GROTE UITVERKOOP FA. GE8R. SCHOORL WAN DER MEERy< FILMNIEUWS nu ook op texel De GezinsleesportefeuilIe 25 grate Egyptische sinaasappelen 2,5 TROUW REPORTAGES Jan de Waal GEMEENTE TEXEL Zoete Marokkaanse sinaasappelen, 20 voor ƒ2,50 Mooie Golden Delicious Grote citroenen Pitloze mandarijnen, 22 stuks Extra grote, 11 stuks Vers gekookte bietjes 25 c I gesneden boerenkool een rookworst 2,50 2,50 met de volgende tijdschriften Panorama, Nieuwe Revu, Post, Margriet, Avondlectuur, Mimosa, Hostes, Jerry Cotton, Pep en De Lach. Bovendien iedere maand een Pocket cadeau. Als U zich nu opgeeft, krijgt U nog eens VIER pockets extra. Deze leesportefeuille reeds vanaf ƒ1,10 per week bij U thuisbezorgd. Beleefd aanbevelend, De Gezinsleesportefeuille J. J. Reijne, v.d. Vijzellaan 12. St. Pancras, telefoon (02267) 2910 Zondag- en maandagavond draait in het City-theater „Kat op een heet zin ken dak", met in de hoofdrol Elizabeth Taylor. Brick Pollitt, een gewezen sportcommentator en voetballer, is aan de drank geraakt door de dood van zijn vriend Skipper, die zelfmoord pleegde. Hij heeft zich met zijn vrouw Maggie teruggetrokken op het land goed van zijn steenrijke vader. Deze „Big Daddy" is binnenkort jarig. Gooper, de oudste zoon, is daarvoor met zijn vrouw en vijf kinderen op het landgoed gearriveerd en treft voor bereidingen voor het feest. Het zal een groots feest worden, want aangezien Big Daddy aan een ongeneeslijke ziekte lijdt, waar hij echter zelf niets van weet, kon het wel eens zijn laatste verjaardag worden. Gooper maakt met zijn vrouw reeds plannen om na zijn vaders dood het omvangrijke bezit over te nemen. Brick immers is een onver antwoordelijke dronkaard en zijn hu welijk met Maggie is tot dusverre kin derloos gebleven. De waarheid is, dat er tussen Maggie en Brick verkoeling tot stand is gekomen, omdat Brick haar aansprakelijk stelt voor de zelfmoord van zijn grote vriend Skipper en meent dat hij dit gedaan heeft na door Mag gie tot overspel verleid te zijn. Als Big Daddy arriveert, en het nieuws mee deelt dat hij door de doktoren weer ge zond is verklaard, weet Brick dat dit een leugen is en weigert mee te doen aan het feest. Zijn vader roept hem ter verantwoording bij zich en er ontstaat tussen hen een fel dispuut, waarbij de waarheid aan het licht komt.... (in kleur, toegang 14 ja.ar). „Live a little, love a little", is de titel van de Elvis Presley-film, die zaterdagavond en zondagmiddag draait. Elvis, Greg, wordt volledig ingepalmd door het meisje Bernadice, die hij toe vallig op het strand ontmoet heeft. Deze ontmoeting heeft onder meer tot gevolg, dat hij veel geld nodig heeft. Daarom neemt hij in een groot ge bouw een baan aan als fotograaf. Maar niet bij één firma. In dit gebouw zit ten namelijk twee grote advertentie bureaus, die elkaar beconcurreren. De direkteuren van de beide bureaus ha ten elkaar, en niet zo'n klein beetje Toch lukt het Elvis via veel slimmig heden en gerèn beide heren te dienen. Het onvermijdelijke gebeurt en het komt toch uit. Evenals het meisje dat zich aan het eind van de film onver biddelijk in Elvis' armen stort en er van de vrouwelijke overheersing aan het begin van de film absoluut geen sprake meer is. Dat een en ander niet zonder veel romantische avonturen en vermakelijke situaties gaat spreekt vanzelf. (In kleur, alle leeftijden). DAMCLUB TEXEL De wedstrijd tegen ZandVoort had een spannend verloop en er was nog een beetje geluk voor nodig om de pun ten mee naar huis te nemen. Via een damslag was het P. Kooiman die als eerste een schijf achter kwam. Inmid dels was het ook duidelijk dat C. Mee- dendorp een nadelige stelling had. P. Jansen, J. Schoo en J. van Heerwaar- den hadden het beste van het spel en ook J. Hooijberg was in de aanval, maar vergalloppeerde zich en verloor e'en stuk. Zo werd het 79, met W. Bakker en J. Hooijberg nog achter de borden. Toen W. Bakker de winst liet zitten, was het J. Hooijberg die profi teerde van de tijdnood van zijn tegen stander en e'en punt cadeau kreeg. Zandvoort-Texel C. Drayer-C. Meedendorp 20 M. Weber-C. Dijker 11 P. Verstege-P. Kooiman 20 J. Ovaa-J. Hooijberg 11 Th. ter Wolbeek-P. Jansen 02 Fr. v. Boem-J. v. Heerwaarden 02 J. Schuiten-W. Bakker 11 J. v. Dijk-J. Schoo 11 E. Fransen-C. Vmke 02 A, Hoekema-J. Stam 11 9-11 Uitslagen clubcompetitie C. Meedendorp-J. Schoo 20 W. Bakker-J. Hooijberg 02 J. van Heerwaarden-P. Kooiman 02 C. Vinke-J. Stam 20 C. v. d. Werf-D. v. d. Werf 20 G. Dros-J. Vinke 11 Met een dam wikkelde C. Vinke goed af. C. v. d. Werg won een schijf en hield dat voordeel goed vast. C. Meedendorp, P. Kooiman en J. Hooij berg buitten foutje's van hun tegenstan ders goed uit. In de enige remisepartij werd verschrikkelijk geknoeid. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode 10 januari t/m 16 januari, telefoon 2182, b.g.g. telefoon 2406. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt zijn, worden op het bureau verwacht op de tijden dat hun eigen huisarts zitting heeft. Deze tijden zijn als volgt: dokter Van Loon, woensdag 14 januari om 13.00 uur. dokter Coutinho, woensdag 14 januari, om 15.00 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen maand verleenden B. en W. aan de navolgende personen ondernemingen, stichtingen etc. de daarbij omschreven bouwvergunningen. De heer J. Dijkstra te De Koog voor de uitbreiding van zijn hotel-pension aan de Strijbosstraat, de heer H. W. Zoer te Oudeschild voor de uitbreiding van zijn woonhuis aan de Heemskerck- straat; de heer A. Kalis te Oosterend voor de bouw van een zomerwoning aan de Mulderstraat; de heer C. v. d. Kerkhof te Oudeschild voer de veran dering van een cafe aan de De Ruyter- straat; de heer M. Bakker te Den Burg voor de verandering van een woonhuis aan de Elemert; de heer J. Kikkert te De Cocksdorp voor de verandering van een woonhuis aan de Kikkertstraat; de heer G. P. Plaatsman, O 84, voor de bouw van een zomerwoning; de heer J. A. Hillen te De Koog voor de bouw van een dubbel winkelpand aan de Dorpsstraat; de heer A. de Visser, H 26, voor de bouw van een woonhuis aan de Pontweg in de P.H. Polder; de heer C. Mets te Den Burg voor de verande ring van zomerverblijven aan de Dorps straat te De Koog; de heer J. D. Ko ning te Oudeschild voor de verande- nng van een voorgevel van de De Ruy- terstraat 60; de heer C. Mooij te Den Burg voor de verandering van het woonhuis Schilderend 7; de heren Th. van Heerwaarden en C. Witte te Den Burg voor de verbouw van een pakhuis aan het Schilderend tot koffiebar; de heer J. Boon te Den Burg voor de uit breiding van zijn woonhuis aan de Bernhardlaan; de heer M. J. Witte te Den Burg voor de verandering van het woonhuis Wilhelminalaan 114; de heer C. H. F. Duin te Den Burg voor de bouw van. acht woningen met garages aan de Houtmanstraat-Trompstraat te Oudeschild; de heer C. H. F. Duin te Den Burg voor de bouw van drie wo ningen aan de Bernhardlaan; de heer P. Blankevoort te Den Burg voor de verandering van een woonhuis aan de Wilhelminalaan; de heer J. Verhoeven te De Cocksdorp voor de verandering van het woonhuis Vuurtorenweg C 70 b; de heer J. Verhoeven te De Cocksdorp voor een uitbreiding van een zomer huisje aan de Vuurtorenweg; de heer Jac. Roeper te Den Burg voor de ver andering van, de boerderij O 32, de heer J. v. d. Star te Oosterend voor de uitbreiding van de landbouwschuur O 464 a; de heer J. D. Koning te Oude schild voor de verandering en uitbrei ding van het hotel-pension De Ruyter- straat 60; de heer P. Sikkeleras te Ou deschild voor de verandering en uit breiding van twee zomerhuisjes aan de Californiëweg te De Koog; de heer S. Langeveld te Den Burg voor de veran dering van een cafetaria aan de Ste nenplaats; de heer F. M. Roeper te Oos terend voor de bouw van een dakkapel aan het pand O 170; de heer E. Mantje te Oudeschild voor de uitbreiding van de schuur S 37; de heer J. Hennink te De Koog voor de verandering van het woonhuis K 78 b; de heer^H. Wuis te De Koog voor de veifmdering van het woonhuis Ruijslaan 39; de heer S. Dros te' Oosterend voor de verandering van een schuur in zomerwoning (O 43 a); de heer C. M Veeger te Den Hoorn voor de bouw van een rundveestal H 100; de heer C. Eelman te De Cocks dorp E 113 voor de verandering van een woonhuis aan de Schoolweg in Ei- crland (E 113); de heer P. J. Kooger te De Waal voor de verandering en uit breiding van het woonhuis Hogereind 41; de fa. v/h J. Koorn Mzn te Den Burg voor de bouw van twee woonhui zen aan de Bernhardlaan; de heer L. Zwan te De Koog voor de verandering van een zomerwoning met garage (Brink 5). WEEKENDDIENSTEN ARTSEN van zaterdagochtend 8 uur tot maandagochtend 8 uur Dokter BARNARD, Oosterend, tel. (02223) 234. DIERENARTSEN L. F. DEN IIOUTER, Den Burg, tel. (02220) 2527. GROENE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13.00 uur Zr. RIETVELD, Den Burg, telefoon (02220) 2414. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 11 januari 1970 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 11.00 uur ds. Froentjes bevestiging ambtsdragers De Cocksdorp 9.30 uur ds. Froentjes Den Hoorn 10 uur ds. Visser De Koog 10 uur ds. Waardenburg Na afloop verkiezingen. De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Na afloop verkiezingen. Oosterend 9.45 u. Eerw. heer Veldhuis Oudeschild 11.00 u. Eerw. heer Veldhuis GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 en 16.30 uur Dienst Oosterend 10.00 uur ds. Kruithof 15.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GUMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Kuitse bevestiging diakenen; kerkbusje Den Hoorn. Oosterend 11.15 uur ds. Kuitse Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen. Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Alle verzek. en financ. J. Dekker, Kogerstr. 33, Den Burg, (02220) 2833 Dankbaar en blij be richten wij U de geboor te van onze zoon en broertje Maarten Willem J. Maas-Kooltjes J. Maas Jan, Robert, Kees, Thom De Koog, 4 januari 1970, Plevierstraat 16. Voor Uw verhuizingen van Koningsbruggen, Nieuweweg 13, Den Hel der, tel. (02235) 587. Wij verzorgen Uw declaratie. Nu volop hand- moesappelen. M. Huis man, „De Veen", tel. 2203 WIJ LATEN HET ZIEN. Kwastrcyli dicht ramen, goten, muren, balcons, laken direct en jaren lang. Voor doehetzelvers proefbus 5 kg. v. 5 m2 dak ƒ14,95 eob. of gratis folder. DEJOBO, Sloten NH - 020-128427 Met grote vreugde ge ven wij U kennis van de geboorte van onze doch ter Petronella Jacqueline (Janet) N. C. Boersma-Koorn F. Boersma Wieringerwerf, o januari 1970, Patrijsstraat 27. Garageboxen te huur J. P. Thijsselaan, Den Burg. Inl. P. Koper. Postweg E 74a, tel (02225) 232 Prima consumptie aardappelen te koop. M C. Kuip, Middellandse- weg S 30b, Oudeschild, tel. 2991 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252 Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17. Den Burg Henk Broekman en Annemaric Zielman hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op zaterdag 17 januari 1970 om 11.30 u in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Bantega, Meester Wijmapad 3. Oudeschild, De Laagte S 30a. Receptie op de trouw dag van 16.30-18.00 uui in Hotel „Havenzicht" te Oudeschild, Texel. Toekomstig adres: Veneweg 14c, Rutten (N.O.P.). Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777 Voor al uw tegel-, mo zaïek- en natuursteen- werk. Fred Veul, Schil de rend941tel1 2331 -- Wie heeft onze slee meegenomen bij Frans Zegel, Parkstraat. D Zuidewind V.T B. Gaat U ook naar U.D.I. Te huur garageboxen. J. P. Thijsselaan, Den Burg. Inl. P. Koper, Postweg E 74a, telef (02225) 232 Te koop Opel Caravan Breed model. Schuma- kersweg K 54, De Koog B.z.a. voor huishou ding, winkel of andere werkzaamheden. Het liefst 't Noorden of Oos terend. A Versluis, p/a Jan v.d. Star, 't Noorden tel. (02223) 317 Mijn tijden zijn Gods hand Niet duur, veel beter, heerlijk van smaak. Deze aardappelen heeft P Eelman voor U. „Nieuw Leven", tel. (02220) 3038 Fiets ter overname ge vraagd voor een meisje van acht jaar. Tel 2789 (02220). Uw massale opkomst heeft ons zo overdonderd, dat wij genoodzaakt zijn om ieder, die, op welke wijze dan ook, belang stelling heeft getoond bij ons huwelijk, langs deze weg hartelijk te bedan ken. Iedereen bovendien een zeer gelukkig 1970 toe gewenst. Wop en Anneke Rienks Wilhelminalaan 56, Den Burg. Heden overleed mijn lieve vrouw en onze moeder, groot- en overgrootmoeder Geertje Prins-Ploeger, in de ouderdom van 85 jaar. Wie haar trouwe zorg kende, weet wat wij in haar verloren. Zij hoopte op de ver lossing die er is in Christus Jezus. P. Prins Dr. J. Prins C. Prins- Wolmerstett R. Prins G. Prins-Roos G. Bakelaar-Prins W. Bakelaar A. Prins A. Prins-Hemminga G. C. Prins G. Jongejan-Prins C. Jongejan H. Prins A. J. P. Prins- Feelëus F. ter Steege-Prins P. ter Steege D. Prins J J. Prins-Feelëus L. Prins A. Prins ten Donkelaar Eierland E 94. Texel, 7 januari 1970. Een rouwdienst zal worden gehouden in de Hervormde Kerk te De Cocksdorp op maandag 12 januari 1970, 's namiddags 2 uur, waarna de begra fenis op de algemene begraafplaats te De Cocksdorp. Langs deze weg zeggen wij U, mede namens we derzijdse ouders, harte lijk dank voor de belang stelling, die wij bij ons huwelijk mochten onder vinden. J. C. Eelman H. Eelman-Trap O 16, Oosterend. Mede namens wei zijdse ouders zeggen U hartelijk dank voor vele blijken van bela stelling bij ons huwe ondervonden. Agda en Piet W Wilgenhof", Kadi weg B 12a, Den Burg HONINGZOET Alleen bij Goudsblom's groente- en fruithand OUDESCHILD. Fotobedrijf Binnenburg 23, Den Burg - Texel. Telefoon (02220) 2653 Het gemeentebestuur van Texel roept solli citanten op voor de volgende functies a. mannelijke hulpkracht in he! raadhuis. Zijn taak zal voornamelijk bestaaq uit het verrichten van schoonmaak! en onderhoudswerkzaamheden. Jaarbetrekking. b. schoonmaakhulpen voor he raadhuis. c. een schoonmaker-schoonmaak ster voor het nieuwe gymnaS stieklokaal aan de Beatrixlaan, Salaris nader overeen te komen. Voor de functies genoemd onder a en b kun nen nadere inlichtingen worden ingewonnerj bij de heer A. Poel, bodekamer, raadhuis. Voor de functie genoemd onder c kunnei C nadere inlichtingen worden iiïgewonnen bi de administrateur van de dienst gemeente werken, de heer C. G. van Es, kamer 311 raadhuis. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties binnen één week aan de burgemeester van Texel ti Den Burg. In onze eerste grote uitverkoop vanaf 15 januari bieden wij U een keur van artikelen aan tegen ongekend lage prijzen. KOELKASTEN, WASAUTOMATEN in alle maten, reeds vanaf 150, Indesit - Hilton - Bendix en Matura, in prijzen vanaf 450, Te koop 1 Fiat 125 van 1968; 1 Fiat 124 station car van 1968; 1 Fiat 850 van 1968; 1 Fiat 850 van 1965; 1 Fiat 1100 D van 1964, 1 Fiat 600 D van 1962. Garage Schoorl, Waalderstr., tel. (02220) 2550 Te koop: 1 vitrine-kast met o.a. 25 la's 65, 4 deuren ƒ10,1 kast ƒ15,—; 1 kast ƒ10,—; 2 kasten ƒ7,50; 1 gondola ƒ30,1 gondola 55, 6 TL-bakken k 10,1 TL-bak met kap 35, 4 lampjes a ƒ2,50; 1 lamp a ƒ10,1 geyser 20, 1 stofzuiger ƒ10,1 wa terpomp ƒ15,Van der Slikke, Parkstraat 20, tel 2371 Verhuisd van Koger- straat 80 naar Koger- straat 90. C. Garritsen Wie kan mij helpen aan strooisel voor kip- pen? Waalderstraat 16 Te koop aangeboden goed onderhouden kin- derwagen Julianastr. 7 Schaatsen. Rijwiel handel Zegel. Jongens- schaats met schoen vanaf 29,95; meisjesschaats met schoen vanaf 27,50 Wij kunnen weer enig meubelstoffeerwerk aan nemen. Stark, Oosterend, tel. (02223) 661 of 436 Te koop houten noren, mt. 43, herenfiets, elek trische krultang, nieuwe rolschaatsen, nieuwe werkschoenen m. 41, bui tenvolière, Jawa motor 250 c.c. „Immetjeshoeve" Den Burg, tel. 2816 ELEKTRISCHE DEKENS, ELEKTRISCHE WEKKERS, BROODROOSTERS, EN STRIJKBOUTEN alles met grote korting Opruiming van HANDGEREEDSCHAP mei 20% korting Komt U eens kijken, er is beslist wel iets voor U bij. Waalderstraat, telefoon (02220) 2550 4 pond 4 8 stuks Va kg. I Vz kg. samen met

Texelsche Courant | 1970 | | pagina 2