AGENDA I'ILMJflEDWS Raadsvergadering VERVOLG VAN PAG. 1 „DE BEEREKUIL" Weekenddiensten artsen KERKDIENSTEN Jeroengroep houdt open comelia cathi corrien •fr -sür Drie weken lang scrabbelen voor Bartiméus SINT NI COLAAS AKTIE MET SPEL-ELEMENT De Sint Nicolaasaktie die door de win keliersvereniging Den Burg in de ko mende drie wekeri wordt gehouden, zal er belangrijk anders toegaan dan in vo rige jaren. De vorige keer kreeg het pu bliek bij aankoop van kontant betaalde artikelen bonnetjes die samen met een envelop een lot vormden waarmee men kon meedingen naar prijzen. Nu moet moet publiek zich wat meer (aangename) moeite getroosten. Wie mee wil doen, koopt voor een kwartje een deelnemerskaart bij een der winke liers. Met behulp daarvan kan een spel worden gespeeld dat als twee druppels water lijkt op het bekende „scrabble". Op de kaart moeten in vijftien vakjes letters worden geplakt die een woord vormen. Hoe langer het woord, des te meer punten verwerft de speler. Voor „moeilijke" letters zoals x en q worden hogere puntenaantallen toegekend dan voor bijv. a en e. Verder zijn er twee vakjes die met de aanduiding „twee keer letterwaarde" en „drie keer letter- waarde". Door hier een „moeilijke" let ter te plaatsen kan men de score verder opvoeren. Het moet echter altijd een goed Nederlands woord worden, geen eigennaam en ook geen aardrijkskundi ge naam. Bij twijfel raadpleegt de jury de Van Dale. De (zelfklevende) letters krijgt de speler bij de deelnemende win keliers gratis, bij kontante besteding van elke rijksdaalder. Men kan daarbij geen voorkeur uitspreken. Wie met „verkeerde" letters zit, moet dus on derling ruilen. De letters kunnen gedu rende de gehele aktie worden gebruikt. De kaarten ((verschillende kleuren en voorzien van toelichting) zijn ieder slechts een week geldig. De kaarten van de eerste aktieweek moeten zaterdag 11 november om 18.00 uur bij een der deelnemende winkeliers zijn ingeleverd. De financiële opbrengst van de aktie bestaat uit de kwartjes die het publiek voor de kaarten betaalt alsmede de vijf cent per letter die door de winkelier wordt afgedragen. Het totale bedrag, dat niet bij benadering is te schatten, komt ten goede van het vormingscen trum van het blindeninstituut Barti méus bij Oosterend ('Bartiméushoeve'). Men heeft daar dringend speelwerktui- gen nodig, maar beschikt niet over het benodigde geld. De prijzen gaan naar de inzenders met de hoogste letterscore. Voor elke week is een serie aantrekkelijke prijzen uitgeloofd, waarvoor wij naar de adver tentie elders in deze krant verwijzen. Zaterdag-, zondag- en maandagavond draait in 't City theater de film „Buck, de priester en de duivel". Buck (Sidney Poitier), een ex-cavalerist, is bij een groep bevrijde slaven werkzaam als gids tijdens hun treinreis naar het Westen. De priester (Harry Belafonte), de vroe gere slaaf van een blanke president, is een echte oplichter; hij houdt meer van geld dan van God. Hij bevindt zich ook onder de groep bevrijde slaven. De trein wordt echter aangevallen door Deshay ((Cameron Mitchell), de leider van een bende schurkachtige, nachtelijke ruiters. Deshay en zijn bandieten willen de ex- slaven in het Zuiden houden om hen als goedkope arbeidskrachten te exploite ren. De ontmoeting van deze twee par tijen loopt uit op een groot drama, maar na vele verwikkelingen bereikt de groep ex-slaven de lang gezochte groene val lei om daar een nieuw leven te kunnen beginnen. Toegang voor personen van 14 jaar en ouder. Zondagmiddag om drie uur wordt „Laurel en Hardy op zijn best" ver toond. De film is een aaneenschakeling van avonturen van het beroemde twee tal, want de elf meest komische korte films van het duo zijn aan elkaar ge- palkt. Het is bijna overbodig om over de films van „de dikke en de dunne" te schrijven, want iedereen heeft er wel eens een paar gezien. Minder bekend zijn de personen Laurel en Hardy. Oli ver Hardy die in 1892 in Georgia gebo ren werd, was van nature idealistisch ingesteld. Hij had een hekel aan onenig heid en liet daarom zijn tegenspeler Stanley Laurel altijd doen waar hij zin in had. Laurel was een meester in het scheppen van dolle scenes en was een echte werker die altijd met de film be zig was. De „dikke" deed het meer om dat hij aan een kontrakt gebonden was en omdat hij wat te eten moest hebben. Het laatste klinkt alsof Laurel en Hardy straatarm waren. Tegen ieders ver wachting in was dat ook zo. Toen zij nog volledig onbekend waren (tijdens hun leven hebben zij trouwens nooit echte roem gekend) sloten zij een kon trakt met een van de Hollywood-miljo- nairs uit die dagen, Hal E. Roach, hier mee al hun rechten verkopend. De „dik ke" verdiende toen net genoeg om zijn enorme honger te stillen en soms een nieuwe golfbal te kopen, want hij was een verstokt golfspeler. De „dunne" ver diende helaas bij lange na niet genoeg om al zijn alimentaties te betalen. Stan Laurel had namelijk een prive-leven welke eisen al die aanvragen moeten voldoen". Dat de Texelaars die het landschap hebben opgebouwd daar nu profijt van zouden moeten trekken, vond Mr. Sprenger een stelling die veel te ver gaat. Dat agrariërs die „kalmer aan" willen gaan doen een kampeervergun- ning zouden moeten krijgen vond hij ook geen steekhoudend argument. De heer Zuidewind had laten blijken de heer Koorn wel direkt tegemoet te willen komen, als uitzondering die de regel bevestigt. Mr. Sprenger pareerde; „Het is niet juist om uitzonderingen te maken voordat er regels zijn". Waarmee hij andermaal verwees naar het in voor bereiding zijnde nieuwe bestemmings plan. Dat de provincie vóór vrij kampe ren zou zijn op Texel is niet waar. Texel is nadrukkelijk uitgezonderd. De heer M. Bakker kreeg desgevraagd te horen dat de raad onmogelijk haar eigen voorschriften kan laten overtre den. Hij konkludeerde daaruit dat het beroepsschrift van de heer Koorn dan ook geen enkele zin had. Hetgeen door Mr. Sprenger werd bevestigd. Tegen een juiste toepassing van voor ieder duide lijke regels is geen beroep mogelijk. Be roep heeft echter in het algemeen wel zin, want het is altijd mogelijk dat de raad vindt dat B en W. een bepaling verkeerd hebben toegepast. In dit geval liggen de zaken echter duidelijk. Op dit ogenblik kunnen we niet an ders dan nee zeggen, aldus de heer Weijdt. Dat vonden ook de andere raadsleden behalve de heer Bakker die nog trachtte een motie van orde erdoor te krijgen behelzende: niet beslissen. De motie werd echter niet ondersteund en kwam derhalve niet in stemming. Ten aanzien van de voordelen die ge westvorming Texel ozuden kunnen brengen waren meerdere raadsleden nog pessimistischer gestemd dan B. en W. Men kon overigens akkoord gaan met het gereserveerde „ja" dat het college tegen gewestvorming op bescheiden schaal (samen met het EtOK-gebied) hebben gezegd. De heer F. Blanken ver moedde dat de gewestvorming een voor loper is van verdergaande reorganisa tie van de bestuursvorming in Neder land. De heer Weijdt vond het „schan dalig" dat in de provinciale structuur schets zo weinig aandacht aan Texel wordt besteed. Het eiland komt prak tisch niet ter sprake. Alleen wordt ter loops opgemerkt dat er twee tot drie keer zoveel recreanten terecht kunnen als nu het geval is. Hij vreesde dat Texel in gewestverband weinig te vertel len zou hebben ten opzichte van Den Helder. Deze stand zal in het jaar 2000 mogelijk zo'n 150.000 inwoners tellen; Texel daarentegen weinig meer dan 10.000 inwoners. Daarom zag hij zelfs in de combinatie met het StOK-gebied* weinig heil. Ook de heer P. Smit vond dat men Texel kennelijk als aanhangsel van Noordholland beschouwt. Meer dan voor het StOK-gebied ging zijn sympa thie uit naar de andere Waddeneilanden want die kampen met vergelijkbare pro blemen. Mr. Sprenger bekeek het wat minder hard. De eventuele veronacht zaming van Texel in de stukken zou erop kunnen duiden dat men de bijzon dere positie van deze gemeente erkent. Het is blijkbaar niet eenvoudig om Texel in te passen. De provincie heeft dat trouwens als laten blijken. Er zijn overigens nog wel zaken die gezamen lijk met de StOK-gemeenten geregeld kunnen worden: op het gebied van cul tuur, maatschappelijk werk en gezond heidszorg. Zelfs een bepaald onderdeel van de brandweer kan gezamenlijk wor den aangepakt: brandpreventie. Ook in november de bar-goochelaar Jack Coleti in 'S MAANDAGS GESLOTEN met zware tegenslagen. Hij stierf in 1965 in zijn flat in Santa Monica. Oliver Hardy was in 1956 na een langdurige ziekte in Hollywood overleden. Het tweetal heeft 35 jaar samengewerkt, na dat ze in 1927 toevalig in één film in een bijrol werden „uitgeprobeerd". Tegenwoordig zijn ze .populairder dan ooit tevoren en worden hun films over de gehele wereld gedraaid. In Amster dam is zelfs een L. en H.-fonds opge richt, dat probeert alerlei hier nog niet bekende films uit Amerika binnen onze grenzen te krijgen. Vrijdag 3 november Den Burg, hotel „Den Burg", 20.00 uur, algemene jaarvergadering van de Dorpscommissie Den Burg. Den Burg, gebouw Doopsgezinde ge-, meente, 20.00 uur, bijeenkomst foto club De Kiekendief met dia's van Texel. Den Burg, LTS-kantine, 20.00 uur, bij eenkomst „In Aqua Vita". De Koog, De Kaaps-nol, 20.00 uur, voor- lichtings- en discussieavond over Texel landschapspark. Zaterdag 4 november Den Burg, expositieruimteruimte raad huis. Foto's van jeugd openbare scho len. 10.00 - 12.30 en van 13.30 - 17.00 uur. Den Burg „.Casino", 14.00 - 18.00 uur, kinderdierenmiddag Kotex. Den Burg, Paardestal, 14.00 - 16.00 uur, ruilbeurs. Den Burg, „De Oranjeboom", 20.00 uur, toneeluitvoering St. Jan „Zwendel- affaire". Zondag 5 november Den Hoorn, sportveld ZDH, 13.00 - 14.00 uur, start wandeltocht. Maandag 6 november Den Burg, City theater, 20.00 uur, „Buck, de priester en de duivel". De Koog, t.h.v. mevrouw Mets, Dorps straat 16, 20.00 uur, oecumenisch win tergesprek „Gemeenschapsgedachte in de kerk". Dinsdag 7 november Den Burg, Paardestal, 16.00 uur, open middag van St. Jeroen. Den Burg, Rode Kruisgebouw, 14.00 uur, verkoping welfare-artikelen. 20.00 uur, verkoping welfare-artike len. WANDELTOCHT OP ZONDAG Niet op zaterdag (zoals in 'n deel van de vorige editie stond vermeld) maar op zondag 5 november wordt de NHWB- sluitingswandeltocht gehouden. Gestart wordt bij de kantine „De Spil" op het ZDH-terrein in Den Hoorn tussen 13.00 en 14.00 uur. Men kan kiezen tussen routes van 10 en 15 km. Inschrijfgeld ƒ2,50 voor volwassenen en ƒ2,voor jongeren tot 16 jaar. van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Uitsluitend voor spoedgevallen Dokter A. VAN LOON, Den Burg, telefoon (02220) 2016. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. VELEMA, Den Burg, telef. (02220) 3241. DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 18.00 uur tot maandagmorgen 8 uur J. BEEKMAN, De Waal, telefoon (02220) 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode 4 november tot en met 10 november tel. 2182, b.g.g. telefoon 2069. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beurt zijn, worden op het bureau verwacht op de tijden, dat hun eigen huisarts zitting heeft. Deze tijden zijn ils volgt Dokter Siebinga, dinsdag 7 november om 14.00 uur. Dokter Barnard, woensdag 8 november om 13.30 uur. R.K. KERKDIENSTEN weekend 4 en 5 november 1972 Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.30 uur Oudesohild zondag 9 15 en 19.00 uur Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur De Cooksdorp: zondag 9.15 en 10.45 uur Oosterend: zaterdag 19.30 uur PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 5 november 1972 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Mulder bediening H. Doop De Cocksdorp 10 uur Eerw. heer E. Loerakker. Den Hoorn 19.30 uur ds. Waardenburg Najaarszendingscollecte De Koog 10 uur ds. Waardenburg Najaarszendingscollecte De Waal 19.30 uur ds. Mulder Najaarszendingscollecte Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Bediening H. Doop, Najaarszendingscollecte. Oudeschild 11.00 uur ds. De Gier, N aj aarszendingscollecte GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur ds. Douwes Dankuur voor gewas en arbeid 19.00 uur ds. Douwes, zangdienst Oosterend 10.00 uur ds. Kruithof 17.00 uur ds Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur dienst Donderdag 9 november: Dankdag Oosterend 10.00 en 15.30 uur ds. M. J. van Gelder, uit Enkhuizen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. L. Laurense, uit Delft, kerkbusje Oosterend. WINTERGESPREKKEN IN DE KOOG DE KOOG Maandagavond om 8 uur wordt de uitgestelde gespreks- avond gehouden t.h.v. mevr. Mets, Dorpsstraat 16. Het onderwerp zal zijn: „Gemeenschapsgedachte in de kerk". VERKEERSSITUATIE DEN BURG ONDERWERP VAN GESPREK IN DORPSCOMMISSIEVERGADERING VAN HEDENAVOND Gaarne attenderen wij nog even op de vergadering die de dorpscommissie Den Burg vrijdagavond (heden) houdt in ho tel „Den Burg", Emmalaan. Belangrijk ste onderwerp van bespreking is de ver keerssituatie in Den Burg. De dorps- commissie heeft zich het afgelopen jaar in dit onderwerp verdiept en is daarbij tot de konklusie gekomen dat bij de be sluitvorming omtrent verkeersmaatre gelen (zoals de afsluiting van de Wever straat) geen instanties worden gehoord die representatief zijn voor de bevol king. Getracht zal worden daar wat aan te doen. De agenda vermeldt verdi der meer bestuursverkiezing en b king van in het komende jaar plooien aktiviteiten. Alle inwonen Den Burg zijn welkom. Dinsdagmiddag 7 november hoa Jeroengroep een open dag in de denstal aan de Hollewal. Het is doeling belangstellenden te tonen mee de jongens van Jeroen zich zo zig houden. Tevens zullen enkele we welpen worden geïnstalleerd gonnen wordt om 16.00 uur. Ie welkom in het bijzonder ouders e zoons van 7-10 jaar. TEXEL AARTJES 3 regels ƒ1,80, elke regel meer ƒ0,60. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4°/o BTW Kinderen voor deel name aan de wedstrijd „Kind en Dier" dienen zich te melden aan de zaal van „Casino" op zater dagmiddag tussen 2 en 4 uur Laat bij ons uw autc of caravan een anti-roest winterbehandeling geven. Het is er nu de tijd voor. Prijzen vanaf 45,A. M. van Boven, Houtman* straat hoek Barendszstr., Oudeschild, tel. 2721 of 2580 Voor taxi en caravan- vervoer door heel Neder land. Aris van Boven, Oudeschild, telef. (02220) 2721 of 2580 Reparatie aan auto of motor: Doe het zelf. Za terdags bij Garage Dros, Pierland „Hillmannette" hïllman leesportefeuille ■TÏH Al deze volgende ■i 12 bladen kunt ook U van ons iedere week ontvangen voor een prijs vanaf ƒ1,65 (bezor ging in'begr.). Margriet - Libelle - Panorama - Do nald Duck - Damesroman - Detectiveroman - Sjors - Pep - Nieuwe Revue - Accent - 10 (sportblad) - Dummy. Brieven zonder postzegel (die betalen wij voor U) aan Hillmannette, Antwoordnummer 45, Schoonhoven, tel. (01823) 3829. Ook na 6 uur (Ant woordapparaat) Witte pomp Oudeschild. Ook voor banden 25°/o korting. K. Verweij. Ha ven 5, tel. 3520 Tegelzetter. Fokko Mulder, Kotterstr. 9, Oos terend, tel 666 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Telef. (02279) 1482. Postbus 12 Voor Uw tegel- en mo zaïekwerk naar C. v.d. Maden, Kogerstr. 65, tel. (02220) 3320 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K. H. Boon. Vamor ge- dipl., tei. (02230) 13252 Elke vrijdag theorieles in „De Oranjeboom" om 20.00 uur Koop nu zonwering. Voordelige prijzen, vlotte levering, 5 jaar garantie. B. C van Veen, Thijsse- laan 29, tel. (02220) 3304 Te koop betontegels 30x30 en 50x50, gew. grindtegels 50x50. Fa. Barhorst, tel. 2684 - 3055, Den Burg Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- iand. telefoon (02225) 297 Te koop licht heren- kostuum, prijs 25, Molenstraat 33, J de Boer Voor gebruikte en on geregelde meubelen J Jongedijk, Boogerd 28, tel. (02220) 2777 - Te koop Sparta brom fiets. A. Koes, Burger houtstraat 7A Voor behang naar Roeper. Tel. (02220) 2264 Goed ideevoor uw bont in ieder geval kij ken bij de grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland. Duizen den korte en lange Bont mantels, Bonthoeden en Colliers tegen aantrekke lijke lage betaalbare prijzen!. Bont kopen is een zaak van vertrouwen. Een 3-jarig garantie certificaat is dat vertrou wen waard. Meer waar borg voor bont. Desge wenst zeer soepele cre- dietservice De Bont koning, Voorstreek 71, Leeuwarden, tel. (05100) 20 7 13. Komt U van bui ten de stad per bus, trein of eigen auto, bij koop krijgt U het reisgeld te rugbetaald. Dus gratis reizen Nu volop peren en handappels. M. Huisman, De Veen, tel. (02220) 2203 Rijschool T. Jansen, ge diplomeerd V.A.M.O.R. methodische rij-instructie op pedagogische basis, geeft aan ieder die zijn rijbewijs wil halen de eer ste les gratis. Lesgeld ƒ12,per vol uur. Telef. 15749 (02230) Den Helder Te koop een nieuwe Etna „Capri 11" kolen haard ƒ150,G. Geense, P. v. Cuyckstraat 14 Jij, die uit het „Voge lenzang" m'n gr. d.fiets geleend hebt, bel even 2194 Te koop in prima staat oliekachel voor keuken of bungalow, merk Hoen- son douchelamp; 14 stalen terrasstoelen met houten leuning en zitting, koopje! Sj. J. Bosma, Ko- gerstraat 10, tel. 3023 Wij hebben voor ƒ174,95 reeds een geheel complete fiets. Rijwiel handel Zegel Over elk sexueel O probleem kan wor- den gepraat, omdat het meestal voor velen een probleem is. Infor matiecentrum N.V.S.H., iedere maandagavond in Groene Kruisgebouw Te koop zeer goed on- derh. Vauxhall Victor 1600 c.c., 4 cyl. juni '68 - donkergroen - 53.000 km. evt. met fabrieksaanhan- ger, 1 jaar gebr. Tel. (02226) 319 Optreden vervalt, geen paniek, de rest gaat door 4 november. Je weet wel. P.K.M. Met de verzorging van uw voetbezwaren bent u bij mevr. Blok v. d. Vel den in goede handen. Ge- lipl. pedicure Dorpsstr. 48 De Koog, tel. 02228-226 Te koop W.B. vergro tingsapparaat Axomat la met instelwig, vergro tingsbord, 4 schalen, pa piertangen, dokalamp en ontwikkeltank, totaal prijs ƒ175,D. Lemstra Burdetstraat 5, tel. 3076 Volop verse eieren van eigen bedrijf, van 10 tot 18 cent. Joh. Bakker, „Scholleboe', Hollewals- weg, t.o. voetbalveld Tex. Bovs Heerlijke Cox's hand appelen en Doyenné handperen bij H. J. Keij- ser, fruitbedrijf Molen buurt Te huur koeienstal voor 16 stuks; water en licht aanwezig. J. Koorn, Waalenburg W 75, tel. (02228) 327 Wegens inruil te koop: 1 Simca 1000 1967; 1 Simca 1000 1968; 1 Fiat 1500 1967; 1 Volkswagen 1966; 1 Fiat 1100 1965; 1 John Deere landbouw trekker; diverse gebruik te ploegen. Uit voorraad leverbaar: Toyota 1200 de luxe; Schuitenmaker mestwagen. Garage Nagy De Koog, tel. 567 Meisje van 19 jr. zoekt werk; liefst kleine werkkring. Lida Trap, Oranjestraat 6, Ooster end, tel. 222 Te koop zomer-winter- wortels en 2 houten schotten, 1. 4 m en h. 1,50 m. H. A, Witte, Hoorn- derweg B 109a, tel. 3329 Te koop Ford Anglia 1965 100,—. C. Witte, tel. (01720) 91715 Te koop of te ruil aan- geb. voor eend g.o.h. DKW F 12, pas gespoten. J. H. J. Schlepers, Ker- kesteeg 3, Oudeschild Wie heeft er belang stelling voor een was machine met wringer. De motor is nog in goede st. en een kolenhaard Etna 77 grijs. D. v.d. Werve, Eierland C 2, Hoofdweg Oud papier kunt U ook brengen maandagsavonds tussen 19.00-21.00 uur. Jeroengroep Bejaarden Een klusje te doen? Be sen 14.00 en 16.00 t ITEXTANT 3468, 't kost je nik Van Wijngaarden visie Servise. adres Molenstraat 2; Burg, tel. 2594 (na 2666) Strandpaviljoen 1 is ieder weekend opend Piet Hein verf grote daden, in kleuren. Roeper, moesstraat, tel. 2261 Merkbenzine voor prijs. Dros' Sa Eierland C 42 Te koop a angel Renault R 4 '68; R R 6 TL 850 '70; B 6 TL 1100 '70; Rer; '69; Citroën 2 CV Buggie '70. Garage Eierland, tel. (02221 Tehuis gezocht jonge hond. J. H Oudeschild, tel. 321 Ouders, laat u\t deren deelnemen i gratis wedstrijd „K: Dier" der K.S.V. Zie hiervoor onze tentie onze dochter heet j. j. f. duin g. m. duin-boekel trompstraat 11, oudeschild, 30 oktober 1972. E Theo Witte en Emmy Hin Mede namens wed se ouders, geven kennis van ons voo men huwelijk, d; plaatsvinden op 10 november 1972 14.30 uur, in het g( tehuis te Den Texel. Kerkelijke inzegeni 15.00 uur in de H nes de Doper-kerk Burg. De Westen H 89, Den Hoorn - Texel „lepere" W 23a, Oudeschild - Texel Receptie van 19- 21.00 uur in Hot Oranjeboom" te Burg. Tijdelijk adres: waalderweg S 33, schild - Texel. Meyert Laar en Annemarie E trouwen op 10 not 1972 om 1.30 uur: Burg. Deze fijne dag hof te vieren temidde familie en al onze den en kennissen! Ds. E. Loerakker ons huwelijk in uur in de Ned. Her van De Cocksdorp. Van 4.30 tot 60 houden we recep Hotel „De Hoop" Cocksdorp. Langeveldstraat 21 De Cocksdorp. Toekomstig adres Ploosterstraat 26, De Cocksdorp. Zaterdag, 4 nov zijn onze lieve ou( grootouders J. J. Zijm en C. D. Zijm-Wii 25 jaar getrouwd. U kunt ze komen wensen van half half 7 in Hote Zwaan". Hun dankbare ki en kleinkind. Schilderend 30.

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 2