Elektronische industrie vestigt zich te Den Burg Beleidsnota inhoudloos als geen middelen worden aangewezen De heer J. J. Westdorp (PAKT) Bepaling doorstromingspremie onbillijk SPORTPROGRAMMA Weekenddiensten artsen ')io u Met veel enthousiasme begroet te de raad het voorstel om 3.000 m2 in dustrieterrein gelegen op de hoek Spin- baan-Georgiëweg van hetzelfde indus trieterrein te verkopen aan de besloten vennootschap J. van Zon te Waarder (ZJL). Hier komt een bedrijfsgebouw waar elektronische apparaten zullen worden vervaardigd. Het is een naar Texelse begrippen vrij omvangrijke in dustrie waar 20 tot 25 man, voor een groot deel afkomstig van Texel, werk zal kunnen vinden. De heer Westdorp vertelde dat Van Zon zriah eerst in De Cooksdorp had wil len vestigen (waar (hij een tweede wo ning heeft) maar daar had hij geen grond kunnen krijgen. De heer West- dorp betreurde dat want de leefbaar heid en de werkgelegenheid van de noordkop van Texel zou daar mee ge diend zijn geweest. Burgemeester Spreng er wist niets van Van Zons voor keur voor De Cooksdorp. Maar hij zei het juist te vinden dat Van Zon in Den Burg komt. De industrieterreinen in de buitendorpen zijn uitsluitend bedoeld voor plaatsgebonden industrie. De heer Zuddewind kon deze zienswijze wel on derschrijven. De heer Koorn informeer de naar samenwerkingsmogelijkheden tussen Van Zon en de centrale werk plaats De Bolder. Daar heeft men zich geruime tijd bezig gehouden met 't ma ken van elektronische onderdelen voor de orgelbouw. Deze orgelindustrie is nu weggevallen; Van Zon zou een welkome opvolger kunnen zijn. De heer Weijdt wilde weten of bij Vein Zon mdndervali- de werkkrachten kunnen worden ge plaatst, zodat deze niet op De Bolder zijn aangewezen. Wethouder Daalder meende dat er wel mogelijkheden zijn. Kleuterschool Akkoord ging men met het verlenen van medewerking bij de uitbreiding van de kleuterschool te Den Hoorn. De hui dige éénklassige school is door de grote toeloop van kleuters te klein geworden. Bij het begin van het lopende school jaar konden tien kleuters niet worden geplaatst; de wachtlijst telt momenteel zelfs 15 kleuters. De verbouwing is door gemeentewerken geraamd op 199.550,-. In afwachting van het gereedkomen van de vergrote school zal gebruik wor den gemaakt van een noodlokaaltje, in te richten in ,,Ons Huis". Ook voor de daaraan verbonden kosten (ƒ7.210, heeft het bestuur van de Stichting Kleu terschool Den Hoorn met succes een be roep op medewerking van de gemeente gedaan De heer C. Koom vond het be- In zijn algemene beschouwing betoog de de heer J. J. Westdorp (PAKT) dat noch de beleidsnota, noch het investe ringsplan perspectieven tot realisering opent. Wel kon hij zich verenigingen met de ontwerp-begroting omdat er niets te tornen valt aan de opstelling van de cijfers gezien de inkomsten en uitgaven waarvan de opstellers zijn uit gegaan. Over de beleidsnota zei de heer Westdorp, dat dit een stuk zon der inhoud is als de middelen ter ver wezenlijking niet worden aangegeven. Volkshuisvesting De heer Westdorp vroeg zich af of de afronding van het aantal ontwerpplan nen nu echt wel zo lang op zich moest laten wachten en toonde zich ontstemd over het feit dat er nog geen definitieve beslissing is gevallen over het ontwerp buitengebied en het veik eersst rukt uur - plan voor Den Burg. „Er is haast bij voorzitter". Het ontwerp-recreatieplan en ontwerp-structuursohets achtte de heer Westdorp van groot belang voor de toekomstige ontwikkeling van Texel en was blij dat de raad de behandeling van het recreatie-basisplan uitgesteld heeft tot na de inspraakprocedure. Van grote importantie vond de heer Westdorp het beleid ten aanzien van de volkshuisves ting. De gemeente zou in direkte samen- In zijn algemene beschouwing namens de KVP fraktie zei de heer P, Smit dat ten gevolge van de huidige oliecrisis niet of nauwelijks van een sluitende begroting kan worden gesproken. „Op alle hoofdstukken bijna zullen uitgaven moeten worden verhoogd terwijl de in komstenstijgingen niet of pas laat zul len doorwerken. Inkomstenverhogingen door meer dan trendmatige verhoging van belastingen en retributies achten wij niet aanvaardbaar". De heer Smit stemde in met de be leidsnota maar maakte hierbij de vol gende kanttekeningen. Inzake £e ruim telijke ordening meende de heer Smit dat van de diverse te behandelen ont werpplannen het plan buitengebied, het verkeersstructuurplan voor Den Burg, het recreatiebasisplan en de structuur schets speciale aandacht verdienen. Wat de milieuhygiëne betreft, wenste de heer Smit een opvoering van de recir culatie van o.a. oud papier en glas door er nog meer bekendheid aan te geven. Huizen Uitvoerig ging raadslid Smit in op de volkshuisvesting. „Daar er door de stij ging van de bouwkosten haast geen mo gelijkheid meer bestaat om woningwet woningen te bouwen met een voor een minder draagkrachtige betaalbare huur, dienen de bestaande woningen meer dan tot nog toe gereserveerd te blijven voor bewoners met een inkomen van beneden ƒ18.000,per jaar. „In de be leidsnota wordt vorgesteld de bestrij ding van woningnood aan te pakken door mee te werken aan woning(wet)- bouw, de bouw van premie^huurwonin- gen, medewerking aan koopwoningen, handhaving van woonruimteverdeling, bevorderen van permanente bewoning en bevordering van doorstroming door middel van bijdragen uit het doorstro mingsfonds" Over dit laatste zei de heer Smit: „De bepaling dat doorstro mingspremie alleen wordt betaald als de te verlaten woning weer als huur woning beschikbaar komt, werkt in de praktijk onbillijk. Immers, degene die doorstroomt heeft daarop geen invloed. Het kriterium zou evengoed kunnen zijn dat de woning voor permanente bewo ning beschikbaar blijft". werking met de woningbouwvereniging huizen moeten verwezenlijken in alle groeperingen. „Wij zijn van mening dat een grote en sterke woningbouwvereni ging van uitermate groot belang is en doen daarom bij deze een beroep op de leden en bestuur van die vereniging: kent uw taak en plicht tegenover dege nen die nog niet over een woning kun nen beschikken en dat zijn velen door uw bezit aan woningen uit te brei den en te verbeteren en niet door af te stoten; u kunt zach daardoor alleen maar verzwakken". Op de stoep De heer Westdorp was het oneens met het standpunt dat in de beleidsnota wordt ingenomen ten aanzien van de woonruimteverdeling. Hij zou graag een hemieuwe beraadslaging zien over de tweede woningen. Volgens hem kan er niet met de huidige verordening worden gewerkt. „Een dringende aangelegenheid" noemde de heer Westdorp de aanslui ting van Texel op het aardgasnet. Het schrijven van de Fa. De Diefde inzake deze kwestie heeft hem echter de hoop een beetje doen verliezen. „Aandringen en dringend aandringen bij de ministe ries kan misschien nog iets doen maar dan zullen we wel voortdurend op de stoep moeten liggen". Onderwijs Over het onderwijs zei de heer West dorp hetvolgende: „Goed onderwijs in welke vorm ook is voor Texel een le venszaak niet alleen voor degenen die het onderwijs volgt maar ook voor de leefbaarheid van deze gemeente in de zin van het aantrekken van de goede krachten in alle sectoren van beroepen in deze gemeente. Daarom moeten wij attent zijn en de vinger aan de pols houden. De situatie in het noorden van de gemeente is niet rooskleurig t.o.v. de instandhouding van een aantal scholen. Wij menen dat we an het belang van het onderwijs niet bang moeten zijn om door te bijten". Wijkraden De heer Westdorp was er zeer ver baasd over dat in de beleidsnota werd gesteld dat duidelijke verbindingslijnen tussen beleid (B. en W.) en uitvoering (apparaat) moeten worden bevorderd. „Wij dachten eigenlijk dat dit nu todh wel goed zou moeten functioneren maar blijkbaar is het nog niet zoals het zou moeten zijn. Het is de hoogste tijd. De onderlinge verhoudingen in het college, de goede en gedegen samenwerking met het apparaat, zijn bepalend voor het vlotte doen verlopen van de zaken en problemen van de gemeente en inwo ners". In de beleidsnota werd voorgesteld deskundigheid van inwoners te gebrui ken via commissiewerk. De heer West dorp stond hier volkomen achter maar drong er bij B. en W. sterk op aan dit ernstig in overweging te nemen, voor dat tot instelling van wijkraden wordt overgegaan. Tot slot uitte het raadslid de kritiek, dat de beleidsnota en het investerings plan aan duidelijkheid te wensen over lieten. Hij vroeg zich af waar 'het col lege ƒ188.066,het verschil tussen de programlasten en de inkomstenver hogingen vandaan wil halen. „Voorzitter we hebben een beleidsno ta en een investeringsplan voor ons, be langrijk maar de verwezenlijking daar van is waar het om -gaat en die zien wij in wat voor ons ligt zeer zeker niet". Daarom zou de heer Westdorp graag naast de begroting een werknota willen zien, waarin o.m, de recreatiebehoeften staan opgetekend. „Het zou ons ook na der brengen tot realisering van investe ringsplan en beleidsnota". drag van bijna twee ton voor één lo kaal bij een bestaande kleuterschool wel erg veel. Hij vond dat de bouwkosten voortaan door een aannemer geraamd moeten worden. Stel je voor dat iemand het voor anderhalve ton wil bouwen. Wat nu gebeurt is onzakelijk. Men geeft de aannemer als het ware de tip dat het •best twee ton mag kosten. Volgens de heer Sprenger was de door Koom voor gestelde tactiek onmogelijk. In de prak tijk is gebleken dat de ramingen van gemeentewerken er niet ver naast zijn. Desgevraagd kreeg de heer Blanken te horen dat het noodlokaal dat nu nog door de CVO-kleuterschool te Den Burg wordt gebruikt, binnenkort ter beschik king zal worden gesteld van de Maris Stella kleuterschool om ook daar te die nen als noodlokaal in afwachting van het gereedkomen van de uitbreiding van de Maris Stella-school met een derde lo kaal. MEDEDELINGEN S.V. Texel Ten gevolge van de winterstop en de feestdagen ligt het competitievoetbal stil; dit geldt zowel voor senioren als junioren en pupillen. Toch wordt er dit weekend èn 2e kerstdag gevoetbald. A.s. zaterdag zal Texel 1 waarschijn lijk een vriendschappelijke wedstrijd voetballen tegen HCSC uit Den Helder. Bij het ter perse gaan van de krant was daar nog geen zekerheid over. Stel je daarom even op de hoogte bij Wim Koom. Als er gevoetbald wordt, begin nen we om half drie. Zondagmiddag, en dat staat wel vast, speelt Texel 2 dn Den Hoorn een vriend schappelijke wedstrijd tegen ZDH 1. Aanvang half drie. Op 2e kerstdag speelt een elftal, sa mengesteld udt oud Texel 1 voetballers, een wedstrijd tegen Texel 3. Er wordt om half drie begonnen. De opstelling van de elftallen hangen vanaf donder dag in de kastjes. Verder wil het bestuur vanaf deze «plaats alle leden, donateurs en sympa thisanten hele prettige kerstdagen wen sen Ook een zalig uiteinde en de aller beste wensen voor 1974. W. J. M. Koom Texelse Boys Dit weekend geen competitiewedstrij den. Wel weer oefenwedstrijden. Zondag spelen Boys-elftallen tegen De Koog en tegen Oosterend. Aanvang half drie resp. op de terreinen van De Koog en Oosterend.' Zie voor de opstel lingen dn het kastje. Zijn de weersomstandigheden weer niet goed, dan kunnen we het verzetten naar 2e kerstdag. Spelers die verhinderd zijn gelieve even te bellen (telefoon 2988) Zondag 30 december heeft de Sport raad een bosloop georganiseerd. We ver wachten daarbij veel Boys^leden. A.W. S.V. De Koog Zondagmiddag om 14.30 uur speelt De Koog met een combinatie van le en 2 e tegen een combinatie van Texelse Boys 1 en 2. v.B. Uitsluitend voor spoedgevallen van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur en de beide kerstdagen Dokter R. R. SIEBINGA, De Cocksdorp, telefoon (02222) 234. GROENE KRUIS van vrijdagavond 24.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, telefoon (02220) 3241. Beide kerstdagen Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 3241» DIERENARTSEN van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8 uur J. W. DRIESSEN, Den Burg, tel. (02220) 2527. Beide kerstdagen L. F. DEN HOUTER, Den Burg, tel. (02220) 2527. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heenwaarden, tel. (02220) 2182 (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminal. 94) R.K. KERKDIENSTEN weekend 22 en 23 december en Kerstmis Den Burg zaterdag: 19.30 uur zondag: 8.30 en 10.30 uur maandag: 23.15 uur nachtmis dinsdag: 8.30 en 10.45 uur woensdag: 8.30 en 10.30 uur De Koog zaterdag 15.00 uur maandag 21.30 uur nachtmis dinsdag 9.30 uur woensdag 9.30 uur De Cocksdorp zaterdag 19.30 uur zondag 10.00 uur maandag 21.30 uur nachtmis dinsdag 9.30 uur woensdag 11.00 uur Oosterend zaterdag 15.00 uur maandag 23.15 uur nachtmis dinsdag 11.00 uur woensdag 9.30 uur Oudeschild zaterdag 15.00 uur zondag 10.45 uur maandag 23.30 uur nachtmis dinsdag 9.30 uur woensdag 11.00 uur Den Hoorn zaterdag 19.30uur maandag 23.15 uur nachtmis dinsdag 11.00 uur woensdag 9.30 uur KERSTFEEST VAN DE ZONDAGSSCHOOL DE KOOG DE KOOG Zaterdagavond om 7 uur wordt in de Hervormde kerk het kerstfeest van de zondagsschool gevierd. Ouders, kinderen en ook gasten-kinde- ren zijn van harte welkom. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zaterdag 22 december 1973 De Koog 19.00 uur Zondagssohoolkerst- feest Zondag 23 december 1973 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. De Roest m.m.v. Marjolein Stam, fluit De Cocksdorp 10 uur Interkerkelijke Adventsdienst. Voorgangers pastor Loos en eenw. heer E. Loerakker; medewerking van zangkoor. Kollekte voor Solidandad Den Hoorn 9.30 uur ds. Waardenburg bevestiging ambtsdragers De Koog 11 uur ds. Waardenburg bevestiging ambtsdragers De Waal 19.30 uur ds. Loerakker Oosterend 9.30 uur ds. De Gier Kindemevendienst Oudeschild 20.30 uur ds. De Gier, m.m.v. Texels Mannenkoor. Collecte „Solidaridad" GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.15 uur ds. Douwes, m.m.v. Dameskoor o.l.v. J. Visser 19.15 uur ds. Douwes Oosterend 10.15 uur ds. Kruithof 17.00 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Gasterend 10 uur ds. M. J. van Gelder Heilig Avondmaal 16.00 uur ds. M. J. van Gelder DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Kuitse Maandag 24 december 1973 Den Burg 23.00 uur Hervormd-Gerefor- meerde Kerstnachtdienst in de Herv. kerk. Voorgangers: ds. De Roest en ds. Douwes. M.m.v, Ohr. Texels Man nenkoor. De Koog 23.00 uur 'kerstnaohtdienst m.m.v. „Advendo" Dinsdag, le kerstdag HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. De Roest, m.m.v Dameskoor o.l.v. de 'heer J. Visser er de heer P. Heertjes, trompet 16.00 uur Kertsfeest van de zondags school De Cocksdorp 10 uur Eerw. heer E Loerakker, met muzikale medewer king. Den Hoorn 9.30 uur ds. Waardenburg collecte „Kerk en Wereld" De Waal 11 uur ds. Waardenburg collecte „Kerk en Wereld" Oosterend 9.30 uur ds De Gier Medewerking van kwartet van di j. muziekvereniging Collecte Kerk en Wereld. 15.00 uur Kerstfeest met de zondags school. Oudeschild 11.00 uur ds. De Gier m.m.v. een trompettist Collecte Kerk en Wereld. GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.15 uur ds. Douwes, m.m.v trompet 16.00 uur Kerstfeest van de Zondags school. Oosterend 10.15 uur ds. Kruithof GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 16.00 uur dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Kuitse Kerkbusje Den Hoorn 16.00 uur kerstfeest zondagsschool Woensdag, 2e kerstdag HERVORMDE GEMEENTEN De Cocksdorp 16.30 uur Kerstfeest me de kinderen van de zondagsscholen Den Hoorn 16.00 uur Zondagsschool kerstfeest. De Koog 10 uur ds. De Roest collecte „Kerk en Wereld" De Waal 16.00 uur Zondagsschool kerstfeest Oudeschild 16.30 uur Kerstfeest met d« Zondagsschool. GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 15.00 uur KerstfeestvierinjJ)i met de kinderen TEXELAARTJES Gasdepót van 4 ver schillende merken. Thijs- selaan 104, ,ook 's avonds Voor bloembakken en -schalen. Aankoop Cen trale Texel Vereniging voor Cre matie AWL. Voor Texel: A. Booij, Stolpweg 4, Den Hoorn, tel. (02226) 411 Mavo kant en klaar ga rages. Vervaardigd uit één stuk beton. Waaien niet wegOnverwoest baar en sterk. Geeft zelfs uw nageslacht geen werk. In 10 jaar meer dan 8500 geplaatst. Folders op aan vraag. Prijs vanaf ƒ2900,- incl. BTW. Mavo-Bouw. Joh. Bürmann, Burg. Si- monsstraat 10, Halfweg, N.H., tel. 02907 -4592 Tegelzetter. Fokko Mulder, Kotterstr. 9, Oos terend, tel. 666 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- iytushoef, Telef. (02279) Meer warmte met ech te wol van 't Swarte Schaep, keuze uit 200 kleuren. Kogerstraat 100 Ook U kunt lid C? worden van de NVSH. Inlichtingen iedere maandag 20.00 tot 21.30 uur. Groene Kruis- geboiuw Voor auto-onderhouds artikelen. Aankoop Cen trale Texel Voor de meest exclu sieve wol en mohair gaat u naar 't Swarte Schaep, Kogerstraat 100 Een gevarieerd film programma biedt U de kans er even UIT te zijn met al die vrije dagen. Bel 2027 en wij vertellen U wat U wilt weten Voorts moesten zy Duizend Andries Guldens aan boete en twee Maan den lang vyfentwintig Knegten betaalen, die onder den Schout van Texel staan en dienen zouden om het eiland in rust te houden, (uit: Isaak Tirion over Texel, voor 4,50 in HET OPEN BOEK) Een beetje kerstsfeer. Ook in het City Theater. Blijf niet stééds voor de TV hangen, achter de kerstkrans De Ingezetenen van Texel, die niet met Vee omgaan, geneeren zig veel met visschen en loot- sen en naar Oost en West ter Zee te vaaren. (uit: Isaak Tirion over Texel, voor 4,50 in HET OPEN BOEK) Op oudejaarsdag geen stank in huisS.V. De Koog bakt uw oliebol len Chaplin's „Modern Times", een film om met de hele familie te gaan zien. City, tel. 2027 Bestuur In Aqua Vita wenst alle leden prettige kerstdagen en een voor- spoedig 1974 Brei u warm met echte schapéwol van 't Slwarte Schaep, Kogerstraat 100 S.V. De Koog gaat olie bollen bakken! Let op on ze advertentie in de krant van volgende week Kinderfietsje 5 jr. te koop gevraagd. Tel. (02220) 3515 Te 'koop goed ondeih. medsjesfiets. Burgman, Schildenweg S 27 Jongeman, 18 jr. zoekt kamer of woonruimte. Brieven onder no. 729 aan bureau van dit blad 3e klas LTS'er zoekt werk voor zaterdagen en vakantiedagen. Liefst Den Burg of omgeving. Te koop m pr. st. z. pick up met boxen. Tel. (02220) 3329 Te koop 4 VW-banden compl. met veiling; ook afzonderlijk. J. v. Beek, Postweg E 63 (427) Te koop wasmachine met centrifuge en een ouderwetse trapnaai- machine. Tel. (02220) 2513 Vermist sinds zondag bruin-zwart poesje. Gaar ne bericht Weverstr. 35, tel. 2267 -- Gevonden rode poes op Kogereind. Hondenpen sion Ellen Aangeb. zilvergrijze dwergpoedel, reu, 7 we ken. Hondenpension Ellen telefoon 3308 Wegens overcompleet. 2 garagekanteldeuren ƒ150,p.st. De Toe- komst, De Koog Te koop 2 vouwfietsen, Batavus en Gazelle. Bijna niet gebruikt. Mant je, Mienterglop 11, De Koog, tel. (02228) 280 Voor prima consumptie aardappelen. B. Dros, Kadijksweg, Den Burg Siemens Kl.T.V. te koop ƒ850,— Tel. (02225) 476 Te koop prima aard appelen. J. Bas, Wester- weg B 139, tel. (02220) 2017 Te koop prima Aris- tona kleurentelevisie, groot beeld. B. Dros, Kik ker tstraat 21, De Cocks- dorp, tel. (02222) 227 - Door omstandigheden visbeurs gesloten tot na de ledenvergadering van 11 januari 1974. Bestuur In Aqua Vita Appels voor de feest dagen. Fruitbedrijf H. J. Keyser, Molenbuurt Vrijdag en zaterdag van 16.00 tot 18.00 uur op de Groeneplaats. Vis handel Mosk Voor prima aardappe len naar J. Huisman en zoon, „Berkhoeve", Pont- weg K 90, tel. (02220) 2401 Accu's, alle types me 30% korting bij contant betaling. Fa. A. Kievit Zn., Den Burg Voor al uw tegel- ei, mozaïekwerk naar C. vai der Maden, Kogerstr. 65 Den Burg, tel. (02220)r 3320 In voorraad diverse af metingen gebruikt balk en plankenhout (spijker schoon), betontegels 30: 30x4%, afgehaald en con n tant met flinke korting Levering van stopzand puin en zwarte grond. Ei tevens het adres voor all voorkomende grond- ei slootwerken. Fa. Bar horst, tel. (02220) 2684 o 3055 D Prima consumptie aardappelen D. Lap Mokweg 19, tel. (02226 224 Te koop aardappelen -c Bakker. „Instuif" Volop handappels. M Huisman, De Veen, te! (02220) 2203 Opleiding voor al rijbewijzen en ook voo verlenging van rijbewij zen Rijschool Groot. ei. K. H. Boon. Vamor ge dipl., tel. (02230) 13252 Elke vrijdag theoriele in „De Oranjeboom" on 20 00 uur Lompen- en metalen handel Cobus Spigt Eier land telefoon (02225) 29' Voor gebruikte en on geregelde meubelen. .1 Jongedijk. Boogerd 28 tel (02220) 2777 Voor behang naa Roeper Tel. (02220) 226' Van Wijngaarden Telex visie Service, telefoon nummer nu 2695 Op reis of op vakantie Dan eerst naar de Rei zenboetiek, Weverstraa 76. Den Burg (02?20> 3400 Texel, tel Piet Hein verf voo grote daden, in mooii kleuren. Roeper. War d moesstraat tel. 2264 2 Een Texelaar draag natuurlijk een Texelsi trui. Voor Texelse wo naar 't Swarte Schaep Kogerstraat 100 Hè. hé, hier ben ik dan je Ik ben een jongen, 6 pon< jc 370 gram. Ik werd geboren op l|ai december 1973 om uur. Mijn naam is Barry o.o: st Mijn papa en mama zijn Klaas en Alie de Vrie i en ze wonen in Oude schild, Kerkesteeg 5. 19 december 1971 Met blijdschap geven wi kennis van de geboort* van mijn broertje en onzi zoon Nicolaas Robert (Nico) Marianne, Rob en Anneke Dapper >1

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 2