|i|& campina teSGPvepeif Vuurwerk sept poer ©fd tips Helena Rubinstein super benzine. Visbeurs GESLOTEN L. F. den Houter afwezig postzegel verzameling jongensfiets SCHAATSEN RENTENAAR ITALIAANS Voor diepvriezers en koelkasten Theorielessen Rijschool van Schijndel P0LYGAS VW 1500 variant De Dreamland verwarmings dekens RENTENAAR, JAN DE WAAL AUT0M0DIELBEDRIJF JAN REY Buffet Texelse Boot Wij wensen allen een voorspoedig 1970. Wij wensen een ieder Iedereen een voorspoedig 1970 gewenst door [HM Openingstijden van de showroom Skin Life5 van der Slikke Steeds vers voor het afhalen. Ook 's avonds en in het weekend bij.- Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon- oordsingel 17, Den Burg. Visitekaartjes? Uw drukkerij met vakman schap: N.V. v.h. Lange- veld de Rooij Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Voor al uw tegel-, mo zaïek- en natuursteen- werk. Fred Veul, Schil- derend 94, tel. 2331 - Gelukkig nieuwjaar. U.D.I. Rijwielhandel Zegel voor schaatsen en lede ren wanten. Jongens noren met schoen vanaf ƒ30,50. Meisjesschaatsen met schoen vanaf 27,50. Te koop wasmachine- centrifugecombinatie, t.e. a.b. Willem v. Beieren- straat 19 Te koop gevr. 1 pr. sta len noren, mt. 41 of 42. Warmoesstraat 29, Den Burg Te koop badminton- racket. Tel. (02225) 401 Te koop hoge bruine jongensschoenen z g.a.n., leren jas. Thijsselaan 58. Tel. (02220) 2857 Prima consumptie aardappelen te koop. M. C. Kuip, Middellandse- vveg S 30b, Oudeschild, tel. 2991 Te koop gevraagd in prima staat zijnde ronde reddingsboei. J. Dekker, Kogerstraat 33 Wij kunnen weer enig meubelstoffeerwerk aan nemen. Stark, Oosterenc. tel. (02223) 661 )f 436 - Gehuwde ond.es heef/ gelegenheid om basis- schoolleerl. bij te werken tel. (02220) 3193 Verloren wieldop van Mercedes, gebr. wit, rij dende van De Cocksdorp- naar Den Burg. Tel, (02220) 2741. Anne-Marie Boon is mijn naam. Ik ben geboren 29 de cember 1969. Mijn mamma en pappa zijn Janneke Boon-Dijksen Fup Boon Diek 27, Den Hoorn, Texel. Ik ben geboren op maandag 22 december. Mijn pappa en mamma zijn dol gelukkig. Ze gaven mij de naam Pieter P. Dam J. Dam-Pol Kogerstraat 38, Den Burg, Texel. Met blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboor te van onze dochter en mijn zusje - Désircc Nanette Jacqueline (Dédé) M. M. Kikkert-Kuiper W. J. Kikkert Kitty ,,De Mient" H 80a, Den Hoorn, Texel, 22 december 1969. Tijdelijk: St. Lidwina- ziekenhuis, kamer 106, Den Helder. Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze zoon en ons broertje VViebe Johannes (Hans) M. van Exel F. van Exel-Dootjes Mary Paul An ja Eierland, Texel, 23 december 1969. Te koop: opklapbed 4- matras, ombouw en gele dobbystof gordijnen ƒ25,—. tel. (02220) 3193 Staatsloterij. Maandag 5 januari loten afhalen. D Hemelrijk, De Ruyter- str. 110, Oudeschild Te koop brandkast 65x 45x90 cm. Hoover wasm. 20,—; 2 clubs ƒ40,—; rookstoel ƒ25,stoelen ƒ5,houten trap ƒ15, ronde oliekachel ƒ50, naaibox, kapstok, kar petten, div. ledikanten, tafeltjes enz. Te bevr. Parkstr. 6, dinsdag 30 december Op onze nieuwe spe ciale machine worden alle soorten schaatsen vakkundig geslepen en snel gereed. Rijwielhan del H. Troost Wie heeft mijn rode poesje gezien? Thijsse- laan 63, Den Burg Nu wij ons bedrijf be ëindigd hebben, willen wij U hierbij danken voor het vertrouwen, dat wij zo'n lange reeks van jaren van U ondervin den mochten. Wij wensen U een voor spoedig 1970 toe. Mevr. Broekman en kinderen Wageningseweg C 45 i, Eierland. In geloof en ver trouwen op de vaste Rots van zijn behoud is heden van ons heen gegaan onze lieve grootvader Reijer van der Vis Rz. in de ouderdom van 76 jaar. Zijn leven was Chris tus, het sterven gewin Zijn diepbedroefde kleinkinderen Rein Bert Dirk Oudeschild, Texel, 23 december 1969. De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gehad. Heden overleed onze innig geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Gerrit Janssen, weduwnaar van Trijntje Peper, in de leeftijd van 76 jaar. Oosterend A. Vonk-Janssen Jb. Vonk Oudeschild D. Janssen J. C. Janssen-van Esch Wormerveer J. C. Janssen J. Janssen-van Maldegem 't Noorden J. van Boven-Blom klein- en achterklein kinderen Oosterend, Texel, 25 december 1969, Achtertune 17. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Een droeve tijding moeten wij U brengen. Op het feest van Kerstmis riep God onver wachts tot Zich, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve mamma Catharina Agnes Hulskramer, echtgenote van Gerardus P. Vlas. Zij was 48 jaar. G. P. Vlas Peter Karin Den Burg Texel, 25 december 1969, Beatrixlaan 134. De uitvaart en begrafenis hebben inmid dels plaats gehad. Mede namens weder zijdse ouders zeggen wij U hartelijk dank voor de vele blijken van belang' stelling bij ons huwelijk ondervonden. Bep en Willem van Duin Herenstraat 50, Den Hoorn. Wij wensen familie en bekenden een voorspoe dig 1970. S. H. Wuis A. T. Wuis-Laanstra Ariena en Trudy Familie, vrienden en kennissen een voor spoedig 1970. Fam. J. Koopman De Ruyterstraat 17, Oudeschild. Fam. Schaatsenberg en fam. C. Moens wensen familie en be kenden een gelukkig 1970. Th v.d. Wulp G. v.d. Wulp-Kooiman Piet wensen alle familie en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. J. Dijker wenst familie en beken den een gelukkig 1970. Familie, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. A. C. Durieux Kanaalkade 15, 't Zand Fam. A. Dros-Koorn ,,De Volharding" Gelukkig nieuwjaar. Fam. A. J. Winter wenst familie en beken den gezegend 1970 Jac. J. Zegel D. J. Zegel-Bas G.N. Schilderend 114 Aan vrienden en ken nissen een gelukkig nieuwjaar gewenst. Familie Plaatsman Kogerstraat 120. Fam. B. Oostra wenst alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. J. S. van Leeuwen A. van Leeuwen-Bremer Gelukkig nieuwjaar. Fa A. Bakker, Oudeschild, en medewerkers, wensen U allen een voor spoedig 1970. Transportbedrijf fa. Jac. van Lenten Zn. Zuid-Eierland. Gelukkig nieuwjaar. Fam. Jan van Lenten, Queenspark, Australië Gelukkig nieuwjaar. A. Wuis T. Wuis-Roeper Gelukkig nieuwjaar. C. Garritsen C. Garritsen-v.d. Werf Den BurgG.N. C. v.d Werf Kzn. Huize „Snit Jan" G.N Fam. W. J. Grisnigt wenst vrienden en rela ties een gelukkig en voorspoedig 1970. P. Dros Bzn. A. Dros-Roeper De Zes 19 G.N. Fam. R. Kiewiet wenst familie, vrienden en kennissen een geluk kig 1970. Wij wensen alle familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. A. J. en J. Verhoeve De Koog Wij wensen familie, vrienden en bekenden gelukkig 1970. Fam. W. Verhagen ,De Wielewaal", De Koog. Fam. A. Bonne wenst U een voorspoedig 1970. Wij wensen familie, vrienden en bekenden gelukkig nieuwjaar. Fam. Henstra Plevierstraat 18, De Koog Wij wensen U een voorspoedig 1970. Fam. J. Langeveld Plevierstraat 9, De Koog Fam. G. Eelman Schoolweg E 113, Zuid-Eierland, wenst familie en beken den een voorspoedig 1970. Eelman's Verhuurbedrijf Brink 6, De Koog, wenst familie en beken den een gelukkig nieuw jaar. Fam. Bakker-van Sijp Warmoesstraat 62 Gelukkig nieuwjaar. Buren, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. S. van Leeuwen Houtmanstraat 3, Oudeschild. D. Eelman-Verhoeve C. Verseput-Eelman Gelukkig nieuwjaar. Een voorspoedig Nieuw jaar. Fam. M. Hoogesteger Box 477, Strathmore, Alta, Canada. Een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar. Mevr. Bakker-Knol Huize .Irene" D. A. Schagen en F. P. Schagen-Daalder wensen familie en be kenden een gelukkig 1970. Fam A. Zielman Gelukkig nieuwjaar Gelukkig Nieuwjaar. Fam. A. C. Pool Gelukkig Nieuwjaar. Gerrit, Tiny en Kees Geense Wij wensen vrienden en bekenden een voor spoedig 1970. P Bosma, Oosterend J. Daalder A. C. E. Daalder-Bakker Gelukkig nieuwjaar. Fam. Haarsma Z.N. Molenstraat 42 D. Slegh G. Slegh-de Leeuw Gelukkig nieuwjaar. A. Keizer A. Keizer-Bruin Gelukkig nieuwjaar. A. Eelman M. Eelman-Kok Gelukkig nieuwjaar. Wij wensen U een gelukkig nieuwjaar. Zeepieren- en zager- handel fa. J. P. Kok, De Ruyterstraat 19, Oudeschild. Pim, Piet, Mieke, Coby, Joop, Nel, Ank, Gjelt, Willem, Gladijs, Co, Jen ny, Klaartje, Wim, Joke, Jaap, Annie, Gré, Nettie Peter, Annie, Freek, Alie Annelies, Glijn, Roelie, Arie, Tiny, Martha, Hans Riet, Kees, Els, Piet, Fijtje, Biem, Cor, Kees. Fien, Renet, Zenet, Renet Kees, Anneke, Jan, Ag nes, Tom, Kw, Ina, Siebe Herman, Nelie, Reina, Eddy, Ron, CS, Sieme, Marijke, Toos, Tineke, Martin, Benno, Gert, Ineke, Jan, Paula, De Vries, Jaap, Lia, Joke, Peter, Gerda, Anneke, Greet, Ria en de vele anderen, waarvan wij de naam niet meer wisten BISPINCKIIOF wenst U in het nieuwe jaar vele husse knusse dagen. Maakt U zich over Bis- pinckhof met bezorgd, dat doen we zelf wel S. D. Keijser H. A. Keijser-de Ruyter Gelukkig nieuwjaar. Fam. A. M. van Boven Oudeschild Gelukkig nieuwjaar. Fam. J. van Beusekom Gelukkig nieuwjaar. Allen een gelukkig en voorspoedig nieuw jaar. Fam. W. Maas Depót OLA ijs Den Burg. Fam. J. Knol, Kikkertstraat 11, De Cocksdorp, wenst familie en beken den een gezegend 1970. Wij wensen U allen een gelukkig en voor spoedig nieuwjaar. Fam. Koorn „De Spar", Oudeschild. Fam. P. Bremer, De Koog Gelukkig nieuwjaar. M. Knol en echtgenote wensen familie, vrienden en bekenden een geluk kig nieuwjaar. Gelukkig nieuwjaar. Fam. P. Jansen Zuid-Eierland. Wij wensen U een voor spoedig 1970. Kapsalon Schaart Familie, vrienden en bekenden een gelukkig 1970 Fam. Bremer, Molenparkweg 23a, Lunteren. Fam. J. J. Westdorp De Cocksdorp Gelukkig nieuwjaar. Wij wensen familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Fam. M. Bonne ,,De Merel", De Koog Butagas-depöt. Zalig Nieuwjaar. Hoeve „Dordrecht" J. A. Eelman Zn. Autotransport Gelukkig nieuwjaar. Fam. A. Lagerveld Gelukkig nieuwjaar. Wij wensen al onze familie, vrienden en kennissen een gezond en gelukkig 1970. Fer, Janna, Liesbeth, Leendert G. Hoogerheide C. Hoogerheide-Eelman Gelukkig nieuwjaar. E. Appel T. Appel-Groenewoud S. Appel Gelukkig nieuwjaar. Fam. Lips Gelukkig nieuwjaar. Gas-depöt Slikker, Beatrixlaan 84, wenst U allen een ge lukkig 1970. Fam. P. J. Witte 's-Hertogenboschweg E 119 Gelukkig nieuwjaar. Fam. Jac. Dros „Propagatie" Gelukkig nieuwjaar Fam. Beemsterboer wenst vrienden en be kenden een gelukkig 1970. Fam. H. Mast Gelukkig nieuwjaar. Fam. G. Witte „De Nes" Z.N Fam. G. Maat, Wilhelminalaan 59, wenst iedereen een voor spoedig nieuwjaar. Fa. G. de Wit en Zoon Smederij Den Hoorn Gelukkig nieuwjaar. Een fleurig en glansrijk 1970 toegewenst door Schildersbedrijf Bremer Textielhandel Bakker, Oudeschild, wenst U allen een voor spoedig 1970. Niek Dros, Loonbedrijf, Harkebuurt O 19, Oosterend, wenst iedereen een voor spoedig 1970. P. Heertjes en echtgenote Voorspoedig Nieuwjaar. Personeel Cebeco wenst allen een voor spoedig 1970. Fam. E. M. de Jaeger wenst familie en beken- kenden een gezegend 1970. VOORDELIG Zaterdag 3 jan. 1970 is de H. ELLEN, Weverstr. 16 dierenarts van 31 december 's mid dags 12 uur t/m 4 januari Dierenarts Beekman neemt waar. Houdt de avond van vrijdag 9 januari a.s. vrij voor de mooie film „FOLKLORE-SEIZOEN 1969" BELANGRIJK Te koop H. Katsmar, t Buurtje 8, Oudeschild Te koop gevraagd PAUPTIT, Jac. P. Thijsselaan 91 VOOR NAAR OOSTEREND Wie wil mij in de ko mende maanden wat bijbrengen? Brieven onder no 291 bureau van dit blad. Jan Agter Dros Smederij Rentenaar, Oosterend Iedere donderdagavond in de Kristalzaal van hotel „De Oranjeboom", aanvang 8.00 uur. Den Helder. uit de tank, geen gesleep, geen gesjouw. SMEDERIJ KILJAN Te koop bouwjaar 1963 Inlichtingen C. J. Zijm, Leemkuil B 101. arandcren wij 3 jaar. Bij weigering verstrek ken wij U zonder meer een nieuwe. O osterend, tel. (02223) 227 BINNENBURG, DEN BURG. Wij wensen U, een goede gezondheid met heel veel geluk en voorspoed in het nieuwe jaar. en medewerkers. Allen onze beste wensen voor 1970. J. en Chr. v.d. Aakster, Alkmaar wenst bestuur, personeel en cliëntèle een voorspoedig 1970. T „Jatry" Warenhuis „De Hoek" Slijterij ,,'t Karrewiel" Fam. Breeuwer en medewerkers Snackbar-Restaurant ,,'t IJsbeertje" en Beere Bar fam. Segers en Markus en personeel Den Burg Telefoon 2436 Wij wensen iedereen een voorspoedig 1970 A Dameskapsalon „Wilhelminalaan" in januari en februari 1970: maandag t/m vrijdag 8.00-12.30 uur en 13.30-18.00 uur; zaterdag 8.30-12.30 uur en 13.30- 17.00 uur. Dit geldt ook voor de O-K pomp. Het biologisch preparaat dat tot in de diepst gelegen huidlagen doordringt en daardoor de huid jeugdig, fris en natuurlijk houdt. Drogisterij-Parfumerie Schoonheidssalon Parkstraat 20 Den Burg SWARTHOF, Weverstraat, en Winkel van Sinkel, Den Burg. D. Slegh, Den Hoorn.

Texelsche Courant | 1969 | | pagina 3