„De IJsberg Binnenkort begint betaling ruilverkavelingskosten Vergadering dorpshuis Oosterend VERVOLG VAN PAG. 1 Geslaagd over algemene Joop Maas heropende verbouwde supermarkt Korfje werd Korf Informatie bijstandswet gratis verkrijgbaar rubriek voor l LANDBOUW en VEETEELT Vroeggeplante aardappelen niet te zwaar aanaarden 93 erhaal uit het soldatenleven door L van Schooten F— Het heeft niet gebaat, waardoor nu een Tweede blad Texelse Courant, dinsdag 28 maart 1972 Bijenkorf" is tenminste gunstig al uat mede te danken aan het feit dat "jeugd van De Cocksdorp-Eierland dgedwongen gymnastiekles moet fjjgen in Oosterend. Het dorpshuis ïrdt druk gebruikt. Een der nieuwe Hiviteiten is een goed draaiende Lgdsocieteit. Maar als gesprekspartner eft de dorpscommissie nog weinig Innen klaarspelen. Over ons - zonder ons We hebben met de plaatselijke over- 'd geen beste ervaringen", aldus de T Roeper. „We mogen wel wat zeg maar als het niet past wordt er over en zonder ons beslist en zijn we he- aal geen partners meer". Er waren wel pluspunten te vermelden, zoals na lang „porren" gereed komen van parkeerterrein, maar met het vast- ilen van straatnamen voor het dorp den de Oosterenders bitter weinig nen bewerkstelligen. Van de door de issie voorgestelde namen was er één geaccepteerd. Volgens de heer ■per mankeerde er iets aan de volg- Ten raadhuize wordt een plan ge it; daarna krijgen de dorpsbewo- dè kans hun zegje te zeggen, maar praktijk blijkt het dan moeilijk te in dat oorspronkelijke plart veran- .ig te brengen. Men kan er zich net eel van aantrekken als men zelf wil. het beter kan, wordt o.m. bewezen Franeker. De heer Roeper zei dat de jterender dorpscommissie inzake het prekspartnerschap wat teleurgesteld Men zou van B. en W. wel eens dui- i]k willen horen wat de zaak van de pscommissie is op dit punt. )e heer C. Ellen was het duidelijk ens met de voorzitter. Als lid van de leentelijke straatnamencommissie ;s hij op het systeem dat ten aanzien Oosterend dient te worden gevolgd: nen die verband houden met scheep- irt en visserij, naast namen met een torische betekenis. De heer Roeper dat hij het ook dan niet met de keu van de namen eens kon zijn. Namen ,,boomkor" en „maatschap" wilde gens hem niemand. Waarbij hij wees het onlangs (door een ambtenaar) Ichreven boekje over „de vierde cht" in Nederland. Die vierde macht tdt gevormd door de ambtenaren die, |t gecontroleerd door de burgers, Jnen maken waaraan dan weinig r veranderd kan worden. „Dit ma- ken we op Texel ook mee". Ie heer Ellen vond het inspraaksy- im zo slecht nog niet. Het is niet f juist om verbolgen te zijn als niet alle icleen worden opgevolgd. De overheid met tenslotte beslissen. Het is niet juist Jtt§r te zijn door alleen het eigen idee I Benig juist te handhaven. Roeper: „Er "■het ons heus wel te praten. Maar dan gelijkberechtigden aan de tafel. Het f erom dat de eigen inwoners een ^twegende invloed hebben in zaken dj henzelf het meest aangaan". Koetebuurt Ifaarna het oude zeer betreffende de pen Koetebuurt (vroeger Hoekstraat) Vchtertune weer eens aan de orde Roeper: Koetebuurt wekt een unstige indruk. Een koet is een time vogel en „buurt" klinkt ook niet riant. Als iemand in zijn sollicitatie- Tf „Koetebuurt" heeft staan loopt hij p sociaal bevooroordeeld te worden. brief uit de Emmalaan wordt lan- Bbewaard dan een uit de Koetebuurt. poorzitter zei in dit verband ook wel k te willen weten wat er met de door Worpscommissie vergaarde lijst van Ie bejaardenwoningen geïnteresseer den gebeurd „Komen de mensen die ^bezocht. hebben nu als eersten in ïerking? We weten het niet. We Jen gewoon meer willen weten", iretaris S. Zijm had nog een ander Deeld. Er is geprotesteerd tegen de waarop de gemeente in Oosterend I nieuwe kerkhof wilde realiseren. bijzonder ongelukkige situatie ontstaat. Oosterend present Wat de meerderheid van de 24 aan wezigen betreft mag Oosterend in 1973 weer feest vieren. Dat zou dan in over eenstemming zijn met de traditie want Oosterend Present wordt sinds 1958 om de vijf jaar gehouden. Het is echter de vraag of de juiste stemming er dan zal zijn. De dorpscommissie tracht daar achter te komen en had de vraag dan ook op de agenda van deze vergadering gezet. De voorzitter had geconstateerd dat de neiging om zich te laten verma ken inplaats van zichzelf in te spannen steeds algemener wordt. Dat men nu niet direkt zit te popelen om aan het feestvieren te slaan was ook gebleken uit de niet zo grote opkomst op deze vergadering. Niet iedereen deelde de sombere visie van Roeper. Er werd op gewezen dat veel mensen zich juist be wust afwenden van passief vermaak (tv) en weer zelf aan de slag gaan. En fin, een definitieve beslissing zal wor den genomen in de eerste week van september tijdens een speciale bijeen komst. „Als de zaal dan niet vol is, durf ik het niet aan", aldus de heer Roeper. Bij de bestuursverkiezing werd voor de met herkiesbare heer C. J. de Wolf gekozen de heer F. Zegers. De heer C. Vlaming Mzn trad in de plaats van de heer C. Makelaar en de heer Joh. C. Roeper werd herkozen. Uit het jaarverslag van secretris S. Zijm bleek dat dorpshuis en dorspscom- missie op een jaar vol aktiviteit kunnen terugzien: gemeentelijke hearing, uit voering Sint Jan, jaarvergadering, ko- ninginnefeest, SOOS-uitvoering, bejaar- dentocht aar Westfriesland, lampionop tocht, vliegerwedstrijd, jeugdsocieteit van start enz. Meegedeeld werd dat getracht zal worden de grote zaal van De Bijenkorf nog wat gezelliger in te richten d.m.v. wandlampjes e.d. Ook zal het aantal stoelen worden uitgebreid. De model bouwclub zal de ruimte onder het to neel akoestisch verbeteren door het pla fond met geluidwerend materiaal te be- plannen. Diverse andere kleine verbe teringen van de dorpshuisakkommoda- tie zijn reeds uitgevoerd. Goed geboerd Uit het financieel verslag van admi nistrateur J. Beijert (die van zijn werk gever G. C. Wolse toestemming heeft gehad voor deze „bijbaan") bleek dat het dorpshuis goed heeft geboerd. Aan inkomsten weren er in 1971 ƒ29.288,98 en aan uitgaven ƒ25.608,81. Belangrijk ste inkomsten worden gevormd door de schoolgymnastiek (ƒ22.771,15). Blijkens de begroting voor 1972 (ƒ26.300,aan inkomsten en 23.304, aan uitgaven) is de vergoeding voor de beheerder op getrokken en is ook de verzekering op verantwoord peil gebracht. Van de le ning van Cultureel Werk wordt ƒ1.000,- extra afgelost. Met dit geld kunnen dan andere verenigingen worden geholpen. Dorpshuis en dorpscommissie hebben een gescheiden boekhouding. Uit de stukken van de dorpscommissie blijkt dat hier in feite ƒ600,achteruitge- boerd is. Vorig jaar was er nog een sal do van 355,69 en er is nu een verlies van ƒ321,91. Dit is voornamelijk het ge volg van de dure bejaardentocht naar het vasteland. Dit jaar blijven de be jaarden op Texel. Het tekort is zolang aangezuiverd door het dorpshuis. Rommel In de rondvraag (die met spoed werd afgewerkt nadat de heer Roeper het sein 'had gekregen dat een van zijn scha pen in barensweeën verkeerde!) wees de heer Ellen op het feit dat ook in Oos terend veel rommel valt op te ruimen, met name op erven achter de Peper straat. Maar, zo merkte een ander op, bij de dijk is het nog veel erger. Daar zal verandering in moeten komen bij de binnenkort te houden aktie „Texel schoon '72". De heren J. van Amstel, C. van Trigt en C. Schrama zijn in het afgelopen weekend geslaagd voor het diploma scheidsrechter waterpolo en ziwemoffi- cial. Er waren totaal zes candidaten die bij wijze van uitzondering hun oplei ding in Den Burg hadden mogen ont vangen. De drie gezakten kunnen vol gend jaar opnieuw een poging wagen. Het mondeling examen werd afgeno men te Haarlem; eerder werd het schriftelijk examen afgelegd te Alk maar. ondememers-aktiviteiten Woensdag heeft de heer J. L. G. Maas zijn supermarkt aan de Gravenstraat opnieuw geopend. De heer Maas die al een aantal jaren zijn bedrijf op Texel heeft, heeft niet nagelaten om geduren de die jaren zijn zaak in vele opzichten te verbeteren. Men kan nu een fleurige kaas- en vleesboutique bewonderen. Deze afdeling is in een hoek geplaatst. De wanden en een dakje zijn van hout opgezet. Ook de drankenafdeling heeft een verandering ondergaan. De stellin gen hiervan zijn eveneens van hout en versierd met herfstbladeren en druive- trossen. Het hout dat op deze manier in de zaak wordt gebracht, heeft de on persoonlijke en koele stijl die men meestal in een supermarkt aantreft enigszins verdrongen. Het personeel heeft de verbouwingen en het timmer werk geheel zelf uitgevoerd. Minder spectaculaire veranderingen zijn: de groenteafdeling die naar voren is ver huisd en de uitbreiding van de textiel- afdeling. Grammofoonplaten vormen een uitbreiding van de branche. De klei ne diepvriesbakken zijn verwijderd en daarvoor in de plaats is nu één nieuwe gekomen van zo'n 6 meter lengte. Tot woensdag a.s. krijgen de bezoe kers een doos paasbonbons cadeau bij besteding van 25,en ieder kind een rol drop. Over ongeveer 6 weken hoopt de heer Maas ook zijn bovenverdieping in gebruik te kunnen nemen. Hier wordt een campingafdeling gevestigd. ONDERNEMERSAKTIVITEITEN In het afgelopen jaar is gebleken dat het winkeltje „Het korfje" aan de Ste nenplaats weliswaar knus en gezellig is, maar veel te klein om een betekenend aantal klanten behoorlijk van dienst te kunnen zijn. De heer A. C. Mantje con stateerde dat op dagen van topdrukte zidh soms bijna honderd mensen in de uiterst kleine ruimte samendrongen! Daarom werd besloten de kelderruimte bij het zaakje te trekken; zaterdag is het vergrote Korfje in gebruik geno men. De kelder had tot dusver geen funktie. Het was dus niet bezwaarlijk om deze ruimte op te knappen en van stellingen te voorzien. Dat gebeurde met eigen krachten. Er was wel spoed geboden want de zaak moest gereed zijn voor het weekend in verband met de dan verwachte grote toeristendrukte. In de „keldershop" wordt voornamelijk vrijetijdskleding, afgestemd op de smaak van jonge mensen, getoond. Er is een ruime keus in lange broeken. De klanten moeten wel oppassen dat ze hun hoofd niet stoten want de zoldering is laag. Dit draagt echter wel bij tot een bepaalde sfeer evenals de tegeltjes op de vloer en het uitzicht dat het vlak boven de straat zittende raam biedt. In de bovenverdieping van „Het korf je" worden de iets meer exklusieve kle ding- en andere artikelen verkocht. Het zaakje wordt geleid door mevrouw M. Mantje-Bonne. Als openingsreklame krijgt elke klant bij aankoop van een lange broek een t-shirt als geschenk, een aanbieding die tot de Paasdagen geldt. Er blijkt veel misverstand te zijn over de rechten en plichten inzake de Alge mene Bijstandswet. Bij de Sociale Dienst wordt vrijwel dagelijks ervaren, dat informatie hierover aan het publiek wenselijk is, temeer daar de normen per gemeente verschillen en veelal ook gewijzigd worden. Het College voor de verlening van Bijstand heeft daarom een informatiebulletin uitgegeven, dat voor ieder kosteloos verkrijgbaar is ten kantore van de Sociale Dienst Texel, raadhuis Den Burg, Het bulletin geeft een beknopt over zicht van hetgeen de algemene bij- tsandswet inhoudt en wat er in de prak tijk mee samenhangt. Uitgelegd wordt hoe de uitvoering van de wet in de ge meente is geregeld, wie voor bijstand in aanmerking komen, welke voorwaar den aan de bijstand verbonden kunnen zijn, met welke inkomsten wel en niet rekening iwordt gehouden bij het bepa len van de bijstand, hoe groot het ver mogen is dat buiten beschouwing wordt gelaten en in welke gevallen verhaal kan worden toegepast op de betrokken persoon. In enkele bijlagen wordt de vaststelling van het basisbedrag, afge leid van het minimumloon voorgere kend en wordt een overzicht gegeven van de uitgewerkte normen per 1 janu ari 1972. Omlcf mbiMii' Dit jaar zal voor het eerst de ruil verkavelingsrente betreffende de ruil verkaveling „Texel" in rekening wor den gebracht. Daar het niet zeker is dat alle betrokken eigenaren dit weten, komt het ons gewenst voor hieraan na dere bekendheid te geven. De rekening van de ruilverkavelingsrente zal tege lijk met de aanslag voor de grondbelas ting worden gepresenteerd. Zoals be kend zal zijn is de ruilvcrkavelingsrente het bedrag dat jaarlijks gedurende 30 jaar zal worden geïnd. Nu de eerste be taling zal plaatsvinden in 1972 geldt derhalve voor de ruilverkaveling „Texel" dat in het jaar 2001 voor het laatst ruilverkavelingsrentte zal worden geheven. Men is evenwel niet verplicht in 30 jaar te betalen. De ruilverkave- lingswet bepaalt dat vóór 2 juli van elk jaar de rente over de nog resterende jaren kan worden afgekocht. Voor dat laatste zal in het algemeen weinig be- langsstelling zijn, gezien de lage rente die via de ruilverkavelingsrente in re kening wordt gebracht (27/s°/o). Wij ontvingen ter plaatsing in onze rubriek een artikel van het Hoofd van het Bureau Ruilverka veling te Alkmaar. Het heeft be trekking op het ingaan van de be taling van de ruilverkavelings rente. Wij wijzen in het bijzonder op de mededeling betreffende een „korting" van 26% op de zgn. basiskosten. Bij de tervisielegging van de Lijst van Geldelijke Rege lingen werd de mededeling ge daan, dat op de basiskosten moge lijk nog een korting van 10% zou kunnen worden toegepast. In on derstaand artikel wordt aangege ven, welke kosten onder de basis kosten valleir. Dat de korting uiteindelijk geen 10%, maar 26% is geworden, is een buitengewone meevaller, vooral als men in aanmerking neemt, dat de afhandeling van een aantal bezwaarschriften nogal wat geld gekost heeft. Wij zijn er ons intussen van be wust, dat de verzwaring van de lasten, die de betaling van de ruilverkavelingsrente betekent in diverse gevallen inderdaad als een „last" zal worden beschouwd. Te gelijk staat het voor ons vast, dat als we de verbeteringen, die de ruilverkaveling heeft bewerkt, in ogenschouw nemen, de ruilverka- ling „Texel" als een goedkope ruilverkaveling kan worden be schouwd. Thans zijn nog niet voor ieder de ruilverkavelingskosten bekend. Er zijn nog enkele bezwaarschriften tegen de ruilverkavelingskosten bij de Recht bank in behandeling. De uitspraken worden evenwel spoedig verwacht, zo dat ook voor deze gevallen de betaling van de ruilverkavelingsrente nog wel in 1972 zal kunnen ingaan. Tenslotte doet het ons bijzonder genoegen nog het volgende te kunnen mededelen. Zoals men zich zal herinneren is er bij de tervisielegging van de lijst van geldelijke regelingen steeds gesproken over voorlopige ruilverkavelingskosten, omdat deze op grond van de eindtclling nog een geringe wijziging zouden kun nen ondergaan. Nu is het een bekend verschijnsel, dat voorlopige bedragen een sterke neiging vertonen om te stij gen. Dit verschijnsel heeft zich even wel met betrekking tot de aan belang hebbenden in rekening te brengen kos ten betreffende de ruilverkaveling „Texel" niet voorgedaan. Integendeel. Er is sprake van een belangrijke verla ging. Deze verlaging betreft de bedra gen voor de faktoren egalisatie, water beheersing, ontsluiting, pcrceelsvorm, afstand tot de bedrijfsgebouwen en sa menvoeging van percelen, alsmede grasinzaai. Op deze bedragen is een korting toegepast van 26%. Met dit gegeven kan ieder, die de ge gevens van de tervisielegging heeft be waard, thans zelf zijn definitieve ruil verkavelingskosten berekenen. De aan slagen voor grondbelasting en ruilver- kavelingsrente zijn te verwachten in mei/juni. In de loop van deze week zijn nogal wat vragen binnengekomen hoe we over het aardappelplanten denken op dit mo ment. Het is zonder meer vroeg, maar aan de andere kant is de grond zo mooi en de temperatuur zo gunstig van de grond, dat er geen grote bezwaren zijn aan te voeren om te planten. Tenslotte zullen we pas achteraf kunnen zeggen hoe het weer in april zal worden. Wel willen we een waarschuwing geven om nu reeds het aardappelbed op de uit eindelijke hoogte aan te aarden om bijv. chemische bestrijding toe te passen. We zijn bang dat als het slecht weer wordt in april, hetgeen niet uitgesloten is, deze aardappelen dan niet goed zullen opko men. Belangrijk is dus niet te zwaar aanaarden, wel zorgen dat ze eventueel niet bevriezen. Wanneer de aardappelen goed wortelen is zwaarder aanaarden niet gevaarlijk en dan kan de chemische of mechanische onkruidbestrijding toe gepast worden. C. Zijdewind, ing. ..Och, achting, dat is zo'n groot Het klinkt zo koud. Laten we J zeggen, respect. En dan houd ik de manier waarop hij mij heeft ge- icteerd. Laat ik nu nog een veel rwetser woord gebruiken, lach me Ult; hij is ridderlijk. En dat vind je veel bij de jonge heren van nu". Zou nog best kunnen meevallen", e haar moeder. „Maar ja, als die wan met vreugde acht dagen voor n kak zit, dan moet dat wel in maken". at n*et alleen, maar ook de manier op we hebben kennis gemaakt en Ik vond hem zo'n fijne vent, °Peens merkte dat ik van hem ag ik nu eens praktisch worden? loet-ie voor de kost". werkt in een garage". 3g ik nog even praktisch blijven? n mijn dochter. Denk jij dat je je eveKn ,n* leven, niet alleen mate- p net peil van een automonteur?" peil van hem zou u meevallen, t'nf n*et van Plan> ze£t Hij, t Jïen on(ler de wagen te liggen, am* llever zeH m. Hij wil als ver- rdiger, als dealer gaan wer- „Ik ben geen zakenvrouw, maar ik denk dat het geld zal kosten. Heeft hij dat?" „Hij zegt dat het best terechtkomt, en dat zijn vader hem wel een handje helpt, die zit ook in dat vak". „Je vader was in alle staten. Zijn dochter met een soldaat!" „Tja, u bent óók met een soldaat ge trouwd, niet?" „Ja, maar je weet hoe men daar hier tegenaan kijkt". „Als het een officier geweest was, had hij niets gezegd". „Hoe 'n billijk mens je vader ook is, ik vrees dat je gelijk hebt. Maar een of ficier, dat heeft al een zekere status niet? En een doodgewone soldaat. „Kan in het burgerleven veel belang rijker zijn dan een officier. Die vriend van Kees is ook maar gewoon soldaat, maar die is als ie straks is afgestudeerd leraar aan een lyceum. Alleen nummer drie, die reus Geert, die blijft een beetje dichter bij de aarde. Die is dragline-ma chinist. Overigens óók een behoorlijk beroep. Hoe vinden ze mekaar zo, niet? Geert was m'n eerste postillon d'amour. Ik sta onder de bijzondere bescherming van dat trio, en ik vind het nog een eer ook". „Jij", lachte haar moeder. „Je vader wou een hartig woordje met je spreken, maar ik heb éérst een hartig woordje gesproken. Hij kan het nog niet goed verwerken, die Kees zit in zijn compie, hij kijkt natuurlijk heel anders tegen 'em aan dan jij, maar hij erkent zelf, dat je geen kijk op die jongens krijgt in dienst. En verder, Ruth, kan ik alleen maar op jou vertrouwen. Ik ken je op vattingen, ik weet hoe je bent, ik vind je over het algemeen nogal nuchter en verstandig, en uiteindelijk gaat het om jou en om jou alléén. Ik denk alleen dat het maar beter is dat je het stil houdt tot hij uit dienst is". „Zegt Kees ook. Geen geklets. Maar moeder, hij vindt het zo geweldig dat ik ben gaan houden van een doodgewone soldaat, tenvijl hij heel goed weet welke taboes hier heersen, ook over mij". „Ik vind het van jou heel sportief en ik hoop dat je er nooit spijt van zult krijgen, kind. Maar laten we het hele maal onder ons houden. Je vader zit toch al in een rare positie met een aan staande schoonzoon onder zijn pupillen, en dan nog zo'n lastig portret. Jullie moet erg discreet zijn. Dat snap je zeker wel". „Je bent een schat", zei Ruth en vloog haar moeder om de hals. „Maar nu zul je zelf nog een maand moeten wachten, voor je hem ziet. Want dan zwaait hij af". „Dus hij is al ouwe stomp". „Tja Ruth van de Stip gaat met een Ouwe Stomp. Vandaag of morgen staat het op een schutting!" Cornells Bot, senior, zat met zijn zoon op een terras langs de Scheveningse Boulevard. Zo af en toe deden ze dat, samen, ergens een potje bier drinken en dan es kletsen als mannen onder me kaar. Over de dienst, over de zaak, over het nieuwe model Chevrolet, over de toekomst. Opeens haalde Kees zijn por tefeuille uit zijn zak. „Vader", zei hij, „wat denk je van zó iets". En hij legde .een foto op het tafel tje neer. Bot senior wierp een snelle, zijdeling se blik op zijn zoon, beschouwde toen aandachtig de foto. „Wie is dat Kees?" „Dat doet er niet toe, wat zeg je d'r van". „Nou", zei de vader, zorgvuldig wik kend en wegend, want bij intuïtie voel de hij dat zijn oordeel maar niet over een toevallig lief snoetje werd ge vraagd, „als ik zo'n dochter had, zou ik er trots op zijn, geloof ik". En hij grijns de breed naar zijn zoon, knipoogde. „Niet van die visserij-methoden", knorde Kees, „je bedoelt natuurlijk, schóóndochter". „Nou is dat ver mis?" „Nee, dat is pal in de roos. Als alles goed gaat". Vader Bot pakte de foto nog eens op, „Hoe heb je dat klaargespeeld?" zei bekeek ze met meer aandacht, hij. „En wie is het?" „De dochter van de Stip. Hij is ra zend". Bot senior lachte. „Je bent zeker niet bepaald zijn liefste soldaat?" „Nee, dat niet, hoewel zo bont heb ik het ook niet gemaakt. Maar je kunt bij de ober gerust nog een potje bier bestellen, want als ik ga vertellen hoe dat allemaal gekomen is, dan zitten we hier nog wel een half uurtje". De ober deed zijn plicht, maar vader Bot liet zijn bier bijna verschalen, zo gespannen luisterde hij naar de lotge vallen van zijn zoon. „Je bent toch een zeldzame geluks vogel" zei hij lachend en toen ernstiger „maar als ik dat zo hoor, dan zou ik haast denken: jullie moesten elkaar wel vinden. Allerlei toevalligheden, maar er zit een duidelijk patroon in". „Dat vind ik ook", zei Kees. „Dus je vindt haar niet zo gek?" „Ik vind" zei de vader „voorzover ik op die foto afga, dat ze niet alleen een knap meisje is, maar ook een lief ge zichtje heeft, en pittig. Ja, dat is een meisje met pit. Daar kon je wel eens veel aan hebben, zeun". „Wat zou moeder er van zeggen?" Zijn vader begon te lachen. „Daar zat ik net aan te denken. Vol gens de regels van de kunst, is de moe der altijd de eerste die zoiets te weten komt. Waarom vertel je het mij het eerst?" „Nou ja, wij snappen mekaar altijd goed. Enne ik ben eigenlijk een beet je bang, dat het voor moeder een te leurstelling is. Moeder vlaste nog altijd op Truus, oftewel Terry. Die had me graag hoger op zien komen, een goed huwelijk doen, zoals zij dat noemt. Maar ik versta onder een goed huwelijk heel iets anders". „Je moeder is ook jong, als puntje bij paaltje komt. Ze heeft tenslotte toch ook mij getrouwd". „Ja, en ze heeft er zo te zien nog he lemaal geen spijt van. Maar dat Haagse zit er toch nog altijd bij haar in". „Een beetje wel ja". (wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 5