AGENDA Zeer geslaagde vergadering van bedrijfsvoorlichtig Noordhollandse Plattelandsvrouwen vieren 35-jarig bestaan Fa. Bremer nam vernieuwde winkel in gebruik Ons nieuwe feuilleton „Alles draait om moeder"" VERVOLG VAN PAG. 1 Contactavond LANDBOUW en VEETEELT Boerderijentocht op donderdag 5 februari Cursus veebeoordelii) S Hoewel het aantal bezoekers iets kleiner was dan in voorgaande jaren kan de Vereniging voor Bedrijfsvoor lichting toch terugzien op een zeer ge slaagde algemene vergadering. Voor al in de namiddag hebben alle aan wezigen genotenvan de inleiding van de heer Wilbers, de direkteur van de Stichting Public Relations Land- en Tuinbouw. Op deze inleiding hopen we in één van de volgende nummers terug te komen. De morgenvergade ring werd in hoofdzaak besteed aan zaken die de Vereniging zelf betreffen. In zijn openingswoord meende voor zitter A. Dros Bzn. te mogen vast stellen, dat er wat het jaar 1969 be treft dankbaarheid bij de agrariërs kan zijn. Speciaal de akkerbouwers hebben betere financiële uitkomsten dan de laatste jaren het geval was. Ook voor de schapenhouders was in ieder geval de eerste helft van het jaar gunstig. Ook voor de Vereniging bracht het afgelopen jaar een meevaller. Terwijl op de vorige vergadering de gedachte was, dat Texel na de reorganisatie bij de landbouwvoorlichtingsdienst een eenmansrayon zou worden, is in de loop van het jaar toch nog weer een tweede kracht benoemd in de persoon van de heer J. Koolhof. Voorzitter Dros wen ste hem een goede tijd toe op het eiland. Verder werden in het bijzonder wel kom geheten, de heren C. J. Bruin van het consulentschap voor de Rundvee houderij en de heer H. Sturkenboom. Notulen en verslagen Na lezing van de notulen van de vorige vergadering werd door de secre taris het jaarverslag uitgebracht. Hier bij werden een aantal zaken, die in het afgelopen jaar bijzondere aandacht kre gen besproken. Uit het Financiële Verslag, toege licht door de heer C. van Groningen, bleek, dat de financiële toestand nog gunstig is, maar dat er wel sprake is van een teruggang van het saldo. De hoop werd uitgesproken, dat hieraan een eind zou komen na een eventuele overgang in Rijksdienst van een twee tal boventallige voorlichters in de pro vincie, die op het moment voor 50% door het Rijk en voor 50% door het bedrijfsleven worden betaald. De rekening was door de heren T. Huisman en M. S. Witte nagezien en in orde bevonden. Als nieuwe rekening- naziener in de plaats van de heer Huisman werd de heer H. J. Leber be noemd. De contributie werd voor het komende jaar op ƒ0,75 per ha. gehand haafd. Afscheid Van de heer H. Sturkenboom, die een jaar of zeven op het eiland als bedrijfs- voorlichter heeft gewerkt, werd in deze vergadering afscheid genomen. Vooraf gaf de heer Sturkenboom een globaal overzicht van zijn nieuwe werkkring, die speciaal op het gebied van de schapenhouderij ligt. De vraag stukken, die hierbij speciaal aan de orde komen zijn de voeding, de huisves ting en de economie van de schapen houderij ten opzichte van de melkvee houderij. Voor dit laatste doel zijn op een flink aantal bedrijven in Noord- Holland zgn. deelboekhoudingen uitge zet, waarbij de kosten en baten van de schapenhouderij zo goed mogelijk wor den genoteerd. Voorzitter Dros dankte de heer Stur kenboom hartelijk voor zijn werk op Texel, speciaal op het gebied van de schapenhouderij Als stoffelijk blijk van waardering werd een platenbon aange boden. Overzicht werkzaamheden De heer C. van Groningen ging in zijn verslag over het werk in de eerste plaats in op de financiële resultaten van de landbouwbedrijven. Hij was van mening, dat wanneer op dit moment een flink aantal bedrijven er nog in slaagt om aan een inkomen te komen, dit te danken is aan het feit, dat de vergoe ding voor grond en gebouwen (de pacht) in feite te laag wordt ingere kend. Hij was er zeker van, dat wanneer de vergoeding voor grond en gebouwen op een peil zou worden gebracht, dat aangepast is aan de prijs, die bij recen te verkopen op Texel zijn gemaakt, heel veel bedrijven geen droog brood zouden verdienen. Als men toch voor een bepaalde oppervlakte een goede prijs wil betalen, dan kan dit dank zij het feit, dat men al goedkope grond in eigendom of pacht heeft. De heer Van Groningen was van mening, dat er toch een tijd zal komen, waarin men inderdaad zal moeten boeren op grond, die een bedrag van ƒ5 000,tot ƒ7.000,per ha. heeft gekost en in ge bouwen, die op de werkelijke waarde moeten worden ingerekend. Hoe ligt het dan De heer Van Groningen noemde in dit verband een bedrijfsbegroting, die opgenomen is in de nieuwe Landbouw- gids. Uitgaande van bedrijven van 18 - 24 ha. een grondprijs van ƒ5.500, per ha. en de kostprijs van een gebouw voor een dergelijk bedrijf, bleek het volgende. Op een eenmansbedrijf met 36 melk koeien zou in dit geval het inkomen toch nog maar op een bedrag van ƒ14.000,komen. Op een tweemans- bedrijf van 30 ha. en 60 melkkoeien zou het inkomen van de ondernemer praktisch op hetzelfde niveau liggen. Pas als op een tweemansbedrijf van 36 ha. 72 melkkoeien werden gehouden zou bij prijzen van grond en gebou wen, zoals hiervoor is genoemd het in komen van de ondernemer op een be drag van ruim ƒ20.000,kunnen ko men. De heer Van Groningen vond dit een vrij somber beeld en zeker als hij daarbij in aanmerking nam de uit spraak van de bekende landbouwman uit België, nl. Prof. Boon, waarin deze stelt, dat in 1980 het inkomen in de EEG het dubbele zal zijn van dit mo ment. Het zou van de agrariërs een enorme aanpassing vragen om in dit geval de stijging van het inkomen bij te houden. Veehouderij: zware opgave De heer Van Groningen was van oordeel, dat er vooral op de veehou derijbedrijven nog heel wat veranderd zal moeten worden. In dit verband dacht hij vooral aan de inrichting van de bedrijfsgebouwen. Hoewel hem uit gesprekken met veehouders was geble ken, dat ook in een goed ingerichte Hollandse stal, waarbij de verwijdering van de mest uit de stal geen probleem meer is, een mogelijkheid bestaat om de dagelijkse verzorging van 40 - 50 melk koeien door één man te laten gebeu ren, zag hij toch wel meer perspectief in de loopstallen, al of niet met lig- boxen. Hij was van mening, dat de opgave, waarvoor de ondernemer van de toekomst staat, alleen te volbrengen is door mensen, die met hart en ziel boer zijn en bereid zijn om hun beroep voor een gedeelte toch ook nog als hobby te zien. Van de overige door de heer Van Groningen naar voren gebrachte zaken komt deze zelf terug in de Rubriek voor Landbouw en Veeteelt, Bestuursverkiezing Aftredend en niet herkiesbaar waren de heren A. Dros Bzn. en H. J. Smit Pzn. In hun plaats werden gekozen de heren Jac. Barendregt en W. J. Bak ker C. Wzn. De heer W. J. Grisnigt, die herkiesbaar was, blijft in het bestuur. Voorzitter Dros dankte de heer Smit voor zijn werk voor de Vereniging. De heer A. Dros, die een groot aantal jaren als voorzitter deel uitgemaakt heeft van het bestuur werd door de heer KI. Eelman toegesproken. Zijn dankwoord ging vergezeld van een boekenbon. Binnenkort zal een bestuursvergade ring worden gehouden, waarin een nieuwe voorzitter zal worden gekozen. Texelse afdelingen op 7 april naar Schagen Op dinsdag 7 april gaan de leden van de twee Texelse afdelingen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen naar Schagen om daar met andere afdelingen uit Rayon 1 het 35-jarig be staan te vieren van de Noordhollandse Plattelandsvrouwen. De vrouwen ko men in de zaal van hotel Raven (800 pers.) voor een bijeenkomst die om tien uur 's morgens begint. De Texelse af delingen komen met de voordracht van een Texels gedicht en volksdans in oud- Texels costuum. Verder wordt onder meer meegewerkt door de afdeling Zuid-Zijpe (jubileumlied) en Anna Pau- lowna (Westfriese voordracht). Van 12.30 - 13.30 uur wordt een lunchpauze gehouden. Ook aan het middagprogramma wordt meegewerkt door verschillende afdelingen; er wordt momenteel hard gerepeteerd. Besloten wordt met een 20 minuten durende re vue door de afdeling Wieringen. De bijeenkomst eindigt om ongeveer half vijf. De plattelandsvrouyen nemen deel tegen zo laag mogelijke kosten nl. ƒ3,50 p.p. inclusief de kosten voor koffie, ge bak en lunchpakket. De dames reizen per Teso-bus en vertrekken met de boot van 9 uur; terug met de boot van 17.30 uur. Zo spoedig mogelijk wil men weten op wie men kan rekenen. Deel nemers worden verzocht zich in ieder geval vóór 9 februari te melden. De afdeling De Cocksdorp-Eierland gaf al 24 leden op. Gehoopt wordt dat de dames uit Den (Burg <^e bus zullen volmaken. Belangstellenden worden verzocht zich te wenden tot mevrouw Bruin-Over, Schilderend 128, telefoon (02220) 2125 of bij mevrouw Dros- Schuitemaker, Hoofdweg E 37, Eierland telefoon (02225) 224. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt zijn, worden op het bureau verwacht op de tijden dat hun eigen huisarts zitting heeft. Deze tijden zijn als volgt: dokter Barnard, woensdag 4 februari, om 13.00 uur. dokter Elias, woensdag 4 februari, om 15.00 uur. Woensdag 4 februari De Waal, „De Wielewaal", 20.00 uur folklorefilm voor bejaarden en an dere belangstellenden. Den Burg, start eilandcomipetitie Te- voko. Den Burg, Bibliotheek, 13.45 - 14.15 uur voorleeshalfuurtje. OOSTEREND Woensdagmorgen werd het schildersbedrijf van de ge broeders Bremer te Oosterend feestelijk heropend. Om kwart voor elf draaide de jeugdige Cor Bremer de sleutel om waarmee de opening van hert geheel vernieuwde bedrijf een feit was. Na een verbouwing, die bijna twee maanden geduurd heeft, zal ieder, die zich het pand in de oude toestand herinnert, moeten toegeven dat het er geweldig op vooruit is gegaan. Het interieur doet fris aan, en mede dank zij de grote ruiten in de voorgevel en de overwe gend lichte wanden en vloer, maakt het geheel een royale indruk. In de stellages aan de wand en in het mid den van de zaak kan men de klant nu een goed overzicht geven van 'n ruim assortiment schilders-, behangers- en bekledingswaren. 'Het bedrijf was zo nodig aan ver nieuwing toe, dat men het onverant woord vond om te wachten tot 1972, wanneer de zaak honderd jaar zal be staan. In zijn openingstoespraak haalde de heer C. Bremer nog even in het kort de geschiedenis van het bedrijf op, waarbij hij onder meer vertelde hoe zijn groot vader, Arie Bremer, in 1872 zijn be drijf startte in de Koetebuurt, hoe het later overgenomen werd door zijn zoons en het in 1930 verhuisde naar het huidige pand aan de Kerkstraat. Met veel waardering sprak de heer Bremer over zijn vrouw en zijn zoons Aris, Siem en Biem, die in moeilijke tijden tot onmisbare steun waren ge weest. Bij de metamorfose van de winkel werd het timmerwerk uitgevoerd door de Gebr. Vermeulen, het metselwerk door de Gebr. Trap, terwijl de firma's Rentenaar en Schoo respectievelijk de elektrische voorzieningen en de centra le verwarming vooor hun rekening na men. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Verloren te Den Burg: 1 groene want; 1 witte gymnastiekschoen maat 39; schooltas kleur donkerbruin inhoud schoolbehoeften; bruinachtig lederen herenportemonnee met ritssluiting inh. ƒ0,50; bruine portemonnee met opdruk schapenboet inh. ƒ0,50; plasticzak inh. 2 pr. gymschoenen wit en gymbroekje met embleem GVT; 1 paar schaatsen noren merk Norseman, maat 37; 2 pr. wollen wanten rood; 1 groene want rechter; damesportemonnee lang model waarin damespolshorloge rond model, merk met goudkleurig armbandje; zwarte portefeuille inh. ƒ14.50 en foto's. Gevonden in Den Burg: herenregen jas 3d. donkergrijs; 1 paar lichtblauwe meisjespantoffeltjes; wollen handschoen linker, kl. bruin-grijs;linker suède da meshandschoen kleur lichtbruin, met witte voering (op bovenzijde sierstreep); rechter kinderwant kl. beige en groen; briefje van 2,50; zwarte damesporte monnee inhoud 30, Tine Treebergh heeft na het overlij den van haar man de moed om verder te leven verloren. Zij brengt de dagen meestal in bed door. Haar dochter An neke offert zich geheel voor haar moe der op. Wanneer zij toevallig een jon geman ontmoet, die zich voor haar in teresseert, is het Tine's houding, die hem de lust tot verdere kennismaking ontneemt. Maar Anneke kan dat niet volhou den. Als zij door kouvatten een long ontsteking krijgt, blijken haar krachten opgebruikt. Bij haar oude dokter, die „stil is gaan leven" in een Zwitsers bergdorpje, krijgt zij die langzamerhanu weer terug. Tine Treebergh, die nu haar toege wijde hulp mist, is wel genoodzaakt veel meer dan voorheen, haar eigen boontjes te doppen. Op advies van de nieuwe dokter, Bert Hazelaar, gaat zij met diens moeder een Rijnreis maken. Tine wenst voorlopig als patiënte te worden behandeld, maar als zij be merkt, dat haar op die manier eigenlijk het meeste plezier ontgaat, overwint zij zichzelf en sluit zich bij een vrolijk groepje aan. Langzamerhand begint zij te bemer ken hoe zij door zelfbeklag en gebrek aan levenswil haar eigen leven heeft verzuurden dat van haar dochter. De jonge dokter, die voor Anneke tij dens haar ziekte grote sympathie heeft opgevat, gaat zijn voorganger opzoeken in het Zwitserse dorp en wanneer An neke en hij elkaar weer ontmoeten, we ten zij meteen, dat zij niet meer buiten elkaar kunnen. Tine, die nu dus een geheel nieuw leven moet gaan beginnen, bemerkt, dat dit leven voor haar nog geheel on verwachte mogelijkheden biedt. Aldus het door Tom Lodewijk ge schreven feuilleton dat met ingang van dinsdag a.s. in de komende edities van de Texelse Courant zal verschijnen. SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend UITSLAG Afdeling Noordholland SDOB-Tex. Boys 01 Programma pupillen a.s. zaterdag Afdeling A: Texel a-Cócksdorp, 15.00 uur Texel b-De Koog a, 14.15 uur Oosterend a-Texel c, 14.15 uur Tex. Boys b-ZDH a ,15.00 uur Afdeling B: Tex. Boys c-Oosterend b, 14.15 uur 14 februari geen wedstrijden i.v.m. Wereldkampioenschappen schaatsen. Van de gestelde vragen konden, we gens de tijdnood, slechts de eerste vier behandeld worden. Wij drukken ze hierbij af, met de door publiek en fo rum gegeven reacties. 1. Welk type kind vindt U dat bijzon dere zorg vraagt In feite komt het er op neer, dat ieder kind op zijn tijd bijzondere, extra zorg vraagt. De oorzaken hiervan kun nen verschillend zijn: moeilijkheden thuis, die de aandacht van het werk afhouden, ziekte, niet op kunnen schie ten met klassegenoten, allemaal oor zaken, die iedere leerling wel eens ex tra zorg doet vragen. Bijzondere zorg vragen ook de leerlingen boven en on der de middelmaat, werd er gezegd, maar dit impliceerde tevens weer de vraag: wat is middelmaat, en wat is de norm? 2. Door welke factoren wordt zitten blijven veroorzaakt Hier kwamen de verwijten: gevolg van het classicale systeem; niet goed op el kaar ingesteld zijn van de scholen die de leerling respectievelijk verlaat en begint; persoonlijke eergevoelens van leraar en ouders, die het kind zo graag over zouden willen zien gaan. Wat ook als een zeer belangrijke factor werd beschouwd: de taalschat die het kind heeft. Heeft een kind weinig woord keus, dan kan het zich niet goed uiten, niet genoeg meekomen en bestaat er groot gevaar voor een remming in zijn ontwikkeling. Er werd zeer dringend gewezen op het belang van de taalschat van een jong kind. Zelfs voor het twee de jaar, dus nog ver voor een kind naar de kleuterschool gaat, moet het ge oefend worden in het gebruiken van woorden. Heeft het kind namelijk wei nig woordkeus, als het op school komt, dan krijgt het een achterstand, die zeer moeilijk in te halen is, en zelfs groter kan worden. Men pleitte voor een beter taalonderricht op de kleuterscholen en (moeders!) stimuleerde het voorlezen voor de kleuters. 3. Welke moeilijkheden ondervindt het kind bij het zitten blijven? Hier werd er onderscheid gemaakt tussen de moeilijkheden thuis enerzijds en de moeilijkheden op school ander zijds. Thuis kan er gebrek aan bege leiding zijn, er kunnen verwijten ge maakt worden („Jij blijft zitten, en je broer is met drie negens overgegaan!). In feite vond het forum, en ook het publiek, het begrip zitten blijven uit den boze, tenzij het kind nog niet rijp geacht kan worden voor de volgende school. 4. Hebben de verschillende typen ge handicapte kinderen voldoende opvang mogelijkheden op Texel Als zuiver antwoord op deze coi vraag moest een resoluut „nee' ven worden. Maar er werd op gey dat in een betrekkelijk kleine ge gemeenschap als Texel, het niet mogelijk is om de nodige voorzien te treffen. Tot zover de behandeling van vragen. Burgemeester Sprenger >e de bijeenkomst hierna sluiten, de klok nu eenmaal sneller ginj men zou willen. Hij achtte de avoi paald niet vruchteloos, en vroej deelnemers de antwoorden van di behandelde vragen op te willen naar het secretariaat, waar ze di nog bestudeerd zullen worden. Ter completering geven wij U hii de tekst van de onbehandelde vrajj k 1. Komen alle kinderen na de ||eil school op de juiste school terech! 2. Is er voldoende inspraak vai ouders in het onderwijs? Zo nee DU kan hierin dan verbetering gel worden? 3. Er is bij het onderwijspersone Texel een verontrusting over de mende ongeïnteresseerdheid va leerlingen. Wat kan hiervan de oo zijn? 4. Het is te verwachten, dat in d< komst het gebruik van drugs onö schooljeugd steeds meer voor z; men. Vindt U in verband hiermee lichting op de scholen gewenst? 5. Wat verstaat U onder democi ring bij het onderwijs? In hoeve] deze democratisering een feit? deze ook worden bevorderd? Lezers, ook degenen die de onde| avond niet hebben bijgewoond, op deze en de eerder genoemde w] handelde vragen hun antwoord olL^ geven en deze reactie opsturen naa ik secretariaat (afd. onderwijs, Raadliki SDOB-TEX. BOYS 0—1 Na een zeer lange rust heeft| Boys weer eens gevoetbald. In de de helft van deze comp. was SD( eerste tegenstander van de Boys was prachtig schaatsweer en ooi goed om te voetballen doch het was voor amateurs met niet „dure" benen zeer riskant. Dank goed leidende scheidsrechter, die gevaarlijke charges toeliet, weri strijd zonder lichamelijk letsel l en digd. De betere techniek gaf de vooral voor de rust, 'n veldovei doch doelpunten maken was op tonveld erg moeilijk. H. v. Sai kreeg een paar keer de kans uit trappen, doch richtte steeds hoog. In de laatste minuut van periode viel het enige doelpunt deze wedstrijd. Uit een hoekschi nomen door C. Maas werd de bal E. Stiekema doorgekopt. H (Marcus) stond juist op de goede om onhoudbaar te scoren. Na de thee een meer gelijkopg: strijd, waarbij aan weerskanten gevaarlijke situaties ontstonden, doelpunten werden niet meer gei Jat ge N et rubriekvoor Onilcr rt-ilal C. >«n (.vonin De derde boerderijentocht wordt, zo als in het vorige nummer van de Texel se Courant is medegedeeld gehouden op donderdag 5 februari. De volgende ob jecten worden bezocht. 10.00 uur; Bedrijf H. J. Bakker, „De Atlas", voordroogkuilen, die afgedekt zijn met uitsluitend plastic (PVC). 10.20 uur: Bedrijf A. G. Boerhorst, „De Hoge Kamp", Hoornderweg. Met de veldhakselaar bewerkte voordroog- kuil, afgedekt met uitsluitend plastic (PVC). Op dit bedrijf kan eventueel ook de montagestal met drijfmestgrup wor den bekeken. 11.00 uur; Voordroogkuil op bedrijf „Kilstee" van C. P. Kuip, Waalenburg. Deze kuil is afgedekt met plastic plus gronddek. 11.20 uur: Ligboxenloopstal bij gebr. Hoedjes, „Pietershoeve", Postweg bij De Cooksdorp. Dit is een nieuw ge bouwde ligboxenstal waarbij de mest met de tractorschuif uit de stal wordt verwijderd. Zowel in de ligboxen als op de loopgangen wordt een kleine hoe veelheid stro gebruikt. 12.00 uur: In hangar ingerichte loop stal voor plm. 40 melkkoeien op bedrijf van C. Slot, „Rotterdam", Hoofdweg, Eierland. 13.45 uur: Loopstal voor mestvee op bedrijf Kl. Eelman, „Noordwijk", Het Noorden. Waarschijnlijk zal op dit be drijf ook nog een in pakjes ge; voordroogkuil, die uitsluitend met tic is afgedekt kunnen worden ken. 14.20 uur: Nieuwe ligboxenl» op bedrijf Firma Witte, „De Spangerweg, Oosterend. Een stal 50 melkkoeien plus 25 stuks jongv ruimte voor opslag van ruwvoedd 15.00 uur: Het werk van de aai blazer in de wintermaanden voor!' voer van hooi van de kapberg naa^ vak op bedrijf van N. M. Bakker,) derij „Margriet", Spang. Aan het begin van de excursie i aan de deelnemers een stencil me| zonderheden uitgereikt. De eerste les van de cursus oordeling wordt gegeven op dondj 5 februari 's avonds 8 uur in hote| Zwaan" te Den Burg. Zoals wordt de cursus gegeven door de[ De Waal, technisch adviseur K.I.-vereniging Sijbecarspel. De 3 praktische les wordt gegeven dag 6 februari. Plaats en tijd worl kend gemaakt op de les van 5 febf Wij rekenen in ieder geval op| die zich reeds hebben opgegeven. er nog een enkele liefhebber zijn aan de cursus wil deelnemen, dan| nen zij zich nog opgeven bij de be< voorlichters. Dit kunnen er echter! enkelen meer zijn, omdat zich alf veer 20 personen hebben opgegevJ TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,60; elke regel méér ƒ0,50. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in de Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alles inclusief 4% B.T.W. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon- oordsingel 17, Den Burg. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Te koop i.g.st.z. uit- neembaar dubbelwandig zomerhuisje. Te bevr. bij Hans Jimmink, Koger- weg B 184c, Den Burg, Texel, tel. (02220) 3163 Te koop zeer oude Solex. Botterstraat 3, Oosterend Te koop 2 ton blank gerstestro en 2 ton tar- westro. J. G van Malde- gem, „Jachtlust", telef. (02225) 254 Blij en dankbaar be richten wij U de geboorte van onze dochter Cornelia Jetske Wij noemen haar Colette B. Boks-de Jong H. B. Boks De Cocksdorp, Texel, 31 januari 1970, Molenlaan 30. HALLO Mag ik me even voc len? Mijn naam is Fergus Henderik i (Fergus) Mijn ouders i A. Jonker- van der J. Jonker Wagemakerstraat 3«n,|r Den Burg. P.S. Ik ben geborel Oosterend, Oranje 4, Texel, 30 januari Hiermede betuige: U onze hartelijk voor de belangste die wij bij ons hui mochten ondervindej D. Westerlaken A. Westerlaken- Bi Kogerweg B 185a, Den Burg, Texel. mm

Texelsche Courant | 1970 | | pagina 2