Timmers b a k k e r ij 1 City Theater [IECTROMSCHE ORGELS 1 Rommeltjesmarkt Attentie vespa de unieke fluister- brommer al vanaf 435.- Oberlanderbrood Gezondheidsbrood VEILING te Texel (i Moeskops plm. 70.000 liter huisbrandolie l Electrohuis eerste TEXELtoerist Drumband mei eerste prijs terug van konkoers B.z.a. jongeman 20 jaar Meisje, 19 jaar, zoekt werk „intiem Rapport" Voor al uw FOTO-ARTIKELEN Voor diepvriezers en koelkasten U vindt er van alles! N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming plm. 1.400.000 liter gasoïie DAGELIJKS BROOD DAGELIJKS ANDERS dierenarts L. F. den Houter N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming plm. 110.000 liter gasolie N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming Openbare inschrijving Staatsbosbeheer De wasautomaat met de ZevenZekerheden. De man die u er alles oververtelt,uw dealer: I I l 1 l met deze Texelse Courant ont- I van ons het eerste nummer XELtocrist, het tocristenblad zomer om de veertien dagen ichijnen. Gaarne nodigen wij Iers uit op kritische wijze ken- nien van presentatie en inhoud te schromen ons van aan- en „gen op de hoogte te stellen. >de grote zorg die eraan is be- ,1 dit eerste nummer ongetwij- „k gaan aan bepaalde tekort- n het is een algemeen jclang. dat deze in het volgende r worden voorkomen. erste reacties van het publiek erigens zeer bemoedigend ge- )e krant gaat bijzonder vlot van j mede dank zij de geringe kost- al van toeristen hebben zich jzonder enthousiast over dit ini- •an de Adviescommissie voor het «reatiewerk uitgelaten. Verzoe- 3 j toezending van een stapel toe- i ranten hebben ons van tal van J jereikt. Tientallen camping-, ho- iision- en bungalowexploitanten ie kennen gegeven het blad gra- hun gasten te willen uitreiken, regen wij jongelui op bezoek die i kwamen halen om ze als bijver- op straat te verkopen. Na over- de recreatiecommissie is beslo- e mogelijkheid te openen. Wie [XELtoerist wil venten, kan zich drukkerij vervoegen. De kran sten bij een kwantum van min- 0 exemplaren 5 cent per stuk en tegen de vastgestelde prijs van worden verkocht. Niet ver exemplaren worden teruggeno- odat er voor de wederverkopers sico aan verbonden is. Spoedig opgave ssen wordt alweer hard gewerkt volgende TEXELtoerist. Weder- agen wij ieder, die in de periode juli iets organiseert, waarvoor en mogelijk belangstelling JCELAARTJES Is ƒ1,60; elke regel ƒ0,50. Onder adres ree r. (niet eerder dan in de Boekh.) en nummer ƒ0,50 Alles inclusief 4°/o "v loonmaakbedrijf Spigt, tel. (02228) open- en metalen- Ju il Cobus Spigt, Eier- telefoon (02225) 207 heb ben, ons daarvan zo spoedig mogelijk op de hoogte te sellen, zodat we er in de toerisenkrant bekendheid aan kun nen geven. Ook advertentieopgaven ontvangen wij gaarne vóór het eind van deze week. Men wende zich tot de druk kerij van de Texelse Courant, postbus 11, Den Burg, telefoon 2741. BADMINTON SLUIT SEIZOEN AF Woensdagavond, aanvang half acht, besluit de badmintonclub in de Burge meester De Koning-hal het seizoen. Alle leden worden dringend verzocht op deze laatste speelavond aanwezig te zijn en daarbij hun eventuele achterstallige contributie te betalen. JEUGDSOOS GESLOTEN In het komend weekend zal de jeugd soos in de Paardenstal niet meer zijn geopend, in afwachting van het volgen de winterseizoen. De drumband van het Koninklijk Texels Fanfarekorps nam zondag met negen andere bands deel aan het kon- koers te Wieringerwaard, dat ter gele genheid van het 10-jarig jubileum van de plaatselijke drumband was georga niseerd. De Texelse band speelde in de tweede afdeling en veroverde met 194 punten een eerste prijs. De band stond onder leiding van de heer D. Haker. Voor het eerst werd op getreden onder „eigen vlag". De band voert een groen-zwart dundoek met de naam van de band en een harp. De vlag werd gemaakt door mevrouw De Boer. Wat bij de jury bedenkingen opriep was de kledij van de tamboers. Men ziet zidh dan ook genoodzaakt op korte termijn actie te gaan voeren voor een behoorlijk uniform. Na afloop werd in Den Burg een triomfantelijke rondgang gemaakt. GESLAAGD Onze plaatsgenoot de heer H. J. R. Reinders slaagde vrijdag aan de Rijks- univrsiteit te Leiden als Candldaat Rechtswetenschappen (cand. jur.) voor Meubelsector, hout, creatief. I.b.v. dipl. Alg. ontw. N.O., leerl.st. Meu- belm., mach. houtbew.; LTS houtbew.; creatief A B creatieve handen arbeid voor jeugdleiding. Vervolgopl. creatief hout Brieven onder no. 233 bur. van dit blad. van 30 juni tot 15 aug. tel. (02226) 222 Telef. 2027 WOENSDAGAVOND 8 UUR nog slechts één voorstelling van TOEGANG 14 JAAR. N.V. v/h LANGEVELO en DE R00Y Jan Agter Dros Smederij Rentenaar, Oosterend Keuze uit o.a. Hammond- Eminent 500, Ri-Ha- Solina, Viscount-Farfisa Crediet service 22,p. maand. al uw bloemen en n, bruids- en graf- Bloemenmagazijn tis, H. P. Rijk, erstraat 29, Den telefoon 3015 gebruikte en on- elde meubelen. J. i os dijk, Schilderend 60 pa 2220) 2777 nu zonwering voor of buiten. Lage i jaar garantie, van Veen, Jac. P g* daan 29, Den Burg koop gevraagd 5 ooi A N. Plaatsman. rstraat 120, tel. 2139 tehuis gezocht jonge poesjes. U er gratis een pak vleesbrokjes bij ze zo dol op zijn. ia nhuizen O 29, Oos- d; Texel, N.H. grote blijdschap hten wij U de ge- van onze zoon en mijn broertje Gerrit Hagcdoorn J. C. Hagedoorn- Domburg Elizabeth Burg, 14 juni 1969, nstraat 65. Enige en algemene kennisgeving Met grote droefheid geven wij U kennis, dat door een noodlot tig ongeval plotseling van ons is weggeno men onze innig gelief de Dochter en Zuster Gretha Elsje Bakker in de jeugdige leeftijd van 17 jaar. M. Bakker G. Bakker-Jaarsma A. Bakker-Bakker N. Bakker H. Bakker N. Bakker- Butterman H. Bakker J. Beijert J. Bakker De Waal, Texel, Hogereind 10, 16 juni 1969. De rouwdienst zal worden gehouden don derdag 19 juni n.m. 2 uur in de Ned. Herv. kerk te De Waal, waarna de begrafenis op de begraafplaats aldaar. !t vreugde geven wij van de geboorte onze zoon en broertje Ruud Envin J, Zoetelief-Bakker J. Zoetelief 13 juni 1969, erstraat 51. 'lijk: „St. Lidwina- enhuis". ankbaar en blij geven U kennis van de ge- de van onze zoon en ïrtje van Jos en Lize Pieter Arjen (Peter) C. de Wolf S. de Wolf- van Velzen injestraat 24, lerend. 'e'ijk gemeentezieken- Parkzicht", juni 1969. Na een smartelijk doch moedig gedragen lijden is heden in vre de van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder Cornelia Swarthof- Backcr, op de leeftijd van 85 jaar. Uit naam van ons allen P. Swarthof Den Burg, 17 juni 1969 Condoleance: C. E. Gollards Rust oord, donderdagavond 7.30 - 9 30 uur. De begrafenis heeft plaats op vrijdagmid dag 20 juni 1969, op de alg. begraafplaats te Oudeschild. Vertrek van het rusthuis 2 uur. Heden ging zacht en kalm van ons heen onze innig geliefde schoonzoon, zwager en oom Sijtsc Ros, weduwnaar van T. F. Duinker, in de leeftijd van 65 jaar. Joh. 1 12. Texel, 13 juni 1969. Mevr. A. Duinker- Eelman Fam J. A. Duinker Fam. J. Kooger De begrafenis heeft inmiddels plaats gehad op de Ned. Herv. be graafplaats te Den Burg, Texel. Bel of schrijf ons vrtjblij vend, de gratis folders liggen voor u klaar. MUZIEKHUIS Piano's - Orgels Westerhaven 16, Medemblik telefoon (02274) 425 te Oosterend op zaterdag 21 juni 's middags 2 uur ten bate restauratie Ned. Herv. kerk. Ook heerlijke gebakken vis. Aan U allen, die op 20 mei het 45-jarig huwe lijksjubileum van onze ouders M. C. Bakker H. C. Bakker-Hin tot een ware feestdag hebben gemaakt, onze op recht hartelijke dank „Spyk", juni 1969. 'ankbaar en blij geven kennis van de ge- 'rte van onze zoon en broertje Frans-Jozef noemen hem Frank. M. H. Witte-Hymans P Witte Rob Peter Esther Jeroen toixlaan 82, Burg, Texel, juni 1969. Met grote droefheid geven wij U kennis, dat onverwachts van ons is heengegaan, on ze kleine lieveling Martine Ilse Gerda en Co Koomen Fam. Koomen Fam. Koorn Texel, 13 juni 1969, Burgwal 8, Den Burg. GARAGE DROS TEXEL Om u een reus overzee te besparen, hebben wij de meest gangbare modellen op Texel geplaatst. Indien u belangstelling heeft, kunt u vrijblijvend een afspraak maken met J. Visser - musicus Warmoesstraat 8, Den Burg, telefoon (02220) 2489 vraagt offerte voor de levering van (kwaliteit klasse „A") ten behoeve van de motorschepen van de veerdienst, af te nemen in de periode van 1 juli 1969 t/m 30 juni 1970. Een analyse dient bij de prijsopgave te wor den ingeleverd. Inschrijvers verklaren zich door deelneming akkoord met het laten ana lyseren van de monsters der geleverde gasolie op kosten van ongelijk. Bij niet voldoen aan de gestelde kwaliteits eisen zullen de kosten van onderzoek van het volgende monster voor rekening van de leve rancier komen enz. Levering uitsluitend in de veerhaven 't Horntje na de laatste dienst. Bunkering uit sluitend mogelijk met tankboot. 100 ton per bunkering). Gunning voorbehouden. Aanbiedingen dienen uiterlijk woensdag 25 juni 1969, 11.00 uur v.m. in ons bezit te zijn. Postadres: N.V. TESO, Postbus 1, Den Burg, Texel. In de linkerbovenhoek op de enveloppe ver melden: „offerte gasolie veerdienst". Op woensdag 25 juni a.s. om 11.00 uur v.m. zullen de enveloppen worden geopend op het kantoor aan de veerhoven 't Horntje. Belang hebbenden kunnen hierbij aanwezig zijn. de direkteur. Neemt U eens ons Een zeer apart brood met een iets zure smaak. Heerlijk rozijnen-tarwebrood met ge mengde noten Ook deze lekkernij Den Burg, Hoogerstraat 2 Den Burg, Weverstraat 90 De Koog, Dorpsstraat 26 Na 4 maanden ging weer van ons heen ons enig en innig geliefd kleinkind Martine - Ilse Fam. Koomen Molendwarsstraat 4, Den Burg. Op zaterdag 21 juni a.s. des namiddags te DRIE UUR zullen door ondergetekenden in de zaak van Hotel „De Lindeboom-Texel" te Den Burg, Groeneplaats 14, publiek en a contant worden geveild: een grote partij gebruikte televisie radiotoestellen, bandrecorders, pick ups; transistorradio's en autoradio's, fototoestellen, huishoudelijke appara ten en andere elektrische en elektroni sche apparaten. Te bezichtigen een uur voor de verkoop. Tijdens de veiling worden alle toestellen ge demonstreerd op beeldontvangst en geluid. F. J. M. BRINKMAN H. VERMEER, deurw. H. DE BOER en L. F. DEN IIOUTER, dierenartsen, delen hierbij mede, dat de praktijk op Texel van dierenarts H de Boer met ingang van 16 juni 1969 wordt voortgezet door Spreekuren, adres en telefoon: ongewijzigd. Den Burg, Texel, „Texla", Kogerweg B 185b, tel. (02220) 2527. vraagt offerte voor de levering van (kwaliteit „A") ten behoeve van het busbe drijf, af te nemen in de periode van 1 juli 1969 t/m 30 juni 1970. Een analyse dient mede bij de prijsopgave te worden ingeleverd. Levering op het adres: Garage Wezenland, Den Burg, Texel. Gunning voorbehouden. Aanbiedingen dienen uiterlijk woensdag 25 juni 1969, 11.00 uur v.m. in ons bezit te zijn. Postadres: N.V. TESO, Postbus 1, Den Burg, Texel. In de linkerbovenhoek op de enveloppe ver melden „Offerte gasolie busbedrijf". Op woensdag 25 juni a.s. om 11.00 uur v.m. zullen de enveloppen worden geopend op het kantoor aan de veerhoven 't Horntje. Belang hebbenden kunnen hierbij aanwezig zijn. de direkteur. vraagt offerte voor de levering van ten behoeve van de centrale verwarming in de volgende percelen Havengebouw, Veerhaven nr. 1, 't Horntje TESO-gebouw, haven Oudeschild Garage Busbedrijf, Wezenland, Den Burg Perceel Elemert 6/10, Den Burg. Af te nemen in de periode van 1 juli 1969 t/m 30 juni 1970. Gunning voorbehouden. Aanbiedingen dienen uiterlijk woensdag 25 juni 1969, 11.00 uur v.m. in ons bezit te zijn. Postadres: N.V. TESO, Postbus 1, Den Burg, Texel. In de linkerbovenhoek op de enveloppe ver melden: „Offerte huisbrandolie". Op woensdag 25 juni a.s. om 11.00 uur v.m. zullen de enveloppen worden geopend op het kantoor aan de veerhoven 't Horntje. Belang hebbenden kunnen hierbij aanwezig zijn. de direkteur. Het woonhuis met stal en aanhorigheid en erf (plaatselijk bekend 'Boerderij Wassenaar') gelegen aan de Vuurtorenweg C 84, De Cockdorp (kadastraal bekend Texel, sectie A, nr. 3248 ged.), ter grootte van 0,25.00 ha. zal bij inschrijving worden verkocht. Gegadigden dienen hun bod, hetwelk twee maanden gestand moet worden gedaan, schriftelijk kenbaar te maken voor of uiter lijk op 1 juli 1969 te 14.00 uur aan de consu lent voor het natuurbehoud bij het Staats bosbeheer te Haarlem, Westerhoutpark 3. De aandacht zij erop gevestigd, dat als koop prijs verschuldigd is het bedrag van de in schrijving verhoogd met 5°/o over dit op ƒ10,naar boven afgeronde bedrag ingevolge artikel 101 der Registratiewet 1917. VVV -1J-f-"-* -~J -I," ,7, WI' ZBMUSSI

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 3