Massaal ontslag moet worden voorkomen te as FILMNIEUWS Krokodillenjagergevaarlijk doch lucratief beroep De heer S. Langeveld eigenaar Kogerstr.35 Jaarverslag TESO Voor liefhebber nog winstgevend avontuur GF VOORAL door verrassende fusies van grote bedrijven en onverwachte massale ontslagen is er weer meer aandacht voor de ondernemingsraden. Het moeilijkste punt daarbij is onge twijfeld, dat deze overlegorganen, waarin vertegenwoordigers van directie en personeel zitting hebben, in tien van de tien gevallen precies zo onwetend waren als de rest van de mensen die in zo'n onderneming werk(t)en. Dat er verlies geleden werd, kon niet aan de grote klok gehangen worden om de klanten niet af te schrikken. Over de likwiditeit en rentabiliteit kan een groep bijeen zittende arbeiders, klerken en kantoor- of ateliermeisjcs zonder ge gevens van de hoofdboekhouding geen zinnig woord zeggen, maar juist die cij fers zijn hoogst geheim en voor niet- ingewijden vaak totaal onbegrijpelijk. Als men werkelijk wil voorkomen, dat een groot bedrijf plotseling honder den werknemers op straat zet, of door een verkeerde bedrijfsvoering langza merhand de positie van de personeels leden in de waagschaal stelt, zal de on dernemingsraad ook inzage moeten krij gen van bepaalde cijfers, of een accoun tant regelmatig aan de besprekingen laten deelnemen. Dat vergt een ingrij pende wetswijziging en het is de vraag of de ondernemingen zullen meewerken aan de gewenste openhartigheid. Uitbreiding bevoegdheden De ONDERNEMINGSRAAD is een orgaan van overleg, advies, informatie en communicatie binnen de onderne ming Deze raad erkent de zelfstandige functie van de ondernemer en de func tie van de gekozeii leden als vertegen woordiging van het personeel en moet de belangen van allen die in de onder neming werkzaam zijn, inachtnemen. De raad heeft tot taak bij te dragen tot een zo goed mogelijk functioneren van De heer S. Langeveld te Den Burg is woensdagmiddag bij een publieke ver koping in De Oranjeboom voor ƒ58.000,eigenaar geworden van het pand Kogerstraat 35, tot op dat moment eigendom van de heer J. de Beurs. Ge boden werd tot ƒ56.000,De heer Lan geveld mijnde af bij ƒ2000, De verkoop van de riante bungalow van de heer J. van Strien aan de Bern- hardlaan werd opgehouden. Geboden werd ƒ80.000,maar de afslager mijn de bij ƒ4500,af. Gegadigden, die voor het pand meer dan ƒ84.500,over heb ben kunnen met de heer Van Strien gaan praten. (Vervolg van pagina 1) volg van zeer dichte mist nabij de lan ge strekdam van de haven van Den Helder aan de grond waardoor schade aan de schroef ontstond. De fuikinrioh- tingen functioneerden ongestoord. Sto ringen in de dienstuitvoeringen hebben zich behoudens enkele malen bij zeer hoog water of mist, niet voorgedaan. Op 20 februari werd een tariefsverla ging van gemiddeld 7% van kracht. Het economisch vervoer onderging de grootste verlaging nl. ruim 20%. Gere kend vanaf april 1967 werden de Texelse vrachtautotarieven met 30% verlaagd De per 1 januari 1969 inge voerde BTW is voor ingezetenen van Texel niet doorberekend wat in feite neerkomt op een verdere verlaging van 8%. De verkoop van plaatskaarten uit sluitend in Den Helder is een succes gebleken. Busbedrijf Als gevolg van de' tariefsverhogingen in februari en september bij hel bus bedrijf stegen de bruto-ontvangsten in deze sector met rond 28 000,of 13°/; t.o.v. 1969. Het tarief is thans op lande lijk niveau gebracht Voor 1969 wordt een belangrijke stijging van inkomsten verwacht. De bruto ontvangsten ui'' toerwerk ien ongeregeld vervoer gaf een stijging te zien van rond ƒ4.000, (9%). Do meerontvangsten van V'32.000,vallen echter weg tegen de gestegen kosten van lonen en sociale lasten. Teso heeft bij het ministerie van Ver keer en Waterstaat een verzoek inge diend om een vergoeding. Door de rege ring werd voor 1969 een bedrag van 3 miljoen uitgetrokken voor vergoedin gen aan busbedrijven die niet lot een sluitende exploitatie kunnen komen. Hoewel het busbedrijf van Teso moet worden gerekend tot de stadsdiensten t meent het Teso-bestuur toch wel op de vergoeding aanspraak te kunnen ma ken gezien het landelijke karakter van het vervoersgebied. Wat de vooruitzichten voor het ko mende seizoen betreft heerst bij Teso een gematigd optimisme. Het is moge lijk dat de ervaringen met het slechte weer van vorig jaar velen ertoe zal brengen nu hun vakantie in zuidelijker streken door te brengen. Verder heeft Nederland het praedikaat goedkooptc- eiland verloren. De vakantieplanning voor dit jaar is niet ideaal, maar iets beter dan vorig jaar. De Duitse vakan ties beginnen veertien dagen later zo dat een wat langere uitloop voor augus tus kan worden verwacht. de onderneming in al haar doelstellin gen. Zeven punten In het kort komen de voorstellen van de S.E.R. neer op het volgende 1. De directeur van de onderneming blijft voorzitter van de ondernemings raad en houdt beslissingsbevoegdheid ten aanzien van alle aangelegenheden jet ondernemingsbeleid betreffende. Wèl zullen gekozen leden vooroverleg kunnen plegen, b.v. met vertegenwoor digers van vakorganisaties of andere adviseurs, dus niet in het bijzijn van de voorzitter. 2. Vergrote inspraakmogelijkheid van de raad op financieel-economisch ter rein. Het hoofd of de bestuurder van de onderneming is verplicht gegevens te verschaffen voor een verantwoord oor deel over solvabiliteit, likwiditeit en rentabiliteit van de onderneming. Hier bij wordt onderscheid gemaakt tussen open n.v.'s en andere ondernemingen. De leden wordt geheimhoudingsplicht opgelegd over de verstrekte gegevens. De ondernemer heeft de plicht de raad zo vroeg mogelijk op de hoogte te stel len van en te raadplegen over diep in grijpende maatregelen. Zoveel mogelijk moet namelijk worden voorkomen dat de raad voor voldongen feiten wordt gesteld. 3. De raad kan een of meer deskundi gen (b.v actuaris of accountant) uitno digen tot het (geheel of gedeeltelijk) deelnemen aan de vergaderingen om trent bepaalde onderwerpen. Ontslag verboden 4 Zowel de directeur als de meerder heid der gekozen leden kunnen een ver schil van mening over de toepassing van de wet voorleggen aan een (arbitrage-) commissie van drie, die uitspraak doet, waarop beroep mogelijk is. 5 Ter bevordering van het onafhan kelijke optreden van het lid van de on dernemingsraad dient de werkgever er op toe te zien dat het lid niet wordt be nadeeld in zijn positie als werknemer; eenbeëindiging van zijn arbeidsover eenkomst gedurende zijn lidmaatschap en twee jaren daarna is nietig. Alleen bij rechterlijk vonnis kan ontslag wor den verleend, indien de rechter niet blijkt dat de opzegging op enigerlei wijze verband houdt met het lidmaat schap van de o.r. 6. De grens van de wettelijke verplich ting tot het instellen van een onderne mingsraad moet worden verhoogd van 25 kiesgerechtigde personeelsleden tot 100 personeelsleden. 7. In een onderneming, die ondanks de wettelijke verplichting niet tot het in stellen van zo'n raad is overgegaan, kan instelling door de S.E.R. geschieden. Het wil ons voorkomen dat minister Roolvink de voorstellen van de S.E.R. voor een groot deel kan overnemen, het geen zou betekenen dat de onderne mingsraad een meer bij deze tijd pas sende constellatie zou krijgen. Mr. N. W. A. van Eijk Dinsdiig 20 mei Den Burg, Holel „De Zwaan 8 uur, bijeen komst NKV met verloting, kwis, e.d Den Burg. Holel ,De Lindeboom-Texcl", 20 00 uur, Folklore vergadering. Zaterdag 24 mei Oosterend, 14.00 - 20.00 uur, Rommelmarkt in de Blazerstraat. WEEKENDDIENST ARTSEN van zaterdagochtend 8 uur tot maandagochtend 8 uur Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksclorp telefoon (02222) 234. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13.00 uur Zr. EORTGENS, Oosterend, tel (02223) 250. Zr. RIETVELD, Den Burg, telefoon (02220) 2414. G F VONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden te Den Burg: 1 zilveren ketting m. hanger; doosje met dia's; daineshandschocn zwart, rechter; gouden damespolshorloge met metalen band, merk Bivera; gouden broche fantasie hoofdletter N.; kleine knipportcmon- nce zwart met bloemmotieven geborduurd; bruin suède schoolelui inh. potloden en pas ser; grijs rood gebreide muts; autosleutel met hanger „Kac/.or"; pennentas kl. lichtbruin met diverse potloden; 1 paar blauwe kinderhand schoenen wol met 3 rode strepen; 1 paar 2warte nylon handschoenen met wollen boord (gevoerd). Verloren te Den Burg: 4-kant wollen hoofd doek, bronskleurig; bedelarmband zilver met 4 stuks bedeltjes; zwart lederen portemonnee groot, inh. plm. ƒ20,knip- en ritssluiting; halsketting 2 rijen rose kralen; rode poes; cognackleurige damesportemonnee inh. ca. ƒ150,lichtbruin corduroy herenhoed: 1 pr. dameshandschocnen bruin met bontrandje bo venkant; 1 paar rode wantjes en 1 paar vin- gcrwanljes wit; gouden armbandje met plaatje Angeliquc; zwarte jongenswant, linker, nylon; geruite schooltas met boeken; tandartskaart; bruin lederen portemonnee inh. ca. ƒ35, zwarte lederen jongenswant; bruin lederen handschoen; kinderborduurwerk 2 ganzen; skai portemonnee rood niet knipsluiting, inh. en 1 rubber schaatsbcschermcr kleur wit; zwarte bont; rode portemonnee met zilver draad geborduurd. NOODSLACHTINGEN Voor noodslaohtingen in de periode 17 mei tot en met 23 mei, telefoon 2182, b.g.g. tel. 2406. ANWB-CONSULS „DOEN" TEXEL IN 24 UUR Zaterdag houden 45 consuls van de ANWB een gezellige bijeenkomst op Texel. Het gezelschap, waarvan de 6 Texelse ANWB-consuls ook deel van uitmaken, heeft de eerste ontmoeting in het havenrestaurant; later komt men bijeen in het strandhotel te De Koog. Het is de bedoeling de (overvolle) haven te bezichtigen (waaruit de consul voor het watertoerisme hopelijk zijn conclu sies zal trekken) en verder zal een toer over Texel worden gemaakt, waarbij o.a. de vuurtoren beklommen zal wor den. Ook een duinwandeling en een be zoek aan een vogelbroedplaats staan op het programma. Geluncht en gedineerd wordt in het strandhotel. Zondag keert het gezelschap weer huiswaarts. De bij eenkomst op Texel kreeg het motto „Texel in 24 uur". JONGE ONDERNEMERS TEGEN GEMEENTEPERSONEEL Nu de voetbalcompetitie ten einde loopt, worden weer plannen gemaakt om in minder officieel wedstrijdver-, band de bal te laten rollen. Op dinsdag avond 20 mei, aanvang kwart voor ze ven, treedt de Jonge Ondernemers organisatie in het strijdperk tegen leden van het gemeentepersoneel. De wed strijd wordt gehouden op het terrein Burdetstraat. Het toeval wil dat zich onder de Jonge Ondernemers enkele er varen S.V. Texel-voetballers bevinden, zodat de gemeentemensen zich hard zullen moeten weren om niet onder de voet gelopen te worden. In het onder nemers-elftal zijn bijvoorbeeld I. Moer beek en B. Bakker opgesteld. Maar ge lukkig bevindt zich in de gemeente- ploeg R. Rozeboom en dat kan de ver houding aardig rechttrekken. Suppor ters zijn bij de wedstrijd natuurlijk zeer welkom. Kijken is gratis. De geruchtmakende science fiction/ sexfilm „Barbarella" wordt zaterdag, zondag en maandagavond in het City theater vertoond. Het verhaal speelt in het jaar 40.000 en de hoofdfiguur Barbarella is in haar ruimteschip Alpha 7 opweg naar Venus voor een welverdiende vakantie. Maar de Pre sident van de aarde verschijnt op haar tv-scherm en draagt haar op de enkele jaren geleden verdwenen geleerde Durand-Durand op te sporen. Deze Du- rand-Durand is de uitvinder van de po- sitronische straal zodat de aarde in ge vaar is. Daarmee begint een reeks schokkende heelalavonturen. Barba rella krijgt pech met haar ruimteschip, raakt verzeild in magnetische stormen en wordt aangevallen door bijtende poppen. Barbarella wordt gered door Mark Hand waarmee zij liefde bedrijft, hetgeen in het jaar 40.000 betekent: het eten van exaltatieoverdrachtpillen en het aanraken van de vingertoppen In het labyrinth van Sogo, waar mensen uit de stad Sogo die met slecht genoeg zijn» worden verbannen ontmoet Bar barella de blinde engel Pygar. Hij heeft zwaar te lijden gehad van ce Grote Tyran van Sogo en introduceert Barbarella bij de oïchideeeën etende professor Ping In Sogo krijgen zij te maken met de wildkolkende ziedende mathmos, een levend en vloeibaar or ganisme dat zich voedt met negatieve psychische trillingen. Het mathmos is positief geladen en trekt daardoor ne gatieve gedachten en kwade daden aan. Barbarella heeft er geen last van want zij is onschuldig(Toegang boven 18 jaar). Zondagmiddag een genoeglijke jeugd film „Vier rakkers en een oude jeep", een Nederlands product. Het is het ver haal van vier jongens die hun in finan ciële moeilijkheden verkerende oom Joris gaan helpen. Oom Joris heeft te maken met makelaar Bol die ooms boerderij wil kopen en hem via list en bedrog daartoe wil dwingen. Bol en zijn helpers zien zelfs niet tegen ont voering op. Als ze geld willen stelen worden ze gesnapt en een grote achter volging begint. Het verhaal eindigt pas gelukkig als het benodigde geld wordt bijeen gegaard en oom Joris zijn boerderij kan houden. (Toegang alle leeftijden). Dinsdagavond: „Het meisje van de zolderkamer". Een jonge Francaise. in verwachting van een kind is naar Enge land gegaan en zoekt een goedkope ka mer op om de komst van het kind af te wachten. Daar vat zij genegenheid op voor de neger-trompetist Toby q man, maar als deze hoort dat de joj Francaise zwanger is van een arij loopt hij geschokt het huis uit, b als het kind is geboren, legt Toby u contact maar hij kan de barnerre zijn gevoelens niet overwinnen. (j( gang boven 18 jaar). H< di i Fli ali r«r ft ER BESTAAN verscheidene gebieden op onze aarde, tropisch en waterrijk, waar het krioelt van de krokodillen, kleine en grote. Ze leiden in deze bijna onbegaanbare terreinen een onbekommerd bestaan. Omdat de leervervverkcnde industrieën hoge prijzen betalen voor krokodillenhuid, is het met het rustige bestaantje van deze dieren afgelopen. Koene avonturiers, die graag een flinke duit willen verdienen, wagen zich in de oergebieden, maken jacht op de rep tielen en verdienen daarmede hun (rijkelijk belegde) boterham. IS HET DIER gedood, dan staat ach ter de schutter de harpoenier, die zijn harpoen dadelijk in het lichaam van Met lichte roeiboten, geassisteerd door ervaren roeiers, wagen zij zich op de krokodillenrijke rivieren en in de moerassen en lagunen, waar deze dik huiden verblijven. Het zijn stuk voor stuk kerels die niet voor een klein ge ruchtje vervaard zijn en men treft er een grote verscheidenheid onder aan, zoals ex-oorlogsvliegers, beroepsjagers, gewezen postboden, boeren en knapen die voorheen een vast loon verwierven in administratieve functies, kortom een zeer heterogeen gezelschap, verspreid over de tropische gebieden van onze aardbol op zoek naar avontuur en gel delijk gewin. Scherpschutters ER ZIJN handige jagers onder, die kans zien in één seizoen voor dertig tot veertigduizend gulden aan huiden te veroveren, maar er zijn er natuurlijk ook die met minder genoegen moeten nemen. Het jagen op krokodillen is een ge vaarlijk >berfoe(p en niet iedereen is hiervoor geschikt. Dat ondervonden ook enkele waaghalzen, die meenden dat 't jagen op krokodillen voor hen slechts een peuleschil zou zijn, want zij keer den niet weer. De schutter, die de kro kodil op de korrel neemt, moet een scherpschutter zijn, aangezien het dier slechts met één schot te doden is, nl. wanneer dit op een kleine plek van ongeveer vijf bij vijf centimeter tussen de ogen geraakt wordt. Een speciale methode om op kroko dillen te jagen bestaat er niet en iedere jager ontwikkelt na verloop van tijd een geheel eigen tactiek die dikwijls zeer sterk kan verschillen van die van anderen. Meter afstand EEN OUD-PILOOT, die jaagt in de moerassen en lagunen van Noord-Au- slralië past een handig en meer ge bruikt systeem toe. Hij maakt hierbij gebruik van een voorhoofdslamp, die met een band om zijn hoofd is beves tigd en waarmee hij staande in de boot over het donkere water kan schijnen. Krijgt hij een krokodil in de licht bundel, dan glinsteren de ogen van dit ïeptiel als gloeiende kooltjes. Hij laat de boot dan langzaam doorglijden tot op slechts een krappe meter afstand van het dier en beduidt met een enkele handbeweging zijn roeiers het vaartuig te stoppen. Alles dient natuurlijk te ge schieden in volstrekte stilte. Dan mikt hij en jaagt de kogel precies op de juis te plaats. Doch ondanks de grote ervaring kan het toch voorkomen, dat de jager om de een of andere reden mist. Dan is de ramp niet te overzien, want de gewon de krokodil gaat met zijn machtige staart, bek en klauwen als een dolle te keer en het is dan zeker niet uitgeslo ten, dat de boot kantelt en er slacht offers vallen. het reptiel drijft om te voorkomen, dat de buit naar de bodem zinkt. Lang zaam wordt de vracht dan op sleep touw genomen en aan land gebracht, waar het dier gevild wordt en de huid gezouten. Beschikt de jager over een behoor lijke hoeveelheid huiden, dan worden deze naar de dichstbijzij.nde markt plaats gebracht en verkocht. En dan krijgt de jager zoveel contanten in handen, dat hij een aantal van zijn har- tewensen kan vervullen voor hij be sluit weer eens naar de krokodillen- rivier af te zakken om nog meer geld te maken. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,60; elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in de Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alles inclusief 4% B.T.W. Uw kinderen naar de Zondagsschool? Wij ont vangen ze graag. De Ge reformeerde Zondags school Den Burg. Ingang poort naast de kerk. 10 u. leeftijd 4-8 jr.; 11.15 u. leeftijd 9-12 jaar. Con tactadressen: G. Bakker, Boogerd 30, tel. 2838, of I. de Boer, Wilhelminalaan 43, tel. 2804 Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg tel. (02220) 2470 - Voor eerste klas con sumptieaardappelen naar het vanouds bekende adres. Over heel Texel thuisbezorgd. Niek Dros, Harkebuurt O 19, tel. 383, Oosterend Judo in Oosterend. Vrij dagsavonds voor ouderen en zaterdagsmorgens voor de jeugd. Inl. tel. (02223) 227 „De Waddenparel" vrijdag, zaterdag en zon- dag geopend Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg. Voor al uw bloemen en planten, bruids- en graf- werk. Bloemenmagazijn Myosotis, H. P. Rijk, Waalderstraat 29, Den Burg, telefoon 3015 Alle verzekeringen en financ. J. Dekker, Koger straat 33, tel. (02220) 2833 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Speciale aanbieding nieu we en gebruikte tractor banden Maat 10x28 nor maal profiel, per stuk ƒ100,00, 10x28 half la bour-Topper, per stuk ƒ175,00; 11x28 half la bour-Topper, per stuk ƒ225,00; 11x28 vol labour- Topper, per stuk ƒ275,00; 11x32 half labour-Topper per stuk ƒ300,00; 11x36 nylabour, per st. 375,00; 12x38 vol labour-Topper, per stuk ƒ450,00. Nog en kele gebruikte banden 10 en 11x28. 1 stel normale banden 11x36 - 50%, per stuk ƒ100,00. Bovenge noemde prijzen zijn excl. B.T.W. Fa. Gebr Schoorl, Waalderstraat 30-35, Den Burg - Texel., tel. (02220) 2550 E\'F Te koop een in p staat verkerende type BMW 500 cc Bakker, Burdetstraal Te koop aangeb. kleur zw., 300 km. ƒ160,Adres te 1 gen Tcx. Courant - Wie heeft er de van mijn motor den? Tel. (02220) 2511 Wij kunnen weer anderingen aanK aan dames- ei bovenkleding. Klee ker F. Cleven, Post? 53, Eierland Te koop DKW 10$ gerev. motor enz. Gravenstraat 19. Te koop een Gra bandrecorder, praÜ niet gebruikt. Tel 2703 Te koop biljart klok en toebehoren G Kikkert, De Cock; Gevraagd 2 schuifbedden evt te len voor 1 etagebed (02228) 427 - B.z.a. een meisje. n zit van rijbewijs, vo« zorg werk of id. opi dag. Adres t.b.v. van dit blad Met dankbaarhe- blijdschap geven wij nis van de geboorte ons dochtertje en zusje Annette B. J. Pool-Dr: A, C. Pool Frauke Harry Edo Texel, 14 mei 1969, P.H. Polder H 19. psl VRIJDAG 16 MEI 1969; Adspiranten Texel b-Cocksdorp a, 19.00 uur ZATERDAG 17 MEI 1969: Junioren Wieringermeer-Texel, 16.15 uu- (boot 15.00 c Adspiranten Oosterend b-Oosterend a, 15.00 Pupillen Afdeling A: Tex. Boys a-Texel a, 15.00 uup; Oosterend a-ZDH a, 14.00 uur Cocksdorp a-De Koog a, 15.00 ub Afdeling B: Tex. Boys c-Texel c, 14.00 uur Texel b-ZDH b, 15.00 uur Texel d-De Koog b, 14.00 uur ZODAG 18 MEI 1969: 4de klasse A KNVB Egmondia-Texel, 14.30 uur Afdeling Noordholland: Con Zelo-ZDH, 14.30 uur Oudesluis 4-Oosterend 2, 12.00 Adspiranten Kaagvogels a-Texel a, 12.00 uu MEDEDELINGEN Texelse Boys Het plan is er om zeer binnenii bij voldoende deelname, een reisje Terschelling te maken. Gevoetbald er niet worden. Alleen maar met allen (ook de dames) een dagje uit Liefhebbers gaarne zo snel mog?! melden bij de secretaris, tel. 2988 of van de andere bestuursleden. De jaarvergadering is vastgesteld vrijdag 6 juni. Houd die avond vrij. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 18 mei 1969 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg, 10.00 uur, ds. Froentjes, De Cocksdorp 10.00 uur ds. Soesan collecte internationale hulpverlening Den Hoorn, 10.00 uur, ds Rozemond Dc Koog, 10 00 uur, ds Waardenburg De Waal, 19-30 uur, ds. Waardenburg Oostcrend, 9.45 uur, ds. Visser, collecte voor de kerkrestauratie Oudeschild, 11.00 uur, ds. Visser GEREFORMEERDE KERK Den Burg, 10.00 u., Evangelist D J de van Kol 19.30 uur. Evangelist D. J. de Lange Oosterend, 10 00 en 19.30 uur, ds. krui:! GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 00 en 16.00 uur dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE. GEMEENTE Oosterend, 10.00 uur, ds. Koopmans, dienst voor alle wijken; doopdiens aansluiting avondmaalsviering; kerb Den Hoorn. R.K. KERKDIENSTEN weekend 17 en 18 mei 1968 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag; 8.30 en 10.30 uur. De Koog zondag 10.00 uur De Cooksdorp: zondag 10.00 en 193 Oosterend; zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 uur Oudeschild: zondag 9.00 en 19.00 Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur zondag 10.30 uur. CONSULTATIEBUREAU VOOB ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de I» zijn, worden op het bureau vera op de tijden dat hun eigen hub zitting heeft. Deze tijden zijn als vc dokter Van Loon woensdag 21 vakantie. dokter Coutinho. woensdag 21 van 15.00 tot 16.30 uur. f* dan eporl U (deer and k gehe 'OTO EN: inings

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 2