Tientallen Texelaars lieten zich beetnemen door Enropaclub Excelsiormet twee eerste prijzen terug uit Leeuwarden Ned. Consumentenbond: protesteer! Voorlichting was misleidend Onze adressen Huwelijksrijtuig ging door de wielen Jeugdsoos nog open tot Sarasani komt Tientallen inwoners van Den Burg voelen zich beetgenomen door de ver tegenwoordigers van de Europaclub voor Boeken en Grammofoonplaten N.V. uit Utrecht. Zij zetten hun hand tekening waardoor zij zich als lid aan meldden en merkten pas achteraf, dat zij zich daarmee verplichtten om per kwartaal voor minstens 15,aan boe ken of grammofoonplaten te bestellen. Dat zij tekenden was het gevolg van het misleidende wervingsgesprek dat de keurig geklede en uiterst charmant op tredende vertegenwoordiger voerde. De ze beweerde nl. met nadruk dat aan melding als lid geen enkele financiële verplichting inhield. Het tegendeel werd duidelijk als de nieuwbakken leden de kleine lettertjes „Lidmaatschapsbepa lingen" op de achterzijde van het duplo van het aanmeldingsformulier bestu deerden. De mensen van Europaclub waren vo rige week maandag, dinsdag en woens dag op Texel. Twee gedupeerde vrou wen vertelden ons hoe zij als lid waren aangeworven. De vertegenwoordiger belde aan en bood aan „iets interes sants" te laten zien. De man werd bin nengelaten, waarna deze vertelde over de werkwijze van de Europaclub, die aan leden boeken en grammofoonplaten tegen sterk gekorte prijs verkoopt. Wie zich als lid aanmeldde zou zich tot niets verplichten, doch alleen de eens per drie maanden verschijnende catalogus ontvangen. Een van de vrouwen was nog argwanend geweest, een gevoel dat evenwel direct verdween toen de verte genwoordiger vertelde, dat ook adju dant J Gulmans, de groepscommandant van de Rijkspolitie, zich als lid had la ten inschrijven. Ook de vertrouwen wekkende naam van een andere wel willende klant werd genoemd. Enfin, naam, adres, geboortedatum en hand- In verband met enkele wijzigin gen laten wij hieronder op over zichtelijke wijze de adressen en evt. telefoonnummers volgen van correspondenten, redacteur en be zorgers van onze krant. Redacteur Harry de Graaf, Keesomlaan 43, Den Burg, telefoon (02220) 2403. Bij geen gehoor drukkerij Texel se Courant, Parkstraat 10, tele foon (02220) 2741, Den Burg. Correspondenten OOSTEREND C. G. Vlaming, „De Bol", O 163 a, telefoon (02223) 252; OUDESCHILD: J. Th. Boom, De Ruyterstraat 125, tel. (02220) 2853, DE WAAL: W. Albers, Sommel- tjesweg 1, tel. (02220) 2577; DE KOOG; A Blok v.d. Velden, Dorpsstraat 48, tel. (02228) 226; DEN HOORN: F. Zwanenburg, Naalrand 9, tel. (02226) 272; DE COCKSDORP Vacant, men wende zich tot de redacteur te Den Burg. Sportcorrespondenten s.v. Coeksdorp I v. d. Linden, Kikkertstraat 3, telefoon (02222) 216; Z.D.H W. de Porto, Herenstraat 21, Den Hoorn, tel. (02226) 316; s.v. Oosterend: P- Kooiman, Mo lenbuurt W 43, Oosterend, tel. (02223) 332, en P. Kikkert, O 18, Oosterend, tel. (02223) 323; s.v. Texel" D. Dapper, Schilder end, Den Burg; Texelse Boys: A. Wessels, W. van Beierenstraat 46, Den Burg, tel. (02220) 2988; s.v. De Koog A. Moek, Dorps straat, De Koog. Bezorgers DEN BURG: P. van Heerwaarden, Warmoesstraat 40; DE COCKSDORP: A. van Hoorn Lzn., Kikkertstraat 59, tel. (0222) 293; DEN HOORN: G. Wilner, Heren straat 15, tel. (02226) 210; DE KOOG: B. Eelman, Boodtlaan 10, tel. (02228) 422; OOSTEREND: F. Beijert, Oranje straat 10. OUDESCHILD: mevr. van Malde- gem, Heemskerckstraat 2; DE WAAL: J. Fokker, Hogereind 22, tel. (02220) 2170. Voor het opgeven van adverten ties wende men zich tot de druk kerij (Parkstraat 10), telefoon (02220) 2741. Advertentieteksten voor de krant van dinsdags moeten vrijdags voor 12 uur binnen zijn; adver tentieteksten voor de krant van vrijdags moeten woensdags voor 12 uur binnen zijn. Van later ont vangen teksten kan geen plaat sing gegarandeerd worden. tekening werden op het Bewijs van lidmaatschap ingevuld en de Europa clubman vertrok tevreden. Gelogen De resp. echtgenoten van de twee vrouwen stelden vast, dat in het wer vingsgesprek was gelogen en lieten het er niet bij zitten Ze spoorden een van de vertegenwoordigers op (niet dezelfde die de vrouwen had bezocht) en vroe gen hem op opheldering. De man gaf toe dat zijn collega verkeerd handelde; hij zelf wees zijn klanten echter met nadruk op de bedoelde verplichting. Daarop werd de verkeerd handelende collega eveneens opgespoord en met hem werd een hartig woordje gewis seld. De man vertelde echter dat er geen enkele reden was voor ongerust heid, want alle nieuwe leden zouden kort na hun aanmelding door een con troleur worden bezocht en iemand die niet tevreden was kon de lidmaat schapsovereenkomst door hem laten an nuleren. Daarmee namen de heren ge noegen. De controleur is nooit gekomen, zo dat de verplichting om voor ƒ15,boe ken of platen te kopen niet werd opge heven. Verder bleek dat adjudant Gul mans zich nooit als lid heeft laten in schrijven. De vertegenwoordiger had wel zijn zoon benaderd, maar deze had geweigerd, omdat in dit geval wèl op de bestelplicht werd gewezen. Veel klachten Van de zijde van de Nederlandse Consumentenbond vernamen wij, dat over Europaclub in de afgelopen twee jaar al massa's klachten zijn binnenge komen. Juridisch zijn de praktijken moeilijk aanvechtbaar. Er is tenslotte een handekening gezet en de voorwaar den staan zwart op wit. Het is zeer wel denkbaar dat de rechter op grond van het feit, dat in veel gevallen een leugenachtige mondelinge voorlichting werd gegeven de aangegane verbin tenis nietig oordeelt. In de praktijk is intussen evenwel gebleken, dat men zo ver niet hoeft te gaan. In alle gevallen waarbij de benadeel den schriftelijk bij Europaclub protes teerden tegen de misleiding, werd het lidmaatschap door Europaclub zelf ge annuleerd. Het is nooit tot een proces gekomen. Voor haar leden verzorgt de Consumentenbond dit protest. Niet-lc- den dienen dus zelf een aangetekende brief aan Europaclub te schrijven, waar in zij duidelijk uiteenzetten op welke punten de voorlichting niet deugde, ge volgd door de eis om van het lidmaat schap ontheven te worden. NOG WEINIG EVENEMENTEN IN AUGUSTEUS Onderstaand een opsomming van tot op heden bekende data van evenemen ten in de komende zomer. Verenigingen, die nog data voor het zomerseizoen willen vastleggen, worden verzocht met de reeds bekende data re kening te houden en hun evenementen zo spoedig mogelijk door te geven aan het bureau Culturele Zaken ten raad- huize (tel. 2141). Speciaal wordt de aan dacht gevestigd op de maand augustus, waarin tot dusver nog bijzonder weinig evenementen zijn gepland. Juni 1. viswedstrijd in De Koog voor gasten en Texelaars; 3. nederlaagwedstrijd De Mok tegen ZDH. Den Hoorn; 8. Gezelligheidsrit Paardensportver. 9. 10, 11 en 12: Avondvierdaagse 10. nederlaagwedstrijd De Mok tegen SVC, De Coeksdorp; 14. regionale wedstrijdsport met paar den; Pupillentoernooi ZDH 17. nederlaagwedstrijd De Mok-Texelse Boys; 18. bezoek Koningin; 21. K R.O.-uitzending uit Taveerne Riche, m.m v. Elles Berger, Theo Stokkink, Rudie van Houten, Bob Bouber (radio-uitzending); 24. N.H. Kerk, concert door A. Blok, orgel, Cornelis Hoek, tenor, met wer ken van Schütz, Bach en Handel Nederlaagwedstrijd De Mok-Texel. 25, 26, 27 en 28: Kermis op de Groene- plaats in Den Burg; 27 In Aqua Vita, lezing door Jaap Vla ming over Kameroen; 30. Burg. De Koninghal, amusements programma van de VARA-televisie en radio-uitzending. Juli 6. autocros M.A.B -club 16. spuitvoetbal De Koog 7.30 u. n.m. 9. optreden Marinierskapel; 19. paardensportdag; 20 (vermoedelijk) op autocrossterrein: grasbaanraces voor motoren met cy- linderinhoud van 50 cc. 30. spuitvoetbal in De Koog 7.03 uur. Augustus 3. M.A.B.-autocross. Wekelijkse evenementen elke woensdag van 2 juli t/m 6 aug. folklore-programma; elke zaterdag: Oosterend: van 24 mei - Blazerstraat; eind september: rommelmarkt in de elke dinsdag: van 17 juni t/m 12 augus tus: De Lindeboom-Texel, bridgedrive voor gasten en Texelaars. MIDDENSTANDSBANK HEEFT VESTIGING IN DE KOOG DE KOOG Sinds maandag heeft de Nederlandse Middenstandsbank ook in De Koog een vestiging. Het kaskan- toor, ressorterend onder het bijkantoor te Den Burg, is ondergebracht ten hui ze van de heer J, Kiltz, Ruijslaan 21. Het kanoor is dagelijks geopend van 10 - 12 uur; buiten het seizoen echter alleen op woensdag van 10-12 uur. OOSTEREND Dc muziekvereni ging „Excelsior" uit Oosterend heeft op het woensdag in de Parkkerk te Leeu warden gehouden konkoers van de Nieuwe Friese Bond een voortreffelijke indruk gemaakt. De muzikanten, die voor het eerst uitkwamen in de afde ling uitmuntendheid veroverden twee eerste prijzen. Dc drumband van „Ex celsior" werd gehandicapt door een be trekkelijk groot aantal nog weinig erva ren leden, zodat deze juist niet genoeg punten behaalde voor een eerste prijs en het met een tweede moest doen. Aan het konkoers werd deelgenomen door een 15-tal korpsen. Excelsior speel de de Hugenoten-suite van Cor Kees en de Koraal „Als ik hem maar kenne". De twee juryleden, de heren Niemeyer en Van Bruggen honoreerden resp. met 50 en 51 punten. Beiden kenden voor tech niek een 9 toe, voor samenspel een 9, voor opvatting en tempo een 9, voor stemming resp. 7,/a en 8, voor articula tie 7V2 en voor dynamiek 7V-.\ Directeur A. Kuik kan vooral voldaan zijn over de hoge cijfers voor opvatting en tempo, want daarvoor is alleen hij verantwoor delijk. Volgens de kritische beschou wing van de jury was de sfeer van het werk goed getroffen en was het merk baar dat er hard was gestudeerd. (De heer Kuik had alle 43 leden apart les gegeven). Excelsior kan nu uitkomen in de ere-afdeling. Om daar in te blijven moet binnen de komende vijf jaar min stens drie maal een eerste prijs worden behaald. Marswedstrijd Ook de marswedstrijd levérde hoge cijfers op. Gespeeld werd „Onze mars" van Con. Voor marsdiscipline, tempo, opvatting en algemene indruk werden negens toegekend; voor klank, klank verhouding, stemming, muzikale en technische uitvoering kregen de Ex- celsior-muzikanten een acht. Een aan merking was, dat de ritmiek wat strak ker zou kunnen en dat het „zwenken bij het lopen" ook nog iets te wensen over liet. Van de eerste prijs was men ech ter ruimschoots verzekerd. De drumband van Excelsior kwam voor het eerst uit in de ere-afdeling. Staand werd „Saffier" van Th. Smit uitgevoerd met als resultaat 36V2 pun ten en lopend werd „In Hollandse ge westen" van S. Egberts geslagen: 39V2 punten. Totaal werden 76 punten be haald, 4 punten tekort voor een eerste prijs. De drumband maakte overigens een keurige indruk, mede door hun baretten en capes, die nog tijdig waren gereed gekomen dank zij de inspanning van diverse echtgenotes en moeders. Tamboer-maïtre E. Vonk stond voor het laatst voor de Excelsior-drumband. Hij vertrekt binnenkort naar het vaste land. Na terugkomst op Texel maakte de totaal 85 man tellende drumband en Oosterend. In Jatry werden hartelijke muziekvereniging een ere-rondje door felicitatiewoorden gesproken door wet houder J. Daalder, terwijl in het dorps huis de drumband afscheid nam van de heer Vonk. 8'U.o Uitrt b.iun ,<r«„h»c.Y4«£A-lwld tik 4» ArC' NOODTOESTAND Dagelijks worden op het Texelse wad duizenden pieren gestoken en het aan tal spitters van de overkant stijgt nog steeds. Waar moet dat heen? Wat doet de overheid? Een dezer dagen telde ik op het wad 70 pierenspitters, die met minstens 150.000 pieren van ons eiland gingen om ze elders voor veel geld te verkopen. Zo worden elke week om half miljoen pieren naar de vastewal ge bracht. Als dat zo doorgaat zijn er in september geen pieren meer. Daar moet een eind aan komen en wel heel spoe dig, anders is het te laat. De uitvoer van pieren naar de vastewal moet worden verboden, anders zijn wij als Texelse sportvissers de dupe van die situatie. Laten we niet vergeten, dat zich onder onze gasten een groot aantal sportvis sers bevindt. Als die straks geen aas meer kunnen vinden, blijven ze weg. Ik doe een beroep op alle Texelaars om de ernst van de toestand onder ogen te zien cn actie te voeren voor maatregelen. S. Langeveld, Den Burg BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 14 tot en met 20 mei 1969 Geboren: Annette, dv. Abraham C. Pool en Bernarda J. Dros; Judith, dv. Jan Vlaming en Hendrika Heijboer; Catharina Jolanda, dv. Dirk Schermer-' horn en Tini S. R. Snooij; Helena Pe- tronella Marina, dv. Cornelis Bruin en Louise M. Vermeulen; Ewoud, zv. Dirk Hoogslra en Tjamke Rispens. Ondertrouwd: Arie F. Onneweer en Elisabeth M. Smit. KOPERBLAZERS GESLAAGD VOOR C-DIPLOMA Twee jeugdige koperblazers, van de muziekschool Texel, Nely Trap (bugel) en Peter Rijk (bugel) slaagden te Alk maar bij de Algemene Unie van muziek verenigingen voor het C-diploma. Nely is lid van „Excelsior", Peter van het Kon. Texels Fanfare. DE COCKSDORP Het huwe- lijk van de heer P. Beers (pen- ningmester van de Waddenrui- ter si Kleppert jes) met mej. Van Heerwaarden uit De Coeksdorp is vrijdag een echte ruitertrou- werij geworden. De leden van de vereniging waren natuurlijk op het feest present, in zo groten getale dat de vergadering van de Paardensportvereniging de zelfde avond in Den Burg er mi nimaal door werd bezocht. Op één punt moest het voor genomen programma echter worden herzien. Het was de be doeling dat het bruidspaar, ko mende van het gemeentehuis, de tocht naar de Cocksdorper kerk gedeeltelijk per open rijtuig zou maken. Bij Sir Robert Peel zou vanuit de taxi worden overge stapt. Zover kwam het niet, want om tien voor twee, toen het rui ter escorte op de Postweg stond te wachten, kwam het alarme rende bericht dat het door het wagenmuseum uitgeleende rij tuig ter hoogte van Duinoord i,panne" had gekregen: het was door de wielen gegaan toen het door de auto (te hard?) werd voortgetrokken. Bruid en bruide gom maakten de rest van de tocht dus met de 20e eeuwse taxi, echter keurig geëscorteerd door de Waddenruiters die ook bij de kerk voor een indrukwek kende erehaag zorgden. Als gevolg van het feit, dat verschil lende betrokkenen door voorbereidin gen voor examens in beslag genomen werden, is de jeugdsoos in de Paarden stal te Den Burg enkele weken gesloten geweest. Zaterdag opent de soos echter weer zijn deuren. Ieder die zijn handen eens „creatief" uit de mouwen wil ste ken of nieuwe ideeën heeft, is welkom vanaf 's middags 2 uur. Het is de be doeling van het bestuur de soos te laten doordraaien totdat „Sarasani" gaat draaien. DE KOELKAST STAAT NOG TE WACHTEN OOSTEREND Verschillende prij zen van de onlangs gehouden Excelsior- verloting zijn nog niet door de winnaars afgehaald Ook de hoofdprijs, een koel kast (nummer 3199), wacht nog op de nieuwe eigenaar. Verder gaat het om de volgende nummers: 2980, 2000, 373, 1226, 5760, 639, 2871, 235, 2803. Dc prijzen kunnen worden afgehaald bij mevrouw De Boer, Mulderstraat 8. Zutcrdug 24 mei Oosterend, 14.00 - 20.00 uur, Rommelmarkt in de Blazerstraat. Den Burg, 4.45 uur. Luilakoptocht, beginpunt fanl'aregebouwlje. Dinsdag 27 emi Oosterend, Nederlaagwedstrijd De Mok tegen S.V.O Donderdag 29 mei Den Burg, De Oranjeboom. 21.00 uur oefen- avond dansclub oude dansen. LUILAK Evenals vorig jaar roept burgemees ter W. II. Sprenger de Texelse jeugd op om het luilakfcest op passende wijze te vieren, dat wil zeggen door zich te onthouden van baldadigheid en vernie ling en niet eerder de straat op te gaan dan vier uur 's morgens. Gehoopt wordt in deze op medewerking van de ouders. JONGE ONDERNEMERS VERLOREN In tegenstelling tot de verwachting heeft het voetbalelftal van de gemeente dinsdag van het team Jonge Onderne mers gewonnen met 42. CONSULTATIEBUREAU VOflnn ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de zijn, worden op het bureau ve; op de tijden dat hun eigen h, zitting heeft. Deze tijden zijn ah' dokter Sicbinga, dinsdag 27 mei 14.00 - 16.00 uur. dokter Barnard, woensdag 28 rt* 13.00 - 15 00 uur dokter Elias, woensdag 14 15 00 - 16.00 uur. WEEKENDDIENST ARTSEN Pinksterweekend mej van zaterdagochtend 8 uur b ^ai 12' dinsdagochtend 8 uur agen- ilhelnu ikte coup Dokter R. R. S1EBINGA, telefoon (02222) 234. Dokter COUTINHO, Den Burj (02220) 2023. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot dinsdag 13.00 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) Zr. MANNESSEN, Den Burg' (02220) 2414. R.K. KERKDIENSTEN Zaterdag en le Pinksterdag Den Burg: zaterdag 19 03 uur Strick zondag; 8.30 en 10.30 uur De Coeksdorp: zaterdag 19.30 uu> zondag 8.30 en 19.30 uur Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur zondag 9.00 en 10.30 uur Dc Koog: zaterdag 20.00 uur zondag 9 00 en 20.00 uur Oosterend: zaterdag 19.03 uur zondag 10.00 uur Oudeschild: zondag 9.15 en 10.30 Maandag, 2de Pinksterdag Den Burg: 8.30 en 10.30 uur De Koog: 10.00 uur Oudeschild: 10.30 uur Den Hoorn: 9 00 uur Oosterend: 10.00 uur De Coeksdorp: 8.30 uur PROTESTANTSE KERKDIENST^ Zondag, eerste Pinksterdag HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg, 10.00 uur, ds. Froenljes, Pinksterzendingscollecle De Coeksdorp 10.00 uur ds. Soesan Pinksterzendingscollecte Den Hoorn 9.00 uur Pinksterfeest voa kinderen; 10.30 uur ds. Visser, Hoofddienst Pinksterzendingscollecte De Koog 9.00 uur ds. Waardenburg Pinksterzendingscollecte 10.30 uur ds. M. A. van Rhijn Pinksterzendingscollecte Dc Waal 10.30 uur ds. Waardenburg Pinksterzendingscollecte Oosterend 9.45 uur ds. Rozcmond Pinksterzendingscollecte Oudeschild 11.00 uur ds Rozcmond Pinksterzendingscollecte GEREFORMEERDE KERK Den Burg 9.00 uur Cand. B. H. Rootnw van Amsterdam 10.30 uur Cand. B. H. Rootmensen 19.30 uur ds. J. D Kruithof Openbare Belijdenis Oosterend 10.00 uur ds. Kruithof 19.30 uur Cand B H Rootmensen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oostcrend 9.30 en 16.00 uur Dienst in dc Doopsgezinde Kerk DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds Koopmans; kerkt Den Hoorn; extra collecte Bijzoad Noden. Oosterend 11.15 uur ds. Koopmans Extra collecte Bijzondere Noden Maandag, tweede Pinksterdag HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froenljes, Pinks gezinsdienst Dc Coeksdorp 10 00 uur ds. Soesan, Gez: dienst met de zondagsscholen Den Hoorn 10.00 uur ds. Visser Pinksterzendingscollecte De Koog 10 uur Kinderpinksterfeest Oosterend 10.00 uur Kindcrpinksterfe« Ook ouderen hartelijk welkom GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 uur Dienst in de Doopsgezinde Kerk Woensdag 28 mei GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 19.00 uur ds. Ligtenberg in het Gebouw voor Chr. Belangen MEDEDELING N.H. KERKVOOGDIJ DE COCKSDORP DE COCKSDORP De opbreng! van de collecte ten bate van de ke:i nslr voogdij bedroeg op 30 maart jl. ƒ147, Degenen, die hun kerkelijke bijdrage over 1968 no gniet hebben voldaan, wr e' den verzocht dit zo spoedig mogelijk: orde te maken. De Cotfi NI stati >estel 1 auphir «br Sc 1550 - even ;ennis van o: zusje Tan G. St ans 6, 11 mei |c adrt uis. vreug' id ge van doe nique d. Ma K. C.l jrg, T 1969. k: Li amer rdag wij d da C. I Jong gelei trad< zij r en mos ns va andei en. Gery Wim Piet Gea inhei het lelan an 's ur. nd, 1 ir de lellin klijk op 3 ik c mijt S lal" te o e da kini iren, rriei i w; it 1 ;n h Jie da her iaal: H W. I TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,60; elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in de Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alles inclusief 4% B.T.W. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen Wagemakerstraat 28, Den Burg tel. (02220) 2470 - VooT eerste klas con sumptieaardappelen naar het vanouds bekende adres. Over heel Texel thuisbezorgd. Niek Dros, Harkebuurt O 19, tel. 383, Oosterend Judo in Oosterend. Vrij dagsavonds voor ouderen en zaterdagsmorgens voor de jeugd. Inl. tel. (02223) 227 Alle verzekeringen en financ. J. Dekker, Koger- straat 33, tel. (02220) 2833 Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K H Boon Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon- oordsingel 17, Den Burg. Voor al uw bloemen en planten, bruids- en graf- werk. Bloemenmagazijn Myosotis, H. P. Rijk, Waalderstraat 29, Den Burg, telefoon 3015 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land. telefoon (02225) 297 Te koop in prima staat zijnde 350 ltr. di^pvries- Jcast, General Electric. B. Dros, Kadijksweg, tel. 2979 Te koop grote baby- kommode met bijbeho rend ledikantje. T.e.a.b. tel. Dc Koog 290 Te koop prima Gazelle meisjesfiets 8 tot 12 jr., Naalrand 9, Den Hoorn, Tel. (02226) 272 Monumentenzorg. Te koop 1000 holle pannen. S Daalder. Oosterend Te koop z.g.a.n. schuur, uitneembaar, gr. 30 m2 opp. Te bevr. na 18.00 u. W. Koning, De Laagte S 22 a, tel. (02220) 2910 Te koop wasketel, tej wringer. S. Lap Dzn, I' renstr. 38, Den Hoorn, t 462 Te koop Trabant-Coi bi 1964, in prima staat 'I onderhoud. D. P. van Eej mond, p/a Weverstr. Den Burg, tel 2134 Te koop z.g.a.n. wa delwagentje. J. Daalde Dorpsstr. 9, De Koog, té 288 Te koop Solex brons fiets, twee hi-fi-luidspre ije kerkasten en een stereo versterker. Uitsluiten 24, 25, 26 mei v Keesomlaan 41, Den Burj Aangeboden jonge hei- lelt nen. F. Buisman, telefoce 2133 Te koop wegens ïnrun 1 Mercedes 190 diesel bouwjaar 1965; 1 Austin Cooper, bouwjaar 196& Enkele gebruikte tractors waaronder 1 M.F '65 ge revideerd, gespoten, mei nieuwe banden, 2 Cor- mick 439 met voorlader, 1 Cormick 430; 1 Cormid 320 gerevideerd, gespo ten, met nieuwe banden: 1 Porche 2 cylinder stan daard, 1 M.-F 35; Nuffield 58 pk.. Automo biel- en landbouwmecha- nisatiebedrijf Nagy, tel (02228) 420; tel. 2243

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 2