AGENDA Dicht bij hnis snel in handen RaiffeisenbanklB Boerenleenbank i vaders vliegen Badkleding Wie wil ons helpen bij de verkoop LUNTER Ukunt zoveel méér doen met onze bank Koninklijk bezoek in De Slufter Brand De Waal Tweede lammerenmarkt Twee vuren gedoofd SPORTPROGRAMMA Vernielingen aan materiaalwagen Wagen vernielt muurl Volkssamenzang in Oosterend Alle vogels viegen Alle vlinders vliegen Alle Speciale vaderdagvluchten ƒ19,50 p.p. HOUTEN SCHUUR BEKIJK AJAX INTER eens anders dan anders Zie het in kleur ELECTR0HUIS Vrijdag 26 mei Den Burg, S.V. Texel-terrein, 9.30 uur sportdag landbouwhuishoudsChool. Den Burg, hotel De Lindeboom-Texel, 20.00 uur vergadering aandeelhouders TESO. Zomer avondvoetbal 6.45 uur: r.v.v.c.-saniros 8.00 uur: f.c. kelder-w.g.g.d. Zaterdag 27 mei Den Burg, S.V. Texel-terrein aan de Emmalaan, adspiranten voetbaltoer nooi. Sportuitwisseling met Terschelling. Den Burg, „Casino", 20.00 uur, feeste lijke avond Texelse Boys. Zomeravond voetbal 2.00 uur: de zwaan-wigeko Zondag 28 mei Sportuitwisseling met Terschelling. Maandag 29 mei Den Burg, Groeneplaats, lammeren- markt van 8.00 tot ca 12.00 uur. Zomeravondvoetbal: 6.45 uur: gempo-moerbeek 8.00 uur: drijver-schoo Dinsdag 30 mei Den Burg, 'tAsiel - Textant, 20.00 uur, groepsgesprek over ontwikkelings hulp Den Burg, hotel „De Oranjeboom", 20.30 uur, ledenvergadering VW. Zomera vondvoetbal 6.45 uur: rijkswaterstaat-de waal 8.00 uur: wigeko-jonge agrariërs Woensdag 31 mei Zomera vond voetbal Geen wedstrijd i.v.m. de tv-uitzen- ding van Ajax-Inter Milaan. Donderdag 1 juni Den Hoorn, „De Waldhoorn", 20.00 uur uitvoering Jan Drijverschool, „Zo maar een zomeravond". Vrydag 2 juni Den Burg, hotelJDe Lindeboom-Texel", 20.00 uur, vergadering N.V. E.M.K. Zomera vond voetbal 8.00 uur de zwaan-w.g.g.d. Tot 29 mei Den Burg, raadhuis, tentoonstellingszaal Frans Voskuil met eigen werk. Ope ningstijden op werkdagen van 9 00 - 12.00 uur en van 14.00 - 17.00 uur. leder maandagavond Den Burg, gebouw Groene Kruis, 20.00 - 21.30 uur, openstelling informatiecen trum en middelendepot NVSH. Iedere woensdagmorgen Den Burg, „Casino", 11.00 uur, bejaar- dengymnastiek. Iedere woensdagmiddag Den Burg, Landbouwschool, 15.00 uur, bejaardenzang. Iedere vrijdagavond Oosterend, „De Bijenkorf", 19.30 uur, bijeenkomst modelbouwclub. Iedere vrijdag en zaterdag De Waal, Wagenmuseum, 14.00 - 17.00 uur open. Iedere zaterdagmiddag De Dennen, „Dennenoord", 16.00 uur, trimmen in de Dennen. Zondagmiddag om half 3 landden op het vliegveld Prinses Margriet, mr. Pie- ter van Vollenhoven en kermissen. Ze brachten een bezoek aan de Slufter. Met het sportvliegtuigje, de „Cherokee" ver trokken ze weer om 10 over 4. Mr. Pie- ter van Vollenhoven brengt regelmatig een bezoek aan ons eiland. Kleine moeite. Wip eenvoudig even binnen bij één van de 3000 vestigingen van de Raiffeisenbank en Boerenleenbank. Daar bent u nooit ver van af en is alle buitenlands geld wat u nodig hebt bij de hand. Evenals reischeques, de veilige internationale betaalpapieren.waar u overal ter wereld mee terecht kunt. Trouwens, ook als u in eigen land op vakantie gaat kunt u er goed terecht. Om deskundig en snel uw verzekeringen in orde te laten maken, voor uw reis, bagage, kampeeruitrusting, auto, boot, caravan, voor onverhoopte ongevallen en voor rechtsbijstand in binnen- en buitenland. Gemakkelijk dicht bij huis, bij de bank voor iedereen... de bank voor iedereen 3000 vestigingen Nu er enkele weken verstreken zijn na de voor ons zo noodlottige brand in De Waal, m de nacht van 5 op 6 april, achten wij het een voorrecht langs deze weg van onze dankbaarheid jegens de Texelaars en de inwoners van De Waal in het bijzonder, blijk te kunnen geven. Met name de reddingspogingen die enkelen hunner hebben gedaan, terwijl eigen have en goed elders in het dorp door de vonkenregen werd bedreigd, hebben ons zeer getroffen. De resultaten van de zo spontaan op gang gekomen aktie onder de dorpsbe woners getuigt van een indrukwekken de gemeenschapszin. Ook voor de vele giften in geld en na- tura van Texelaars buiten De Waal be tuigen wij hier onze oprechte dank. Deze vele blijken van medeleven zul len ons ongetwijfeld helpen om de toe komst te zijner tijd, hopelijk weer in De Waal, met vertrouwen tegemoet te zien. P. A. Smit J. Smit^Binsbergen Frank Gezien de geringe aanvoer op de eer ste lammerenmarkt waren de verwach tingen omtrent de tweede aanvoer niet hoog gespannen. Er werden echter 416 lammeren aangevoerd. Ze gingen zeer vlot van de hand, de prijzen lagen tus sen ƒ140,— en ƒ150,—. Hoewel Texel vooral bij de toeristen de reputatie heeft schapeneiland te zijn, was de markt nauwelijks het aan zien waard. Tot twaalf uur stonden er slechts twee hokken met lammeren, zo dat velen het idee hadden voor niets te zijn gekomen. Daar de meeste boeren het eenvoudiger vinden van het land de lammeren te verkopen (voor de prijs maakt het vrijwel niets uit) zullen an dere initiatieven de reklame die op het vasteland voor de Texelse lammeren markt gemaakt wordt moeten waarma ken. Zondagnacht heeft de politie twee maal een kampvuur gedoofd. Om 22.00 uur hadden enkele Duitse gasten in de meeuwenkolonie bij de Westerslag een vuur gemaakt, drie kwartier later moest men het vuur van enkele jongelui in de Dennen doven. MEDEDELINGEN S.V. Texel Zondag gaan we met de pupillen naar het toernooi van „St. Adelbert" te Eg- mond Binnen. Zorg dat je op tijd bent met de boot van 9 uur van Texel en veel succes Ten C. Tex. Boys Zaterdag a.s. worden alle pupillen en adspiranten in „Casino" verwacht ter viering van het 40-jarig bestaan. Zondag a s. op hetveld van S.V. Texel een adspirantentoernooi. Voor de Boys doet mee het a-elftal en een b-elftal. Voor de opstellingen zie het kastje A.W. Van een materiaalwagen van het aan nemersbedrijf De Vries De Wiel die geparkeerd stond aan de Bosrandweg zijn zeven ruitjes vernield. De schade, die door vandalen is aangebracht, werd op 21 mei ontdekt. OUDESCHILD Zondagmidd 10 voor 3 reed H.P. uit E. met snelheid tegen de havenmuur in schild (bij het pompstation van V ven). De bestuurder en de inzit verdwenen onmiddellijk na de ding, later meldden ze zich echte nog aan. Bij de Christelijke Muziekver „Excelsior" heeft men vergev"1 plannen voor het organiseren van bijeenkomsten. Het is de bedoe' belangstellenden eens per weel uurtje op het terrein bij de nr~ in Oosterend kunnen komen zin begeleiding van „Excelsior" Het om populaire liederen, zodat hn soort community-singing" wordt Het is de bedoeling eind juni' ginnen, en dan door te gaan totw*' gustus, als hiervoor voldoende stelling is. De heer P. Bakker vér dat men het samenzingen wel zcc len combineren met andere aktiv' Gedacht werd aan de rommeltje-? of Oosterender spelen, zoals een om de man". Hierover staat echte niets vast. Suggesties zijn dan welkom. :v Diameter 180 cm 8-baans stokmaat 22/25 mm met knik en franje verstelbaar normale prijs 48,50 DEN BUR OUDESCHILD Nieuw, fris, klein en groot MEISJEBIKINI'S vanaf maat 110 MEISJE SEMIKINI'S vanaf maat 116 DAMESBIKINI'S van 19,95 tot 39,50 DAMESSETJES JONGENSZWEMBROEKEN vanaf maat 110 HERENZWEMBROEKEN van 9,95 tot 19,95 ^■MODECENTRUM Bonhimiu Gravenstraat 13 en 16 - Dean Burg j Geschenkbonnen verkrijgbaar J bij Tessel-Air Telefoon (02225) 238 of 230 of op het vliegveld. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiniiNiiiiiiiiitiiiiiiiNH TE KOOP afm. 3.90 x 16 meter gedekt met golfplaten Inl. Bouwbedrijf Gebr. Brum, telefoon (02220) 2116 liiiitiiiiiiiiiiiiiiiituiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiitiiitiiiiiiiiiiimiiiiiiii VOOR DIREKT GEVRAAGD kok of aankomend kok jongen of meisje (voor automatiek) ober barkeeper(ster) portier Inl. F. Langeveld, telefoon (02228) 236 Nee, wij bedoelen niet op z'n kop, maar Vraag naar prijs en inruil. O voor hele of halve dagen. Telefoon (02220) 2603

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 6