euringsuitslagen schapenfokdag VERVOLG VAN PAG. 1 Oppassen met onbekende advertentiemedia Ramlam verdwenen VERMIST DUBBEL WOONHUIS WOONHUIS WOONHUIS HOTEL-PENSION TEXELAARTJES ibriek I, oudere rammen fokker Jn. Huisman, De Koog; eig. Bakker Czn, De Waal; 1B fokker-eig. K. Mantje Zn, Oudeschild; IC ikker P. Verberne, Oosterend; eig. C. Commandeur, Oudeschild; 1D fokker- C J. Commandeur, Oudeschild; IE jcker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. ,h. C. Roeper, Oosterend; 2A fokker ,J Bakker, Den Hoorn, eig. C. J. Dmmandeur, Den Hoorn; 2B fokker P. Hin Dzn, Oosterend; eig. Gebr. Hin, n Burg; 2C fokker B. Vlaming-eig. >br. Trap; 2D fokker P. Verberne, osterend; eig. A. Brans Pzn., Ooster- d; 2E fokker P. Verberne, Oosterend; A. Bakker, Oosterend; 3A fokker D. iiarides, Pingjum; eig. G. C. Kikkert, >n Burg; 3B fokker J. Bakker Czn., De aal; eig. H. Tjepkema, De Waal. Eer- ille vermeldingen: fokker fa. Wage- aker, De Weere; eig. C. M. Veeger, De esten, fokker P. Verberne, Oosterend, C. M, Veeger, De Westen. ibriek II. tweejarige rammen tevens reserve-kampioen: fokker G. Kikkert, Den Burg; eig. G. Eelman, isterend; 1B fokker W. J. Bakker, Den (om, eig. Jac. Zuidewind, Oudeschild; fokker fa. K. Mantje Zn, Oude- uld; eig. Jn. Huisman, De Koog; 1D [ker J. C Roeper, Oosterend; eig. Jn. Hin, Oosterend; IE fokker A. J. Goe- m, De Waal; eig. gebr. Trap, Ooster- 1F fokker M. C. Veeger, Den •n; eig. C. J. Swaerts, Oudeschild; foker C. J. Commandeur, Oude- üld; eig. C. J. Hin, Oudeschild; 1H ■ker P. Verberne, Oosterend; eig. W. BBakker, Den Hoorn; 1 I fokker P. ■rberne, Oosterend; eig. J. Bakker Czn Waal; 1 J fokker J. Bakker Czn, De lal; eig. A. Brans Pzn, Oosterend; fokker C. J. Commandeur, Oude- lild; eig. D Kuiper, Oosterend; 2B :ker C. J Commandeur, Oudeschild; K. Zuidewind, Oudeschild; 2C fok. C. Kikkert, Den Burg; eig. Jac. Zui- vind, Oudeschild; 2D fokker-eig. Sa- ïa, Den Burg; 2E fokker R. Eelman, sterend; eig. J. Beumkes, Oudeschild; fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; G fokker P. Verberne, Oosterend; eig. C Bakker, Den Hoorn; 2H fokker M Bakker, Oosterend; eig. Sabena, iBurg; 2 I fokker C. J. M. Langedijk, Weere, eig. G. C. Kikkert, Den rg; 3A fokker C. J. Commandeur, deschild; eig. C. Verberne, De Waal; fokker Jn. C. Hin, Oosterend; eig. A Ran, Den Burg. jriek IIIA, éénjarige rammen tevens kampioen: fokker-eig. C. J. nmandeur, Oudeschild; 1B fokker K. dewind, Oudeschild; eig. fa. K. Man- Zn, Oudeschild; IC fokker-eig. C. kimmandeur, Oudeschild, 1D fokker C. kkert, Den Burg; eig. P. Ver ne, Oosterend; IE fokker C. J. Hin, leschild; eig. fa. K. Mantje Zn, leschild; 2A fokker P. Verberne, terend; eig. G. J. Veeger, Den Burg, fokker G. C. Kikkert, Den Burg; eig Verberne, Oosterend; 2C fokker J. C. per, Oosterend; eig. C. Verberne, De 2D fokker C. J. Commandeur, leschild; eig. C. J. en G. C. Kikkert, Hoorn - -Den Burg; 2E fokker-eig. Commandeur, Oudeschild; 2F fok- C. J. Hin, Oudeschild; eig. C. J. imandeur, Oudeschild; 3A fokker- G. C. Kikkert, Den Burg; 3B fok- G. C. Kikkert, Den Burg; eig. C. J. G. C. Kikkert, Den Hoorn - Den g; 3C fokker K. Zuidewind, Oude- ld; eig. P. C. Hin, Oosterend. riek IIIB, éénjarige rammen okker-eig. A. Brans Pzn, Oosterend; fokker C. J. Commandeur, Oude- ld; eig. C. A Commandeur, Den rn; IC fokker W. J Bakker, Den m; eig. Sabena, Den Burg; 1D fok- G. Eelman, Oosterend; eig. R. Eel- Oosterend; IE fokker-eig. C. J. iert, Den Hoorn; 1F fokker C. J. imandeur, Oudeschild; eig. K. Zui- ind, Oudeschild; 2A fokker-eig. C. •ikkert, Den Hoorn; 2B fokker-eig. lelman, Oosterend; 2C fokker gebr. ker, Schagen-Twisk; eig. P. Kooi- i.Oosterend; 2D fokker J. C. Roeper, erend; eig. W. J. Bakker, Den t™. 3A fokker-eig. G. Eelman, Oos- d? 3B fokker P. Verberne, Ooster- eig. Jn. Huisman, De Koog; 3C •er W. J. Bakker, Den Hoorn; eig. ^elman, Oosterend; 3D fokker N.A. jng, Beemster; eig. M. Koorn, Ou- hüd; 3E fokker-eig. R. Eelman, erend; 3F fokker P. Verberne, Oos- 1(1; eig. Jn. Huisman, De Koog. riek IV, twee- en drietallen ram- toeren van één vader K- Zuidewind, Oudeschild; IB P. Man, Oosterend; IC P. Verberne, erend; ID J. Beumkes, Oudeschild; J. Commandeur, Oudeschild; 1F Sakker, Spang, Oosterend; 1G R. jan, Oosterend; 1H C. J. Hin, Ou- Md; 2. A. Brans Pzn, Oosterend; 1 J. Commandeur, Oudeschild (4x); G Hin, Oosterend; 2. C. J. Kikkert, Hoorn; 2. G. C. Kikkert, Den Burg; Kooiman, Oosterend; 2. fa. K. ;je Zn, Oudeschild (2x); 2. K. ewmd, Oudeschild (2x); 2. P. Zijm Den Hoorn; 3. A. Bakker, Ooster- 3. M. C Bakker, Den Hoorn; Brans Dzn, Oosterend; 3. A. Brans Oosterend; 3. C. J. Commandeur, schild; 3. G. Eelman, Oosterend 3. R. Eelman, Oosterend; 3. Jn. toan, De Koog; 3 C. J. Kikkert, Den n' G- C Kikkert, Den Burg; 3. Mantje zn, Oudeschild (2x); 3. na, Den Burg; 3. H. Tjepkema, De Waal; 3. M. C. Veeger, Den Burg; 3. C. Verberne, De Waal (2x); 3. P. Verberne, Oosterend (3x); 3. Jac. Zuidewind, Ou deschild. Rubriek Va, schapen met twee ram- lammeren IA fokker-eig. A. Brans Pzn, Oosterend; 1B fokker-eig. M. C. Bakker, Den Hoorn; IC fokker-eig. A. Brans Dzn, Oosterend; 2. fokker-eig. W. J. Bakker, Den Hoorn, 2. fokker-eig. C. J. Com mandeur, Oudeschild, 2. fokker-eig. G. Eelman, Oosterend (3x); 3. fokker-eig. W. J. Bakker, Den Hoorn; 3. fokker-eig. G. Eelman, Oosterend. Rubriek Vb, schapen met twee ram- lammeren IA fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; 1B fokker-eig. Jn. Huisman, De Koog; IC fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; 1D fokker-eig. Jn. Huisman, De Koog; IE fokker-eig. C. J. Kikkert, Den Hoorn; 2. fokker-eig. R. Eelman, Oos terend (2x); 2. fokker-eig. A. J. Goeman, De Waal; 2. fokker-eig. C. J. Hin, Oos terend; 2. fokker-eig. C. J. Hin, Oude schild; 2. fokker-eig. Jn. Huisman, De Koog (2x); 2. fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; 2. fokker-eig. P. Kikkert, Den Burg; 3. fokker-eig. R. Eelman, Oosterènd; 3. fokker-eig. P. Kikkert, Den Burg; 3. fokker-eig. IJ. Kikkert, Den Burg. Rubriek V c, schapen met twee ram- lammeren IA fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IB fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IC fokker-eig. Jac. Zuidewind, Oude schild; 1D fokker-eig. Sabena, Den Burg; 2. fokker-eig. fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; 2. fokker-eig. Joh. C. Roe per, Oosterend; 2. fokker-eig. Sabena, Den Burg; 2. fokker-eig. H. Tjepkema, De Waal; 2. fokker-eig. C. M. Veeger, De Westen; 2. fokker-eig C. Verberne, De Waal; 2. fokker-eig. P. Verberne, Oosterend (3); 3. fokker-eig. Joh. C. Roe per, Oosterend. Eervolle vermelding: fokker-eig. D. Kuiper, Oosterend; fok ker-eig. G. J. Veeger, Den Burg. Rubriek VI a, schapen met één ooi- en één ramlam IA fokker-eig. C. J. Commandeur, Ou deschild; 1B fokker- eig. C. J. Comman deur, Oudeschild; IC fokker-eig. C. J. Commandeur, Oudeschild; 1D fokker- eig. C. J. Hin, Oudeschild; 2. fokker-eig. A Bakker, Oosterend (2x); 2. fokker- eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; 2. fokker-eig. C. J. Commandeur, Oude schild (3); 2. fokker-eig. C. J. Hin, Oude schild; 3. fokker-eig. A. Bakker, Oos terend; 3. fokker-eig. C. J. Comman deur, Oudeschild (2x); 3. fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild. Rubriek VI b, schapen met één ooi- en één ramlam IA fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; IB fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; IC fokker-eig. R. Eelman, Oosterend; 2. fokker-eig. Jn. C. Hin, Oosterend (3); 2. fokker-eig. G. Eelman, Oosterend (2x); 2. fokker-eig. R. Eelman, Ooster end (2x); 3. fokker-eig. G. Eelman, Oos terend (6x); 3. fokker-eig. R. Eelman, Oosterend. Rubriek VI c, schapen met één ooi- en één ramlam IA fokker-eig. fa. K. Mantje Zn, Ou deschild; 1B fokker-eig. Sabena, Den Burg; IC fokker-eig. fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; 2. fokker-eig. G. C. Kik kert, Den Burg (3x); 2. fokker-eig. P. Kooiman, Oosterend (2x); 2. fokker-eig. fa. K. Mantje Zn, Oudeschild (3x); 2. fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oosterend; 2. C. M. Veeger, De Westen; 3. fokker- eig. R. Eelman, Oosterend; 3. fokker-eig. D. Kuiper, Oosterend; 3. fokker-eig. S. A. Ran, Den Burg; 3. fokker-eig. Joh. C. Roeper, Oosterend; 3. fokker-eig. G. J. Veeger, Den Burg. Rubriek VI d, schapen met één ooi- en één ramlam IA fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IB fokker-eig. C Verberne, De Waal; IC fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; ID fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IE fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IF fokker-eig C. M Veeger, De Westen; 2. fokker-eig. C. M. Veeger, De Westen; 2. fokker-eig. C. Verberne, De Waal (2x); 2. fokker-eig. P. Zijm Hzn, Den Hoorn; 3. fokker-eig. G. J. Veeger, Den Burg; 3. fokker-eig. C. M. Veeger, De Westen (2x); 3. fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; 3. fokker-eig. Jac. Zuide wind, Oudeschild; 3. fokker-eig. KI. Zuidewind, Oudeschild (2x). Rubriek VII, schapen met twee ooi lammeren IA fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; IB foker-eig R. Eelman, Oosterend; IC fokker-eig. P. Verberne, Oosterend; 1D fokker-eig. G. C. Kikkert, Den Burg; IE fokker-eig. Joh. C. Roeper, Ooster end; 1F fokker-eig. C. J. Commandeur, Oudeschild; 1G fokker-eig. R. Eelman, Oosterend, 2. fokker-eig. C. A. Com mandeur, Den Hoorn; 2. fokker-eig G. Eelman, Oosterend; 2. fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; 2. fokker-eig. P. Kooi man, Oosterend (2x); 2. fokker-eig. Joh. Oudeschild; 2. fokker-eig. P. Kooi man, Oosterend (2x); 2. fokker-eig. Joh. C Roeper, Oosterend; 3. fokker-eig. Jn. Huisman, De Koog; 3. fokker-eig. G. C Kikkert, Den Burg; 3. fokker-eig. D. Kuiper, Oosterend. Rubriek VIII, schapen met één ramlam: IA fokker-eig. Jn C. Hin, Oosterend; 1B fokker-eig. C. J. Hin, Oudesohild; IC fokker-eig. P. Kooiman, Oosterend; 2. fokker-eig M C. Bakker, Den Hoorn; 2. fokker-eig. P Kooiman, Oosterend; 2. fokker-eig. D Kuiper, Oosterend. Rubriek IX, viertal oude fokschapen IA tevens kampioen: P. Verberne, Oos terend; IB fa. K. Mantje Zn, Oude schild; IC C. J. Hin, Oosterend; ID C. J. Commandeur, Oudeschild; IE Joh. C. Roeper, Oosterend; 1F Joh. C. Roeper, Oosterend. Rubriek X, viertal éénjarige ooien van één vader IA tevens reserve-kampioen: G. Eel man, Oosterend, IB P. Verberne, Oos terend; IC G. Eelman, Oosterend; ID C. J. Hin, Oudeschild; IE C. J. Hin, Oude schild; 1F Joh. C. Roeper, Oosterend; 1G fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; 1H C. Verberne, De Waal; 2. G. Eelman, Oo6terend; 2. C. J. Hin, Oudeschild, 2. Joh. C. Roeper, Oosterend (2x). Rubriek XI, viertal ooilammeren van één vader IA Sabena, Den Burg; IB P. Verberne, Oosterend; IC C. J. Hin, Oudeschild; ID C. J. Commandeur, Oudeschild; IE G. Eelman, Oosterend; IF P. Kooiman, Oosterend; 2. C. J. Hin, Oudeschild; 2. G. C. Kikkert, Den Burg; 2. Joh. C. Roeper, Oosterend; 2. C Verberne, De Waal (2x); 3. A. Brans Dzn, Oosterend (2x); 3. P. Kooiman, Oosterend; 3. Joh. C. Roeper, Oosterend; 3. C. Verberne, De Waal; 3. K. Zuidewind, Oudeschild. 11 beste ramlammeren: P. Verberne, Öosterend (5x); C. J. Com mandeur (2x); P. C. Hin, Oosterend; G. C. Kikkert, Den Burg; P. Kooiman, Oosterend; C. Verberne, De Waal. VVV waarschuwt Bij de ANW is men van mening dat de VVV-besturcn tenminste eenmaal per jaar het bedrijfsleven in hun rayon op het hart moeten drukken toch vooral geen advertentiekontrakten met onbe kenden af te sluiten voordat zij alle terzake doende gegevens in hun bezit hebben en informaties hebben ingewon nen. En ook dan nog niet, dan nadat zij welbewust nagegaan hebben of er geen andere .betere manier is om het pro pagandamateriaal te gebruiken. Ondanks herhaaldelijke waarschu wingen zijn ook op Texel nog tal van bedrijven of partikulieren bereid om te adverteren in blaadjes of gidsen die misschien een grote oplaag hebben maar slechts weinig geïnteresseerde le zers bereiken. Wie in toeristische uitga ven wil adverteren doet er goed aan niet direkt aan de betreffende acquisi teur opdracht te geven maar eerst te in formeren bij de WV Texel. Het ANVV schrijft: .Ondanks al sinds jaren regelmatig herhaalde waarschu wingen tegen onverantwoord adverte ren in toeristische gidsen van twijfel achtige kwaliteit, oplage en versprei ding zien sommige advertentie-acquisi teurs toch steeds weer kans aanzienlijke bedragen in de wacht te slepen zonder dat de adverteerders daar enig profijt van hebben. Men laat zich overhalen om zonder voorafgaand onderzoek en zonder dat enig inzioht is gekregen in het aangeboden advertentiemedia reeds bij het eerste bezoek van de colporteur, of aan de hand van een zeer sumier prospectusje, maar dadelijk een kon- trakt van soms honderden guldens te tekenen. Nagelaten wordt te informeren hoe groot de oplage is, hoe deze wordt verspreid en of die wel terecht komt bij het publiek waar men in geïnteresseerd is. En ook als dit alles nog zo slecht niet is, vragen velen zich niet af of het aan bod dat hen ongevraagd wordt gedaan wel het beste is waaraan men een deel van zijn altijd schaarse propagandabud- get kan besteden en of de daarin te ste ken bedragen niet beter en met meer kans op rendement op andere wijze kunnen worden aangewend. Wij hebben de VVV's steeds aange raden om over aanbiedingen waarin zij wel wat denken te zien eerst eens in formatie en advies te vragen bij de pro vinciale- en streek VW's of bij de ANW. Dit gebeurt dan ook regelmatig. Intussen worden de meeste adverten ties in de toeristische uitgaven, die wij hier op het oog hebben echter niet door de VW's gepjaatst, maar door de dui zenden bedrijven die de aandacht wil len trekken van binnen- en buitenland se vakantiegangers. Tegenover deze be drijven wordt dan dikwijls als extra .selling-point" nog aangevoerd dat „het" VW aan de uitgave medewerking verleent. Dergelijke beweringen worden maar al te vaak onmiddellijk en zonder nader onderzoek aanvaard. 'Dikwijls echter heeft de beweerde medewerking dan slechts bestaan uit het verschaffen van wat toeristische gegevens, die iedereen toch al zonder meer van een goede WV kan krijgen. Er zijn zelfs gevallen bekend dat ook dat niet eens het geval is geweest. Veel geld, dat dikwijls veel efficiënter gezamenlijk en dan onder de vlag van het WV-wezen had kunnen worden besteed, gaat zo voor een goede toeristische propaganda verloren". De heer C. J. Commandeur, „Don Bosco" te Oudeschild, mist het ramlam 1716, dat maandag op de schapenfokdag geëxposeerd heeft gestaan. Toen de heer Commandeur zijn dieren na afloop van de keuringen wilde inladen, bleek ge noemd lam te zijn verdwenen. Aange nomen wordt dat het per vergissing door een ander is afgevoerd. Het ver miste dier was bestemd voor verkoop naar Schotland. De eigenaar houdt zich uiteraard voor tips aanbevolen. Witte pomp Oudeschild, Ook voor accu's, 25% korting en F8 maanden garantie. K. Verweij, Ha ven 5, tel. 3520 Voor eieren Gravenstr 20. Altijd vers altijd goedkoop Piet Hein verf voor grote daden, in mooie kleuren. Roeper, War- moesstraat, tel. 2264 Van Wijngaarden tele visie-service. Tijdelijk 2666 Merkbenzine voor witte prijs. Dros' Smerierq Eierland C 42 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K. H. Boon Vamor ge- dip] t.ei 102230) 13252 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- iand. telefoon (02225) 207 Voor gebruikte en on geregelde meubelen J Jongedijk, Schilderend 60. tel (02220) 2777 Voor behang naar Roeper. Tel. (02220) 2264 Nu volop handperen M. Huisman, De Veen, tele- foon (02220) 2203 Te koop betontegels 30x30 en 50x50, gew. grindtegels 50x50. Fa. Barhorst, tel. 2684 - 3055 Den Burg Dames, grijp de winst. De grootste en goedkoop ste bontzaak van Neder land geeft alléén in de maand september 20% zomerprijzenkorting. Dui zenden korte en lange bontmantels en bonthoe- den. Nu ikopen en in de winter betalen; gratis be waren. 3 jaar waarborg- garantie. Desgew. zeer soepele kredietservice. De Bontkoning, Voorstreek 71, Leeuwarden, tel. 05100 - 20713. Komt U per bus trein of eigen auto, bij koop krijgt U reisgeld te rugbetaald— Houtworm in huizen, schuren, orgels, piano's enz. Spuiten of gassen; 15 jaar garantie. Middenweg 81, /Breezand, tel. (02232) 1658 Bezoek de Dia-avond van „Kotex" in Hotel „De Zwaan", Den Burg. Zie onze advertentie Te koop kinderledikant met matras, en een wa- semkap merk Tricity. Tel. (02220) 2124 Weg. overcompl. vloei- stofpomp (Sihi) 220 V lVs" compl. op voet ge monteerd. In bedrijf te bezichtigen ƒ185, Boonaerts, Schilderend 142a, Den Burg Bezoek de Dia-avond van „Kotex" in Hotel „De Zwaan", Den Burg. Zie onze advertentie Even stilstaan bij een klein wonder Muriel Rien Mast Elly Mast-Sperling Marieke Den Burg, Texel, 31 augustus 1972, Boogerd 17. Tijdelijk adres: Zieken huis Parkzicht, Den Hel der. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon Edgar I. Klippel-Kiklkert P. Klippel Oosterend - Texel, 30 augustus 1972, Vliestraat 17. Benjamino Kok en Maria Anna Buijsman hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 8 sep tember a.s. om 14.15 uur het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke inzegening om 14.45 uur in de Kerk van de H. Joannes de Doper, Molenstraat te Den Burg. Apeldoorn, augustus 1972 Wesselsstraat 353, Den Haag. Wolthuizerweg 19, Apeldoorn. Receptie van 17.00-19.00 uur in zaal „Dennenoord" Grensweg B 155. Toekomstig adres: Wolt huizerweg 19, Apeldoorn. BLAUWE FIETS met I handremmen merk Fon- I gers. Gaarne terug bij Theo Huisman, Schoon oordsingel 6, Den Burg, telefoon. 2637. Te koop gevraagd een brommer. Tel. (02228) 362 Te koop aangeboden Opel Kadett. C. Mets, Ju- lianastraat 8 Vermist draagbare ra dio, stond in plastic speel goedauto nabij Slagerij Ran, Kogerstraat. Gaarne terug Olympic Bar Bezoek de Dia-avond van „Kotex" in Hotel „De Zwaan", Den Burg. Zie onze advertentie Tweede oproep aan alle „Tessel Forever"-leden: Er wordt verwacht dat je je voor donderdagavond 6 uur opgeeft voor de handteken ingenaktie van zaterdag Flip Krajenbrink en Marquerite Vervoort gaan trouwen op 15 september 1972 om 15 00 uur in het gemeentehuis van Texel te Den Burg. De receptie wordt gehouden in het Havenrestau rant van 16.30 - 18.00" uur. Lupinestraat 11, Hippolytushoef. Bernhardlaan 148, Den Burg, Texel Toekomstig adres: Lupinestraat 11, Hippolytushoef Voor de vele blijken van belangstelling bij het heengaan van onze lieve man en vader P. HEIJNEN betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. Het was voor ons een grote steun. Fam. Heijnen Den Burg, Texel, augustus 1972. TE KOOP AANGEBODEN te DEN HOORN Thans is begonnen met de bouw van een waarvan reeds één helft verkocht is. Te voorzien van een aangebouwde berging. Indeling: gang, toilet, grote L-vor- mige woon-eetkamer annex keuken, bijkeuken (berging). Bovenverdieping: 3 ruime slaapka mers, waarvan twee voorzien zijn van een vaste kastenwand, douche met toilet en vaste wastafel, vaste trap naar zolderverdieping met slaapkamer en bergruimte. Grondoppervlakte ca. 260 m2 per helft. Mogelijkheid tot 't bouwen van een garage aanwezig. Oplevering najaar 1972. Tekeningen en bestek liggen op ons kantoor ter inzage. De koopsom van dit woonhuis zal ƒ47.500,— (incl. B.T.W. en grond) bedragen als casco (glas en water dicht). OUDESCHILD Geheel gemoderniseerd, vrijstaand met tuin en ruime schuur. Voorzien van een oliestoök c.v.- installatie door het gehele pand. Indeling: hal, ruime woon-eetka- mer met thermopaneramen en luxa flexen, luxueuze, complete geïnstal leerde «keuken, geheel betegelde badkamer met douche en vaste was tafel, bijkeuken en toilet. Boven: 3 slaapkamers, elk voorzien van een vaste wastafel. Vlizotrap naar ruime, bevloerde bergzolder. Veel ingebouwde kastruimte. Perfecte staat van onderhoud. In overleg te aanvaarden. Koopsom 70.000,inclusief ge hele stoffering. DE KOOG Riant gelegen, aan plantsoen en waterpartij, vrijstaand met tuin en volledig ingericht zo merhuisje. Gunstige zonsituering. Goede staat van onderhoud Indeling woonhuis: gang, woon-eet- kamer met uitgebouwde erker, rui me keuken met geheel betegelde vloer, toilet met fonteintje, kelder waarin ketel voor oliestook c.v.- installatie geplaatst kan worden (schoorsteen hiervoor en leidingen door het gehele pand zijn reeds aan gebracht), vaste trap naar boven verdieping met 2 grote slaapkamers, elk voorzien van een vaste wastafel en veel ingebouwde kastruimte, één «kleinere slaapkamer, geheel bete gelde, ruime douchekamer met douche, lavet en vaste wastafel, vlizotrap naar bevloerde zolder. De gehele inventaris is bij de koop som inbegrepen. Indeling zomerhuis: entree, grote woon-eetkamer met keukenhoek, 2 slaapkamers, elk voorzien van een vaste wastafel, geheel betegelde douöhe met toilet, aparte berging. In overleg te aanvaarden. Koopsom voor het geheel ƒ130.000,— DEN HOORN Zeer goed onderhouden voorzien van een oliestook c.v.- installatie. Grondoppervlakte ca. 1000 m2. Eigen parkeerplaats. Uitbreidingsmogelijkheden aanwe zig. Aanvaarding van het object in overleg. Prijs nader overeen te komen. Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninggids wordt U op aanvraag toegezonden. P. C. BRANDSEN, Makelaar - Taxateur te Den Burg, Schildcrweg B 46, tel. (02220) 3025.

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 3