^^OoorjaaroóUow - ^extielUuió ^^ecjel PALET VAN DE ZOMERMODE '69 TEXTIELHUIS ZEGEL Binnenburg - Weverstraat lantje schoenhandel Behang?... En hoe! BS ERS C.V.-installatie Fa. Gebr. Schoorl, Al komt u alleen maar een gratis boek halen, WELKOM tóch bent u van harte welkom. op donderdag 1 mei, vrijdag 2 mei en zaterdag 3 mei in CASINO. GRAAF'S verf- en behangcentrum v.d. VIS Bezoekt de jaarlijkse voorjaarsshow, waar het modenieuws van dit seizoen overzichtelijk is uitgestald in een Groot assortiment stoffen Linda Lu badpakken Vrijetijdskleding en hippe mode Badlakens in living colors, Pastunette Silver-line, nachtgoed, bonneterie, trevira japonnen voor leuke prijzen en rokken. Uw bezoek zullen wij zeer op prijs stellen. Geopend 's middags van 2 tot 6 uur,' 's avonds van half 8 tot 10 uur. is de modebewuste voorjaarskollektie van zowel de prijs als de kwaliteit. N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming Algemene vergadering Bruine carbolineum Frans Zegel Kzn. Dóe wat voor je toekomst Voor diepvriezers en koelkasten form waaronder trevira, diolen, terlenka, texturé, draion, badstof, cottom inprimé en vistram. de volledige kollektie badpakken en bikini's zomer 1969. overhemden, pullovers, pantalons en badstof sweaters. EENGOED BEUICi KNUTSELEN pOOED MATERIAAL. Jmo-houttriplex phandel fcoweg - Tel. 2356 l80tot90c/obesparlr»g |°P schild ertljd kweerbostendig i permanente hechting f fi«en droogtijdon Ijsverse standaard- i en maten uit I leverbaar Akkers Ijzerhandel van Aandeelhouders op vrijdag 9 mei 1969 in Hotel „De Lindcboom-Texel" te Den Burg. Aanvang 20.00 uur. AGENDA 1. Opening 2. Notulen 3. Jaarverslag 4. Aanbieding Balans en Winst- en Verlies rekening met toelichting 5. Verslag Commissarissen betreffende on derzoek Balans en Winst- en Verlies rekening. 6. Vaststelling Balans en Winst- en Verlies rekening. 7. Verkiezing Commissaris. Aftredend de heer C. J. van der Kooi. De heer Van der Kooi stelt zich herkiesbaar. 8. Mededelingen. 9. Rondvraag. 10 Sluiting. De Balans en Winst- en Verliesrekening met toelichting, alsmede de te behandelen punten, liggen van 23 april t/m 9 mei 1969, op werkdagen (maandag t/m vrijdag) van 10.00 uur - 12.30 uur voor aandeelhouders ter in zage ten kantore der onderneming aan de Veerhaven 't Horntje. Volmachten kunnen worden ingeleverd ten kantore der onderneming tot en met maandag 5 mei, 17.00 uur. Aandeelhouders worden er op gewezen, dat het aandeel of recent bewijs van bewaarne- ming, ter verkrijging van stembiljetten, op de dag van de vergadering aan de ingang van de zaal dient te worden getoond. In tegenstelling tot voorgaande jaren zullen geen bewijzen van toegang vooraf worden verstrekt. De Raad van Commissarissen. in vaten en bussen. Prima kwaliteit. Oudeschild. tel. 2719 -1 Leer machineschrijven. Schilderend 103, tel. 2518 Jan Agter Dros Smederij Rentenaar, Oosterend voor doe-het-zelvers Telefoon 02220 - 2550 .r - I Dat willen we u best even uit - leggen.Kijk - we hebben een mooie meubelzaak, met ruime showrooms vol meubelen en tapij ten en matrassen. Met alles kortom wat u maar nodig hebt om uw huls in te richten. En we verkopen graag. Maar.we leggen ons toe op he; kweken van blijvend tevreden klanten. Daar doen we veel voor. Luisteren naar wensen bijvoorbeeld. En veel laten zien. De tijd nemen voor suggesties, adviezen. Samen met u piekeren over de beste oplossing. En dan is er Het Boek. Het Top- Form meubelboek, dat we u graag cadeau geven. Het is een dik boek. Boordevol meubelen in elke stijl, voor elke beurs. Top-Form meu belen. En Top-Form v/oningtextiel. Geselecteerd. Gekeurd op kwali teit, duurzaamheid, afwerking. En in alle redelijkheid geprijsd. Dat boek geven we u graag, urn thuis op uw gemak te bestuderen. Om te kijken en te vergelijken. Om meubel te studeren. Waarom we u dat zo graag geven Omdat we dan weten, dat ueen weloverwogen keus wilt doen. En met zulke mensen doen wij graag zaken. Zulke mensen A voelen zich ook thuis bij ons. M SPOORSTRAAT 30 TELEFOON 02230-14541*

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 11