, Oosterend. Bij deze danken wijl hartelijk voor de ove iT weldigende belangstellii )R bij ons 45-jarig huw lijksfeest ondervonden. G. Rieswijk J. Rieswij'k-Buism* II ill Hiermede betuigen w onze hartelijke dank vo; de vele blijken van langstelling en deeln ming betoond na overlijden van onze lip moeder, groot- en ove grootmoeder DIEUWERTJE J. M. DRIJVER-RAB In het bijzonder Koopmans, dr. Van Loo verder inwonenden, d rectie en personeel „Huize Irene" Namens de famili D. C. Drijver, Den Hoorn, Herenstraat 34. Luxe en stevige met en zonder hak Reeds vanaf 7.75 Allen zijn goed van kwaliteit Den Burg - De Koog TE KOOP AANGEBODEN: met plm. 13 ha. landerijen te Den Hoorn Brieven onder nr 16 aan bureau Texelse Courant. STILBEPAN AFTERSHAVE PRE SHAVE HAARCREME SCHEERCREME HAARLOTION HERENZEEP TABAC OLD SPICE VICTOR TUNIER TABAC VAN RIMMEL FRESH-UP BOLDON ril d! at hi IV EN SPECIALE GESCHENKSETS HEREN TOILETTASSEN OVERHEMDENETUIS SCHEERSPIEGELS ETC. PARKSTRAAT 20, DEN BURG, TEL. 2371

Texelsche Courant | 1967 | | pagina 2