CHANTAGE Royale Regen LANDBOUW en VEETEELT Mengrotor gaat aan het werk ZAKENNIEUWS i Hillmannette werft meer lezers Bestrijding van riet en onkruiden in sloten Bromfietser aangereden Nieuwe parkeerterri voor bouwvak in ge WIN SIMCA 1000 SL rubriek voor i, I «niii-rr.iiiii.iii- ia» »un (»w»iiiij»rii „Nu kan Van Groningen zijn pessi mistische geluiden over de ruwvoeder- voorraden op de Texelse bedrijven wel staken". Deze mededeling kreeg ik toen ik op 14 juli op het bedrijf van een Texelse boer was. Hij was van meningdat een hoeveelheid regen, zoals we op 14 juli hebben gehad niet „allejaars" is en dat er door deze ro yale regen een mogelijkheid is geko men om de ruwvoedervoorraden nog flink aan te vullen. Eerlijk gezegd zijn wij zo optimis tisch niet, al zijn we er van overtuigd, dat de groeikansen weer behoorlijk zijn tbegenomen na deze flinke hoe veelheid regen. Ook op het moment dat we dit artikeltje schrijven, de och tend van 15 juli, vallen er nog flinke buien en hebben de indruk, dat de hoeveelheid regen, die er in deze twee dagen is gevallen de 30 mm wel dicht zal naderen. Wö zijn ook van mening, dat deze re gen nog wel eens meer aan de groei kan bijdragen dan de 25 mm, die we een paar weken geleden kregen. Ach teraf blijkt toch wel, dat deze 25 mm op heel veel plaatsen onvoldoende was om de grasgroei weer edit op gang te krijgen. Ook in veel bouwlandgewassen wer den de droogteverschijnselen in het eind van de vorige week en het begin van deze week al weer duidelijk zicht baar. Diverse percelen bieten lagen een groot deel van de dag volkomen slap en in veel .percelen aardappelen kwam de donkere droogtekleur weer te voor schijn. Nog maar eens Al ben ik dan niet zo optimistisch als mijn zegsman van hierboven, ik ben wel van mening, dat met deze regen weer nieuwe mogelijkheden zijn ont staan om de ruwvoedervoorraden aan te vullen. We hebben de indruk, dat er op diverse bedrijven stikstof is ge strooid, maar we betwijfelen of ieder een de kansen, die we nog twee maan den lang met een royale stikstofbemes ting hebben, goed benut. Dezer dagen lazen we een artikel van een veevoederdeskundige, waarin het ging over het bijvoeren met krachtvoer in de weideperiode. Hij bleek daarvan met uitzondering van een „lokkoekje", een mineralenkoekje, of het geven van krachtvoer in de herfst geen voorstan der te zijn. Zijn redenering was, dat het veel voordeliger was om hert; geld voor de aankoop van krachtvoer te gebrui ken voor de aankoop van stikstof. Er werd hier naar mijn mening wel wat te veel vergeten dat er omstandigheden kunnen zijn, waarin de stikstof geen kans krijgt om de grasgroei op te wek ken, We hebben dat de laatste weken duidelijk ondervonden. Intussen blijven we wel van mening, dat zolang de hoeveelheid zuivere stik stof, die per jaar per bunder wordt ge bruikt nog beneden 300 kg ligt, in de eerste plaats aan de stikstofoemesting aandacht moet worden gegeven. Die redenering geldt in ieder geval op dit moment voor 100%. Er zijn in derdaad op het ogenblik goede kansen aanwezig om door een flinke stikstof bemesting in augustus nog een flinke hoeveelheid kuilgras te winnen en bij eventueel gunstige omstandigheden mo gelijk ook de hooivoorraad nog aan te vullen. Laat men er in werkelijke „noodgevallen" niet voor terugschrik ken om per bunder nog eens een gift van 500 kg kalkammon te geven. Het staat nu vast, dat de mengrotor van de Ncd. Heidemij begin augustus naar het eiland komt. Dit is het resul taat van een bespreking, die op 14 juli werd gehouden. Door de aanwezige Sinds een jaar is de Hilmannette leesportefeuille uit Schoonhoven op Texel aktief. In die tijd heeft men on geveer 400 abonnees geworven, die we kelijks een pakket tijdschriften krijgen thuisbezorgd tegen een prijs die aan merkelijk lager is dan wanneer men zich op normale wijze op deze bladen zou abonneren. De prijs is afhankelijk van de ouderdom van de map. Twaalf nieuwe bladen (met eens in de maand het modeblad Burda) kosten 2,80. Zou men die bladen nieuw in de winkel ko pen, dan betaald men meer dan twee- keer zoveel. Nu is Hillmannette geen fi lantropische instelling. De zaak wordt voor hen winstgevend daar het pakket na een week wordt afgehaald en voor een wat lagere prijs opnieuw ter lezing uit te geven en vervolgens nog een aantal malen, tot 12x toe. De mensen die het 12 weken oude pakket tenslotte krijgen betalen 1,20. Velen vinden die ouderdom geen bezwaar. Ar tikelen in tijdschriften zijn minder sterk aan de aktualiteit gebonden. Met het halen en brengen van de portefeuilles houdt zich de heer Th. van Benthum jr. bezig. Vandaag wordt een bijzondere aktie georganiseerd om het aantal abonnees op de Hillmannetteportefeuille nog te vergroten. Wie zich als abonnee laat in schrijven (voor minstens drie maanden) dingt automatisch mee naar een aantal prijzen. Hoofdprijs is een Simca auto mobiel. Hillmannette heeft over 't hele land ongeveer S.OOO'abonnees. landbouwers werden nu definitieve toe zeggingen gedaan voor het laten bewer ken van een oppervlakte grond door de mengrotor. Tijdens deze bijeenkomst werd een oppervlakte van plm. 35 ha voor een diepgrondbewerking opgegeven. Daar enkele landbouwers, die niet aanwezig waren zo goed als zeker ook zullen meedoen mogen we er op rekenen, dat in ieder geval wel een oppervlakte van plm. 40 ha bewerkt zal kunnen worden. Het bedrag, dat door een provinciale instantie beschikbaar is gesteld voor deze zaak laat toe om dit jaar in totaal een oppervlakte van 50 ha met de mengrotor te laten bewerken. Er is dus nog een beperkte mogelijkheid om naast de al opgegeven oppervlakte nog enkele landbouwers van de gunstige fi nanciële regeling te laten profiteren. Als alles volgens plan verloopt hoopt de mengrotor op 3 augustus met het werk te beginnen. De Ned. Heidemij re kent op een capaciteit van plm. 1 ha per werkdag. Zonder al te veel tegen slag hoopt men het werk dus vóór de herfst klaar te hebben Daar de meeste bouwlandgewassen begin augustus nog niet van het veld zijn, zal begonnen worden met percelen, die op het moment in gras liggen en die daarna ook weer met een grasmengsel ingezaaid zullen worden. Uit dit oog punt is een vroege bewerking van groot belang. Welke percelen komen in aanmerking Het is beslist niet zo, dat de land- bouwvoorlichters voor elke grondsoort een diepgrondbewerking adviseren. De mengrotor wordt ook beslist niet aan het werk gezet voordat bekend is hoe de opbouw van de grond is. Zo voelen de landbouwvoorlichters er niets voor om op dit moment al over te gaan tot het diep bewerken van grond, die vanaf het maaiveld tot een diepte van 1.10 meter uitsluitend uit zandgrond bestaat. Het is onvoldoende bekend of met een bewerking van grond met een dergelijke profiel de droogtegevoeligheid verdwijnt en bo vendien neemt het gevaar van verstui ving na een diepe bewerking toe, dat de landbouwvoorlichting, dit niet verant woord vindt. Als te bewerken percelen komen in de eerste plaats in aanmerking percelen met een vrij zware, maar dunne bouw laag met een zandondergrond en verder percelen zandgrond, waar op een be reikbare diepte een zavel- of kleilaag voorkomt. In het eerste geval gaat men de bouwvoor aanmerkelijk verlichten, maar zal deze toch nog voldoende zwaar blijven om niet te stuiven. Het is in deze gevallen vooral gunstig als ook op een diepte van 90 - 100 cm nog een klei- of zavellaag voorkomt. We hebben nl. de indruk, dat de droogtegevoelig- heid zo goed als zeker wordt opgehe ven als er contact komt met een zavel- of kleilaag. In het tweede geval wordt er naar gestreefd om door de zandbouwvoor zo veel zavel of klei uit de ondergrond te halen, dat de stuifgevoeligheid ver dwijnt of in ieder geval vermindert. Om dit te bereiken is het gewenst, dat de zavel- of kleilaag niet dieper dan 90 cm, of uiterlijk op 100 cm begint. Als u ook mee wilt doen Zoals gezegd is er nog enige ruimte om enkele gegadigden mee te laten pro fiteren van de gunstige financiële re geling, die hiervoor is ontworpen. Deze regeling is als volgt. De kosten per ha bedragen ƒ1.500,Enkele we ken na het gereed komen van het werk wordt door de betrokken landbouwer een bedrag van ƒ300,per ha betaald. De rest van het bedrag wordt zonder renteverrekening aan het eind van de vier volgende jaren betaald. In dit ge val wordt dus aan het eind van de ja ren 1971 tot 1974 telkens een bedrag van ƒ300,per ha betaald. Als u interesse hebt, dan horen we dit graag. En zoals gezegd, we laten de mengrotor niet aan het werk gaan, al vorens door onderzoek is vastgesteld, dat er een redelijke kans van slagen is. Mensen, mensen, wat een vakkundige aanpak van zaken, die chemische be strijding van onkruiden. Maar hoe wil C. v. Gr. dan de verontreiniging van één zo niet de belangrijkste levensvoor waarden, water, bestrijden? En zeker voor Texel. Heeft hij „Silent Spring" (Ned. ver taling „Dode lente") van Rachel Carson wel eens gelezen, of heeft bij aandelen in de chemische industrie? Maar wat moeten de koeien dan eten als zij onder de punt- of schikdraad door de tong en nek verrekken om eens wat anders dan gras te eten. Waaruit blijkt dat die onkruiden nog niet zo on zijn. Of is het soms een dubbeltjes kwestie? Laat Van Groningen dan om scholing aanvragen tot propagandist voor Texels toerisme, hetwelk meer geld op het eiland brengt dan de nood lijdende landbouw en kan hij minder verpesten aan het toch al zo verwoeste natuurlijk evenwicht. Anders kon het wel eens zijn, dat hij en wij nog eerder uitgeroeid zijn dan riet en andere on kruiden. Weet hij soms ook een middel om mensen uit te roeien, die het evenwicht der natuur verstoren J. Bevaart, Fazantstraat 137a, Rotterdam 3021 Tijdelijk weer eens op Texel WEZENTUIN BRENGT FLEURIGER AANZIEN In september 1967 werd het park van Den Burg, de Wezentuin' afgeslo ten voor het publiek en door aanne mer Drijver gebruikt om er zijn mate rialen, die nodg waren voor de bouw van het raadhuis, op te slaan. Nu het raadhuis op het punt staat officieel te worden geopend, komt bij velen de vraag op wat er met het park, dat er momenteel weinig fraai bijligt, gaat gebeuren. Gemeentewerken is van plan het grind in het park te vervangen door een gazon. Door het gras zullen wan delpaden worden gelegd van fijn grind en er komen bloemperken. Ver der zullen nieuwe bomen, waarschijn lijk iepen, geplant worden. Vijf oude bomen worden gerooid. Drie ervan zijn al afgestorven en de twee anderen to nen weinig tekenen van leven. Het park zal rondom worden afgezet met struikbeplanting. Zo komen er struiken tegen de kerkhofmuur en de bibliotheek. In het park komen boven dien drie tegeltableaux. Een voor de muzieknis; het publiek zal nier een plaatsje kunnen vinden tijdens uitvoe ringen. In de twee andere tegelplaatsen, één achter de bibliotheek en één op de plaats van de oude school, zullen zand bakken komen voor spelende kinderen. Verder komen er banken, waarop moe ders kunnen zitten terwijl de kinderen in de zandbakken spelen, rolschaatsen of andere spelletjes doen. De vernieuwde Wezentuin krijgt voorlopig twee toegangen. Eén is ge projecteerd tussen postkantoor en de huidige bodewoning. Deze (houten) bo dewoning zal worden gesloopt zodra het momenteel in aanbouw zijnde huis voor de heer Poel gereed is. Deze ingang zal niet alleen door voetgangers kunnen worden gebruikt, maar is breed genoeg voor de'brandweerauto en de contai nerwagen. De tweede ingang komt aan de Burgwal ter hoogte van de oude school. Door genoemde veranderingen zal de Wezentuin een heel wat frisser en fleu riger aanzien krijgen dan tol dusver het geval was. Volledige duisternis zal er zelfs nooit meer heersen want er ko men tien tot twaalf lantaarnpalen die het park bij nacht tot in alle hoeken zal verlichten Met de uitvoering van het een en ander zal in oktober of no vember worden begonnen, met eigen krachten. Het vernieuwde park is dan voor het komend voorjaar gereed. Op de hoek Pontweg-Pelikaansweg werd woensdagavond de 16-jarige L. J. Weijdt ('t Horntje) aangereden. Hij kwam uit de richting De Koog en kreeg geen voorrang van de uit de Pelikaans- weg komende Duitser M L. uit Essen. De jongeman smakte op het asfalt en liep diverse kneuzingen en bloedende verwondingen op. FEUILLETON door TOM LODEWIJK 14. Veerman stond op. „Nog iets van uw dienst, burgemees ter?" „Nee inspecteur.wacht. U bent in Hannover geweest, hoe was het daar?" En de belangstelling, waarmee de burgemeester luisterde naar Enno's uit eenzettingen over de moderne politie- methoden in Duitsland, was als balsem op de wond. „Nu inspecteur.... de kop d'r maar voor houden, hoor!" „Komt in orde burgemeester". Fluitend liep hij het raadhuis uit. Na de storm in een glas water toch nog zonneschijn! Inspecteur Veerman keek naar het verlichte uurwerk van de Grote Kerk van Damstad Half twaalf. Ze hadden het laat gemaakt vanavond. Hij had een bijeenkomst bezocht van de Provinciale VVV en was nu op zoek naar zijn sportwagentje, dat hij natuur lijk vier straten verder had moeten parkeren, omdat Damstad een bijzonder schilderachtig centrum had maar (na tuurlijk) vrijwel geen parkeerruimte. De markt stond al helemaal vol, want 't was nog kermis ook. Rumoerige jon gelui dwaalden door de straten, toete rend, soms zevenklappers latende knal len in de buurt van schrikachtige oude dames of troepjes meisjes, die uitlok- kend-gillend wegstoven. Daar stond zijn wagen, hij zocht al naar de contactsleutel. Van de andere kant naderden twee meisjes, hoog op de hakken, lange slanke benen onder te korte, nauwe rokken, volledig in oor logskleuren beschilderd, zo constateerde Veerman lakoniek. „O, wat een sjiek wagentje" zei de ene. „Moet u daar nou helemaal alleen in?" lachte de andere veelbetekenend. Veerman nam ze eens op; een stel makkelijke meisjes, een heel klein tikje aangeschoten wellicht, te vinden voor ieder avontuurtje. Niet zijn soort. Maar hij kon niet makkelijk grof zijn tegen een vrouw. ,,'t Zal wel moeten dames". „Waar gaat u heen?" „Véél te ver.hélemaal naar Ter- werve". „Terwerve.gunst Mitzi, daar mot jij heen!" De naam deed een alarmlichtje bran den in 't brein van de inspecteur, Mit zi „Mitzi. laat die man uit!" Hij zag weer de brutale knipoog van het ordinair-knappe dienstmeisje van Geut- jens. Hij nam de donkerste van de twee eens wat beter op en zij hem. „Ik ken u", zei ze en lachte proes tend. „Weet u nog?" „Ja", stemde Enno toe, „ik geloof ook, dat ik u eerder gezien heb". „Dat zal uitkomen", meende het meisje. „Nou Mitzi, bof jij effe", kwam haar vriendin afgunstig, „dan heb jij 'n lift, meid". Ze nam gemakshalve meteen maar aan, dat Enno bereid was haar een lift te verschaffen. „Mag ik, meneer?" vroeg Mitzi, ver liefd kijkend, meer naar het sportwa- gentje dan naar Enno. „Ach.antwoordde de inspecteur half lachend, half twijfelend. „Meid ga óók mee", noodde Mitzi haar vriendin. „En zeker terug lopen", antwoordde deze dame nuchter. „Brengt u d'r dan terug?" vleide Mit zi. „Zeg wat denk je.... ik ben geen busdienst". „Maar dan moet Loes alleen naar huis". „Meid ben je gek, ik ga nog niet naar huis, nog lange niet, nog lange niet", eindigde de als Loes aangesprokene haar voornemen lyrisch. „Nou kom dan Mitzi", drong Enno, er nu helemaal in, „een uur is te lang". Er was een stoutmoedig plan bij hem gerijpt. Mitzi omhelsde haar vriendin, flui sterde haar nog iets ondeugends in de oren, want Loes schaterlachte, en nes telde zich behaaglijk naast Enno in de DE KOOG De rondweg Koog is bijna gereed. Alleen laag van asfalt moet nog worden bracht. Men hoopt dit werk nog bouwvak te klaren, of anders djumn de bouwvak. Overigens is de i al in gebruik. Ten oosten van de rondweg, land dat vroeger van de heer was, komt een parkeerterrein v »°0* auto's en 13 autobussen. Bij de steding van dit project was F. D. Dienaar uit Den Helder de inschrijver. Deze aannemer h( karwei voor de winter gereed te Voorzieningen zullen evenwel getroffen om dit terrein reeds komende bouwvakvakantie in te kunnen nemen. :laa 1,60; 0. O niet de es in -za aqu; Geu ld ij 2 en W. ,erstr (022 ook Er komt een speelterrein in h z. delijke gedeelte van het gebiei zend aan de katholieke kerk. I emie hele terrein, dat een oppervla zek 21/* ha. heeft, zal worden omzoo struiken en bomen. PROTESTANTSE KERKDIE1 Zondag 19 juli 1970 HERVORMDE GEMEENT Den Burg 9 00 en 10.30 uur ds. Froentjes, gemeenscha diensten met de Gereformeer van Den Burg. 19.30 uur ds. Loerakker, schappelijke jeugddienst in Jw v Koni i: (ö22: Uw t: nu formeerde kerk van Den Bur nen lage zit van de sportcar. „Rijen maar!" commandeerde ze. Mitzi genoot uitbundig. Haar zwarte haren wapperden langs haar gezicht. Ze was niet onknap, vond Enno, steels ter zijde kijkend, maar 't was een rauw volkskind met een zeer dun laagje aan geleerde maniertjes en een beetje bio scoop-beschaving Als ze d'r mond open deed, schrok je je dood. Enno reed hard en Mitzi vond het heerlijk. Ze brulde af en toe haar ver rukking tegen hem uit en hij knikte maar eens, onderwijl overpeinzend, hoe hij het plots bij hem opgekomen plan zou uitvoeren. Halverwege, op een donker stuk van de weg naar Terwerve, beleed Enno dat hij trek had in een sigaret. Ze moesten maar even stoppen, want roken in zo'n car, dat was niks. De vonken vlogen je om de oren! Mitzi stemde gretig toe, was waarschijnlijk zoiets wel gewend, wist wel wat de 'heren bedoelden als ze zo nodig even moesten stilstaan op een eenzaam plekje om een sigaret te ro ken „Ik vind je echt wel een knap vent je", begon ze Enno te plagen en deed een haal aan haar sigaret, zodat haar gezicht en haar grote glinsterende ogen er romantisch door werden verlicht. Ze schoof een beetje dichter naar Enno toe. „Knapper dan hém?" vroeg hij op eens en hield haar de foto van Asmuus voor. „O", riep ze, „die groezel!" „Ken je die vent dan?" „Natuurlijk hij is al twee keer bij ons geweest. Dinsdag nog.0 mozesmina, dat mocht ik niet zeggen". „Van wie niet?" „Van de baas Geutjens. Nou ja, dat mispunt. „Hij is toch een royale baas", waagde Enno. „O ja, royaal is-tie wel, en 't is e<en ouwe snoeperd ook, vertel mij wat. En ze begon Enno te vertellen zodat de ze een vrij juiste indruk kreeg van de morele opvattingen van Mitzi's werk gever. „Als ie zou weten dat ik 't jou ver teld had „Dat kan ie alleen maar van jou aan de weet komen, dus houd je mond dicht Mitzi". „Natuurlijk. Enno zegende het feit, dat hij zich niet in zijn functie aan Mitzi had be kend gemaakt. Blijkbaar had ze er geen vermoeden van dat ze naast een „smeris" in de wapen zat. „Is 't een vriend van Geutjens?" in formeerde hij nog. „Nee, vast niet, dinsdagavond kon ik horen dat ze ruzie hadden en hij liep de deur uit en de baas had niet eens de tijd om mij te roepen om hem uit te laten". Ahzo. Dus de heer Geutjens kende niet alleen meneer Asmuss, maar ont ving hem thuis en had ruzie met hem. Enno's speurdersinstinct had hem nu helemaal te pakken. Enno startte de wagen, Mitzi keek teleurgesteld. „Ga je nóu al...." „Krijg jij geen mot met je baas als je zó laat. „Nou ja, klein standje, groot ge mak". GESLAAGD Te Groningen, aan de Rijksuniversi teit, slaagde mevrouw H. Schipper- Krugers voor M.O. Engels A. Zie pagina 3 Onderwerp: „Werkt u mee wederkomst?" De Cocksdorp 10 uur Eerw. heer E. Lo Na de dienst ontmoeting me! met koffie in „Ons Gebouw" Tijdens de kerkdienst is er Gebouw" kindersamenkon ing pr ga In 'ijblij B. C 'hij ss 3304 oppas. Den Hoorn 9.00 uur ds. J. P. E 10.30 uur ds. J. P. B. Visser Na de tweede dienst koffie in „Ons Huis" De Koog 9.00 uur ds. Waardenfc 10.30 uur ds. P. J de Geetei 9.00 en 10.30 uur Kinderdiens Schuilhut" achter de kerk Na de dienst van 10.30 uur drinken in „De Schuilhut" 19.30 uur ds. Kamphuis, jeugd De Waal 10.30 uur ds. Waarden! Oosterend 9.45 uur ds. J. J Bu van Grijc, Sc Oudeschild 11.00 uur ds. J. J. B JO) 2' GEREFORMEERDE KEB ;n- e Den Burg 9.00 en 10.30 uur g lobus lijke dienst met de Hervon efooi de Herv. Kerk. Voorganger Froentjes. 19.30 uur Eerw. heer Loerak meenschappelijke jeugddieni viers Geref. Kerk. Onderwerp: mee aan de wederkomst?" Oosterend 9.00 uur ds. J. D. Ki 10.30 uur ds. J. D. Kruithof 19.30 uur ds. J. D. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEI Oosterend 10.00 en 16 00 uur E |eerd in Kerkgebouw Schoolstr Dinsdag 21 juli 19.00 ds. F. Ha GEREF. KERK (Vrijgema. Den Burg 10.45 en 16.30 uur Di i Bu in de Doopsgezinde Kerk, Koj KU DOOPSGEZINDE GEMEEfbp Den Burg 9.30 uur mevr. ds. Rodriguez Pereira-( el (Am R.K. KERKDIENSTEN weekend 18 en 19 juli 19 Den Burg: zaterdag 19 30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur. 19.00 uur Duitse Mi Kindercrèche - oppas onder sten van 8.30 en 10.30 uur in d Burcht", Molenstraat 19. De Koog- zaterdag 20.00 uur zondag 9.00 en 20.00 uur 10.30 uur Duitse Mi.' De Cocksdorp: zaterdag 18.00 uur Duitse 19.30 uur zondag 8.30 en 10.00 uur Oosterend: zaterdag 19.30 uur zondag 10.00 uur Oudeschild: zondag 8.45 en 19.( Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur zondag 10.30 uur 9.00 uur Duitse Mis >Iufte i en Adre van imel. of Brie KOERSEN VREEMDE VALf n Deze week luiden de koersen Duitse mark (100) Franse franc (100) Belgische franc (100) Zweedse kronen (100) Italiaanse lire (10.000) Zwitserse franc (100) Engelse pond (jl) Amerikaanse dollar (1) WEEKENDDIENSTEN ARTSE! van zaterdagochtend 8 uur maandagochtend 8 uur Dokter BARNARD, (02223) 234. Dokter J. B. SEEGERS, Den B (02220) 2039. wil e ?n ei Oosterei afha land GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur maandagmiddag 13.00 uur Zr. FORTGENS, Oosterend, tel 250 DIERENARTSEN Gedurende de hele maand juli L. F. DEN HOUTER, Den Bi (02220) 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de 18 juli tot en met 24 juli, 2182, b.g.g. telefoon 2069. CONSULTATIEBUREAU ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan •zijn, worden op het bureau op de tijden dat hun eigen zitting heeft. Deze tijden zijn Dokter Barnard, woensdag 22 13.00 uur. Dokter Seegers, woensdag 22 15.00 uur. K (02 en e ichoo! loon. (01 is m ia's Vissi el 17 onnu pigt. gebri et ze irwaï mei Vé ind 1 :0Di, >sen 21 ve Wu of 3 >op g i-t tenha oop hl. net n kert :oop no. 2 ensfi itraal n 22! ;oop |n C. 12, :oop rn, V tel. ;oop 'el. (C coop •en r 0 licl e, m 574

Texelsche Courant | 1970 | | pagina 2