AGENDA Te kust en te keur een bedieningsmachinist Goed voetbaljaar voor Den Hoorn |Wie werkt er mee aan de wereld fa. J. H. Geus en Zn. Voor diepvriezers en koelkasten Rijksscholengemeenschap Texel Aangifte van nieuwe leerlingen moederloze lammetjes Strandhotel „Prinses Juliana" GASVERWARMING ƒ175,- Koelewijn's Handelsmaatschappij B.V. MEIERBUS pantalons jacks denim pakken T-shirts tricot blouses pu Hovers mantels «"ergadcritig sportvereniging Z.D.H. V HOORN Vrijdagavond hield leLing voetbal van de Sportvereni- haar jaarvergadering in „De Voor de eerste maal gebeurde dit De afdeling gymnastiek zal bin- >rt vergaderen. Het loskoppelen ieide vergaderingen is vooral het r van de groei van de afdeling istiek. bestuur werd van vijf op zeven gebracht. De heren W. de Porto ïerkiesbaar) en D. Drijver traden laatste werd met algemene stem- ïerkozen. Verder werden de heren ;rschap, C. de Bruin en H. de Ruy- het bestuur gekozen, de elftalcommissie was alleen C. tenhorst herkiesbaar. Ook hij werd lgemene stemmen herkozen. Voor tredende leden, de heren W. de en H, de Vries kwam in de plaats ]ker en C. de Bruyn. De nieuwe :ommissie treedt pas op in het e seizoen. Goed jaar de verslagen van penningmeester irto en secretaris Drijver bleek dat >n goed jaar is geweest. Het eerste staat bovenaan en het derde mpioen geworden. De training goed bezocht en de stemming is stekend. Dit is vooral te danken ainer Haagsma. ligt in de bedoeling voor alle elf- tournooien te organiseren Het be- jaarlijkse tournooi van ZDH 1 19 augustus gehouden. Het elft-el ;enodigd, deel te nemen aan het Ouden-tournooi van de voetbal- ;ing HRVC te Amsterdam. Het i'atsvinden op 26 augustus. Het seizoen begint op 2 september. JAT IK ZEGGEN WOU Iele jongeren uit de Ned Herv. ge- in Den Burg hebben het initia- Inomen om aan de wereld te gaan n. Ze hebben hiervoor een projekt fen van het werelddiakonaat in Se- JHet „Centre de Boppe", dat is een ■m voor cultureel medisch werk. [hiervoor de benodigde financiën [te krijgen zijn ze gestart met een Jtpier aktie en een oppascentrale. [werkwinkel", zo hebben ze zich nd, zou haar aktiviteiten nog wel [llen breiden, ware het niet dat de hiervoor te klein is. Jongelui, die Jillen werken aan de wereld, zou- mogelijkheden kunnen helpen |ten. it je het een goed initiatief en [e er in mee, kom ons dan gerust (Je 'hoeft daarvoor heus ook niet lerv. te zijn). Werk je mee? Bel lar Vincent Tijssen, telefoon 3584 Tan de Lugt, telefoon 2072. &r de oppascentrale Ria de Ridder bn 2314). |Voor de oud-papier aktie zoeken enige opslagplaatsen, wie helpt It de brand t op tijd uw xMvertenties in l de krant van gs voor 12 uur de krant van ag svóór12 uur Woensdag 21 maart Oosterend, Gebouw voor Chr. Belangen, 16.00 uur, Rode Kruis filmvoorstelling voor kinderen: Yogi de beer. Oosterend, Gebouw voor Chr. Belangen, 20.00 uur, Rode Kruis filmvoorstelling De vlam en de pijl. Den Burg, 't Asiel, 20.00 uur, Textant, film „Monsieur Hawarden". Donderdag 22 maart Den Burg, Burgemeester De Koninghal, 20.00 uur, Scapino-ballet. De Koog, „De Toekomst", 16.00 uur, Rode Kruis filmvoorstelling voor kinderen; Yogi de beer. De Koog, „De Toekomst", 20.00 uur, Rode Kruis filmvoorstelling: De vlam en de pijl. Den Burg, hotel „De Zwaan", 20.00 uur, ledenvergadering woningbouwvereni ging Texel. Vrijdag 23 maart Den Burg, hotel „De Oranjeboom", 14.30 uur, dia- en filmvertoning reisbureau Hippo, voor bejaarden en anderen. Den Hoorn, dorpshuis, 16.00 uur, film voorstelling Rode Kruis voor kinde ren: Yogi de beer. Den Hoorn, dorpshuis, 20.00 uur, Rode- Kruis filmvoorstelling: De vlam en de pijl. Den Burg, hotel „De Lindeboom-Texel", 20.00 uur, introductie-avond transcen dente meditatie. Elke dag Den Burg, Raadhuis, Tentoonstelling „Water". Openingstijden: iedere werkdag 9.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 17.00 uur. Iedere dinsdagavond Den Burg, hotel „De Zwaan", 20.00 uur, bijeenkomst biljartclub. Iedere woensdag Den Burg, ,,'tAsiel", 20.00 uur, discus sie (Textant). Iedere donderdag Den Burg, Muziekschool, Parkstraat, 14.00 - 16.00 uur, legpuzzeltheek. Den Burg, 'tAsiel, 20.00 uur, filmgroep (Textant). Den Burg, hotel „De Zwaan", 20.00 uur, bijeenkomst klaverjasclub. Den Hoorn, school, 11.00 uur, moeder en kind-gymnastiek. Bejaardengymnastiek en -zang Den Burg, „Casino", woensdags, 11.00 uur gymnastiek. Den Burg, Landbouwschool, woensdags 15.00 uur, zang. Bejaardenomroep. Elke maandag- en donderdagavond om 18.30 uur. Met o.a. verzoekplaten en verjaardagen. Trimmen Zaterdag 16.00 uur en dinsdag 14.00 uur trimmen bij „Dennenoord". Maatschappelijk werk Den Burg, Raadhuis, elke dinsdag en donderdag 9.00 - 12.00 uur, spreekuur zr. A. Haasnoot van de Gemeentelijke Sociale Dienst. Afspraken kunnen worden gemaakt bij de afdeling So ciale Dienst in het Raadhuis. Den Burg, R.K. Kleuterschool, elke vrijdag 10.00- 11.00 uur, spreekuur mej. H. C. A. Brilman van de Stich ting Maatschappelijk Werk in de Kop van Noordholland. Tel. (02230) 15834, tijdens het spreekuur (02220) 2610. ÏXELAARTJES Is ƒ1,95, elke regel ƒ0,65. Texelaartjes bij vooruitbetaling ien voldaan. Onder te bevragen (niet dan 11 uur in de tndel) en onder ir ƒ1,25 meer. lusief 4% BTW. Heden overleed, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Brandsma in de leeftijd van 75 jaar. Familie J. Brandsma Den Helder De begrafenis heeft heden (dinsdag 20 maart) plaatsgehad op de algemene begraafplaats te Makkum. Ai renbandjes weg- J. Kramer, Bea- n 58, telefoon 2464, je graag afhalen I vogelvoeders Aan- fltrale Texel 3fBnderfeestje? Speel uren bij Sief J hamster- of kavia- u I Aankoop Centrale iB g— oor eieren Graven- l I 20. Altijd vers ■goedkoop ">c! ms nodig? Bij of [balen 2 betalen ?jss halen. Zie onze s- Warenhuis De posterend oop antieke smeed- weegschaal met f1 schalen ƒ85,—; |eke koperen |s ƒ50,—. [11097 - 652405 ge- Tel. Hiermede geven wij U kennis, dat nog on verwachts van ons is heengegaan onze lieve vader en grootvader Cornells Jacob Boon, weduwnaar van G. Schotanus, op de leeftijd van bijna 81 jaar. J. Boon T. Boon-Eelman A. C. Boon A. Boon-Haker K. Boon D. Boon-Waardenburg P. Boon en kleinkinderen Den Hoorn, Texel, 19 maart 1973, Herenstraat 51. Correspondentie-adres: Klif 16, Den Hoorn. De begrafenis zal plaastvinden donderdag 22 maart, n.m. 2 uur vertrek van huis, op de Ned. Herv. begraafplaats te Den Hoorn. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond aan huis van 7.30 tot 8.30 uur. Hiermede geven wij U kennis, dat heden in het verpleeghuis „Den Coogh" te Den Helder van ons is heengegaan onze lieve zuster en tante Johanna M. Weijdt, weduwe van Johan Vlas, op de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie J. J. Weijdt Den Burg, Texel, 16 maart 1973, Huize „Irene". De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad te Den Burg. Uw belang is Texels Belang. Geeft U op als lid Accu's 30°/o korting, jaar garantie. Banden 25% korting, gratis dé- en montage. De Witte Pomp, K. Verweij, Oude- schild, tel. (02220) 3520 Denkt u bij de verzor ging van uw tuin aan on ze champignoncompost Altijd verkrijgbaar. Champignonkwekerij S. Hin en zn., tel. 02226-281 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13253. Elke vrijdag theorieles in „De Oranjeboom" om 20.00 uur Voor gebruikte en on geregelde meubelen. J. Jongedijk, Boogerd 28, tel. (02220) 2777 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Voor behang naar Roeper. Tel. (02220) 2264 Nu volop handappels. M. Huisman, De Veen, tel. (02220) 2203 Te koop broeiramen met teakh. lijst, 80x150 cm. J. Uitgeest, „Flora", tel. 2565 Aangespoeld goudgele autoped. W. v. Beieren str. 48, Den Burg Te koop aangeb. enkele gebruikte gashaarden. Schilderend 142 a, Den Burg, tel. 3171 Te koop hang-legkast. P/2 jr. oud, wit laqué, Bernhardlaan 67, Den Burg Geboren Maaike, dochter van Theo en Ma rik a den Draak Texel, 16 maart 1973, Wilhelminalaan 29, Den Burg. Tijdelijk adres: Zieken huis Parkzicht, kamer 309, Den Helder Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van dochtertje en zusje Danielle Te koop Philips band recorder, 4 sporen. Lieuwstr. 55, Den Burg Weggelopen rode kater met witte neus en bef. Inlichtingen J. Maat, Jonkerstraat 5 Wij gaan trouwen Hans Zijm en Ria v.d. Hoek op woensdag 28 maart a s. om 13.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Kerkelijke inzegening om 14.00 uur in de Kapel van Huize „St. Jan". Gelegenheid tot felicite ren van 17.00 tot 18.30 u. in Hotel „De Zwaan". Voorlopig adres: De Wes ten H 109, Den Burg. Gediplomeerd VAMOR rijschool T. Jansen, voor een snelle en prettige rij opleiding. Wij rijden met nieuwe Datsuns 1200. Den Helder, tel 02230-15749 Piet Hein verf voor grote daden, in mooie kleuren. Roeper, War moesstraat, tel. 2264 Merkbenzine voor witte prijs. Dros' Smederij Eierland C 42 Op reis of op vakantie? Dan eerst naar de Rei- zenboetiek, Weverstraat 26, Den Burg - Texel, tel. (02220) 3408 L. Kaczor-den Braven K. Kaczor Ronny De Koog, Texel, 16 maart 1973, Kaapstraat 13. Voor de vele blijken van medeleven en harte lijkheid ondervonden van familie, buren en vrien den, zowel in het zieken- ons huis en bij mijn thuis komst, wil ik mede na mens mijn man en kinde ren, U heel hartelijk dan ken. Boven denken en ver wachten verblijdde de Heere ons met de geboor te van twee zonen Wouter en Jasper M. de Goede-Vijf huizen J. S. de Goede Joke Oosterend (Texel), 14 maart 1973, Oesterstraat 7. Tijdelijk: Lidwina zie kenhuis, Den Helder. BEKENDMAKING Ondergetekenden maken bij deze bekend, dat zij hun Aannemersbedrijf per 20 maart a.s. hebben overgedaan aan Wij danken onze geachte cliëntèle voor het genoten vertrouwen in ons gesteld en bevelen onze opvolger in Uw gunst aan. Fa. De Porto en De Jong Aansluitend op bovenstaande berichten wij, dat iwij het bedrijf van fa. De Porto en De Jong hebben overgenomen, en houden ons voor Uw opdrachten beleefd aanbevolen. Fa. J. H. Geus en Zn. Voor de vele blijken van belangstelling bij het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader PIETER GRISNICH betuigen wij onze op rechte dank. Vooral ook aan directie en personeel van de Gollard voor alle goede zorgen en Ds. Mul der voor de troostwoor den tot ons gesproken. Mevr. W. Grisnich- de. Bas kinderen en kleinkinderen Den Burg, Texel, maart 1973. Rentenaar, Oosterend Jan Agter Dros' Smederij (3-jarige MAVO, 4-jarige MAVO, HAVO, Atheneum) Leerlingen voor de brugklas 1973-1974 kun nen ingeschreven worden aan de school (per soonlijk of telefonisch 02220)-2958) of via de hoofden van de lagere scholen. De aanmelding dient te geschieden vóór 1 april 1973. TE KOOP GEVRAAGD tegen goede prijs. H. POORTINGA, Lutjewoude 3, Kollum, tel. (05114) 1677 Kom zaterdag op Texel. De Koog, Texel - tel. (02228) 441 vraagt Jonge energieke medewerker voor administratieve en representatieve functie, verest goede algemene ontwikkeling, kennis van de moderne talen, typevaardigheid, moet goed met mensen kunnen om gaan. (jaarbetrekking). Receptioniste vereistgoede algemene ontwikkeling, talenkennis, typevaardigheid. Buffetjuffrouw voor koffie- en drankenbuffet. Nachtportier (werktijden b.v. 22.30 uur tot 07.30 uur). Werkzaamheden o.a.: Toezicht en controle. Het ontvangen van gasten. Behandeling van telefooninstallatie, Lichte administratieve en andere werkzaamheden Manlijke medewerker voor onze afwaskeuken. Leerling-kok of jonge gevorderde kok Jonge hotel-restaurant kelner Leerling-serveerster of jonge gevorderde serveerster. 2 kamer-werkmeisjes H. Dogger-Kroes HET SILHOUET, VAN EEN SNELLE SPRINTER Gebr. J. en F. Duinker Nieuwe Schilderweg O 54 Oosterend - Texel tel. (02223) 452/402 £en Kimman Nautic impon Wij hebben nog enkele gebruikte GASHAARDEN (propaan) prijs vanaf Verder leveren wij alle maten propaan- tanken van 1.000 t/m 18.000 ltr. Spakenburg, tel. (03499) 1354 Voor inlichtingen en bezichtiging gashaarden naar Fa. BOONAERTS Schildereind 142a, Den Burg, tel. (02220) 3171 BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Texel brengen u in herinnering, dat het houden van een Meierblis op 30 april aanstaande en de oprichting daarvan is toegestaan, mits toestemming van de eigenaar en/of beheerder van de grond waarop de Meierblis wordt opge richt, is verkregen; niet voor 17 april aanstaande met de opbouw wordt begonnen; en geen onbrandbare of gevaarlijke stoffen op de Meierblis worden gestort. Overigens is het storten van dergelijke afval al tijd verboden. Voor andere, brandbaar en onge vaarlijk afval wordt voor de Meierblis een uitzon dering gemaakt. Tenslotte verzoeken wij u eventuele aanwijzin gen van de ambtenaren van de rijkspolitie of van de kommandant van de brandweer op te volgen. Deze aanwijzingen worden ter bescherming van uw belang: uw veiligheid en waarborging van het leef milieu, gegeven. Texel, 15 maart 1973. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, Mr. W. H. Sprenger De secretaris, P. Beemsterboer voor jongens en meisjes 1 Trefpunt van mode voor morgen IMOOSESNTRLM Gravenstraat 73 en 16-Den Burg De N.V. TEXELSCHE ELECTRICITEITSMAATSCHAPPIJ vraagt voor haar elektrische centrale annex waterfabriek (in continudienst) voor de bediening van ketel- en turbine-installaties, de zeewaterontziltingsinstallaties en de bijbehorende hulp- installaties. Diploma Landmachinist A en stoomervaring vereist. Bruto salaris tussen ƒ944,en ƒ1.315,per maand, verhoogd met een continudiensttoelage van ƒ342,82 per maand. Bij de N.V. gelden de volgende voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakantietoeslag 7%, studiekostenregeling, premie A.O.W. voor rekening van het bedrijf. Voor het verkrijgen van woonruimte zal alle medefwer- king worden verleend. Schr. sollicitaties met recente pasfoto binnen 14 dagen na verschij ning van dit blad te richten aan de directie van de N.V. Texelsche Electriciteits Mij., Postbus 2, Den Burg (Texel).

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 3