een geheel nieuwe Fl. 3000,- aan waardebonnen DE BARTIMEUSHOEVE Hoe doet U mee? De „Winkeliersvereniging Den Burg" presenteert DE AKTIE START MAANDAG AS. Een spel voor de hele familie, U raakt niet uitgespeeld. U kunt gelukkig zo vaak meedoen als u wilt aan dit gezellige Bij een spel horen prijzen en die zijn bij dit spel niet mis, want totaal wordt er uitgekeerd: De aktie duurt 3x één week. Wekelijks wordt er uitgekeerd: 1 waardebon 2 waardebonnen 4 waardebonnen 8 waardebonnen 10 waardebonnen van ƒ300, van ƒ100,— van 50, van 25, van 10,— De eerste aktieweek is van maandag 6 Fm zaterdag 11 november. lil NICOLAAS- AITIE De eerste aktieweek geeft U extra veel kansen. Doe direkt mee Doe zo vaak mee als U wilt De netto-opbrengst van de aktie komt ten goede aan het Vormingsinstituut voor blinde en slechtziende kinderen te Oosterend Er zullen voor de speeltuin de hoognodige speeltoestellen van worden aangeschaft. Bij Uw winkelier koopt U voor 25 cent een deelnemerskaart. Op deze kaart is ruimte voor 15 letterzegels. U ontvangt gratis bjj elke ƒ2,50, die U besteedt een willekeurige letter. Elke letter hoeft een ander puntenaantal. U plakt een gevonden woord op de deelnemerskaart. Het woord met het hoogste aantal punten wint.. De volle- dige spelregels staan op de deelnemerskaart. UW DEELNEMERSKAART IS ORANJE (in de volgende twee akticweken worden andere kleuren gebruikt). De letters zijn voor alle 3 weken geldend. De kaarten moe/ten vóór zaterdag 18.00 uur bij de winkeliers zijn. De deelnemende winkeliers zijn herkenbaar aan een affiche in de etalage. Het zijn: Agter, O. J. Artima Bakker N.V. Bakker, Electrohuis Stenenplaats 8 Gravenstraat 2 Groeneplaats 6 Weverstraat 13 Bakker's Ijzerhandel N.V., Weverstraat 17 Beekman, Modehuis, Gravenstraat 13 Boetiek 22 Weverstraat 22 Brügemann, J. H., „Het Boekhuis" en „Het Kleuterhuis", Binnenburg 3 Dros' Magazijn Stenenplaats 6 Etten, C. J. van, Kogerstraat 6 Graaf, fa. Z. Hogerstraat 9 Graaf, J. de Julianastraat 2-4 Haan, J. de, Sigarenmag. „Centrum" (niet op rookartikelen) Stenenplaats 10 lloogerheide, J. Weverstraat 21 Kiljan, J., Kogerstraat 27 ,,'t Boéskippehuus" Weverstraat 55 Langeveld de Rooij B.V., Parkstraat 10 Lemstra Weverstraat 45 Leidekkers, C. J., Warmoesstraat 2 Lunter, Fa. Warmoesstraat 12 Mantje, A. Hogerstraat 6 Mantje, ,,'t Korfje" Stenenplaats Meer, v. d. B.V., Binnenburg 10 Meubelhuis Texel Molenstraat 2 Moerbeek, Modehuis Parkstraat 4-6-8 Moerbeek, Interieurverzorging Hogerstraat 10 Nauta, .1. Weverstraat 76 Prins, Salon Henri Weverstraat 48 Dameskapsalon Wilhelminalaan Rijk, H. P., Bloemenmag. Waalderstraat 29 Sambeek-Schrama, mevr. D. v. Stenenplaats 5 Schoorl, Fa. Gebr. Waalderstraat 30 Schoorl, Drogisterij, Slikke, Drogisterij v. d. Swarthof, P., Vis, J. v. d., Vis, W. P. v.d., „Vispaleis Visser, D. Waal, J. de Witte's Bazar 't IJsbecrtje Zegel, C. Zegel, Fa. Frans Zegefl, Textielhuis Zegel, Textielhuis Weverstraat 20 Parkstraat 20 Weverstraat Weverstraat 72 Stenenplaats Hogerstraat Binnenburg Weverstraat Stenenplaats Parkstraat 12 Parkstraat 26-30 Binnenburg 1 Weverstraat 32

Texelsche Courant | 1972 | | pagina 4