Prijs verlaagd! ELECTROHUIS (i Opheffingsuitverkoop ,,'t Kleuterhuis" f2,50 f5, flO,- f 15,- f20,- kostuums, pantalons, jassen SPECIALE ETALAGE Textielhuis ZEGEL f 2595,- Leuke truienjurkjes, overgooiers enz. sw-svc Wijziging consultatiebureau voor zuigelingen Ongelukken Bel bij brand 2066 J. Medendorp biljartkampioen van Texel 3e klasse libre Damclub Texel Winterserie wandeltocht KOSTUUMS v.a. 50,- KOSTUUMS, kleine maten v.a. 25,— PANTALONS, terlenka v.a. 25,— JASSEN v.a. 50,- WEVERSTRAAT Philips kleurenTV's zijn niet in prijs verhoogd. Enorme koopjes, doet uw voordeel. Goedkoper kan het niet. 1 ORT EN SPEL het afgelopen weekend .AGEN: ho^AG 7 JANUARI: asse B KNVB: 4r}exe^"Flevo ng Noordholland: nt Boys-ZDH VC 2-Texel 2 5 ïlten 2-Texcl 3 run .vei a c v urn TEXEL-FLEVO 0—1 ste eze wel zeer eenzijdige wedstrijd i'gii 'levo de zo fel begeerde overwin- lijl innen te halen. Texel trapte af, de vam in het bezit van de Flevo- auiten en gaf een voorzet, die ille Texel-verdedigers werd ge- iok de keeper deed niets en Flevo or schoof de bal in het doel, zo- binnen één minuut Flevo aan de stond met 01. Flevo nam ge- mdi met deze 01 stand, liet Texel *ea en ging met acht man in de ver- an, ng. Voor de rust kwamen er nog msen. Hans Geus schoot eenmaal ïl, de Flevo-keeper sloeg de bal e voeten van Jan van Bennekom e knalde in. De scheidsrechter gaf spel en het bleef 01. Ook na de rw iel heel Texel aan, maar Flevo igde koelbloedig en hield het hlhoon. s ook in deze wedstrijd weer omen, dat Texel tegen een zwak- ud< .genstander z'n slechtste wedstrij- jeelt. Door met z'n allen in de te gaan, krijgen de voorhoede- die het van ruimte moeten Jieb- technisch niet al te sterk zijn, ansen. oijl /lo 0—1 1—1 1—2 2—2 ST. BOYS-ZDH 1—1 een lange rustperiode kwamen ploegen weer in het veld. Deze iize is niet bevorderlijk geweest ?1"ü >eide ploegen speelden een matige - o ijd. St. Boys was iets feller op de dat ze af en toe gevaarlijk voor el van Heerschap kwamen. Ge- voor ZDH was keeper Heerschap goede vorm deze middag. Ook de v« oorhoede roerde zich danig, wat ots kwartier spelen 01 betekende ïlai e Ruiter een fout in de verdedi- :ve|an de thuisclub afstrafte. Na een ar spelen scoorde dezelfde speler Den de keeper en een St. Boys- elkaar in de weg liepen, maar rechter Mandjes zag er geen nt in. St. Boys werd nu weer en kon vlak voor de rust uit een de gelijkmaker inkoppen. Na de gj igen we twee gelijke ploegen in ld en ontstonden er voor beide enige reële scoringskansen. Het kwartier werd de strijd steeds zed en werc* er no& eens naar el- Bslagen en getrapt zonder dat de rechter hier noemenswaardig te- trad. ZDH kwam nog het dichtst overwinning naar een schot van ïgel belandde buiten bereik van per tegen de lat. Zodat het een ■pel bleef waar beide ploegen te- mee moeten zijn. JVC 2-TEXEL 2 1—2 aa 1 trad tegen het sterker geachte nder schroom op en dat bleek de nstelling. JVC drong zeer sterk had voortdurend 5 man in de xle maar kon weinig klaarma- ndat Texel het middenveld be- a°É, dit middenveld werd vooral j8 I. Kooi veel vrij gelaten en hij ;e( an ool^ voortdurend aangespeeld sl het spel voor Texel in goede te leiden. Na plm. 20 minuten er een goede pass op J. Dogger wist ondanks het feit dat er an op zijn huid zaten, op knappe 1 te scoren. Vlak voor de rust JVC sterk opzetten en moest C. Ypenburg met de voet red engen. Na de rust was het weer t sterk opdrong, doch Texel wist "e druk uit te komen. Een tijd lfde het spel van doel tot doel. n JVC een eindoffensief zou in- |om een gelijk spel te forceren xel een knappe aanval op en diagonale schuiver scoorde J. 02. JVC kwam nu fanatiek Een sliding van S. Keijser waar beoordeeld en JVC kreeg alty te nemen: 12. In de reste- minuten stond Texel niets meer kwam het einde van de wed- iet een fraaie 12 overwinning. ETTEN 2-TEXEL 3 2—2 eerste helft had Texel het erg tegen een zeer goed combine- etten. Door onvoldoende inzet <el en te nonchalant optreden achterhoede (uitgezonderd de buterende juniorenkeeper Eddy w< n) de rust dan ook met een hterstand in. Na de thee viel ets terug. Door meer inzet te to- ,g, i voor de pauze, kon Texel dan het laatste fluitsignaal nog komen door doelpunten van P. en C. v. d. Meer. In tegenstelling tot wat in de krant van vrijdag j.I. werd vermeld, wordt deze week zitting gehouden door dokter Van Loon en dokter Coutinho. De zuigelingen, die aan de beurt zijn, worden op het bureau verwacht op de tijden, dat hun eigen huisarts zitting heeft. Deze tijden zijn als volgt Dokter Van Loon, woensdag 10 januari om 13.00 uur. Doktér Coutinho, woensdag 10 januari om 15.00 uur. Bel bij ongelukken uitsluitend de po litie; (02220) 2644. Deze op haar beurt belt de arts en eventueel ambulance. Bij brand altijd bellen: (02220) 2066. Dit geldt voor alle dorpen, zowel over dag als 's nachts. Gediplomeerd VAMOR Met grote vreugde geven rijschool T. Jansen, voor een snelle en prettige rij opleiding. Wij rijden met nieuwe Datsuns 1200. Den Helder, tel 02230-15749 WSW-SVC 6—2 Een gehavend SVC kon het niet bol werken tegen WSW en ging dan ook met 26 ten onder. Door ziekte en an dere oorzaken waren er vier invallers. P.S. Denkt u aan de jaarvergadering van SVC op maandag 15 januari a.s. Eindstand van het reeds in 1972 ge speelde kampioenschap 3e klasse libre, resp gespeeld, punten, beurten, caram boles, hoogste serie en gemiddelde: J. Medendorp 6 12 199 300 18 3,01 T. Bakker 6 10 208 587 20 2,82 G. Terwindt 6 8 185 532 19 2,82 P. A. Zegers 6 6 216 454 15 2,11 H. Timmerman 6 4 252 504 19 2,00 P. Zijm 6 2 221 407 9 1,84 T. Timmermans 6 0 266 466 10 1,75 Het was wederom J. Medendorp die in deze klasse op overtuigende wijze het kampioenschap wist te behalen. Hij won alle partijen en wist een dermate hoog gemiddelde te behalen, dat hij volgend jaar in de 2e klasse moet uit komen. De wisselbeker van deze klasse mag hij behouden daar dit de derde achtereenvolgende keer was dat hij kampioen werd. De goed spelende T. Bakker wist op een fraaie tweede plaats beslag te leggen en verloor slechts zijn partij tegen J. Medendorp. Met technisch goed verzorgd spel reikte G. Terwindt naar een derde plaats. Hij verloot 2 partijen en wel van Medendorp en Bakker. Routinier P. A. Zegers leek eerst rechtstreeks op een kampioen schap af te stevenen toen hij de eerste drie partijen wist te winnen. Een bles sure aan zijn rechterarm verhinderde hem echter om door te drukken, zodat hij op de vierde plaats eindigde. H. Timmerman eindigde voor zijn doen vrij laag. P. Zijm wist helaas maar een partij te winnen. Spijtig was ook dat nieuwkomer T. Timmermans geen enke le partij op zijn naam wist te schrijven. Uit deze klasse zijn twee spelers ge degradeerd: P. Zijm en T. Timmermans. Als afsluiting van de reeks kampioen- schapstoernooien organiseert Biljart vereniging De Graaf het kampioenschap driebanden. Een ieder kan zich inschrij ven door even een berichtje te geven bij café „Olympic", Den Burg, telefoon 2204 De inschrijving sluit zaterdag 13 janu ari. Het toernooi begint mAandag 15 ja nuari om 8 uur 's avonds. Uitslagen 2 januari 1973: P. Bakelaar-H. Bruining 20 J. Hooijberg-C. Meedendorp 02 J. Vinke-P. Kooiman 02 P. Jansen-J. Schoo 11 J. van Heerwaarden-C. Vinke 20 W. Stam-J. P. Hooijberg 02 J. Stam-C. v. d. Werf 11 P. Jansen en J. Schoo speelden een partij met verwikkelingen en verrassen de wendingen. W. Stam bood tegen Joost Hooijberg goede tegenstand. C. Vinke leek op de winst af te gaan maar werd in het eindspel het slachtoffer van een verrassende damzet. J. Stam en C. v. d. Werf hielden elkaar goed in even wicht. J. Hooijberg gaf C. Meedendorp de gelegenheid voor een damzet. Zondag 14 januari vindt de tweede wandeltocht van de winterserie plaats. Er wordt weer gestart vanuit „De In stuif" aan de Califormëweg tussen 13.00 en 14.00 uur. Nieuwe deelnemers kun nen deze keer nog inschrijven, omdat er van de 4 wandeltochten maar 3 vol bracht hoeven te worden, om de herin nering in ontvangst te nemen. Mochten er veel deelnemers zijn, die nog eenmaal verhinderd zijn, dan is de wandelsportvereniging bereid nog een 5e wandeltocht in te lassen, om ook deze deelnemers in de gelegenheid te stellen de serie te voltooien. Leden van de wandelsportvereniging kunnen zondag hun lidmaatschapskaart afhalen bij de start. fELAARTJES ƒ1,95, elke regel 0-65. Texelaartjes rij vooruitbetaling en voldaan. Onder bevragen (niet dan 11 uur in de idel) en onder ƒ1,25 meer. Al- isief 4% BTW. itte Pomp is nog voordeliger. K. Haven 5, Oude- Voor eieren Gravenstr. 20. Altijd vers altijd goedkoop Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig K. H. Boon Vamor f?e- diDl.. tel f02230) 13252 Elke vrijdag theorieles in „De Oranjeboom" om 20.00 uur Voor gebruikte en on geregelde meubelen J. Jongedijk, Boogerd 28, tel. (02220) 2777 Condooms nodig? Bij Sief 3 halen 2 betalen Lompen- en meialen- handel Cobus Spigt, Eier- anri. telefoon f02225) 297 Voor behang naar Roeper. Tel f02220) 2264 Nu volop peren en handappels. M. Huisman, De Veen, tel. (02220) 2203 Op reis of op vakantie? Dan eerst naar de Rei- zenboetiek, Weverstraat 26, Den Burg - Texel, tel. (02220) 3408 I I I „Ilillmannette" hïllmam leesportefeuille Al deze volgende ■i 12 bladen kunt ook U van ons iedere week ontvangen voor een prijs vanaf ƒ1,65 (bezor ging inbegr.). Margriet - Libelle - Panorama - Do nald Duck - Damesroman - Detectiveroman - Sjors - Pep - Nieuwe Revue Accent - 10 (sportblad) - Dummy. Brieven zonder postzegel (die betalen wij voor U) aan Hillmannette, Antwoordnummer 45, Schoonhoven, tel. (01823) 3829. Ook na 6 uur (Ant woordapparaat) 'n Oud gezegde! Kijken is kopen, en dat is wijs Bij Artima vindt u 'n goed stuk gereedschap te gen een redelijke prijs Artima - Gravenstraat wij U kennis van de ge boorte van onze zoon en Annemarie haar broertje Willem Jan J. Boon-Dijksen F. Boon Oosterend, Texel, 4 januari 1973, Botterstraat 2, telefoon (02223) 650. Tijdelijk adres: Lidwina ziekenhuis, Den Helder. Op 6 januari 1973 wer den we verblijd met een dochter en zusje van Ellis Andryna T. v.d. Vis-v.d. Star E. v.d. Vis Kerkesteeg 9, Oudeschild Piet Hein verf vooi grote daden, in mooie kleuren. Roeper, War moesstraat, tel. 2264 Merkbenzine voor wittt prijs. Dros' Smederij Pierland C 42 Wilt u langer gasten? Geef dan uw hotel- of pensionruimte, uw bun galow of caravan vrij blijvend op aan de Rei- zenboetiek, Weverstraat 26, Den Burg, Texel, tel. (02220) 3408. U heeft geen kosten vooraf en betaalt slechts een kleine provi sie Een kinderfeestje? Speel- films huren bij Sief Te koop Intemo olie- haard, 4-pits Atag gas- comfoor. Bernhardlaan 103, tel. 3295 Sigarenbandjes weg gooien? J. Kramer, Bea- trixlaan 58, telefoon 2464, komt ze graag afhalen Goed idee.voor Uw bont in ieder geval kijken bij de grootste en goed koopste bontzaak van Nederland. Duizenden korte en lange Bontman tels, Bonthoeden en -colliers tegen aantrek kelijke lage betaalbare prijzen!! Bont kopen is een zaak van vertrouwen. Een 3-jarig garantie- certificaat is dat vertrou wen waard. Meer waar borg voor bont. Desge wenst zeer soepele cre- dietservice. De Bontko ning, Voorspreek 71, Leeuwarden, tel. 05100 20 7 13. Komt U van bui ten de stad per bus, trein of eigen auto, 'bij koop krijgt U het reisgeld te rugbetaald. Dus gratis reizen Giel Bontes Binnenhaven 86, Den Helder, en Annelies Uitgeest Bernhardlaan 117, Den Burg, geven kennis van hun voorgenomen huwelijk op donderdag 18 januari a.s. in het Raadhuis te Den Burg. Receptie van 18.00-20.001 uur in de Raadskelder te Den Burg. Toekomstig adres: Bassingracht 28, Den Helder. Mede namens onze kin deren, willen wij U har telijk danken voor de fe licitaties, bloemen en ge schenken, die wij op ons 25-jarig huwelijksfeest van u mochten ontvan gen. Ook willen wij direktie en personeel van pension Tatenhove hartelijk dan ken voor de zeer goede verzorging. Het was uit stekend. H. de Jong F. L. de Jong- Spraakman De Koog, Texel, Ruyslaan 33. Te huur garagebox Thijselaan. Tel. (02225) 232 Langs deze weg 'willen wij familie, vrienden en kennissen, heel hartelijk dank zeggen voor de ge weldige belangstelling bij ons huwelijk ondervon den. Theo en Emmy Witte Op 6 januari ging van ons heen onze zwager, oom en beste vriend, de heer Joh. R. Flens, echtgenoot van G. M. Koorn. A. J. Eelman C. C. A. Eelman- Koorn en kinderen Den Burg, Texel, Emmalaan 30. Met droefheid, doch dankbaar voor wat hij voor mij is geweest, geef ik U bij deze kennis, dat heden, na een kortstondig ziekbed, van mij is heengegaan, mijn lieve zorgzame man Jan Daalder, echtgenoot van H. J. Barhorst, in de ouderdom van 58 jaar. H. J. Daalder-Barhorst Oosterend, 4 januari 1973, Vliestraat 15. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Met diepe droefheid geven we kennis van het overlijden van onze zorgzame broer, zwager en oom Jan Daalder in de ouderdom van 58 jaar. Allen, die hem gekend hebben, zullen be seffen, hoe we hem zullen missen. R. Daalder-Halsema W. C. Daalder A. Daalder-Zutphen neven en nichten 4 januari 1973. Heden overleed, na een kortstondig ziek bed, onze innig gelief de en zorgzame man, vader en opa Johannes Reijer Flens, oud-gezagvoerder K.N.S.M., op de leeftijd van 74 jaar. Alkmaar G. M. Flens-Koorn P. C. Flens C. A. Flens-Schenk Alphen a/d Rijn: J. S. Flens M. G. C. Flens de Jager Alkmaar: T. M. Westra-Flens R. A. Westra en kleinkinderen Alkmaar, 6 januari 73 Jan van Goyenscr. 224 De crematie zal plaais- vinden op woensdag, 10 januari a.s. in het crematorium Wester- veld te Driehuis, na aankomst trein 12 56 uur. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de crematie in de kof fiekamer van Wester- veld. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze medewerker Jan Daalder. Wij verliezen in hem een actief medewerker, die bijna 19 jaar zijn beste krachten met volle toewijding aan ons waterschap heeft ge geven. Texel, 9 januari 1973. Bestuur en personeelsleden van het waterschap Texel. Hiermede vervullen wij onze droeve plicht U in kennis te stellen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker, de heer Jan Daalder. Hij heeft zich altijd volledig ingezet voor de belangen van onze verenigingen, en wij heb ben nooit tevergeefs een beroep op hem hoe ven doen. Wij zullen hem missen. Gymnastiekvereniging en J udovereniging Oosterend Met grote droefheid geven wij kennis van het heengaan van onze goede vriend en buur man Jan Daalder. Fam. J. Brans Fam. K. v.d. Kooij Fam. C. Oosterhof Fam. P. Klippel Oosterend, 4 jan. 1973 Hiermede geven wij U kennis, dat onver wachts van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Carolina Elisabeth Schaap, weduwe van Jan Schaatsenberg, in de ouderdom van 85 jaar. Den Burg: A. M. Schaatsenberg Hoofddorp: J. J. Schaatsenberg N. Schaatsenberg-Barhorst Den Burg: M. Moens-Schaatsenberg C. Moens C. Schaatsenberg T. Schaatsenberg-Henkes Eierland: A. Schaatsenberg H. Schaatsenberg-Grunewald klein- en achterkleinkinderen Den Burg, Texel, 5 januari 1973, Huize „Irene",, Gasthuisstraat 21. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad op de algemene begraafplaats te Oudeschild. Nieuwste type Hoge korting en inruil.

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 3