Uitslagen keuringen schapenfokdag l W iSiebel'mgf Maximaal [f1000,- subsid| Electrohui Babypyjama's Textielhuis Zeé VERKOOPSTER fzirvcts-is- GROTE KLAVERJASDRIVE Restaurant ,,'t SJsbeertje" BOUWTERREIN L.ANDARBEIDERSWOMNG WOONHUIS GEBOUW BINELLA Tine Beemsterboer VAM0R rijschool T„ lanser. GHEMISCH REINIGEN DOCENT(E) VAV0 1 met IS0SCHAUM mtiurisola J.G. Ra kleur-copperant Artima ELEGTR0HUIS DANSSCHOOL INSCHRIJVING NIEUWE CURSUS Aanvang lessen woensdag 18 septemhe Rubriek 1, oudere rammen: IA tevens kampioen; fokker G. Eelman, Oosterend, eig. R. Eelman, Oosterend;; 1B fokker Wed. P. vanBerkel, Wognum, eig. C. J. Commandeur, Oudeschild; IC fokker G. Eelman, Oosterend, eig. C. Verbeme, De Waal; 1D fokker Jb. Zuidewind, Oudeschild, eig. C. J. Com mandeur, Oudeschild; IE fokker gebr. Donker, Sohagen-Twisk; eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2A fokker fa. Wa- gemaker, De Weere, eig. erven Kikkert, Den Burg; 2B fokker C. J. Commandeur Den Burg; eig. C. J. Kikkert, Den Hoorn; 2C fokker P. Verberne, Ooster end, eig. W. Bakker M. C.zn, Den Hoorn, 3A fokker P. Verbeme, Ooster end, eig. J. Huisman, De Koog; 3B fok ker L. Wagemaker, De Weere; eig. A. J. Lap, Den Hoorn; 3C fokker C. J. Kik kert, Den Hoorn, eig. Y. Kikkert, Den Burg. Rubriek 2a, tweejarige rammen IA fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. C. Verberne, De Waal; 1B fokker C. J. Commandeur, Den Burg; eig. Jb. Zuidewind, Oudeschild; 2A fokker P. Verberne, Oosterend, eig. Gebr. Kooi man, Oositerend; 2B fokker A. Bakker, Oosterend, eig. fa. J. C Hin, Oosterend; 2C fokker R. Eelman, Oosterend, eig. G. Eelman, Oosterend; 3A fokker W. J. Bakker, Den Hoorn, eig. C. Verbeme, De Waal;#3B fokker J. P. A. Koning, Beemster, 'eig. H. Tjepkema, De Waal. Rubriek 2b, tweejarige rammen IA fokker L. Wagemaker, De Weere, eig. fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; 1B fokker G. Eelman, Oosterend, eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; IC fok ker R. Eelman, Oosterend, eig. P. C. Hin Dzn., Oosterend; 1D fokker G. van Rozelaar, N. Niedorp, eig. Gebr. Kooi man, Oosterend; 2A fokker C. J. Com mandeur, Den Burg. eig. C. J. Comman deur, Oudeschild; 2B fokker P. Kooi man, Oosterend, eig. W. Jt Bakker, Den Hoorn; 2C fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. P. C. Hin Dzn., Oosterend; 3A fokker C. A. Commandeur, Den Hoorn, eig. W. J. Bakker, Den Hoorn; 3B fokker D. Haremaker, Beemster, eig. C. J. Hin, Oudeschild. Rubriek 3a, éénjarige rammen IA tevens reserve^kampioen: fokker G, J. Veeger, Den Burg, eig. M. C. Veeger, Den Hoorn; IB fokker-eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; IC fokker H. Tjepkema, De Waal, eig. gebr. Kooi man, Oosterend; 1D fokker C. J. Hin, Oudeschild, eig. R. Eelman, Oosterend; IE fokker-eig. C. J. Commandeur, Ou deschild; 2A fokker M. C. Bakker, Den Hoorn, eig. W. Bakker M. C zn, Den Hoorn; 2B fokker C. J. Hin, Oudeschild, eig. erven Kikkert, Den Burg; 2C fok ker-eig. C. J. Kikkert, Den Hoorn; 2D fokker M. Bakker Pzn., Den Burg, eig. W. J. Bakker, Den Hoorn; 3. fokker-eig. G. Eelman, Oosterend; 3. fokker P. C. Hin Dzn, Oosterend, eig. Gebr. Trap, Oosterend; 3. fokker J. Bakker Czn, De Waal, eig. Gebr. Kooiman, Oosterend. Rubriek 3b, éénjarige rammen IA fokker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; 1B fokker C. J. Commandeur, Oude schild, eig. C. Verbeme, De Waal; IC fokker R. Eelman, Oosterend, eig. KI. Zuidewind, Oudeschild; 1D fokker G. Eelman, Oosterend, eig. C. Verberne, De Waal; IE fokker R. Eelman, Oosterend, eig. J. Zuidewind, Oudeschild; 2A fok ker-eig. C. J. Hin, Oudeschild; 2B fok ker C. J. Commandeur, Oudeschild, eig. KI. Zuidewind, Oudeschild; 2C fok ker Sabena, Den Burg, eig P. Verberne, Oosterend; 2D fokker W. J. Bakker, Den Hoorn, eig. P. Verberne, Oosterend; 2E fokker-eig. C Verbeme, De Waal; 3. fokker fa. K. Mantje Zn, Oude schild, eig. A. Bakker, Oosterend. Rubriek 3c, éénjarige rammen IA fokker-eig. C. J. Commandeur, Oudeschild; 1B fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. Erven Kikkert, Den Burg; IC fokker-eig. J. Huisman, De Koog; ID fokker-eig. P. Verberne, Oos terend; 2A fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. J. D. Roeper, Oosterend; 2B fokker-eig. J. Zuidewind, Oudeschild; 2C fokker P. C. Hin Dzn, Oosterend, eig. J. Huisman, De Koog; 2D fokker G. C. Kikkert, Den Burg, eig. Erven Kik kert, Den Burg; 2E fokker-eig. P. Ver beme, Oosterend; 3A fokker-eig. J. Zui denwind, Oudeschild; 3B fokker-eig A. Bakker, Oosterend, 3B fokker-eig. K. Zuidewind, Oudeschild. Rubriek 4a, drietallen ramlammeren van één vader Eervolle vermeldingen A. Bakker, Oosterend, J. Bakker Czn, De Waal (2x), C. J. Commandeur, Oudeschild (3x); P. C. Hin Dzn, Oosterend; Erven Kik kert, Den Burg (2x); Fa. K. Mantje Zn, Oudeschild (4x); C. M. Veeger, Den Burg (2x); P. Verberne, Oosterend (2x); K. Zuidewind, Oudeschild (2x). Rubriek 4b, tweetallen ramlammeren van één vader De vijf beste hokken: 1. Fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; 2. P. C. Hin Dzn, Oosterend; 3. M. C. Veeger, Den Hoorn; 4. P. Kikkert, Den Burg; 5. A. Bakker, Oosterend. Rubriek 5a, schaap met twee ram lammeren IA fa. J. C. Hin Zn, Oosterend; 1B Gebr. Kooiman, Oosterend; IC fa. J. C. Hin Zn, Oosterend; 2A P. Verberne, Oosterend, 2B Th, Smit, Oudeschild; 2C C. J. Hin, Oudeschild; 2D J. C. Roe per, Oosterend, 2E C. J. Hin, Oudeschild, 3. Gebr. Kooiman, Oosterend; 3. A. J. Lap, Den Hoorn; 3. J. C. Roeper, Oos terend; 3. M. C. Veeger, Den Hoorn. Eervolle vermelding; C. J. Hin, Oude schild; C. J. Kikkert, Den Hoorn, C. Verberne, De Waal; P. Verbeme, Oos terend. Rubriek 5b, schaap met twee ram lammeren IA P. Verbeme, Oosterend; IB A. Bak ker, Oosterend; IC P. Verberne, Oos terend; 2A C. J. Commandeur, Oude schild; 2B C. J. Commandeur, Oude schild; 2C R. Eelman, Oosterend; 2D A. Bakker, Oosterend; 2E G. Eelman, Oosterend; 2F K. Zuidewind, Oude schild; 3. P. Zijm, Den Hoorn; 3. M. Bakker Pzn, Den Burg (2x); 3. W. J. Bakker, Den Hoorn. Eervolle vermel ding: K. Zuidewind, Oudeschild; W. J. Bakker, Den Hoorn. Rubriek 6a, schaap met één ooi- en één ramlam IA fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; 1B Gebr. Kooiman, Oosterend; IC Gebr. Kooiman, Oosterend; 2A fa. K. Mantje Zn, Oudeschild; 2B Y. Kikkert, Den Burg; 2C fa. J. C. Hin Zn, Oudeschild 2D Erven Kikkert, Den Burg;. 3. C. J. Hin, Oudeschild; 3. fa. Jn. C. Hin Zn, Oosterend; 3. J. Huisman, De Koog; 3. Gebr. Kooiman, Oosterend. Rubriek 6b, schaaap met één ooi- en één ramlam IA P. Verberne, Oosterend, IB C. M. Veeger, Den Burg; IC P. Verbeme, Oosterend; 2A Joh. C. Roeper, Ooster end, 2B P. Verberne, Oosterend;2C C. M. Veeger, Den Burg; 3. Jac. Roeper, Oosterend; 3. Gebr. Trap, Oosterend; 3. M. C. Veeger, Den Hoorn 3. P. Ver beme, Oosterend (2x). Rubriek 6c, schaap met één ooi- en één ramlam IA K. Zuidewind, Oudeschild; IB C. A. Commandeur, Den Hoorn; IC C. J. Commandeur, Oudeschild; 2A G. Eel man, Oosterend; 2B C. J. Commandeur, Oudeschild; 2C P. Verberne, Oosterend; 3. K. Zuidewind, Oudeschild; 3. A. Bakker, Oosterend; 3. W. Bakker M. Czn., Den Hoorn; 3. C. J Commandeur, Oudeschild; 3. J. S. Dijt, Den Burg; 3. G. Eelman, Oosterend (2x). Rubriek 6d, schaap met één ooi- en één ramlam IA R. Eelman, Oosterend; IB R. Eel man, Oosterend; IC. G. Eelman, Oos- tereiid; 2. G. Eelman, Oosterend (5x). Rubriek 7, schaap met 2 ooilammeren IA P. Verbeme, Oosterend; IB K. Zui dewind, Oudeschild; IC C. J. Hin, Ou deschild; ID fa. K. Mantje Zn, Oude schild; 2. R. Eelman, Oosterend; 2. H. Tjepkema, De Waal (2x); 2. G. Eelman, Oosterend; 2. C Verbeme, De Waal. Rubriek 8a, schapen met één ramlam: IA fa. J. C. Hin Zn, Oudeschild; IB A. J. Lap, Den Hoorn; IC H. Tjepkema, De Waal; 2A Th. Smit, Oudeschild; 2B fa. KI. Mantje Zn, Oudeschild; 2C J. C. Roeper, Oosterend; 2D Gebr. Kooi man, Oosterend; 3. C. J. Hin, Oude schild; 3. Erven Kikkert, Den Burg; 3. A. J. Lap, Den Hoorn; 3. Gebr. Trap, Oosterend. Eervolle vermelding: Gebr. Kooiman, Oosterend; Gebr. Trap, Oos terend. Rubriek 8b, schapen met één ramlam IA R. Eelman, Oosterend; IB G. Eel man, Oosterend; IC G. Eelman, Ooster end; ID J. Bakker Czn, De Waal; IE M. Bakker Pzn, Den Burg; 2A R. Eel man, Oosterend; 2B C. J. Commandeur, Oudeschild; 2C P. Verbeme, Oosterend; 2D D. Zuidelwind, Den Burg; 2E G. Eelman, Oosterend; 3. M. C. Veeger, Den Hoorn; 3. W. J. Bakker, Den Hoorn; 3. J. Beumkes, Oudesohild; 3. G. Eel man, Oosterend; 3. R. Eelman, Ooster end. Rubriek 9, viertal oudere ooien IA tevens kampioen: C. J. Comman deur, Oudeschild; IB P. Verbeme, Oos terend; IC C. J. Commandeur, Oude schild; ID C. J. Hin, Oudeschild; 2 J. C. Roeper, Oosterend; 3. Joh. D. Roe per, Oosterend. Rubriek 10a, viertallen éénjarige ooien van één vader IA fa. K Mantje Zn, Oudeschild; 1B fa. J. C. Hin Zn, Oosterend; IC Erven Kikkert, Den Burg, ID C. J. Hin, Ou deschild; IE fa. KI. Mantje «Sc Zn, Oude schild; 2A C. J. Hin, Oudeschild; 2B J. C. Roeper, Oosterend; 2C Gebr. Kooi man, Oosterend; 3A J. D. Roeper, Oos terend; 3B J. D. Roeper, Oosterend; 3C J. D. Roeper, Oosterend. Eervolle vermelding: J. D. Roeper, Oosterend. Rubriek 10b, viertallen éénjarige ooien van één vader IA tevens reserve-kampioen; C. J. Cpmmandeur, Oudesohild; IB C. J. Commandeur, Oudeschild; IC P. Ver berne, Oosterend; ID P. Verberne, Oos terend; IE G. Eelman, Oosterend; 2A C. J. Commandeur, Oudeschild; 2B G. Eelman, Oosterend; 3A C. Verbeme, De Waal; 3B C. Verbeme, De Waal; Eer volle vermelding; M. Bakker Pzn., Den Burg (2x). Rubriek 11, viertallen ooilammeren van één vader IA P. Verberne, Oosterend; IB fa. K. Mantje Zn, Oudesohild; IC Erven Kikkert, Den Burg; ID C. Verberne, De Waal; IE J. C. Roeper, Oosterend; 1F C. J. Hin, Oudeschild; 2A fa. J. C. Hin Zn, Oosterend; 2B M. C. Veeger, Den Hoorn; 2C C. Verberne, De Waal; 2D fa. J. C. Hin, Oosterend; 2E A. J. Lap, Den Hoorn; 2F K. Zuidewind, Oude schild; 3A M. Bakker Pzn, Den Burg; 3B M. Bakker Pzn, Den Burg; 3C M. Bakker Pzn, Den Burg; 3D Gebr. Vla ming, Oosterend. De tien beste ramlammeren waren van: fa. K. Mantje Zn, Oudeschild (2x); C. J. Commandeur, Oudeschild; P. C. Hin Dzn, Oosterend, gebr. Kooi man, Oosterend; C. M. Veeger, Den Burg; R. Eelman, Oosteren.d; P. Ver berne, Oosterend (3x). Wij vragen een Jaarbetrekking. Parkstraat, telefoon 2966. mooie prijzen. Donderdag, aanvang 8 uur De Koog. TE KOOP AANGEBODEN te OUDESCHILD ter grootte van ca. 225 m2 met goedgekeurd bouwplan voor de bouw van een rustiek vrijstaand woonhuis, geheel in stijl met hou ten topgevel, enz. Bouwtekeningen liggen op ons kan toor ter inzage Koopsom ƒ17.500, EIERLAND Voormalige welke geheel gerestaureerd dient te worden, met ca. 1400 m2 grond. Direct te aanvaarden. Koopsom 56.000, 'T HORNTJE Rustig gelegen, direct nabij de Waddenzee, vrijstaand met ca. 248 m2 grond (erfpacht) en een houten garage. Voorzien van een oliestook c.v- installatie. Goede staat van onderhoud. Indeling- zonnige iwoon-eetkamer, entree/gang, tweede kamer (eetka mer), ruime keuken, grote bijkeu ken met een aan- en afvoer voor de wasmachine, toilet, douche. Boven: tvbee ruime slaapkamers, waarvan één voorzien is van een vaste wastafel, ingebouwde kast- ruimte. Overname stoffering mogelijk. In overleg te aanvaarden. Jaarlijkse erfpachtscanon ƒ248, Koopsom ƒ67.500, DE COCKSDORP Groot, vrijstaand (voormalig winkel/woonhuis) met grote aangebouwde laagbouw, waarin twee vertrekken (magazij nen). Totale grondoppervlakte ca. 675 m2 Op het terrein staat een lange, bouwvallige schuur, welke ge sloopt dient te worden. Indeling; drie kamers, douche en toilet. Boven: vijf kamers en toilet. Veel ingebouwde kastruimte. De gehele bedrijfsinventaris is bij de koopsom inbegrepen. Voor velerlei doeleinden geschikt. Koopsom ƒ125.000, Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninggids wordt U op aanvraag toegezonden. P. C. BRANDSEN, Makelaar en Taxateur te Den Burg, Schilderwcg B 46 - Postbus 87, telefoon (02220) 3025 en 3429. Bij aankoop van 2 pro- dukten van Binella, een gratis lippenstift, nagel lak of oogschaduw. Schoonheidssalon Keesomlaan 16, Den Burg tel. (02220) 2275 BONTMANTELS Collectie 1974. Slechts de maand sep tember 20°/o zomerkor- ting. U koopt nu en be taalt in de winter. Maak nu Uw keuze in bont mantels en bonthoedjes. Het bespaart U veel geld en U hebt de eerste keus. Credietservice mogelijk. 3 jr. waarborggarantie. Meest gesorteerde, groot ste en goedkoopste bont zaak v. Nederland; De Bontkoning, Voorstreek 71, (één en zeventig), Leeuwarden-C., tel. 5100- 20 7 13. Bij koop krijgt U reisgeld v. 2 pers. door geheel Nederland (ook benzine) terugbetaald, dus gratis reizen Geopend maandagmiddag en iedere dag van 9 tot 18 uur. voor een goede opleiding. Theorie op Texel. Per vol uur slechts ƒ15, Weteringstraat 3, telefoon (02230) 15749 STOOMWA9SERIJ „TEXEL" Telefoon (02220) 2634 Oudeschi Maandags gehaald, vrijdags kli School voor L.H.N.O. en M.H.N. Haffelderweg 20, Den Burg. Gevraagd zo spoedig mogelijl bij voorkeur in het bezit van akte 41 b of 77 b voor 10 tot lesuren per week. Inlichtingen bij de directrice van de Mej. T. Brand, tel. school 2596, thuis mtiimiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiHiiHfiiiiiiimitiituimmifiiijrmifliiiiiiiiinitiiimiiiiiiiimtttiiiiual Erkend door volkshuisvesting.] Inlichtingen Heemskerokatraat 22, Oudesehüd - Tex| telefoon (02220) 3341. Afd. Centrale verwarming: toestel 20. I iiiiiiHJiiiiniiiiiiitiiiiiiiiiiiiiniiiiinuiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiwinuiHiiiiiiniiiiLia En U koopt het bij Gravenstraat 2 -4 Waar u keuze hebt in wasmachines zowel in de prijsklasse van ƒ595,als van ƒ1000,—. in katoenen tricot en badstof vindt U in onze leuke sorterii babygoed, die wij U graag evi m laten zien. Middenweg 150 tel. 02230-16433 - Den Held Zaterdag 7 september van 16.00 - 19.00 uur in zaal Casino te Den Burg.

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 4