Raadsvergadering VERVOLG VAN PAG. 1 Bejaardengymnastiek Oudeschild SPORTPROGRAMMA Sint Jeroengroep begint nieuw seizoen Dubieuze handel Kinderspeelplaats in Wezentuin Auto vernield bij botsii op haventerrein Explosieven gevonden tenminste de raad op de hoogte wordt gesteld, zodra dat mogelijk is. Boltini De heer Westdorp vond het best dat circus Boltini geen vermakelijkheids belasting heeft betaald, maar deze wel willendheid had hij ook jegens de Mo tor-, Auto- en Bromfietsclub toegepast willen zien De heer Westdorp schatte dat zo'n 10.000 bezoekers bij de op Texel gehouden voorstellingen van Boltini zijn geweest. Uitgaande van een gemiddelde toegangsprijs van ƒ4,zou dit de ge meente ƒ11.000,aan belasting hebben opgeleverd. Bij de twee jaarlijkse auto crossen van de MAB-club gaat het om een bedrag van ongeveer gelijke groot te. De heer Westdorp had B. en W. des- tijsd gevraagd met de MAB-club een re geling te treffen maar de reakties op de MAB-voorstellen kwamen zo laat dat het niet mogelijk was de crossen te or ganiseren. De crossen zijn daarom niet doorgegaan en de gemeente heeft dus ook geen belasting gevangen. B. en W. hadden de raad laten weten dat vrij stelling van vermakelijkheidsbelasting kan worden gegeven als het terrein waarop het evenement wordt gehouden, eigendom van de gemeente is. De heer Westdorp vond dat de gemeente aan die voorwaarde had kunnen voldoen door het crossterrein te pachten en tegen „staangeld" aan de MAB-club in bruik leen te geven. Men had zich dan for meel aan de verordening op de heffing van vermakelijkheidsbelasting gehou den. De heer Daalder liet weten dat daaraan wel is gedacht maar dat men het toepassen van een dergelijke kunst greep toch niet behoorlijk vond. De heer Westdorp vond dat B. en W. de raad hadden kunnen vragen een uitspraak te doen inzake vrijstelling van belasting of wijziging van de verordening op de vermakelijkheidsbelasting. Waarop de heer Daalder antwoordde dat in die pe riode de burgemeester ziek was en dat men het niet fair had gevonden deze tot zijn portefeuille horende aangele genheid te regelen. De heer Westdorp was daarmee niet tevreden en wees er op dat de kwestie van de vermakelijk heidsbelasting al op 26 juni 1971 aan de orde is gesteld. Hij vond het ook niet behoorlijk dat op een brief inzake deze kwestie die op 28 maart was verzonden pas op 12 juni antwoord kwam. Desge vraagd kreeg spreker te horen dat de ƒ11.000,vermakelijkheidsbelasting die de gemeente nu is misgelopen wèl in de gemeentebegroting 1972 waren opgeno men. De heer Westdorp eiste tenslotte dat alsnog met de MAB-club over deze zaak wordt gesproken en dat zonodig voorstellen aan de raad wordt gedaan. De heer P. Smit konstateerde dat de heer Westdorp het opnam voor de MAB-club. Hij vond dat circus Boltini niet anders is behandeld dan kermis- attrakties. Hij was huiverig van tege moetkomingen op het gebied van ver makelijkheidsbelasting. „Dan komen an dere verenigingen die hetzelfde willen". Nota huisvesting De heer P. Smit vond het in de nota huisvesting genoemde aantal woning zoekenden te laag geraamd B. en W. gaan uit van 75 woningzoekenden en hebben dat gebaseerd op een enquete onder de op het raadhuis ingeschreven woningzoekenden. Maar er zijn ook wo ningzoekenden, merendeels jongeren, die zich alleen bi] de woningbouwver eniging hebben laten inschrijven omdat zij menen toch niet voldoende urgent te zijn om voor een van gemeentewege verstrekte woning in aanmerking te ko men. De heer Smit meende dat van een dubbel aantal zoekenden sprake is, dus 150. Voorts konstateerde de heer Smit dat nieuwbouwwoningen voor verreweg de meeste zoekenden niet de oplossing zijn omdat ze die niet kunnen betalen. Zij horen thuis in oudere goedkope wo ningen die bij doorstroming zouden moeten vrijkomen. De heer Smit deed dan ook een dringend beroep op de Texelaars om aan de doorstroming mee te werken. Iemand die een duurdere woning kan betalen moet niet in een goedkope blijven zitten. Het is thans ondenkbaar dat nog woningen kunnen worden gebouwd waarvoor minder dan ƒ200,huur per maand moet worden betaald. In het belang van een zo goed koop mogelijke bouw is het nodig dat de bestemmingsplannen tijdig klaar zijn en dat ook tijdig bouwgrond beschik baar is. De procedures moeten worden verkort. Overzicht De heer Daalder gaf een overzicht van de in de diverse bestemmingsplannen beschikbare en in voorbereiding zijnde bouwpercelen. De heer Smit konsta teerde dat naar verhouding veel grond voor bungalowbouw is aangewezen. Dat is mooi voor de financieel draagkrach- tigen maar er is in de eerste plaats grond nodig voor gewone eengezinshui zen. De heer Smit zei er weinig be zwaar tegen te hebben dat bungalows als tweede woningen word gebruikt OUDESCHILD Donderdag 7 sep tember 15.00 uur gaat in ,,'t Skiltje" de bejaardengymnastiek van start. Voor deze wekelijkse oefeningen kunnen zich nog belangstellenden opgeven bij M. Bos, Trompstraat 10 (telefoon 2046) of donderdagmiddag aan de zaal. maar het is daarentegen rampzalig als goedkope oude woningen die bestem ming krijgen, want ze gaan dan verlo ren voor de weinig draagkrachtige wo ningzoekenden. De heer J. Zuidewind vond dat de wo ningbouwvereniging een zeer groot complex gesubsidieerde woningen moest bouwen, waarvan een deel dan voorde lig aan de huurders kan worden ver kocht. De heer Westdorp zei dat in zo'n geval direkt de rijksbijdrage voor de woningwetwoningen vervalt waardoor deze toch duur worden. Bovendien heeft de woningbouwvereniging enkele jaren geleden besloten geen woningbezit af te stoten. De heer Smit zei dat in een ver der verleden wel eens is getracht een combinatie van particuliere en ww- bouw van de grond te krijgen. Dat mis lukte echter omdat de particuliere ge gadigden geen genoegen namen met een konfektiehuis en allemaal iets anders wilden. De voordelen van seriebouw vervielen en het plan ging niet door. Met het voorstel van B. en W. om krachtig tegen de voorgenomen buiten- werkingstelling van de woonruimtewet 1947 te protesteren gingen 11 van de 14 aanwezige raadsleden (de heer M. Bakker was verhinderd) akkoord. De heren J. Zuidewind, P. Smit en J. Witte zagen er het nut niet van in. „Texelstroom" Niet langer dan één minuut werd ge sproken over het hogere krediet dat no dig is voor de elektriciteitscentrale an nex waterfabriek. Dat was geen wonder want door de goedkeuring van de pro vincie en de toezegging dat de water- en elektriciteitstarieven over vijf jaar ge lijk zullen zijn met die van het vaste land waren alle moeilijkheden uit de weg geruimd. Namens zijn fraktie com plimenteerde de heer Westdorp het ge meentebestuur met dit onderhande lingssucces. In de rondvraag zei de heer Ellen vernomen te hebben dat de boeren die voor de schapenfokdag van 4 septmber dieren inzenden zich moesten beperken wegens het niet beschikbaar zijn van voldoende hokken. Wethouder Dros zei daarvan niets te weten maar had ook wel eens gehoord dat de gemeente niet zoveel hekmateriaal heeft. De heer El len vond dat, gezien het internationale belang van de schapenfokdag, betreu renswaardig. Rommel De heer L. J. Weijdt had zich boos gemaakt over de rommel die wekelijks door de marktkooplieden wordt achter gelaten. Hij had de indruk dat geen en kele poging wordt gedaan om het ver pakkingsmateriaal e.d. behoorlijk op te bergen; het wordt zomaar op straat ge smeten. Zoveel rommel ligt maandag middag op de Groeneplaats dat het lijkt alsof het bewust van elders is aange voerd. „De marktmeester is iemand van de afdeling financiën maar het werk moet door gemeentewerken worden uit gevoerd", zo trachtte wethouder Dros dit verschijnsel te verklaren. De voor zitter accepteerde echter niet dat op de ze wijze een controverse werd gesugge reerd. Verblijdend was dat wethouder Dros beloofde iets aan het probleem te zullen doen. Nu het toch over rommel ging her innerde de heer Ellen zich een „machine die veegt, klopt en zuigt" die enkele we ken geleden op Texel is gedemon streerd. Wethouder Dros legde uit dat het een veegmachine was die de ge meente twee keer per jaar gedurende een week wil huren. De machine is vooral geschikt voor het verwijderen van het zand uit de straatgoten. De heer J. Witte herinnerde aan het vliegtuigongeluk dat zich onlangs op het vliegveld Texel voordeed en vroeg of maatregelen zijn genomen om iets dergelijks in de toekomst te voorko men. Voorts herinnerde hij aan zijn uit nodiging aan de raadsleden (enkele ver gaderingen geleden) om eens een excur sie naar Eierland te maken om daar verschillende (wan)toestanden in ogen schouw te nemen. De heer C. Timmer tenslotte wilde toch iets kritisch opmerken ten aanzien van de kredietverhoging van de water- fabriek die zo vlot door de raadsleden was geaccepteerd. Hij bleef het een ui terst bedenkelijke zaak vinden dat de oorspronkelijk geraamde kosten in twee fasen tot het dubbele zijn gestegen. De provincie mag dan het exploitatietekort voor zijn rekening nemen; het blijft ten slotte gemeenschapsgeld waarmee wordt gewerkt. ZATERDAG 2 SEPTEMBER Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Uitgeest, 14.30 uur Junioren: Callantsoog Al-Texel Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Dirkshorn Al-Oosterend Al 14.30 u. (vertrek boot 13.00 uur) ZONDAG 3 SEPTEMBER Afdeling Noordholland: De Koog-Zuidermeer, 14.30 uur Oosterend-Sporting S14.30 uur Tex. Boys-ZDH, 14.30 uur Texel 2-Flevo 2, 14 30 uur ZAP 3-Texel 3, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) ZDH 2-Vesdo 3, 14.30 uur Callantsoog 2-Tex. Boys 2, 14.30 u. (vertrek boot 13.00 uur) Texel 4-DWOW 3, 12.15 uur ZAP 7-Oosterend 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) WGW 7-De Koog 2, 14.30 uur Kaagvogels 5-Texel 5, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Petten 5-Cocksdorp 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Flevo 5-ZDH 3, 14.30 uur Oosterend 3-Schagen 7, 12.15 uur Junioren: Cocksdorp Al-W.vogels A3, 12,15 u. WGW A3-ZDH Al, 12.00 uur Tex. Boys Al-Winkel Al, 12.15 uur BKC Bi-Texel BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) SAMEN REIZEN ZATERDAG 2 SEPTEMBER Texel Al en Oosterend Al. ZONDAG 3 SEPTEMBER Texel 3, Oosterend 2, Texel BI en Texel 5. Tex. Boys 2 en Cocksdorp 2. MEDEDELINGEN S.V. Texel Zaterdag speelt het eerste een vriend schappelijke wedstrijd tegen „Floriant", de club van onze oud-speler Gert Pan sier, de aanvang is om zes uur. De Al en BI junioren beginnen aan de competitie, evenals het 2e, 3e, 4e en 5e. De Al junioren spelen direkt al te gen een sterke tegenstander Callants oog Al en de junioren BI tegen het sterke BKC BI, probeer er wat van te maken jongens. Het tweede krijgt het oude bekende en sterke Flevo 2 thuis, de eerste klap is een daalder waard, zeggen ze dan en laat het tweede nu eens proberen om mee te doen aan het kampioenschap. Texel 3 gaat tegen ZAP 3 ook een zware wedstrijd tegemoet, misschien zit er een puntje in. Het vierde zal het dit jaar wel moei lijker krijgen, nu ze een klasse hoger zijn ingedeeld. Het vijfde zal zich waar moeten ma ken tegen Kaagvogels 5, een wel heel grote opgave, maar de bal is rond. We wensen alle elftallen een goede competitiestart toe. Voor de lagere junioren-elftallen en pupillen begint de competitie een of twee weken later. Voor de opstellingen zie in de kastjes bij „Olympic" te Den Burg, Fa. Frans Zegel te Oudeschild en C. Boot te De Waal. Ten C. Texelse Boys Zondag gaat de competitie van start, met voor de Boys direkt geduchte te genstanders. Het eerste ontmoet om half drie ei- landgenoot ZDH. Het vorig seizoen een zeer produktief elftal dus uitkijken is de boodschap. Het tweede gaat met de boot van 1 uur naar Callantsoog en de A junioren ontvangen om 12.15 uur Winkel 1 jun. Voor de B en C junioren (adsp.) en de pupillen zijn nog geen wedstrijden vast gesteld. Eventuele afberichten graag zo snel mogelijk; telefonisch 3017 (M. Boogaard) of 3255 (T. van Heerwaarden) en voor de A junioren tel. 3477 (Th. van Heer waarden) of 2988 (secretaris). De training wordt op alle fronten uit stekend bezocht. Een enkeling heeft nog een aanmoediging nodig. Het moet er van komen. W. S.V. Oosterend Het komend weekend begint de com petitie weer te draaien voor de senio ren en voor de junioren Al. Zaterdag bijten de senioren de spits af, want om 2.30 uur spelen ze thuis tegen het sterke Uitgeest, dat vorig jaar ook hoog wist te eindigen. Scheidsrech ter is de 'heer A. C. Jonker. De junioren Al spelen uit tegen Dirkshorn en gaan hier als favoriet het veld in, zodat we op de punten rekenen. Aanvang 2.30 uur. Boot 1 uur. Scheids rechter is de heer J. F. de Bakker. Zondag spelen de senioren thuis tegen Sporting S. Een tegenstander, waar we weinig van weten, zodat we ons niet aan een voorspelling durven te wagen. Aanvang 2.30 uur. Scheidsrechter is de heer J. Buurmeester. Het tweede gaat uit en speelt om 2.30 uur tegen ZAP 7, waar het altijd moei lijk is om te winnen. Boot 1 uur. Scheidsrechter is A. H. .F. de Vijlder. Het derde begint het seizoen thuis te gen Schagen 7, waarvan vorig jaar twee keer werd gewonnen, zodat er ook nu weer winstkansen liggen. Aanvang 12.15 uur. Scheidsrechter is de heer G. J. Ter- windt. Allemaal veel succes en doe je best, probeer op een sportieve manier de competitie met een overwinning te ope nen. PK. Vrijdag 1 september begint voor de verkenners van de Jeroengroep het nieuwe seizoen. Ze zijn om zeven uur welkom in de paardenstal waar dia's zullen worden vertoond en waar zal worden nagepraat over het kamp. De verkenners zijn acht dagen naar Vra- gender geweest. Ondanks het af en toe slechte weer werd het een succes, mede dank zij de inzet van de staf onder lei ding van Jaap Huisman. De welpen, die ook terugzien op een geslaagd bivak, starten dinsdag 5 september om vier uur 's middags. De Rowans beginnen vrijdagavond 1 september, aanvang acht uur. Het win- terprogramma zal worden besproken. O.a. is men voornemens om EHBO- en trimavonden te organiseren. Op 17 sepember brengt de Jeroen groep een bezoek aan het Scoutingfeest te Aerdenhout. Er zal een bus worden gehuurd. DE KOOG Woensdagmiddag hiel den twee mannen zich op de hoek Dorpsstraat-Brink-Kamerstraat te De Koog bezig met het verkopen van schijnbaar kostbare artikelen tegen op vallend lage prijzen. Ze verkochten si garetten, horloges en andere gouden voorwerpen. Toeschouwers die het ver dacht vonden waarschuwden de politie. Toen deze arriveerde gingen de hande laars er in een snelle Plymouth van door.. Woensdagavond om half zeven werd de wagen echter op de boot aan getroffen. De 22-jarige H.S. (woonwa genbewoner, thans in Amsterdam) werd verhoord. Hij bekende alleen twee „nep- omega's" te hebben verkocht voor ƒ110,- per stuk. De werkelijke waarde be draagt ongeveer ƒ20,Aangezien geen aangifte door benadeelden is gedaan, kon de politie er verder niets aan doen en heeft de twee handelaars op vrije voeten moeten laten. Momenteel wordt in de Wezentuin te Den Burg door de gemeente een speel tuin aangelegd. Het gaat om een proef, waarbij men wil bekijken of een speel- gelegenheid in het centrum van Den Burg in een behoefte voorziet. Men denkt daarbij o.m. aan de kinderen van winkelende ouders. De speeltuin zal be staan uit een wigwam, palenberg, trein, trapstenen en speelblokken. Het ont werp is van de heren T. Mulder en G. Praamstra, de vervaardiging en het on derhoud worden verzorgd door de cen trale werkplaats „De Bolder". De kos ten bedragen rond ƒ1200, Naast de vele speeltuintjes, die in vrijwel alle dorpen aangelegd worden volgens de zg. „één-derde"-regeling, is dit de eerste speeltuin die geheel door de gemeente wordt gebouwd. De één derde regeling kwam in 1971 tot stand, waarbij overeengekomen werd dat bij de realisatie van dergelijke projekten de buurt (de wijk, het dorp enz.) één derde betaalt, de gemeente één derde leen en één derde schenkt. Hiervan wordt druk gebruik gemaakt Men vond echter dat de speeltuin in het park een zo algemeen karakter had dat deze re peling niet toegepast kon worden en dat de gemeente alles zelf zou betalen. De speelwerktuigen worden voorna melijk uit houten blokken gebouwd. Ze zijn vrolijk gekleurd en kunnen, bij goed onderhoud lang mee. De speel blokken zijn een alternatief voor de zandbak. Het is moeilijk deze regelma tig af te sluiten, zodat de heren Praam stra en Mulder met iets anders kwamen dat, gezien de ervaringen op sommige kampeerterreinen op Texel en elders ook goed voldoet. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. HOL, Den Burg, tel (02220) 3241* OG Woensdagavond tegen half tien t. bij de parkeerplaats van het haveni rein 't Horntje de 38-jarige mevn E.M.O.-W. uit Bloemendaal met i Peugeot tegen een lichtmast, zich misleiden door de wegmarker en sloeg te vroeg linksaf. Bij de botj werden zowel de lichtmast als de (ta; lijk nieuwe) auto onherstelbaar besc digd. DEN HOORN Op het Hoornderslag werden woensdags een markeerpatroon en enkele mort granaten gevonden door de heer P ming. De mijnopruimingsdienst var marine heeft zich inmiddels over de plosieven ontfermd. WEEKENDDIENSTEN ARTSEN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Uitsluitend voor spoedgevallen Dokter J. B. SEEGERS, Den Burg, (02220) 2039. DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 18.00 uur maandagmorgen 8 uur L. F. DEN HOUTER, Den Burg, tele (02220) 2527. NOODSLACIITINGEN Voor noodslachtingen in de pe: 2 september tot en met 8 september. 2182, b.g.g. telefoon 2406. CONSULTATIEBUREAU VOOI ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt worden op het bureau verwacht tijden, dat hun eigen huisarts heeft. Deze tijden zijn als volgt Dokter Seegers, dinsdag 5 septembe 14.00 uur; Dokter Van Loon, woensdag 6 sep! ber om 13.00 uur. Dokter Coutinho, woensdag 6 sepfc om 15.00 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSH Zondag 3 september 1972 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10.00 uur ds. Mulder Den Hoorn 9.30 uur dhr. J. Kooistn van Kerbaert De Cocksdorp 10 u. ds. M. W. F. Cr van Alkmaar De Koog 19.30 uur ds. Waardenbun De Waal 10.00 uur ds. Waardenburr Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Collecte Kerkeraadskas Kinderoppas in „De Bijenkorf". Oudeschild 11.00 uur ds. De Gier Collecte Restauratie Oosterend GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur ds. H. J. Douwes 19.00 uur ds. H. J. Douwes, zang-: Oosterend 10.00 uur ds. J. D. Kruit! 19.30 uur, ds. J. D. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEEN Oosterend 10.00 uur ds. M. J. van van Enkhuizen, Bediening van Heilig Avondmaal 16.00 uur ds. M. J. van Gelder DOOPSGEZINDE GEMEENTï Den Burg 19.30 uur ds. Kuitse rr lij TEXELAABTJES 3 regels ƒ1,80, elke regel meer ƒ0,60. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4°/o BTW. Witte pomp Oudeschild. Ook voor banden 25% korting. K. Verweij. Ha- ven 5, tel. 3520 Tegelzetter. Fokko Mulder, Kotterstr 9, Oos- terend, tel. 666 Te k. of te huur gevr. voor ouder echtp. een huisje in Den Burg of omg. Brieven onder no. 582 aan het bureau Tex. Courant Te koop grammofoon platen, talencursussen Frans, Duits, Engels, Spaans en Italiaans, ge heel compleet 35,per cursus. Tel. 070-652405 of 111097 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Telef. (02279) 1482. Postbus 12 Voor Uw tegel- en mo zaïekwerk naar C. v.d. Maden, Kogerstr. 65, tel. (02220) 3320 Koop nu zonwering. Voordelige prijzen, vlotte levering, 5 jaar garantie. B. C van Veen, Thijsse- laan 29, tel. (02220) 3304 Voor taxi en caravan- vervoer door heel Neder land. Aris van Boven, Oudeschild, telef. (02220) 2721 of 2580 Met de verzorging van uw voetbezwaren bent u bij mevr. Blok v. d. Vel den in goede handen. Ge- lipl. pedicure Dorpsstr. 48 De Koog, tel. 02228-226 Te koop antiek kistje koperen gewichtjes ƒ45,-, 4 veelkleurige tegeltjes 75,-. Tel. 070-111097 of '652405 Wie ruilt mijn gezellige 4-kamerwoning met c.v. in Oegstgeest bij Leiden voor woning op Texel. K. Bakker, Ridderspoorlaan 89, Oegstgeest. Tel. na 6 uur (01710) 50300 fam. Langebroek Piet Hein verf voor grote daden, in mooie kleuren. Roeper, War moesstraat, tel. 2264 Van Wijngaarden tele visie-service. Tijdelijk 2666 Merkbenzine voor witte prijs. Dros' Smederij Eierland C 42 Laat bij ons uw auto of caravan een anti-roest winterbehandeling geven. Het is er nu de tijd voor. Prijzen vanaf ƒ45,A. M. van Boven, Houtman straat hoek Barendszstr Oudeschild, tel. 2721 of 2580 Schoonsteenvegen en kaohels worden door ons schoongemaakt en gere pareerd Schoonmaakbe drijf Harm Spigt, tel. (02228) 311 Te koop Austin Seven (mrt. '71). Ada van Hol- landstr. 13, Den Burg, tel. 2592 Te koop Ford 12 M. J. D. Koning, Trompstraat 8, Oudeschild, tel. (02220) 2211 Te koop eieren van jonge kippen, 10 cent. Gravenstraat 20 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K H. Boon. Varaor ge- diol.. tei. (02230) 13252. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land. telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Schilderend 60, tel. (02220) 2777 Dames, grijp de De grootste en goedl ste bontzaak van ft land geeft alléén maand september zomerprijzenkorting. zenden korte bontmantels en bon den. Nu kopen en winter betalen; gral waren. 3 jaar waan garantie. Desgew. soepele kredietservifi Bontkoning, Vooi 71, Leeuwarden, tel - 20713. Komt U pe trein of eigen aut» koop krijgt U reisgt rugbetaald al: idt 1 j „Hillmanne hulman 'eesportefi Al deze vol ■i H 12 bladen ook U van ons week ontvangen va prijs vanaf ƒ1,65 (J ging iribegr.). Mar; Libelle - Panorama nald Duck - Dames: - Detectiveroman - Pep - Nieuwe R? Accent - 10 (spor - Dummy. Brieven postzegel (die betalt voor U) aan Hillma Antwoordnummer Schoonhoven, tel. 3829. Ook na 6 uur woordapparaat) Houtworm in schuren, orgels, enz. Spuiten of gas jaar garantie. Midd™ 81, Breezand, tel. 1658 Te koop wegens c.v. een prima ol« voor grote kamer. straat 75 Te koop gevr. ai P. Ie Noble, J. P. 1 laan 104, Den Burgj Voor behang naar Roeper. Tel. (02220) 2264 Nu volop handperen. M. Huisman, De Veen, tele- foon (02220) 2203 Te koop betontegels 30x30 en 50x50, gew. grindtegels 50x50. Fa. Barhorst, tel. 2684 - 3055, Den Burg Te koop gebruikt vloer ribhout, eiken planken 4% cm. dik o.a. geschikt voor bruggen e.d. Fa. Barhorst, tel. 2684 - 3055, Den Burg Te huur 2 ha. land. Tel. (02220) 2j Te koop een grol de tafel, Biedemei* tiek, en eikenhoutë kenkast. Daalder, straat 16, Postered Te koop sta-tf incl. gehele inve Tel. (02220) 3307 - Te koop DAF 55 bevragen T. Dekke M Ruyterstr. 40, Oude Te koop olii ƒ125,—, Kerkesi Oudeschild to h der Pk

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2