m STICHTING BEJAARDENOMROEP TEXEL "kS? ,a Evenals voorgaande jaren presenteert de „Winkeliersvereniging Den Burg" U een fijne winkelweekaktie. Behalve voor uitbreiding van de feestelijke verlichting te Den Burg komt dit jaar een be langrijk deel van de baten ten gunste van de De aktie duurt drie weken. Elke week trekking Totaal zijn aan prijzen beschikbaar: vakantiereizen! De spelregels Trips naar keuze voor de winnaars Belangrijke tip voor prijs- en reislustigen De deelnemende winkeliers zijn herkenbaar aan een affiche in de etalage, het zijn: Bij elke gulden, die U besteedt bij de deelnemende winkelier, ont vangt U een bon. Wanneer U tien bonnen heeft, dan doet U deze in een speciale envelop, welke voor 10 cent verkrijgbaar is bij Uw winkelier. Uw dubbeltje voor deze envelop plus het bedrag dat de winkelier voor de zegels betaalde, vormen samen de prijzenpot èn steunen een goed Texels doel. De envelop plus zegels, voorzien van Uw naam en adres levert U in bij de deelnemende winkeliers. De aktie duurt drie weken. Elke week worden 5 prijzen getrokken. EERSTE WEEK van maandag 9 november t/m zaterdag 14 november. Enveloppen inleveren zaterdag voor 18.00 uur. De prijswinnaars krijgen bericht. De uitslag staat in de kant van dinsdag 17 november TWEEDE WEEK van maandag 16 november t/m zaterdag 21 november. Enveloppen inleveren zaterdag voor 18.00 uur. De uitslag wordt dinsdag 24 november bekend gemaakt. DERDE WEEK van maandag 23 november t/m zaterdag 28 november. Enveloppen nu inleveren voor maandag 30 november 18.00 uur. De trekkingen zullen plaatsvinden ten overstaan van Notaris J. van Wijland. R. U kunt kiezen uit 4- of 5-daagse reizen naar Londen, Brussel, Parijs, de Ardennen of een vierdaagse Rijncruise langs een van de mooiste gedeelten van de Rijnof een vierdaagse Minicruise per Tor Line naar Gotenburg. WERELDKAMPIOENSCHAPPEN SCHAATSEN Tijdens de laatste week is de hoofdprijs een geheel verzorgde trein- bootreis naar de Wereldkampioenschappen te Gotenburg; inclusief toegangsbewijzen en ook weer voor twee personen. Ook andere gelijkwaardige reizen kunt U kiezen. Gedurende de eerste week van de aktie wordt er min der ingekocht dan in de laat ste aktie-week vlak voor Sinterklaas. Daardoor heeft een deelne mer tijdens de eerste week al direkt meer kans op een prijs. MAAR BOVENDIEN De enveloppen blijven na de eerste trekking in het spel, zodat de eerste deelnemers drie keer een trekking mee maken. Doe Uw belangrijke Sint aankopen in de eerste aktieweek. U steunt een goed doel en U maakt een extra goede kans op een va kantietrip. Jan Agter - Stcnenplaats 7 Electrohuis - Weverstraat 13 Bakker N.V. - Groeneplaats 6 Bakker's Ijzerhandel N.V. - Weverstraat 17 Modehuis Beekman - Gravenstraat 13 J. H. Brügemann - Binnenburg 3 Dros' Magazijnen N.V. - Stenenplaats Fa. Van Etten - Kogerstraat 11 Fa. Jac. de Graaf - Julianastraat 24 Fa. Z. Graaf - Hogerstraat 9 J. Hoogerheide - Weverstraat 21 Hotel „De Oranjeboom" - Groeneplaats 12 J. Kiljan - Gasthuisstraat 18 L. W. van Kootcn en Zn. - Binnenburg 12 N.V. v/h Langeveld de Rooij - Parkstraat 10 D. Lemstra - Weverstraat 45 C. J. Leijdekkcrs - Warmoesstraat 2 Fa. Lunter - Warmoesstraat 12 A. Mantje - Hogerstraat 6 N.V. v.d. Meer - Binnenburg 10 Meubelhuis Texel - Molenstraat 2 Modehuis Moprbeek N.V. - Parkstraat 4 Fa. P. Moerbeek - Hogerstraat 10 J. Nauta - Weverstraat 76 W. G. Rijk - Waalderstraat 25 Mevr. D. van Sambeek-Schrama - Stenenplaats 5 Fa. Gebr. Schoorl - Waalderstraat 3035 Drogisterij Schoorl - Weverstraat 20 Drogisterij van der Slikke - .Parkstraat 20 Fa. P. Swarthof - Weverstraat 23 Fa. J. v.d. Vis - Weverstraat 7274 Slagerij D. Visser - Hogerstraat 16 M. A. J. Vonk - Kogerstraat 27 J. de Waal - Binnenburg 23 Witte's Bazar - Weverstraat 36 Fa. Witte-Artima - Gravenstraat 2 Fa. Wonder - Schilderend 8 Cafetaria 't IJsbeertje - Stenenplaats 2 C. Zegel - Parkstraat 12 Fa. Frans Zegel - Parkstraat 26 Tcxtielhuis Zegel - Binnenburg 1/Weverstraat 32 Voor deze aktie werd toestemming verleend door het Ministerie van Justitie, d.d. 6 oktober 1970, no. L.O. 690/140/164.

Texelsche Courant | 1970 | | pagina 7