Bepaal uw eigen winst met NMB Spaarwinstbiljetten II Electrohuis SPORT EN SPEL in het afgelopen weekend Wetswinkel in Den Helder geeft juridische adviezen li hebt keuze uit 6 mogelijkheden: U stort Looptijd Rente U ontvangt 873,44 2 jaar 7 1.000,- 4.367,20 2 jaar 7 5.000,- t 714,70 414 jaar 7% °/o 1.000,- 3.573,49 414 jaar VU 5.000,- 621,49 6 jaar 8% 1.000,- ƒ3.107,44 6 jaar m 5.000,- „Kleppertjes" hielden ponydagen Derde prijs voor „Margaretha Sinclair" In memoriam P. van Tatenhove Geheugensteun (tje) Ander lesrooster ZDH-gymnasten Rugletsel Arie Jonker met ernstig Botsing in mist Bingo-dansant voor S.V. Texel n c. INT UITSLAGEN: ZATERDAG 6 OKTOBER 1973: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Texel (Z) 43 Junioren: Texel Al-Oosterend Al 62 Tex. Boys Al-JVC Al 3—3 Zeemacht BI-Tex. Boys BI 32 Oosterend BI-Petten BI 40 De Koog Bl-WGW B4 0—0 DWOW B2-ZDH BI 4—4 Texel B3-Tex. Bos B2 11 Texel C2-Cocksdorp BI 09 Tex. Boys Cl-Texel B2 2—9 Texel Cl-SRC Cl 4—0 W.Waard Cl-Oosterend Cl 4—4 Pupillen: Afdeling A: ZDH a-Oosterend a 23 Tex. Boys b-Cooksdorp a 31 De Koog a-Texel c 90 Texel 'b-Texel a 05 Afdeling B: Tex. Boys d-Cocksdorp b 31 Texel d-Tex. Boys e, 110 Texel e-Tex. Boys c 08 ZONDAG 7 OKTOBER 1973: 4de klasse B KNVB: Grasshoppers-Texel 01 Afdeling Noordholland: Strandvogels-ZDH 23 Coeksdorp-St. Boys 12 De Koog-Wiron 04 Oosterend-Zuidermeer 10 Tex. Boys-Zaanse Boys 22 Texel 2-KBC 2 1—1 SRC 4-Oosterend 2 6—1 Zeemacht 2-Texel 3 20 ZDH 2-W.Waard 3 1—1 W.Vogels 5-Tex. Boys 2 1—13 Succes 5-Texel 4 51 DWOW 4-De Koog 2 1—0 Helder 6-Tex. Boys 3 1—2 BKC 5-Oosterend 3 53 Schagen 6-Cocksdorp 2 03 Junioren: ZDH Al-Oudesluis Al 6—1 Texel BI-SRC BI 1—0 Dames: Tex. Boys-WW 41 ZWAKKE WEDSTRIJD TUSSEN GRASSHOPPERS EN TEXEL In een niet grootse wedstrijd heeft Texel opnieuw de volle winst behaald, al was dat nu niet met volle overtui ging. In de voorbeschouwing werd al geschreven dat Grasshoppers een moei lijke ploeg is om tegen te spelen. Dat is afgelopen zondag ook helemaal uitgeko men. Texel zag een Grasslhoppersploeg, die met lange trappen uit de verdedi ging zijn voorhoede aan het werk zette en dat gaf in het begin nogal wat moei lijkheden in de Texel-defensde. Na een kwartier begon Texel het initiatief een beetje over te nemen, maar het ontbrak de Texel-ploeg aan stootkracht. Het duurde over het algemeen ook iets te lang en daar moet je tegen een Grass hoppers-ploeg die niet met 100°/o inzet speelt, maar wel met 200% niet mee aankomen. Het eerste doelpunt was een Grasshoppers-goal, dat echter werd af gekeurd door de scheidsrechter, omdat de bal of niet op de goede plaats lag of omdat hij nog niet gefloten had. Dus daar kwam Texel lang niet gek weg. Grasshoppers behield het initiatief tot de rust, maar toch kwam Texel twee minuten voor de rust met 10 voor te staan. Uit een vrije trap op de rand van het strafschopgebied kondigde Klaas Dirk Koom aan, dat Hans Geus in moest lopen, deze deed dat, en tikte de bal heel beheerst in de hoek. Dat was voor Texel een leuk ruggesteuntje. Van de tweede helft vailt eigenlijk weinig te vertellen. Grasshoppers hield het heft in handen, maar door te ongeorgani seerd voetbal kon het de Tex el-verdedi ging niet moeilijk maken. Texel moest in de verdediging of het wilde of niet. Grasshoppers was echter wel in de aan val, maar de kansen 'kwamen aan de an dere kant, vooral in het laatste kwar tier, toen Grasshoppers op alles op niets ging spelen De Texel-voorwaartsen wisten de geboden kansen echter niet in doelpunten om te zetten. Trainer Van Dok toonde zich zeer tevreden. Hij be- bekende in de kleedkamer na de wed strijd met 1 puntje heel blij te zijn ge weest. Texel trad aan zonder Cees Boot en Jan de Lugt. Gert Pansi.r speelde op Cees Boot zijn plaats. Jan Meedendorp kwam in het middenveld terecht, ter wijl Rob Dapper een betrouwbare partij stond te backen. STRANDVOGELS-ZDH LEUK PARTIJTJE VOETBAL Zowel Strandvogels als ZDH hebben het talrijke publiek een leuke middag bezorgd. Er werd met een geweldige in zet gestreden, en oök het spelpeil was zeer goed. Strandvogels, nog ongesla gen en met slechts twee doelpunten te gen. werd direkt al door Den Hoorn verrast, want de eesrte 20 minuten was ZDH duidelijk de betere ploeg, en ont ketende direkt een groot offensief. Er kwamen vele kansen, en een doelpunt zou verdiend zijn. maar die viel aan de andere kant. Na 25 minuten profiteerde P. Bransen van een misverstand en gaf de thuisclub de leiding met 10. Maar 6 minuten later bracht H de Ruiter de partijen weer. op gelijke voet. Tot de rust wogen beide partijen tegen elkaar op en was de strijd weer aantrekkelijk. De tweede helft hebben beide ploegen met zo'n geweldige inzet gestreden en dankzij de voortreffelijke scheidsrech ter Sohutz uit Landsmeer, bleef het sportief. ZDH nam na 5 minuten de lei ding door De Ruiter uit een prachtige voorzet van de razendsnelle H. Hin: 12. Strandvogels voCht voor een ge lijkmaker maar ZDH bleef aanvallen. 'Hen minuten later knalde H. Moll de gelijkmaker toch: 22. Er ontstond een boeiend gevecht; na 32 minuten een so lo van H. Hin, omspeelde ook de uitste kende doelman T. Grent en gaf ZDH weer de leiding. De laatste 10 minuten ging ZDH in afgesproken verdediging. Strandvogels viel vreselijk aan en luid aangemoedigd En dit was de vuurdoop voor Louis die als een leeuw zijn doel verdedigde. Hetwas voor de ZDH-aan- hang 'n verlossing toen de scheidsrech ter voor de laatste maal floot. Maar het was jammer dat Douwe in de laatste minuut geblesseerd raakte en een paar weken uitgeschakeld is. VERMOEID COCKSDORP VERLIEST MET 2—1 In een gelijk opgaande wedstrijd heeft Cocksdorp toch St. Boys de winst moeten laten. In de eerste helft kwam St. Boys op 10 door de linksbuiten. Cocksdorp kwam goed terug en door een mooi doelpunt van Van Rossum, wist men de stand gelijk te maken. De ze stand bleef tot vlak voor de rust ge handhaafd en toen de scheidsrechter vergat voor buitenspel te fluiten maak te St. Boys hier dankbaar gebruik van en werd het 21. Na de rust ging de strijd weer gelijk op. maar naarmate de tijd verstreek, leek Cocksdorp uitge blust te zijn en kwam in de stand geen verandering meer. De wedstrijd die goed geleid werd, gaf in de eerste helft een goed Cocksdorp te zien, maar de tweede helft was aanzienlijk minder. NEDERLAAG VOOR DE KOOG De Koog heeft tegen lijstaanvoerder Wiron een gevoelige 40 nederlaag ge leden. De Koog begon de wedstrijd met goede hoop, maar na de aftrap bleek al direkt dat het erg moeilijk zou worden voor De Koog. Na tien minuten was het reeds 10 voor Wiron. Hierna heeft De Koog de schade nog lang beperht kun nen houden, maar aanvallend kwam er niet erg veel uit. Na een half uur werd het 20 toen hun midvoor alleen voor keeper Dëkker verscheen, deze passeer de, en toen beheerst inschoot. Tot aan de rust bleef deze stand ongewijzigd. In de tweede helft begon De Koog direkt sterk aanvallend maar de Wdron-keeper had geen problemen met de afstands schoten van De Koqg. Geleidelijk aan nam Wiron het initiatief weer gheel over en werd De Koog weer in de ver dediging gedrongen. Na een kwartier werd het 30 toen de Koger verdedi ging bleef staan wegens vermeend bui tenspel. De wedstrijd werd steeds har der en de scheidsrechter moest enkele spelers dan ook een waarschuwing ge ven. Wiron kwam een kwartier voor tijd zelfs nog op 40 toen de bal niet goed weggewerkt werd en een attente Wiron-speler tussen de benen van de keeper door raak schoot. Hiermee heeft Wiron een duidelijk verdiende over winning behaald. GELUK WAS MET OOSTEREND In een van Oosterend-zijde niet zo sterk gespeelde wedstrijd as het toch ge lukt om de overwinning te behalen op Zuidenneer. Het eerste kwartier was geheel voor het goed startende Ooster end, maar de Zuidermeer-keeper had er goed het oog op. Hierna probeerde Zui- dermeer het spel te verplaatsen, maar tot de rust ging de strijd wel gelijk op. Toch moest doelman Koning vlak voor de rust nog een keer languit, maar dat ging hem voortreffelijk af. Na 10 mi nuten in de tweede helft was het D. v. d. Meer, die zich in het strafschopge bied langs een paar verdedigers wrong en met een droge knal de Zuidermeer- doelman kansloos liet. Kort (hierna had P de Vries bepaald pech, toen hij zijn keihard schot gekeerd zag door de lat. Hierna kreeg Oosterend het wat zwaar der te verduren, maar vooral door goed ingrijpen van Klaas de Vries bleef de defensie overeind. Vijf minuten voor tijd stond de paal een treffer van Zui- dermeer in de weg. In de laatste minuut had Oosterend nog de kans op" 20 te komen, maar Johan de Waards keiharde kogel werd op miraculeuze wijze uit het doel getikt. Al met al kan gezegd wor den. dat de gelukkigste ploeg de over winning kreeg. GELIJK SPEL VOOR TEXELSE BOYS-ZAANSE BOYS De Texelse Boys hebben tegen het sterker geachte leidende Zaanse Boys de winst uit handen gegeven. Vanaf het begin zette de Texelse Boys de Zaanse Boys onder een stevige druk doch met veel moeite wist Zaanse Boys doelpun ten te voorkomen. Ondanks die druk moest ook de Texelse Boys-achterhoede attent blijven want door een paar mis grepen ontstonden er voor het Texelse Boys-doel enige gevaarlijke situaties. Doelman H Witte stond echter z'n man netje. H. Witte liep dn die periode tegen een waarschuwing op wegens te hard spel. Na 15 minuten dacht de Texelse Boys-aanhang te kunnen juichen toen H van Sambeek, goed vrijgespeeld, een schitterende kans kreeg de score te ope nen doch de bal zeilde net langs de ver keerde kant van de paal. 5 minuten later kwam toch ihet verdiende doelpunt toen H. van Sambeek een verre pass op F. Schrama gaf die razendsnel net iets eerder bij de bal was dan de Zaanse Boys-4ceeper: 10. De Texelse Boys kregen het even moeilijk toen spil Henk Witte door een te harde charge met een geblesseerd enkel het veld moest rui men. Ditzelfde lot onderging bijna ook P. Beerlmg (weer teruggehaald in de verdediging); 'hij hield er wel een pijn lijke enkel en een officiële waarschu wing aan over omdat hij zijn tegen stander, na die pijnlijke charge, van zich afduwde. De Zaanse Boys overtre ders kwamen beter weg bij hun zware overtredingen, die werden alleen maar boos toegesproken. In de tweede helft een meer gelijk opgaande strijd met toch wel de beste kansen voor Texelse Boys. Na tien minuten bracht F. Schra ma, na een gunstige pass van C. Kufp, de Texelse Boys op een gunstige 20 voorsprong. 10 minuten later hetzelfde, nu door Jac. Witte, dooh door te haastig schieten ging deze kans verloren. In- plaats daarvan werd het snel 21, toen de Zaanse Boys-midvoor, op de huid ge zeten door Jac. Witte, zich liet vallen net 'binnen het strafschopgebied. De scheidsrechter trapte erin en gaf ten onrechte een strafschop, door dezelfde speler uiteraard goed benut. Bijna ver grootte de Texelse Boys de voorsprong weer dooh uit een hoekschop, goed ge nomen door H. van Sambee,k, kopte J. Prul buiten bereik van de keeper op de paal Even niet attena zijn van de Texelse Boys-verdediging gaf de Zaan se Boys-midvoor de gelegenheid, met een scherpe schuiver, ook voor de ge lijkmaker te zorgen. Zaanse Boys kreeg met dit gelijke spel meer dan het toe kwam. Velen zitten met problemen op het gebied van verzekeringsrecht, sociale wetgeving, echtscheidingsrecht, huur- en verkoop, koop- en verkoop, erfrecht, belastingwetgeving, voogdij, curatele, enz.; deze problemen kunnen het in vullen van formulieren betreffen, maar ze kunnen ook van ingewikkelder aard zijn. Deskundig advies is hier geboden, maar men schrikt vaak terug voor mo gelijke (hoge) kostenals men al weet waar men aan moet kloppen, want ook dat is niet altijd bekend. Met het doel deze mensen (het betreft hier de inwoners van de gemeenten Den Helder, Texel Callantsoog, Anna Paulowna, Wieringermeer en Wierin- gen) gratis te helpen zal elke woensdag avond (te beginnen op 10 oktober a.s.) van 20.30 - 22.30 uur in het pand Sluis dijkstraat 96 (telefoon 24322) een wets winkel geopend zijn; dit pand werd welwillend door de gemeente beschik baar gesteld. Tegen betaling van slechts ƒ2,50 (ad ministratiekosten) kan advies verkre gen worden. Van vele zijden (o.a. ge meentebestuur en advokatuur dn Den Helder) werd reeds Ivan harte inge stemd met dit initiatief. Leden van de wetswinkel zijn: mevr. mr. C. A. Bosscher; mevr. mr M. Gong grijp; de heer H. J. de Grood; de heer mr. M. V. v. d. Jagt, de heer mr J. P. J. M. Moviig en de heer mr. A. Volbeda. Verder verlenen medewerking als advi seur: mej. mr. B. J. Honing en de heer Th F. Waterman (geredhtssecretaris). Hen andere manier van sparen, met een leuke spaarwinst na 2, 4'/2 ot 6 jaar. De NMB Spaarwinstbiljetten zijn aan toonder; zij zijn te verkrijgen aan de kas van elk NMB kantoor. Vraag eens inlichtingen over deze nieuwe spaarmogelijkheid. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Op 30 september en 7 oktober werden door de ponyclub „De Kleppertjes" ponydagen gehouden voor de jongste leden. O.a. werden dressuur- en spel- wedstrijden gehouden. De lintjes voor de dressuurlwedstrijden werden uitge reikt aan 1. Yvonne de Lussanet; 2. Marieke Bakker; 3. Sietske Bakker; 4. Petra Kalkman; 5. Carla Dekker. Uitslag ballonnenrace: 1. Petra Kalk man; 2. Rendke van IJsseldijk; 3. Siets ke Bakker. Uitslag Stoelendans: 1. Liliane Bak ker; 2. Sietske Bakker; 3. Paul van Exel Uitslag Behendigheidsrit: 1. Liliane Bakker, 52 seconden; 2. Petra Kalkman 53 sec.; 3. Paul van Exel, 55 sec. De meisjesdrumband Margaretha Sindair heeft zondag deelgenomen aan een muziekfestival in Alkmaar, ter ge legenheid van de feestelijkheden rond de herdenking van Alkmaars ontzet. Er werd deelgenomen door 21 bands en korpsen. In de jeugdafdeling, waarin zeven bands uitkwamen, verwierf de Texelse band een derde prijs. Het be stuur is daarmee zeer tevreden. Voor de drumband begint het nieuwe repetitieseizoen op dinsdag, 23 oktober. Bij die gelegenheid zijn ook nieuwe le den iwelkom. Vooral majorettes en ba zuinspeelsters zijn nodig. Zij kunnen zich op de eerste repetitieavond melden in De Witte Burcht. Met het verschelden van de heer van Tatenhove is van ons een bijzonfi aktief man heengegaan. Jarenlang ma; te hij deel uit van het bestuur van Nederlands Hervormde gemeente van Koog, waar hij tevens de functie voorlezer vervulde. In de recreatiesec verdiende hij zijn sporen. In het klein gonnen stichtte hij samen met mevro, Van Tatenhove het bekende pem Tatenhove. Jarenlang was hij bestuurjlren van de VW-afdeling De Koog, waar zijn speciale belangstelling was gerii op hotels en pensions. Lafer heeft ook in het hoofdbestuur van de Texel de belangen behartigd en als nodig was op niet mis te verstane verdedigd. Op vergaderingen liet hij kennen als een scherp debateur Hij een strijdbaar man. Dat bleek ook uit wijze waarop hij een tiental jaren het bestuurslidmaatschap vervulde Bloembollencultuur. Hij heeft er onArte andere toe bijgedragen, dat de nare vlieg met succes werd bestreden, vijftal jaren was hij bestuurslid de vereniging „De Narcis", een afjfioei ling van Bloembollencultuur en ook daarin de Texelse belangen beh tigd. Zelf narcissenkweker, samen zoon en broer, begon hij in de Sioifw6 handel. Als het nodig was aarzelde niet om soms bijna de gehele oogst te kopen, hiermee gingen grote bei gen gepaard. Het is bewezen dat Sion-handel aldus sterk is gestimulee Veel kwekers hébben er hun voord |es mee gedaan. De heer Van Tatenhc Jtiel heeft een werkzaam leven geleid. Vel jes bewaren aan hem de best denkbi |jjM herinneringen. Hij ruste in vrede. W. D Bu elrr va: V» Jicc VJ erd eng wij eert [oog obe: 15C k net Aa: Het is toch treurig dat er uit een dorp als De Koog, met een bevolking van ruim 450 mensen maar ZESTIEN zich interesseren voor de toekomst vfcn het eiland. Kom nu naar de vergaderingen van de inspraakprocedure. Kom je nü niet, dan moet je later ook je mond houden als je het niet met de gang van zaken eens bent. Toon toch tenminste enige belangstelling voor iets wat ons alle maal aangaat. A.s. woensdag, 10 oktober, om half acht dn ,JIet Witte Huis" (mensen tus sen de 18 en 40 mogen ook komen hoor). Bovendien is er voor ieder een gratis kop koffie met een koekje. Olga Klip Joke de Boer HAARLEMSE PLATTELANDSVROUWEN BEZOCHTEN TEXEL De Texelse afdeling van de Neds landse Bond voor Plattelandsvrouw kreeg vorige week woensdag de Ha lemse afdeling op bezoek. Ter gelegenheid daarvan vertoon >130 de heer E. Loerakker uit De Cockstk ir de in totaal honderdtwintig aanwen dames dia's over Texel. Dezelfde werden in de vakantie iedere week projecteerd voor de toeristen. Texelaars hadden dit evenement en kwamen daarom ook woensdag ■ken. Een volle zaal dus. De dia's lieten Texel zien in alle ja getijden, de vogels, de planten, bloe r- bollen, het strand en ook beelden uit agrarische sector. Op het programma stond ook een h tocht, met als gids mevrouw Laan-K n" temaker. Donderdag werd voor de dames spin- en weefdemonstratie gegeven ,,'t Swarte Sohaep". Na een ibezoek aan het Texels seum, vertrokken de dames 's middi weer naar Haarlem, uitgeleide geda door hun gastvrouwen. DEN HOORN Het lesrooster de gymnastiekafdeling van ZDH is gewijzigd en ziet er nu als volgt Zaterdags jongens 10.15-11.15 uur Zaterdags Peutergvm 4 tot 6 11.15-12.15 uur. Dinsdagsmiddags meisjes 6-9 16.00- 17.00 uur; Dinsdagsmiddags meisjes 9-12 17.00- 18.00 uur; Dinsdagsavond dames 21.00-22.00 Woensdagavond dames 21.15-22.15 Moeder en kind-gymnastiek doni dagmorgen 10.00- 11.00 uur. DEN HOORN ZDH-speler "K Jonker, die zondag bij het voetbaüjvh werd gewond en naar het ziekend moest worden gebracht, 'blijkt er ernstig aam toe te zijn. Het rugiet dat 'hij opliep ibestaat uit een bloed storting. Arie bgt in „Parkzicht" ee^en etage, kamer 103. Er is goede dat hij spoedig naar huis mag. Wiefc bald, een brief of kaartje wil schrijven m dus niet wachten. Ter hoogte van „Flora" op de Pont- weg botste vrijdagmorgen om half negen een uit De Koog komende per sonenauto op een tractor, die uit tegen gestelde richting kwam. De bestuurder van de auto passeerde een stilstaande melkwagen en merkte door de dichte mist de tractor niet op. Niemand werd gewond. De materiële schade was ge ring. Aanstaande donderdag wordt er een bingo-dansant gehouden door S.V. Texel. Behalve de leden en donateurs, behoren oOk hun introducées tot de ge nodigden. De avond begint om 21.00 uur in de „Kletskeet". TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,95, elke regel meer ƒ0,65. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te worden voldaan. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de Boekhandel) en onder nummer ƒ1,25 meer. Al les inclusief 4% BTW. Praktikant H.T.S. zoekt voor nov., dec., jan. ge meubileerde kamer met kost. Liefst dn Oude- schild of omgeving Texelstroomcentrale. Weekenden naar huis. Tel. (02990) 21491 Anemonenstraat 29, Purmerend. Te koop uit erfenis an tieke koperen Samovar ƒ150,antieke roodko peren waterkannen met tuit, groot ƒ150,-; mid delgroot 75,-, kledn 50,- Sohenlkkan 75,-; bloem bak met golf rand 75,-; grote maatkan ƒ75,-, kleine 50,-. Vruchten schaal ƒ35,-; Notenschaal 35,-; 2 grote sierborden ƒ100,-; nachtspiegel (po) zonder oor ƒ50,-; klein appelketeltje 50,-. Alles antiek roodkoper in een koop 750,-. Tel. (070) 461307 of 652405 Te koop grammofoon platen talencursussen Frans, Duits, Engels, Spaans en Italiaans, ge heel compleet 35,per cursus. Tel. 070-461307 of 652405 Voor eieren Graven straat 20. Altijd vers altijd goedkoop Wees wijs. Als u gaat op reis. Neem Texels grootste taxi voor een kleine prijs B.v. Texel-Amsterdam ƒ100,incl. boot. Aris van Boven, Oudeschild, tel. (02220) 2721. Ook voor uw bagage- en caravan- vervoer Volop handappels. M. Huisman, De Veen, tel. (02220) 2203 Accu's 30% korting, 2 jaar garantie. Banden 25% korting, gratis dé- en montage. De Witte Pomp, K. Verweij, Oude- schild, tel. (02220) 3520 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252. Elke vrijdag theorieles in „De Oranjeboom" om 20.00 uur Voor gebruikte en geregelde meubelen. Jongedijk, Boogerd tel. (02220) 2777 - Lompen- en metal handel Cob us Spigt, B land, telefoon (02 225| Voor behang Roeper. Tel. (02220) kc 2405 koe Tex ko< rbiet s over en wer Ikon ntra lUUf kom den om; Mc Ive a, S 2220 d. jafge idee iec gre bo E oedei aant bare is Wei le-ce luwei V< fardé Ko stad en u h slee lokt twrla PLU rolks Gediplomeerd VAM ar.O: rijschool T. Jansen, f een snelle en prettige opleiding. Wij rijden nieuwe Datsuns 1200. nieuwe i/auuj» ifvv- Helder, tel 02230-15711 Jj» Piet Hein verf grote daden, in kleuren. Roeper, moesstraat, tel. 22(M Ik? ƒ8,75 Merkbenzine voor prijs. Dros' Smed^'fioiï Eierland C 42 Op reis of op vaka: Dan eerst naar de zenboetiek, Wevers* 26, Den Burg - Texel f022201 3408 Te koop Opel K# uteri bouwjaar '6 16 i. Lieuwst Wij (kunnen bloemto leveren uit een uitztf lijk groot assortïmed hoge kwaliteit. Prijs rant op aanvraag 1 krijgbaar. A. van S^luurJ Schilderend 45B, VTB, telefoon 2904 opc ftroi dito erek ihild, frtfy fijdaj iur e 'an

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 2