Stlögöffbv Ook voor Uw diepvrieskist Alleen het allerbeste vers geslachte VLEES voor de allerlaagste prijs Begraafplaats Oudeschild EEN AGENT HERSGHOUW Voor al uw HANDELSDRUKWERK B.V. v'h Langeveld de Roojj Voor uw SCHRIJFMACHINE B.V. v'h Langeveld de Rooij STENCILPAPIER „DE RAZENDE BOL" EXTRA SERVICE donderdags over geheel Texel Weekaanbieding: NET KOSTHUIS TOCH NOG 1 HET OPEN BOEK TOCH NOG 2 HET OPEN BOEK Klaverjasclub De Waal een half 1 ha weidegrond reis of op vakantie? eerst naar de Bei- joetiek. Weverstraat )en Burg - Texel t*l 201 MOB- ngeman, 26 jr., Lb.v. ■wijs, zoekt werk de vrijdagmiddag en rdag. Tel. (02220) oor complete aquaria, koop Centrale Texel Op 21 oktober is Oberon geboren. Erna, Wilfried en Dulcy Nauta De Ruyterstraat 53, Oudeschild. koop witte trouw- maat 40. Thijsselaan ia 6 uur ezocht: woonruimte permanente bewo- in omg. Den Burg of Koog. Liefst onge- b zomerhuisje. E. Have, tel. 02220-3329 nsdagavond van 19.30 ,00 uur koop VW 1300 bwjr. Te bevr. J. Eelman, iterglop 21, De Koog evraagd werkster één of 2 halve dagen e week. Fam. Tim- Zuidhaffel B 85, 20) 3689 koop bollenkisten akken. Tel. (02220) ierenpension „Ellen" ►end van 9.00-12.30 van 13.30-18.00 uur. en brengen van en tussen 9.00 en en 17.00 en 18 00 Dinsdag en zondag et dierenpension ge in. »t dierenpension is g en zondag ge- Tel. 3308 koop 1 ledikant 90 ƒ25,2 driedelige tellen 25,per st.; auwe jersey mantel beige, mt. 40 35, initjer, De Ruyterstr. Quaeschild koop nog nieuwe die damesfiets met 3 nellingsnaaf en trom- emmen ƒ300,en meter rubberkabel en ooplampen ƒ100, rooy, Camping „De hoek", Postweg 10 edt zich aan: naai- aan huis. Mevr. J. (akker, Vaargeul 24, Burg koop nieuw jacht- cal. 16, merk Iprinz en 12 v. accu wee handschijnwer- W. Pranger,, tel. 12) 314 achtkippen en slacht ten te koop ge- gd. K. de Ridder, mstraat 45, tel. 497 koop een antiek cy- :rbureau, een antieke een zeer oude jfmachdne en z.g.a.n. gasstel. C. de Jong, nveg 8, De Cocksdorp 02222) 215 koop jonge herders- len met stamboom, ent en ontwormd (02220) 3417 oensdag, donderdag, iag en zaterdag ge- d. Daarna alleen za- ags. De Twee Paard- >or tochtbescherming. <oop Centrale Texel Dirk Boersen en Rika Wittenberg gaan trouwen op vrijdag, 8 november 1974 in het gemeentehuis te Den Burg, Texel, om 15.45 uur Receptie op de trouwdag van 20.00 tot 21.30 uur in hotel „Olympic", Wever straat 95, Den Burg. Bood tl aan 3, De Koog, Texel. Zomerdijk 24, Spanbroek Toekomstig adres Trompstraat 52, Oudeschild, Texel. Wij willen een ieder langs deze weg hartelijk bedanken voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk onder vonden en die deze dag onvergetelijk hebben ge maakt. Hugo en Jeanet Snoek Langs deze weg willen we u allen hartelijk dan ken voor de grote belang stelling en de vele ca deaus, die iwe mochten ontvangen bij de opening van onze zaak in de Koe- tebuurt. Jan en Flora Brouwer Oranjestraat 26, Oosterend, telefoon (02223) 429 Aan allen, die onze lieve Pake gekend hebben, delen wij mee, dat hij plot seling is overleden. Fam. Stapersma lojzijn geweldig blij met geboorte van onze o ter en zusje Elise Johanna (Liselotje) Eddy, Jos en Mimi Eelman iktober 1974, lihardlaan 107. Burg, Texel, Nog onverwacht werd, na een langdurige ziekte van ons wegge nomen onze lieve schoonzuster en tante Regiena Jacoba Slegh, echtgenote van Jacob Kok, in de leeftijd van 48 jaar. C. Kok J. Kok-Pool P. Kok K. Kok-Driegen Ide Kok Ida Kok neven en nichten Texel, 24 oktober 1974 Het bestuur van de be graafplaats zoekt iemand, die als BIJVERDIENSTE het onderhoud van di verse graven op zich wil nemen. Gegadigden kunnen zich in verbinding stellen met de administrateur, de heer C. de Wijn, Heems- kerckstr. 17a, tel. 2616. Zondag 27 oktober overleed, na een lang- rg irige ziekte, in de leeftijd van 67 jaar, mijn e an en onze lieve vader en opa Pieter Smit, ïderscheiden met de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in goud. «jankbaar zijn en blijven wij voor alles wat in zijn leven voor ons en ontelbare ande an heeft betékend. Den Burg J. Smit-Witte J. C. Kager-Smit J. J. Kager Nieuw-Vennep: Th. M. Jansen-Smit R. Jansen „De Westen": M. E. Bakker-Smit P. Bakker Maasbracht: P. M. Heijnen-Smit F. Heijnen Waarland: R. P. Smit P. Smit-v. d. Maat en kleinkinderen en Burg, Texel, 27 oktober 1974, eatrixlaan 30. De H. Eucharistieviering zal plaatsvinden oensdag 30 oktober om 10.30 uur in de arochiekerk van de H. Joannes de Doper te on Burg, waarna we hem te rusten leggen Li het R.K. kerkhof. Gelegenheid tot condoleren, dinsdagavond 'A half acht tot half negen in Huize „St. ffl" te Den Burg, alwaar vader ook is opge- iard. Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze oud-fraktie- genoot Pieter Smit Wij hopen dat zijn strijdlust en inzet ons blijvend zal inspireren. Fraktie en bestuur K.V.P. Texel Heden ds na een langdurige ziekte heen gegaan onze oud-voorzitter Piet Smit Hij heeft gedurende 27 jaar, met volle inzet van zijn persoon onze belangen behartigd. Namens het N.K.V. Texel Voorzitter C. Lexmond Secretaris J. Harkema Den Burg, 27 oktober 1974. Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van de heer Pieter Smit. Gedurende 21 jaar is de overledene als raads lid en op andere wijze als mede-bestuurder werkzaam geweest. Zowel de Texelse gemeenschap als wij zijn hem hiervoor zeer veel dank verschuldigd. Gemeentebestuur van Texel. Hiermede geven wij u kennis, dat heden van ons is heengegaan, onze lieve vader en grootvader Gerrit Maarten Blom, weduwnaar van Jantje Krijnen, op de leeftijd van 81 jaar. C. Blom J. M. Blom-Vonk Ger Jan Den Burg, Texel, 26 oktober 1974, Jonkerstraat 3. De crematie zal plaatsvinden woensdag, 30 oktober, v.m. 10.00 uur te Schagen. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk te Den Burg. Met droefheid geven wij U kennis, dat he den in het VU ziekenhuis te Amsterdam van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw en Peters zorgzame moeder Regiena Jacoba Slegh, echtgenote van Jacob Kok, in de leeftijd van 48 jaar. Jac. Kek Peter Den Hoorn - Texel, 24 oktober 1974, Mökweg 2. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Met diep droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve dochter Giena Haar diepbedroefde ouders A. Slegh M. Slegh-Dekker Den Hoorn, Texel, 24 oktober 1974. Na een moedige strijd is toch nog onver wachts van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Giena Zaandam Den Helder Den Hoorn Den Burg Oudeschild Amsterdam Heemskerk C. Kat-Slegh C. Kat A. Slegh E. E. Slegh-Dros D. Slegh G. Slegh-de Leeuw M. M. Witte-Slegh L. C. Witte S. A. Witte-Slegh J. Witte M. A. Westdorp-Slegh D. Westdorp C. Slegh A. A. Kramer-Slegh A. Kramer neven en nichten Den Hoorn, 24 oktober 1974. GEREEDSCHAPPENHANDEL zoekt voor Texel Wij verkopen onder meer hout- en metaalbewerkingsmachines, zowel voor hobyïst als vakman. Brieven onder no. 820 aan bureau v.d. blad. Heden is van ons heengegaan, na een kort stondig ziekbed, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Koomans Pruis sen. weduwe van Pieter Gerrit Jacobus Schuurman op de hoge leeftijd van 96 jaar. Haarlemermeer A. B. van den Heuvel-Schuurman G. van den Heuvel HaarlemK. Schuurman Hillegom: Ant. Schuurman W. Schuurman-van Kerkhove Elden: A. G. Schuurman W. Schuurman-Makken Midden-Beemster J. C. Schuurman T. Schuurman-van den Ree klein- en achterkleinkinderen Haarlemmermeer, 27 oktober 1974. Correspondentieadres: Oude Kruisweg 98, Haarlemmermeer, post Vijfhuizen. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van Dumweg's begrafenisassociatie, Tuinweg 9 te Hoofddorp. Bezoek aldaar, woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag, 31 oktober a.s. om 15.00 uur in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats, Hoofdweg, hpek Vijfhuizerweg te Hoofddorp, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in één der ontvangkamers van de aula. Vertrek van de rouwkamer 14.40 uur Het dagelijks bestuur van het waterschap Texel maakt aan belanghebbenden bekend, dat de HER- SCHOUW over de waterleidingen in het water schap, voor het gebied van de polders Waal en Burg, Burgernieuwland, het Kogerveld, Everste- koog en Gerritsland zal worden gehouden op WOENSDAG 13 NOVEMBER 1974 Zij, die slootruigte op de bermen der 'wegen heb ben geworpen, dienen dit op genoemde datum te hebben opgeruimd. Verbranden van deze ruigte op de bermen is niet toegestaan. Aan hen, die op bovenstaande datum niet aan him verplichtingen hebben voldaan, kan een boete worden opgelegd van maximaal 50, Het dagelijks bestuur voornoemd, M. Roeper Pzn., voorzitter A. van Hoorn, secretaris ►♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦-! formaat A4 (29,7 x 21 cm) 80 grams per pak k 500 vel. Voordeelprijs, zolang de voorraad strekt voor ƒ10,- bij b.v. *A langeveld de rooij Parkstraat 10, Den Burg Ter gelegenheid van de opening op vrijdag 1 november a.s. van ons café nodigen wij U uit het glas te komen heffen van 17.00 tot 19.00 uur. Jan Jannes Tiny Van Galenstraat 41, Den Helder, tel. 02230 - 24453. V 't Nieuwste Boek van Jan de Hartog Het Uitverkoren Volk. Het derde deel van de grote vierdelige romancyclus „Het Koninkrijk van de Vrede" j- nauta DE TEXELSE BOEKHANDEL trefpunt voor informatie en ontspanning WUNHAJOCL SLUTEKU Tel. (02223) 341 Wij bezorgen Uw dranken thuis zonder extra kosten Jonge jenever, oude jenever, Vieux 9,95 per liter Bessenjenever, citroenbrandewijn 7,50 p. liter Berenburg 10,50 per liter Cognac Bisquit 17,95 per fles Whisky Vat 69 13,50 per fles 2 literpot Robero sherry, medium dry of extra dry 15,50 Moselblümchen, fles van ll/t liter 6,45 Heerlijke, zoete rode Griekse wijn 5,95 p. fles Jus d'Orange 79 ct. per fles Amstel pils, per krat a 24 fles 9,95 Skol, per krat a 24 fles 9,50 Wilt U s.v.p. Uw eventuele bestelling woens dags opgeven? (U kunt ons tot 's avonds 10 uur bellen). Gevraagd of bungalow, voor 2 maanden, omgeving Den Burg. Brieven onder nummer 819 bur. Tex. Courant. In de reeks „Het konink rijk van de vrede" van Jan den Hartog is nu ein delijk het derde boek verschenen. Beter laat dan nooit. „Het uitverkoren volk" kost 18,90. Onder de titel „Kruiden langs heg en steg" werd vorig jaar voor sinter klaas de herdruk van „Onkruiden" van Jac. P. Thijsse aangekondigd. Het boek is er nu. Beter laat dan nooit. Het kost inmiddels wel 42,50. Heden dinsdagavond om 20.00 uur gaan wij van start in „De Fuik" Nieuwe leden zijn wel kom. Te koop gevraagd voor paard, in buurt Ho- geberg of P.H. Polder. Brieven onder no. 821 aan bur. Tex. Crt. Strogpff fa Het vlees wordt afgeleverd in zakjes van een half en een heel kilo en voorzien van artikel- naam. fa Bij afname van min. 40 kg (gesorteerd) gratis thuisbezorgd. fa Naar keuze vers of ingevroren aflevering. fa Wilt U meer weten, wèt voor vlees, wèt het kost en wanneer het bezorgd wordt? Bel onze telefonistes of vraag een volledige prijslijst aan fa Heeft U een diepvrieskist Bel Industrieterrein .Lagedijk', Schagen, tel. 02240-6141

Texelsche Courant | 1974 | | pagina 3