CJ Witte Week aanbiedingen Textielhuis Zegel end optreden Kars voor departement iemond nam afscheid gemeente Oosterend jedssamenkomst Den Hoorn I's slaagden voor Blip en band Mevr. Van der Eijk hield voor tweede keer boeiende lezing Junioren Damclub Texel 83modellen voor 1001 toepassingen Uw kantoorboekhandel adviseert u graag welk model voor u het meest geschikt is n.v. v/h longeveld de rooij Jeugdschaken U spreekt met het automatische telefoonbeantwoordapparaat van de firma Pietje Puk ELEGTR0HUIS eenpersoons tweepersoons SLOPEN 8,75 10,65 2,55 5,95 3,95 10,95 een greep uit nieuwe actuele uitgaven.... en jr\ boekhandel j. nauta SV. De Koog i.v.m. volleybal DEN BURG GROTE VEILING SAT0 ETIKETTEER TANG ^END Zondag is ds. Keet- nd voor de laatste keer voor de dienst van de N.H. Ge- osterend. Voor de afscheids- stond zeer grote belangstel- lële redevoeringen bleven op an Dr. Rozemond achterwe- stond na afloop van de dienst d tot persoonlijk afscheid ne- f maakten hiervan gebruik, ozemond is beroepen in de -jneente Hoofdplaat bij Bres- ieeuws Vlaanderen. Dit hing haar minder goede gezond- tnd (zij is geruime tijd ern- geweest) waardoor het werk neenten van Oudeschild en haar teveel werd. Veel van werd de laatste tijd waarge- >r collega's. ;omende vacaturetijd zal ds. Den Hoorn consulent zijn. techisaties, ziekenbezoek e.d. Loerakker uit De Cocksdorp t. „De contacten met velen m ik als een grote kostbaar- hier mee", aldus ds. Roze- aar afscheidswoord in „Her- Doopsgezind Texel". X)RN De bijeenkomst in van de Vrouwenwereldge- Den Hoorn wordt vrijdag- om acht uur maar om half iden in „Ons Huis". Rj icusiast publiek keerde don- id voldaan huiswaarts van vol optreden door declama- ars. De avond werd georga- or het Departement Texel in hotel „De Lindeboom- I vreugde kon voorzitter J. de ellen, dat de bijeenkomsten steeds drukker worden be- Uprogramma was zeer geva- van hoge kwaliteit, zodat de aandacht van het publiek tot minuut kon boeien. Dit was te danken aan de spontani- veelzijdige acteertalent van eelster. titel „Vrouwen in 't spel" •de Nel Kars de toeschou- vrouw(en) uit verschillen- n standen in de laatste eeu- s lichtte zij haar spel toe en schrijving van de auteur en ig waarin de gebeurtenissen Ook de uiteenzetting ntstaan en de verschillende het toneel was interessant n. Men zag fragmenten uit (toneel)schrijvers als Oscar 'iam Shaekespaere en Hen- Opmerkelijk was de eenak- Amerikaanse toneelschrij- sy Williams „Verbeurd een zonderling gesprek verwaarloosd meisje en een ge jongen. Heel talentvol nee het onzekere, breekbare n het eenzame meisje op de brengen. Een heel ander, aas verhaal vertelde zij als :rmeisje op een marktplein, ragment uit „De schelmen- Scapin" (Molière). Met een erJ nakter vol amoureuze ont- l3: van een dienstmeisje bij u" adelijke familie werd de 'hoi oten. De fraaie costuums, .rice zelf ontworpen en ge- 1 h egen bij tot een verzorgd Nieuw bestuurslid iet overlijden van de heer was er een vacature ont- ït bestuur van het Nut. On- Ideze bezet door een nieuw ptuurslid, de heer C. Har- GESLAAGD [rije Universiteit te Amster- de heer Bob Dros uit Den iet kandidaatsexamen psy- ha DE COCKSDORP-EIERLAND Op de laatst gehouden bijeenkomst van de afdeling De Cocksdorp-Eierland werd door mevrouw Van der Eijk-Bierens op boeiende wijze verslag gedaan van haar reis naar Zuid-Oost Azië in het begin van het vorig jaar. De reis die mevrouw Van der Eijk maakte in ge zelschap van enige Engelse plattelands vrouwen, bracht haar naar Malakka (Singapore), Cambodja met de stad Pe- nang, naar Hongkong en tenslotte naar Thailand en de stad Bangkok. Zij me moreerde op enthousiaste wijze tal van gebeurtenissen, die tijdens de interes sante tocht voorvielen, zoals de ont moeting met een oud-Texelaar en plat telandsvrouwenorganisaties in het Ver re Oosten. De spreekster had verschil lende costuums en stoffen meegenomen en toonde ook diverse gebruiksvoor werpen en fraaie sieraden. Na een kor te pauze werden meer dan 100 dia's vertoond, gemaakt in de bezochte plaatsen en landen. Mevrouw Vn der Eijk werd aan het einde van de avond verrast met een daverend applaus. Na mens de aanwezigen werd zij door de voorzitster hartelijk dank gezegd voor de kleurrijke en leerzame lezing. Men was van mening dat ook andere vereni gingen de lezing van mevrouw Van der Eijk de moeite waard zouden vin den. Het reisverslag was al eerder uitge bracht aan de Afdeling Texel, waar eveneens enthousiast gereageerd werd. De volgende bijeenkomst van de afde ling De Cocksdorp-Eierland zal dinsdag 30 maart worden gehouden in hotel „De Hoop". Uitslagen 23 februari A. Kikkert-P. Duin 02 H. van Es-B. Duin 20 G. Blom-R. Vink 1—1 H. Jonker-G. van Es 02 J. v. d. Slikke-J. Hooijberg 02 R. Vink-J. Boerhorst 20 P. Boerhorst-G. Blom 02 H. Jonker-H. van Es 02 G. van Es-G. Blom 20 B. Duin-P. Boerhorst 20 P. Boerhorst-J. v. d. Slikke 02 J. Hooijberg-G. van Es 20 J. v. d. Slikke-G. Blom 02 P. Duin-B. Duin 02 P. Boerhorst-A. Kikkert 02 J. Hooijberg-J. Boerhorst 20 G. van Es-R. Vink 2—0 H. Jonker-P. Boerhorst 20 H. Jonker-J. Boerhorst 20 P. Boerhorst-P. Duin 02 Zaterdagochtend ieidene leden van Judoclub jxamen voor slip en band. iuwe band slaagden Maar- _en Rob Visser. De blauwe •un do Jaap-Kees Drijver. De kregen Dick van Tatenho- ons, Eddy van Beek en Pe ek. Voor de groene slip rry Vlaming, Piet Vlaming aming. Voor de gele band lotte Arco de Graaf. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter Marleen Johanna Maria (Marleen) Hank Witte Martha Witte-Bakker Heemskerckstraat 4 a, Oudeschild, Texel, 1 maart 1971. Voor eieren Graven straat 20. Altijd vers Altijd goedkoper Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje Arjan Siméon Gery en Aad Sleutel Oudeschild - Texel, 26 februari 1971, De Ruyterstraat 120. Schoonmaakbedrijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J Jongedijk, Schilderend 60 tel. (02220) 2777 Merkbenzine voor witte prijs Dros' Smederij. Eierland C 42 Blijf niet zitten met lekke daken, goten, mu ren. Vraagt gr. monster. Timmer, P.H. Polder, tel. (02226) 229 Veiling G.V.T. in „De Oranjeboom" 12 maart Wie ruilt er mijn Solex voor een fiets. Mevr. Eilers-Hillen. Tubantia Te koop twee éénper soons ledikanten met spi raal, z.g.a.n. ƒ35,per stuk. Na 6 uur tel. 2308 Gezelligheid bij U.D.I. Grootse veiling G.V.T, vrijdag 12 maart in „De Oranjeboom". Kijken om 18.30 uur. Veilen om 19.30 uur. Veilingcatalogus verschijnt in ae Texelse Courant van 9 maart. Een greep hieruit: no. 101 2 kg. mosselen -f 1 fles sherry fl. wijn; no. 214 kappersbehandeling; no 324 damesfiets ver snelling— Te koop of te huur ge vraagd 1 ha. groen land ten O. van Den Burg. C. Koorn, Halier weg 3, tel. 2668 Te koop voeraardappe- len. H de Lugt, tel. (02220) 2072 Aan de kop gaan nu achtereenvol gens Hans van Es, Piet Duin, Arie Kik kert en Bert Duin. Veiling G.V.T. in „De Oranjeboom" 12 maart Met blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Nancy Mac Millan Th. van Asperen M. M. van Asperen- Atkins Janey Mary Oosterend, Texel, 27 februari 1971. Janneke Moens, Wageningseweg C 45b, Eierland - Texel, Arno Gieles, Hollewal 32, Den Burg - Texel, trouwen op woensdag 10 maart in het ge meentehuis van Texel om 15.00 uur. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 - 21.30 uur in hotel „De Oranjeboom". Toekomstig adres: Schilderend 31, Den Burg, Texel llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllU De Backfield stalen ladenkastjes heb ben folioladen in diverse hoogten. Met bijpassend materiaal kunnen hierin vak verdelingen worden ge maakt, aangepast aan uw wensen. Voor het opbergen van briefpapier, for mulieren, cliché's, onderdelen en alle mogelijke andere kleine artikelen. I'arkstraat 10 - Den Burg - telefoon 2741 liminimin Uitslag 23 februari Witte-C. Vermue Smit-W. Jas Riteco- M. Witte Riteco-S. Koomen Bakker-E. Boogaard Smit-F. Kellner Maas-T. Bakker (2) 1—0 0—1 1—0 10 1—0 0—1 l/ï v. d. Broek-H. v. Heerwaarden 10 Bakker-F. de Grave 10 Vermue-A. Smit 10 Witte-W. Jas 0—1 de Grave-H. Rump 10 Bakker-J. Smit V»Vz Bakker-P. Riteco 10 Koomen-E. Boogaard 10 Riteco-E. Bakker 01 Smit-M. Witte 0—1 Hooijberg-C. Vermue 01 Kellner-S. v. d. Broek 01 v. Heerwaarden-F. de Grave 10 Vermue-W. Jas 10 Hooijberg-H. Witte 10 Boogaard^H. Rump 10 Bakker-A. Smit 01 Witte-J. Maas 01 Riteco-F. Kellner 10 Harry Witte viel wat terug, Anet Smit belandde in de middenmoot, maar Co Vermue bleef in de kopgroep. Voor zover nog niet bekend kan men zich aanmelden voor de jeugdkam pioenschappen schaken. Dat kan nog t.e.m. 9 maart 1971 bij P. Bakelaar, Peperstraat 45, Oosterend, telefoon (02223) 479. Er wordt op dinsdagavond gespeeld van 7 uur tot omstreeks 9 uur. Voor de eerste keer op 16 maart a.s. Leeftijdsgrens 18 jaar. Heden overleed, na een kort stondige ziekte, in het Triotel zie kenhuis te Leeuwarden IJbe van der Meulen „Ome Kees" in de ouderdom van bijna 81 jaar. Namens familie en bekenden: J. Maas 1 maart 1971. De crematie heeft plaats op don derdag 4 maart. Piet Puk is maar een hele kleine firma en tooh kun je ze altijd bereiken, dank zij hun moderne telefoon- beantwoord-apparaat. Breidt Uw service uit tot die uren van de dag Waarop U niet op de zaak aanwezig bent. Ook voor uw bedrijf is automatische telefoonbeantwoording geen luxe. Apparaat ƒ448, aansluiting via de PTT. lARTJES 1.65; elke 55 Texelaar- idei jij vooruitbe- doo: :den voldaan, v;28 te bevr. (niet 11 uur in de en onder meer. Alles B.T.W. jnd1 coo? ;t i zig; ?ng TT ,elT Uw druk- 3te akmanschap te ®K«veld de Condooms, gecontro leerd door het N.V.S.H.- laboratorium. Het be trouwbaarste condoom v. Nederland. 12 st. ƒ6,40; 36 st. ƒ17,26; 72 st. ƒ32,65. Warenhuis „De Hoek", Oosterend, tel. 275 Voor onderhoud en re paratie, timmer- en met selwerk en bomenzagen met motorzaag. Telefoon (02226) 319 Real, fotobladen, 1 st. ƒ10,—; 3 st. 25,—. Wa renhuis „De Hoek", Oos terend, tel. 275 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Theorieles met films en kleurendia's vrijdags in pension Visser, Schoon oordsingel 17, Den Burg. SPECIALE PRIJZEN LAKENS, BADDOEKEN, 2 voor KEUKENDOEKEN 2 voor HOESLAKENS, 80/190 Profiteert deze week bij Verolme Memoires Cornelis Verolme 27,50 het levensverhaal van een groot ondernemer De minnaars Hermine Heyermans 9,90 „de vrouwelijke Kamasoetra" Van dichtbij gezien Godfried Bomans ƒ10,90 met de bekende teevee-interviews Steek na steek Anne Butler ƒ14,50 handleiding voor „vrij" borduren Macramé Virginia Harvey ƒ27,50 de kunst van het creatief knopen Proemenkeuze Wessels-Nijenhuis 6,95 Drents kookboek Kan het geen kwaad dokter W. G. Jones ƒ12,90 medische wegwijzer voor de vrouw Marihuana en hasjies Martin Schouten ƒ11 objectieve informatie over drugs Charlie Brown deel 1 t/m 4, per deel 2,95 bekend van teevee en krant Was getekend Jules Feiffer Jules Feiffer ƒ10,- geëngageerde strip uit „Vrij Nederland" De vogels van Europa Bruns en Singer 12,90 de nieuwe, onvergelijkbare vogelgids Het gedrag der vogels John Sparks 4,95 Elsevier video-pockets in kleur texels grootste boekhandel In verband met kantine R.S.T. is S.V. De Koog voornemens om een volleybalclub op te richten. Nadere informatie volgt spoedig. Op ZATERDAG 6 MAART 1971, des na middags om 14.00 uur zal door deur waarder L. Heiloo, Purmerend, te Den Burg, Texel, in „De Witte Burcht'", Molenstraat 9', worden overgegaan tot de publieke veiling contant van een flinke partij TELEVISIETOESTELLEN, w.o. draagbare cn tafelmodellcn; BANDRECORDERS, CASSETTERECORDERS; RADIOTOESTELLEN, w.o. tran sistorradio's, tafelradio's, plano radio's en wereldontvangers; PICK-UPS, mono en stereo; Diverse elektrische HUISHOUDE LIJKE APPARATEN, en wat ver der ter tafel zal worden gebracht. Te zien: één uur vóór de aanvang der veiling. Tijdens de veilipg worden alle appara ten gedemonstreerd op beeldontvangst en geluid. Voor het snel prijzen van uw artikelen in winkel of magazijn Model D 1 Bedrukte etiketten met twee regels tege lijk uw naam of merk en de prijs. Voor het drukken van de prijs zijn 5 cijfers en een kodeerbank beschikbaar. Door een zg. register is het onmogelijk dubbel- of half bedrukte etiketten te produ ceren. Licht in gewicht (400 gram) en heel gemak kelijk en snel te hanteren. Etiketten per 1000 excl. BTW ƒ1,40. Er zijn 3 modellen leverbaar SATO - MINI 87,50 MODEL D 1 ƒ250,— MODEL D 2 ƒ395,— Vraag informatie en/of folder bij Uw kantoorboekhandel in de Parkstraat n.v. v. longeveld de rooij

Texelsche Courant | 1971 | | pagina 2