O AGENDA SPORTPROGRAMMA Bijdragen Ziekenhuis Pater Witte Twee zwaar beschadigde auto's V riendschappelijke zwemwedstrijden Jongerenpaspoort ook op Texel verkrijgbaar iiWAï ik mmm Waterverontreiniging rond Oudeschild Drumband Margaretha Sinclair naar Antwerpen Toeristenbelasting VERVOLG VAN PAG. 1 Ingrijpende verbomvin winkel fa. J. de Maatschappelijk werl ZATERDAG 9 SEPTEMBER Afdeling Noordholland: Meervogels '31-Oosterend, 14.30 uur Junioren: Texel Al-Petten Al, 14.30 uur Oosterend Al-Vesdo Al, 14.30 uur Cocksdorp Cl-Texel C2, 15.00 uur Texel B2-Tex. Boys C2, 15.00 uur De Koog Cl-Texel C3, 15.00 uur Tex. Boys Cl-Oosterend B2, 15.00 u. Pupillen: Afdeling A: Oosterend a-Tex. Boys a, 13.30 uur Texel a-Cocksdorp a, 14.30 uur Tex. Boys b-Texel b, 14.00 uur ZONDAG 10 SEPTEMBER 4de klasse B KNVB: Texel-Ilpendam, 14.30 uur Afdeling Noordholland: Zuidermeer-Cocksdorp, 14.00 uur (vertrek boot 12.00 uur) W.Waard-Oe Koog, 14.00 uur (vertrek boot 12.00 uur) Zaanse Boys-Oosterend, 14.30 uur (vertrek boot 12.00 uur) ZDH-St. Boys, 14.30 uur SSV-Tex. Boys, 14.30 uur (vertrek boot 12.00 uur) BKC 2-Texel 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Texel 3-Watervogels 3, 11.15 uur Watervogels 4-ZDH 2, 14.30 uur Tex. Boys 2-JVC 4, 14.30 uur Oosterend 2-HRC 6, 14.30 uur Succes 4-Texel 4, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) De Koog 2-Oudesluis 4, 14.30 uur Cocksdorp 2-Kaagvogels 5, 14.30 u. ZDH 3-SRC 7, 12.15 uur Zeemacht 4-Oosterend 3, 12.00 uur Junioren: ZAP A2-ZDH Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Wiron Al-Cocksdorp Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Flevo A3-Tex. Boys Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.00 uur) Texel Bl-Hollandia T. BI, 14.30 uur SAMEN REIZEN ZONDAG 10 SEPTEMBER De Koog en Cocksdorp. Tex. Boys en Oosterend. Texel 2 en ZDH Al. Texel 4, C'dorp Al en T. Boys Al. MEDEDELINGEN S.V. Texel Het eerste start de competitie tegen het pas gepromoveerde en zeer sterke Ilpendam. Het tweede moet het na de teleur stellende nederlaag van zondag opne men tegen BKC 2, er zit een puntje in. Texel 3 speelt in de morgenuren te gen Watervogels 3, probeer de punten thuis te houden. Na de grote overwinning moet het vierde uit tegen Succes 4, een kleine overwinning kunnen behalen. Junioren Al moeten ook Petten Al kunnen verslaan. Junioren BI krijgen weer een zware, thuis tegen Hollandia T. BI dat zondag met grote cijfers won. Voor de andere junioren- en pupillen- wedstrijden en opstellingen zie de kast jes aan Den Burg, Oudeschild en De Waal. Er worden geen aanschrijvingen meer gezonden, dit i.v.m. de hoge PTT- tarieven. Ten C. S.V. Oosterend Komend weekend hebben we weer een volledig programma af te werken. Zaterdag gaan de senioren naar Meer vogels '31 in Akersloot, waaT het vorige jaar met moeite van gewonnen werd, maar na de goede start van vorige week houden we het op winst. Aanvang 2.30 uur. Boot 1 uur. Scheidsrechter is de heer B. G. P. Balm. De junioren Al spelen thuis tegen Vesdo Al om half drie, wat opnieuw twee punten kan opleveren, als de te genstander tenminste niet wordt onder schat. Scheidsrechter is de heer J. van Dompselaar. De junioren B2 beginnen de competi tie op het Boys-veld tegen de Tex. Boys junioren Cl. Aanvang 3 uur. Zondag gaat het eerste uit naar Zaan dam, waar om half drie tegen Zaanse Boys wordt aangetreden, een moeilijke tegenstander, waar we met een gelijk spel tevreden kunnen zijn. Boot 12 uur. Er wordt waarschijnlijk op eigen gele genheid gereisd. Scheidsrechter is de heer G. Zonneveld. Het tweede speelt thuis tegen HRC 6, waartegen het altijd moeilijk spelen is. Maar toch moet het kunnen. Aanvang 2.30 uur. Het derde speelt om 12 uur uit tegen Zeemacht 4, en kan, mits er volledig kan worden aangetreden, beide punten veroveren. Scheidsrechter is de heer T. J. L. Papo. Boot 11 uur. Terreindienst: Koos Bremer en André Witte. Opnieuw een plezierige voetbalzondag en veel succes. P.K. Texelse Boys Het eerste gaat zondag met de boot van 12.00 uur naar Stompetoren voor de wedstrijd tegen SSV, een nog geheel onbekende tegenstander. We rekenen weer op een goede concentratie op deze Voor Gehoorapparatenservice op Texel ELECTROHUIS Via rekening 35.035 van de Raiffei- senbank ontvingen we de volgende nieuwe bijdragen voor het ziekenhuis van pater Witte in Kenia. B. te Zuid- haffel ƒ20,N.N. ƒ25,—; N.N. ƒ10,—; M. te Den Burg ƒ25,W te Het Noor den ƒ50,W. te Den Burg 25,Van H. te Den Burg ƒ25,S. te Den Burg ƒ25,De stand is nu ƒ5.779,15. Er is bezwaar tegen gemaakt dat wij in de krant de beginletters van zowel voor- als achternaam van de gevers in de krant vermelden. Daarom volstaan wij voortaan met de beginletters van de achternaam alsmede dorp of buurt schap. Wie ook daar bezwaar tegen heeft wordt verzocht bij zijn naam op het bankgirobiljet duidelijk ,,N.N." te zetten. DE COCKSDORP Woensdagavond omstreeks 7.00 uur had op de kruising Vuurtorenweg-Postweg een aanrijding plaats waarbij twee auto's zwaar be schadigd werden en vier inzittenden zich onder doktersbehandeling moesten stellen. A.K. reed o.p de Postweg in zui delijke richting en kon de tegemoetko mende W., die linksaf de Vuurtorenweg op wilde en hem niet opmerkte, niet meer ontwijken. De wagens botsten frontaal. Zaterdag en zondag organiseert zwem vereniging ZPC „TX '71" zwemwed strijden in „De Molenkoog" aan de Slingerweg. Zaterdag begint men om 17.15 uur met wedstrijden voor jongens en meisjes tussen 9 en 15 jaar. Tegen stander is een vereniging van de vaste wal. Zondag zet men de ontmoeting om 9 uur voort met een dames-waterpolo- wedstrijd. Publiek is van harte welkom. Donderdag 7 september Oudeschild, ,,'t Skiltje", 15.00 uur, be- jaardengymnastiek. Den Burg, „Casino", 19.30 uur, verga dering visclub Texel. Vrijdag 8 september Den Burg, LTS-kantine, 20.00 uur, ver gadering „In Aqua Vita". Den Burg, café-bar „Olympic", 20.00 uur, vergadering biljartvereniging De Graaf". Zaterdag 9 september Den Hoorn, 8.00 uur, aanvang Hoornder feest. Den Burg, brandweerkazerne (R. Keij- serstraat), 14.00 - 16.00 uur, openhuis. Den Burg, City theater, 20 00 uur, „Straw Dogs". Zondag 10 september Den Burg, Gereformeerde kerk, 10.00 uur, jeugdzondag-dienst, m.m.v. „Sur- sum Corda". Den Burg, City theater, 15.00 uur, „Tanya en haar politiehond". Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Straw Dogs". Maandag 11 september Den Burg, Elelmert, 7.30 uur, vertrek bussen bejaardentocht naar Flevohof. De Koog, kantine „Kaaps-nol", 9.00 uur, opening NIOZ symposium. Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Straw Dogs". Iedere vrijdagavond Oosterend, „De Bijenkorf", 19.30 uur, bijeenkomst modelbouwclub. Iedere maandagavond Den Burg, gebouw Groene Kruis, 20.00 - 21.30 uur openstelling informatiecen trum en middelendepot NVSH. Galerie ,,'t Swarte Schaep" Den Burg, Kogerstraat 100, tot en met 8 september 2 Texelse meisjes, Irene en Monica Maas, met pottenbakkunst en tekeningen. Tijdens de expositie worden demonstraties pottenbakken gegeven. Openingstijden: iedere dag 10.00 - 21.00 uur en zondags 14.00 - 18.00 uur. Bij brand bellen: (02220) 2066. wedstrijd, zodat een zo groot mogelijk resultaat bereikt wordt. Aanvang half drie. Het tweede ontvangt om half drie JVC 4. Tegen Callantsoog werd de volle buit binnengehaald, tracht deze goede lijn vast te houden. De junioren A gaan met de boot van 1 uur naar Flevo A3. We verwachten nu van alle spelers, vanaf het begin een volledige inzet. De beste manier om dit te bereiken is vrijdagavond allemaal de training mee te maken. De junioren C2 spelen om 3 uur op ,het Texel-veld tegen Texel B2. De junioren Cl spelen om 3 uur op eigen terrein tegen Oosterend B2. Succes allemaal. A.W. S.V. De Koog De Koog 1 gaat op bezoek bij Wierin- gerwaard. Hopelijk gaat het beter dan afgelopen zondag. De winst zat er zeker in, maar is door vele fouten volkomenl uit handen gegeven. De Koog 2 ontvangt Oudesluis 4. Hoe wel zondag werd verloren, was men na afloop zeer tevreden. Oudesluis is een geheel onbekende tegenstander. De junioren BI .(adsp. a) beginnen pas volgende week, evenals pupillen a. Helaas hebben we junioren Cl (adsp. b) moeten terugtrekken uit de competi tie wegens gebrek aan spelers voor 2 elftallen. Denken de spelers vooral nog even om de training? C.B. Het Cultureel Jongeren Paspoort (CJP) dat al sinds 1964 landelijk ver krijgbaar is, kan nu ook op Texel ge kocht worden en wel bij de afdeling Cultureel Werk van het raadhuis. Het C.J.P. is een reduktiekaart op naam, be stemd voor alle jongeren van 15 tot en met 25 jaar. Met deze kaart kunnen op het vasteland vele musea gratis worden bezocht, terwijl tijdschriften, concerten, bibliotheken, theaters en zelfs voetbal clubs hun prijzen meestal halveren voor de C.J.P.-bezitters. De kaart kost ƒ4,50; deze prijs is zo laag dankzij de vele sub sidies van gemeenten en provincie. In Noordholland is de C.J.P. werk groep hecht georganiseerd. Hierdoor is het mogelijk het C.J.P. vrijwel overal te kopen en te gebruiken. De Texelse be zitters van het „paspoort" kunnen op het eiland alleen vermindering van het abonnementsgeld van de openbare bi bliotheek krijgen. Andere redukties, die ook in het belang van C.J.P.-bezitters op het vasteland zijn, kunnen alleen ge geven worden als dit door de gemeente gestimuleerd wordt. Tijdschriften De verkoop van de paspoorten is voor de gemeente echter nog geen aanleiding geweest het geven van redukties te be vorderen. Men wil eerst zien hoeveel belangstelling ervoor bestaat. Texelse C.J.P.-ers moeten het dus hebben van het profijt dat ze er op het vasteland van hebben. Dit is aantrekkelijk genoeg, want na twee bezoeken aan een theater of museum is de ƒ4,50 al verdiend. «Jij Brl.... I..... k.lu. i, r.J.ktl. Are1. Voor de „Ouweskilder" is de dijk een plaats waarachter je heerlijk kunt zon nen, zwemmen en genieten van de Wad denzee. Vroeger was het tevens een ge legenheid waarachter je vuil kon lozen. Vooral tijdens de schoonmaak verdween er nog al wat overtollig materiaal in het water. Niet iedereen had toen gelegen heid om groter materiaal naar de vuil nisbelt te transporteren. Het was dan ook geen ongewoon gezicht als enige kartonnen dozen of een afgedankte ma tras, bij afdijkse wind, naar Wieringen koersten. Nog niet zo heel lang geleden was een groot gedeelte van de huizen uitgerust met de emmer-wc. De emmer kon ge leegd worden in een gemeentewagen welke hiertoe was uitgerust met een grote houten bak. De meestal tot ber stenstoe gevulde emmer moest dan wel op een bepaalde tijd op een voor de wa gen bereikbare plaats staan. Men zette de emmer meestal op het laatste mo ment neer om de kans, dat de emmer door de jeugd werd omgeschept tot een minimum te beperken. Indien dit werd vergeten, was er maar één mogelijkheid om uit de impasse te geraken; wachten tot het begon te schemeren en dan op weg naar de dijk. Mensen met water vrees leegden de emmer juist daar waar het gras ophield. Hetzelfde deden de mensen die niet verder dan hoogst noodzakelijk wilden lopen, omdat na enige wankele passen met de zware emmer de klompen reeds volstonden. Gelukkig is er wat betreft de be schreven toestanden veel ten goede ver anderd. De bevolking is milieubewust geworden, terwijl de mogelijkheden om vuil op een andere manier te lozen zijn vergroot. Helaas moet gekonstateerd worden dat er, wat betreft de vervuiling van de binnenwateren rond Oudeschild, weinig is veranderd. Indien men over het Schillepaadje of via Skil naar Ceres loopt ruikt men dikwijls een afschuwe lijke geur welke uit het blauw-zwarte water van de sloten opstijgt. Dit was 15 jaar geleden al zo en er is niets ver anderd. Ik vraag me af waarom deze situatie maar blijft voortduren. Door enige analyses kan de oorzaak, voor zo ver nog niet bekend, snel worden op gespoord, waarna het de taak van be voegde instanties is om afdoende maat regelen te nemen. Het rottende water doet afbreuk aan dit gebied van Texel en lijkt me uit biologisch oogpunt on toelaatbaar. P. W. M. Boom, Ceramstraat 3, Vlaardingen De meisjesdrumband Margaretha Sin clair treedt zaterdagmiddag 23 septem ber op in Antwerpen. De uitvoering van de Texelse band is een onderdeel van een serie één uur durende sessies die wekelijks door de gemeente Antwerpen worden georganiseerd. Voorwaarde tot deelname was dat de band tenminste 30 spelende leden zou hebben. Hieraan kan Margaretha Sinclair voldoen door het inschakelen van wat oud-leden. De meisjes betalen per persoon slechts ƒ10,en gaan dan een heel weekend uit. Door moeilijkheden met de vorige instrukteur deed de band twee jaar lang niet mee aan konkoersen. Het (enige) voordeel daarvan was dat veel geld is overgebleven zodat de resterende kosten uit de clubkas kunnen worden betaald. Van het bezoek aan Antwerpen wordt een gezellig uitje gemaakt. De stad zal worden bezichtigd. Overnacht wordt in een jeugdherberg te Chaam. Zondags wordt De Efteling bezocht. iiij Margaretha Sinclair zijn vanaf dinsdag 26 september nieuwe leden har telijk welkom. Instrukteur J. Beijert gaat dan met een nieuw programma van start. Dezer dagen wordt een dona- teursaktie gevoerd om de aktiviteiten van de band te kunnen blijven bekosti gen Het bestuur hoopt op veel mede werking en uiteraard veel geld. Met het meerdere geld worden nieuwe uitgaven gedaan. Wethouder C. Joustra vond het misleidend om te spreken van een „verhoging van 60°/o" hoewel dat naar de letter wel juist is. Beter is het te stellen dat de belasting met 15 cent omhoog gaat. Dan komt tenminste beter naar voren dat het om een onbeteke nend bedrag gaat in vergelijking met de totale kosten die een toeristdagelijks heeft. De gasten zullen er geen moeite mee hebben, In tegenstelling tot wat velen verwachten is destijds de invoe ring van het kwartje door de toeristen ook niet als iets verschrikkelijks erva ren. Commissie De heer Kikkert meende dat er een commissie (waarin het bedrijfsleven is vertegenwoordigd) moet komen, die jaarlijks bepaalt wat met het binnenge komen toeristengeld moet gebeuren. Zo ongeveer gaat het bij de Kurtax in Duitsland en men kan er dan van ver zekerd zijn dat er aanwijsbare voor zieningen komen. De heer J. van Strien vond dat bij het investeren van het belastinggeld prioriteit moet worden gegeven aan voorzieningen, die de verlenging van het seizoen bevorderen. Mr. Sprenger voelde daar wel voor, maar stelde dat het niet altijd makkelijk is te bepalen welke voorzieningen dat zijn. De heer Th. v.d. Heerik wist nog een andere manier om het bezoek in voor- en naseizoen te bevorderen: in het top- seizoen een hoger belastingtarief. TESO zou iets dergelijks kunnen doen met zijn vervoerstarieven. Dat vond mr. Sprenger principieel onjuist. Massa's mensen hebben geen keus bij het vast stellen van de tijd, waarin zij met va kantie gaan. Het zou onbillijk zijn hen dan nog eens te treffen. Vakantiespreiding Dat de vakanties zeer slecht gespreid zijn, kon de heer M. C de Gorter (VVV) bevestigen. Ook volgend jaar is het weer beroerd. In voor- en naseizoen zijn er wel betekenende aantallen men sen, die vrij kunnen beslissen of zij al dan niet er opuit zullen trekken. Bij slecht weer zijn de vervoerscijfers van TESO in deze periode veel lager. Ook de heer De Gorter vond dat voor zieningen die Texel buiten de zomer aantrekkeflijker kunnen maken voor rang moeten hebben. Het is van het grootste belang, dat de top, waarmee we nu nog zitten, wordt afgevlakt. Wethouder Joustra veronderstelde, dat men bij dergelijke voorzieningen denkt aan overdekte zwembaden e.d. Maar wie betaalt dat? Mét de heer Joustra concludeerde de heer L. F. van Loo (Horeca) dat dan naar een tarief van ƒ1,per dag zou moeten worden gestreefd. Mevrouw M. v.d. Berg-Witte (Recron) vreesde toch dat de hogere toeristen belasting adspirant-gasten zou af schrikken. De praktijk leert dat mensen wel prijzen vergelijken, maar niet kij ken wat men ervoor krijgt. Belastingontvanger De heer Segers had er geen vrede mee, dat de overheid de zakenmensen tot onbezoldigde belastingontvangers maakt. Mr. Sprenger wees erop dat de registratie die nodig is om de belas tingafdracht vast te stellen ook op an dere wettelijke gronden moet worden gevoerd. De belastingstatistiek is tevens gastenstatistiek Vergoedingen voor de te nemen moeite kent de wetgever niet. Dat geldt ook ten aanzien van de om zetbelasting, waarvoor belastingplich tigen een controleerbare administratie moeten bijhouden. Op de vraag van de heer v.d. Heerik waarom de toeristenbelasting zo plot seling zóveel hoger moet worden, ant woordde mr. Sprenger, dat men het niet zo'n enorme verhoging vindt en dat men de geraamde opbrengst nu eenmaal nodig heeft om de plannen van 1973 te verwezenlijken. De heer Kikkert pleitte nog eens voor instelling van een commissie, waardoor in overleg met het bedrijfs leven een bepaald gedeelte van het binnengekomen belastinggeld wordt besteed. Het moet een vaste commissie worden, geen log lichaam en het moet zijn het verbeteren van de b teit van Texel als recreatieoord. tenaar W. Stam kon meedelen, die richting reeds wordt gedacht Vanaf dinsdag ondergaat de si. van Fa. J. de Wit, gevestigd in het Weverstraat 18, een ingrijpende vei wing. Het oude huis, dat nog n;: lang geleden van een nieuwe pui i voorzien, gaat geheel tegen de vli Hiervoor in de plaats komt een verdiepingen hoog pand met een al nium pui. De bovenverdieping q woonhuis, de begane grond word g{ winkelruimte. Ook het oude schut wordt een verdieping hoger, waarbi vens een achteringang wordt gen: De binnenplaats blijft behouden, hoopt de verbouwing, die meer dai ton vergt, voor de decemberdrukt; reed te hebben. De werkzaamhi worden uitgevoerd door de Fa. Dn De maatschappelijk werkster vaa meentelijke sociale dienst, zr. A. Ij noot, houdt elke dinsdag- en dondi ochtend van 9-12 uur in het raai spreekuur. Afspraken kunnen bij d deling sociale dienst in het raai worden gemaakt. De maatschappelijk werkster vg stichting maatschappelijk werk ia kop van Noordholland, mej. H. C Brilman, heeft vrijdagochtends van 11 uur in de R.K. kleuterschool te! Burg spreekuur. Zij is telefonisch reikbaar onder nummer (02230) en tijdens het spreekuur onder nui (02220) 2610. WEEKENDDIENSTEN ARTSEN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Uitsluitend voor spoedgevalleaj Dokter BARNARD, Oosterend, (02223) 234. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur toi| maandagmiddag 13.00 uur Zr. VELEMA, Den Burg, telef (ii\ 3241. DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 18.00 maandagmorgen 8 uur J. BEEKMAN, De Waal, telefoon (Cf 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de pel 9 september tot en met 15 septeJ tel. 2182, b.g.g. telefoon 2069 k CONSULTATIEBUREAU VOOI ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt worden op het bureau eerwacht e; tijden, dat hun eigen huisarts zr heeft. Deze tijden zijn ïls volgt: Dokter Siebinga, dinsdag 12 septt: om 15.00 uur. Dokter Barnard, woensdag 13 sep ber om 13 30 uur. PROTESTANTSE KERKDIENST Zondag 10 september 1972 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Mulder, ope winterwerk. De Cocksdorp 10 u. ds. M. W. F. C:; van Alkmaar, collecte Medische ding. Den Hoorn 10 uur mej. Dijk, Amsterdam. De Koog 10 uur ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur ds. Waardenbin Oosterend 9.30 uur ds. De Gier collecte Medische Zending Kinderoppas in „De 3ijenkorf". Oudeschild 11.00 u. Eerw. heer Veli Collecte Medische zending GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur ds. H. J. Douwes Jeugddienst m.m.v. „Sursum Ca 19.00 uur ds. H. J. Douwes, jeugddienst Oosterend 10.00 uur ds. J. D. Kruifi 19.30 uur, ds. J. D Kruithof GEREFORMEERDE GEMEEN Oosterend 10.00 en 16.00 uur dienS DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 00 uur gezamenlijke in de hervormde kerk. TEXEL AARTJES 3 regels ƒ1,80, elke regel meer ƒ0,60. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4°/o BTW. Reparatie aan auto of motor: Doe het zelf. Za terdags bij Garage Dros, Fierland Witte pomp Oudeschild steeds voordeliger. K. Verweij, Haven 5, telef. 3520 Tegelzetter. Fokko Mulder, Kotterstr 9, Oos terend. tel 666 Dc Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Telef. (02279) 1482 Postbus 1? Voor Uw tegel- en mo zaïekwerk naar C. v.d Maden, Kogerstr. 65, tel. (02220) 3320 - Koop nu zonwering. Voordelige prijzen, vlotte levering, 5 jaar garantie B. C van Veen, Thijsse- laan 29, tel. (02220) 3304 Voor taxi en caravan- vervoer door heel Neder land. Aris van Boven, Oudeschild, telef. (02220) 2721 of 2580 Met de verzorging van uw voetbezwaren bent u bij mevr. Blok v. d. Vel den in goede handen. Ge- lipl, pedicure Dorpsstr. 48 De Koog, tel. 02228-226 Laat bij ons uw auto of caravan een anti-roest winterbehandeling geven. Het is er nu de tijd voor. Prijzen vanaf ƒ45,A. M. van Boven, Houtman straat hoek Barendszstr., Oudeschild, tel. 2721 of 2580 Schoonsteenvegen en kachels worden door ons schoongemaakt en gere pareerd. Schoonmaakbe drijf Harm Spigt, tel (02228) 311 Wie ruilt mijn gezellige 4-kamerwoning met c.v. in Oegstgeest bij Leiden voor woning op Texel. K. Bakker, Ridderspoorlaan 89, Oegstgeest. Tel. na 6 uur (01710) 50300 fam. Langebroek Van Wijngaarden tele visie-service. Tijdelijk 2666 j I „Hillmannet: Lu i~maJ ieesportcfeni HILLMAM f ■n| Al deze vo Bi 12 bladen ook U van ons week ontvangen voo: prijs vanaf ƒ1,65 (W ging inbegr.). Margn Libelle - Panorama- nald Duck - Damesh - Detectiveroman -! - Pep - Nieuwe Rtf Accent - 10 (sport - Dummy. Brieven zcfl postzegel (die betalt voor U) aan Hillmani Antwoordnummer b Schoonhoven, tel. 3829. Ook na 6 uur!' woordapparaat) - Piet Hein verf grote daden, in i kleuren. Roeper, moesstraat, tel. 2264 Merkbenzine voor prijs Dros' Eierland C 42 Opleiding voor 81 rijbewijzen en ook verlenging van rijk zen. Rijschool Groot K H Boon Vamo! did tot (02230 Voor gebru'ktp geregelde me'>b*jpfl ïongedijk Schilder'*" tel. (02220) 2777 - Ui

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2