Verbouwd modehuis Moerbeek officieel in gebruik gesteld Viering Koninginnedag mm. 3 Gedenkboek Folklore spoedig van de pers Sobere plechtigheid op begraafplaats Georgiërs Veel belangstelling voor afscheid J. Visser VERVOLG VAN PAG. 1 Kinderspelen Den Burg Oosterend Zuid- en Midden-Eierland Oudeschild De Koog De Cocksdorp l ondernemers - akti viteiten Dinsdagmiddag heeft Modehuis Moer beek haar ingrijpend verbouwde win kelpanden aan de Parkstraat officieel heropend. Dat kon gebeuren na het ge reedkomen van de laatste verbouwfase, die van de afdeling damesmode. Door het doortrekken van de galerij (waar van heren- en kindermodeafdeling reeds waren voorzien) is een harmonieus ge heel verkregen. Omdat nu ook de zijde aan de .doorbraak" van etalages is voor zien en omdat die in steen is opgetrok ken heeft het dorpsschoon bij deze ver bouwing duidelijk gewonnen. Het is overigens nooit de bedoeling geweest de heren-, kinder- en dames modezaak tot één uniform geheel te ma ken. Bewust werden de overgangen tus sen de drie onderdelen merkbaar ge houden door het toepassen van ver schillende kleuren en materialen. Toen alle genodigden gearriveerd waren ont sloten de zeer jeugdige Petra Moerbeek, Ingmar Moerbeek en Karina Hamer de deuren van de drie afdelingen. Daarop voerde de heer L. Sok het woord. Hij herinnerde eraan hoe hij en zijn vrouw Ida in 1946 begonnen; de zaak was toen letterlijk en figuurlijk een puinhoop. De naar Moerbeek had toen echter al een zodanige klank op Texel dat het, mede dank zij hard werken, lukte de zaak weer op te bouwen en nu door te geven aan het nageslacht. De heer Sok (die zich sinds kort uit de zaak heeft terug getrokken) zei te hopen dat 'de jongens' er een goede en betrouwbare zaak van zouden maken en wees erop dat in deze tijd het meest moderne en meest effi ciënte nodig is om bij de tijd te blijven. Waarmee hij Modehuis Moerbeek voor heropend verklaarde. Aan Ide Moerbeek overhandigde hij daarop een foto van de Parkstraat van 65 jaar geleden, be stemd om een plaatsje in de zaak te krijgen. Namens de gemeente Texel bood wet houder C. Joustra (de rest van het col lege was verhinderd) zijn gelukwensen aan. Hij noemde de vernieuwde zaak een sieraad voor de Parkstraat en stelde vast dat je in een grote stad moet zoe ken naar een bedrijf van dergelijke allure. De heer M .de Pee sprak namens de Inkoopcombinatie Nederland Hij sprak bewondering uit jegens het echtpaar Sok voor de wijze waarop deze jaren lang de zaak hadden geleid en voor de manier waarop hij de jonge opvolgers had gecoached. ,,De inkoopcombinatie is blij met zulke zakenmensen". Ook de heer S. Kooi, namens de Mid denstandsvereniging, maakte een 'verge lijking met soortgelijke bedrijven in de grote stad. Het ondernemerschap op Texel wordt echter zwaar op proef ge steld omdat de investeringen hun ren dement niet in twaalf maar vijf maan den moeten vinden. Want het behoeft geen betoog dat een inwonertal van 12.000 onvoldoende basis is voor derge lijke investeringen. Dat het kan is te danken aan vakbekwaamheid, service en de samenstelling van het sortiment waardoor ook niet-Texelaars trouwe klanten worden. De heer B. Bakker, namens de winke liersvereniging Den Burg, stelde dat Modehuis Moerbeek had meegeholpen een aantrekkelijk koopklimaat in Den Burg te scheppen hetgeen doelstelling is van de winkeliersvereniging. Hij stel de vast dat het vernieuwde bedrijf een Ter gelegenheid van het feit dat 10 jaar geleden met de folkloristische akti- viteiten voor de toeristen werd begon nen, is door het bestuur van de Stich ting Folklore Texel een gedenkboek sa mengesteld „Tien jaar folklore". Het boek is momenteel in druk en zal dus binnenkort verschijnen. Het is de bedoe ling dat het gratis aan de contribuanten ter hand wordt gesteld tijdens de zg. stickertjestochten. Het boek telt 64 pagina's en ca 50 foto's. Een artikel is geschreven door J. A. van der Vlis, die toestond dat ge bruik werd gemaakt van het nieuwe, nog uit te geven boek „Texel, land en volk in de loop der eeuwen". Jan Agter schreef over de oprichting van de Fol klore in 1962 en F. de Jong over de gang van zaken nadat de folklore op nieuw leven was ingeblezen. Van de hand van mevrouw D. van Sambeek- Schrama is een artikel over de Texelse klederdracht Het boek bevat voorts een kroniek van evenementen van 1962 tot en met 1971. Het boek wordt in een oplaag van 5.000 exemplaren gedrukt. Voor zover het niet aan contribuanten wordt uitge reikt, wordt het in de komende zomer aan toeristen verkocht. De kostbare uit gave is mogelijk geworden door het op nemen van advertenties. Voor Gehoorapparatenservice op Texel ELECTROHUIS zodanige oppervlakte heeft dat de sei zoenspiek kan worden opgevangen. „De generatie Sok heeft Ide en Ruud schit terend gereedschap nagelaten om in de toekomst hun brood te verdienen". De heer J. Nauta, namens de Jonge Ondernemersorganisatie, constateerde dat op Texel de tendens is te bespeu ren om kleding op het vasteland te ko pen hetgeen niet in het belang van de plaatselijke economie is. Hij meende dat de nieuwe zaak van Moerbeek een wa pen is om dit verschijnsel terug te drin gen. VW-direkteur J. Dekker betoogde hoe belangrijk het is dat het toerisme buiten het zomerseizoen wordt bevor derd. Niemand is gebaat bij een nog grotere top. Spreiding van het toerisme is voor zaken als die van Moerbeek van eminent belang. Verder werd het woord gevoerd door aannemer C. H. F. Duin, de heer B. A. A. Voulon uit Assen (vriend van de fa milie Sok-Moerbeek) en een dankwoord werd tenslotte uitgesproken door de heer R. Hamer. Deze bracht uitvoerig dank aan het personeel dat zich tijdens de rommelige verbouwingsperiode voor beeldig had geweerd. De eerste fase van de verbouwing werd uitgevoerd door de fa Drijver; de laatste door Duin. De winkeloppervlak te bedraagt nu 525 m2. Tot de onderaannemers behoren Elec- trohuis Bakker die niet alleen de elek triciteit aanlegde maar ook een sy steemplafond aanbracht. Dit is iets nieuws; het plafond bestaat uit een raamwerk van profielstaal waarin de plafondplaten zijn gelegd en waarin ook de verlichtingsarmaturen zijn inge bouwd Voordeel is o.m. dat alles zonder hakken en breken kan worden gewij zigd. Een soortgelijk plafond werd aan gebracht in de nieuwe zaak van Bak kers Juweliers en Optische bedrijven n.v. Gistermiddag heeft op de begraaf plaats van de Georgiërs weer de krans- legging plaatsgevonden door een af vaardiging van de Sovvjetambassade, de Vereniging Nederland-U.S.S.R. en de gemeente Texel. Aan de plechtigheid werd voorts deelgenomen door 39 oor spronkelijk in Rusland, maar nu in Ne derland wonende vrouwen van de ver eniging „Luna". Bloemen werden ook gelegd door de schrijver Jan Wolkers, die momenteel op Texel met vakantie is. De Russische delegatie was, traditie getrouw, per politieboot vanuit Den Oever naar Texel overgebracht. Gister avond heeft de afvaardiging ook een krans gelegd bij het monument aan de Kogerstraat. Onder grote belangstelling nam woensdagmiddag de heer J. Visser af scheid als gemeente-ambtenaar. Hij is achtendertig jaar werkzaam geweest bij de reiniging, het onderhoud van de riolering en de brandweer. De laatste jaren voor zijn pensionering was hij op zichter van „De Rode Zee". De B. W.-kamer in het raadhuis was te klein om alle belangstellenden te herbergen. Behalve de burgemeester, de wethouders en de secretaris, waren ook vele collega's en familieleden geko men. Burgemeester Sprenger begon zijn toespraak met een woordspeling: „Het is gemakkelijk te zeggen hoe het niet moet, en moeilijk te doen hoe het wel moet". De heer Visser heeft altijd laten zien hoe het wel moet. Vooral het rei- nigingswerk, een ernstige zaak, volgens de burgemeester het „visitekaartje van de gemeente", is door J. Visser op ver antwoorde wijze aangepakt. Over het werk van de heer Visser bij de brand weer zei de burgemeester; „Als ik on deugend was zou ik zeggen dat hij het aan de ene kant aangestoken heeft om het aan de andere kant te komen blus sen", doelend op de veelvuldig voorko mende branden op de belt. Hierna over handigde hij een geschenk onder cou vert. De heer J. van Hoorn, direkteur ge meentewerken, noemde de heer Visser de centrale figuur bij de reiniging. Hij wees op de enorme toename van de hoeveelheden huisvuil. De heer Visser kreeg het op de belt ook meermalen aan de stok met mensen die hun vuil niet op de juiste plaats wilden storten. Hij toonde een bekende foto van de heer Visser terwijl die als een verkeersagent het storten op de belt regelde. Hij be treurde het weggaan van de heer Vis ser: „Bij het weggaan van Jelle Visser zijn we een vraagbaak armer gewor den". De heer P. Bakker van de plantsoe nendienst sprak namens het personeel. Hij noemde de heer Visser een rustige collega, die altijd op zijn plaats stond. Ze hadden ook veel van hem geleerd, bijv. wat een „nat hemd" is. Hij bood de heer Visser een cadeaubon aan, om een „stiekelhakker met een zilveren steel" te kopen. De heer Visser noemde het houden van een toespraakje een van de moei lijkste ogenblikken uit zijn leven. Hij stelde het op prijs dat alle sprekers met zoveel lof over hem gesproken hadden: „Het is leuk om met goede woorden weg te gaan", hoewel hij vond dat het ie mands normale plicht is om te presteren wat er van hem gevraagd wordt. Hij be dankte zijn collega's voor alle samen werking en hij wenste ze veel arbeids vreugde in de toekomst, veel gezond heid en Gods onmisbare zegen". als een zwaailicht: lampje aan, lampje uit". „Tegenwoordig drukt men ambte naren uit in percentages". Na deze wedstrijd in spreekvaardig heid, waarbij ook de aankleding beoor deeld werd, was de beurt aan snelheids- en behendigheidswedstrijden. Een dok ter, een kelner en een aan de handen geboeide Oosterse slavin moesten een erwtenrace houden. Op een lepel die ze in de mond hielden moesten de sla vinnen zo veel mogelijk erwten vervoe ren. Na vijf minuten was de race afge lopen en moest men plaats maken voor de brandweerdemonstratie. In korte tijd moesten de brandweerploegen laten zien wat ze presteerden. Twee ploegen sta ken een doos in brand, die met emmers water werd geblust. De derde wagen gebruikte een ,9puit waarmee hoog de lucht in gespoten werd. Het was onder tussen wat kouder geworden, dit kon een aantal stevig gebouwde mannen er echter niet van weerhouden in Tar- zan-kostuum aan een krachtpatserswed strijd mee te doen. Een zak zand van dertig kilo moest over verschillende hoogtes gegooid worden. De stellage be gaf het bijna onder het gespierde ge weld van de zandzakkenwerpers. Een korte onderbreking was de beoordeling van „Simon Luitse". Zeepkisten De zeepkisten met vrouwelijke cou reurs liepen verrassend: het plein bleek te kort, de wagens liepen soepeler dan men verwacht had. Toch konden ook hier naar ieders tevredenheid de pun ten verdeeld worden. Het publiek, dat vaak ver op het terrein drong, moest aan de kant voor het laatste onderdeel, de fietsende muziekkorpsen. De muziek liet wel eens iets te wensen over, het schouwspel was echter de moeite waard. Er moesten verschillende figuren gere den worden, het gevaarlijkst zag de kruising eruit. Gelukkig gebeurden er geen ongelukken, al maakten enkelen wel een val. Veel mensen begaven zich inmiddels al naar „Casino", waar de quiz het laat ste gedeelte van de wijkspelen was. Er waren wat moeilijkheden met de tech niek, waardoor het soms moeilijk was te bepalen wie het eerst 't antwoord wist. De geluidsinstallatie liet het halverwege afweten waardoor de burgemeester de vragen zonder microfoon voor de zaal verstaanbaar moest voorlezen. Het ging echter allemaal goed, met wat reserve- vragen en ieders medewerking kwam men er toch. De vragen hadden betrek king op Texels nieuws, algemeen nieuws en sport. De meeste vragen konden be antwoord worden. Bij het begin van de quiz was de stand in het voordeel van wijk 4, tijdens de quiz werd die voor sprong teniet gedaan door de ploeg van wijk 2, die daarmee de grote prijs won. De heer G. Praamstra, de hele avond al aktief bij het aankondigen en bege leiden van de wijkspelen, dankte na af loop de velen die hun medewerking hadden verleend bij het organiseren en laten slagen van de koninginnedag. Hij bedankte de juryleden (ongeveer 30) en de begeleiders van de kinderspelen. To-" taal waren er ongeveer 110 volwasse nen bij betrokken. Stand na de wedstrijden 's middags: 1. wijk 2 100 punten 2 wijk 1 60 punten 3. wijk 4 50 punten 4. wijk 5 40 punten Stand na de wijkwedstrijden op de Groeneplaats: 1. wijk 4 209 punten 2. wijk 2 172 punten 3. wijk 3 172 punten 4. wijk 1 159 punten Eindstand na de quiz; 1. wijk 2 352 punten 2. wijk 4 269 punten 3. wijk 1 219 punten 4. wijk 3 212 punten le klas meisjes. 1. Ria Witte; 2. Mar- got Preng; 3. Elske Stark. le klas jongens: 1. Albert Winter; 2. Erwin Giling, 3. Rene Eelman. 2e klas meisjes: 1. Gerda Zijm, 2. Rieke Bakker; 3. Gitta Witte. 2e klas jongens: 1. Herman van Slo ten; 2. Arno Kuip; 3. Rob Stapersma. 3e klas meisjes: 1. Hetty Boogaard; 2. Petra Bakker; 3 Karin v d. Slikke. 3e klas jongens: 1. Mark Fonds; 2. Pe ter J. Kager; 3. Jan Bremer. 4e klas meisjes: 1. Marjan Drink- waard; 2. Brigitte v. d. Broek; 3. Angely van Heerwaarden. 4e klas jongens: 1. John Kleinveld; 2. Jan Rienstra; 3. Tom Verveer. 5e klas meisjes; 1. Angely Witte; 2. Margreet Bas; 3 Marja van Heerwaar den. 5e klas jongens. 1. Peter Schoorl; 2. Olaf Duin; 3. Paul de Grave. 6e klas meisjes: 1. Emmy Bakker; 2. Jeannette Stapersma; 3. Marjolein Stam. 6e klas jongens: 1. Pim van Beek; 2. Kees Jas; 3. Harry Bonne. OOSTEREND In Oosterend kon men ook spreken van een geslaagde koninginnedag. Men genoot van het mooie weer, er was veel publiek gekomen en de deelname van de jeugd was groot. Na de optocht van Excelsior en de drumband door het dorp kreeg men een kort muzikaal onthaal. Hierna be- gonnen op het terrein bij de muzieknis in zes vakken tegelijk de spelen. Het klapstuk was de „strijd om de man" voor alle kinderen. Voor iedereen wa ren er als attraktie appels en na het veld opgeruimd te hebben ging men zeer voldaan huiswaarts De meierblis, ondanks het voortijdig afbranden weer tamelijk groot, was zaterdag al aange stoken. Prijswinnaars van koninginnedagspe- len in Oosterend. Kleuterschool: klasse 1: 3 gelijke prij zen voor: Marline Brouwer, Jan Eelman en Marieke v. d. Vis. Klasse 2: 1. Annegreet v. d. Vis; 2. Ewoud van Dijk; 3. Rina de Graaf. Lagere scholen: Meisjes 6 en 7 jaar: 1. Ageeth Vonk; 2. Anja Bremer; 3. Willie Waayer. Jongens 6 en 7 jaar- 1 Ronny Boog aard; 2. Peter v d. Vis; 3 Peter Bruins Meisjes 8 en 9 jaar: 1. Frieda Waayer; 2 Dory Broekman; 3. Ilse Vonk. Jongens 8 en 9 jaar: 1. Maarten van Veldhuysen, 2. Richard Daalder; 3. Jan Eelman. Meisjes 10 en 11 jaar 1. Femmie v. d. Vis; 2. Alie v. d. Vis; 3. Nelly v. Leeu wen. Jongens 10 en 11 jaar: 1 Piet Koning; 2. Geb Brouwer; 3. Rien Brouwer. Meisjes 12 en 13 jaar: 1 Silvie Dog ger; 2. Greetje v. d. Brink; 3. Jenny van Kooten. Jongens 12 en 13 jaar; 1. Cor Trap, 2. Mario Heerschap; 3. Maarten Drijver. „Strijd om de man": 1. Hiske Abma; 2. Leny Keijser. I.v.m. het solistenkonkoers a.s. zater dag in „De Bijenkorf", zijn de volksspe len verplaatst naar zaterdag 13 mei. EIERLAND De koninginnedagvie ring in Eierland bleef beperkt tot de ochtend. Van tien tot half twaalf wer den behendigheidsspelletjes gehouden op het vliegveld voor kleuters en kin deren tot 14 jaar. Het was gezellig en iedereen deed enthousiast mee. 's Avonds was er geen grote georga niseerde meierblis, wel brandden er hier en daar wat „privé-vuurtjes". De uitslagen van de spelen zijn: Kleuters 4 jaar: 1. Henriette Schraag, 2. Jan Henk Broekman; 3. Verlin Eel man. Kleuters 5 jaar; 1. Anja van Exel; 2. Dennis Vonk; 3. Hetty Barhorst; 4. Ani ta van Ingen. Jongens en meisjes 6 jaar: 1. Diana de Wit; 2. Carola Brokken; 3. Robert Witte; 4. Gert Jan Moens. Jongens en meisjes 7 jaar: 1. Marjo Broekman; 2. Martin Vermeulen; 3. Ha- rald Mijnders. Jongens 8 jaar: 1. Eduard Bos; 2. Bart Schraag; 3. Peter Wetsteen. Meisjes 8 jaar: 1. Annemiek Slot; 2. Anneke van Lenten. Jongens 9 en 10 jaar: 1. Marco Witte, 2. Arno Langeveld; 3. Mare Wijsman; 4. Rudie van Sijp; 5. Kees Barhorst. Meisjes 9 en 10 jaar: 1. Jackie Witte; 2. Rosita van Beek; 3. Irma Witte; 4. Marja Barhorst; 5. Isabel de Wit. Jongens 11 jaar: 1. Kees v. d. Star; 2. Hans Boersma. Meisjes 11 jaar: 1. Reina Bos; 2. Lia Vermeulen. Jongens en meisjes 12 jaar: 1. Henk Broekman; 2. Karin Barhorst; 3. Peter Gruppen. Jongens 13 jaar: 1. Leo Brokken, 2. Cornelis van Sijp. Meisjes 13 jaar; 1. Gerda Hooijschuur; 2. Thea Barhorst. OUDESCHILD Vanaf half tien was er een puzzelrit voor de kinderen van 12 jaar en ouder. De tocht was erg leuk, al viel de belangstelling wat tegen. Een half uur later begonnen op het sport terrein de kleuterspelletjes. Alles ver liep vlot, ieder kind kreeg een rölletje drop. Voor de versierde optocht, die na een beoordeling op het schoolplein om twee uur startte, was veel belangstelling. De jury had een zware taak bij het aanwij zen van de winnende wagens. De feeste lijke optocht door het dorp werd een succes, mede dankzij de muziek van het fanfare. Tegen vier uur was het weer tijd voor spelletjes. De o.l.s.-kinderen hadden veel plezier. Ze mochten in de feest tent een pannekoek halen en ze kregen ook allemaal een ijsje. Om vijf uur was er prijsuitreiking in ,,'t Skiltje". In Oudeschild had men gewacht met het aansteken van de Meierblis tot maandagavond. Om half acht ging men, voorafgegaan door J. Zwan met zijn draaiorgel, met fakkels op weg. Al met al is het een geslaagd feest geworden. De feestcommissie en ongeveer acht Beeld van een der ,,bruilotterT Groeneplaats Een pastoor, waarin oplettende lezers de heer G A zullen herkennen, is doende met dei weljksinzegenmg. vrijwilligers hadden veel voldoenj van hun werk. Klassen 1 en 2: 1. Daan Carelse, 2.i, dré Jansen; 3. Lilian van Liere;' Anita Westdorp; 5. Anno Witvliet; i Johnie Betsema; 7. Petra Zuidewind'! Sil Kok. Klassen 3 en 4: 1. Ronnie WestdorpJ Henk Jan Visser; 3. Anna Jansen;* Cees Boersen; 5. Erwin Kooiman, j Hanneke Bakker, 7. Mieke Cupidoj Lia van der Meer. Klassen 5 en 6: 1. Frans Zoodsma; Anja Zijm; 3. Gerda Zijm, 4. Yv Bakker; 5. Mary Boersen; 6. CarienJi sen; 7 Anita Bakker, 8. Reggie Vis Prijzen versierde optocht: Enkelingen: 1. Pippie Langkous, beth Slegtenhorst; 2. Tuinkabouter,Di; Boekei; 3. Calimero, Mirjan Raven, Bloemenmeisje, Monica de Wit; 5. Fi«j Lilian, Lilian van Liere. Paren; 1. Natuurfonds, kinderen Wj vliet; 2. Knabbelhuisje, kinderen Beek-Boon, 3. Tulpenrally, kindei Slegtenhorst. Groepen- 1 3 kleine kleutertjes, kis deren Jongedijk-Westdorp; 2. Olyrnp:- de, kinderen Schellinger-Barhorst; Texelviot, kinderen Bekker-Pijlman. Puzzeltocht vanaf 12 jaar: 1 Th. vz Leeuwen en T. Grootjen; 2 H. Zijme S. Schellmger; 3. A. Barhorst en Meer; 4. M. Kooij en C. Boersen; 5 Schellinger en M Bruijn; 6. A. Sli G Grootjen en R. Visser. Kleuterschool kinderen; 1. Benny Visser; 2. Tina Stolk; 3. Edv Barhorst, 4. Elsbeth Slegtenhorst; 5. E Bergman 1 Marco Zuidewind; 2. Jacqueline Et man, 3. Karin Zepers; 4. Martine Bu ger; 5. Erwin Pijlman. DE KOOG Evenals in Den Biz{ begon in De Koog de koninginneda met een versierde optocht. De sta groeide uit tot een behoorlijke lengt! De belangstelling van het publiek \n groot. De muziek werd verzorgd don het draaiorgel van J. Zwan. De 0) brengst van het orgel kwam la goede aan de handwerk- en hobbycli Athena" van mevrouw Janssen-w Esch. 's Middags begonnen op het terrë van de kleuterschool de spelletjes ondi leiding van mej. Boeyen en mevros A. Duinker. De oudere kinderen gingc®, met de heren M. Mantje en M. man naar de Muy. Om vier uur 's rail dags kwam iedereen terug, zeer vd daan Me ii bud pu* DE COOKSDORP In De Cocksdos werden de hele dag spelletjes Van half tien tot twaalf uur konden kleuters en de lagere schoolkinderen! 2' de vierde klas hun behendigheid be\q I zen. Bij de autopedrace voor kleu NOi van 3 en 4 jaar vielen de volgende pr? zen: 1. Miranda Boon; 2 Annabel va der Kloet; 3. Tonnie Stokman. De eerste prijs op de hindermsbia voor kinderen van 5 en 6 jaar was vw Hans Witte, de tweede voor Hein Pi: Siebinga en de derde voor Ard Broei I man. Een hindernisbaan waar veel wak I en dus extra plezier aan te pas kwtf 1 was neergezet voor de kinderen uitf™ le klas van de lagere school. Lieut Visser was de winnaar, gevolgd dcfl Diana van Tongelen (2) en Ria Graaf" De kinderen van de 2e en 3e klas mos ten op de fiets hun behendigheid k wijzen. Bij de meisjes won Carla We>- dorp, Sandra v. d. Werve werd tw# de en Thea van der Laan derde. Bij jongens won Bart Boon, gevold doe Adrie van Rossum (2) en Lieuwe vï der Laan (3). 's Middags werd voor de ouderen 0 puzzeltocht gehouden. Met behulp va [s foto's moest men in en rond De Cock dorp zijn weg proberen te vinden. I 1 route die ongeveer een uur vergde o.a. langs De Krim en de vuurtoren, de lagereschoolkinderen won het te^l van René Boon, Johan Pronk en Hatfj Zuidema, tweede werden Selma Hooi berg en Diana Reuvers, als derde eöj digden Joke Troost en Jeannet Boon werd een vierde prijs ingesteld om: ry twee teams dezelfde tijd lieten notertjP gelijk met het derde team eindigt Ernst Jan de Graaf en Martin Boon In de categorie deelnemers die fl» op de lagere school zitten is de uitslfl heel eenvoudig: drie teams eindigden* dezelfde tijd op de eerste plaats: KjJ Dros en Nico Slot; Joke Dros en Chri> Slot; Marleen Ran en Hanneke Visse' Ook hier vormde het ontsteken van meierblis het slot van het feest. V; 1( nd:

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2