Hennink succesvol in Europeese zeilkampioenschappen NW start discussieproject in Den Burg Meisjesdrumband Den Hoorn „Tinaclub van het jaar" Practisch en gezellig wonen met het RK Vrouwengilde Discussieavond „Vrede en onvrede" zeer geslaagd Verkoop kinderpostzegels morgen van start Werkwinkel niet op pad Schietoefeningen Bejaardensociëteit De Cocksdorp Geen pleeggezinnen voor Rijnmondkinderen Eerste bijeenkomst „Kiekendief" Peuterklas in Oosterend opgericht Lezing Hildegard Kncf vulde avond Plattelandsvrouwen Weekend relatietraining op Texel Openingstijden NV SH-inf ormatiecentrum verkort Boogschieten in Cebeco-gebouw Plattelandsvrouwen afdeling Texel bezochten „Noorderhaven" Dam- en schaakclub Schietoefeningen Zondag viswedstrijd de Hornt bij Gemeenteraad vergaden Tafeltennissen in „De Witte Burcht" „Gyvo" opent seizoen in de Kaaps-nol Damclub Texel Bij het Europees zeilkampioenschap aan het strand van Mourillon hij het Franse Toulon, is in de categorie Hobie- Cat 16 onze Texelaar Jan Hcnnink op de vijfde plaats geëindigd. „Extrêment spectaculaires" noemde het provinciale le ochtendblad Var Matin in haar zon dag-editie de zeilwedstrijden, waaraan 86 personen uit Frankrijk, België, Duitsland, Zwitserland, Italië en Neder land deelnamen. Onder zeer gunstige weersomstandig heden speelde het evenement zich af in de Helderse evenknie Toulon, waar Hennink met zijn zeilgenoot Dick Krul uit Voorschoten de zondag voor de wedstrijden arriveerde om alvast te oe fenen. De Hobie-Cat 16 is een Califor- nisch zeilschip van zo'n 145 kilo, waar mee een snelheid van maximaal 50 ki lometer per uur kan worden gevaren. Het is berekend op twee personen van ongeveer 70 kilo, zodat Hennink zijn 35 kilogram zware zoontje tot zijn spijt nog moest thuis laten In principe mag door personen van alle leeftijden wor den deelgenomen. Hennink: „Zelfs Francaises van over de 50 zeilden mee". Van de 86 deelnemers zeilden 66 in een Hobie-Cat 14 van Franse makelij. Zowel de 14 als de 16 zijn typische brandingschepen en reuze makkelijk te vervoeren, want Hennink laadde zijn vaartuig in Oudeschild zo op zijn auto om hem er in Frankrijk weer af te ha len. Daar had men tijdens de wedstrij den mensen gehuurd om een „oogje in het zeil" te houden als een boot om sloeg, want bij de Hobie komt het wel aan op het bewaren van de balans. Tevreden Jan Hennink is bijzonder tevreden over zijn prestatie: „Ik had het niet ver wacht. Je kent de kracht van de ande re landen niet, en ik mag wel zeggen dat vooral de Fransen zware tegen standers zijn; bovendien zeil je nooit „Vakbeweging en Maatschappij" heet het discussieproject, dat maandagavond om acht uur in de vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk op Kogerstraat 17a te Den Burg door het NVV op Texel wordt begonnen. In deze eerste ge- spreksavond (uit een serie van ongeveer vier* zal het onderwijs centraal staan. Het ligt in de bedoeling van het NVV in de komende jaren een zodanige reeks van onderwerpen onder haar leden ter discussie te stellen, dat vrijwel het ge hele werkterrein van de vakbeweging wordt bestreken. De resultaten zullen worden samengevoegd in een rapport, dat dan a.h.w. een visie op het maat schappelijk gebeuren in zijn geheel geeft. De behoefte aan een dergelijke maatschappijvisie leeft al geruime tijd volgens de vakbeweging. Om een sa menhangend beleid te voeren, zegt het NVV, „moet de vakbond enig idee heb ben over de richting waarin gekoerst moet worden op die afzonderlijke ter reinen. Enerzijds om te vermiiden dat op het ene terrein een maatregel wordt genomen, die strijdig kan zijn met an dere doelstellingen, anderzijds om nieu we ideeën te kunnen beoordelen tegen de achtergrond van de eenmaal vastge stelde koers. Dat wij daarbij de leden willen raadplegen, vloeit voort uit het feit dat het toekomstig beleid gevoed, gedragen en gesteund moet worden juist door de leden". Het discussieproject „Vakbeweging en Maatschappij" is in vele plaatsen reeds van start gegaan. Alle NW-leden kun nen eraan deelnemen. Voor verdere informatie belle men de heer B. Starink, De Dageraad 6, 't Homtje, telefoon (02226) 320. De meisjesdrumband D.E.K. uit Den Hoorn is door het jeugdige lezerspu bliek van het door het tijdschriftencon cern „Spaarnestad" uitgegeven week blad „Tina" aanvankelijk tot „de club van de maand" en nu tot de „club van het jaar" uitgeroepen. Een enquête on der de leden van „Tinaclub" moest uit wijzen welke van zes populaire vereni gingen in Nederland meest favoriet was. De eer viel - zoals gezegd - D.E.K. on der leiding van de heer S. Zijm te beurt. In dorpshuis De Waldhoorn namen de trotse leden van de band dinsdagmiddag een grote beker in ontvangst, uit han den van drie afgevaardigden van het meisjesweekblad, die meteen van de ge legenheid gebruik hebben gemaakt, een vraaggesprekje te houden met enkele leden van de D.E.K en foto's van hen te maken. In januari zal een artikel met het intervieuw en de foto's worden ge plaatst in het blad. Initiatief Enkele maanden geleden werden de abonnees van Tina gevraagd, in een brief iets te vertellen over de vereni ging of club waarvan zij lid waren. De 17-jarige Ria Zwanenburg uit Den Hoorn nam direct het initiatief en ze schreef een lange story over haar bele venissen bij de drumband, zoals het ver welkomen van sinterklaas, het jaarlijks konkours, de taptoe en de serenade, die zo af en toe ter gelegenheid van een hu welijksjubileum gegeven wordt. Groot was de verrassing voor de drumleden van D.E.K, die niet waren ingelicht door Ria, toen hun band behalve als club van de maand, ook nog als club van het jaar uit de bus kwam. internationaal". Toch sleepte Hennink bij de Europese kampioenschappen in '72 en '73 een derde prijs in de wacht, „maar die werden in Scheveningen ge houden en al heette het Europees kam pioenschap, feitelijk deden alleen Hol landers mee". Als herinnering aan de zeilzeskamp in Frankrijk ontvingen de Hollanders een vaantje, „en de Fransen natuurlijk een fles wijn", zegt Hennink, toch wel erg voldaan met zijn vaantje. De grote wens van hem en van de Hobie Cat As sociation Holland, waarbij hij aangeslo ten is, is het organiseren van een inter nationale wedstrijd voor kustzeilboten op Texel. Op de laatste vraag, of Hen nink er voor zou voelen mee te dingen naar de wereldtitel bij de kampioen schappen op Hawaï, antwoordt hij: „Ten eerste word ik daar niet voor ge vraagd, +en tweede wordt je verblijf wel betaald, maar de reis niet, dus niet'. Sociaal-economisch voorlichtster in de kop van Noordholland, mevrouw Nan- nes-Giesen hield woensdag voor het RK Vrouwengilde een lezing over „Practisch en gezellig wonen". Me vrouw Nannes heeft veel over het on derwerp gelezen en werkt samen met de architect Hans Uilenburg. Zij vindt dat de vrouw wat meer deel moest uitma ken van gemeentelijke en particuliere woningcommissies: „Het zijn mannen die over het algemeen de indeling van woningen maken. Lichtpuntjes waar de tafel onder moet staan, stopcontacten vaak op verkeerde plaatsen, trekkoord- jes waar het bed moet worden geplaatst, te lage aanrechten....". Na de pauze kregen de vele aanwezigen de kans idee tjes op de hand te doen aan verschil lende dia's, waarop enkele moderne in terieurs waren te zien. In het kader van de Vredesweek is donderdagavond in De Witte Burcht een bijeenkomst gehouden onder het motto „Vrede en Onvrede", waarbij veertig jongeren aanwezig waren. Hoewel in de meeste gevallen aan hetdoel het ko men tot een oplossing van een bepaald probleem voorbij werd geschoten, werd de bijeenkomst zeer geslaagd ge noemd. De jongeren werden verdeeld in acht groepen, elk onder leiding van één der organisatoren, en kregen pen en papier. Daarop maakte ieder een lange lijst van dingen waar hij onvrede en waar hij vrede mee had. Daarna werden de lijs ten voorgelezen en over de punten van overeenkomst of tegenstelling werd ge discussieerd. Na verloop van tijd vond iedere groep een onderwerp, waarvan zij een beeltenis gingen maken, bijvoor beeld een tekening, een stripverhaal of een collage, waaruit een oplossing voor het probleem zou moeten blijken. On derwerpen waren bijvoorbeeld een ver gelijking van de huidige maatschappij met de ideale, het egoïsme, de intermen selijke relaties en een autoloos Texel. Slechts in het geval van een autovrij Texel kwam men tot een oplossing, nl. een treintje tussen de dorpen te laten rijden. De andere groepen hadden het door de abstractheid van hun onderwer pen veel moeilijker, en kwamen niet tot een oplossing, maar in ieder geval wel tot een analyse van hun probleem. Dat de avond aansloeg werd duide lijk in de slotdiscussie, waaruit bleek dat er veel animo bestaat voor een tweede avond, dan echter meer een dis cussie-avond. Vanaf 2 oktober lopen ze weer, in wind en regen, langs de voordeuren. Met de bekende vraag: „Mevrouw, wilt u kinderpostzegels bestellen?" U doet dat natuurlijk. Omdat u weet, waaróm die schoolkinderen aanbellen. Om het kind-met-een-achterstand te helpen. Het kind dat het in het leven minder goed getroffen heeft. Dat weliswaar door de overheid niet wordt vergeten, maar dat ook in 1974 niet helemaal buiten u kan. Dit jaar bestaat de kinderpostzegel in Nederland een halve eeuw. De eerste serie verscheen in 1924 en met een on derbreking in de bezettingstijd is er ie der najaar een nieuwe uitgifte geweest. Bij elkaar hebben die zegels, en niet te vergeten de kaarten, een te verdelen bedrag opgebracht van 82 miljoen gul den. Voor de kinderen in Nederland èn voor de kinderen in de ontwikkelings landen: in die landen, waar honger een grimmige huisgenoot is en een schooltje een luxe. Vorig jaar was de opbrengst 6XU mil joen. In dit jubileumjaar moet dat ei genlijk méér kunnen worden. Als feest gave van alle Nederlanders aan de gou den kinderzegel. Vindt u het een sympathieke gedach te? Wees dan extra aardig voor het kind aan de deur. Laat hen niet in de kou staan en bestel meer dan u van plan was. Omdat 1974 een feestelijk jaar is voor de kinderzegels. En in de eerste plaats: voor nog meer en betere hulp aan kinderen! In verband met het regenachtige weer is de Werkwinkel zaterdag niet in de gelegenheid geweest oud papier in te zamelen. Het programma is daarom een week opgeschoven. Zaterdag komen aan de beurt Jan Dirkszoord, Stenenplaats, Hogerstraat, Gravenstraat en Warmoes- straat. Op 2 oktober, uitwijkdatum 3 oktober a.s., wordt van 9.00 tot 16.30 uur gescho ten door H.M. Holland in sector 045-075 graden rechtwijzend met een straal van 9 mijl vanuit het hoge geleidelicht Nieu we Haven. Veiligheidsschip aanwezig. DE COCKSDORP We Bejaarden- soos van De Cocksdorp draait weer van af donderdag. „Hoe meer zielen, hoe meer vreugd", meent het bestuur. In de week van 19 tot 26 oktober zou een aantal 8- tot 13-jarige kinderen uit het Rijnmondgebied een vakantie op Texel doorbrengen, mits enkele gezin nen op Texel deze kinderen die te kampen hebben met ademhalingsmoei lijkheden of om sociale redenen er een weekje tussenuit moeten onderdak zouden willen verschaffen. Op het arti keltje in de Texelse Courant van vrijdag kwam geen enkele reaktie. De organisa toren hopen alsnog op de medewerking van de Texelaars. Men kan zich opge ven bij mevrouw Van Trigt, Boogerd 1, telefoon (02220) 2175 of bij mevrouw v. d. Hoek, Herenstraat 50, Den Hoorn, telefoon (02226) 487. Fotoclub „De Kiekendief" komt vrij dagavond a.s. voor het eerst in het nieu we seizoen bijeen in het vergaderzaal tje van de Doopsgezinde kerk aan de Kogerstraat. Het programma vermeldt een dia-vertoning van Amaloco over di verse ontwikkelaars. Aanvang 20.00 uur. Ook geïnteresseerde niet-leden zijn welkom. Den Hoorn help Oosterend OOSTEREND In het dorpshuis De Bijenkorf is donderdagavond door een vijftiental moeders besloten tot de op richting van een peuterklas in Ooster end. Aan het overleg nam deel Nel Swem- mer, secretaresse van het Hoornder kleuterschoolbestuur, dat tevens is be last met de organisatie van het daar bestaande peuterklasje. Dit bestuur zal de Oosterender moeders met raad en daad bijstaan. Voor de peuterklas bestaat veel be langstelling. Alle moeders zijn bereid per toerbeurt de ochtenden te leiden (vermoedelijk twee maal per week). Moeders kunnen hun kinderen, die vóór het schooljaar 1975-'76 vier jaar wor den, telefonisch opgeven (371). Zij, die op vrijwillige basis willen helpen bij de leiding, gelieve eveneens 371 te bellen. DE COCKSDORP Over leven en werken van de ongeneeslijk zieke Hil degard Knef sprak vorige week in hotel Kikkert te De Cocksdorp mevrouw M. F. van Sluis-Bijl uit Schagen, op de eer ste bijeenkomst van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afdeling De Cocks- dorp-Eierland. Zij las enkele fragmen ten uit „Het gegeven paard" en citeerde. „Het leven is ons geschonken en we moeten er iets van maken". Op de vergadering werd besloten tot het voeren van de „Red kinderogen"- aktie voor Indiase plattelandskinderen. Verder werd bekend gemaakt dat de voor deze winter geplande cursussen nog niet worden gegeven in verband met het nog niet gereed zijn van het ge meenschapscentrum. Wel zal al de hand- werkcursus worden gegeven, ten huize van mevrouw Reuvers. NVSH en Humanistisch Verbond Het Nederlands Humanistisch Ver bond organiseert op 26 en 27 oktober in samenwerking met de plaatselijke NVSH een weekend „oefening in per soonlijke ontmoeting" op Texel. De lei ding berust bij Paul Kruiswijk, centraal geestelijk raadsman van het Humanis tisch Verbond in Utrecht. De plaats waar de relatie- of sensitivitvtraining zal plaatshebben, is nog onbekend. De kosten zijn geraamd op ƒ50,per per soon. Belangstellenden moeten zich vóór donderdag 3 oktober opgeven bij Méri Blanken, telefoon (02220) 3012 of bij Gé v. d. Hoek, telefoon (02226) 487 De openingstijden van het NVSH-in- formatiecentrum in het Groene Kruis- gebouw te Den Burg is met een half uur verkort. Men kan er nu iedere maan dagavond van 20.00 tot 21.00 uur te recht. De oefenavonden van de handboog- schuttersclub worden niet in „De Oran jeboom" gehouden (zoals in de vorige krant werd geschreven) maar in het Cebeco-gebouw aan de Bemhardlaan. Ook nieuwe leden zijn hier vrijdag avond, aanvang 20.00 uur, welkom. Ver den gelden de in het eerder verschenen stukje genoemde contributiebedragen per week. De afdeling Texel van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen bracht woens dag een bezoek aan de drie jaar oude, nabij Julianadorp gelegen „Noorderha ven", een tehuis voor geestelijk en li chamelijk gehandicapten uit Noordhol land (boven het IJ). De inrichting biedt op het ogenblik plaats aan 467 patiënten en 120 leerlingen .Het complex is op een 84 ha groot terrein gebouwd en telt elf paviljoens, die eenvoudig van opzet zijn maar van binnen zeer gezellig zijn aan gekleed. Na de rondleiding hield ge neesheer-directeur dr. Leenstra een kor te verhandeling over het verleden van de zwakzinnigenzorg. In de 19e eeuw, aldus dr. Leenstra, bestond de zwakzin nigenzorg uitsluitend uit het bieden van onderdak, voedsel en kleding. Pas later is men begonnen de patiënten bezig te houden en hun niveau enigszins op te schroeven. Bij wijze van preventief op treden raadde de geneesheer de proef bij baby's aan, waarbij wat vocht wordt afgetapt en onderzocht op eventuele af wijkingen. Hij besloot te zeggen dat de (te hoge) leeftijd van de moeder en de bevalling zelf vaak de oorzaak kunnen zijn van afwijkingen. Op de eerste avond van de Dam- en Schaakclub te Den Burg meldden zich tien jeugdspelers voor het schaken. In het vervolg wordt gespeeld van 16.30 tot 1800 uur in hotel „De Zwaan". Ook damliefhebbers zijn dan welkom. LTitslagen: B v. d. Berg - P. Comelisse 10 M. de Beurs - P. Krigers 10 K J. de Haan - R. Blankevoort 10 E Veltman - R. Blankevoort 10 Na de oefenpartijtjes waren alleen de witte stukken nog maar goed. In het damkampioenschap van Noord Holland startte Joost Hooijberg met een overwinning op J. Vosse. Op de club avond verspeelde hij een punt aan P. Kooiman door een minder goede voort zetting in het eindspel, met beiden een dam op het bord. J. Vinke en Cees Vin- ke speelden goed, totdat ze beiden in het gevorderde middenspel op onbenul lige wijze een schijf verloren. Dat was voor de witspelers voldoende. J. P. Stam maakte meer dan een fout, terwijl C. Groenhoff remise gaf in een gewon nen stand (meerderheid). A Vinke had met J. Blom weinig moeite. B. Duin en W Bakker speelden de langste partij, waaraan ze beiden een punt overhiel den. In zijn tweede partij ontmoette J. Schoo meer weerstand met als resultaat een puntenverdeling. Op 2 oktober wordt van 14.00 - 16.00 uur een zeedoelschietoefening gehouden vanaf marinekazerne Erfprins in sector penling 260 - 337 graden diepte 10 mijl. Veiligheidsschip aanwezig. Dinsdagavond 8 oktober, aanvi 19.30 uur vergadert de gemeentel De agenda luidt als volgt: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en meded* gen. 2a. Vaststelling van de eerste vei dening tot wijziging van de verordei tot regeling van de bevoegdheden! samenstelling van de vaste comi van advies inzake de beroepschi ingevolge de Woningwet en de Bo; verordening. 3. Benoeming van leden van de vj commissie van advies en bijstand de ruimtelijke ordening. 4. Benoeming van leden van de missie voor de behandeling van bei schriften ingevolge de Woningwet ei Bouwverordening. 5. Benoeming van leden van de missie recreatie en toerisme. 6. Benoeming van leden van het lege van bijstand. 7. Benoeming van leden van de viescommissie huize Irene. 8. Benoeming van gemeentelijke tegenwoordigers en plaatsvervangei de commissie voor georganiseerd oi leg. 9. Benoeming van gemachtigden| plaatsvervangend gemachtigden vooi vergadering van aandeelhouders v; n.v. Texelstroom. 10. Benoeming van een afgevaan en een plaatsvervangend afgevaan naar de algemene vergadering van deelhouders van de n.v. Luchtvaart! rein Texel. 11. Benoeming van een commissie de n.v. Autobusonderneming Texel, 12. Benoeming van een afgevaan naar de algemene vergadering van deelhouders van de n.v. Autobusom neming Texel. 13. Benoeming van een bestuui van de Recreatiestichting Texel 14. Benoeming van een gemeent* vertegenwoordiger als bestuurslid de Woningbouwvereniging Texel. 15. Benoeming van leden van Woonruimteadviescommissie. 16. Benoeming van afgevaardigde: plaatsvervangend afgevaardigden in| algemeen bestuur van het Centraal kenhuis te Alkmaar. 17. Benoeming van een lid en phi vervangend lid in het algemeen besa van de Vleeskeuringskring Den Hele 18. Vaststelling van de tweede wj ging van de Uitkerings- en pensioem ordening wethouders. 19. Beslissing op het beroepschrift mevrouw M. M. Rommel-Dalmeiji De Koog tegen de weigering van bouwvergunning. 20. Uitspraak inzake het uitoef* van nachtvluchten op het vliegveld. 21. Deelname in het open bejaaro| werk van de Stichting voor Voorzie: gen Ouderen in de gemeenten Den der en Texel. 22. Vaststelling van een voorl dingsbesluit voor De Koog. 23. Beslissing op het verzoek van| bestuur van de Vereniging voor Cl telijk Volksonderwijs te Den Burg Texel om met toepassing van artike van de Lager-Onderwijswet 1920 m< werking te verlenen voor de aansci fing van leermiddelen. 24. Aangaan van een geldlening ƒ225.000,met de Bank van Nederl: sche Gemeenten te 's Gravenhage. 25. Wijziging van de gemeentebi ting voor 1973. 26. Wijziging van de begroting v: sociale dienst voor 1974. 27. Wijziging van de begroting het grondbedrijf voor 1974. 28. Wijziging van de gemeentebei ting voor 1974. Sportvissersclub „Texel" organiseert zondag van 9 tot 11 uur een viswedstrijd bij De Hornt. De twee vorige wedstrijden werden gehouden op 8 en 22 september in De Cocksdorp. Bij de eerste werd door zeven vissers totaal 375 cm vis gevangen. De prijzen gingen naar M. v d. Zwaag (le), C. J. Huisman (2e) en G. van Kranenburg (3e). De tweede wedstrijd werd door acht vissers bezocht, die een totaal van 873 cm vis vingen. Hier gingen de prijzen naar P. Verhagen (le), M. v. d. Zwaag (2e) en H Martens (3e). De tafeltennisafdeling „Tetak" van de Meersportenvereniging Texel speelt ie dere vrijdagavond in De Witte Burcht. Liefhebbers van tafeltennis kunnen op die avonden komen spelen .De zaal is vanaf 20.00 uur geopend. DE KOOG De gym- en volleybal vereniging „Gyvo" uit De Koog gaat maandag 7 oktober in het dorpshuis De Kaaps-nol weer van start. De indeling der lessen is als volgt: Maandags: 16.00-17.00 uur: meisjes en jongens van 4-5 jaar. 17.00-17.00 uur: jongens 6-8 jaar 18.00-19.00 uur: jongens 9-12 jaar 19.00-20.30 uur: heren volleybal 20.30-21.30 uur: dames gym Woensdags: 16.00-77.00 uur: meisjes 6-8 jaar 17.00-18.00 uur meisjes 9-12 jaar 18.00-19.00 uur meisjes 13 - 16 jaar 19.00-20.00 uur: dames volleybal Vrijdags: 14.00-15.00 uur: dames gym Nieuwe leden zijn welkom, zowel bij gym als volleybal. Op de eerste damclubavond liet J Hooijberg in het eindspel de winst pen. Jas en Cees Vinke speelden g maar verloren door een regelre blunder. J. Stam maakte er meer een, terwijl C. Groenhof remise ga een gewonnen eindspel. A. Vinke weinig moeite met J. Blom. B. Duii W. Bakker speelden de langste en waren evenals J. van Heerwaai en J. Schoo goed tegen elkaar opgei sen. Op de tweede avond was het we< Duin die het langste speelde. Dit 1| ontfutselde hij P. Kooiman een J. Vinke kreeg nadeel tegen J. P. Hl berg, waarna een fout haast niet f uitblijven. W. Bakker blunderde inl middenspel, terwijl C. Vinke een ve| meling nullen aanlegt. Uitslagen: J. P. Hooijberg-P. Kooiman P. Bakelaar-J. Vinke J. Hooijberg-C. Vinke B. Duin-W. Bakker J. Schoo-J. P. Stam C. Groenhof-G. Dros A. Vinke-J. Blom J. van Heerwaarden-J. Schoo J. Vinke-J. P. Hooijberg W. Bakker-J. Hoeijberg P. Kooiman-B. Duin C .Vinke-C. Groenhof J. van Heerwaarden-G. Dros Kampioenschap In het kampioenschap van Noord land won Joost Hooijberg reeds partijen en staat daarmee op een ged de eerste plaats. Beide partijen w goed van opzet. Zijn tegenstanders ren H. v. d. Vossen en C. Benjamin.' laatste werd in 1972 kampioen. Bij de junioren verloor B. Duinl IJsbrandy. Uitslagen: J. P. Hooijberg-H. v. d. Vossen J. P. Hooijberg-C. Benjamins Junioren: IJsbrandy-B. Duin

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 2