RAADSVERGADERING Rozendijk moet weer dijk met rozen worden VERVOLG VAN PAG. 1 Carnavalsmiddag in „De Witte Burcht" Weekenddiensten artsen Kerkdiensten orde is gesteld. De heer Blanken meende dat de verordening moeilijk te hanteren zou zijn omdat er sprake is van een subjectieve beoordeling. De heer West dorp vond de verantwoording in deze voor één persoon de burgemeester wel erg zwaar. Hij zei op dit aspect te rug te zullen komen bij de behandeling van de aanvraag van de Horeca om het sluitingsuur te verschuiven. De verorde ningswijziging werd tenslotte zonder hoofdelijke stemmen aangenomen. Te laat De raadsvergadering begon meer dan een half uur te laat omdat het taxiver voer ten behoeve van verschillende bui ten Den Burg wonende raadsleden niet tijdig was geregeld. Toen de raadsleden eindelijk om de tafel zaten herdacht burgemeester Sprenger drie overledenen die voor de gemeente Texel van bijzondere beteke nis zijn geweest. Het waren de heren P. J. Gielis van de reinigingsdienst, W. J. Jouwersma (oud-hoofd van de ge meentelijke ULO) en dr. Baumann (schenker van de kunsthistorische scheepvaartverzameling). De raadsleden namen staande enkele ogenblikken stilte in acht. De heer S. Koorn zei met belangstel ling kennis genomen te hebben van de ideeën van de heer Mr. L. C. Mazirel uit Amsterdam (die de raad een pleidooi had doen toekomen voor vestiging van autosloopplaatsen in ieder dorp) al zag hij in de praktijk wel moeilijkheden. De heer Koorn had vernomen dat de heer Kaan, exploitant van het autokerkhof aan de Pontweg, de wrakken aan het opruimen en afvoeren is. Onjuist vond hij het dot op een parkeerterrein daar niet ver vandaan (Kaczor) altijd wel een serie autowrakken te pronk staat. Die komen uiteindelijk ook wel bij Kaan te recht, maar dan is alles wat waardevol is er vanaf gesloopt zodat Kaan er geen cent meer aan kan verdienen. De heer Koorn vond dat autowrakken voortaan direkt naar het autokerkhof moeten en dat bij dit kerkhof ook een overdekte ruimte moet komen waar kan worden gedemonteerd en waar onderdelen kun nen worden opgeslagen. Een voor ande ren toegankelijk open terrein heeft als nadeel dat de wagens koplampen, clig- noteurs en andere nog waardevolle on derdelen door baldadige jongelui wor den vermeld. Wethouder Dros veron derstelde dat de wrakken op het terrein bij Kaczor nog moeten worden bekeken door de verzekering. De heer Blanken attendeerde erop dat ook op het par keerterrein aan de Emmalaan wrakken staan. Wethouder Daalder deelde mee dat van diverse autowrakken op Texel de eigenaars zijn opgespoord. Deze heb ben recentelijk een aanschrijving gekre gen met het verzoek voor opruiming te zorgen. Sluitingsuur Zoals bekend was voorgesteld het ver zoek van Horeca Nederland (afdeling Texel) om verschuiving van het slui tingsuur voor café's, voor pré-advies in handen te stellen van B. en W. De aan vraag is nog in studie. De heer J. Zuide- wind (WD) drong aan op spoed. Oor spronkelijk zou de aanvraag nu al zijn behandeld. Veel horeca-exploitanten hebben voor het komende seizoen al ar tiesten gecontracteerd. Verder had de heer Zuidewind vernomen dat de proef die de burgemeester heeft genomen met de z.g. 8-3 vergunningen is afgelopen, maar over het al dan niet geslaagd zijn van deze proef is niets bekend gemaakt. De heer F. Blanken toonde zich voor stander van verlenging van het slui tingsuur. Dat is in ieder geval prakti scher dan vele horecabedrijven telkens vrijstelling te verlenen.Hij vroeg het college ervoor te zorgen dat uiterlijk in de vergadering van 17 april de gewij zigde verordening „panklaar" ter goed keuring aan de raad wordt voorgelegd. De heer J. Witte zei dat hij het slui tingsuur het liefst helemaal afgeschaft wilde zien. Al eerder had hij be toogd dat op deze wijze de door de ge lijktijdig vertrekkende gasten veroor zaakte drukte- en lawaaipiek op straat zou worden voorkomen. De voorzitter zei dat het de bedoeling was geweest de aanvraag van Horeca Nederland sneller af te handelen, maar bij bespreking in het college bleek de kwestie toch ingewikkelder dan het aanvankelijk scheen. De zaak wordt echter spoedeisend geacht en zal zeker in de eerstvolgende vergadering aan de orde komen, wellicht nog eerder want het is de bedoeling voor 17 april een ex tra raadsvergadering in te lassen. Bij die gelegenheid zullen B. en W. ook te rugkomen op de 8 - 3 vergunningen. De discussie over dit punt werd afgesloten nadat mej. Luijsterburg erop gewezen had dat de horeca-mensen zelf geen voorstander zijn van afschaffing van het verplichte sluitingsuur. Dorpsstraat Gespreksstof leverde ook de voorge nomen afsluiting van de Dorpsstraat te De Koog. Zoals bekend hebben B. en W. besloten de straat van april tot septem ber voor alle rijdend verkeer te sluiten. Verzorgend verkeer en degenen die vrij stelling hebben gekregen kunnen de Dorpsstraat via de Kaapstraat bereiken. In de wintermaanden zal ook het andere verkeer van de Kaapstraat gebruik moeten maken om de Dorpsstraat in te komen. De raadsleden Luijsterburg, Koorn, Weijdt en Witte informeerden of al een oplossing is gevonden voor de heer Bonne wiens benzinepomp in de af te sluiten straat staat. De burgemeester zei dat namens de heer Bonne een brief is ingekomen die in het college zal wor den besproken. Het is de bedoeling deze week met Bonne te praten. Mogelijkhe den voor schadevergoeding zullen wor den bekeken. Het is noodzakelijk met hem tot overeenstemming te komen. Desgevraagd lichtte de heer Dros de voorgenomen verkeersmaatregelen nog toe; het verkeer dat via de Kaapstraat in de Dorpsstraat mag (dus in de zomer het verzorgende en „vrijgestelde" ver keer en in de winter alle verkeer) kan de Dorpsstraat in beide richtingen weer verlaten. De heer Westdorp vond het wel erg ambtelijk dat het verzorgend verkeer (vrachtauto's e.d.) een vergun- In de raadsvergadering van dinsdag stelde de gemeenteraad enkele deels reeds in gebruik zijnde weg- en straat namen officieel vast. Het ging om de Pontweg, Gerritslanderdijkje, Monni- kenweg, Ploegelanderweg, Ruyslaan, Randweg, Nattevlakweg, Ruigendijk en Dorpsstraat. Naar aanleiding daarvan stelde de heer P. Smit voor de Rozendijk niet alleen zijn naam officieel te geven maar er ook een rozendijk van te ma ken, door de aanplant van rozenhagen. Rozen zijn niet duur, goed bestand tegen het Texelse klimaat en niet zo gevaar lijk als meidoorns. De heer C. Ellen haakte er onmiddellijk op in. Als ge meente hebben we nog niets gedaan om te voorzien in de schade van de storm van 13 november en ter compensatie van de meidoornrooi, zo stelde hij. Hij vond dat de raadsleden per man een tientje voor het rozendijk-projekt be schikbaar moesten stellen. Het voorstel viel in goede aarde. Besloten werd de in diezelfde vergadering goedgekeurde verhoging van hetprcsentiegeld voor dit doel af te staan. Ook de voorzitter, zelf wonend aan de Rozendijk, beloofde zijn bijdrage te zullen geven. Voorkeur voor een bepaalde kleur rozen had nie mand In de rondvraag van de raadsvergade ring werd nog enkele keren over bomen en struiken gesproken. De heer Weijdt vond dat de perevuurbestrijding uit de hand ging lopen. Hij was niet gelukkig met het verdwijnen van steeds meer meidoorns, temeer door hij tot dusver weinig van herplant had gemerkt. Mr. Sprenger verzekerde dat het wel dege lijk de bedoeling is de zieke struiken door andere soorten te vervangen. Een bevredigender methode van perevuur bestrijding is er niet. Hoe lang de be strijding nog kan duren is niet te zeg gen. De heer M. Bakker meende te we ten dat in de eigen meidoornhaag van Staatsbosbeheer „toevallig" nooit pere- vuur voorkomt. „U begrijpt wel wat ik bedoel", zo zei hij veelbetekenend. De raadsleden zeiden nadrukkelijk het NIET te begrijpen. De heer P. Smit klaagde erover dat de gemeente aan de Beatrixlaan zieke bo men heeft gekapt maar blijkbaar niet voornemens is voor nieuwe bomen te zorgen. Als een particulier bomen wil kappen heeft hij vergunning nodig en is hij tot herplant verplicht. Ook de ge meente moet zich aan die spelregels houden. Mr. Sprenger was het er roe rend mee eens. Radioaktief vat Op 6 december is op de Noordzee een vat hoogst gevaarlijk radioaktief mate riaal zoekgeraakt. Zolang het niet is teruggevonden is de kans groot dat het ergens aanspoelt. De heer Ellen achtte het gewenst, dat bij de strandslagen of op andere manieren wordt gewaar schuwd tegen de levensgevaarlijke stra ling. Wie het (geelgekleurde) vat aan treft, moet het niet aanraken. Bij ope ning is het op een meter afstand dode lijk. De heer Ellen bracht nog een ander gevaar ter sprake: scholieren die dage lijks van Oosterend naar Den Burg v.v. fietsen, lopen op de bochtige, steeds drukker wordende Oosterenderweg veel risico. Zolang er geen fietspad is zouden wielrijders gebruik moeten maken van een „alternatieve" route: door Spang. De heer Ellen vroeg onderwijzend per soneel en ouders in deze te benaderen. Tweede woningen De heer C. Koorn zei de indruk te hebben dat het beleid van B. en W. in zake tweede woningen niet streng ge noeg is. Nog te gemakkelijk wordt toe gestaan dat een huis als tweede wo ning wordt verkocht, terwijl op Texel vele woningzoekenden zijn die zo'n ge bouw zouden willen kopen voor een re delijke prijs. Ook als het oude, vervallen huizen betreft is verkoop aan Texelaars gewenst want velen zijn bereid en in staat zo'n gebouwtje zelf op te knappen. De heer Koorn noemde enkele voor beelden waaruit moest blijken dat de gemeente te soepel is. Een huisje op het Klif in Den Hoorn werd uiteindelijk door Texelaars gekocht, maar de ge meente had toen al toestemming voor verkoop als tweede woning gegeven. Ook de voormalige woning van kapper Uitgeest is aan de woningvoorraad ont trokken omdat het huis met paste in de plannen van de Algemene Bank Ne derland die het pand heeft overgeno men. Wethouder Daalder bestreed dat de gemeente .kwistig" met tweede wo ningen „rondstrooit". Integendeel: de laatste tijd zijn tal van aanvragen afge wezen waardoor de betreffende huizen voor permanente bewoning konden worden verkocht. De moeilijkheid is dat de gemeente vaak niet weet of de betreffende eige naar wel pogingen heeft gedaan om zijn woning voor permanent gebruik te ver kopen. Als men aanvoert dat verkoop- pogingen niet zijn gelukt, kan men dat moeilijk controleren. Het gemeentebe stuur zal trachten daar meer informatie over te krijgen en wel van de zijde van de gegadigden voor dergelijke wonin gen. Binnenkort zal in de „raadhuisru briek" in de Texelse Courant een be richt verschijnen waarin gegadigden voor permanente bewoning van bepaal de panden worden opgeroepen zich te melden. Een woning die als tweede woning mag worden verkocht is aanmerkelijk meer waard, en wordt ook hoger getax eerd, dan andere huizen. De neiging van huiseigenaars om hun gebouwen als tweede woning te verkopen is dan ook alleszins begrijpelijk. De discussie over deze zaak werd afgesloten nadat Mr. Sprenger had beloofd dat het ge meentebestuur de vinger aan de pols zal houden. Alleen in uiterste gevallen zal een huis als tweede woning worden prijsgegeven. De heer Weijdt adviseerde nog alle aanvragen om een huis als tweede woning te mogen verkopen in de krant te publiceren. Alle woningzoe kenden zijn dan op de hoogte en kunnen zich desgewenst als koper melden. Postweg De heer Koorn had meetpaaltjes ge zien op het weiland bij de bocht Wester- weg-Postweg en had daaruit gekonklu- deerd dat men voornemens is bij verbe tering van de Postweg deze bocht flauw te maken. Hij was daar niet voor omdat het hard rijden in de hand zou werken zodat het gevaar eerder toe- dan af zou nemen. Zou de nieuwe bocht er toch komen, dan zou vangrails voor de post- sloot moeten worden geplaatst. In de huidige situatie vliegt hier ook wel eens een auto uit de bocht en in de sloot, maar gezien de nadrukkelijke waar schuwingstekenen moet hier volgens sprake zijn van „op basis van vrijwil ligheid". Wethouder Dros zei dat bij uit voering van het versoberde plan tot verbetering van de Postweg de huidige bocht zal blijven bestaan. Weverstraat De heer J. Zuidewind nam aan dat de Weverstraat ook dit jaar weer voor ver keer wordt afgesloten. Hij wees op de noodzaak van voldoende parkeerruimte in de direkte omgeving en meende dat daarvoor de nu als volkstuin in gebruik zijnde grond op de hoek Wilhelmina- laan-Achterom kan 'worden gebruikt. De heer F. Blanken maakte direkt bezwaar tegen „weer een steenwoestijn erbij". Eerst moeten de bestaande nog nauwe lijks benutte parkeerterreinen maar worden gebruikt. Mr. Sprenger zei dat de gemeente niet over genoemde volks tuintjes kan beschikken. De heer Dros maakte er melding van dat de Wever straat wel weer dicht zal gaan, en waar schijnlijk ook dicht zal blijven. Op dit moment is echter een totaal ander ver keersplan voor Den Burg in studie zodat het best mogelijk is dat de hele pro blematiek opnieuw moet worden be zien. Burgemeester Sprenger zei dat in zake afsluiting nog geen enkele beslis sing is genomen al zal dat niet lang meer duren. Voorrangskruising De heer M. Bakker vond de wijze waarop de kruising Beatrixlaan-Gast- huisstraat tot voorrangskruising ds ge maakt, niet logisch. Het verkeer op de Beatrixlaan (deel van de „rondweg" om Den Burg) heeft voorrang gekregen. Die situatie komt nergens anders in de rondweg voor. Daar hebben juist de in- en uitgaande wegen voorrang. Nu zal men geneigd zijn op de Beatrixlaan snel door te rijden, wat gevaar oplevert voor de overstekende kleuters van de Maris Stella-school. De heer Bakker ver wachtte nog meer „brokken" dan in het verleden. De heer Dros zei dat in het kader van het nieuwe verkeersplan voor Den Burg alles nog eens zal worden be keken. O.a. zal de vraag aan de orde worden gesteld of de rondwegen dan wel de in- en uitvoerende wegen voor rang moeten krijgen. Telefoon Met de telefoonverbindingen op Texel is het vaak droevig gesteld, zo bleek uit klachten van de heer Westdorp. Het duurt soms wel een half uur alvorens het lukt een verbinding tussen b.v. De Cocksdorp en een ander dorp op Texel of daarbuiten tot stand te brengen. Als dokter of brandweer nodig is, kan zo iets funeste gevolgen hebben. Mr. Sprenger zei van de moeilijkheden op de hoogte te zijn, maar hij wist oök dat bij PTT aan verbetering wordt gewerkt. Zondagmiddag a.s. zal voor de jeugd van 12 jaar en ouder een gezellige car- navolsmiddag worden gehouden in „De Witte Burght". Prins Carnaval en een raad van vijf zullen op dit festijn niet ontbreken. Voor de verschillende spelle tjes die op het programma staan zijn een flink aantal prijzen beschikbaar, die er niet om liegen. Het zou leuk zijn als de aanwezigen wat bizar uitgedost in „De Witte Burght" verschijnen; ver plicht is het echter niet. Het feest be gint om half drie. ning moeten hebben om de straat in te mogen. Het is te gek dat zij eerst naar het raadhuis moeten. Ter geruststelling werd meegedeeld dat de chauffeurs bij de politie te De Koog terecht kunnen, maar Westdorp zou nog liever zien dat zelfs dat niet hoefde. Spreker had nog meer kritiek op de voorgenomen maat regelen. Wethouder Daalder vertelde dat de kwestie afsluiting Dorpsstraat al lang onderwerp van gesprek is. „Wij zijn algemeen van gedachten dat de straat wandel- en winkelstraat moet worden. Daar moeten we nu aan gaan wennen. Als we de straat steeds weer afsluiten en openen geeft dat verwar ring". Een verheugende mededeling van de voorzitter was dat Gedeputeerde Staten akkoord zijn gegaan met het krediet dat beschikbaar wordt gesteld voor aanleg van riolering van de Grensweg met om geving. De plannen kunnen nu dus uit gevoerd worden. Uitsluitend voor spoedgevallen van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter BARNARD, Oosterend, tel. (02223) 234. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, telefoon (02220) 3241. DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 18.00 uur tot maandagmorgen 8 uur J. BEEKMAN, De Waal, telefoon (02220) 1527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 10 maart tot en met 16 maart, tel. 2182, b.g.g. telefoon 2663. idï CONSULTATIEBUREAU V0(pze ZUIGELINGEN De zuigelingen, die aan de beur worden op het bureau verwacht tijden, dat hun eigen huisarts j heeft. Deze tijden zijn als volgt Dokter Siebinga, dinsdag 13 maai 14.00 uur. Dokter Barnard, woensdag 14 om 13.30 uur. weekend 10 en 11 maart 197 R.K. KERKDIENSTEN Den Burg: zaterdag 19.30 uur zondag 8.30 en 10.30 uur De Koog: zondag 10.30 uur Oudeschild zondag 9.15 en 19.00 Den Hoorn: zaterdag 19.30 uur De Cocksdorp: zondag 9.15 en 10.4 Oosterend: zaterdag 19.30 uur PROTESTANTSE KERKDIENS§Zu Zondag 11 maart 1973 HERVORMDE GEMEENTES Den Burg 10 uur ds. Mulder ede ton in iR zee De Cocksdorp 10 uur Eerw. hee let Loerakker, Gebed voor het gew Den Hoorn 11 uur ds. Waardenbu De Koog 19.30 uur ds. Loerakker De Waal 9.30 uur ds. Waardenbur Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Oudeschild 11 00 uur ds. De Gier Collecte onderhoud kerk. GEREFORMEERDE KERK Oosterend 10.00 uur ds. J. Mulder van Tuindorp-Ooi 19.00 uur ds. J. Mulder Oosterend 10.00 uur ds. Kruithof Biduur voor gewas en arbeid. 17 00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEEN Oosterend 10.00 eri 16.00 uur Die: Dinsdag 13 maart Oosterend 19.00 uur ds. W. Suyke DOOPSGEZINDE GEMEENTi Den Burg 10.00 uur ds. Kuitse Aansluiting rusthuizen. Extra wi 2% Uppsala-aktie d« TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,95, elke regel meer ƒ0,65. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4% BTW. Voor uw betere voetver zorging naar gedipl. pedi cure Els Sluis-Reinicke, Lieuwstraat 27, Den Burg telefoon 3511 Tegelzetter. Fokko Mulder, Kotterstr. 9, Oos- terend, tel. 666 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, Telef. (02279) 1482. Postbus 12 Reparatie aan auto of motor: Doe het zelf. Za terdags bij Garage Dros, Eierland Te koop grammofoon platen, talencursussen Frans, Duits, Engels, Spaans en Italiaans, ge heel compleet 35,per cursus. Tel. 070-652405 of 111097 Te koop 8 antieke ko peren gewichtjes in blok 50,antieke dubbele sigarenplank 20,Tel. 070-111097 of 652405 Voor grote en kleine palen? Aankoop Centrale Texel Voor Uw tegel- en mo zaïekwerk naar C. v.d. Maden, Kogerstr. 65, tel. (02220) 3320 Bejaarden!! Een klein klusje te doen? Bel TEXTANT Tel. 3368 of 3468. 't kost je niks Van Wijngaarden Tele visie Ssrvise. Nieuw adres Molenstraat 21, Den Burg, tel. 2594 (na 6 uur 2666) Jerry Cotton. Idylles enz. ruilen, kopen. Ook oudere uitgaven tegen la gere prijzen. Tevens ko pen wij uw oude bladen op. Sief, Kogerstraat 11, telefoon 3588 Films zien. Zoef, zoef naar Sief, Sief 'n Oud gezegde! Kijken is kopen, en dat is wijs Bij Artima vindt u 'n goed stuk gereedschap te gen een redelijke prijs Artima - Gravenstraat Voor prima gebruikt hout (spijkerschoon), div. afmetingen, planken, balk- en ribhout. Delen 4 cm dik geschikt voor oruggen e.d. Kom kijken en zoek uit! Fa. Barhorst tel. (02220) 2684 3055 Uit voorraad leverbaar prima stopzand en puin Tevens het adres voor alle grondwerken. Fa. Barhorst, tel. (02220) 2684 en 3055 Voor zonwering naar B. C. van Veen. Nu ook buitenzonwering, bijzon der geschikt voor het Texelse klimaat. Vraag vrijblijvend prijsopgave. Thijsselaan 29, tel. (02220) 3304 3 Jerry Cottons, Gold 45, Idylles, doktersromans enz. nu uitzoeken voor 99 ct. Sief, Kogerstr. 11 Accu's 30% korting, 2 jaar garantie. Banden 25% korting, gratis dé- en montage. De Witte Pomp, K. Verweij, Oude schild, tel. (02220) 3520 Denkt u bij de verzor ging van uw tuin aan on ze champignoncompost Altijd verkrijgbaar. Champignonkwekerij S. Hin en zn., tel. 02226-281 Te koop volière, 1 kweekst. Turquoisuie- parkiet; 1 kweekst. Rood ruggen-parkiet; 1 olie tank 1200 ltr. P. G. Ver- seput, Pontweg K 89b Scheidegger N.V. start binnenkort weer een cursus mach ineschrij ven in Den Burg. Voor inlich tingen B. Atema, tel. (020) 265767 Voor laders en tra» Aankoop Centrale T| Te koop VW 16(Hj bj. 1966, i.g.st.v. oid kmst. 75.000 Wagen» str. 11, Den Burg.l 3578 Volop eieren. W Keijser, Molenbui 41, Oosterend, tel. 618 Gevraagd woonr, voor jong gezin, a kinderen. Bneven c nr. 642 bur. v.d. bla: Meisje 16 jr. zoekt voor de zaterdag, De Koog of Den i Tel. (02228) 325 Meisje b.z.a. voor terdags en vaki Liefst kinderoppas winkel. Tel. (0222Q)! Lieve j. de weg is de vr. is zw„ maar^ zal niet lang meerd M. NVSH voorbe- P hoedsmiddelen zijn er niet voor niets, gebruik ze ook. Informa tiecentrum iedere maan dag 20 00-21.30 uur Groe- ne Kruisgebouw Door omstandig! te k. Austin Glider verkeert i.z.g.st. V: prijs ƒ1950,De terstraat 88, Oudes tel. 2766 Te koop aangeb. olie kachel, dubbelbrander. Gasthuisstraat 40, tel. 3350 Te koop Fiat 124 spec. T 1971; Fiat 128 station car 1970; Fiat 124 station car 1970; Fiat 124 Sedan 1969; Renault R 16 TS '69. Fiat 850 1967. Garage Schoorl, Waalderstr. 30 - 35, Den Burg, tel. (02220) 2550 Krijgen of kopen? Textant zoekt voor rij dende „derde wereld win kel" een oude bakkers kar o.i.d. met klep. Tel. (02220) 3368 of 3468 Wie heeft mijn step (blauw) gezien? Jan-Peter v. Heer waarden, Thijsse laan 49 Biedt zich aan net meisje voor zaterdag en seizoen. Thijsselaan 142, Den Burg, tel. 2244 Te koop gevr. een da mesfiets, evt. oud model Tel. (02220) 3109 Te koop 5 goede ban den (VW kever), waarvan 2 radiaal, samen ƒ50, Tel. (02220) 2002 Te koop kinderstoel, kinderledikantje met he meltje en hoog model wandelwagen. Kogerstr. 46, na 18.00 uur Te koop Solex, pluche loper met nikkelen roe den, pendule en Aladdin kacheltje. Bernhardlaan 27 Te koop Ford Capri 1500 XL bj. 1970, km.- stand 41.000. Vraagprijs ƒ5500,—. N. Westerlaken, Lieuwstr. 5, Den Burg Maandag 12 maart staatsloten afhalen. D. Hemelrijk, De Ruy ter straat 110 Klaverjasdrive met vaste maat op 9 maart in „Strends-End", aanvang 8 uur Jongeman zoekt s ruimte in of bij Den: (kamer, deel v e. hu schuurtje geen bezv Peter Kooger, Kiki str. 86, De Cocksdorp Nu volop handap M. Huisman, De tel. (02220) 2203 - Gediplomeerd Vü rijschool T. Jansen, een snelle en prettigs opleiding. Wij rijden] nieuwe Datsuns 1200 Helder, tel 02230-15' Piet Hein verf grote daden, in r kleuren. Roeper, moesstraat, tel. 2264 Merkbenzine voor prijs. Dros' Sm« Eierland C 42 W d. Wilt u langer ga; Geef dan uw hotel- pensionruimte, uw galow of caravan blijvend op aan de zenboetiek, Wevers 26, Den Burg, Texel (02220) 3408. U heeft kosten vooraf en slechts een kleine pt Op reis of op vak Dan eerst naar de zenboctiek, Wevers 26, Den Burg - Texel (02220) 3408 Onze laatste bon tels, bonthoeden, - nu kopen ver bened normale waarde!! van ƒ650,nu ƒ298,b.v. van J nu slechts ƒ475,—, enz. Zo goedkoop k nooit 'n bontmantel zult zeggen: dit is mogelijk, dat voor niets! Dit kan léén: De grootste en koopste bontzaak t derland De Bontk Voorstreek 71, Lee den, tel. (05100) Crediet-service mo Komt U van buiter. stad, bij koop reisge rug (ook benzine Dus gratis reizen. Zaterdagavond avond S.V. De Koog ziens in de Buteri

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 2