't Swarte Schaep Schoonmaakbedrijf Vinke m SP0RTSH0P Gelukkig Nieuwjaar wenst iedereen Bouwbedrijf Fa. Gieze Supermarkt „De Instuif Hotel „Den Burg" SLAGERIJ RAN Loonbedrijf P. Kunst Loonbedrijf Mant Witte Hondenpension Wij wensen familie, vrienden en kennissen een voorspoedig nieuw jaar. T. v.d. Wulp G v.d. Wulp-Kooiman Piet Alg. Bond v Bejaarden wenst allen een gelukkig en voorspoedig 1974. A. Koopman, Beatrixlaan 128, gelukkig nieuwjaar. W. Combé J. Combé-Eelman wensen familie en beken den een gezegend 1974. Fer, Janna, Liesbeth en Leendert wensen al hun familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voor spoedig 1974 toe. Wij wensen U eei voorspoedig 1974. Fam. A. Zielman Banketbakkerij Offrein en medewerkers wensen clientèle en be kenden een voorspoedig 1974. Fam. G. Eehnan, Schoolweg E 113, Eierland, wenst familie en beken den een gelukkig 1974. Wij wensen U allen een gezond 1974. Leni, Ab en Jaap Kiewiet Molen 't Noorden. Alle familieleden, vrien den en kennissen een voorspoedig 1974. Marius, Marjan, Karen, Steven en Martin Bakker Wij wensen U eer gelukkig 1974. Kapsalon Sühaart telefoon 2176 Gelukkig nieuwjaar. Mevr. Kiewiet-Bugel Plevierstraat, De Koog wenst alle Texelaars, de witte en zwarte schapen een voorspoedig 1974 Aad en Ali Kunst Kogerstraat 100 A. J. de Graaf, Den Haag wenst familie, vrienden, kennissen een voorspoe dig 1974, in het bijzonder de (bestuurs)leden van de Bejaardenbond Texel. Wij wensen vrienden en bekenden een voor spoedig 1974. P. Bosma, Oosterend Wij wensen familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Fam. M. Bonne Gasdepót De Koog W. Kooy J. M. Kooy-de Bakker wensen familie en beken den een gezegend 1974. Fam. J. S. v. Leeuwen wenst familie en beken den een gelukkig nieuw jaar. Fam. S. Plaatsman wenst familie, vrienden en bekenden een geluk kig nieuiwjaar. Fam. H. Tjepkema wenst familie, vrienden en bekenden een geluk kig nieuwjaar. W. J. Boon C. P. Boon-Dros Gelukkig nieuwjaar. en medewerkers wensen U allen een voorspoedig 1974 B. Oostra F. Oostra-Smidt voorspoedig nieuwjaar. Fam. Dral Kantine 'De Slufter vallei' wenst familie, vrienden en bekenden een voor spoedig 1974. Wij wensen alle vrien den en bekenden een ge lukkig nieuiwjaar. Douwelien en Hanneke Roeper Hotel „Jungfrau", CH 3825 Mürren, Zwitserland. Gelukkig nieuwjaar. A. Eelman Kogerstraat 58. wenst alle sportvrienden en hun verenigingen een goed en sportief 1974 J. Witvliet Azn. R. Witvliet-Roeper wensen f amilie en beken den een voorspoedig 1974 L. de Waard C. de Waard-Kikkert wensen familie en beken den een gezegend 1974. D. Slegh en G. Slegh-de Leeuw Gelukkig (nieuwjaar. Gelukkig nieuwjaar. F. Laarhoven N. Wuis P. Wuis Gelukkig nieuwjaar. A. Zutphen-v.d. Wal en Janny wensen familie en beken den een gelukkig 1974. Wij wensen familie en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. W. Verhagen Gelukkig nieuwjaar. Fam. R. Zijm Gelukkig nieuwjaar aan vrienden en bekenden. A. Bakker-Knol Huize „Irene". Gelukkig nieuwjaar. I. Daalder De Ruyterstraat 1, Oudeschild. Gelukkig nieuwjaar. Fam. L. Duyzer Naalrand 15, Den Hoorn Ds. en Mevr. Uidam wensen vrienden en be kenden een gezegend 1974 Fam. K. Hoogerheide Califormëweg, De Koog wenst familie en beken den een gelukkig 1974. N. Luiken T. Luiken-Ketelaar Gelukkig nieuwjaar. Fam. A. J. Winter wenst familie, vrienden en bekenden een voor spoedig 1974. Fam. Van der Kooi Personeel „Dros Magazijn Gelukkig nieuwjaar. Jan Witte Czn. ZUIVELHANDEL BOON Weverstraat - Den Burg, wenst U een voorspoedig wenst U allen een gelukkig en voorspoedig 1974 Het hotel met de 3 G's wenst U een gelukkig en voorspoedig 1974 G. en G. Couvert Wij wensen U een voorspoedig nieuwjaar. Warmoesstraat 15, Den Burg Wij wensen allen een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar. iiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiDiiiiiiiiiiiiiiiii iniiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiuiig Wij wensen U een gelukkig en voorspoedig 1974. 'iimnoMiuiWM Familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. W. Maas Depót Ola ijs Den Burg A. van Sijp N. van Sijp-Koopman Gelukkig nieuwjaar C. J Zegers N. Zegers-Bakker wensen familie en beken den een gezegend 1974 Metsel- en aannemings bedrijf J. H. Klaasen Bos wenst u een voorspoedig nieuwjaar. Heer en mevrouw Boon-Meerens Gollaid-sticlhting wensen familie en kennis sen een voorspoedig 1974. Mevr. Bugel-Zoer, Wintergroen 12 wenst familie, vrienden en kennissen een geluk kig 1974. Fam. N. Dros en medewerkers wenst iedereen een gelukkig nieuwjaar. Gelukkig nieuwjaar Fam. B. Jas Gelukkig nieuwjaar Gerrit en Tiny Geense Fam. P. Kikkert, Waalderstraat wenst familie en beken den een gelukkig 1974 P. J. van Leeuwen, „Fak-Fak" wenst familie, vrienden en bekenden een voor spoedig 1974 S. J. Witte en zoon loonbedrijf wenst u een gelukkig 1974 S.V. De Koog wenst alle leden en donateurs een voorspoedig 1974 De firma De Muy wenst allen zéér Ivoorspoedig 1974 Vrienden en bekenden wensen wij een gelukkig nieuwjaar. ,Fam. Plaatsman, Kogerstraat 120. G. Maat T. J. Maat-Eelman wensen familie en beken den een voorspoedig 1974 G. Dros J. Dros-Eelman wensen familie, vrienden en kennissen een geze gend nieuwjaar. Gelukkig Nieoiwjaar Fam. Aris van Boven Oudeschild Buren, vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. S. van Leeuwen Oudeschild. Fam. S. Keijser, Restaurant „Capri", wenst U een voorspoedig 1974. Gelukkig Nieuwjaar wenst U C. M. van den Aakster- Tromp, Alkmaar J. Daalder, Kogerstraat 23, wenst familie en beken den een gezegend 1974. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuiwjaar. Dirk, Fenny, Albert, Willem, Anton De Houtmanstraat 7. Fam. S. Timmer, Oudeschild, wenst familie en beken den een gelukkig 1974. C. Moens M. Moens-Sohaatsenberg Gelukkig nieuwjaar. C. van der Werf Huize „St. Jan" G.N. C. G. Garritsen C. Garritsen-v.d. Werf G.N. P. Jansen H. Jansen-Leurs wensen familie en beken den een voorspoedig 1974 Iedereen een goed 1974 Fam. Bakker-v. Sijp Fam. M. Kikkert Klif 17 wenst familie en beken den een gezegend 1974. Fam. Lok Gelukkig nieuwjaar.

Texelsche Courant | 1973 | | pagina 11