Veel lof voor jubilerende directeur gemeentewerken AGENDA FII MNIEUWS Krim-aandelen uitverkocht Ongeluk tijdens het vissen Gemoedelijk man met gelijkmatig humeur' A.O.K. „De Mok" houdt „open house" Zaterdag weer rommeltjesmarkt Voetballen in Den Hoorn 2500 Mark verloren Vals kentekenbewijs Auto zwaar beschadigd bij botsing op brughek Herziening bijstandsregeling I I „De dienst gemeentewerken geeft per jaar vijf miljoen gulden uit. Dat is een ton per week, ƒ20.000,per werkdag, ƒ2.500,per uur en ƒ40,per minuut. Dat geld op de juiste wijze besteden be tekent een verantwoordelijkheid die ik niet op me zou durven nemen". Aldus schetste wethouder J. C. iDros de ver antwoordelijkheid van de heer J. van Hoorn als direkteur van gemeentewer ken. Dat gebeurde tijdens een officiële receptie, dinsdagmidag in het raadhuis, ter gelegenheid van het feit dat de heer Van Hoorn op 1 juli 25 jaar in dienst was van de gemeente Texel. Hij voegde er nog diverse andere cij fers aan toe waaruit niet alleen bleek welke bedragen zijn gemoeid met de di verse aktiviteiten van gemeentewerken maar ook hoe enorm veel meer er wordt uitgegeven dan een kwart eeuw geleden. Daarbij komt dat Van Hoorn en zijn stafX altijd, ook letterlijk, aan de weg timme ren en als het ware door tienduizend Texelaars worden gecontroleerd. Wet houder Dros was een van de vele spre kers die de heer Van Hoorn tijdens een ruim twee uur durende bijeenkomst in de trouwzaal lof toezwaaiden. Tot de aanwezigen hoorde het voltallige perso neel van de gemeente, met uitzondering uiteraard van degenen die met vakan tie waren Mooie staat van dienst Tot laatstgenoemde categorie hoorde ook Mr. Sprenger en daarom werd de rij van sprekers geopend door loco-bur gemeester J. Daalder die onder meer de carrière van de heer Van Hoorn over zag (1947 opzichter, 1949 technisch amb tenaar 2e klas; 1956 technisch ambte naar A; 1960 technisch hoofdambtenaar en waarnemend direkteur; 1966 direk teur) en tot de konklusie kwam dat sprake is van een mooie staat van dienst. Hij zei waardering te hebben voor de werkwijze van de heer Van Hoorn en vooral ook voor'de wijze van omgang met anderen. Woorden van hul de had hij ook voor mevrouw Van Hoorn-Westdorp die haar man vaak moet missen en zelfs 's nachts niet al tijd over hem kan beschikken. Want de heer Van Hoorn is tevens brandweer commandant en moet in aktie komen als er alarm is. Ook de heer P. Beemsterboer betrok Veel sneller dan men verwachtte werden de laatste aandelen van de N.V. Exploitatiemaatschapij „De Krim" ver kocht. Na de laatste aandeelhouders vergadering op 2 juni, toen president commissaris H. Holtman de hoop uit sprak dat begin '73 alle aandelen ver kocht zouden zijn, groeide de belang stelling voor de aandelen van de Texelse onderneming zo snel, dat het hele aan delenkapitaal van ƒ432.000,nu ge plaatst is. Er zijn ongeveer 340 aandeel houders waarvan 32 prioriteitsaandeel houders. Tijdens de algemene aandeelhouders vergadering voorspelde de heer Holt man dat de koers van de aandelen, die opnieuw op 100°/o vastgesteld was, zou stijgen. Nu de onderlinge verkoop van aandelen volledig vrij is, zal de koers inderdaad omhoog kunnen gaan. De heer Holtman verwacht echter dat de koers aanmerkelijk zal stijgen als voor alle plannen toestemming verkregen is en als op de boekwaarde van een aan tal voorzieningen nog meer afgeschre ven is. Tijdens een gesprek dat wij on langs met hem hadden achtte hij hat dan ook raadzamer dat de aandeelhou ders zouden wachten met het verkopen van aandelen, om later een nog grotere winst te kunnen boeken. Overigens heb ben de prioriteitsaandeelhouders het besluit genomen dat geen enkele aan deelhouder meer dan 20 aandelen mag bezitten. Krap De Krim is een Texelse onderneming gebleven. Er zijn totaal slechts onge veer 25 aandeelhouders op het vaste land. Voor belangstellenden, vooral die met een krappe beurs, bestaat nog altijd de mogelijkheid deel te nemen in de maatschappij met 'n winstdelende obli gatie. In tegenstelling tot de aandelen zijn de obligaties niet risicodragend, hetgeen betekent dat het bedrag van de obligatie (ƒ100,en 250,moet worden terug betaald (bijvoorbeeld bij een faillisse ment) en het bedrag van de aandelen niet. De obligatiehouder heeft echter geen stemrecht in de onderneming. De vaste rente van de obligaties bedraagt 4% plus de helft van de uitkering van de winst (alles bij elkaar dit jaar 7°/o). Voor de obligaties kan nog een bedrag van ƒ90.000,geplaatst worden. Woensdag omstreeks 12.00 uur kreeg de heer A. Kievits bij het inhalen van zijn hengel het lood tegen zijn brille- glas, terwijl hij in de buurt van Ooster end aan het vissen was. Het lood sloeg het versplinterde glas in zijn oog. Hij werd naar dokter Barnard gebracht die hem zo snel mogelijk naar Den Helder liet vervoeren. De daar aanwezige oog arts stuurde hem onmiddellijk door naar het ziekenhuis in Rotterdam. De heer Kievits was hier op vakantie. mevrouw Van Hoorn in zijn toespraak. „Je hebt hier niet alleen je werk gevon den maar ook je vrouw", waarna de heer Beemsterboer vertelde hoe hij van de eerste schuchtere toenaderingspogin gen van Van Hoorn getuige was ge weest. Spreker noemde de jubilaris een gemoedelijk man met een goed en ge lijkmatig humeur. De heer Daalder maakte daarop be kend dat besloten was bij deze receptie de aanwezigen een drankje aan te bie den. Tot dusver bleef het bij dergelijke gelegenheden altijd bij koffie en gebak; voortaan zou het (nog) wat royaler toe gaan. „Maar uitsluitend bij jubilea van minstens 25 jaar!" Verder werd nog het woord gevoerd door de heer M. Bosma van bouw- en woningtoezicht (die naar voren bracht dat de maatschappelijke ladder die Van Hoorn beklom ook wel eens flink kon zwiepen); de heer P. Bakker (die o.m. inging op de goede verhoudingen van de direkteur met de buitendienst); de heer J. Heinis (die in het Westfries een feli citatie sprak namens de gepensioneerde Via recreatie- en jeugdconsulent J. M. de Vries is de leiding van het Marine Amfibisch Oefenkamp („De Mok") be reid gevonden een „open house" te hou den. De opbrengsten van deze dag zul len worden bestemd voor de bouw van het houten clubgebouw van de hand werk- en hobbyclub „Athena" in Oude- schild, nadat de gemeente onlangs te kennen gaf in principe medewerking te willen verlenen aan het toekennen van een bouwvergunning. Donderdag 13 juli wordt het oefen kamp hiertoe tussen 10.00 en 16.00 uur opengesteld voor belangstellenden. Tex elaars en toeristen kunnen het kamp be zichtigen en getuige zijn van de lessen die die dag aan de mariniers in oplei ding gegeven worden. Deze lessen heb ben vaak een voor buitenstaanders sen sationeel karakter. In het kamp wordt een terras ingericht waar men consump ties kan gebruiken. Tevens wordt de vereniging uit Oudeschild de gelegen heid geboden produkten (tuinkabouters, wandborden enz.) te verkopen. Bijdrage Entree wordt niet geheven, wel wordt •van de bezoekers een vrijwillige bijdra ge gevraagd. De opbrengst komt geheel ten goede aan de vereniging. Mevrouw Janssen die vooral de laatste tijd van zich liet spreken door haar akties voor de vereniging zal de hele dag aanwezig zijn om inlichtingen te geven over het werk van de club en om de verkoop van de produkten te begeleiden. De manifestatie „open house" staat zowel in het teken van het werk van „Athena" als van de toenadering tus sen bevolking en mariniers. OOSTERENiD Op zaterdag 8 juli wordt in Oosterend weer rommeltjes- markt gehouden. Na het electante suc ces van de eerste rommeltjesmarkt, 14 dagen geleden, verwacht men ook nu weer een enorme aanloop van kijkers en kopers. 's Ochtends om 10 uur kan men er al terecht voor verse en gebakken vis; de eigenlijke markt begint om 2 uur 's namiddags. Alle kramen zullen weer boordevol gevuld zijn. De oudheden zullen wel weer veel be langstelling trekken. Ook zijn er vele goede gebruiksvoorwerpen te koop. De stand van de vrouwenvereniging is er ook weer met allerhande brei- en bor duurwerk. De flessenpost is een aardig heid waar veel bezoekers een paar kwartjes aan wagen. Ook de rondleidingen door de geres taureerde kerk trekken veel mensen. Nieuw is deze keer dat er tussen 3 en 4 uur rondleidingen gehouden worden in de Duitse taal. Hier verwacht men veel van daar is gebleken dat er van de kant van de Duitse gasten veel animo is om het oude gerestaureerde kerkge bouw te bezichtigen. DEN HOORN Zaterdagavond a.s. om kwart voor zeven wordt op het ZDH-terrein te Den Hoorn gevoetbald tussen adspiranten uit Den Hoorn en badgasten. Om half acht begint een wedstrijd damesvoetbal. Verder staat een parachutistendropping op het pro gramma, gevolgd door een wedstrijd gekostumeerd spuitvoetbal. Voor dinsdagavond, aanvang half 8 is een voetbalwedstrijd gepland waarbij Duitse en Nederlandse toeristen hun krachten zullen meten. gemeentewerkers); de heer G. A. Os kam (dig in een aardige speech wees op de merkwaardige tegenstellingen die in de taken van gemeentewerken zijn op te merken) en oud-direkteur J. Veldstra, die met voldoening constateerde dat hij terecht vertrouwen in Joop van Hoorn had gehad. Tenslotte bracht de jubilaris alle spre kers dank voor hun felicitaties. Zaterdag bemerkte een in hotel „Prin ses Juliana" logerende toerist dat hij 2500 Mark kwijt was. Het geld dat hij de vorige avond bij zich gestoken had was tussen half 11 en 12.00 uur verdwe nen. DE KOOG Woensdagavond kwart over 10 werd in De Koog tijdens een controle naar de rijtechnische staat van een aantal auto's de wagen van L.A.M. (20) in beslag genomen. De auto uit '61 was voorzien van een vals kentekenbe wijs. Donderdag 6 juli De Cocksdorp, bij WV, 10.00 uur, kin derspelen van 6-14 jaar De Cocksdorp, camping De Krim, 14.00 uur, kinderspelen van 6-14 jaar. De Cocksdorp, SCV-ferrein, 20.00 uur, voetballen vanaf 16 jaar. Den Hoorn, ZDH-terrein, 19.30 uur, voetbal gasten-Texelaars. Den Hoorn, kantine ZDH-terrein, 20.45 uur, klaverjassen. De Koog, sportveld (Boodtlaan), 20.00 uur, spuitvoetbal. Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Irma la Douce". Den Burg, „Sarasani", Livin' Blues. Vrijdag 7 juli Den Hoorn, 10.00 uur, kinderspelen. Den Hoorn, strand paal 9, 14.00 uur, strandspelen 6-14 jaar. Den Burg, Ned. Herv. kerk, 20.30 uur, concert Noordhollands Philharmo- nisch Orkest. Den Burg, „Sarasani", Focus. Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Mash". Oosterend, 20.00 uur, volkssamenzang- bijeenkomst met begeleiding van Ex celsior in de muziektuin. Zaterdag 8 juli Oosterend, vanaf 14.00 uur rommeltjes markt in de Blazerstraat, t.b.v. res tauratie N.H. kerk. •De Koog, kantine Kaaps-nol, 20,00 uur, discotheek t.b.v. nierstichting. Den Hoorn, terrein ZDH, 19.30 uur, voetbal gasten-Texelaars en parachu tespringen. Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Mr. Flubber, de vliegende school meester". Den Burg, City theater, 23.00 uur, (nachtvoorstelling), „Begeerte naar sex". Zondag 9 juli De Koog, Badweg, 19.00 uur, strandloop (deelname vrij). Den Burg, Ned. Herv. kerk, 19.30 uur, Jongerendienst (thema: „Ik heb geen mens"). De Cocksdorp, N.H. kerk, 19.30 uur, in terkerkelijke zangdienst. Den Burg, City theater, 15.00 uur, „Mr. Flubber, de vliegende school meester". Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Irma la Douce". Den Burg, Sarasani, Rob Hoeke Maandag 10 juli De Waal, dorpshuis, 14.00 uur, kinder spelen, bij mooi weer bij paal 12 (Jan Ayeslag) 6-14 jaar. Jan Ayeslag (paal 12) 19.00 uur, hen- gelwedstrijd (voor iedereen). De Cocksdorp, De Sluftervallei, 20.00 uur, discotheek t.b.v. nierstichting. Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Mash". Den Burg, Sarasani, Super Sister Dinsdag 11 juli De Koog, speelweide, 10.00 uur, kinder spelen 6-14 jaar. De Koog, Badweg, 14.00 uur, strandspe len 6-14 jaar. De Koog, sportveld, 19.00 uur, volleybal boven 16 jaar. Den Burg, hotel „De Lmdeboom-Texel", 20.00 uur, bridgedrive. Den Hoorn, terrein ZDH, 19.00 uur, voetbalwedstrijd tussen gasten en Texelaars. Jan Ayeslag, 19.00 uur hengelwedstrijd. Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Mr. Flubber, de vliegende school meester". Tot en met 14 juli Den Burg, tentoonstellingsruimte raad huis, Krijn Gieze uit Bergen met „werken uit zee" en Weren Nauta uit Den Burg met foto's. Openstelling ex positieruimte 9-12 en 2-5 uur. Woensdagavond (vanaf 5 juli) ook 20.00 - 21.30 uur. Iedere dag Den Burg, ,,'t Swarte Schaep", Koger- straat 100, expositie van Texels werk van Toon de Haas. De Waal, Wagenmuseum, geopend van 9.00 - 12.00 en van 14.00 - 17.00 uur Iedere vrijdagavond Oosterend, „De Bijenkorf", 19.30 uur, bijeenkomst modelbouwclub. Iedere maandagavond De Koog, R.K. kerk, 20.30 uur, dia avond, mevr. A Tiessen over Texel. Den Burg, gebouw Groene Kruis, 20.00 - 21.30 uur, opensteling informatiecen trum en middelendepot NVSH. De Cocksdorp, N.H. kerk, 20.00 uur, dia voorstelling over Texel. „Mash", de bekende lach- en anti- oorlogsfilm, wordt opnieuw vertoond in het City theater Vrijdag- en maandag avond 8 uur spelen Donald Sutherland en Elliot Gould kundige chirurgen in het Mobiele Veldhospitaal 4077 in Ko rea. Ze worden ingedeeld bij een zeer gelovige majoor die de hele nacht bidt. Behalve repareren van de vele gewon den houden ze zich vooral bezig met het achterna zitten van de verpleegsters. Een aantal leuke en minder grappige streken wordt uitgehaald met een preutse verpleegster. De generaal moet er aan te pas komen om de gemoederen te sussen nadat het hele kamp kon ge nieten van de geluiden van een vrijpar tij tussen de gelovige majoor en de preutse verpleegster. Een merkwaardige voetbalwedstrijd gaat vooraf aan 't groot-verlof waarmee de chirurgen afscheid nemen van het kamp. De ploeg van de generaal wordt op slinkse wijze verslagen. Al met al laat de film zien hoe vrolijk het achter en in de frontlinie kan toegaan. Toe gang 18 jaar. Zaterdag- en dinsdagavond 8 uur en zondagmiddag 3 uur in het City theater Walt Disney's „Mr. Flubber, de vliegen de schoolmeester". Ned Brainard, een naturkundeleraar is zo verstrooid dat hij zijn verloofde tweemaal in de kerk liet wachten toe ze gingen trouwen. De derde keer raakt hij bewusteloos tijdens een experiment, waarbij flubber, een rubberachtige substantie, ontstaat. De bruiloft gaat dus weer niet door, maar de uitvinding is een des te groter suc ces. Zijn wagen wordt een vliegende auto als hij de motor vervangt door flubber. Deze uitvinding heeft belang stelling van de regering en de onderwe reld. Als hij zijn wagen na een diefstal teruggekregen heeft wordt hij na een demonstratie verwelkomd als nationale held. Eindelijk lukt het hem dan ook op tijd in de kerk te komen voor de huwe lijksplechtigheid. Alle leeftijden. „Begeerte naar sex" is de naam van de film in de eerste nachtvoorsteling van dit zomerseizoen. Zaterdagnacht om 1.00 uur begint de Franse film over het liefdesleven van 4 meisjes die elk ver schillende opvattingen over de liefde heben. Het meisje Victoire, om wie het hele verhaal draait schrikt terug voor het naar bed gaan met mannen omdat het niet overeenkomt met de verwachtingen die ze koesterde na het lezen van het boek „L'Initiation". Als ze de schrijver ontmoet die haar leert hoe het wel moet komt alles op zijn pootjes terecht. Daarnaast worden drie andere ge schiedenissen, van Nadine, Christine en Judith afgewikkeld. Het eerste bedrijft de liefde zonder gevoel en probeert op alle mogelijke manieren haar eenzaam heid te bestrijden, Christine is roman tisch en wil tot haar huwelijk maagd blijven en Judith stort zich met hart en Judith afgewikkeld. De eerste bedrijft ziel in alle mogelijke vormen van ple zier. Toegang 18 jaar. Zondag- en woensdagavond 20.00 uur in het City theater „Irma la Douce", waarover wij in de krant van dinsdag 4 juli schreven. Toegang 18 jaar. DE COCKSDORP In de nacht van dinsdag op woensdag, omstreeks één uur, botste de Duitse automobilist D.S. op de Postweg nabij ,Sir Robert Peel" tegen het hek van de brug over de Rog- sloot. De wagen werd zwaar bescha digd. Een mede-inzittende, de 20-jarige W.S. uit Bensberg (Duitsland liep een gapende hoofdwond op en moest per ambulance naar de dokter worden ge bracht. Na te zijn verbonden kon hij naar zijn camping (De Krim) terugke ren. Garage Kaczor ontfermde zich over de zwaar gehavende auto. Oorzaak van de botsing was het feit dat de bestuur der tijdens het rijden zijn voorruit ging schoonmaken waardoor hij zijn aan dacht niet bij de weg hield en teveel naar rechts uitweek. In verband met de herziening van het minimum loon is de bijstandsregeling aangepast. Ten kantore van de Sociale Dienst in het raadhuis kan men hierover alle informatie krijgen. De herziening van de bijstandsregeling gaat per 1 juli ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 9 juli op om 4 31 uur en onder om 20.59 uur; 12 juli op om 4 34 en onder om 20 56 uur. Maan: 10 juli N.M.; 18 juli E K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 7 juli 3.51 en 1643; 8 juli 5.29 en 18.|< 9 juli 6.59 en 19.32; 10 juli 8.09 en 20.4! 11 juli 9.10 en 21.38; 12 juli 10.01 cn 22,2! 13 juli 10.42 en 23.12; 14 juli 11-16 cn 2341 15 juli 11.44 en Aan het strand is het ongeveer een uur eo der hoog water. WEEKENDDIENSTEN ARTSEN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Uitsluitend voor spoedgevallen Dokter J. B. SEEGERS, Den Burg, (t (02220) 2039. Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksdoi tel. (02222) 234. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. FORTGENS, Oosterend, tel. (022; 250. DIERENARTSEN )or eh van vrijdagmiddag 18.00 uur aa maandagmorgen 8 uur J. BEEKMAN, De Waal, telefoon (0222! 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de period h 8 juli tot en met 14 juli, telefoce I 2182, b.g.g. telefoon 2406. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt zij: I worden op het bureau verwacht op i tijden, dat hun eigen huisarts zittü heeft. Deze tijden zijn als volgt Dokter Seegers, dinsdag 11 juli 14.00 uur. Dokter Van Loon, woensdag 12 juli o: I 13.00 uur. Dokter Coutinho, woensdag 12 juli oil 15 00 uur. R.K. KERKDIENSTEN weekend 8 en 9 juli 1972 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 en 10.30 uur Duitse mis: zondag 19.30 uur en dinsdag 19.30 ur. 's Zondags 10.30 uur: kinderoppJ in „Witte Burcht", Molenstraat. De Koog: zaterdag 19.30 uur, zondag 9.00 uur Duitse mis: zondag 10.30 uur en woensdag 19.30 uur. De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur; zondag: 9.00 en 10.30 uur. Duitse mis: zaterdag 18.00 uur Oosterend: zondag 10 00 uur. Oudeschild: zondag 9.00 en 19.00 uur. Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur; zondag 10.30 uur. Duitse mis: zondag 9.00 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 9 juli 1972 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg, 9.00 uur, ds. Mulder 10.30 uur, ds. Mulder, bediening l Doop, gezamenlijke diensten met d Gereformeerden. 19 30 uur, ds. Douwes, gezamenliji I dienst met de Gereformeerden. J ongerendienst) De Cocksdorp, 10.00 uur, Eerw. heer Loerakker. Den Hoorn, 9.00 en 10.30 uur, ds. N.Ij M. Hoogendijk. De Koog, 9.00 uur, ds. Boersma 10.30 uur, ds. De Groot Tijdens deze diensten kinderdiensfe in „De Schuilhut". 19 30 uur, pastor Loos, jeugddienst- De Waal, 10.30 uur, ds. Boersma Oosterend, 9.30 uur, ds. De Gier Kinderoppas in „De Bijenkorf". Oudeschild, 11.00 uur, ds De Gier, k-l lekte restauratie Oosterend. GEREFORMEERDE KERK Den Burg, 9.00 uur, ds. Mulder 10.30 uur, ds. Mulder, bediening Doop, gezamenlijk diensten met t Hervormden, in de Herv. kerk. 19.30 uur, ds. Douwes, gezamenliji dienst met de Hervormden, in 4 Hervormde kerk. (Jongerendienst) Oosterend, 9.00 uur, ds. Kruithof 10.30 uur, ds. Kruithof 19 30 uur, ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend, 11.00 uur en 16.30 uur, leesdiensten in de Ned. Herv. kerk. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Den Burg, 11.00 en 16.00 uur, dienst: de Doopsgezinde kerk te Den Burg. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg, 9.30 uur, ds. Kuitse aansluiting rusthuizen. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,80, elke regel meer ƒ0,60. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4% BTW. De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Telef. (02279) 1482. Postbus 12 Ja, dames, nu zomer- voordeel! Grijp die winst. Slechts deze maand 20% korting. Duizenden korte en lange bontmantels en bonthoeden kollektie 1972 Nu kopen en in de winter betalen. Gratis bewaren. 3 jaar waarborggarantie. Desgew. zeer soepele kre dietservice. De Bontko ning, Voorstreek 71, Leeuwarden, tel. (05100) 20713. Komt u per bus, trein of eigen auto, bij koop wordt reisgeld te rugbetaald. Volop aardbeien. Huisman, De Veen, telc [02220) 2203 Koop nu zonweric? Voordelige prijzen, vlo- levering, 5 jaar garand B. C. van Veen, Thij^ laan 29, tel. (02220) 3j« Voor taxi en caravtf vervoer door heel Net land. Aris van Bovs Oudeschild, telef. (022^ 2721 of 2580 Alle verzek en lening J. Dekker, Bernhardt Den Burg, (02220) 28**'

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2