Problemen Waddeneilanden vertonen gelijkenis FILMNIEUWS erschellinger struktuurplan aangenomen Bouwvergunningen Burgerlijke stand Belangstelling voor wedstrijd iets ve gestegen SPORTPROGRAMMA I Op de oude voet doorgaan houdt in, t er incidentele beslissingen geno- en worden, waarvan de samenhang et altijd even duidelijk is. Blijken die slissingen echter onjuist te zijn, dan het zeer moeilijk de klok nog terug te aaien De gemeente Terschelling vvil- dit voorkomen, zo blijkt uit het on- jgs door de gemeenteraad aldaar aan gooien structuurplan. Sinds 25 no- mber 1969 is men bezig geweest met opstelling van het plan. Vanaf vorig ir november lag het ter visie en en- Ie weken geleden, tijdens de laatste rgadcring van de oude raad, werd het in aangenomen. Het structuurplan is doeld als een richtlijn voor het beleid n de komende jaren. Naar aanleiding n zo'n plan worden in het algemeen bestemmingsplannen, die veel gede- llcerder zijn en waarvan nauwelijks g kan worden afgeweken, opgesteld. Texel is de situatie enigszins anders: r zijn verschillende bestemmings- mnen aangenomen of in een verge- derd stadium, terwijl het structuur- nog op zich laat wachten. Verschillende onderdelen van het er leesbare) rapport bieden mogelijk- len tot vergelijking met de situatie Texel. Zo sommen de opstellers in hoofdstuk „Welke problemen kun- t zich gaan voordoen bij een ongewij- d beleid?" van de samenvatting een dige rij problemen op, waarvan een ital ook naar voren kwam tijdens de inkomsten van de inspraakprocedu- voor streekplan en structuurplan op cel: De afwisseling in drukke en stille ge- den dreigt verloren te gaan. Het gevaar bestaat dat bij een nog kere gerichtheid van de werkgele- theid op de recreatie, bij een even- :1e teruggang in de recreatie grote rkloosheid kan optreden, die dan op n enkele manier opgevangen kan rden, omdat de overige bedrijfstak- daar de opnamecapaciteit met voor jben. De landschapsverzorging kan in ge- r komen bij een steeds verder ver- ijnen van de boerenstand; een neven- olg kan zijn dat de boerderijen als ede woning gaan fungeren, waar- r vooral in de wintermaanden de baarheid teruggaat, let laatste probleem is het verkeer, nu reeds een zeer precaire situatie len geeft. Bij een steeds verdere toe- le van het gemiddeld autobezit, zal toestand, wanneer er niets aan ge- i wordt, zeker uit de hand lopen. het rijtje werden ook nog genoemd ontbreken van gemeenschapscentra, hier en daar niet aanwezige riole- de duinwatervoorziening en de iomstige elektriciteitsvoorziening. Cu de bestaande en de mogelijk in toekomst optredende problemen zijn esomd, dient men zich af te vragen deze problemen aanvaardbaar zijn. antwoord zal waarschijnlijk een maar krachtig nee zijn". Toeristenstop In van de maatregelen die de Ter- llinger gemeenteraad heeft goedge- d bij het vaststellen van het struc- plan is een soort toeristenstop. In oor verblijfsrecreatie bestemde ge en mogen geen nieuwe slaapplaat- meer komen. Wel wil men proberen verschuiving van logiessector te be en, zodat een aantal plaatsen lan- tijd gebruikt kan worden. Dit be nt een streven om kampeerplaatsen ervangen door zomerhuizen, tweede ingen en appartementen, s wenselijke voorzieningen, die al de bevolking ten goede zullen en worden onder andere genoemd: ainervervoer van het huisvuil naar het vasteland, een persleiding van het vasteland voor drinkwater, een sociaal medisch centrum waar men onder an dere voor kleine ziekenhuisingrepen te recht kan, veiligstelling van de elek triciteitsvoorziening omdat die over 5 jaar onvoldoende zal zijn en tenslotte „hallen met gokautomaten en casino's zullen geweerd moeten worden, omdat deze in strijd zijn met het huidige ka rakter van Terschelling als rust- en va kantieoord". Geen afsluiting Het verkeer baart de gemeente Ter schelling veel zorg. Om het gebruik van auto's te verminderen stelt men voor een aantal wegen te sluiten en meer fietspaden aan te leggen. Ook wil men de bus vaker laten rijden, eventueel moet er een nieuw type bus komen waar de mensen gemakkelijk in- en uit kunnen stappen en dat veel bagage kan vervoeren. Mocht dit allemaal niet hel pen, dan wil men strengere maatregelen uitvoeren. Deze mogelijkheden vereisen nog enige uitwerking. Men denkt aan de bepaling dat niet-Terschellingers al leen op de dag van aankomst en vertrek hun wagen mogen gebruiken. Terschel- lingers zouden alleen nog van twee be langrijke wegen gebruik mogen maken. Volledige afsluiting van het eiland voor auto's (zoals bijv. Vlieland kent) wil men nog niet overwegen, zo bleek tijdens ge noemde raadsvergadering. van 28 aug. tot en met 3 sept. 1974 Geboren: Sonja, dv. Cornelis J. Ver sluis en Anna M. Boere; Willem Daniël, zv. Willem Eelman en Helena Hutjes. Ondertrouwd' Maarten Boon en Cor nelia C. van der Meer. iimia ove Burgemeester en wethouders verleen den in de afgelopen maand aan de na volgende personen, ondernemingen en instellingen de daarbij omschreven bouwvergunning. De heer H. den Teuling te De Koog voor de bouw van een woonhuis aan de Duinroosstraat; de heer J. K. Honingh te Amsterdam voor de bouw van een zomerhuis aan de Californiëweg; me vrouw P J. van der Ploeg-Groenendaal te Rotterdam voor de uitbreiding van een zomerhuis aan de Bijenkorfweg te Oosterend, de B.V. Karting Texel voor de verbouwing van een pand op de ha ven van Oudeschild, de heer E. Mom- berg te Den Burg voor de uitbreiding van een woonhuis aan de Burdetstraat; de heer C. Kreike te Amsterdam voor de bouw van een bergruimte aan de Zanddijk te Eierland; de Stichting Be roepsonderwijs Texel te Den Burg voor de bouw van een noodlokaal bij de school aan de Emmalaan; de gebroeders Huizinga te Den Burg voor de verbouw van het woonhuis-café in de Binnen- burg; de heer M. H. Smit te Oudeschild voor de bouw van een stal aan de Mid- dellandseweg; de heer B. de Goederen te Den Burg voor de bouw van een ber- door dc Texelse sportvissersclub janiseerdc gastenwedstrijden bcho- seer tot het verleden. Er zijn totaal edstrijden gehouden op het strand, aan door 166 personen werd deel- men. Dat is iets meer dan vorig Er werd totaal 8,64 meter vis ge- kampioenswedstrijden beginnen september bij het reddingboothuis De Cocksdorp (van 9.00 tot 12.00 in verband met een uitwisseling „De Snoek" en Wieringermeer) De gm uitreiking is in 'De Zwaan' te Den De volgende wedstrijden zijn op ptember bij Krassekeet; 6 oktober Hornt; 20 oktober bij Dogger, PH- aa ir; 3 november bij 't lage veldje, wedstrijden worden van 9.00 - uur 's morgens gehouden. Op 15 mber zullen de kampioenschaps- En worden uitgereikt in 'De Zwaan' is een gezellige avond met bingo, nog geen lid of donateur is kan op deze avond opgeven. Leden van _i wrtvissersclub kunnen bij H. Mar- EL Tjakkerstraat 20 te Den Burg de 2719 v*sverëunnin£ halen, voor niets. ging aan de Wilsterstraat; de heer W. van Tatenhove te Oosterend voor de bouw van een dakkapel aan het pand Ankerstraat 2; de heer J. Zoetelief in Waalenburg voor de bouw van een stal (W 60a); de heer Th. L. Swaan te Oude schild voor de bouw van een garage- berging aan de Heemskerckstraat te Oudeschild; de heer C. J. van der Werve te Den Burg voor de verbouw van het woonhuis De Ruyterstraat 108 te Oude schild; mevrouw G. Ellerkmann uit Dortmund Husen voor het uitbreiden van het zomerhuis Gerntslanderdijkje 146; de FBTO te Leeuwarden voor de uitbreiding van het zomerhuis Gernts landerdijkje 176; dr. J. de Voldere uit Heerenveen voor de uitbreiding van het zomerhuis Gerntslanderdijkje 194; de heer G. Licht te Den Burg voor de uit breiding van het woonhuis Schilderweg B 39a; de heer C. de Jong te Oosterend voor de verandering van het woonhuis Knmweg 8 te De Cocksdorp; de heer S. Tjepkema, 't Horntje, voor de bouw van een melkkamer; de heer D. Lap te Den Burg voor de bouw van een dakkapel aan het pand Thijsselaan 105; de Coöp. Inkoopvereniging voor Visserijbeno digdheden te Oudeschild voor de bouw van een pomphuisje op het haventer rein; de heer J. A. Henstra te De Koog voor de bouw van een dakkapel aan het pand Plevierstraat 18; de heer G. C. Kikkert in De Westen voor de bouw van een rundveestal aan de Hemmerweg; de Gebr. Schraag, 't Noorden, voor de bouw van een stal, O 157a; de heer N. Dros, voor de bouw van een schuur bij O 19 in Harkebuurt; de heer J. van der Veen te De Cocksdorp voor de uitbrei ding van een garage-berging aan de Joan Hodshonstraat; de heer P. R. Buis te De Cocksdorp voor de uitbreiding van een garage-berging aan de Joan Hodshonstraat; de heer A. H. Notenbo mer te Roden voor de bouw van een woonhuis aan de Orchismient te De Koog; Modehuis Moerbeek te Den Burg voor de bouw van een garage-berging aan de Warmoesstraat; de heer J. O. Blom te Oudeschild voor de bouw van een garage aan de De Houtmanstraat; de Coöp. Ver. Suikerunie U.A. te Rot terdam voor het plaatsen van een bie- tenbemonstermgsapparaat, een laadbrug met bietenoverslag op resp. de Heems kerckstraat en de oostzijde van de zui derhaven te Oudeschild; de heer O. L. de Kind te De Cocksdorp voor de bouw van een garage aan de Langeveldstraat; mevrouw J. N. Lok te Amsterdam voor de bouw van een garage-berging bij O 68 aan de Oosterbuurtsweg te Oost Donderdag tot en met dinsdag (dage lijks 20.00 uur) vertoont het City theater de nieuwe verfiming van „De drie musketiers". Alexander Dumas sr was een schilderachtig man. Aan de 1200 boeken die hij in 50 jaar bij elkaar schreef, verdiende hij een enorm ver mogen. Dat hij desalniettemin straat arm stierf, was een gevolg van z'n ruige levensstijl. Zijn romanfiguren weerspie gelen dezelfde zorgeloze, avontuurlijke geest. De beroemdste verhalen („De graaf van Monte Christo" en „De drie musketiers") zijn dan ook vele malen 't model geweest voor spannende avon turenfilms. Regisseur Richard Lester (maakte o.a. „Help", „The Knack" en „How I won the war") is specialist in de droge Engelse humor. Hij stak het oude verhaal in een gloednieuw en fleurig jasje. Aan geld voor de produktie ont brak het niet, zodat hij kon beschikken over een rij top-acteurs en actrices, prachtige decors en kostuums, terwijl Michel Legrand de muziek mocht com poneren. Zonder het heldhaftige beeld van de musketiers echt aan te tasten, neemt Lester prettig afstand, door ze op te voeren als een innemend stel boeven. Michaef York speelt d'Artagnan, jong, boers en vechtlustig. Hij sluit vriend schap met Porthos, Athos en Aramis, en met z'n vieren zetten ze hun leven op het spel, om de eer van de koningin te bewaren. Deze wordt bedreigd door de sluwe streken van kardinaal Riche lieu (Charlton Heston). Na het welslagen van de onderneming wordt d'Artagnan ingelijfd bij de musketiers. Aan het eind van de film kan dan ook al het vervolg „De vier musketiers" worden aange kondigd. Voor die tijd is er echter al heel wat afgestoeid en gevophten. Dat wordt dan een beetje gedaan|op de ma nier van de komische Italiaanse wes terns. De grappen zijn goed gedoseerd en de pracht en praal van het Versailles uit die tijd, is opzettelijk mooi. Bijna kitscherig en vol ironie De film biedt voor een breed publiek, uitstekend amu sement. Toegang 14 jaar. Vrijdagnacht (23.30 uur). „Wat kan ik nog meer zien?" (Secrets of sex) ge maakt door Antthony Balch, is een an derhalf uur lange opsomming van bi zarre gebeurtenissen. Wij doen een greep: duizend jaar geleden meende een Arabische rechter, dat een afgeslo ten kist in de kamer van zijn vrouw, haar levende minnaar bevatte. Hij laat de kist begraven en gooit de sleutel in zee. Een gemummificeerde minnaar vertelt over een strijd der sexen waar van hij een der eerste slechtoffers werd Een oude rijke bewonderaar, vraagt een jong genetica-geleerde ten huwelijk. Ondanks haar waarschuwing dat er een zieke gene in haar familie voor komt, wil hij persé een zoon van haar. Zij schenkt hem een monster Een krankjoreme film, waarom soms te lachen valt. (18 jaar). Zondagmiddag 3 uur draait voor de jeugd „Pietje Bell". Het oer-Hollan dse boek, verfilmd door de man die ook die andere vaderlandse helden (Dik Trom, Sjors Sjimmie) al tot geliefde filmfi guren maakte. Alle hoogtepunten uit het boek komen ook in de film voor,zo dat er voor de kinderen weer heel vrat valt af te lachen. ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1974: Afdeling Noordholland: MOC-Oosterend (Z), 14.30 uur Oosterend (Z)-J. Oranje, 14.30 uur Junioren: Geelzwart A2-0'end Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) HRC A3-ZDH Al, 14.30 uur DWOW A2-De Koog Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Wiron Bl-O'end BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) T. Boys Bl-Kaagvogels BI, 14.30 u. Cocksdorp Bl-Vesdo BI, 14.30 uur Cocksdorp B2-Texel B3, 13.15 uur Tex. Boys B2-Texel B2, 13.15 uur Texel C2-Oosterend B2, 13.15 uur Oosterend Cl-Vesdo Cl, 14.30 uur ZDH Cl-ZAP C2, 14.30 uur Pupillen: Afdeling A: Texel a-Cocksdorp a, 14.30 uur Texel b-Oosterend a, 15.15 uur ZDH a-Tex. Boys a, 13.30 uur Afdeling B: Tex. Boys d-Texel d, 11.00 uur Oosterend b-Tex. Boys e, 13.30 uur ZONDAG 8 SEPTEMBER 1974: 4de klasse B KNVB: Helder-Texel, 14.30 uur Afdeling Noordholland: Cocksdorp-Oudendijk, 14.00 uur Zuidermeer-Oosterend, 14.00 uur (vertrek boot 12.35 uur) Texelse Boys-ZDH, 14.30 uur Texel 2-Flevo 2, 14.30 uur Helder 4-Texel 3, 14.30 uur Oosterend 2-BKC 3, 14.30 uur Geelzwart 3-Tex. Boys 2, 14.00 uur (vertrek boot 13.05 uur) Watervogels 4-Cocksdorp 2, 14.30 u. ZDH 2-Geelzwart 5, 14.30 uur Callantsoog 2-ZDH 3, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) De Koog 2-W.Waard 4, 14.30 uur Tex. Boys 3-Dirkshorn 3, 12.15 uur Cocksdorp 3-BKC 5, 12.15 uur Zeemacht 5-Oosterend 3, 14.30 uur Texel 4-DWOW 5, 12.15 uur Junioren: Schagen A2-Tex Boys Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Geelzwart Bl-Texel BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Succes Cl-Texel Cl, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Zeemacht Cl-Tex. Boys Cl, 12.00 u. Dames: VVW-Tex. Boys 1, 14.30 uur (vertrek boot 12.35 uur) DVC 3-Tex. Boys 2, 14.30 uur SAMEN REIZEN: ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1974: Vertrek boot 13.05 uur van Texel: O'end Al, O'end BI en De Koog Al ZONDAG 8 SEPTEMBER 1974: Vertrek boot 12.35 uur van Texel: Oosterend en Tex. Boys (dames) Vertrek boot 13.05 uur van Texel: Tex. Boys 2, Texel BI en Texel Cl ZDH 3 en Tex. Boys Al. Bij niet opkomen van een elftal of af keuring van het terrein, per omgaand de bus afbestellen tel. (02240) 2421. MEDEDELINGEN S.V. Texel Voor de senioren zit het oefenpro gramma er weer op. Zondagmiddag vangt voor Texel 1, 2, 3 en 4 de compe titie weer aan. Het oefenprogramma van Texel 1 werd besloten met een nuttige wedstrijd tegen de derde klasser LSW. Er werd met 31 verloren. Texel 3 be sloot het oefenprogramma met het ZDH tournooi. Tegen ZDH 2 werd met 21 verloren, al had Texel met de rust een verdiende voorsprong kunnen hebben. De tweede wedstrijd tegen Texelse Boys 2 werd verdiend gewonnen. Jan Pier- sma vertolkte in deze wedstrijd de hoofdrol. Texel 2 had de vorige week het oefenprogramma al besloten tegen een combinatie-elftal van ZDH. Er werd in een matige wedstrijd slechts met 32 gewonnen, en dat met 5 Texel 1 spelers in het elftal. Het vierde besloot het nederlaag-tournooi tegen SVC 2. SVC won met 3—1 en won hierdoor de beker. Voor a.s. zondag staan voor de senio ren de volgende wedstrijden op het pro gramma. Texel 1 gaat op bezoek bij kampioens kandidaat (volgens trainer Riz) Helder. Helder beschikt over een technisch be gaafd elftal en Texel zal ook zijn han den vol krijgen. Aanvang 14.30 uur. Texel 2 krijgt het ook bepaald niet makkelijk. Flevo 2 komt op bezoek. Een geduchte tegenstander uit de vorige competitie. Aanvang 14.30 uur. Texel 3 gaat net als Texel 1 op be zoek bij een Helder-elftal, in dit geval het 4e. Helder 4 moet door een Texel 3 dat goed probeert te voetballen en daar naast ook nog inzet toont, geklopt kun nen worden. Texel 4 tenslotte ontvangt om 12.15 uur DWOW 5. We rekenen er op dat Texel 4 zich nu eens uit die onderste regionen zal spelen en een goede mid denmoter wordt. Voor de jeugd is zaterdag het volgen de programma: Junioren C2 krijgt op bezoek Ooster end B2, aanvang 13.15 uur. Junioren B2 gaan naar Texelse Boys B2 op bezoek, aanvang 13.15 uur. Cocksdorp B2 is de gastheer van Texel B3, aanvang 13.15 uur. Vertrek per auto van het kastje Weverstraat om 12.45 uur. Zondag 8 september gaat Texel BI op bezoek bij Geelzwart BI, aanvang 14.30 uur. Vertrek boot 13.05 uur. Texel Cl vertrekt met dezelfde boot en vangt gelijk aan tegen Succes Cl. Verder zijn er nog 3 pupillenwedstrij- den vastgesteld. Texel pup. a ontvangt Cocksdorp pup. a om 14.30 uur. Texel pup. b is de gastheer van Oosterend pup. a, aanvang 15.15 uur, terwijl pup. d de gast is van Texelse Boys pup. d, aan vang 11.00 uur. Vertrek per fiets vanaf het kastje Weverstraat om 10.30 uur. Allen een heel prettig en succesvol voetbalweekend toegewenst. W.J.M.K. Texelse Boys „Dit weekend de start van de nieuwe competitie. Door seizoenwerk en va kantie zal dat hier en daar wel moei lijkheden opleveren maar we vertrou wen erop dat een ieder z'n best zal doen zodat we zo compleet mogelijk kunnen aantreden. Aandacht voor de medede lingen in het kastje of bellen Zaterdag 2 wedstrijden op het Boys- veld. Om 13.15 uur speelt Tex. Boys B2 tegen Texel B2 en om half drie komt voor Tex. Boys BI Kaagvogels BI op bezoek. Zondag voor het eerste direkt al de derby tegen ZDH op het Boysveld, aan vang half drie. Daaraan vooraf speelt het derde tegen Dirkshorn 3, om 12.15 uur. Met de boot van 12.35 uur gaan de dames 1 naar WW en het tweede da meselftal naar DVC 3; aanvang half drie. Met de boot van 13.05 uur vertrekt het tweede naar Geelzwart 3 (aanvang 14.00 uur) en de junioren A gaan naar Schagen A2 (aanvang half drie). Met de boot van half elf gaat Cl naar Zee macht Cl (aanvang 12.00 uur). Er gaat geen bus om 10.00 uur van Den Burg. dus zelf voor het vervoer naar de boot zorgen. Allemaal een succesvol seizoen toe gewenst, met prettig voetbal en voor de ze eerste dag, een goed begin is het halve werk. Doe jullie best. Vrijdag a.s. in de kantine (na de trai ning op het veld aan de Wilsterstraat) de eerste contactavond. We verwachten er weer vele. Om de taak van de kaartjesverkopers te vergemakkelijken worden de dona teurs, die de wedstrijden van Texelse Boys 1 willen bezoeken, verzocht hun donateurskaart mee te nemen. A.W. Z.D.H. Het komende weekend beginnen we weer met het nieuwe seizoen. Het eerste start met de uitwedstrijd tegen Texelse Boys. Het tweede ontvangt om 14.30 uur Geelzwart 5. ZDH 3 brengt een bezoek aan het sterke Callantsoog 2, aanvang 14.30 uur. ZDH junioren A gaan zaterdagmid dag naar HRC A3, aanvang 14.30 uur. Junioren C krijgt zaterdag ZAP C2 op bezoek om 14.30 uur. Laten we voor een goed begin zorgen. Terreindienst: A. Dijker en J. Eve- raats. Zaterdagavond half acht worden alle spelers plus reserves van het eerste in de kantine verwacht voor een korte be spreking. S.V. Oosterend Na een aantal oefenwedstrijden be gint het het komend weekend weer menens te worden, want dan gaat de competitie weer draaien. Zaterdag gaan de senioren 1 naar Midwoud waar om half drie MOC als gastheer optreedt. Op papier zijn jullie veel sterker geworden, dus rekenen we op de punten. Scheidsrechter is de heer J. K. Jager. Het tweede start met een thuiswed strijd tegen J. Holland 7. Daar het tweede meest uit routiniers bestaat, houden we het ook hier op winst. Aan vang half drie. Scheidsrechter is de heer H. W. van Tatenhove. De Al junioren gaan naar 't Zand, waar ze om half drie tegen de A2 ju nioren van Geelzwart aantreden. Hier heeft de heer J. Th. Nieuwenhuizen de leiding. De BI junioren spelen om half drie in Den Oever tegen de sterke BI junio ren van Wiron. Scheidsrechter is hier de heer G. Snakenborg. De B2 junioren openen de competitie op het Texel-veld, waar om 13.15 uur o.l.v. de heer J. Zegers tegen Texel C2 wordt aangetreden. De Cl junioren openen met een thuis wedstrijd en krijgen om half drie Vesdo Cl op bezoek. Een bekende tegenstan der van vorig jaar, waartegen toch de punten behaald moeten kunnen worden. Scheidsrechter is de heer E. M. J. v. d. Laar. Zondag gaat het eerste op bezoek bij Zuidermeer. Vorig jaar een lastige ploeg maar het geslaagde oefenprogramma geeft vertrouwen. Aanvang 14.00 uur. De leiding heeft de heer H. W. Rijlaars dam. Het tweede krijgt om half drie het sterke BKC 3 op bezoek, wat wel een hele opgave wordt, temeer daar niet in de sterkste formatie kan worden aan getreden. Scheidsrechter is de heer J. J. Koning. Het derde gaat om half drie op bezoek bij Zeemacht 5, en zal hier proberen een puntje te pakken, wat moet kunnen lukken. De leiding heeft de heer C. Kansen. Allemaal een plezierige voetbalstart en veel succes. P.K. S.V. Cocksdorp Aanstaand weekend is het dan zo ver en gaat de bal weer rollen; als ieder er aan mee werkt kan het opnieuw een mooi seizoen worden. Zaterdag 7 september, komen beide juniorenelftallen in het veld. Junioren B2 komt om 13.15 uur in het veld om de strijd tegen Texel B3 aan te binden en junioren BI krijgt Vesdo op bezoek en begint om half drie. Beide elftallen spe len thuis. Doe je best jongens. Zondag 8 september komen alle drie seniorenelftallen in het veld. SVC 2 speelt uit en gaat bij Watervogels 4 op bezoek, aanvang 14.30 uur. SVC 3 en SVC 1 spelen allebei thuis. SVC 3 is gastheer van BKC 5. De wed strijd begint om 12.15 uur. Daarna, aan vang 14.00 uur, komt Cocksdorp 1 aan de beurt. Oudendijk is de eerste tegen stander. De opstellingen staan vanaf donder dag weer in het kastje. Voor afberichten dient men zich tijdig tot de trainer te wenden hetzij op de training, hetzij tele fonisch. Terreindienst zaterdagochtend 11.00 uur: M. Eelman en F. Stolk. J.W.B. S.V. De Koog A.s. weekend gaat de competitie weer van start. De pupillen zijn de eerste week al vrij. De A junioren spelen zaterdag uit te gen DWOW A2 in Wieringerwerf. Het zal allemaal niet zo gemakkelijk gaan als vorig seizoen, maar met een goede inzet valt echt wel een positief resul taat te behalen De aanvang is 14.30 uur. Vertrek met de boot van 13.05 uur van Texel. We zoeken nog steeds een jeugdleider voor de junioren. Wie hiervoor geïnte resseerd is kan zich opgeven bij J. van Beek (02225-427). De Koog 2 ontvangt zondag thuis Wieringerwaard 4. Dit is een oude be kende. Aanvang 14.30 uur. Scheidsrech ter is de heer J. Hopman. Het eerste is deze week vrij. Denken jullie allemaal wel aan de training? De opkomst was vorige week namelijk niet best. J.v.B.

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 7