AGENDA Geniet verstandig van de zon „Eens komt het geluk" BRIGADIER PIET EN DE SPORTCOMPUTER Bespaar uzelf veel narigheid rubriek voor I °n,,er «*rtiaMie LANDBOUW en VEETEELT Dingen om aan te denken Feuilleton: 'MM TWEEDE BLAD TEXELSE COURANT DINSDAG 11 JULI 19G7 Er kan niet voldoende op gewezen worden, dat men op verstandige wijze cn met mate van de zon moet genieten, wil men niet in moeilijkheden geraken. Elke zomer weer kan iedere dokter er over meepraten, hoe dom de mensen zich op dit gebied soms gedragen. Ter- wille van het bruine huidje nemen zij de grootste risico's en menige vakantie kwam tot een voortijdig einde, doordat iemand door zonnebrand werd uitge schakeld. Het is allemaal zo duidelijk en een voudig. In ons niet zo bijzonder met zon gezegend land krijgt een groot deel van ons lichaam het grootste deel van het jaar geen sprankje zon te zien. Dat deel is voortdurend bedekt en in het geheel niet ingesteld op de verwerking van zoveel zonneschijn ineens. Natuurlijk begrijpt iedereen wel, dat iemand die met vakantie gaat het liefst zo snel mogelijk lekker bruin is en er zich aan ergert, wanneer hij of zij, echt als een nieuweling er zielig blank bij loopt. Dat is psychologisch een nare omstandigheid, maar we zullen moeten leren daar enige vrede mee te hebben, willen we onszelf geen strop bezorgen. Genieten van de zon is goed en zelfs sterk aan te bevelen, maaralles mate! En dit geldt zeker voor de begin periode. Bovendien moet men niet ver geten, dat wanneer men verbrand is, de kleur niet blijft en dan is men weer even ver. Wanneer we ons voor 'het eerst aan de zonnestraling gaan blootstellen, dan dienen we ons te realiseren, dat het grootste deel van onze huid nog geen beschermende pigmentlaag heeft kun nen ontwikkelen, terwijl bovendien de bovenste laag van onze huid, de „hoornlaag" ook nog niet voldoende verhard en vereelt is om extra be scherming te bieden. Het is voor de zonnestralen, onder die omstandighe den dus een kleine moeite ons tere huidje grondig te ruïneren. Invetten Wanneer we onze huid goed invet ten met een crème, dan voorkomen we uitdroging en wanneer we dan ook voor de eerste keer maar hoogstens een kwartiertje ons lichaam aan de volle zonnestraling blootstellen, dan is er weinig kans op schade of narigheid. Heel langzaam kunnen we in de vol gende dagen de tijdsduur die we in de zon onbedekt doorbrengen, opvoeren. Op die manier krijgt onze huid de kans de beschermende pigmentlaag op te bouwen, terwijl onder invloed van de zon tevens de hoornlaag harder en dik ker wordt, hetgeen tevens een extra bescherming betekent. Mensen, die blond of rood haar heb ben, dienen in de zon extra voorzichtig te zijn, aangezien de huid aanmerkelijk moeilijker een goede pigmentlaag vormt. Ook oude van dagen en kleine kinderen moeten voorzichtig zijn met lang in de gloeiend hete zon zitten. Dikwijls hebben oudere mensen wat verhoogde bloeddruk, of zij hebben eens een lichte 'beroerte gehad en on der die omstandigheden kan felle zon nestraling ongewenste gevolgen heb ben. Ook kleine kinderen, die zo'n hele dag in de zon blijven spelen, moeten vooral op hun hoofdje beschermd wor den tegen de langdurige zonnestraling, aangezien anders kans bestaat op een zonnesteek. Bril Vergeet ook de zonnebril niet, want die is beslist nodig om de ogen te be schermen. Wie de ogen niet goed be schermt loopt kans op ontsteking van 'het bindvlies van het oog. HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild: 11 juli 11.22 cn 23.49; 12 juli 11.59 en 13 juli 0.28 en 12.33; 14 juli 1.01 en 13.05; 15 juli 1.36 en 13.42. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog watei. 13. „Ik heb van het eerste ogenblik af. dat ik je zag, gemerkt, dat jij anders bent dan de meeste mannen. Ik voelde, dat ik je kon vertrouwen. Je oogopslag is eerlijk. Je gebaren, je handelingen zijn oprecht. Dat kenmerkt een mens, alsof het een certificaat van goed ge drag i6. Zie je, daarom liet ik je ook hier overnachten, in het vaste vertrou wen, dat je een oprechte kerel was. En m'n vertrouwen in je werd niet be schaamd. De meeste mannen zijn zo anders „Je wilt toch niet beweren, dat de Texelaars onbetrouwbaar zijn „O nee", antwoordde ze vol vuur, „integendeel. Hoe zou ik, als vrouw alleen, anders een café kunnen hou den? Maar toch. „Je schijnt uit ondervinding te spre ken", merkte hij op. „Dat doe ik", antwoordde ze zacht, maar ze ging er niet verder op in. De schipper stond op. Het liep zoet jesaan tegen sluitingstijd en verschei dene bezoekers waren bereids vertrok ken. Ook de schipper maakte nu aan stalten om weer naar boord terug te gaan. „Ga je mee, Geert?" vroeg hij knip ogend, „of blijf je hier slapen?" Geert stond met een ruk op. „Wat een onzin", bromde hij, „natuurlijk ga ik mee. We gaan toch morgenochtend vroeg weg?" Vergeet vooral niet wanneer u gaat zonnebaden, dat hier steeds het kwaad zichzelf straft. Wanneer u de grenzen overschrijdt die uw lichamelijke condi tie nu eenmaal stelt, dan volgen er prompt moeilijkheden en die moeilijk heden zouden u gehele vakantie wel eens grondig kunnen bederven, want van een echte fikse zonnebrand kan de patient werkelijk echt goed ziek zijn! Geniet daarom verstandig van de zon, dan is er ook sprake van echt genieten! Dinsdag 11 juli De Koog, 10.00 uur, vanaf het schoolplein, fietsrallcy van 10 km. voor kinderen van 8 - 14 jaar. De Koog, 19.00 uur, sportveld, volleyballen voor gasten cn Texelaars. Den Burg, 20.00 uur, De Lindeboom-Tcxel", openbare bridge-drive. De Waal, 20.30 uur, Ned. Herv. kerk, zang en muziekavond. Den Burg, 20.00 uur, Sarasani, dansen m.m.v. The Move. Woensdag 12 juli De Cocksdorp, 19.30 uur, kampeercentrum Sluftcrvallei (De Knm), start puzzclril, geor ganiseerd door M.A.B.-club Texel. Den Burg, 14.00 uur, Grocneplaats, hel tra ditionele folklore-feest. Om 19.15 uur show drumband Margaretha Sinclair, daarna Volks dansgroep, en gezamenlijk dansen tot 21.30 u Den Hoorn, 13.30 uur, vanaf schoolplein, strand/sportmiddag van 8 - 14 jaar. Fiets meenemen. Donderdag 13 juli Hoomdcr strand, 19.30 uur, strand nabij paal 9, viswedstrijd, georganiseerd door de Visclub Texel. Den Burg, 13.30 en 15.30 uur, Cultureel Cen trum, Stichting Festival Texel presenleeit Kin dervariété Confetti, m.m.v. Pepino de clown, Lucia Delgrini met haar aap Dinky (bekend van Swiebertje). De Koog, 19.00 uur, sportveld, voetballen voor gasten en Texelaars. De Koog, 20.30 uur, Ned. Herv. kerk, samenzang. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In dc afgelopen maand verleende het gemeentebestuur aan de navolgen de personen de daarbij omschreven bouwvergunning De heer J. A. Perquin te Santpoort, voor de bouw van een kamphuisje bij De Slufter; de heer J. F. Halsema te Oosterend, voor de bouw van een woonhuis aan de Mulderstraat; de heer A. G. v.d. Bos te Amstelveen, voor de bouw van een kamphuisje op het ter rein Gerritsland; de heer Liitzen Kir- chen uit Lübeck, voor de bouw van een kamphuisje op het terrein v.d. Star in Eierland; de heer A. Stolk te Den Burg, voor de bouw van een garage aan de Warmoesstraat; de heer F. P. Koorn te Den Burg, voor de uitbreiding van een bollenschuur aan de Grensweg; de heer C. H. Roeper te Den Burg, voor de bouw van een 'hooiberg aan de Span- gerweg; het NIOZ te Den Helder, voor de bouw van twee directie-woonketen in 't Horntje; de heer H. Katsmar te Oudeschild, voor de verandering van een schuurtje aan 't Horntje; de heer J. F. B. Kaasenbrood te Zeist, voor de bouw van een kamphuisje op het ter rein v.d. Star; de heer R. Daalder te De Koog, voor de verandering van een ge vel aan de Dorpsstraat; de heer A. J. Brandsen te Blaricum, voor de veran dering van een woonhuis aan de Schil- derweg B 46; de heer F. Zwaan te Oosterend voor de verandering van een woonhuis aan de Vliestraat; de heer J. S. Dros te Oudeschild, voor de bouw van een dubbele woning aan de Loods- singel, de heer M. Herpertz (Duitsland) voor de bouw van een kamphuisje aan de Slufterweg; de heer B. Gieze te De Cocksdorp, voor de bouw van acht wo ningen aan de Jac. P. Thijsselaan te Den Burg; de heer H. D. E. Hoogland „Nou ja", meesmuilde de schipper, maar Blonde Nel viel hem met haar vrolijke stem in de rede en zei: „Geen sprake van, Teeuw, neem hem maar gauw mee, je kunt hem aan boord be ter gebruiken. Na sluitingstijd geen mannen meer in m'n huis. Heren opge marcheerd, 't is elf uur". Onderweg naar het schip zei Teeuw tot zijn knecht: „Deksels, jongen, je staat in een best blaadje bij Blonde Nel. Zorg, dat je haar vasthoudt. Ze moet er warmpjes bij zitten en 't is nog een knappe meid ook en jong. Maar Geert antwoordde knorrig: „Wat denk je wel van me? Ik ken h^ar ternauwernood". „Nou", lachte de ander, „je staat an ders met haar op goede voet. Ik zou zo zeggen, dat jullie het best met elkaar kunnen vinden. Neem een goede raad aan van een oudere man en houdt baai- vast, jong, je weet nooit, waar 't goed voor is". Een poosje later, toen Geert half uit gekleed op de rand van zijn kooi in het vooronder zat, dacht hij nog eens over de woorden van de schipper na. Wat drommels, waar zinspeelde men toch op? Hij en Blonde Nel? Onzin! Wat kletsen de mensen toch graag. Twee keer hadden ze elkaar ontmoet en hij 'had vanavond een beetje vertrouwelijk met haar zitten praten, dadelijk zoch ten de mensen er wat achter. Het was te Amsterdam, voor de bouw van een kamphuisje aan de Slufterweg; de heer M. W. Koorn te Den Burg, voor de bouw van zes woningen aan de Thijsse laan; de heer A. J. BinSbergen te Den Burg, voor de bouw van een dubbele garage; de heer Joh. Betsema te Oos terend, voor de verandering van een woonhuis aan de De Ruyterstraat te Oudeschild; de Ned. Herv. kerk te Oos terend, voor de bouw van een garage aan de Oesterstraat; mevrouw A. J. v. Diepenhuizen-v.d. Paardt te Blaricum, voor de bouw van een kamp'huisje aan de Slufterweg; Jhr. mr. J. W. van Iddekinge te Amsterdam, voor de bouw van een kamphuisje aan de Slufterweg, de 'heer E. H. van Lierop te De Cocks dorp, voor de bouw van een kamp huisje nabij De Slufterweg; de heer H. Kikkert te De Cocksdorp C 119a, voor de bouw van een kamphuisje bij de Slufterweg; de heer P. Brouwer te Oosterend, voor de bouw van een bij keuken, wc en douche op de hoek Kerk straat/Peperstraat; de heer H. Südel (Duitsland), voor de bouw van een kamphuisje op het terrein v.d. Star; de heer A. van Hoorn te De Cocksdorp, voor de verandering van een voorgevel aan de Kikkertstraat; de heer H. Wuis te De Koog, voor de bouw van een magazijn achter „Veronica"; de heer J. Berga te Den Burg, voor de bouw van een garage-berging aan de Grensweg; de heer J. Duinker, Nieuwe- sohild O 57, voor de verandering van een boerderij aan de Nieuwe Schilder- weg; de heer H. J. de Ruiter te De Cocksdorp, voor de bouw van een zo merwoning aan de Kikkertstraat; de heer J. Daalder te De Cocksdorp, voor de bouw van een dakkapel aan de Lan ge veldstraat; de heer E v.d. Brink te Den Burg, voor de verandering van een woonhuis aan de Kogerstraat; mevrnuw M. D. Schaatsenberg-Sattler te Oudeschild, voor de verandering van een woonhuis aan de De Ruyterstraat; mevrouw G. Roeper te Oosterend, voor de verandering van een voorgevel aan de Schoolstraat; de heer D. Backer te Oudeschild, voor de uitbreiding van zijn woonhuis aan de Kerkesteeg; de heer F. Jorna te Den Burg, voor de bouw van een garage aan de Molen straat; de heer J. v.d. Werve te De Cocksdorp, voor de uitbreiding van een woonhuis aan de Kikkertstraat; de heer P. Moerbeek te Den Burg voor de bouw van een garage aan de Molen straat; de heer C. Rijf te Den Burg, voor de bouw van een garage aan de Willem van Beierenstraat te Den Burg; de N.V. v/h C. R. Keijser Co. te Den Burg, voor de uitbreiding van de maal derij op het Hogereind te De Waal; de heer M. Brons te De Waal, voor de ver andering van een schuur. Naar het hysterische gehuil te oor delen moet het nu twee-nul zijn" mom pelde hij toen. „Daar ginds staat een vrachtauto. Een ongewone verschijning op een voetbalveld. Het komt mij voor een vrachtauto van de heer K. Mortel menger te zijn. En is dat niet de voor zitter van „Rijkhuyzen Vooruit"?? Op die auto af, Bill Bill voegde de daad bij het woord en hoe dichter hij de vrachtauto naderde, hoe duidelijker hij een vreemd, klik klakkend geluid hoorde, dat onder het zware dekzeil uitkwam. ,.Dat lijken wel pijlsnel heen en weer schietende elek trische contacten", mompelde de mis- hier op Texel al precies hetzelfde als overal elders. Hij was in hun ogen een vreemdeling; misschien beschouwden ze hem wel als een indringer. Daar kwam natuurlijk een zekere mate van jaloezie bij, want Blonde Nel scheen nogal een begerenswaardige partij te zijn. Enfin, dat was te begrijpen, een flinke, goed-beklante zaak en zij zelf was nogal knap, een goed figuur, tja, vanzelfsprekend kwamen ze graag bij haar in het café, misschien wel om nauwer met haar in contact te komen. Ze was anders tegenover iedereen pre cies hetzelfde: vriendelijk, vrolijk, maar zonder bijzondere attenties. En dan hij daartussen als vreemde eend in de bijt en ze was warempel nog heel an dere tegen hem dan tegen de andere bezoekers. Ze had zo ongeveer de ganse avond bij hem aan het tafeltje gezeten. Wie weet, hoeveel afgunstige blikken men op hen had geworpen, of op hem zelf. Geert opende het patrijspoortje en liet de frisse zomerlucht naar binnen stromen. Het was een heerlijke nacht; ritmisch kabbelden de golfjes tegen de boot en aan de wolkenloze hemel schit terde een bonte verscheidenheid van grote en kleine sterren. Ver, aan de gezichtseinder rees de maan juist bo ven het gladde watervlak. Alles adem de vrede en rust en dit deed hem goed. Het was zo rumoerig geweest bij Nel en die drukte was hij niet gewend. In de fabriek was het weliswaar ook altijd lawaaiig, maar dat was 'heel iets anders en daar was je aan gewend. En ten slotte zat er ook een zekere cadans in het geraas dr machines, heel anders dan dat stemmengeroas in het café. MLm «- I éL I Ook dat jaar zijn er weer duidelijke bewijzen, dat het gras, dat op nieuwe weiden groeit een betere kwaliteit heeft dan gras van oudere weiden. En kele veehouders vertelden ons in de loop van dit seizoen, dat ze bij het ver weiden van de melkkoeien van een oude weide naar een jonge weide zo maar 2-3 kg. meer melk per koe in de emmer kregen. Zeer binnenkort is het weer de tijd om oud grasland door een freesbewerking „zwart" te maken en na ploegen en eventueel egaliseren in te zaaien met een nieuw graszaad mengsel. Speciaal voor de gemengde bedrij ven zien we ook mogelijkheden voor het mzaaien van een perceel met Ita liaans raaigras. Als een bepaald per ceel bouwland er hard naar toe is om eens een jaar „rust" te krijgen, dan slaat U met de aanleg van een kunst- weide van Italiaans raaigras twee vlie gen in één klap. Het perceel krijgt voor het later gebruik als bouwland een goede opfrisser en volgend jaar kunt U een prima en vroege weiden hebben voor Uw vee. Ook voor de vee-loze bedrijven kan Italiaans raaigras een prima gewas zijn. Na een vroege stoppel biedt dit gewas nl. de mogelijkheid om nog een flinke hoeveelheid groene massa op het veld te krijgen. Een grond, die niets te eten krijgt gaat „dood" net als andere levende wezenis. De oogst voor 1968 wordt voor een goed deel al bepaald door de behandeling van de grond in dit jaar. Nu we deze regels schrijven is het nog steeds een „droge boel" op ons eiland. We hoorden de laatste tijd weer enkele malen beweren, dat het strooien van stikstof geen enkele zin heeft on der deze omstandigheden. Men 6chijnt nog steeds niet door te hebben, dat het weer van de ene op de andere dag kan veranderen. Er zijn op het moment weer enkele veehouders, die er van profiteren, dat ze een paar weken gele den toch stikstof hebben gestrooid. De regen in het weekend van 24 en 25 juni heeft er voor gezorgd, dat ze nu hun koeien kunnen weiden in jong gras. We hébben de indruk, dat we nog maar zelden zoveel goed kuilgras en dadiger. „Dat zou dus wel eens die sportcomputer kunnen zijn, die ik zo noodzakelijk in de geslepen vingeren moet zien te krijgen. En kijk eens! Daar staat zowaar de eenvoudige dorpssmid van Rijkhuyzen op die auto! Hahaha. dat manneke was er toen ook bij, toen ik in mijn kelders gesmeten werd door een judo-kunstenaar, die tevens de uit vinder van de sportcomputer is! De heer Verholen speurt met behulp van een veldkijker het speelveld af en roept zijn aanwijzingen naar binnen. En bin nen zit die kleine Japanner! Ik moet toegeven, het machientje werkt werke lijk voortreffelijk „Neem een goede raad aan van een oudere man en houdt haar vast, jong, je weet nooit, waar het goed voor is". Hij hoorde de woorden van de schip per, die het ongetwijfeld goed met hem meende, opnieuw klinken en hij moest toegeven: de man had gelijk. Hij was immers met een boze kop van huis ge gaan? Nu ja, hij had op het ogenblik werk, maar dat was met enkele dagen weer afgelopen. De volgende week kwam de vaste knecht van de schipper weer uit dienst terug en dan kon hij z'n matje wel oprollen. En dan? Naar huis ging hij in geen geval en zeer ze ker niet met hangende pootjes. Hij haalde de brief van Nel nog eens uit z'n zak en bekeek hem in het spaar zame schijnsel van de petroleumlamp: „Als je soms nog geen werk hebt, kun je nog bij me komen". Het was een beste meid en wie weet, wat ze in hem zag, dat ze hem met alle geweld wilde heebben. Maar dat café. En toch voelde hij, dat hij er niet aan kon ontkomen. Naar huis gaan kon hij met meer en over enkele dagen stond 'hij weer op straat. En wat dan? Waar heen, Geert? Htj had zijn schepen im mers achter zich verbrand Zuchtend schoof hij in z'n kooi, blies de lamp uit en trok het*dek over zich heen. Hij zou maar gaan 6lapen; mor gen was het weer vroeg dag en het was nu al bijna middernacht. Als het lot nu eenmaal wilde, dat hij niet meer in z'n vroegere vak zou terugkeren, maar z'n verdere leven zou moeten slijten in een café, dan was daar niets aan te doen. Maar waarom dan toch niet? Was dit dan zijn levensbestemming, die hij zich zo heel anders had voorgesteld? hooi op ons eiland hebben gehad als nu het geval 16. Het aantal kuilen, dat gemaakt is volgens een goede methode is dit jaar weer belangrijk hoger dan vorig jaar en het hooi is onder buiten gewoon goede omstandigheden gewon nen. Als U wilt weten hoe goed Uw hooi en kuilgras wel is, dan kunt U een monster laten onderzoeken. U kunt Uw aanvragen rechtstreeks richten tot de monsternemer, de heer Jn. Kikkert, Beatrixlaan 148, Den Burg, tel. 2104, of het eventueel ook bij ons opgeven. Bestrijding van stekels is een alge meen belang. Maar dat met alleen! Het is ook een algemene verplichting. Er zijn nog altijd boeren en ook officiële instanties, die dit vergeten. Ze laten de stekels rustig bloeien en straks ook zaad vormen, waardoor het ook voor de buren onmogelijk wordt om de stekels kwijt te raken. Als U voor het eigen bedrijf de voordelen van stekelvrij land niet inziet, zorg er dan toch in ieder geval voor, dat een ander geen nadeel ondervindt van Uw zienswijze. Ontvangst uit Duitsland EERSTE KLEUREN-TV OP TEXEL De firma M. A. J. Vonk te Den Burg heeft in haar zaak in de Hoger- straat een kleuren-tv-ontvanger staan. Het is het onlangs in de handel ge brachte Philips model van 2950, met een beeldbuis van 65 cm De heer Vonk heeft het apparaat ingekocht, on danks het feit dat de Nederlandse proefuitzendingen in kleuren pas in september (ter gelegenheid van de „Firato") zullen beginnen. Toch is het mogelijk een kleurenbeeld te zien, want in Duitsland wordt reeds geruime tijd officieus geëxperimenteerd. Elke och tend van 8-10 uur kan men een Duits kleurenprogramma zien, maar daar voor is wel een zeer goede antenne met versterker nodig. Zo'n antenne heeft de heer Vonk in zijn bungalow te De Koog in gebruik en daar kunnen be langstellenden dus een kijkje nemen. Ook de andere tv-handelaren op Texel bereiden zich op het „kleuren- tijdperk" voor. Enkelen hebben hun personeel reeds een speciale cursus la ten volgen. Men verwacht op Texel een redelijke belangstelling voor kleuren- tv, temeer daar op een kleurenontvan- ger ook 'het gewone zwart-wit pro gramma kan worden ontvangen. (Het is overigens ook mogelijk met een gewoon toestel het kleurenprogramma te zien, uiteraard dan niet in kleur). En hoe voortreffelijk de machine werkte bleek wel uit het buitenzinnig gehuil van het publiek. „Hoor je dal, Yokito?; drie-nul is het al! zei de smid opgetogen. Yokito bespeelde met bekwame vin gers het drukknopsysteem van zijn computer en glimlachte: „Bij drie-nur zar het niet brijven! Kobus maakt nog meer doerpunten!" En terwijl hij dat zei, schoten ge heimzinnige lichtflitsen door het duis tere innerlijk van de vrachtauto heen. Rode en blauwe controlelichtjes floep ten aan en uit en de contacten schoten klik-klakkend in en uit elkaar. Hij wilde zich op zijn zij wenden om te gaan slapen, maar toen bedacht hij zich eensklaps, dat hij nog niet gebeden had. Ach...., dat bidden, was dat in de loop der jaren niet een sleur ge worden? Wat was er eigenlijk van zijn belijdenisbelofte overgebleven? En was het niet aan zijn geloofslauwheid te wijten, dat hij nu zo in moeilijkheden zat „Wie God verlaat, heeft smart op smart te vrezen Ja, maar hij had God toch niet ver laten? Hij ging toch haast altijd naar de kerk, bad voor het eten en voor het slapen gaan „Ik weet uwe werken, dat gij noch koud zijn, noch heet: och of gij koud waart of heet! Zo dan, omdat gij lauw zijt.zal ik u uit mijn mond spu wen Niet koud en niet heet.... geen vlees en geen vis.Dat was het 'm. Van z'n vroegere, kinderlijke geloof was niet veel meer overgebleven. En nu kwam God hem tegen met werk loosheid en onvrede met zijn vader. Neen zijn leven was zo niet goed. Hij wist, dat het anders moest. En Geert van der Plas schoof de de kens weer van zich af, stapte uit de nauwe kooi en knielde er voor neer. „Here God, Gij weet, dat het niet goed met mij is.... Vergeef mij mijn zonden. Trek mij weer naar U toe en wijs mij de weg, die ik gaan moet. Met een verlicht gemoed stapte hij voor de tweede maal in bed en viel spoedig in een geruste slaap (Wordt vervolgd) door Henk van Heeswijk

Texelsche Courant | 1967 | | pagina 5