Tessel Forever hoopt op oogst van 4000 handtekeningen AGENDA itische kanttekeningen van de heer De Haan Vit weekend al 955 stuks SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Dipl oma zwemmen Dam- en schaakcompetitie op 19 september van start Wijzigingen handelsregister jweede blad Texelse Coui^m7dmsdagJ^sëpTëmDërTy77 handlekeningenaktie van de Ak- p Tessel Forever loopt naar In het afgelopen weekend zijn jllen jongelui op pad geweest. De jt" bedroeg 955 handtekeningen mensen, die vinden dat het ge- itebestuur maatregelen moet tref- om het toeristisch autogebruik op •iland te beperken. Ongeveer 180 men lieten weten het er niet mee te zijn en er waren er ook zonder waarvan het aantal bij het jerse gaan van de krant nog niet ,nd was. Het verzamelen van hand- lingen is echter meer tijdrovend de jongelui zich hadden voorge- Het grootste deel van Texel moet norden bezocht. Het bestuur van iktiegroep hoopt 4000 handtekenin- bijeen te krijgen. Deze zullen, ver- lld van een schrijven, aan het ge- itebestuur worden aangeboden. een handtekening werd gezet,- sterk af van de benaderingswijze, nigen slaagden erin ibij alle be- [te adressen een of meer handteke- ien los te krijgen, maar er waren er Tdie bij de helft of het merendeel adressen niet slaagden. Over het meen werden de jongelui vriende- |te woord gestaan, maar er waren [mensen die boos en in een enkel (al zelfs zeer agressief reageerden, (neeste aarzeling bleek te bestaan in ■gen van middenstanders. Vaak |g men daar te horen, dat men voor Iktie wel wat voelde, maar dat men [niet openlijk wilde laten blijken, lat men graag iedereen te vriend houden. Als de heer des huizes thuis was, durfde de vrouw niet al- I te tekenen. Gevallen waarin het rsom was, kwam men niet tegen 5 ontstonden uitgebreide discussies de deur. In Eierland maakten de sen van de gelegenheid gebruik om handtekeningenverzamelaars te wij- I op de noodzaak van een fietspad fes de Postweg en op de slechte toe- |d van het fietspad bij De Slufter, i der oudste handtekeningenverza- (aars was leraar J. Vlaming die (op fiets!) Eierland inging om half één Jiiddags en pas om kwart voor tien Ivonds terug was, met 81 handteke nen vóór en 11 tegen. Comité lm de mensen zonodig tot het be ien van de gevraagde adhesie te be ien hadden de jongelui een lijst met pen bij zich van Texelaars, die als soort comité van aanbeveling fun- rden: artsen, predikanten, onder- ters en zelfs een enkele ondernemer. |et bestuur van de aktiegroep had wk graag de heer G. J. de Haan wil- J bijzetten, want tenslotte is hij Iels natuurbeschermer met de oud- Ipapieren. Maar De Haan had beden- pen tegen de aktie en weigerde. )esgevraagd vertelde hij ons, dat het wel aan het hart was gegaan, om- I het verheugend is dat grote groe- jongelui niet alleen willen praten fer behoud van het karakter van lel, maar er ook wat voor over heb- f zonder er een cent beter van te rden. Dat was vroeger ondenkbaar, [ar daarnaast vindt hij dat de aktie doordacht is opgezet. De auto- Jblematiek is veel te weinig gezien samenhang met de ontwikkeling van 1 toerisme in het algemeen. In de per, die Tessel Forever aan de voor- Ind van de handtekeningenaktie ver leidde worden als doeleinden ge- Imd: geen auto's in de dorpskernen; In uitbreiding van het wegennet; af- Iting van bepaalde wegen voor o's, met name in de Dennen; geen peiding van de vervoerscapaciteit p TESO en stimulering van het open- i. vervoer. Open deuren her worden drie open deuren inge- Ipt", aldus De Haan, waarbij hij erop [st, dat de gemeente al jaren streeft t afsluiting van dorpskernen. In De fag en Den Burg heeft dat al tot vrij frijpende maatregelen geleid. Dat |e niet verder strekken dan thans het l is, is het gevolg van de weerstand i de ondernemers van de betrokken ften en niet van de onwil van het peentebestuur. Bij de gemeente peinst niemand er- fr uitbreiding te geven aan 't Texel- wegennet. Het is dus overbodig dit doeleind te stellen. Wel zullen ver- illende wegen moeten worden ver- *1 en/of van fietspaden voorzien, Jvoudig omdat de huidige situatie le- Isgevaarlijk is. Wie bijvoorbeeld |t hoe de zwaar beladen asfaltauto's todden van kleine wagens dagelijks i noordelijk Texel naar de strand en rijden, durft niet te verlangen I aan de wegen niets meer wordt ge- /n* Met het afsluiten van wegen in ■pennen is Staatsbosbeheer lang ge- Tn begonnen. Het resultaat is dat gotisch alle wegen in het bos inder- |d taboe zijn voor auto's. Op de pste wegen, die nog open moeten Iven om de mensen de gelegenheid [bieden de recreatieterreinen in het 1 zo dicht mogelijk te benaderen zijn Pnchtingsmaatregelen van kracht ge worden. Ook wat dat betreft hoeft men zich dus niet tot de gemeente te wen den. TESO Geen uitbreiding van de vervoers capaciteit van TESO is een verlangen, waarvan Tessel Forever volgens de heer De Haan de konsekwenties eens moet overzien. Zolang de opnamecapa citeit van Texel toeneemt, zal het ver voersaanbod groeien. De tijd is niet ver dat twee boten vrijwel continu moeten varen (waarbij maar niet moet worden gedacht aan de wachttijden, die, nu al tot een uur of acht kunnen uitlopen) en dan is er geen enkele reserve meer voor het geval een der schepen uitvalt. Die verantwoordelijkheid kan men niet op zich nemen. De enige aanvaardbare rem op de groei van de stroom auto's, is het afremmen van het toerisme in het algemeen, dus het niet uitbreiden van het aantal bedden. Dat is wél een zaak waar de gemeente vroeg of laat een standpunt over in moet nemen. Stimulering van het openbaar ver voer (met kleine bussen, zoals T.F. wil) om zo te bereiken da{ de mensen min der van hun auto gebruik maken, heeft alleen een betekenend effekt wanneer honderden autobusjes worden in geschakeld, die volgens een buitenge woon gecompliceerde, dagelijks wijzi gende (want de mensen willen afhan kelijk van het weer steeds ergens an ders heen) dienstregeling moeten rij den. Wie organiseert en betaalt dat? Maar stel dat het lukt. De mensen la ten zich dan in bussen overal heen brengen, stappen uit en gaan de omge ving verkennen. Zolang ze nog in hun eigen „blik" zaten, waren ze geneigd op de wegen te blijven, maar nu „moe ten" ze er te voet op uit. Wie het ge drag van recreanten in de vrije natuur kent, weet ook dat pas dan schade wordt aangericht. Wil men dat voor komen, dan moeten veel verharde voet paden met afzettingen worden aange legd. Daarmee is het landschap ook niet gediend. Belasting De heer De Haan durft te beweren: dank zij de auto's worden de natuur gebieden relatief minder zwaar belast dan een jaar of vijftien geleden. Waar mee hij natuurlijk niet wil zeggen, dat het aantal auto's dan maar ongebrei deld moet groeien, want dan wordt het ook onleefbaar. Hij wil alleen maar zeggen, dat men het autoprobleem niet kan losmaken van het toeristenpro bleem. Voor Tessel Forever vallen overigens wel zinnige dingen te bepleiten als het gaat om verstandig autoge bruik. De heer De Haan noemt een voorbeeld: op het meest oostelijke ge deelte van het grote parkeerterrein in De Koog slaagde een scholekster er in het drukst van het seizoen (tijdens cir cus Boltini) in, een nest te maken en eieren uit te broeden. Dat terreinge deelte werd namelijk niet gebruikt, maar de auto's stonden toen wel in ein deloze rijen langs de straten. Niet al leen moeten de automobilisten door meer rigoureuze maatregelen gedwon gen worden hun auto wel op het par keerterrein te zetten, maar het moet ook aantrekkelijk worden gemaakt door voor verlichting en eventueel be waking te zorgen. In de huidige situatie is de kans groot dat de auto 's nachts wordt opengebroken en alleen zeer moedige toeristen voelen iets voor een wandeling bij duisternis dn een voor hen volkomen onbekende omgeving. 3—0 6—0 0—2 1—2 6—0 4—3 2—0 2—3 1—3 3—1 3—0 2—2 3—3 8—1 0—3 9—1 4—3 2—2 1—6 5—1 UITSLAGEN ZATERDAG 9 SEPTEMBER Afdeling Noordholland: Meervogels '31-Oosterend (Z) 14 Junioren: Texel Al-Petten Al 100 Oosterend Al-Vesdo Al 41 Cocksdorp Cl-Texel C2 3>1 Texel B2-Tex. Boys C2 50 Tex. Boys Cl-Oosterend B2 04 Pupillen: Afdeling A: Oosterend a-Tex. Boys a Texel a-Cocksdorp a Tex. Boys b-Texel b ZONDAG 10 SEPTEMBER 4de klasse B KNVB: Texel-Ilpendam Afdeling Noordholland: Wieringerwaard-De Koog Zaanse Boys-Oosterend ZDH-St. Boys SSV-Tex. Boys BKC 2-Texel 2 Texel 3-Watervogels 3 Watervogels 4-ZDH 2 Oosterend 2-HRC 6 Tex. Boys 2-JVC 4 Succes 4-Texel 4 De Koog2-Oudesluis 4 ZDH 3-SRC 7 Zeemacht 4-Oosterend 3 Junioren: ZAP A2-ZDH Al Flevo A3-Tex. Boys Al Texel Bl-Hollandia T. BI TEXEL-ILPENDAM 1—2 Het eerste elftal heeft de competitie ingezet met een nederlaag tegen het pas gepromoveerde Ilpendam. Al direkt na de aftrap bleek, dat Texel het heel moeilijk zou krijgen tegen de fel op de bal zittende Ilpendammers. Ilpendam kreeg de beste kansen, ook al doordat de achterhoede aanvankelijk niet al te best opereerde. Maar zoals het vaak ge beurt kreeg Texel de kans van de wed strijd, terwijl iedereen dacht aan een doelpunt van Ilpendam, want de scheidsrechter gaf Texel een penalty (een wel zeer zware straf). K. D. Koorn schoot de penalty in de handen van de keeper waarmee het cadeau niet werd geaccepteerd. Hierna ging het spel snel op en neer en even voor de rust kreeg Texel een vrije trap te nemen, deze werd voor het doel geplaatst en de aan voerder van Ilpendam werkte de bal in eigen doel. Direkt hierna een vrije trap voor Ilpendam en ook deze werd be nut. Met een fraai schot bracht de mid- voor de stand op 11, waarna de rust intrad. Na de rust weer een aanvallend Ilpendam maar voorlopig klaarde Texels achterhoede de zaak. Na een half uur kwam een goede aanval over rechts en de linksbuiten scoorde 12. Texel probeerde van alles maar de voorhoede was te zwak zodat doelpunten uitbleven. Even voor het einde liep Henk Groen een speler tegen de grond; de penalty werd door keeper Vaars fraai gehouden. De eindstand bleef dus 12. Waarom de opstelling bij Texel geheel veranderd werd, na de toch vrij goede resultaten in de oefenwedstrijden is niet duidelijk. Akkie Bakker bracht er als rechtsbuiten niets van terecht, terwijl Wim Koorn als linksbuiten was lam ge legd. Na de rust werd Jan van Benne- kom rechtsbuiten, terwijl hij voor de rust als rechtback een van de allerbes- ten was. Doelman Vaars en vooral Cees Boot waren de besten bij Texel. K. D. Koorn op het middenveld heeft erg hard gewerkt, maar de voorhoede werd er wel door verzwakt. Ilpendam heeft ver diend gewonnen en zal het nog ver brengen in deze competitie. WIERINGERWAARD-DE KOOG 6—0 We zijn bang dat De Koog 1 het weer moeilijk gaat krijgen dit seizoen. Tegen het vrij sterke Wieringerwaard werd met 60 verloren. Het loopt nog niet best in de ploeg. Er worden nog te veel fouten gemaakt. De achterhoede zit nog niet zo goed in elkaar, terwijl de voor hoede veel problemen heeft met doel punten maken. De ruststand was 30. ZAANSE BOYS-OOSTEREND 4—3 Zonder Koning, Terwindt, Raven en Vedder trok Oosterend naar Zaandam waar, in een toch aantrekkelijk duel, met 43 eervol werd verloren. Voor de rust bleek Zaanse Boys technisch de meerdere van Oosterend, maar de ge weldige inzet wist dit tekort goed te compenseren, zodat een levendige wed strijd ontstond. Toch buitte Zaanse Boys, via de midvoor en de rechtsbui ten, fouten in de SVO-defensie goed uit en nam een 20 voorsprong. De attent spelende Van Nuland wist weer hoop in de SVO-gelederen te brengen door de Boys-verdediging z'n hielen te laten zien en de keeper beheerst te omspelen: 21. Vlak voor de rust kreeg Kuiper nog een unieke kans om Oosterend naast Zaanse Boys te brengen maar hij miste. Na de rust had Zaanse Boys het beste van het spel, maar de SVO-ver- dediging, met keeper D. de Vries in een glansrol, wist aanvankelijk stand te houden. Halverwege de tweede helft werd de druk toch te groot en scoorde Zaanse Boys twee keer vlak achter el kaar. Oosterend dreigde overspeeld te worden, maar zover liet men het toch niet komen en toen linksbuiten Van de Wetering, in vrije positie gevloerd werd, wist opnieuw Van Nuland Oosterend uit de toegekende strafschop dichter bij Zaanse Boys te brengen. Tien minuten voor tijd kwam Oosterend zelfs nog op 43 toen Kooiman een corner van Van Nuland inkopte en hiermee Oosterend wist te inspireren tot een hevig slot- offensief. Zaanse Boys kroop vlak voor tijd door het oog van de naald, toen op nieuw Van Nuland en Van de Wetering elk hun harde schoten door de keeper met de grootste moeite gestopt zagen. Er kwam echter geen verandering meer in de score van deze sportieve, goedge- leide wedstrijd. ZDH-SINT BOYS 2—0 Voor de rust had ZDH moeite met het fanatieke St. Boys. Het kwam na een half uur spelen op 10 toen De Rui ter een penalty wegens hands benutte. Na de rust was ZDH beter: de combina ties liepen beter en St. Boys werd terug gedrongen. Toch duurde het nog tot de 35ste minuut voor ZDH door De Ruiter een veilige 20 voorsprong kon nemen. Kort voor het einde leek St. Boys de eer nog te redden toen een hard schot werd afgevuurd maar de bal spatte tegen de lat. SSV-TEX. BOYS 2—3 De Boys hebben de eerste uitwedstrijd met winst afgesloten. Door goed spel in de eerste helft ging de rust in met een 20 voorsprong voor de Boys (doelpun ten van H. Witte). Gezien de vele kan sen had deze voorsprong groter kunnen zijn en door het veel mindere spel in de tweede helft kwamen de Boys nog da nig in de verdrukking. Nadat SSV de stand weer in evenwicht had gebracht wist H. Witte in de laatste minuten door zijn derde doelpunt de winst nog veilig te stellen. BKC 2-TEXEL 2 1—3 In deze tweede competitiewedstrijd van Texel 2 was Texel evenals in de eerste, de meerdere van de tegenstan der. Nu echter was Vrouwe Fortuna aan Texels zijde, zodat 2 punten aan het totaal konden worden toegevoegd. BKC begon met een offensief, dat Texel goed opving, waarna de teams afwisselend aanvielen. BKC kwam na een misver standje in de achterhoede op 10, maar vlak voor theetijd maakte de snelle Leo Saai er 11 van. De rust scheen Texel zeer goed gedaan te hebben, want 1 mi nuut na de rust scoorde Leo wederom een doelpunt na traag reageren van de BKC-achterhoede. 20 minuten later vol bracht Leo zijn onvervalste hattrick door 31 te scoren uit een moeilijke positie, waarna Texel zich tot verdedi gen beperkte. De achterhoede en het middenveld weerden zich uitstekend en de stand 31 bleef onveranderd. TEX. BOYS 2-JVC 4 3—3 Ondanks het veelvuldig aanvallend JVC hadden de Boys de beste kansen op de overwinning. In de eerste helft zorg den Th. Witte en Hans v. Heerwaarden voor een 20 voorsprong. JVC kon ech ter nog voor het rustsignaal de achter stand verkleinen dankzij een misver stand tussen de Boyskeeper en zijn ach terspelers. Ook in de tweede helft had den de Boys het eerste succes, dankzij (Hans van Heerwaarden. JVC liet het er niet bij zitten en had zijn gevaar lijkste man als wisselspeler bewaard. Deze wist de Boysverdediging dikwijls te verschalken en ondanks goed ver weer van doelman F. Veëger de stand weer gelijk te brengen. OOSTEREND 2-HRC 6 2—2 Een door invallers gehandicapt twee de heeft toch nog een punt aan het duel met het sterke HRC 6 overgehouden. Voor de rust nam Oosterend via Johan de leiding, maar HRC wist vlak hierop met twee gave treffers de rollen om te draaien. Toch bracht Johan voor de rust Oosterend weer naast HRC. Een stand waarin beide partijen na de rust geen verandering meer konden brengen, on danks dat zich aan beide zijden nog mooie kansen voordeden. DE KOOG 2-OUDESLUIS 4 0—3 De Koog 2 ontving Oudesluis 4 en moest de punten meegeven. Beide ploe gen waren aan elkaar gewaagd. Oude sluis was technisch beter, maar De Koog compenseerde dit met hard werken, wat resulteerde in een veldmeerderheid. Heel lang is de stand blank gebleven, maar vlak voor de rust werd het 01, uit een scrimmage Na de rust hetzelfde spelbeeld. De De Koog-voorhoede heeft echter geen schutters en de Oudesluis- achterspelers grepen nogal hard in. Na een kwartier werd de stand 02, toen een Oudesluis-speler prachtig inkopte. Een doorbraak leverde Oudesluis een 30 voorsprong op. De Koog wijzigde het, elftal en begon zware druk op Ou desluis uit te oefenen. Maar alle scho ten gingen over en naast of werden ge stopt. Wat De Koog ook probeerde, de stand bleef 03 voor Oudesluis. MEERVOGELS -OOSTEREND (Z) 1—4 Oosterend heeft zich zaterdag door stevig doorzetten opnieuw naar een goed resultaat gevochten. Gemakkelijk heeft men het tegen Meervogels, dat zioh door snel en zuiver spel onder scheidde, echter niet gehad. Met name in de eerste helft was de thuisclub be duidend sterker, ook al omdat er bij Oosterend tot dan toe van enige opbouw weinig viel te bespeuren. De verdedi ging daarentegen deed goed werk en het was slechts door een fout, dat de thuis club op 10 kwam, hetgeen tevens de ruststand was. Daarna was het overwicht echter voor Oosterend, dat door een wijziging wat meer op de aanval speelde en met suc ces. Even na de hervatting kwam men op gelijke voet, toen J. Drijver uit een moeilijke hoek raak schoot. Dit gaf Oosterend nieuwe moed en toen de ver dediging S. van der Zee de bal cadeau deed, aarzelde hij niet goed door te zet ten en de keeper kansloos te passeren (12). Meervogels was nu gedwongen aan te vallen en risico's te nemen, waar door de Oosterender voorhoede meer ruimte kreeg. Uit een van de aanvallen over rechts bereikte S. van der Zee met een trekbal J. Drijver, die voor 13 zorgde. De thuisclub was hierdoor dui delijk aangeslagen, waar Oosterend meteen van wist te profiteren, toen J. Drijver voor de derde maal raak schoot en daarmee de eindstand op 1-4 bracht. ZEEMACHT 4-OOSTEREND 3 4—3 Het derde stelde iets teleur door met 43 van het sterke Zeemacht 4 te ver liezen. Direkt na de aftrap bleek, dat SVO het moeilijk zou krijgen met deze ploeg, want met snel en gevaarlijk aan- valsspel werd Oosterend voor de rust op een 31 achterstand gezet. Na de rust wist Oosterend de bakens te her zetten maar ondanks een hevig slotof- fensief trok Zeemacht met 43 aan het langste eind. B. Beuving en D. v. d. Meer i(2x) namen de SVO-goals voor hun rekening. ZDH 3-SRC 7 9—1 ZDH 3 behaalde een ruime 91 over winning op het zwakke SRC 7. Met de rust hadden de ZDH-voorwaartsen al 4 keer raak geschoten. Na de rust kwa men ér nog 5 doelpunten bij. SRC kon niet verder komen dan 1 doelpunt. S.V. TEXEL Texel 3 deed het in de ochtenduren goed en won ook al met 31 van Wa tervogels 3. Texel 4, met 10 man (de wegblijvers bedankt) verloor kansloos met 81 van Succes 4. De junioren Al wonnen weer met grote cijfers (100), nu van Petten Al. Junioren BI herstelden zich en stuur den Hollandia T. BI met een 51 ne derlaag naar huis. S.V. OOSTEREND Jun. Oostcrend Al-Vesdo Al 41 De junioren deden opnieuw uitste kend werk, nu tegen Vesdo. Voor de rust wogen beide partijen goed tegen elkaar op. Toch wist SVO via Dick Seitsma op 10 te komen, wat tevens de ruststand betekende. Na de rust het zelfde spelbeeld, waarbij doelpunten schaars bleven, maar een kwartier voor tijd kreeg Oosterend het op z'n heupen, want binnen vijf minuten liep het door goals van Ko Timmer (2x) en Rudie Timmer uit tot 40. Vlak voor tijd zag Vesdo z'n volhouden beloond en redde men de eer. TEXELSE BOYS Jun. Flevo A3-Tex. Boys Al 16 De Boys Al junioren moesten met in vallers naar Middenmeer doch behaal den toch een royale 61 overwinning. In de le helft werden meet windvoor- deel vele kansen gemist zodat de rust inging met slechts een 10 voorsprong. Van de 6 Boys-doelpunten namen Paul van Heerwaarden er drie en G. Legier- se, N. Zoetelief en R. Witte er elk één voor hun rekening. Woensdag 20 september wordt in het zwembad „Molenkoog" vanaf 16.00 uur diploma gezwommen door leerlingen van lagere scholen. Zowel voor diploma A als B kan men examen doen. Deelna me is gratis, opgave geschiedt via de scholen. Zaterdag 23 september, de laatste dag dat het zwembad geopend is, kunnen ouderen om 14.00 uur diploma zwem men. Dit gebeurt onder auspiciën van de KNZB. Gegadigden dienen zich op te geven bij de kassa van het zwembad, de kosten bedragen ƒ2,De eisen voor A en B zijn hetzelfde als die voor de kinderen van de lagere scholen. Dit be tekent dat beide groepen ook voor di ploma A een stuk gekleed moeten zwemmen. Dammen en schaken zijn momenteel zeer in het nieuws, vooral wegens de aandacht die de nieuwsmedia hebben besteed aan het wereldkampioenschap van Ton Sijbrands en de tweekamp Spasski en Fischer. Wie belangstelling voor de schaak- of damsport heeft ge kregen wordt aangeraden kontakt op te nemen met de plaatselijke club. Op 12 september wordt de ledenvergadering gehouden en op 19 september beginnen de competities in café-bar „Olympic". Het is een heugelijk feit dat voor het eerst in de geschiedenis een Texelse schaakclub is aangesloten bij de KNSB. De schakers gaan nu, net als de dam mers, bondswedstrijden spelen. Bijzon dere aandacht zal worden besteed aan de jeugd. Wie interesse heeft kan al vast kontakt opnemen met de heer J. Piersma, Wagemakerstraat 5, Den Burg, telefoon 3413. Fa. van der Veen, Den Burg, gemeen te Texel, Hollewal 3. Elektrotechnisch reparatiebedrijf enz. Uittredend vennoot W. J. J. Witte. Bedrijf wordt voortgezet door K. van der Veen onder eigen naam. Dinsdag 12 september Den Burg, café-bar 'Olympic', 20.00 uur, vergadering dam- en schaakvereni ging „En passant". Donderdag 14 september Den Burg, LTS-kantine, 20.00 uur, dr. Duinker (NIOZ) spreekt voor afd. Texel van Bond van Plattelandsvrou wen over zeeverontreiniging. Iedere woensdagmorgen Den Burg, „Casino", 11.00 uur, bejaar- dengymnastiek. Iedere woensdagmiddag Den Burg, Landbouwschool, 15.00 uur, bejaardenzang. Iedere donderdagmiddag Oudeschild, ,,'t Skiltje", 15.00 uur, be- jaardengymnastiek. Galerie ,,'t Swarte Schaep" Den Burg, Kogerstraat 100, tot en met 1 oktober aquarellen, schilderijen en collages van Ton van Kestëren. Openingstijdeh: iedere dag 10.00 - 21.00 uur en zondags 14.00 - 18.00 uur. Bij brand bellen: (02220) 2066.

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 5