IE Duitse plattelandsvrouwen waren op Texel Solistenconcours Meer deelnemers minder prijzen Hulde Aan de bevolking van Den Burg en omgeving De Mode Bedrijfs- en zomeravond voetbal Eilandcompetitie volleybal afgesloten SPORTPROGRAMMA SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend na 1,75 >,90 Achtendertig Duitse plattelandsvrou- ven brachten vorige week een bezoek an Texel. Met een eigen bus waren ze naandag uit Klettenburg, een voorstad an Keulen, vertrokken. Ze kwamen tn met de boot van half zes, en wer- in op de1 Elemert door hun gastvrou- 'en van de twee Texelse plattelands vrouwenverenigingen opgewacht. On- janks dat het weer niet erg meezat, vas de stemming onder de gasten op- lerbest. Dinsdag heeft men de Texel- oute gereden, onderbroken door een copje koffie in hotel „Prinses Juliana" r*Mj avond werd verzorgd door een in lud-Texels costuum geklede dansgroep lit De Cocksdorp, die enkele folkloris- ïsche dansen uitvoerde. Ook werden Joor mevrouw A. Tiessen-Spaans eni- ldl1^ ;e dia's vertoond, door zang van me- touw Craanen begeleid. Woensdag is Ie gehele groep Duitse en Texelse da- nes naar Haarlem geweest; men be- :ocht daar onder meer het Frans Hals- tuseum. De lunch werd gebruikt in lotel „Bouwes" te Zandvoort, waar men ik het Dolfirama bezichtigde. Donderdagmorgen zijn de gasten reer vertrokken; een tegenbezoek van Texelse dames is gepland op 28 sep- fjnber. Op de foto de groep Duitse ouwen na aankomst op het bussta- ion te Den Burg. REDMER IJSKA-SCHOOL HIELD GEVARIEERDE AVOND DE WAAL Vrijdagavond j.l. hield ie Redmer IJskaschool haar jaarlijkse ichooluitvoering in het Waalder dorps- ïuis. De aanwezigen konden weer ge- lieten van het toneelspel der 1ste, *2de in 3de klassertjes.Zij voerden op leuke wijze een drietal stukjes op. De vierde das zorgde voor declamatie. Muzikaal verd de avond opgeluisterd door Ria fan Egmond en Trudy Rey, leerlingen Ier muziekschool, die op hun accor- ieons een vijftal nummers lieten horen. Zij deden dit bijzonder goed. De leerlin- ;en der 4de, 5de en 6de klas voerden en zestal korte toneelstukjes op, die )ij de aanwezigen zeer in de smaak 'ielen. Aan het eind van de avond dankte de 'oorziter van de oudercommissie allen die tot het slagen van deze avond had- len bijgedragen. Op de volgende loten zijn nog prij ken af te halen bij de school of bij de leer W. Albers (tel. 2577); wit: 55, 60, 95, 175, 270. iranje: 4, 10, 46, 402. groen 11, 56, 118, 124, 125. )lau\v: 118, 331, 379. rose; 181, 297, 347. DEN HOORN Zaterdagavond is in ,De Waldhoorn" weer het Texelse so- istenconcours gehouden, georganiseerd door het Contactorgaan voor Zang en Muziek en onder auspiciën van de Slichting Cultureel Werk Texel. Er wa ren meer deelnemers dan vorig jaar; naar liefst zestien optredens kregen we le zien. Er werden minder eerste prijzen uit gereikt dan verwacht werd; voornaam- !e oorzaak hiervan was wel dat de ju ryleden, de heren P. Heertjes, A. Kuik n G Westerdijk zeer streng jureerden. *unten waarop gelet werd waren zui verheid, klankgehalte, dynamiek, tech niek en rhytmiek. Over het geheel ge nomen hebben de muzikanten goed hun >est gedaan, terwijl ook aan de begelei ding, verzorgd door de dames De Vries, l Tuinema en de heer Klem-Bog, veel indacht was besteed. De jurering uit zich niet in één eer de, tweede en derde prijs, maar in pnu- en. Het aantal punten dat men behaalt 'opaalt het rangnummer van de prijs, daarop men recht heeft. Hieruit ont- »laat dus de situatie, dat er meerdere 'rijzen met hetzelfde rangnummer toe- lokend kunnen worden. De uitslagen luiden als volgt; Jeugdklasse: J. Brouwer en R Tim mer 211 p., 2e prijs; R. Bakker 175Vsp.; M. A. Broekman en G. Koorn 203 p. 3e ttijs; G. van Strien en K. Keijser 211 Va 2e prijs. Eerste afdeling; B. Bakker en D. Me- kma 255 p., le prijs; J. Koger en J. ïlom 197 p., 2e prijs; A. Blom 21 P/2 p., "ïe prijs; P. J. Koorn en G. Koorn 2HV2 2 epijrs. Afd uitmuntendheid: J. Dros 2HV2 2e prijs; J. Hillen 1841/* p., 3e prijs; Zegel 245V2 p., le prijs. Eere-afdeling: W. M. Bakker 247 p., e prijs; I. Medema en A. Medema 243 le prijs; K. Modder 235 p., 2e prijs. Superieure' afdeling: I. Medema 238 2e prijs. >,90 >,90 >,90 ',95 Zaterdagavond heeft de revuegroep van de buurtvereniging Schoonoordsin gel - Kogerstraat - Wittekruislaan in „De Oranjeboom" voor de bejaarden weer zijn beste beentje voorgezet. Zelf was ik een der toeschouwers en ik ben diep onder de indruk geraakt van het geen weer aan het brein van „onze" Jannie Craanen is ontsproten. Hartver warmend was het enthousiasme waar mee de spelers en speelsters alles voor het voetlicht brachten. De titel „De klok terug" was goed gekozen. We leef den echt weer in de vervlogen tijd. Het Texels dialect deed het goed; er werd hartelijk gelachen. Dat één der drie ouwe heertjes geen zuivere Texelaar was, was merkbaar, maar hij deed het toch bijzonder goed. Wat we van vroe ger beslist niet zouden willen terugzien, zijn de badpakjes die we in de revue gepresenteerd kregen. Het zou te ver gaan alles apart te vermelden. Dat ge beurde reeds eerder in deze krant. Waar nog wel eens de aandacht op mag wor den gevestigd is dat al die revueacti viteiten geheel pro deo worden ont plooid Ieder werkt spontaan mee. Ook de gasten uit Vlieland die de avond meemaakten hoefden niets te betalen Dus hoedje af voor de revuegroep van Jannie Craanen. Ik geloof dat ik na mens vele Texelaars spreek als ik de groep bij deze hartelijk dank voor alles wat zij voor ons doen en hebben ge daan. Ik wens de groep dan ook een zeer lang leven toe. Een bejaarde. Ondanks de aanhoudende kou moeten we toch al gaan denken aan de jaarlijk se bejaardentocht. De voorbereiding vergt tijd, doch het belangrijkste is dat de tocht financieel haalbaar is. Dat is eigenlijk nooit een probleem geweest want voor dit doel hebben de dorpsge noten altijd gul gegeven. In tal van plaatsen is het al zo dat de bejaarden moeten bij betalen wil de tocht kunnen doorgaan. Dat is natuurlijk niet juist want dan bieden we hun niet werkelijk iets aan Het gaat er soms op lijken dat men door de vele collectes de nood in z'n naaste omgeving nie't meer ziet. Het is nodig dat wij deze oproep doen. In de eerste plaats is alles veel duur der geworden. We weten dat het op Texel duur is, maar als je aan de vaste- wal komt ontde'k je dat de gulden ook niet veel meer waard is. In de tweede plaats zijn er een aan tal bejaarden voor wie een grote tocht te vermoeiend is. Hiervoor wilden wij dit jaar weer een rustige tocht over Texel organiseren, zodat wij dus iets meer nodig hebben. Voor onze inzameling kregen wij de eerste week van mei toegewezen. Waar schijnlijk niet zo gunstig met al die feestdagen, doch het is ook mogelijk dat dit de gevers jui9t in een gulle stemming brengt. Mogen wij weer een beroep op u doen opdat de bewoners van Den Burg zijn bejaarden weer een onvergetelijke dag kan bezorgen? W.W. Ik vond het wel de moeite waard de mode te bekijken. Wat men, vooral voor dames toch, alzo weet te bereiken. Men kan op dit gebied zo ieder jaar, verandering bespeuren. Wat men voorheen niet had gedacht, zien wij toch nu gebeuren. Men heeft er altijd naar gestreeft, lang mooi en jong te blijven. Maar wat zich nu op straat vertoont, geeft reden tot dit schrijven. Het korte rokje deed het goed, vooral voor mooie benen. Maar nu loopt poes met hoge rug, hard blazend om ze henen. Je ziet nu jonge meisjes gaan, in lange zwarte jas. Zoals de aanspreker voorheen, als er een dode was. Men boft, als men iets heeft bewaard, uit grootmoe's oude tijd. Aan wat heel lang in 't laadje lag, wordt aandacht nu gewijd. De zwarte kousen voor het been. En met de omslagdoek, worden de lendenen omgord. zo over spijkerbroek. Ook voorvaderen duiken weer op, met snor en zeer lang haar. Zoals De Ruyter, Coen en Tromp, zo echt van zessen klaar. Maar, hoe je het dan ook bekijkt, het mooi of lelijk vindt. De mode met zijn wisseling, veranderdt als de wind. Wij zijn bij voorbaat al benieuwd, wat straks de mode geeft. Wij leven vrij, en ieder doet, maar, waar men zin in heeft. W Boon SCHIETOEFENINGEN Op 29 april 1970 zal worden gescho ten door HM. Gelderland in sector 0453 tot 075° rechtwijzend met een straal van 9 mijl vanuit het hoge geleidelicht Nieuwe Haven van Den Helder. Veilig heidsschip aanwezig. Zoals bekend is, worden er ieder jaar na de competitie een aantal voetbal wedstrijden tussen bedrijven en in stellingen gespeeld. O.a. door J. C. Rab, Rijkswaterstaat, Timmers Bakkerij, Drijver, Duin, Prins Hendrikpolder enz. Dit gebeurde veelal op het veld aan de Burdetstraat. Aangezien dit veld nu verdwenen is en de verenigingen wat hun eigen velden betreft zijn gebonden aan de bepalingen der K.N.V.B., zijn de Texelse voetbalverenigingen met het bestuur van de afdeling Noordholland het navolgende overeengekomen: Er mag op de voetbalvelden van de Texelse voetbalclubs worden gevoet bald, onder de navolgende bepalingen: 1. Er wordt gespeeld tussen 15 mei en 8 augustus. 2. De wedstrijden duren 2x 30 minuten. 3. Voor iedere wedstrijd wordt toestem ming gevraagd aan de heer P. L. Duinker, hoeve „Varia", W 27, tele foon (02223) 487. 4. Na verleende toestemming, wordt de vereniging op wiens veld men wenst te spelen, ingelicht. Deze kunnen dan voor netten, kleedkamers, opening kantine, eventueel veldverlichting, zorgen. Vergoeding nader overeen te komen. 5. Zo mogelijk wordt ook de heer J. C. Borgman, Brink 5 te De Koog, lid van de Scheidsrechterscommissie Den Helder, ingelicht. Spelende leden van voetbalverem- gin mogen aan bovengenoemde wed strijden meedoen, mits ze toestem ming van hun bestuur hebben. Nu het bestuur van de afdeling Noordholland bereid is bovengenoemde regeling voor Texel te aanvaarden, lijkt ons dit een goede start om het bedrijfs voetbal ook hier te laten bloeien. Het is het beste dat nu reeds contact wordt opgenomen met de heer Duinker door de diverse instellingen, zodat deze ongeveer weet, wat er gaat gebeuren. Vorige week woensdag speelden de meeste teams hun laatste wedstrijd in de eilandcompetitie1. Bij de dames was de kampioen reeds bekend, maar om de 2de en 3de plaats werd zelfs op donderdag nog een be- slissingswedstijd gespeeld tussen HBS en Badminton. Bij de heren was het kanshebber Sy steem H, dat voor de grote verrassing zorgde Zij moesten nog twee wedstrij den spelen (niet één wedstrijd werd tot nogtoe verloren) om zich kampioen te kunnen noemen. Tegenstanders waren DOK en Tebovol, die beide op specta culaire wijze een overwinning behaal den. HBS 1. dat reeds enige weken ge leden zijn laatste wedstrijd speelde, werd hierdoor verrassend kampioen. Einduitslag Heren 1 HBS 1 13 24 2. Systeem H 13 22 3. Tebovo 1 13 20 4. DOK 13 18 5. Apollo 13 18 6. HBS 2 13 16 7. MOK 13 14 8. GVT 13 12 9. Smash 1 13 10 10. Badminton ^.13 10 11. Tevoko 4 13 6 12. Amro 13 6 13. Smash 2 13 4 14. Tebovo 2 13 2 Dames 1. Smash '68 9 18 2. Badminton 9 14 3. HBS 9 14 4. Tevoko 3 9 12 5. WGD 1 9 12 6. Tevoko 5 9 6 7. Tebovo 9 6 8. GVT 9 4 9. WGD 2 9 4 10. Tevoko 5 9 0 De prijzen werden vrijdagavond op het door meer dan 200 competitieleden bezochte Tevoko-feest in 'De J'elleboog' uitgereikt. Voor de overige Tevoko-teams is in tussen de kompetitie beëindigd. De twee' eerste teams hebben zich beide in de promotieklasse kunnen handhaven. De overige teams handhaafden zich eveneens in hun klasse. Een bijzonder fraai succes boekte overigens nog het eerste herenteam op het Pater Buys-toernooi te Amsterdam. Zij behaalden in hun klasse de le prijs en lieten daardoor de overige negen teams achter zich ZATERDAG 2 MEI 1970 Adspiranten Cocksdorp a-Tcx. Boys a, 15 00 uur Oosterend a-Oosterend b, 15.00 uur Texel a-De Koog a, 15.00 uur Pupillen Afdeling A De Koog a-Texel a, 14.15 uur Texel c-Texel b. 14.15 uur Afdeling B Oosterend c-ZDH b, 14.15 uur De Koog b-Texel d, 15.00 uur ZONDAG 3 MEI 1970 Afdeling Noordholland Blokker-Tex. Boys, 14.30 uur Oudendijk-Cocksdorp, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) De Koog-DESS, 14.30 uur Oosterend-Sporting S, 14.30 uur Schagen 5-Oosterend 3, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Junioren De Koog-Cocksdorp, 12.00 uur Samen reizen Cocksdorp en Oosterend 3. MEDEDELINGEN Tex. Boys De programma's worden steeds klei ner. Boys speelt de laatste uitwedstrijd tegen Blokker. Vertrek per boot van 1 uur. De terugreis gaat via De Rijp, dus laat terug. Zorg eerst dat de punten binnen komen dan „smaakt" het beter. Volgende week de laatste wed strijd, tegen Kwadijk, op eigen terrein. De adspiranten a spelen zaterdag op eigen terrein tegen Cocksdorp. Aanvang 3 uur. Geen steken laten vallen deze keer. Woensdag 6 mei is er een wedstrijd vastgesteld om 7 uur tegen Oosterend b op eigen terrein. De Tex. Boys veteranen spelen 14 ju ni mee in een tournooi van S. V. Texel. He't kan zijn dat we een paar oud-leden vergeten zijn te vragen. Liefhebbers stellen zich in verbinding met J. Hop man, telefoon 2432. Er kan getraind worden en er komen oefenwedstrijden. Toto. In verband met Koninginnedag wordt de toto vrijdagavond (heden) op gehaald. Dit betreft tot 40 en 41. SUCCES-TEXEL 0—5 Het is Texel gelukt het onderaan- staande Succes een gevoelige nederlaag toe te brengen. Al vrij spoedig na de aftrap scoorde Jan van Bennekom 01. Texel was regelmatig in de aanval en Klaas Dirk Koorn bracht nog voor de rust met 2 goede doelpunten de stand op 03. Na de rust weer een veel ster ker Texel en Hans Geus maakte er met 2 doelpunten 05 van. Succes was vooral in de aanval en het middenveld zeer zwak Keeper Hollander stak in een goede vorm. anders waren de dub bele' cijefrs wel op het scorebord geko men. Daar Wim Koorn te laat kwam, speelde Cees Boot mee en hij deed het zoals geyvoonlijk: goed. Texel speelde veel beter dan verleden week; er werd tenminste weer voor gewerkt. Als we de laatste wedstrijden nog goed aan pakken, komen we dit seizoen over de 20 punten en dat is in jaren niet ge beurd Op 10 mei gaan we naar Victoria en op 18 mei (2e pinksterdag) krijgen we Kolping Boys als laatste wedstrijd thuis. TEXEL 4-VESDO 5 1—0 Voor een uitverkocht huis kwam het 4de in de wei tegen Vesdo. Voor de rust met de wind mee werd het een belege ring voor het Vesdo-doel maar de kee per en de spil van Vesdo, samen onge veer een eeuw oud, keerden alles. Alle vliegende schoten van Dries Dekker, vuurpijlen van Jan Breed en kromme ballen van Hans van Zeijlen hadden geen succes, zodat de rust inging met 00. Na de rust onder aanmoediging van het publiek ging het 4de in het of fensief. Het bleef evenwel 00 tot twee minuten voor het einde. Een schot van „De Reus" plofte voor het Vesdo doel en de rechtsback keerde de bal met de hand. De penalty-specialist Jan Breed legde aan en met een doffe dreun was het 10. Een verdiende overwinning lui Nu nog de derby tegen Oosterend 3 en het seizoen is weer voorbij. CALLANTSOOG-ZDH 1—0 "Een over alle linies beter spelend Callantsoog heeft een 10 overwinning behaald op een tegenvallend ZDH. Cal lantsoog begon voor de wind. Toch kwam het eerste gevaarlijke moment voor hun doel. P. Schuil kreeg een reële scoringskans maar keeper Koelemey greep hem bij de benen waardoor deze kans op niets uitliep. In deze wedstrijd beheerste Callantsoog het middenveld. Hierdoor was het vaak kritiek voor het ZDH-doel maar keeper Dijker speelde een goede wedstrijd zodat de rust in ging met een 00 stand. Na de rust begonnen de bezoekers met een groot offensief maar dit ebde langzaam weg. Toen De Boer Callantsoog op 10 bracht zaten ze goed, aangezien de ZDH-voorwaartsen de Callantsoog ach terhoede niet kon passeren. Een ver diende 1Ooverwinning dus voor Cal lantsoog. GRAFTDIJK-OOSTEREND 3—2 Ondanks vier invallers heeft SVO in Graftdijk een goede indruk achtergela ten en lange tijd heeft het er zelfs naar uitgezien, dat SVO voor een verrassing zou zorgen want het had tot tien minu ten voor het einde met 21 de leiding. Voor de rust had Van Nuland SVO de leiding gegeven, waarna Graftdijk vlak tfoor de thee de stand weer in even wicht wist te brengen. Na de rust gaf W. Keijser SVO al gauw een 21 voor sprong, welke, door manhaftig verde digen, tot vlak voor tijd behouden bleef maar toen slaagde Graftdijk erin gelijk te maken en vlak voor tijd wist het door enige verwarring in de SVO-gele- deren, de volle wist te grijpen. JISP-TEX. BOYS 2—0 Tex. Boys heeft koploper Jisp geen punt kunnen ontfutselen. Na een ge- lijkopgaande, goede wedstrijd, trok de gelukkigste, dat was Jisp, met 20 aan het langste eind. FLAMINGO-DE KOOG 2—0 De Koog moest naar Alkmaar om met Flamingo om de punten te strijden een naar later zou blijken te moeilijke opgave. De Koog verkoos voor de rust voor de wind te spelen. De Koog zette er een hoog tempo in, maar Flamingo dacht er anders over en gaf niet thuis. De strijd leverde mooie aanvallen op, maar doelpunten maken zou niet mee vallen. Zo zagen we Flamingo voor het doel van De Koog verschijnen en zo was De Koog voor het doel van Fla mingo, maar beide verdedigingen ble ven overeind. Al moest er zo hier en daar wel eens aan de noodrem getrok ken worden. En met de rust was het nog 00. Na de rust kwam Flamingo geducht opzetten met de wind mee en moest De Koger-verdediging alles ge ven om overeind te blijven. De Koog kwam ook wel een enkele maal tot te- genakties. Zo zagen we Bremer door breken, maar zijn kogel ging rakelings naast Kikkert kreeg ook nog enkele kansen. Duyzer wrong zich ook nog een paar keer door de Flamingo-verdedi ging maar doelpunten vielen er niet. Flamingo werd steeds sterker en de druk werd al groter en groter. Zeven minuten voor het einde was het nog steeds 00. Keeper Strick van De Koog was het grootste struikelblok voor Fla mingo maar in de 39ste minuut moest de Koger-verdediging het hoofd buigen voor een geweldige kogel van linksbin nen Boekei. Een voorzet van rechts in eens vol op de slof was ook Strick te machtig; 10 voor Flamingo. In de voorlaatste minuut voor het einde kwam Flamingo op 20. Ook een ju weel van een doelpunt kwam net als no. 1 tot stand. Een geweldige strijd die Flamingo in de laatste 6 minuten de volle winst opleverde, waarlijk niet ca deau gekregen van De Koog. Een wed strijd die nog lang in het geheugen zal blijven. OOSTEREND 2-TEXEL3 0—3 In een aardige wedstrijd wist Texel verdiend met 30 te winnen. Het was jammer, dat er weer een paar jongens zonder af te schrijven wegbleven Waarom moet dat nou lui. De elftal commissie probeerd jullie nog een paar vriendschappelijke wedstrijden te laten spelen en de spelers hebben geen inte resse. Jun. HCSC 2-TEX. BOYS 6—1 De junioren hebben de tweede plaats verspeeld door een 61 nederlaag te gen HCSC. Met de rust was het nog 00. In de tweede helft bleek dat ,,'n Avondje uit - goed voor u" niet al tijd opgaat. De konditie bleek goed aan getast. Ads. OOSTEREND a-TEX. BOYS a 1-1 Tex."Boys a heeft in Oosterend een veertje moeten laten. Door blessures een beetje gehavend werd toch nog een gelijk spel uit het vuur gesleept. Ads. PETTEN b-TEX. BOYS b 2—1 Tex. Boys b speelde zijn laatste wed strijd niet best. Er waren vele kansen om de winst binnen te halen doch ze werden niet benut. Het werd uiteinde lijk 21 voor Petten b. ZDH PUPILLEN A DOOR 5—0 OVERWINNING KAMPIOEN De voor ZDH zeer belangrijke wed strijd tegen Txeel b is door ZDH met 50 gewonnen, waardoor ze kampioen in de A-poule zijn ZDH begon tegen de sterke wind in en nam al meteen het spel in handen, wat binnen een kwar tier vier doelpunten opleverde van resp. K. Hin, Br. Brouwer, K. Hm en W Drijver. Verder dan deze vier liet Texei het voor de rust niet komen. Na de rust is ZDH geregeld in de aanval geweest maar het durde tot halverwege de tweede helft voor P. Drijver de stand op 05 kon brengen. Kort hierna moest de ongelukkige B. Bakker zich laten vervangen door A. Slegh. Doelpunten bleven echter uit zodat de ZDH-spelers na het laatste fluitsignaal juichend het veld kond enverlaten. Na een korte toe spraak van competitie-leider D. Dap per en een ijsje ging het vrolijk huis waarts. Pup. TEX. BOYS c-ZDH b 3—0 Tex. Boys begon te'gen wind maar de ZDH voorhoede kon met de wind mee toch niet in de aanval komen. Het spel speelde zich dan ook voornamelijk op het middenveld af met enkele gevaar lijke momenten voor het ZDH-doel waar keeper Bakker echter op z'n post was. In de tweede helft waren de Boys veel voor het ZDH-doel maar ook nu verstond K. Bakker zijn werk goed Toch moest hij het hoofd buigen toen hij tweemaal gepasseerd werd door z'n eigen ploeggenoten. Vijf minuten voor tijd wisten de Boys de stand op 30 te brengen, toen de vrijstaande linksbin nen hard inschoot. Na afloop werden de ongelukkige spe'lers, die hun eigen keeper passeerden, door hun ploeggeno ten weer opgebeurd. En zo hoort het ook, want iedere speler maakt wel eens een fout, maar dan loopt het meestal af. ADSPIRANTEN SVO Adspiranten a wisten tegen 't sterke Tex. Boys a de partij in evenwicht ie houden via een 11 gelijk spel. Dick Seitsma nam de SVO-goal voor zijn re kening. Adspiranten b waren met 03 kans loos tegen Texel a. PUPILLEN SVO Pupillen b wisten aan De Koog twee punen te bemachtigen. Door doelpunten van Simon Brand en Joost Brouwer boekten ze een dik verdiende 20 over winning, terwijl de c-tjes hun eerste zege binnenhaalden door een kleine 1-0 zege op Texel d. Gerrit Vlaming was hier de man die z'n ploeg de overwin ning schonk.

Texelsche Courant | 1970 | | pagina 7