17.95 995 - MJ5 "°*"c"^#5 -"*4*50 Hl toppers toppers toppers R R R R R DROS' magazijn VAMOR rijschool T. lansen prima winter- aardappelen kantoor enz. schoonhouden Dokter Coutinho afwezig mijn brommer CHEMISCH REINIGEN ERIK elektrische deken na te laten kijken Electrohuis GASBEDRIJF TEXEL magazijnruimten in de diverse dorpen KANDIDAATSTELLING dinsdag de gehele dag Onderhoud voor paard en pony Aankoop centrale texel Z0MERBUNGAL0W ƒ1— WOONHUIS WOONHUIZEN WOONHUIS Voor nw SCHRIJFMACHINE B.V. v'h Langeveld do Rooij -K(o)[o)[o) flokfluiten v.a. 18,50; jsjes, tappenvet, olie pissers. Muziekhandel Wijngaarden, Molen- t 21, tel. (02220) bij de R.K. Kerk •at Voor eieren: Graven- aat 20. Altijd vers, al- goedkoop Opleiding voor ui uw jjewijzen en ook voor rlenging van rijbewij- Rijschool Groot, eig. Boon, Vamor ge- tel. (02230) 13252. maandag theorieles De Oranjeboom" om 00 U'ir - Voor super OK ben zine. Aankoop Centrale Texel Op 12 öktober werd Sander geboren. Karin en Krijn Hopman Stolp weg 12, Den Hoorn - Texel. Lompen- en metalen- ffldel Cobus Spigt. Eier- n{j telefoon (02225) 297 Voor gebruikte en on- egelde meubelen J. gedijk, Boogerd 28, f022201 3777 Op reis of op vakantie? n eerst naar de Rei- boetiek. Weverstraat Den Burg - Texel, tel. »2?0i 3-108 -- Dinsdag 8 öktober 1974, 1.45 uur. Hier ben ik dan Pieter Hendrikus de Porto. Zeg maar Pieter Peter en Els de Porto Paulien en Sandra Pieter de Hooghstraat 24, Hazerswoude-dorp. Schoon en zuinig: LPG jouw voor ieder merk. ,rage Dros - 02225-233 Nieuwe aardappelen, -enheimers. G. Veeger, zendijk 13 Volop handappels en ndperen. Huisman, De tel. 2203 Elektronische orgels, jk Parma, v.a. ƒ485, vens bladmuziek. Mu ihand el v. Wijngaar- Molenstraat 21, tel. 220) 2695, bij R.K. rk Geboren Lydia Daniela dochter van Herbert Pribas en Meis Pribas-Blom Villach, 12 september '74, Oostenrijk. Jan Hofman en Corrie Bakker trouwen op 18 oktober om 11.00 uur in 'het Stad huis te Groningen. Ons adres is Van Mecke- manstraat 5, Kruisweg, gem. Kloosterburen. Jrote firma, bekend v. -reklame zoekt mede- rksters op Texel. Goe- verdienste, geen inves- Brieven om inlich- Lekstraat 40, Den fder Mevrouw, heeft u een ar vrije uurtjes per dag zoekt u een leuke bij- rdienste, wordt dan tara Shira consulente uw eigen omgeving, vrijblijvend om m- htmgen na 6 uur 02230 704 Touw, jute, vissers- toen, kralen, lampe- jkarkassen, klei etc. voor uw macramé- iby en handenarbeid iTDIA - uw hobby- .-lier ftilp gevraagd voor in- [werkzaamheden, ook avonds van 7-10 uur. van Strien, Schilder- 145b, tel. 2904 Snds vorige week zon- vermist jong, zwart rtje met witte bef en e pootjes. J. Vlaming, odtlaan 40, De Koog, 465 Strandpaviljoen Paal 9 alle dagen geopend "jt 1 april rustig egen bungalow te huur t 2 km van Den Burg huur. Tel. (02220) II- Niet in staat iedereen, die heeft meegewerkt aan het slagen van de voor ons onvergetelijke le oktober persoonlijk te schrijven, willen wij langs deze iweg onze hartelijke dank betuigen. Fam. Drevel voor een goede opleiding. Theorie op Texel Per vol uur slechts ƒ15, Weteringstraat 3. telefoon (022301 15749 fie zag Whi9ky? Cy- kater met bruine Isband. Gaarne terug v.d Vliet, Burger- ijst r. 14, Den Burg 5,00 korting en wij tot en met 26 J a.s. op onze zwarte :ea laarzen, maten 40 - Vastgestelde verk.- s ƒ27,50. U betaalt ons ,50. Zolang de voor- d strekt TIMA - Gravenstraat 'oor gloeilampen, ükoop Centrale Texel ,h Af tc halen ƒ15,per 100 kg. J, G. van Maldegem, „Jachtlust" 02225 - 254 Wie wil na 5 uur. Mevr. De Wit, Wezenland 7, (02220) 3346 van 17 oktober tot en met 6 november. Apotheek gesloten. Wil degene, die j.l. don derdag bij de „Woelige Hoek" meegenomen heeft, deze terugbrengen? E. Boekei, Trompstraat 19, tel. 2886. Hiermede geven wij u kennis, dat heden in het verpleeghuis Den Koogh te Den Helder van ons is 'heengegaan, onze lieve vader Dirk van Dam, weduwnaar van Elisabeth J. Wilders, op de leeftijd van 83 jaar. C. J. van Dam N. J. van Dam A. A. van Dam-Rijk Den Burg, Texel, 10 oktober 1974, Jan Dirkszoord 32. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. ie de. ei BONTMANTELS ontmanteis-bontmantels en knagend advies aan alle ieS anes van Nederland: ijk eerst bij de meest tig sorteerde, grootste en fcdkoopste bontzaak van herland de etalages, itefaarin een kollektie les Mitmantels en bonthoe- en tegen werkelijk lage, ste etaalbare prijzen. Het I d espaart u veel geld aarborggarantie. Cre- ietservice mogelijk. Dit alléén: De Bontko- Qg, Voorstreek 71 (één zeventig), Leeu war en-C., tel. 05100-20 7 13. ias ij koop reisgeld terug v. '0°' personen (ook benzine ld* ito), dus gratis reizen! eopend maandagmiddag iedere dag van 9 tot uur. Hiermede geven iwij U kennis, dat heden na een 'kortstondige ziekte van ons ia heen gegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader Dirk Pool, echtgenoot van G. Dekker, op de leeftijd van 76 jaar. G. Pool-Dekker A. Wijngaarden-Pool B. Wijngaarden J. Kok-Pool C. Kok Den Hoorn, Texel, 12 oktober 1974, Heerenstraat 27. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 16 oktober n.m. 1.30 uur in het Dorpshuis, waarna de begrafenis op de Ned. Hervormde begraafplaats te Den Hoorn. Plotseling is van ons heengegaan onze lieve Opa Pool Zijn opgewekte aard zal ons steeds in gedach ten blijven. Siem Dirk Gerrie en Kees Corrie Jenny Het Texel, 12 oktober 1974. Met droefheid delen wij het overlijden mee van ons oud-lid D. Pool, die tot enkele maanden geleden met bewon derenswaardig enthousiasme aktief was in onze muziek. Direkteur, bestuur en leden Fanfarekorps Door Eigen Kracht Koninklijk Texels Fanfarekorps Texel, 12 oktober 1974. STOOMWASSERIJ „TEXEL" Telefoon (02220) 2634 Oudeschild Maandags gehaald, vrijdags klaar. Het is nu tijd om uw Opsturen is niet nodig. Wij hebben nu onze eigen testapparatuur. Wdlhelminalaan 30, Den Burg, telefoon (02220) 2575 TE KOOP AANGEBODEN nabij DE KOOG fraai en beschut gelegen in het park „Vredelust" in een rustige omge ving goed onderhouden Hiermede geven wij U kennis, dat na een langdurig, geduldig gedragen lijden, nog on verwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Marianna Irena Esperanza Klingen, weduwe van M. J. Th. Bonke, op de leeftijd van bijna 82 jaar. Oudeschild J. L. F. Knol-Bonke M. Knol UtrechtI. M. E. Giltjes-Bonke J. C. Giltjes De Koog M. J. Th. Dalmeijer-Bonke W. C. Dalmeijer Sommelsdijk L. E. Ph. Bonke R. Oh. Ronke-Larsen klein- en achterkleinkinderen De Koog, Texel, 10 oktober 1974, Mienterglop 15. De crematie heeft heden plaatsgehad in het Crematorium „Westerveld" te Driehuis. Uw kamer wordt gezelliger en u bespaart op stroomkosten. U hebt altijd de juiste hoeveelheid licht en uw lompen gaan langer mee met een dimschakelaar nu al voor ƒ39,95 o de vakman voor de doe-het-zelver. Wij zoeken voor opslag van materia len tijdens de aanleg der gasleiding- netten tijdelijk Aanbiedingen aan de B.V. v.h. fa. W. de Liefde, Stationsweg 1, Culemborg. Het dagelijks bestuur van het waterschap Texel brengt ter openbare kennis, dat op woensdag 6 november 1974 zal plaatshebben de kandidaatstel ling voor de verkiezing van twee hoofdingelanden, ter vervulling van de opengevallen plaatsen -van de heren KORS BREMAN niet herkiesbaar wegens het bereiken van de 70-jarige leeftijd; CORNELIS HERTJE MANTJE Pzn. wegens periodieke aftreding, herkiesbaar, op die dag kunnen bij de Voorzitter van het dage lijks bestuur, die daartoe zitting zal houden in het Polderhuis aan de Vismarkt 7, te Den Burg, tussen 14 en 17 uur, schriftelijke opgaven van kandidaten worden ingeleverd. De nodige formulieren zijn tot het tijdstip van de kandidaatstelling kosteloos verkrijgbaar bij de se cretaris van 'het waterschap Texel. Het dagelijks bestuur voornoemd, M. Roeper Pzn., voorzitter A. van Hoorn, secretaris Vanaf dinsdag 22 oktober zijn wij voortaan Schoenhandel Hoogerheide Mantje Schoenen b.v. 't Korfje, Stenenplaats met Rosborstels vanaf ƒ4, Roskammen met en zonder manenkam vanaf ƒ1,85 Rcformborstel ƒ3,15 Kunstofborstel met handvat ƒ2,60 Hoefkrabbers vanaf 1,15 Zweetmessen 3,75 Hoefraspen ƒ11,05 Lederolie 7,50 per liter Ledervet in div. kleuren 7,35 per kg. Lederwas, in blank en zwart ƒ2,45 Hoevensmeer met laurierolie 7,50 per kg. Zadelzeep ƒ3,05 Pony- en paardedekken in diverse uitvoeringen. Natuurlijk bij Showroom v4/ ■- i ■- W.AAIDER51R. 53. ütN BIIRG. TEL. (02220) 2265 met ca. 466 m2 grond (erfpacht). Vaste jaarlijkse erfpachtscanon Indeling: grote woon-eetkamer an nex moderne, compleet geïnstal leerde keukenhoek, drie slaapka mers, douche'toilet met vaste was tafel, bergruimte. Volledig inge richt voor zes personen. De gehele inventaris is bij de koop som inbegrepen. Gunstige zonligging. Direct te aan vaarden. Koopsom ƒ65.000, OUDESCHILD Zeer goed onderhouden met aangebouwd (houten) zomer huis en ca. 116 m2 grond. Het geheel is voorzien van een olie- stook c.v.-installatie. Indeling woonhuis: gang, grote woon-eetkamer met open haard en diverse betimmeringen, ruime mo dem geïnstalleerde en betegelde keuken, bijkeuken, toilet, geheel be tegelde douche met vaste wastafel. Bovenverdieping: 3 slaapkamers, waarvan één voorzien is van een vaste wastafel, veel ingebouwde kastruimte. Het zomerhuis bestaat uit twee ver- trekken en een keukenhoek. In overleg te aanvaarden. Koopsom ƒ80.000, DEN HOORN Aan de Naalrand in aanbouw zijn de, grote rwaarvan alleen het middenhuis nog beschikbaar is. Gunstige ligging, direct naast een plantsoen. Indeling: entree, toilet met garde- robehoek, grote woon-eetkamer annex ruime keuken, bijkeuken. Boven: ruime overloop, drie slaap kamers en een badkamer. Vaste trap naar zolderverdieping met één of twee slaapkamer(s) en veel bergruimte. Voorzien van een centrale verwar ming en een schuur'berging. Het pand zal geheel afgebouwd op geleverd worden. Oplevering najaar 1974. Grondoppervlakte ca. 168 m. Tekeningen en bestek liggen op ons kantoor ter inzage. Hoge Rijksbijdrage beschikbaar. Koopsom voor het middenhuis ƒ91.500,— incl. 16®/o B.T.W. en grond. DEN BURG Rustig gelegen, zeer solide ge bouwd, helft van groot dubbel met ca. 547 m2 grond en schuur. Het pand is voorzien van een olie- stook c.v.-installatie. Goede zonligging. Gebouwd in de dertiger jaren Indeling: entree, gang, twee kamers en suite, kelder, toilet, ruime keu ken, grote bijkeuken annex aange bouwde berging. Bovenverdieping: drie grote slaap kamers, alle voorzien van een vaste wastafel, badkamer met ligbad, toi let en vaste wastafel, vaste trap naar zolderverdieping met één gro te slaapkamer en een ruime over loop. Veel ingebouwde kastruimte. Vrije, beschutte tuin. Goede staat van onderhoud. Direct te aanvaarden. Koopsom ƒ117.500, Hoge hypotheken beschikbaar. Onze woninggids wordt U op aanvraag toegezonden. P. C. BRANDSEN, Makelaar en Taxateur te Den Burg, Schilderweg B 46 - Postbus 87, telefoon (02220) 3025 - 3429. 1 (o) O) O topgroep Geldig tot 23 okt. 1974 topgroep BRAADPAN Geëmailleerde braadpan met roestvrijstalen stoot- rand. Extra hoog model (11 cm) en 23 cm 0. In de kleur terra cotta. Normale prijs f 25,00 SCHRAAPMAT Zware rubbermat, formaat 75x45, ideaal voor het op vangen van zand en straat- vuil. Adviesprijs f 13,95 FLUITKETEL Stevige aluminium fluitketel met kunststof koudgreep. Oranje gelakt met gezellig decor, inh.: T/i liter. Ook ge schikt voor elektr. koken. Nu van f 21,75 3 KLEERHANGERS Stevige kleerhanger, be kleed metskai en afgewerkt met kopernagels. Per set a 3 stuks: PRULLEBAK Wit gemoffelde metalen bak met oranje decor. topprijs UW TOPGROEP ZAAK DE HUISHOUDSPECIALIST

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 3