Rabobank Q kolossale keus bij klooster meubelen assendelft Een vliegvakantie bespreek je tegenwoordig bij de Rabobank bruine rwwwwwwvwwirvFFwir ^Truitjes £rug Triumph KLOOSTER KEUZE-CENTRUM administratief medewerkster SCH00NMAAKHULP OOSTEREND PRESENT GESLOTEN Openbare bekendmaking Wij nodigen U uit op: Vrijdag 4 mei van 10.00-22.00 uur Zaterdag 5 mei van 10.00-22.00 uur oms 1.8 TC Coupé 1.8 Saloon 1.8 Estate. Mini V 850/1000 de bank voor iedereen Waar vindt u zóveel keus in meubelen als bij Klooster Assendelft? Nergens! Moderne èn klassieke meubelen (let u vooral ook op de grote kollektie oud-hollands U ziet ze op 4000 splinternieuwe toonruimte. En weet u wat plezierig is? Als u een meubelleverancier hebt, kunt u bij ons kopen via hem. Kost niets meer Kijken, vergelijken, genieten, keus maken en kopen bi] Klooster Assendelft: hèt grote keuzecentrum van Noord-Holland. Stapt u even in de auto of de trein. Zó komt u er simpel bij station Krommenie de spoorlijn over, eerste straat links. Tot ziens bij Klooster. Openingstijden: van 8.30-12 uur en 1.30-5.30 uur. Zaterdags 9-4 uur. Industrieweg 10 Assendelft Telefoon (029801 8 72 52 PT* l: -tffL II dit is een publikatie van nv Meubelfabrieken Jacob Klooster. GEMEENTE TEXEL Op ihet 'kantoor van de sociale dienst bestaat een vakature van in de rang van typiste. Vereisten MULO (MAVO)- en typediploma. Zij die dit jaar examen moeten doen kunnen eveneens solliciteren. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij de directeur of administrateur van de dienst, kamer 103 in het gemeentehuis, tele fonisch te bereiken onder nr. 3041, toestel 211 of 212. Schriftelijke sollicitaties binnen een week aan de burgemeester te Den Burg. GEMEENTE TEXEL Bij de huishoudelijke dienst in het gemeentehuis kan een worden geplaatst. Met de werkzaamheden zijn onge veer 4 uren per dag gemoeid. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de gemeentebode. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan de burgemeester te Den Burg. Zaterdag 5 mei Willen alle spelers voor het Historisch Spel om 14.30 uur aanwezig zijn, bij goed weer: school Kotterstraat. Bij slecht weer O.L. school Vliestraat. Ook spelers, die zich nog niet hebben opgegeven. I.v.m. onze show 3-4-5 mei zijn wij voor wat betreft reparaties Hopende op begrip voor deze situatie van onze clientèle. de bank voor iedereen Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan b.v. „Gooi- en Vechtstreek", Amersfoortsestraatweg 202 te Huizen (NH) vergun ning te verlenen voor de bouw van twee woon huizen (bungalow-type) aan de Orchismient te De Koog, op gedeelten van het perceel kadastraal be kend gemeente Texel, sectie T nummer 1055. Het bouwplan is in strijd met het geldende be stemmingsplan. Voor het onderhavige gebied is j evenwel een voorbereidingsbesluit van kracht, ter- I wijl het plan in overeenstemming is met het in ont- I werp zijnde bestemmingsplan. Het bouwplan ligt vanaf 7 mei a.s., gedurende 14 dagen ter gemeente-secretarie (kamer 209) voor een ieder ter inzage. 1 Even-tule bezwaren tegen het verlenen van de verzochte vergunning kunnen gedurende voormel de termijn van ter visie-ligging schriftelijk aan hun college worden kenbaar gemaakt. Texel, 1 mei 1973. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, W. H. Sprenger De secretaris, P. Beemsterboer. Ervaar kijkend èn rijdend wat British Leyland u aan auto's te bieden heeft Nieuwe auto's die opvallen door hun perfekte afwerking: tot in details. Eén van die meesterlijke Engelse auto's is de Morris Marina die we u met trots gaan tonen. Tot slot: met onze service zit 't wel goed. Want daarvoor staat deze British Leyland dealer garant. V; BADWEG 1 DE TELEFOON Gemakkelijker is nauwelijks mogelijk. Eenvoudig even bjj ons binnenwippen. Voor gidsen vol kompleet ver zorgde vliegvakanties naar de mooiste plaatsen en plekjes onder de zon. Op de veilige vleugels van ervaren luchtvaartmaat schappijen en onder de zorgzame hoede van reisorganisaties van grote naam en faam. Gewoonweg te bespreken bij onze bank, gemakkelijk dicht bij huis. Ook voor alles wat er verder bij te pas komt uw buitenlands geld. reischeques, reisverzeke ringen. Allemaal in één hand. Bij de bank voor iedereen. Lekker zomerse truitjes om een mooiebruinerug mee te krijgen. Ook geschikt als spencer. 100°/» 40 katoen/tricot 0 Prijs f 8,50. Triumph Spitfire 1.3 Coupé Triumph Dolomite, 't Felste nieuws van de RAI. De elite-automobiel voor de Young Executive. Fel, snel en uiterst luxueus. Nieuw- strak van lijn. Een echte Triumph. Triumph Spitfire. Moderne sportwagen. Snel en weg- vast Zeer europees. 2000/2.5 PI. Representatie ve auto voor de jonge executive. Gebouwd naar typisch engelse maatstaf. Dus met luxe en comfort. 1275 GT Mini Clubman 1100/1300. Familiewagen. Voorwielaandrijving, dus perfekte wegligging. Rap pe acceleratie. Hydrolas- tic vering voor comfort, dwarsgeplaatste motor voor maximum binnen ruimte. 1300 GT. Gran Tourismo 1300. Dubbele carburateurs. Hoge top- 160 km Maxi 1750. Zee van ruimte toegankelijk door vijf deuren. Vijf ver snellingen vooruit. Dus een rustiger motor en la ger benzineverbruik. Maxi 1750 Dolomite 2000/ 2.5 PI 1100/1300 Mini 850/1000. Mini puur. Klein van buiten, groot van binnen. Handig in het verkeer. Fel, snel, kleeft aan de weg. Voor stad en land: klein te parkeren, zuinig te rijden. Mini Clubman. Luxe Mini. Met kuipstoelen en ruimte voor meer bagage. Mini Clubman Estate. Combi Mini. Ruimte voor meer mensèn en bagage. Met neergeklapte achterbank geschikt voor groot trans port. Mini 1275 GT. Race Mini. Groot vermogen, fel le acceleratie. Helemaal sportief. 1.8 TC Coupé of Saloon. Zeer snelle en wegvaste sportieve coupé, met twee carburateurs voor snelle acceleratie. Schijfremmen, servo-bekrachtigd. 1.8 Estate. Nieuwste Morris Marina. De Estate, met alle ruimte die u zich maar kunt wensen, En met de onna volgbare Marina eigen schappen. 1.8 Coupé of Saloon. Snel lere en even ruime broer van de 1 3, 4 deuren rond om met een zee aan bagageruimte. Rustige mo tor met een hoge kruis snelheid. 1.3 Coupé of Saloon. Jongste loot aan British Leyland stam. Ruime cou pé, zuinig in onderhoud en gebruik. Soepele ver snellingsbak. Clubman i Estate

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 6